ACS-4Ever

26.06.2026 21:01

Nase vystoupeni na MS byla definice blamaze. Tvl samba Nedved mu asi mrda z toho vedra.


Bunda

26.06.2026 21:00

dexicek 20:53 > joke:/

Přijde mi to tak absurdní, že sis to musel vymyslet:D


ferousek

26.06.2026 20:59

No nevím, jestli bych dlouholetého viceprezidenta Juventusu (a de facto šéfa sportovních operací) v období totální ligové dominance v Itálii označil za manažerskou nulu... Spíš ne.


ACS-OloFan

26.06.2026 20:54

Po tiskovce už i Šmicer ve studiu obrátil ,že to tak nemyslel s kritikou Schicka, že ho špatně pochopili,kriticky prý myslel tým,kterému se Patrika nepodařilo dostat do hry Jinak tiskovka blabla,bla,blablabla asi 10x zdůrazněno uděláme analýzu ,tu vyhodnotíme a uvidíme.


dexicek

26.06.2026 20:53

Bunda 20:50 > spíš ty Bundo. Přepisují Nedvěda s Trundou
To by pochopil i dvoneuronovy ;)


Likúrgos

26.06.2026 20:53

dexicek 20:41 > Tak to už mě celkem unavuje. Celý vedení Fačru ať jde někam, Trunda je loutka dosazena Tvrdíkem, Nedvěd výborný fotbalista, ale jinak manažerská nula. V HK to pochopili velmi rychle a po půl roce se ho zbavili ve vlastnický struktuře klubu. Zajímalo by mě, s kým ta repre bude bude hrát. Ještě bych uvítal teda konec trojúhelníkový hlavy.


Bunda

26.06.2026 20:50

dexicek 20:49 > :D Jsi chlastal?


dexicek

26.06.2026 20:49

Trener Koubek zvladl MS velmi dobře


dexicek

26.06.2026 20:45

Trunda názor na kritiky opačnej


dexicek

26.06.2026 20:45

Martas007 20:41 doufám že za to zaplatí


dexicek

26.06.2026 20:44

Kritici mne ničím neobohatili, není tam jedinej názor kterej bych neznal


Likúrgos

26.06.2026 20:44

ACS-fan 20:23 > Kuchta souhlas, ten v rámci naší ligy nikam nepůjde, rád bych, aby se ještě kousnul a jeden rok u nás dál. Bohužel letos to vidím zatím velký špatný. Před námi kvalda LM, potencionálně EL a my máme kádr horko těžko na konferenční ligu.


Bunda

26.06.2026 20:44

dexicek 20:41 > Úspěch:D vždyť je tam každý kromě Ruska, Itálie a západního Ruska


Martas007

26.06.2026 20:41

dexicek 20:07 > Norsko setri vsechny dobre hrace. I Odegaarda, Sorlotha…asi si vyhodnotili, ze Pobrezi slovnoviny v sestnactifinale bude na pohodu.


dexicek

26.06.2026 20:41

Nedved: Neni to ostuda ani blamáž, je úspěch že tu jsme


dexicek

26.06.2026 20:41

Nedved Trunda ct4


ACS-fan

26.06.2026 20:23

crazytea 18:50 > Furt se držíš představy, že Kuchta může přestoupit v rámci české ligy. Zapomeň, teď ještě ne. Buď ven a on to nevyloučil, nebo zůstane ve Spartě. Pokud by odešel do ciziny, po případném návratu do české ligy by to už do Sparty být nemuselo.


Bunda

26.06.2026 20:14

ACS-4Ever 20:10 > Kadeřábek bude větší problém než Suchomel a to Mártymu překáží míč. Adam Gabriel bude za pár korun :D


ACS-4Ever

26.06.2026 20:10

Prijde mi ze stredovych hracu a kridel uz mame dost, tak proc privadet dalsi kridlo. Radsi bych posilil krajni obrance. Ale tam sme asi spokojeny. Rosa uz si chrochta nad Martym.


dexicek

26.06.2026 20:07

Haalanda šetří, Francie v topu


Max_von_Sydow

26.06.2026 19:59

Ta analýza nabízí alternativu v Ibrahimu Sadiqovi z Alkmaaru, ten je odolnější


Likúrgos

26.06.2026 19:55

Max_von_Sydow 19:38 > Jo ten bude dobrej. Ten se k nám hodí, hlavně podle toho posledního odstavce.:-)


Max_von_Sydow

26.06.2026 19:38

Alcocer :
Produktivita: 3 góly a 4 asistence v lize nejsou ohromující čísla, ale je třeba zohlednit jeho věk (21 let) a roli v týmu KVC Westerlo, kde často operoval jako křídelník v systému, který kladl důraz na taktickou disciplínu.
Individuální metriky: Alcócer je typický „driblér“. Jeho hlavní síla tkví v 1v1 situacích, schopnosti přejít přes obránce díky akceleraci a ochotě vyvážet míč do poslední třetiny hřiště.
Taktická flexibilita: V Belgii se naučil pracovat i v defenzivě (solidní defenzivní příspěvky na křídle), což je pro systém Sparty, který vyžaduje aktivní napadání a vysoký presink, zásadní předpoklad.
Synergie: Svým stylem hry vytváří prostor pro nabíhající záložníky a útočníky, neboť na sebe váže obránce a dokáže nabídnout kvalitní finální přihrávku pod tlakem.
Hráč je pro Spartu vhodným přínosem.
Proč: Sparta potřebuje dynamiku a specifický typ hráče, který dokáže „zlomit“ zataženou obranu soupeře individuální akcí. Alcócer je v ideálním věku pro další progres a jeho zkušenosti z belgické ligy snižují riziko neúspěšné adaptace.
Riziko: Nízká fyzická odolnost v soubojích („strength“ v EA FC hodnocení 60, což odpovídá i reálným pozorování) může být v české lize, která je často fyzicky přímočařejší, limitující. Bude vyžadovat čas na pochopení specifických požadavků na agresivitu v Chance Lize.


crazytea

26.06.2026 19:36

Já Vojtovi věřím. On se chce prosadit a dá tomu všechno a věřím že to prorve tu smůlu.
Dělat si z něj legraci.. Nevím no. To není Milla.


Tommy.

26.06.2026 19:18

Karabec ani Ševčík tu nezustanou. První, protože je těžce nekonzistentni a druhej protože BéPéčko.


Tommy.

26.06.2026 19:17

Alcocer by moh' bejt druhej Mercado..... sem se teda zasnil.


Bunda

26.06.2026 19:04

Martas007 19:00 > Pár gólů tam dá jako v Bolce, ale herně to bude bída. Musíme doufat, že ho koupí nějakej ten Spor jako Ermala


Martas007

26.06.2026 19:00

Bunda 18:50 > Prosadil by se?


Bunda

26.06.2026 18:50

crazytea 18:50 > Vojta by mohl jít na roční hostování do Táborska pokud půjdou do ligy


crazytea

26.06.2026 18:50

Tolnerian 18:38 > aby tu z nich nebyl za měsíc jen Vojta. V Liberci jsou prachy a nedivil bych se kdyby nabídli i za kuchtu.


respekt*a*pokora

26.06.2026 18:47

Mercado prosím na křídlo!


Tolnerian

26.06.2026 18:38

Pking 18:03 > Na středního útočníka máš Kuchtu, Vojtu, Rrahmaniho, Millu. Výber si :-).
Já čekám, že budeme dál hrát 4-3-3 a Mercado bude na křídle s Haraslinem, posilou a možná Kuolem.


Pking

26.06.2026 18:03

Mám z toho Alcócera docela dobrej pocit, podobně, jako když přišel Mercado. Očekávám, že bude po osmdesáti zápasech v belgický lize v 21 letech dál než stejně starý Kuyol. A tipl bych, vzhledem k tomu, že jsme přivedli 2 posily na křídla (já vím, ještě tu není, ale podle všeho je to jen otázka času a zapadá to do Rosova vyjádření), že jednoho z dvojice Kuyol-Grimaldo pošleme na hostovačku (nebo rovnou prodáme - v tom případě doufám v prodej druhého jmenovaného) a Mercado možná bude dostávat více prostoru na wingbeku. Ještě bych prosil středního útočníka, pravýho wingbeka a Laci-typ do zálohy. :)


Herman

26.06.2026 18:00

Pokud tady nepřijde repre trenér který nebude někomu něco dlužit nebo.mu do toho budou volat agenti tak se nic nezmění


omega13

26.06.2026 17:58

kakamiI 17:26 > Nemůže to být z důvodu že křídla se nejrychleji unaví?