Aadvisor

včera 10:20

crazytea 09:06 > Tak nic, Haalanda bych nedělal. Zapomněl jsem na trojzubec Milla, Tuci, Krasniqi


k196

včera 10:08

....Později v průběhu přípravy se k týmu připojí Imanol Garcia de Albéniz, Veljko Birmančević, Elias Cobbaut, Lukáš Haraslín, Jan Kuchta, Ermal Krasniqi, Jhon Mercado, Kevin-Prince Milla, Albion Rrahmani, Hugo Sochůrek, Indrit Tuci a Jaroslav Zelený. my máme ještě Imanola????


ACS-fan

včera 09:48

crazytea 09:06 > Do naší ligy ne. Buď zůstane, nebo půjde do ciziny.


dexicek

včera 09:18

USA se mi vždy líbilo a líbí, můj osobní oblíbenec pro Play Off.
Nizozemí skvělý výkon proti Švédům.

Němci vypadají hodně kompaktně a v Play Off bude s nimi mít problém každý.
A nezapomínejme na Francii..Zatim easy ride. ..


Ivoš

včera 09:10

USA, Anglie, Nizozemsko


crazytea

včera 09:06

Aadvisor 08:04 > on možná pryč i Kuchta. Nedivil bych se kdyby skončil někde v Hradci nebo Liberci.


seagull

včera 08:21

Anglie, Norsko, Japonsko, Maroko prozatím.


Aadvisor

včera 08:04

Tak me napadlo, kdyz Milla asi pryc a Albion mozna do Benatek, co ten Haaland? Severany delame a cisla asi bude mit docela slusny


k196

včera 07:45

Ivoš, Fabulus: když jsem slyšel abu hašiš, myslel jsem že si komentator děla srandu....... misto Abu Hašiše by u nás byl spíš Abu Kratom...


k196

včera 07:43

no, uvidíme jak proti Francii , Norové by mohli být černým koněm turnaje, to je furt samej messi a mbappé..... jo ale haaland se k nim inimálně na tomhle MS rovná. Po předpokládaném vypadnutí našich zoufalců budou Norové určitě mým dalším sledovaným týmem.


Ivoš

včera 07:42

fabulus 07:14 > Já bych bral Abu Hašiše i k nám. Aspoň by byla na Letné nějaká sranda :D.


dexicek

včera 07:30

Norsko Senegal vypadá podle sestřihu na docela chuťovku
Samozřejmě byly tam nějaký dárky. Norská defenziva má své mouchy , uvidíme kdy je reálně zabolí


fabulus

včera 07:14

Jinak k Židovi by mohl přestoupit Abu Hašiš. Napravo Abu Pervitin. Nejostřejší lajny v lize..


fabulus

včera 07:10

seagull 06:56 > reaguji na tvůj včerejší koment k Messi vs CR7.. nesnášel jsem ho v ManU, to byl strašný fracek, pořád simulace, jenže jak přestoupil do Realu, tak jsem si podvědomě tloukl do hlavy, že se dostal do latě, a začal jsem ho mít rád, protože kosil Barcelonu. Tu jsem nenáviděl hlavně po finále UCL s Chelsea a show pana Orebra. Prostě Uefalona a v jejím kádru ten skřítek.

Dnes už můžu tu rivalitu okomentovat trochu s odstupem a nadhledem. CR to měl všechno vydřené, co se týče přístupu k tréninku, měl by si z něj každý mladý fotbalista brát příklad. Díky tomuto vkladu do svého těla se udržel na top scéně po takovou řádku let.

Messi je úplně jiný hráč, obrovský talent podpořený láskou k fotbalu.

Kdybych to měl nějak shrnout, tak bych použil dvě tvrzení - CR7 miluje být nejlepší a úspěšný. Messi miluje fotbal.

Každý z nich má něco speciálního, jsem rád, že jsem tu éru zažil. Ale větší legacy zanechá Messi.


Herrer

včera 07:08

Chtěl bych na tomhle MS vidět zápas Anglie s Argentinou.


Herrer

včera 07:03

Já jsem zas rád, že jsem éru těch dvou zažil. Když jsem se začínal zajímat o fotbal, tak se pořád hledali noví Pelé, Maradonu v nejlepším období nepamatuju a tak jsem si rivalitu těchhle dvou fenoménů hodně užil. Jsem spíš tým Messi, ale Ronalda jsem postupně začal taky hodně respektovat.


Tolnerian

včera 06:59

Nadir Benbouali - ten by mi u nas nevadil. Hraje v Madarsku, dle TM cena 1.2. Minuly rok 15+5.


seagull

včera 06:56

Nutno ale přiznat, že ten Mbappe prostě dobrej je ... a v nároďáku není taková píča jako v klubu


Tolnerian

včera 06:55

Já měl Messiho rád vždy. Teď mě ale štve, že mu rekord v počtu branek dlouho nevydrží. On hrál na MS s menšími počty týmů a tím pádem proti kvalitnějším týmům. Takovy Mbappe si zastřílí proti týmům jako Jordánsko, Irák i na dalších šampionátech.


Miroslav_Beránek

včera 06:38

A já nemám rád ani Messiho ani CR7. Nemám rád když někdo ve sportu až moc dominuje.


Fanda Fotbalu

včera 06:32

ghosttt 05:25 > No vidíš, a já přesně obráceně. Celý život jsem fandil Argentině, na MS 2022 ještě taky, ale po finále už přišla trochu pachuť z těch penalt, který sice byly, ale našel by je VAR i na druhý straně?


Fanda Fotbalu

včera 06:29

omega13 02:03 > Dobrý:) Rozhodčí tenkrát zkuseně srovnal mladýho, aby mu do toho nekecal. Dneska udělá, co mu řeknou do sluchátek.


Fanda Fotbalu

včera 06:25

Martas007 včera 21:17 > Kdyby ho vyndali, tak by klesla sledovanost. Tohle je větší humus, než předávání obálek u pumpy.


Miroslav_Beránek

včera 06:24

Ale to norský veslování je super.


Miroslav_Beránek

včera 06:22

seagull 06:13 > No co so budem povídat. Už se těším na ligu.


seagull

včera 06:13

Jinak už ty skupiny začínají být docela dlouhé, a to nás čeká ještě týden, už se těším na vyřazovací část...


seagull

včera 05:51

ghosttt 05:25 > prostě v tom Portugalsku už jsou na hřišti lepší hráči. A ano ani jeden z nich nedokáže to co Ronaldo, ale v jeho věku už by neměl mít místo v základní sestavě. A on se tam furt hlásí o balón, bere si všechny kopy sám. Messi je pořád v Argentině nejlepší. Jak to včera Alvarez zadrbal? Messi by si tam tu obranu v jeho pozici vykoupal...


brychtal

včera 05:40

omega13 01:53 > Evu a Vaška na tebe! Máš kliku, že Evik skončil...


ghosttt

včera 05:25

seagull včera 21:07 > mam to uplne stejne jako ty. Messiho jsem nemusel az do MS 2022,tam se to otocilo


ghosttt

včera 05:02

Aadvisor včera 18:54 > 40 minut to dam pres Rudnou na kole :D Autem jsem to jel tak milionkrat a za 9 minut jsem na Zlicine. Za 40 minut ses tam i vlakem :D


ghosttt

včera 04:53

Miroslav_Beránek 04:19 > no to bude mňamka :)


seagull

včera 04:21

To je sestavička tady :D


Miroslav_Beránek

včera 04:19

Jordánsko - Alžírsko bude jeden z vrcholů šampionátu.


majk

včera 04:17

předkrm slušnej, teď přijde žradýlko


Herrer

včera 03:43

To byla ruka ne?