Likúrgos

včera 20:44

ACS-fan 20:23 > Kuchta souhlas, ten v rámci naší ligy nikam nepůjde, rád bych, aby se ještě kousnul a jeden rok u nás dál. Bohužel letos to vidím zatím velký špatný. Před námi kvalda LM, potencionálně EL a my máme kádr horko těžko na konferenční ligu.


Bunda

včera 20:44

dexicek 20:41 > Úspěch:D vždyť je tam každý kromě Ruska, Itálie a západního Ruska


Martas007

včera 20:41

dexicek 20:07 > Norsko setri vsechny dobre hrace. I Odegaarda, Sorlotha…asi si vyhodnotili, ze Pobrezi slovnoviny v sestnactifinale bude na pohodu.


dexicek

včera 20:41

Nedved: Neni to ostuda ani blamáž, je úspěch že tu jsme


dexicek

včera 20:41

Nedved Trunda ct4


ACS-fan

včera 20:23

crazytea 18:50 > Furt se držíš představy, že Kuchta může přestoupit v rámci české ligy. Zapomeň, teď ještě ne. Buď ven a on to nevyloučil, nebo zůstane ve Spartě. Pokud by odešel do ciziny, po případném návratu do české ligy by to už do Sparty být nemuselo.


Bunda

včera 20:14

ACS-4Ever 20:10 > Kadeřábek bude větší problém než Suchomel a to Mártymu překáží míč. Adam Gabriel bude za pár korun :D


ACS-4Ever

včera 20:10

Prijde mi ze stredovych hracu a kridel uz mame dost, tak proc privadet dalsi kridlo. Radsi bych posilil krajni obrance. Ale tam sme asi spokojeny. Rosa uz si chrochta nad Martym.


dexicek

včera 20:07

Haalanda šetří, Francie v topu


Max_von_Sydow

včera 19:59

Ta analýza nabízí alternativu v Ibrahimu Sadiqovi z Alkmaaru, ten je odolnější


Likúrgos

včera 19:55

Max_von_Sydow 19:38 > Jo ten bude dobrej. Ten se k nám hodí, hlavně podle toho posledního odstavce.:-)


Max_von_Sydow

včera 19:38

Alcocer :
Produktivita: 3 góly a 4 asistence v lize nejsou ohromující čísla, ale je třeba zohlednit jeho věk (21 let) a roli v týmu KVC Westerlo, kde často operoval jako křídelník v systému, který kladl důraz na taktickou disciplínu.
Individuální metriky: Alcócer je typický „driblér“. Jeho hlavní síla tkví v 1v1 situacích, schopnosti přejít přes obránce díky akceleraci a ochotě vyvážet míč do poslední třetiny hřiště.
Taktická flexibilita: V Belgii se naučil pracovat i v defenzivě (solidní defenzivní příspěvky na křídle), což je pro systém Sparty, který vyžaduje aktivní napadání a vysoký presink, zásadní předpoklad.
Synergie: Svým stylem hry vytváří prostor pro nabíhající záložníky a útočníky, neboť na sebe váže obránce a dokáže nabídnout kvalitní finální přihrávku pod tlakem.
Hráč je pro Spartu vhodným přínosem.
Proč: Sparta potřebuje dynamiku a specifický typ hráče, který dokáže „zlomit“ zataženou obranu soupeře individuální akcí. Alcócer je v ideálním věku pro další progres a jeho zkušenosti z belgické ligy snižují riziko neúspěšné adaptace.
Riziko: Nízká fyzická odolnost v soubojích („strength“ v EA FC hodnocení 60, což odpovídá i reálným pozorování) může být v české lize, která je často fyzicky přímočařejší, limitující. Bude vyžadovat čas na pochopení specifických požadavků na agresivitu v Chance Lize.


crazytea

včera 19:36

Já Vojtovi věřím. On se chce prosadit a dá tomu všechno a věřím že to prorve tu smůlu.
Dělat si z něj legraci.. Nevím no. To není Milla.


Tommy.

včera 19:18

Karabec ani Ševčík tu nezustanou. První, protože je těžce nekonzistentni a druhej protože BéPéčko.


Tommy.

včera 19:17

Alcocer by moh' bejt druhej Mercado..... sem se teda zasnil.


Bunda

včera 19:04

Martas007 19:00 > Pár gólů tam dá jako v Bolce, ale herně to bude bída. Musíme doufat, že ho koupí nějakej ten Spor jako Ermala


Martas007

včera 19:00

Bunda 18:50 > Prosadil by se?


Bunda

včera 18:50

crazytea 18:50 > Vojta by mohl jít na roční hostování do Táborska pokud půjdou do ligy


crazytea

včera 18:50

Tolnerian 18:38 > aby tu z nich nebyl za měsíc jen Vojta. V Liberci jsou prachy a nedivil bych se kdyby nabídli i za kuchtu.


respekt*a*pokora

včera 18:47

Mercado prosím na křídlo!


Tolnerian

včera 18:38

Pking 18:03 > Na středního útočníka máš Kuchtu, Vojtu, Rrahmaniho, Millu. Výber si :-).
Já čekám, že budeme dál hrát 4-3-3 a Mercado bude na křídle s Haraslinem, posilou a možná Kuolem.


Pking

včera 18:03

Mám z toho Alcócera docela dobrej pocit, podobně, jako když přišel Mercado. Očekávám, že bude po osmdesáti zápasech v belgický lize v 21 letech dál než stejně starý Kuyol. A tipl bych, vzhledem k tomu, že jsme přivedli 2 posily na křídla (já vím, ještě tu není, ale podle všeho je to jen otázka času a zapadá to do Rosova vyjádření), že jednoho z dvojice Kuyol-Grimaldo pošleme na hostovačku (nebo rovnou prodáme - v tom případě doufám v prodej druhého jmenovaného) a Mercado možná bude dostávat více prostoru na wingbeku. Ještě bych prosil středního útočníka, pravýho wingbeka a Laci-typ do zálohy. :)


Herman

včera 18:00

Pokud tady nepřijde repre trenér který nebude někomu něco dlužit nebo.mu do toho budou volat agenti tak se nic nezmění


omega13

včera 17:58

kakamiI 17:26 > Nemůže to být z důvodu že křídla se nejrychleji unaví?


Martas007

včera 17:57

crazytea 17:15 > Karabec ani Sevcik nejsou kridla


omega13

včera 17:55

Euro pod Šilhavym Bořil dvě žlutý a místo něj Kadeřábek proti Holandsku hrál dobře a tak za odměnu proti Danum seděl na střídačce. Bořil zavinil gól a byl nejhorší hráč. Letos Zelený, gól padl z jeho strany, ale určitě patřil k tomu lepšímu na hřišti. Přesto tam trenér dá Douděru a nechá ho tam dokonce. Dva úplně jiné realizáky, ale příběh je podobný.


Aadvisor

včera 17:34

Martas007 17:10 > To ke vetsina prospektu


Pavel.M.

včera 17:33

Tak dlouho kupuješ z Westerlo Reynoldse až ti přijde Alcócer


kakamiI

včera 17:26

Ted hrajem na tri stredaky, Karabec a Sevcik je spis alternativa k Sochurkovi, nebo proste do stredu zalohy.
Jinak na kridlech mame dle me dlouhodobe nejvetsi kvalitu, kdyby radsi privadeli kvalitu i na jine posty, nez jen resit rychlost kridla.


omega13

včera 17:24

brychtal 16:45 > To bych kecal


crazytea

včera 17:15

Ještě tam máš Mercada, zatím tu je Karabec a Ševčík a přišel singateh. Za mě je to na dvě místa dost. Levyho krajního bych viděl radši.


Martas007

včera 17:10

Aadvisor 17:05 > Grimaldo neni prospekt. Grimaldo je uplne k nicemu.


Aadvisor

včera 17:05

crazytea 17:00 > Haraslina asi k sprintovym nabehum uz moc nerozbehaji, Grimaldo a Kuol jsou prospekty a Birma jde pryc :-)


crazytea

včera 17:00

Kolik těch křídel ještě chtějí na dva posty. Hlavně že krajní bek nikde


brychtal

včera 16:50

Jedna věc je přivádět fotbalisty a chtít hrát fotbal. Druhá a podstatnější je, udržet je ve zdraví. Náhodné zranění je možné, ale trpět hon na fotbalisty? A ještě jim stavět stadión?