Aadvisor

včera 21:05

seagull 20:54 > Ten ma sirsi sortiment co muze nabidnout :-)


seagull

včera 21:03

Gólové wow základní skupiny byl náš SŘ v roce 2006, Owen hadr ... USA nevěděli která bije. Dneska by nás sfoukli jako svíčku


seagull

včera 20:56

Zchudlej svaz potřebuje postup za jakoukoliv cenu. Po MS budeme hledat trenéra, tak ať jsou nějaký škvarky na něj


seagull

včera 20:54

Aadvisor 20:53 > strčit prst Mexičanům do prdele


Aadvisor

včera 20:53

dexicek 20:25 > Takze taktika je jasna :-)


seagull

včera 20:49

dexicek 20:25 > být Schickem, to je na ukončení repre kariéry


seagull

včera 20:48

dexicek 18:55 > a který wow ze základních skupin minulých šampionátů si pamatuješ. Já maximálně dvě ukopnutí Rodrigueze, kterého ihned podepsal Real a už nikdy se tak neukopnul ... většinou si pamatuješ ty góly ve vyřazovací části - gól Bergkampa Argentině, Owen a jeho průniky témuž soupeři, Pavard - bohužel opět proti tomu samému soupeři :D ...


dexicek

včera 20:25

Chorý misto Patrika prej


omega13

včera 20:03

Vydal bych plošný zákaz používání megafonů při fotbalu. Nic moc poslouchat svolávání muezína v zápase MS.


crazytea

včera 20:01

omega13 19:48 > já ho nezesmesnuju ale zas nevěřím tomu že si vybral třetí ligu před první. Ty nabídky byly jen spekulace a nikdo je nepotvrdil.
Oni ho odstavili na celé jaro. Rosa ho tu dal nepotřeboval, jinak by ho prodloužil rovnou ve stejnou chvíli jako se dělali prodloužení s Jardou a Kaderem. A že teď po měsíci od toho prodlužování ostatních si najednou uvědomili že chce hrát třetí ligu čisté proto že jim chce pomoct a dluží to Spartě.. A celé jaro tam zašel jen kuol s martincem a to byli kluci co v rotaci áčka byli.


brychtal

včera 19:59

Herrer 19:51 > přiznej, že ten konec je zbytečně horkej... Jen ty kecy VSJBC kolem něj...


Herrer

včera 19:51

Pany je borec a jeho říběh může bejt pro mladý sakra inspirativní.


omega13

včera 19:48

crazytea 19:22 > Hele my máme lidí co se starají o áčko že bys potřeboval přívěs za autobus kdyby jeli na team building a bylo nám to prd platný. Přijde mi zbytečný zesměšňovat Panáka který na rozdíl od té neviditelné armády něco pro Spartu udělal.


brychtal

včera 19:37

Bo někdo kdo se to přetahuje o Kaana? Nebo jen licitace o slevu a hledá se po kapsách slevový kód?


brychtal

včera 19:36

Tak proč sakra nepomohl béčku aspoň ve čtyřech zápasech na jaře? Takhle jen rosa přiznal, že je matlak...


Ninel

včera 19:29

Celticgirl 19:25 > Přesně... Z hlediska budoucího potenciálu pro klub pro mě podobnej případ jako Bořek.Toho tu uvidím taky rád...


brychtal

včera 19:27

ghosttt 17:15 > už i ty se odvracis od koulované? Ale na pořádnej fotbal potřebujeme hráče s koulema, nikoliv takové co neví, zda je mají.


Celticgirl

včera 19:25

crazytea 19:22 > vůbec ho neznáš, ale soudíš. Nabídky měl mimo jiné snad i z Baníku. Tam by dostal dost slušnou smlouvu a pochybuji, že by byla nižší než co dostane teď coby mentor béčka. Tam rozhodně nebude mít podmínky, jako měl dosud.
Pany nám tu dal spoustu radosti, protože to byl fotbalista jak kráva, kterého bohužel limitovalo a limituje zranění. Konečně se bude v bečku na co koukat, předá zkušenosti a imho se rovnou připraví na další fázi kariéry, hádám, že s ním počítáme do struktur, ať už trenerskych nebo jiných, i nadále.


Max_von_Sydow

včera 19:25

Jestliže odejde Kaan, tak zaplaťpánbůh za Mannsverka, vždyť snad ani jinou šestku nemáme. Takovou která vyhrává souboje, získává míče, dokáže rozehrávat odzadu. Snad bude hrát konečně na pozici, kterou umí nejlíp.


omega13

včera 19:24

ghosttt 15:30 > Aby nakonec vzali tu první verzi.


brychtal

včera 19:24

ghosttt 16:54 > tak já jsem sem teď vlez jen kvůliva tobě. Bo MS je mi Šumafuk. Na horách vedro, tak jsem ujel ráno dom a hrosikuju. Z vody mi ční jen oči a nos.
Jsem rád, že alespoň nějaké zápasy se vám líbí, viděl jsem JAR. Stačilo.
K dění v týmu Sparty se budu vyjadřovat po termínu přestupů. Zatím hrozí neslušné komentáře. Tady neplatí: kdo nic nedělá, tak nic nezkazí...


Ninel

včera 19:24

crazytea 19:22 > Proč nafukovat balony? Začleníme ho do menežmentu.


crazytea

včera 19:22

Martas007 19:12 > jasně zase hledej tu optimistickou variantu. Je Spartě vděčný. O peníze mu nejde. Chce pomoci béčku, na jaře mu to nedovolili. Až skončí kariéru tak nám tu bude z vděčnosti nafukovat balóny a sekat trávník.


Ninel

včera 19:21

crazytea 18:54 > Mercada na levym beku je škoda.


Ninel

včera 19:20

Martas007 19:12 > Přesně, nevěřím, že by Pany neměl nabídky z ligy. Za víc.


Martas007

včera 19:13

seagull 18:53 > Misto ktereho mel byt jeden gol, cervena a stopka do konce zakladnich skupin :)


Martas007

včera 19:12

Nebo je proste Panak Sparte vdecnej, ze mu doslova zachranila karieru, jinak by nezazil to, co zazil? Ale jasne hledejte za vsim zase jenom penize…


Dalos

včera 18:57

crazytea 18:56 > To je zase pěkná kravina.


dexicek

včera 18:57

crazytea 18:56 > samozřejmě.. stejně jako kdysi Vácha.. za stejny prachy phodovej život bez stresu mezi mladými, kde jsi za poloboha


crazytea

včera 18:56

ferousek 18:44 > Panák není moc velká změna. Toho odstavili už na jaře. Podle me béčko vzal protože nebyl v lize zájem ani zadarmo a asi si pro béčko vyjednal smlouvu kterou by mu někde v Boleslavi těžko dali.


dexicek

včera 18:55

seagull 18:53 > ano.. Ale gól kterej by se ti zapsal na dlouho do paměti ZATÍM ne


crazytea

včera 18:54

Pking 18:06 > pro mě je nejdůležitější levej krajní. Rynese bych prodal stagnuje tam dva roky a zlepšení žádný. Jarda bůh ví kdy se zapojí do přípravy možná tak týden před kvalifikaci. Nebo tam stáhnout Mercada a napravo hrát Karabce.


seagull

včera 18:53

dexicek 18:53 > wow je hattrick Messiho ...


Ninel

včera 18:53

ferousek 18:44 > ...A top posily veškerý žádný.


seagull

včera 18:53

Španělsko když se jim chce, tak proti nim nemáš nárok. Ale jako že si nekopneš vůbec. Nejhorší je ale vychytat zápas, kdy se Španělsku nechce