sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

reklama

Fórum


Rosa - 13:04

Jaroslav_Hrebik - 12:56: Se závěrem souhlas. Nicméně si fakt nemyslim, že každá kopačka sleduje jen kolik jí na konci měsíce přiteče na fakturu. Mnoho z nich určitě, ale kdyby to tak měli všichni, tak už jich půlka hraje v Číně/Arábii. A pokud jim seberou možnost hrát za repre, nemyslim si, že většina z nich bude chtít setrvat v týhle skleněný bublině, kde je budou ukazovat po celym světě. Protože to sice zatím nikdo neřekl, ale to b) toho je že se ty zápasy budou hrát po celym světě tam, kde jim zaplatí nejvíc za lístky, kde to bude výhodný ze strany merche apod. Což se s nějakou smysluplnou sportovní přípravou úplně srovnávat nedá.

Jaroslav_Hrebik - 12:56

rosa - budou hrát prostě svojí ligu, tam je motivace uplně stejná jako jinde. Motivace nebude akorát u těch na chvostu v závěru. Kopačky budou čutat kde jim nabídnou prachy a slávu. Takže klidně i tam. Podstata celý tý akce je ovšem v tom, že ty velkotýmy už jsou dávno zadlužený až za uši, roztáčej tu spirálu do nepříčetnosti a než se omezit, domluvit třeba platový a přestupní stropy apod. tak je jednodušší se utrhnout a ještě nějakou dobu roztáčet tu ruletu dál.

Rosa - 12:49

Vtipný je, že se nikdo neptal těch hráčů a ne všichni z nich budou chtít v tom cirkuse setrvat. Navíc pokud by skutečně právně šlo, aby hráčům UEFA zakázala hrát na MS a EURU. Ono to bude i dost mentálně únavný, potkávat pořád stejný kluby a stejný protihráče bez jakýhokoliv sportovního soupeření. Tlak na výkonnost tam bude postupně dost upadat.

Zajímalo by mě, jak jsou nastavený hráčský smlouvy, domnívám se, že by dost hráčů se pokusilo z toho vyvázat a rušilo smlouvy, protože ta superliga nemá se sportováním v pravým slova smyslu nic společnýho. A na čí stranu by se přiklonily národní rozhodčí sbory a případně sbory v rámci UEFA/FIFA, to je asi už teď jasný.

Jaroslav_Hrebik - 12:42

Jestli do toho chce UEFA praštit, tak může leda teď hned. Tuhle sezonu dohrát, ale dát jim datum a pokud to neodvolaj, tak je vyloučit do nový sezony. To by byli dost v prdeli, protože by neměli kde hrát, něco by asi na rychlo splácali ale u týmů který točej takový prachy a držej hráče pod megasmlouvama by to bylo dost likvidační. Než by to rozehráli na nějaký úrovni, měli by půl kádru pryč a to by pak šlo rychle i divácky do kytek. Číňany a Araby nezajímá Barca nebo Liverpool, nemaj ten vztaj, ty zajímá kde to bude top a zábavný.

Jinak nějaký nadávání fanoušků a médií bude tý partičce elit uplně u prdele, vědi, že tohle je nepotrápí. Za každýho dělníka v Liverpoolu, kterej fandí od svýho pradědečka budou mít pět Asiatů obratem. Jak je to nechaj rozjet, tak už to nikdo nezastaví. Oni ostatně do budoucna ani s ligama moc nepočítaj, měli by ještě víc zápasů než teď, což je neudržitelný. Ale potřebujou v ligách vydržet to překlenovací období.

Karaya12 - 10:21

Máňa dobrý, co řekl to víceméně sedělo, ale ty jeho kotouly nakonec byly o zdraví :-)

Barney Gumble - 09:36

Tak hlavně aby se z Máni nestal podobný klaun, jako je Švancara. Na to ho mám hodně rád.

ghosttt - 08:50

milhause - včera 23:08-já viděl a bylo to dobrý,Máńa perlil celou dobu :) nejvíce pobavil,když hodnotil kvalitu současnýho kádru a k tomu předváděl Dočkyho a jeho plivání :) říkal, že by za nim na hřiště poslal Švejka s plivátkem.

majk - 08:15

Tipovačka - 15.kolo vyvěšeno

schweinsteiger - včera 23:48

Spekulace, že se jedná o pouhou páku na HUHU mafiany, ta se samozřejmě objevila ve všech možných i nemožných podobách jak v tuzemsku, tak v zahraničí. Smysl by to dávalo, jen se mi nechce věřit, že by takovej moloch jako JP MORGAN se nechal vbalamutit jako pouhá návnada na uefu?

milhause - včera 23:08

Kdo dnes viděl T-T? Má cenu na to koukat, nějaká perla od Lumíra Máňi Mistra :-)

Miguel - včera 22:13

seagull - 20:45 to bych tipoval na City, ale cert to vem...

Miguel - včera 22:11

Tommy. - 21:30 To by jedine davalo logiku, protoze to vytahnout i potom co uz predem vedeli, co bude nasledovat a nejen UEFA to jasne deklarovala, by nedavalo zadny smysl.

Fanda Fotbalu - včera 21:39

Už se těším na stadion, jakejkoliv. Tohle je virtuální sračka.

Letnak - včera 21:31

Svět se v prdel obrací! Ale Sparta je Sparta a budu se radovat i když vyhraje třeba turnaj Tatry Smíchov. Prostě boháči ohrnujou nos nad ostatními a ono prohrát s někým z východu jim taky nevoní. V té jejich Superlize se ta prohra líp okeca.

Tommy. - včera 21:30

cely to je jen velka show, cilem neni zadna Superliga, ale dosazeni jinych zajmu. Ty by byly normalne nedosazitelne, ale kdyz prijdou s megapicovinou, ktera vyvola paniku, tak se udela tichej vymennej obchod. Vsichni budou spokojeny.

seagull - včera 20:45

jestli to byl Tottenham, tak s ním končím

seagull - včera 20:44

https://www.youtube.com/w ...

majitel jednoho klubu už prohlásil, že budou schopni opustit PL, když budou muset ...

ferousek - včera 20:40

No já bych úplnost a důkladnost těch plánů nepřeceňoval. Vem si jen, jak narychlo se to zveřejnilo. Takovou soutěž nemůžeš podrobně naplánovat natajno, protože by o tom vědělo příliš mnoho lidí a rázem by to tajné být přestalo. Takže asi existují různé scénáře a předběžné dohody, ale reakce veřejnosti a třeba i sponzorů to ještě mohou dost změnit. Španělský kluby jsou v podstatě družstva nebo akciovky bez jednoho jasného majitele. Co když se ti družstevníci vzbouří? Co když se to nebude líbit i někomu jinému? Když ti z toho seznamu vypadnou tři týmy, tak najednou už nemáš lepší produkt než UEFA

seagull - včera 20:39

angličani prej budou mít velkej problém dávat víza pro hráče tý superligy, tak jako tomu bylo doposud v rámci fotbalových soutěží ... to bude ještě sranda

seagull - včera 20:37

tohle bude velká fotbalová noc

seagull - včera 20:37

teď koukám na studio Sky, anglický kluby už jedou meeting, kde chybí zástupci tý šestky ...

Mio Verbatim - včera 20:35

cefra17 - 20:10 Tady v Anglii zatím všichni jednoznačně proti. Legendy těch šesti klubů, jejich fans, veskrze i politická reprezentace na den přestala řešit Covid a předháněla se v tom, aby to odsoudili. :) A jak sem dřív dával Horst G. Nevilla, ten to řekl naprosto úžasně. Novej Lineker. :)
Jenže co dál? Top kluby budou chtít posilovat svoji ziskovost a celkem nic proti tomu. Jak udělat z těch top klubů ještě globálnější brand a přitom nenasrat ty nejvěrnější fans a komunity kolem nic - duši celé hry? Mzdové stropy po vzoru NHL? Zmenšení počtu zápasů v domácích ligách s vytvořením nějakého globálnějšího projektu např. zatraktivnění současného Mistrovství světa ve fotbale klubů? Posilování klubových vazeb v zahraničí jako např. New York FC vlastněný majitelama Man City? Těch možností bude spousta, ta včera představená je snad nejhorší možná z nich.

seagull - včera 20:27

nakonec budem ještě UEFA dobrý, jako póvl z východu

seagull - včera 20:25

to je těm klubům asi fuk, myslím, že tam už sou smlouvy dávno dojednaný

Super League clubs net €200m-€300m ‘welcome bonus’ , tam už budou i předjednaný sponzoři atd ... určitě s tím těch 12 klubů nevyjelo s tím, že to mají zatím jen na papíře načrtnutý, ty už počítají s těma nejhoršíma variantama, fanoušci nefanoušci

ferousek - včera 20:25

UEFA se musí strašně klepat. Kdyby to byla opravdu mafie, tak teď musí být tvrdá. Musí jasně odradit každého od účasti na takovém projektu. Protože když ztratí kontrolu nad svým nejvýnosnějším produktem, tak bude k smíchu a bude žít v podstatě z milosti superligistů. Chcete nejlepší hráče světa na euro? Tak nám musíte vyhovět jinde. Ale i superliga hraje vabank. Ano, může vzniknout celokontinentální soutěž a nahradit nejen ligu mistrů, ale i národní soutěže. Nicméně v tom případě musí opravdu táhnout za jeden provaz. Nesmí se jim to drolit. Když bude liga mistrů srovnatelně atraktivní, tak superliga nemá žádný smysl.

cefra17 - včera 20:18

Proti uvtoření té superligy, nebo jak se to má jmenovat.

seagull - včera 20:16

proti čemu? proti vyřazení ze soutěží? se nedivím, mají v semifinále dvou soutěží 4 kluby :D

cefra17 - včera 20:10

V Anglii jsou fandové dotyčných klubů proti.

Martas007 - včera 20:00

seagull: Kdyby postoupil, tak by hral semifinale proti Villarealu a nic by se nezmenilo ;)

seagull - včera 19:56

vítěz LM PSG :D a automatický finále EL AS Roma - Villareal ... tvl ještě že ten žid nepostoupil, to by byl ve finále a to už by mě asi kleplo :D

seagull - včera 19:54

tak to jsem zvědavej jestli uefa vyloučí všechny ty ,,rebely,, z letošních pohárových soutěží...

schweinsteiger - včera 19:41

Vzhledem k tomu, že posledních pár let sleduju v LM sotva zápasy Bayernu a jiný zápas jen zcela výjimečně, tak je mi to vcelku ukradený, co si támhle klekánice budou pěstovat za petroligu...

paolo74 - včera 19:38

Superliga?? Tak to nás snad konečně Křetinskej někomu prodá, když mu skončí vize o každoročních stamiliónech z Ligy mistrů.

ferousek - včera 19:21

Jako ono se to nabízí. Při 20 účastnících je to dost velká liga (38 zápasů), při nějakém rozšíření by účastníci odehráli víceméně stejně zápasů jako v ligových soutěžích a LM. Vzhledem k jistotě účasti by ani nemuseli mít motivaci hrát domácí soutěže. Ona ta výhrůžka "vyloučíme vás z ligy!" vlastně vůbec nemusí být účinná.

Letnak - včera 19:20

Jednoduše řečeno, zlatá naše Česká liga, ostatní mi začíná být u prdele. A raději, až to půjde,tak třeba u nás na divizi. Pohoda, klídek,pivko, klobásky......Sparta, samozřejmě má přednost!!!

  Novinky na internetu
hrac

Nita Florin

známka:

6 5

zápasy: 13
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Moberg Karlsson David

známka:

6 0

zápasy: 10
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Plavsić Srdjan

známka:

5 9

zápasy: 14
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Vrba Pavel

známka:

5 8

zápasy: 11
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Vitík Martin

známka:

5 7

zápasy: 13
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  Ivoš  Ivoš  259

2.  milhaus9  milhaus9  256

3.  spartak5  spartak5  247

4.  soty66  soty66  230

5.  GAR  GAR  225

5.  bbs  bbs  225

7.  zbarda  zbarda  221

7.  Richtric  Richtric  221

9.  leonpa  leonpa  220

10.  vapno23  vapno23  219

11.  tony68  tony68  218

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2021 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama