Dalos

včera 10:17

Nedvěd je druhý pan Zadarmo (Ivan Hašek). Tohle celé je jen o tom, aby navenek udržoval aspoň trochu svůj obraz. Čekám, že při první příležitosti taky zdrhne někam do Dubaje.

A taky se divím, že se někdo diví. Vždyť je tragický od úplného začátku.


dexicek

včera 10:14

Ale předpokládám že ogbu a Chaloupek půjdou pryč


dexicek

včera 10:13

Žid má aktuálně asi šest reprezentační stoperu tam to bude slušný konkurenční mazec


dexicek

včera 10:11

Podle Nedvěda to byl vlastně celý úspěch a Koubek zůstává téměř jistě


dexicek

včera 10:11

Tak hodně zajímavý návrat fotbalistů do Čech včetně prohlášení kapitána


Martas007

včera 10:06

seagull 09:46 > Holes vi, ze na dalsim Euru mu uz bude 35 a pres to mnozstvi mladych stoperu by se uz zrejme ani nevesel do nominace. To je uplne jinej pripad nez Schick.


Martas007

včera 10:05

Kania o N'Guesanovi: Nejlepsi stoper, ktereho jsem kdy v ceske lize videl.

:)))))))


majk

včera 10:01

jinak Francouze jsem dal na pc bez zvuku,hned jak jsem slyšel upištěný duou Bosák Zelenka, při Senegalu jsem zapl pátou sérii Medvěda a měl jsem do rána bohatej program....


Bunda

včera 10:00

majk 09:59 > Přesně tak. Takovej samba kriplik nemůže překvapit snad nikoho.. asi může:(


majk

včera 09:59

Nedvěd může být zklamání jen pro bašťouny


seagull

včera 09:46

Nedvěd a ten jejich spolek to je obrovský zklamání. S takovým přístupem se nemůžeš hnout z místa. A celý to zapadá do obrazu jaj tu v týdnu popisoval Karlos.

A už se nedivím Schickovi a i klobouk dolů Holešovi, že to taky položil, ten taky mohl klidně ještě hrát a nějakou odměnu za start pobrat. Souček, Coufal samozřejmě nic.....


respekt*a*pokora

včera 08:32

Luxusní článek od 34


brychtal

včera 08:06

Trundy


brychtal

včera 08:05

Léto je tady. Vítejte prázdniny! Už žádný ošklivý český fotbal! Teď pár dní jen pro potěchu oči a srdce.
Ale vedení svazu a rozhodčích nám do toho asi hodí vidle. Pamatujte si a nenechte se ošálit Nedvědy, Trumfy, pomylenymi Smicry... Bobek zůstane bobkem ať ho zabalis sebekrásněji.


crazytea

včera 07:57

Mě děsí že repre zatím neukoncil Souček. Ten tam bude v září zase. Snad ty tři výprasky co přijdou konečně něco změní. Teď je období lhaní si do kapsy.
Už vidím jak tam dá v září Sochurka proti Španělsku a na tiskovce řekne.. Podívejte dostal šanci a neprosadil se takže sem měl pravdu že na to nemá


Jyryb

včera 07:48

Fanda Fotbalu včera 23:15
Nebuď tak přísný, horší než my bylo 9 týmů.
Lze na to pohlížet i jinak.

Katar
Haiti
Curaçao
Tunisko
Zéland
Irák
Jordánsko
Panama
Uzbekistán

To znanená krásný 39. místo.
Jen 7 míst od postupu.
A v žebříčku FIFA jsme 41., takže jsme vlastně hráli nad své možnosti. ;-)



omega13

včera 07:42

Muslera to dokázal, prakticky sám dokázal vyřadit Uruguay.


omega13

včera 07:04

Egypt v Írán konec stál za to.


omega13

včera 07:01

Miroslav_Beránek 06:49 > Jj to byla jižní Amerika v kostce.


Tolnerian

včera 06:56

Belgie to nehraje moc chytré. Nahání si skóre a skončí první v tabulce. Jako druzí by šli na Austrálii.


Miroslav_Beránek

včera 06:49

omega13 06:47 > Ty sáňky byly předpisový.


omega13

včera 06:47

Neměla by Sparta na Cannobia? Fotbalista dobrej a přinesl by na hřiště emoce. Půlhodinu před koncem už jen čekání kdy mu definitivně rupne v kouli.


k196

včera 04:04

Tvl Kapverdy in, Uruguay out....to jsou veci....


Miroslav_Beránek

včera 02:36

Martas007 02:04 > To je jen předkrm před Pride Match Egypt - Írán.


Martas007

včera 02:04

Tak co? Je tu jeste nekdo, kdo ponocuje kvuli zapasu Kapverdy - Saudska Arabie? :D


ACS-fan

včera 00:16

Přesnější údaj bychom získali po vynásobení hodnoty kádru koeficientem vyjadřujícím hodnotu tr enéra. Ale tento koeficient transfermarket nenabízí.


ACS-fan

včera 00:10

Fanda Fotbalu včera 23:15 > Hodnota kádru je jen orientační ukazatel. Ale pokud budeme brát tato čísla vážně, tak z toho mj. plyne, že hodnota kádru sama o sobě nedoručí koukatelný forbal ani dobré výsledky.


Fanda Fotbalu

26.06.2026 23:15

Až bude zase někdo český debakl svádět na to, že nemáme kvalitní hráče: Na transfermarktu je tabulka hodnoty kádrů účastníků MS. Jsme na 28.místě, těsně za Mexikem a před Koreou i JAR. Méně hodnotný kádr než my má 20 týmů, ale horší výsledek než my uhrály jen dva.


Celticgirl

26.06.2026 22:53

ACS-OloFan 22:43 > je dobrej, i když je dost znát, že si to MJ produkovat :). Každopádně přesně tohle mě vtahlo a člověk si zavzpomínal na dětství, kdy si na něj každý hrál, ač ho málokdo viděl hrát, víceméně jen sestřihy v BBV :). Kult osobnosti jako prase. Vůbec si nedovedu představit, kdyby žil v době internetu apd., protože mi přijde, že už tenkrát dosáhl něčeho, co snad ani nejde vyhajpovat víc..


ACS-OloFan

26.06.2026 22:43

Jestli máte někdo rádi basket , zejména MJ23 , tak si dejte na Netflix minisérii Last dance


seagull

26.06.2026 22:36

Magic Mike!


ACS-OloFan

26.06.2026 22:34

seagull 22:16 > máš SZ ,
jednu :-D


Ivoš

26.06.2026 22:27

Novák 22:17 > Já tyto ne příliš zdařilé počiny komentuji slovy "sám bych to líp neudělal". :))


ACS-4Ever

26.06.2026 22:27

Uvidi se jeste proti silnejsim souperum, ale Francie podle me nejvetsi favorit na titul.


Novák

26.06.2026 22:17

Tak takhle nejak bych, troufnu si rict, tu pentli asi umel kopnout taky :-)