seagull

22.06.2026 19:39

to byla mŇamka


brychtal

22.06.2026 19:39

majk 18:38 > ty ji přestřihli certifikovanejma nůžkama...


dexicek

22.06.2026 19:31

Messi i kdyby trefil branku -tak mu jí lapne

To bylo hodne odflaklý


Martas007

22.06.2026 19:30

Aadvisor 19:26 > Uz nastesti nehraje :)


seagull

22.06.2026 19:28

Aadvisor 19:26 > no dohrál PL :D ...


Aadvisor

22.06.2026 19:26

seagull 19:25 > Soucek hraje PL a co?


seagull

22.06.2026 19:25

Aadvisor 19:18 > vždyť tam mají 80 procent kádru co hraje bundesligu


r0b0t

22.06.2026 19:19

Herrer 19:14 > 1990 byl dobrej fór. Němcům tlačili káru celej šampionát včetně finaále.


Aadvisor

22.06.2026 19:18

…Uplne blbe


Aadvisor

22.06.2026 19:18

Rakouska liga nic moc, plno cizincu z Balkanu a nehrajou s jednim z favoritu…


seagull

22.06.2026 19:16

Rakušani nejsou vůbec špatný ale


Herrer

22.06.2026 19:14

Malinko mi to připomnělo penaltu na Klinsmanna v 1990, kdy tam byli Straka s Chovancem.


Herrer

22.06.2026 19:09

Člověk vidí jeden útok a nevidí scénář, jak bysme proti tomuhle mohli uspět :-)


seagull

22.06.2026 19:07

to je penalta ne?


Herrer

22.06.2026 19:07

Tvl, ta kvalita, ta rychlost...


Bunda

22.06.2026 19:02

ghosttt 18:39 > Na Karlštejně máš café Pikola. To stojí za výlet


Aadvisor

22.06.2026 18:54

ghosttt 18:39 > 10 minut mozna v noci. Ve spicce tak 40 minut


r0b0t

22.06.2026 18:44

majk 18:41 > Ono to tady má asi tradici. Ostatně šéfem unie českých trenérů byl dlouhý léta Verner Lička, jehož největším trenérským úspěchem byla záchrana s Baníkem v posledním ligovym kole.


Ivoš

22.06.2026 18:43

seagull 18:26 > Špatně. V Českých Budějovicích by chtěl žít každý. :D


majk

22.06.2026 18:41

r0b0t 18:32 > to je přesně důvod, proč je českej fotbal tam kde je....vydřel si to, od kurvení mladejch až po teď. Ale zkušenosti se šetřením hráčů na čtvrtfinále se můžou ve čtvrtek hodit.....takovejch lidí máš ve fotbale hrozně moc, Dovalil, Brabec, teď má našlápnuto Pešír.....odbornost nula, zodpovědnost nula.....kariéra k nezaplacení


seagull

22.06.2026 18:39

no ideálně asi, pokud je s kým a zájem, tak ty 4 roky na to založit rodinu a pak to ve třiceti ještě zkusit ... ikdyž je to asi utopie, zas se prokousávat žebříčkem, začít od různých challengerů atd ...


ghosttt

22.06.2026 18:39

seagull 18:26 > 10 minut do Prahy,40 do Plzne,15 na Karlstejn,25 na Krivoklat,70 do Bavorska.
Bonus ? Berounka u baraku a Leoš :)


majk

22.06.2026 18:38

musela odevzdat výplety


r0b0t

22.06.2026 18:36

seagull 18:33 > Myslím že nesmí trénovat v rámci akcí WTA. Pinkat si doma jí nezakázali.


r0b0t

22.06.2026 18:34

majk 18:25 > No právě. Vlastně může bejt ráda, že jí Němci ukončili jenom takhle a ne jako tu předchozí slovanskou tenistku, která si dovolila moc vyčnívat.


seagull

22.06.2026 18:33

majk 18:24 > já jen nechápu to, že nemůže trénovat. Kdo jako zhodnotí, jestli trénuje, nebo si šla jen rekreačně zahrát.


r0b0t

22.06.2026 18:32

Jak je vůbec možný, že se lidi jako Suchopárek vůbec dostanou do jakýkoli funkce u reprezentace? Jak se to mohlo stát? Vysvětlete mi to. To neni normální.


seagull

22.06.2026 18:26

no když se doma bavíme, jestli si nepořídíme nějaký menší domek nebo apt někde na horách, v pyrenejích, asi jak koukám navrhnu manželce Beroun. Be what? Be-roun má drahá, tam by chtěl žít každý :D


majk

22.06.2026 18:25

ale aspoň není pořezaná a nemá trauma


majk

22.06.2026 18:24

Vondroušovou pěkně vopálili, holt není Sinner ani Iguška.....


Tommy.

22.06.2026 18:19

S Mannsverkem v základu, protezovanym Vyndálem dávám Priskemu čas max do konce října. Dalsi sezóna co bude stát za vyližpíču...


ghosttt

22.06.2026 18:10

dexicek 17:58 > Jungmann,Talich,Leoš,Tipsport .. to nemá kam :DD


Ivoš

22.06.2026 17:59

ghosttt 17:57 > :D :D :D


dexicek

22.06.2026 17:58

ghosttt 17:18 > z města Leoše Mareše nemůže přece pocházet žádný blb !!!


omega13

22.06.2026 17:58

Budu taky nasim fandit a nemám stížnosti že tam je hodně slavistů a nechci takové vidění že když je od nich tak hrál špatně. Pro mě je poučné občas kouknout na jejich diskuzi. Člověk tam krásně vidí jak je směšná argumentace typu, Hložek absolutně nebyl vidět,nebo oblíbené Krejčí alibista. Byly tam i normální názory. Nakonec napíšu něco co vypadá jako negace co jsem napsal, ale Chorý je pro mě ostuda repre a mám problém když nastoupí. Ani ne kvůli hraní na doktora a praštění do koulí dokonce ani kvůli snaze udělat Sorensenovi vážně zranění. Mě vadí chladnokrevné simulování aby soupeř byl vyloučen. No asi to budu muset překousnout.