disi

22.06.2026 17:37

majk 17:28
Tak hlavně aby ten Honvéd nebyl Grigar nebo Špit


Ivoš

22.06.2026 17:36

Jo a ještě bych dodal, že o tom shazování určitě spoustu víš. To je vidět, když se tady rozepíšeš o některých hráčích Sparty, kteří ti příliš nevoní. Takže se uklidni, zameť si před vlastním prahem a na mě se vykašli.


Shog1

22.06.2026 17:34

Chvíli to vypadalo nadějně, že konečně zažiju ligu bez těch tří pacientů z židenu a ono hovno. To nejvetsi hovado jde škodit ještě do Liberce.
A tamty dva očekávám, ze minimálně jeden, samozrejme přes slzavé údolí, mu budiž odpuštěno :D


ghosttt

22.06.2026 17:33

Fanda Fotbalu 16:56 > tak co si budem :) Nejsem slepej a vidim tu hruzu co hrajem.
Ja tady po postupu psal Celticgirl,ze se tesim na to,az bude Kara motat Korejce. Kara lezi na plazi a misto nej Koubek vysunul v tom zapase s JAR behem druhe pule do zalohy Holese. To je masakr proste a ani nemel odvahu tam dat Huga. Ale fandi no ;)


Ivoš

22.06.2026 17:33

ghosttt 16:46 > A tobě se jako ten fotbal, co tam reprezentace ČR předvádí, líbí? Tady nejde o nějaké shazování, ale o konstatování faktu. Stejně tak jako když jsme prohráli na Faerech a já jedovatě poznamenal, že nás porazil stát, kde žije víc ovcí, než lidí. A mimochodem, ty jsi čekal, že lépe než naši budou hrát téměř všichni, dokonce i ten modrý likér a že ty Kapverdy budou mít po dvou kolech dvě plichty? Protože jestli ano, tak doufám, že si na to vsadil barák a teď už se válíš v penězích. To tady bylo keců o Dukle a žádném soupeři, kterému naložíme. Víš, já bych i akceptoval, že se výsledkově nedaří, kdyby se na to dalo koukat. A jestli ti pravda nevoní, je to pouze tvůj problém. Já kvůli tobě mlčet nehodlám a klidně budu hlásat, že lépe než naši tam hraje kdejaká Horní Dolní. A ty se třeba do ...... kousni.


seagull

22.06.2026 17:30

LK má zas tady ve Francii největší kurz na to že dá gól ...


majk

22.06.2026 17:28

aspoň že místo Mušlery Surovčíka máme Maďara


ghosttt

22.06.2026 17:24

Ted jsem prave dokoukal komplet celej zapas Uruquay-Kapverdy a vsichni co kvitujete koupi Mannsverka,tak se pripravte na to,ze to co v tom zapase predvedl Olivera,tak to vam Mannsverk bude dopřávat celou sezonu.


seagull

22.06.2026 17:23

zrovna se koukám na dokument z MS v hokeji 2010, kdy ten tým byl taky kousek od ostudy :)


seagull

22.06.2026 17:21

ghosttt 17:18 > tak doufám, že pořád každej snad tý repre fandí, samozřejmě nejsem spokojenej s tím co předvádíme, a trenérský štáb, abych to napsal kulantně nemá moje sympatie, ale když předvedeme heroický výkon a svalíme domácí v té nadmořské výšce, tak klobouk dolů.


seagull

22.06.2026 17:18

hrající trenér :D to byl naposledy Vialli u Chelsea ne :D


ghosttt

22.06.2026 17:18

dexicek 16:54 > dexi,jak jsem vcera projizdel zpetne tech par hodin co jsem si dal pauzu.tak si se dostal do top 5 mých oblíbenců :))
Jo,chápu,ze si za to hovno koupis,ze te rad cte nejakej blb z Berouna :)), ale pivko bych s tebou nekdy rád dal :)


Roonie.

22.06.2026 17:18

dexicek 17:17 > asi tak


dexicek

22.06.2026 17:17

Roonie. 17:16 > rozumím tomu že je na rozdíl od Filipa Panáka menší klubista?


Roonie.

22.06.2026 17:17

To se z Liberce stane hodně nesympatický tým, Kania ne Kania


Roonie.

22.06.2026 17:16

Bořil prý odmítl pozici hrajícího trenéra B týmu a asistenta u A týmu


Martas007

22.06.2026 17:12

Fanda Fotbalu 16:56 > Nekdo z nich hral doma na nejvetsim stadionu v zemi, kde klimaticke podminky hraly absolutne pro ne? :)


Fanda Fotbalu

22.06.2026 17:11

Bunda 16:51 > Tak tohle by se Kováčovi asi nelíbilo.


Fanda Fotbalu

22.06.2026 17:07

Aadvisor 16:00 > Anebo se rozšířila.


seagull

22.06.2026 17:05

Krypl Bořil do Liberce ....pffff


seagull

22.06.2026 17:04

Kdyby bylo teď MS ve Francii, to by byl žvanec


seagull

22.06.2026 17:04

Úmorný vedro ...


Fanda Fotbalu

22.06.2026 16:56

ghosttt 16:27 > Jen klid. Na minulém MS měli po 2.kole zajištěný postup z 1.místa Brazílie, Portugalsko a Francie. Jejich výsledky ve 3.kole: Brazílie - Kamerun 0:1, Portugalsko - Korea 1:2, Francie - Tunisko 0:1. Jestli se nepromění tenhle mečbol, tak je to na rezignaci celýho vedení svazu.


dexicek

22.06.2026 16:54

ghosttt 16:46 > a just ve středu ve 3 jako extra magor vstanu a budu fandit
a pokud to vyjde (jako že asi ne)..tak už se těšim na ty nářky pseudovlasteneckých hejterů...


Bunda

22.06.2026 16:51

Bořil do Liberce, takže i Kuchta?


ghosttt

22.06.2026 16:46

Ivoš
02:11
Kdo by to čekal? Po dvou kolech máme o bod méně než Kapverdy.

Taky si mohl napsat,ze mame o bod vice než Turci..ale chapu te,to by nebylo to prave České schazovani se a rejpani v tom hovne.


ghosttt

22.06.2026 16:35

Ale do Brna musim,ing Sabou už obdržel žádost o lupeny ;)


ghosttt

22.06.2026 16:34

TonyBlack
11:45
Mansverk, Suchomel, bookuju lístky na finále LM!

Ušetřim spoustu peněz,protože na tohle jezdit nebudu.


ghosttt

22.06.2026 16:27

seagull 11:44 > Kolem 65”min. odpadnem a pokud uz v tu dobu nepovedeme minimalne o dva,tak to bude pruser.


seagull

22.06.2026 16:14

A dodatek že nesmí ani trénovat... co to.je tohle, to jako si nemůže jít pinknout? Trošku jiný měření, že Sinner a Swiatek měli pozitivní nález


seagull

22.06.2026 16:12

Uuuuu tak Vondoušový napařili 4 roky ... to je mazec. A to jí nic nenašli.


Aadvisor

22.06.2026 16:10

crazytea 16:07 > Me hlavne prekvapilo, ze Imanol ma jit vubec do pripravy. Jen na Cobbauta nejak zapomneli :-)


crazytea

22.06.2026 16:07

Aadvisor 15:47 > tam má hodně hráčů odkad nástupu do přípravy.. I těch co neměli repre povinnosti
Moc nechápu. Tak 10 hráčů se chceš určitě zbavit.. O to víc na hovno že s nima musíš pracovat a věnovat jim čas.


Aadvisor

22.06.2026 16:00

Male plus je Kania v predstavenstvu LFA misto Brabce. Tvrdikova klika dostava trhliny


boy_of_russia

22.06.2026 15:55

Hlavní hnus losu je ten, že v Teplicích i Jablonci budeme hrát v zimních měsících, takže místo hřiště bude pole.