sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

reklama

Fórum


Miguel - 21:48

Shwein: jj, ja tuhle prisel do nemocnice tady v u nas a vedle me chlapek neco pres tricet (pak rekl, ze 32), ze tam jde do casti porodnice za miminkem. A ja na nej, ze to je hezke, ze bude tata a kolikate to je. On na to, ze tam jde za dcerou a ze je to vnouce...

Miguel - 21:45

leonardis: No zrovna u AGF jsi si s tim dedou trochu nabehl... ;-) AGF: Nic ve zlem... :-D

Youthforce - 21:44

The battle of grandfathers. Exclusively on SF only!

schweinsteiger - 21:39

Stream pro majka, kdyby taky chtěl vidět svoje oblíbený Kloppo :D
http://blacktiesports.net ...

schweinsteiger - 21:35

To samozřejmě, ale spíš jsem to bral tak, že být dědou jde daleko dřív než v těch tebou později zmíněných padesáti. :) A tehdy to úplně vzácná věc nebyla, spíš naopak, ale to sám víš nejlíp :)

AGF - 21:29

Když vezmu že generace je 25 let tak si můj věk odvodíš.

dexicek - 21:29

Parada na Anfieldu

schweinsteiger - 21:27

Tobě táhne na 90? :D

AGF - 21:22

leinardis 19.39: Tak to je odvaha, že bys mi mohl dělat dědu. Víš kolik bys musel mít let? 120 let!. Ano vidíš správně. 120.

leonardis - 20:01

Nelze srovnávat dobře nesrovnatelné. Jen k tomu "zastaralýmu" fotbalu. Pusťte si třeba na JUTUBKU G. Besta. Můj syn kroutí hlavou, vnuk to považuje za podvrh. No ale starej Hašek vidí stejně dál ne?

Youthforce - 19:58

Tvl kluk mel 16 let, kdyz poprvy hral za acko. V jeho věku ma vsechny ty Dockaly hltat s otevrenou hubou a makat co to jde. Snad to ale neni zas tak zhave info....byla by ho skoda.

Youthforce - 19:51

"Kdo je tu nejstarší, kdo je tu nejstarší!?" křičel Johann Strauss a mlátil o stůl občanským průkazem.

majk - 19:51

ale k věci....s tím Karabcem jsem to slyšel taky. Tak snad to s ním nedopadne jako s Schickem.

majk - 19:46

hledá se děda :-)))

leonardis - 19:39

AGF: Tak Přádu jsem na vlastní oči, jak obešel půl mančaftu CCCP, položil si Jašina, zaklepal na tyčku a zeptal se ho kam mu to má jako dát a pak mu to tam šoupnu k druhý tyči, tak to jsem fakt neviděl. Tohle jsem četl právě v nějakém článku právě od Jašina. Něco jsem četl i od Pelého, když se ho ptali na největší talent. Čti ale pořádně co píšu a nefabuluj. Tobě bych ale nejspíš mohl dělat i dědu. Nic ve zlém.

Čech - 19:35

AGF - 19:24 no já ti nevím. Uplně s tebou nesouhlasím. Zase jsem nedávno viděl zápas ČSSR- Záp. Německo v 76 roce, to památné finále. A jako čerstvý 22 letý kluk musím smeknout před tehdejším nasazením. A vůbec kvalitou komentáře, nebo čestností tehdejších hráčů, vůbec nefilmovali. Nepadali příliš ochotně a brzo. Hra byla plynulá. Rozhodčí skoro nešel vidět...a jakmile se udělala vzádu jen jedna příhra navíc a zbytečně, publikum už dávalo najevo nespokojení. Spousta šancí a šly vidět i pěkné fotbalové momenty, žádná okopávaná a to nebyl terén zdaleka jako dneska...Ano...dnes by pískalo také, ale takhle rychle se dnes nerozehrává ani od těch nejpřímočařejších týmů. I Rada nedávno to připomněl po pozápasovém rozhovoru a jeho názory se mi líbí a lidi na FB, kde to na mě vyskočilo, mu dávali hromadně za pravdu.

Čech - 19:27

jojo. Snad nám to štěstí po tolika letech opravdu nezatipne Covid. Je mi z toho roku 2020 fakt na nic. Kdyby člověk letos v lednu věděl, co ho čeká, tak ani ten novej rok nepřivítám. Nestálo by to vůbec za to :-)))

AGF - 19:24

leonardis: Ty jsi pamatuješ Přádu? Pokud se nemýlím, tak ten měl excelovat před 65 lety a nepředpokládám že jsi ho viděl osobně. Spíš Ti tatík něco řekl a Ty to jen papouškuješ. Já jsem rovněž slyšel že to byl excelentní hráč kterého zničil chlast a kámoši. Ale fotbal se od té doby hrozně změnil. Viděl jsem ze záznamu finále MS 1982 (Německo-Itálie) tak to bylo jako silně průměrné utkání naší ligy.. Fotbal se neskutečně posunul.

leonardis - 19:23

Já věřím, že se Karabec rychle srovná. Šancí v životě člověk fakt moc nemá a on ji dostal, hlupák to není. Nakonec i na Hložanovi je vidět postupem času stále větší posun. Dříve jsem měl o něj strach. Nyní už nemám, jen o to zdraví. To co předvedli okopávači v Příbrami budou napodobovat i ostatní. Našim sudím to je, zdá se, jedno.

ACS-4Ever - 19:17

Jednu dobu tady jela veta: trpelivost a viru hovada :) a mozna se fakt konecne blizka na lepsi casy. Taky nepamatuju dlouho, ze by sme prohravali 0:2. Do polocasu jeste vyrovnali a potom dokonali obrat na 2:5. Tenhle tym ma koule proste a uvidime jak to pujde dal.

Čech - 19:15

nýnější cesta se mi líbí. Je mi to sympatický. Tolik odchovanců v základní jedenáctce jsme dlouho neměli. Plus doplnění o Láďu Krejčího staršího. To je moc fajn. Ještě jsem chtěl toho Pavelku, ale tak díkybohu aspoň že nepřišel hned zase výprodej po prvním úspěchu...třeba Hložek má kam růst

Čech - 19:08

leonardis - 18:44 aha, tak takové info nemám, ale možná na tom něco bude. Jinak by mi to nedávalo absolutně logiku

leonardis - 18:44

Karabec je možná větší talent nez Hložek. Moc bych mu přál aby se prosadil a i bychom to potřebovali. Prozatím ale staršího Adama nedorostl mentálně. Když chce, trénuje a je výborný. Když nechce, tak ne. Je to s ním trochu jako na houpačce. Musí se srovnat a nemyslet si, že to půjde samo. Mládí samo o sobě není přednost, ani talent. Proto možná leští prozatím lávku. Záleží ale jen na něm, co chce nebo ne. Asi by potřeboval tátu jako má Hložan. Když vidím tyhle talenty vždy se mi vybaví Přáda. Talent věší než Pelé, ale jak dopad i díky svému okolí.

majk - 18:18

Tipovačka - 7.kolo vyvěšeno

brychtal - 18:12

Mám radost, že tady se vede různorodá, ale korektní diskuse. Každý máte svoji pravdu. Ale taťka Kotal to zatím řeší po svém. Dle mne utkání s prádelnou ukáže pravý stav věci v našem týmu (pokud strýček RB nevydá své speciální pokyny pro arbitry...).
Problém každého z nás je ten, že by postavil hlavně své oblíbence. Proto nehrají zatím Ti, kteří zde nemají mnoho příznivců - Karabec, Minčev, Fortelný apod. Dovolím si podotknout, že takový Mustedanagič byl tak dlouho talent bez příležitosti to ukázat na Spartě, až si odvykl od Sparty nadobro. To Sáčka staví každý trenér (i netrenér), takže je ve fázi promiňme mu tu chybku, jindy byl lepší.

Čech - 17:53

Youthforce - 17:21 určitě dostanou šanci teď ve středu a později až se začne hrát Evropská liga...ačkoliv jsem teda zvědavý jestli se to všechno dohraje

Youthforce - 17:21

Vcera jsme hrali 442 potazmo 4411. Zajimal by me duvod, proc nebyl Srki ani na lavicce. Ve 2 utkanich za becko si tam delal co chtel. Vcera by to ozivil. Na Esparte nekdo pise, ze je nejspis na odchodu. Nedivil bych se.
A Minchev? To same, ani na lavicce. O zraneni se nikde nepsalo. S tim rozestavenim vcera bych tyhle 2 hrace cekal minimalne na lavicce.

Čech - 16:38

ACS-4Ever - 14:10 přesně tak. Teď konečně mám pocit, že se nemusím obávat nějakého průseru, ani když se jede do Zlína a podobně. Umíme vyhrávat ošklivě a to také očividně přináší body.Jako významný plus beru to, že pan Kotal je střizlivý a umí pojmenovat chyby. O střízlivosti Jílka pochybuju doteď, jakkoliv měl určitě zájem na úspěchu. Spartu ukočírovat bohužel nedovedl a dost si pošramotil renomé. Pana Kotala, jakkoliv nemusím uplně všechny jeho kroky(nechápu třeba dosavadní totální ignoraci Karabce, ale nejsem sám, třeba i Vacek na twitteru a ten musí mít dobré info) tak stejně převažují jednoznačné plus! byli jsme už tak na tom špatně, že se sem trenéři nehrnuli a vlastně i hráči. což je od klubu velikosti Sparty dost špatná vizitka. Snad se konečně někdo poučil a nechá to na odbornících a nezačne znovu kafrat do věcí, kterým nerozumí příliš dobře a určitě teď nemyslím pana Kotala a Rosu(který se mi zdá i v rozhovorech mnohem jistější a pracuje na sobě očividně), to je určitě všem jasné...

omega13 - 15:24

Porovnávat Jílka a Hapala, dva joudové které Sparta semlela, nevidím v nich žádný rozdíl.

disi - 15:24

Aha, tak to jo :)

seagull - 15:17

jestli myslíš majka, tak ten bych řekl že chrní právě teď

disi - 15:04

seagull 11:26
...vyspinkanej ?

schweinsteiger - 14:50

S nesrovnatelně lepším týmem předvedl diametrálně kvalitnější výkon. Stejně jako byl rozdíl, když se tenkrát vypadlo s panathinaikos a následně s žilinou. Je to podobný, ale není to rozhodně totéž.

seagull - 14:37

jakou důstojnější evropu Jílek předvedl? Jakože nevyletěl se suboticou ale s trabzonsporem? tak to je kabrňák

seagull - 14:34

a další ...

  Novinky na internetu
hrac

Hložek Adam

známka:

7 2

zápasy: 5
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Dočkal Bořek

známka:

6 5

zápasy: 5
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Čelůstka Ondřej

známka:

6 4

zápasy: 5
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Juliš Lukáš

známka:

6 4

zápasy: 5
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Štetina Lukáš

známka:

6 3

zápasy: 2
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  Průcha  Průcha  134

2.  Richtric  Richtric  132

3.  tony68  tony68  128

4.  BFG  BFG  126

4.  Vencano  Vencano  126

6.  raks  raks  120

7.  Pacos  Pacos  119

8.  lubosdvorak77  lubosdvorak77  118

9.  haklos  haklos  115

10.  inNatura  inNatura  114

10.  akcizur  akcizur  114

12.  sigi 132  sigi 132  112

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2020 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama