sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

reklama

Slovo redakce

Slovo redakce

Redakce 12.01.2021 20:01

Ahoj sparťani i ostatní návštěvníci,

Sparta Forever (SF) je webem a iniciativou, jak již ze samotného názvu vyplývá, fandovské srdeční náklonnosti k fotbalovému týmu a klubu nám nejmilovanějšímu, tedy k AC Sparta Praha. Sledujeme, fandíme a píšeme však i o dalších oddílech v rodině SPARTA!

SF je více než jen web!
SF bylo založeno v únoru 2004. Web je financován a technicky i obsahově tvořen výhradně samotnými fanoušky Sparty. Od toho se odvíjí i jeho pestrý obsah. Jak na webu, tak i na sociálních sítích si zakládáme na původním fanouškovském obsahu, informacích a jedinečných materiálech, které si jinde nepřečtete a nedozvíte.

Možnost přispět a aktivně se zapojit nejen do tvorby webu, ale i do všech ostatních aktivit pod vlajkou Sparta Forever, má každý, kdo nosí Spartu hluboko a navždy v srdci. Propojování virtuálního světa s tím offline je pro nás důležité. Proto pořádáme celou řadu unikátních projektů a aktivit jako je organizování fotbalových turnajů, realizování choreografií, podpora malých fotbalistů a znevýhodněných, pořádání soutěže Miss a Missák...atd. Mnohé další podporujeme jako jsou besedy s hráči, tvorba fans suvenýrů či výjezdy. Sparta a SF je prostě životní styl!

Co se týče webu, tak si redakce ponechává právo tento web spravovat a obsahově koordinovat, nikoliv však názorově cenzurovat. Spartaforever.cz je otevřen všem názorům, nápadům, příspěvkům, nabídkám pomoci a podnětům. Ty nám posílejte na adresu fanousci@spartaforever.cz. Urážlivé, nezákonné, dobrým mravům odporující či jinak nevhodné příspěvky nejsou a nebudou samozřejmě uveřejňovány.

Přestože je web určen především všem příznivcům našeho nejslavnějšího, nejlepšího a nejúspěšnějšího českého klubu, tak vítán je pochopitelně každý příznivec fotbalu, sportu a všichni další návštěvníci.

Je také dobré zmínit, že naší ambicí není, aby se tyto internetové stránky staly profesionálním webem, nebo dokonce vystupovaly za širokou sparťanskou veřejnost. Naopak chceme, aby si web Sparta Forever neustále zachovával svou jedinečnou fanouškovskou atmosféru a pojetí. Zároveň si přejeme, aby se i nadále rozšiřoval počet fanouškovských iniciativ pod vlajkou Sparta Forever.


Mezi hlavní důvody proč bylo SF a web založeny patří již od roku 2004 tyto:

1.Maximálně a za každých okolností podporovat Spartu

2.Informovat o dění ve sparťanském fanouškovském táboře a okolo samotného klubu pohledem fanoušků

3.Poskytnout nám sparťanům prostor pro fotbalové debaty, novinky, komentáře a rozbory týkající se našeho oblíbeného klubu

4.Zprostředkovat užší spolupráci mezi všemi sparťany a podpořit všechny aktivní fanoušky Sparty

5.Aktivně přispět ke zlepšení atmosféry při zápasech Sparty. Zvýšit podporu týmu a vytvořit mu při domácích i venkovních utkáních opravdu fotbalové prostředí, včetně podpory ultras akcí, jako jsou například kartonová chorea

6.Probudit nás sparťany k větší aktivitě. Nečekat pasivně na to, co pro nás Sparta udělá. Naopak ji pomoci a něco pro ni udělat. Iniciovat fanouškovské aktivity a projekty.

7.Protože prostě Sparta navždy v našich srdcíchDále chceme zdůraznit, že :

1.Správci a redakce Sparta Forever nejsou zaměstnanci fotbalového klubu AC Sparta Praha, ale jeho fanoušky. Tudíž nemají personálně nic společného s vedením Sparty, jejími odděleními, týmy a ani klubovými programy a projekty. Zároveň nejsou klubem placeni, ani nijak odměňováni. Proto veškeré dotazy, které se týkají oficiálních informací a komunikace klubu, dění kolem něj, jeho názorů, aktivit a plánů či klubových projektů, směřujte na oficiální komunikační kanály klubu a jeho kontakty.

2.Nepoškozovali jsme a ani nebudeme poškozovat, stejně jako každý rozumný fanoušek klubu, jméno Sparty. Nebudeme proti klubu nijak vystupovat, jak mylně prezentovala a do jakého světla fanoušky Sparty v minulosti stavěla některá neseriózní média.

3.Redakce webu Sparta Forever se samozřejmě a zcela jednoznačně distancuje a vyjadřuje jasný nesouhlas s jakýmikoliv projevy násilí, vyhrožování, rasismu a podobných projevů. Ty stejně jako každý rozumný fanoušek fotbalu nemůže nikdy a v žádném ohledu schvalovat či dokonce podporovat.

4.Vaše dotazy, články, fotky, připomínky, návrhy na choreo, nabídky pomoci a nápady na aktivity či vylepšení webu směřujte na naši mailovou adresu fanousci@spartaforever.cz .


Sparta Forever, prostě srdeční záležitost!!!


Redakce
www.spartaforever.cz


Více se o vzniku Sparta Forever můžete dozvědět v článku

Za oponu Sparta Forever - Jak to všechno začalo2004-2005


2005 - 2012

2012 - 2021
Diskuze k článku

Komentáře (0)

Sdílej na FBSdílej článek na Twitter
  Novinky na internetu
hrac

Nita Florin

známka:

5 6

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Krejčí "37" Ladislav

známka:

5 6

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Højer Casper

známka:

5 3

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Wiesner Tomáš

známka:

5 0

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Štetina Lukáš

známka:

4 8

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  Pike  Pike  22

2.  taborita1  taborita1  19

3.  dombas  dombas  18

4.  *n*  *n*  17

4.  blíženec  blíženec  17

4.  Ládínek  Ládínek  17

7.  soty66  soty66  16

8.  Slavičín  Slavičín  15

8.  Jirka Stupka  Jirka Stupka  15

8.  Richtric  Richtric  15

8.  djuky  djuky  15

8.  Ivoš  Ivoš  15

13.  recchi  recchi  14

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2021 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama