sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

reklama

Slovo redakce

Slovo redakce

Redakce 12.01.2021 20:01

Ahoj sparťani i ostatní návštěvníci,

Sparta Forever je webem a iniciativou, jak již ze samotného názvu vyplývá, fandovské srdeční náklonnosti k fotbalovému týmu a klubu nám nejmilovanějšímu, tedy k AC Sparta Praha.

SF bylo založeno v únoru 2004. Web je financován a technicky i obsahově tvořen výhradně samotnými fanoušky Sparty. Přestože je určen především všem příznivcům našeho nejslavnějšího, nejlepšího a nejúspěšnějšího českého klubu, tak vítán je pochopitelně každý příznivec fotbalu, sportu i další návštěvníci.

Možnost přispět a aktivně se zapojit nejen do tvorby webu, ale i do všech ostatních aktivit pod vlajkou Sparta Forever, má každý, kdo má Spartu hluboko v srdci. Redakce si však ponechává právo tento web spravovat a obsahově koordinovat, nikoliv však názorově cenzurovat. Spartaforever.cz je otevřen všem názorům, nápadům, příspěvkům, nabídkám pomoci a podnětům. Ty nám posílejte na adresu fanousci@spartaforever.cz.

Urážlivé, nezákonné, dobrým mravům odporující či jinak nevhodné příspěvky nejsou a nebudou samozřejmě uveřejňovány.

Je také dobré zmínit, že naší ambicí není, aby se tyto internetové stránky staly profesionálním webem, nebo dokonce vystupovaly za širokou sparťanskou veřejnost.

Naopak chceme, aby si web Sparta Forever neustále zachovával svou fanouškovskou atmosféru a pojetí.Mezi hlavní důvody proč byl web založen patří tyto:

1.Maximálně a za každých okolností podporovat Spartu

2.Informovat o dění ve sparťanském fanouškovském táboře a okolo samotného klubu pohledem fanoušků

3.Poskytnout nám sparťanům prostor pro fotbalové debaty, novinky, komentáře, zprávy a rozbory týkající se našeho oblíbeného klubu

4.Zprostředkovat užší spolupráci mezi všemi sparťany a podpořit všechny aktivní fanoušky Sparty

5.Aktivně přispět ke zlepšení atmosféry při zápasech Sparty, zvýšit podporu týmu a vytvořit mu při domácích i venkovních utkáních opravdu fotbalové prostředí, včetně podpory ultras akcí, jako jsou například kartonová chorea

6.Probudit nás sparťany k větší aktivitě a nečekat jen pasivně na to, co pro nás Sparta udělá. Naopak ji pomoci a něco pro ní udělat.

7.Protože prostě Sparta navždy v našich srdcíchDále chceme zdůraznit, že :

1.Správci a redakce Sparta Forever nejsou zaměstnanci fotbalového klubu AC Sparta Praha, ale jeho fanoušky. Tudíž nemají personálně nic společného s vedením Sparty, jejími odděleními, týmy a ani klubovými programy a projekty. Zároveň nejsou klubem placeni, ani nijak odměňováni. Proto veškeré dotazy, které se týkají oficiálních informací a komunikace klubu, dění kolem něj, jeho názorů, aktivit a plánů či klubových projektů, směřujte na oficiální komunikační kanály klubu a kontakty, např. football@sparta.cz či do Zákaznického centra zcentrum@sparta.cz .

2.Nikdy jsme nepoškozovali a ani nebudeme poškozovat, stejně jako každý rozumný fanoušek klubu, jméno Sparty, či nebudeme jakkoliv proti ní vystupovat, jak mylně prezentovala a do jakého světla fanoušky Sparty v minulosti stavěla některá neseriózní media.

3.Redakce webu Sparta Forever se samozřejmě distancuje a vyjadřuje jednoznačný nesouhlas s jakýmikoliv projevy násilí, vyhrožování, rasismu a podobných projevů. Ty stejně jako každý rozumný fanoušek fotbalu nemůže nikdy a v žádném ohledu schvalovat či podporovat.

4.Vaše dotazy, články, fotky, připomínky, návrhy na choreo, nabídky pomoci a nápady na aktivity či vylepšení webu směřujte na naši mailovou adresu fanousci@spartaforever.cz .


Sparta Forever, prostě srdeční záležitost!!!


Redakce

Diskuze k článku

Komentáře (0)

Sdílej na FBSdílej článek na Twitter
  Novinky na internetu
hrac

Moberg Karlsson David

známka:

7 5

zápasy: 5
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Nita Florin

známka:

7 2

zápasy: 7
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Vrba Pavel

známka:

6 7

zápasy: 3
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Wiesner Tomáš

známka:

6 6

zápasy: 2
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Vitík Martin

známka:

5 9

zápasy: 7
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  czg30  czg30  129

2.  spartak5  spartak5  128

3.  Richtric  Richtric  122

4.  Ivoš  Ivoš  120

5.  vapno23  vapno23  115

6.  GAR  GAR  114

7.  shvexa  shvexa  112

7.  soty66  soty66  112

9.  milhaus9  milhaus9  110

10.  zbarda  zbarda  109

11.  Karlos1893  Karlos1893  108

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2021 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama