Redakce | 12.01.2021 20:01

Ahoj sparťani i ostatní návštěvníci,

Sparta Forever (SF) je webem a iniciativou, jak již ze samotného názvu vyplývá, fandovské srdeční náklonnosti k fotbalovému týmu a klubu nám nejmilovanějšímu, tedy k AC Sparta Praha. Sledujeme, fandíme a píšeme však i o dalších oddílech z rodiny SPARTA!

SF je více než jen web!
SF bylo založeno v únoru 2004. Web je financován a technicky i obsahově tvořen výhradně samotnými fanoušky Sparty. Od toho se odvíjí i jeho pestrý obsah. Jak na webu, tak i na sociálních sítích si zakládáme na nezávislosti, původním obsahu tvořeným pohledem fanoušků, informacích a jedinečných materiálech, které si jinde nepřečtete a nedozvíte. Jsme a vždy budeme fanouškovský web, proto nehodláme suplovat práci oficiální klubové komunikace, nebo médií.

Možnost přispět a aktivně se zapojit nejen do tvorby webu, ale i do všech ostatních aktivit pod vlajkou Sparta Forever, má každý, kdo nosí Spartu hluboko a navždy v srdci.

Kromě nezávislosti a zůstat věrni opravdu fanouškovskému pojetí webu je pro nás důležité také propojování virtuálního světa s tím offline. Proto pořádáme celou řadu unikátních fans projektů a aktivit jako je organizování fotbalových turnajů, realizování choreografií, podpora malých fotbalistů a znevýhodněných, pořádání soutěže Miss a Missák...atd. Mnohé další fans aktivity podporujeme. Jedná se například o besedy s hráči, tvorba fans suvenýrů či výjezdy.

Sparta a SF je prostě životní styl!

Co se týče webu, tak si redakce ponechává právo tento web spravovat a obsahově koordinovat, nikoliv však názorově cenzurovat. Spartaforever.cz je otevřen všem názorům, nápadům, příspěvkům, nabídkám pomoci a podnětům. Ty nám posílejte na adresu fanousci@spartaforever.cz. Urážlivé, nezákonné, dobrým mravům odporující či jinak nevhodné příspěvky nejsou a nebudou samozřejmě uveřejňovány.

Přestože je web určen především všem příznivcům našeho nejslavnějšího, nejlepšího a nejúspěšnějšího českého klubu, tak vítán je pochopitelně každý příznivec fotbalu, sportu i všichni další návštěvníci.

Je také dobré zmínit, že naší ambicí není, aby se tyto internetové stránky staly profesionálním webem, nebo dokonce vystupovaly za širokou sparťanskou veřejnost. Naopak chceme, aby si web Sparta Forever neustále zachovával svou jedinečnou fanouškovskou atmosféru a pojetí. Zároveň si přejeme, aby se i nadále rozšiřoval počet fanouškovských iniciativ pod vlajkou Sparta Forever.


Mezi hlavní důvody proč bylo SF a web založeny patří již od roku 2004 tyto:

1. Maximálně a za každých okolností podporovat Spartu

2. Informovat o dění ve sparťanském fanouškovském táboře a okolo samotného klubu pohledem fanoušků

3. Poskytnout nám sparťanům prostor pro fotbalové debaty, novinky, komentáře a rozbory týkající se našeho oblíbeného klubu

4. Zprostředkovat užší spolupráci mezi všemi sparťany a podpořit všechny aktivní fanoušky Sparty

5. Aktivně přispět ke zlepšení atmosféry při zápasech Sparty. Zvýšit podporu týmu a vytvořit mu při domácích i venkovních utkáních opravdu fotbalové prostředí, včetně podpory ultras akcí, jako jsou například kartonová chorea

6. Probudit nás sparťany k větší aktivitě. Nečekat pasivně na to, co pro nás Sparta udělá. Naopak ji pomoci a něco udělat pro ni. Iniciovat fanouškovské aktivity a projekty.

7. Protože prostě Sparta navždy v našich srdcích

Dále chceme zdůraznit, že :

1. Správci a redakce Sparta Forever nejsou zaměstnanci fotbalového klubu AC Sparta Praha, ale jeho fanoušky. Tudíž nemají personálně nic společného s vedením Sparty, jejími odděleními, týmy a ani klubovými programy a projekty. Zároveň nejsou klubem placeni, ani nijak odměňováni. Proto veškeré dotazy, které se týkají oficiálních informací a komunikace klubu, dění kolem něj, jeho názorů, aktivit a plánů či klubových projektů, směřujte na oficiální komunikační kanály klubu a jeho kontakty.

2. Nepoškozovali jsme a ani nebudeme poškozovat, stejně jako každý rozumný fanoušek klubu, jméno Sparty. Nebudeme proti klubu nijak vystupovat, jak mylně prezentovala a do jakého světla fanoušky Sparty v minulosti stavěla některá neseriózní média.

3. Redakce webu Sparta Forever se samozřejmě a zcela jednoznačně distancuje a vyjadřuje jasný nesouhlas s jakýmikoliv projevy násilí, vyhrožování, rasismu a podobných projevů. Ty stejně jako každý rozumný fanoušek fotbalu nemůže nikdy a v žádném ohledu schvalovat či dokonce podporovat.

4. Vaše dotazy, články, fotky, připomínky, návrhy na choreo, nabídky pomoci a nápady na aktivity či vylepšení webu směřujte na naši mailovou adresu fanousci@spartaforever.cz .


Sparta Forever, prostě srdeční záležitost!!!


Redakce
www.spartaforever.cz


Více se o vzniku Sparta Forever můžete dozvědět v článku

Za oponu Sparta Forever - Jak to všechno začalo

Redakce | 12.01.2021 20:01 Vstoupit do diskuze
0