Karlos

včera 09:31

Jaky (čí?) penize a kam narvat? Tohle je socialni(socialni != penezni) problem. Stat v rozkladu ve vsech smerech, skolstvi z praveku, deti ve velkem bez zajmu o cokoliv. Ale presto se tu mame jak prasata v zite, nikdo moc nema vuli makat a vydelat si co nejdriv na prvni auto. Je to napric celou spolecnosti. Jako fotr jsem z toho taky dost nestastnej, neschopnej to preprat - a to si myslim, ze se tomu v mem okoli venujeme nadstandardne (podivej se obcas na vikend do sudet...)


Herman

včera 09:30

sem zvědavy co přijde po tomhle MS
1 hromada kecu jak je všechno potřeba změnit že liga by se měla rozšířit nebo zužit hrát podle formátu kanady a ausa jak vždy když něi U20 dostali na ms hokej kotel a skončili pomalu ve skupině
Tady třeba příklad jak top dělají v norsku jo muže mít celýsvět srandu z jejich veslovaní ale co ybchom dali my za to aspon takhle blnnout
https://www.naturamed.cz/ ...


disi

včera 09:29

Herrer 09:00
Přesně tak.
A naprostý souhlas s těmi rozhodčími.
Nikde ve studiu jsem toto neslyšel.
Pořád je, že musíme kluky učit fotbalovost.


trakip

včera 09:16

rObOt
Jenomže to totálně posral Čech po jeho hrubých jsme Prohráli. Přitom se jako posera vymlouval na to že je součástí týmu. Nám prohrát Mistrovství Evropy taky po hrubé chybě.


MarekR

včera 09:10

Z nominovaných do hry nezasáhli jen Kuchta a Sochurek+ gólmani.


r0b0t

včera 09:08

Herrer 09:00 > Vždyť tohle nadšeně podporujou i média. Nějaký hovado prorazí Kadlecovi lebku a komentátoři tam hned v dalším zápase na tim samym hráčem jásaji, že Nešpor a jeho mužné souboje při kterých se jiskří jsou ozdobou ligy.


Herrer

včera 09:08

Ohledně toho Huga... Na pět minut, jen aby si čuchnul, je podobně k hovnu, jako když nedostal ani minutu. Měl tam jít, když to bylo potřeba a těch příležitostí bylo hafo. Tohle naše "chránění" mladejch, který maj ještě čas, to podceňování jejich dovedností, je strašnej mor. Buď na MS má, je platná a relevantní součást kádru a nebo tam neměl vůbec jezdit.


k196

včera 09:06

Aadvisor: 09:04 Desim se odhadnout koho myslis


disi

včera 09:04

r0b0t 08:45
Jasně.
To vzpomínání není o výsledcích, ale o pánech fotbalistech.


Aadvisor

včera 09:04

Tak me napadla desiva myslenka. Jak TR avizoval prichod jeste jednoho hrace na kridlo, reprezentanta…..


Herrer

včera 09:00

ferousek 06:43 > Nevím, asi do toho nasrat hodně peněz, rozvíjet mladý kluky jinak a hlavně konečně změnit českou ligu ne tím, že fotbalovost a hravost budou reprezentovat cizinci, který vydrží tu dobytčinu. Takže natlačit rozhodčím do palic, že to, co se u nás považuje za soubojovost, je styl, kterej nás vůbec nikam neposouvá. Jinak nás tyhle věčný defotbalizace budou dohánět furt.


k196

včera 08:45

dexicek: prosim??? ja jsem na ten clanek narazil az ted... a ty invektivy vuci mne jsou zbytecne....


r0b0t

včera 08:45

Nejvíc mě dojímá o vzpomínání na starý časy těch Poborskejch, Nedvědů, Rosickejch a %Smicerů. Přitom právě tihle v tom roce 2006 vypadli ze základní skupiny taky a tenkrát by od nich pes kůrku nevzal.


omega13

včera 08:44

dexicek 07:58 > Taky souhlas. Dnes u mě začínal v bodu 0. Což po jeho skečích v lize byl ode mě výkon na hraně sebeobětování.


disi

včera 08:35

Soukup na čt4 super hodnocení.


omega13

včera 08:34

seagull 07:16 > Souhlasím.


dexicek

včera 08:33

k196 08:22 > to jsem to psal včera, tady nějaký mamrt udělal clickbait na základě jedné Vacka


r0b0t

včera 08:27

Jestli je to k něčemu dobrý, tak aspoň k tomu, že bude zase klid od těch "fanoušků" reprezentace, co si po 20 letech vzpomněli, že existuje fotbal a teď v diskusích na idnesu řvou, že za to může Horník, Košťál, Pelta a Chvalovský. Protože to jsou ti, který jim sebrali možnost jet na Staromák se svou státní vlajkou na kterou si napíšou jméno svý vesnice a při vyvolávání "kdo neskáče neni Čech" přikusujou řízek v chlebu z domova. S okurkou.


k196

včera 08:22

https://sportyzive.cz/fot ... Na každým šprochu, možná pravdy trochu??


dexicek

včera 08:21

Pking 08:15 > tys tu chyběl ty vole se svýma moudrama :)


k196

včera 08:18

seagull 08:13: To by mne taky ajímalo, myslím si ale, že jak Irové, tak Dánové by minimálně jednou vyhráli.


Pking

včera 08:15

A všichni, kdo jsou ochotní narušit si cirkadiální rytmus nočním koukáním na Douděrův odpudivý ksicht, si nezasloužej nic jinýho než prohru 0:3. :)


seagull

včera 08:13

dexicek 08:11 > docela by mě zajímalo, jak by si v téhle skupině vedli oba naší barážoví soupeři


dexicek

včera 08:11

Mně to vlastně celý přijde taková strašně nevyužitá šance. Jsem asi jeden z mála bláznů, kteří repre hluboce fandili. Ať bylo stovka důvodů proč ne. Když vidíš že tam postoupili ty absolutní nekopové z apartheidu.. případně i z jiných skupin jaké týmy.. Jinak samozřejmě i štěstěna, poté co nám 2x roztáhla nohy v baráži, tak nám tentokrát zavřela dveře před nosem


Pking

včera 08:10

Člověka, který je schopen nominovat, ba dokonce nasadit do zápasu, Douděru, bych posadil do temné vlhké a zatuchlé místnosti bez oken, přilepil mu víčka tak, aby nemohl zavřít oči, a nechal ho celé dny a noci koukat na gay porno Jindřicha Rajchla. S Douděrou na klíně.


seagull

včera 08:04

dexicek 07:56 > hele asi takhle. Za mě by vůbec v nominaci na MS být neměl. Odehrál pár fajn zápasů za Spartu, která se potýkala s marodkou, ale že by měl být ve výběru toho nejlepšího z ČR, to asi ještě ne. Tak si ho vzal na zájezd do USA no. Aby našel atmosféru, která očividně prý ideální určitě nebyla. A pokud si dědek myslel, že nemá ani na těch 5 minut, kdy už jsi bez šance, tak ho tam opravdu neměl brát


dexicek

včera 07:58

Douděrův výkon byl jeden z nejhorších individuálních reprezentačních který jsem kdy viděl.
Hlavně že to hovado asi stokrát zvedalo spokojeně palec nahoru.


dexicek

včera 07:56

seagull 07:55 > Samozřejmě že mohl.. jen to považuji za nepostatné... Ale rozumím že v kontextu celé té sračky to do sebe zapadá
.


dexicek

včera 07:56

Koubek rozhovor na iDnes celkem ok, to samozřejmě ale neomlouvá jeho trenérské přešlapy
Paradoxně s tím souhlasím že proti Mexiku to byl asi nejlepší zápas.. tentokrát tam nasazení nechybělo, první poločas docela i fotbalovost....ale spokojený se čtyřkou na vysvědčení v porovnání s předchozími dvěma pětkami stejně být nemůžeš...


seagull

včera 07:55

dexicek 07:49 > a proč těch 5 minut nemohl dostat? Jako že tam Suchopárek mává deskami a Sojka jde proti Mexiku otočit zápas?


seagull

včera 07:54

Tak určitě si nemyslet, že postavíme hru na 18 letým klukovi. Sbírat minuty, zkušenosti a pokud možno aby se zařadil mezi Brianovy koně. Jinak se může klidně stavět na hlavu a hrát nebude :D


ACS-fan

včera 07:49

Dostali jsme se na MS díky velkému štěstí, tak by rychlý konec neměl nikoho překvapit. Udělali jsme si čárku za účast, svaz vydělal nějaké peníze, hráči přičichli k atmosféře velké fotbalové události. Co dodat. Snad jen, že se teď můžeme začít těšit na naši atletickou, silovou ligu plnou kopané, pro kterou mají naši rozhodčí pochopení.


dexicek

včera 07:49

Zase neřešte píčoviny
Objektivně Hugo ještě na reprezentaci áčka nemá, a jestli mohl dostat symbolických pár minut je vlastně úplně jedno. Jemu ani týmu by toho moc nedalo.
Kuchta může být klidně nasraný ale ten hlavně může být rád že na tom mistrovství byl po nijak tak zázračné sezóně.. kterou zachránil poslední měsíc


dexicek

včera 07:48

kakamiI 06:59 > to je docela dobrý postřeh. Vlastně i Brian na tiskovce říkal že Hugo nemá vůbec nic jistého A že by potřeboval aby byl trošku produktivnější


Milan Minář

včera 07:47

kakamiI 06:59 > Tah na bránu, průnikovky, zpracování z první směrem dopředu, pokrytí míče, stabilita, síla, odolnost, dostatečná rychlost...