sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

Fórum


seagull - 10:43

jinak co naší klucí, už zapomněli? Už to jsou ty dva Frýdkovi dny, tak by už zase měla být pohoda ne?

seagull - 10:42

no spíš, že už začínaj posilovat. Zase se jim tu vysmějem, co to berou za nýmandy, ale že na ně čumíme s odstupem 11 bodů, to už zase nevidíme

huya - 10:39

No taky si myslim,ze to bude posila v uvozovkach..tusim,ze se vraci z Polska.

bruno_rossini - 10:36

Zrovna Hlouška jim nijak nezávidím. Nemyslim, že by byl lepší než Hanousek...

huya - 10:33

Adam Hlousek prvni posilou Plzne..

huya - 10:33

Z ofiko Sparty:

‪VSTUPENKY NA DERBY | Po předprodeji před utkáním s Karvinou ještě zbývají volné lístky na středeční derby! Ty budou k mání ve volném prodeji v úterý v Zákaznickém centru od 9 do 12 a od 13 do 16. Přijďte si pro lístky a podpořte sparťany v důležitém utkání v Edenu!

Milan Minář - 10:28

schweiny: Málem mě rozesmálo překvapení z toho, že kotel jede svoje bez ohledu na dění na hřišti. Vždyť od toho kotle jsou. Jet si svoji vlastní ligu kotlů a je jedno jestli se na pažitu potulují kopálisti a nebo tam křepčí tlupa mažoretek.

Mata1152 - 10:28

Nazítra je již vyprodáno?? dnes měl bejt volný prodej na tiketportálu ale píše to ze vstupenky se již neprodávají?

huya - 10:27

Tak to vypada,ze se horko,tezko vyprodaji listku do sinobokotle.Stale jsou k dispozici.

Morkon - 10:03

Ad Krejčí. Osobně si myslím, že brát hráče, kteří neuspěli v zahraničí je špatná cesta. Krejčí nás nevytrhne. Zvlášť, když neuspěl v podprůměrném italském klubu.

schweinsteiger - 09:30

Stránka "stojíme za naším kotlem" opět perlí

Antonides7 - 09:23

Sčasný se nemusí omlouvat , stačí když to předá Horňákovi - ale to jenom sníme

majk - 07:23

Tipovačka - 12.kolo vyvěšeno

schweinsteiger - 06:14

To by musel chtít sám a to nechce...

D-Evil - 04:14

Možná by stálo za to začít nahoře a přestat z právníka dělat manažera velkoklubu :D

schweinsteiger - 00:23

Odpověď je jednoduchá - chtělo se po něm to, co v něm není. Když přestaneme z křídel dělat beky, z introvertních typů kapitány a z rybářů trenéry, výsledek se dostaví.

schweinsteiger - 00:20

Krejčí beztak skončí s nelétavým jidášem v Plzni. Krom toho, kde máme záruku, že Krejčí přinese nějakou kvalitu? Zranění, lavička, tribuna, stavění na pozicích, který mu nejsou vlastní... Vyloženě příslib světlých zítřků a dobrých výkonů.
Tím neříkám, že by jeho angažování nemělo smysl, zvlášť ve světle jiných přestupů, nicméně je tam třeba zohlednit poměrně širokou paletu "ale".
Zatímco když odhlédnu od finanční stránky věci, tak Stanciu je v podstatě sázka na jistotu. Ale stejně jako po Kangovi po něm nemůžete chtít, aby kapitánoval. Když se dá do kupy Bořek nebo sežene jinej lídr (nesežene) a budeme mít aspoň polovičatýho trenéra, tak Sparta získá titul.

Rosa - 00:01

Pekne, pekne. Tady se hejtuje byt i uvazovani nad angazovanim Krejciho a dalsich odchovancu, kteri se neprosadi venku, ale Stancia, kterej je marnej i v Arabii, tahal nas tu vsechny za nos, po nem byste se utloukli. Tezka to doba, tezka.

schweinsteiger - včera 23:37

Stancia koupit hezky se slevou, poněvadž v tom Al Uhlí je ještě marnější než ve Spartě a to je s ohledem na kvalitu tamější ligy co říct. Takže nechat chvíli vydusit a koupit zpět. Nevidím problém. Stejný scénář jako s Bořkem.

acs29 - včera 23:13

ajosek - 22:51 - Ščasný je náš, až možná ten uplně poslední problém.

Deco - včera 22:55

Smutný je, kolik stály naše veletoče a co za soupisku po nich zbylo. Nejdřív se jelo stupidně na předražené cizince a pak se ti draze nakoupení cizinci opět stupidně rozpustili ve jménu nové ideologie, nebo nehráli, aby se nemusely vyplácet bonusy.
Takový Vágner z Karviné by byl náš nejlepší útočník. Není divu, že se pak strachujeme o body každé kolo.

BFG - včera 22:54

Hele když máš takové zranění, .... já nebyl schopen doběhnout ani bus nebo tramvaj. Takže si dost dobře nedokážu přestavit, že by s tím odehrál zápasy s Baníkem a v Liberci. Je to nesmysl. Spíš by měli řešit příčinu, protože jak psali jiní, těch zranění je za poslední roky až neuvěřitelný počet. Z toho vychází, špatně nastavený trénink nebo špatná regenerace. Na to, kolik na Letné platí i uklízečce by to měli mít v malíku, leč výsledek je naopak katastrofální a zlepšení nikde.

ajosek - včera 22:51

Hlavně musí vypadnout Ščasný a to co nejdál od Sparty!Nejlépe k seshitovi:-)

BFG - včera 22:48

Bohužel pro nás, my nemáme ani ty nadprůměrné, možná pár jedinců. Protože u nás jsouto zatím dva teenageři, což je vzhledem k rozpočtu a ambicím klubu dost smutný.

vímvše - včera 22:48

BGF-už z toho když napíšeš že jsou natržené svalové úpony(ruptura) tak to beru. Žádnej natáhlej sval neexistuje. Ale teď si vem že to Bóřa má spojený s achylovkou... a to prijde ze dne na den. A pak tady čteš hovadiny, že jsme ho koupili zraněnýho .

Deco - včera 22:45

To by bylo blbý, Stanciu by v Edenu zářil. Momentálně tam jsou za top fotbalisty i někteří jen nadprůměrní hráči.

Herrer - včera 22:35

Mě by Stanciu u žida ani moc nepřekvapil. Proč by ho jako neměli zkusit? Hráč jako on by k nim pasoval jak prdel na hrnec.

Mnohem víc by mě překvapilo, kdyby skončil u nás. Museli bysme totiž krom jeho samýho, kterej si už naše království chaosu vyzkoušel, přesvědčit i Arabáše a ti ho nekoupili zrovna lacino.

Obě varianty by každopádně udělaly z VSJBČ ještě větší kretény. Je fakt, že by jim to asi ani nevadilo, bo od určitýho levelu, kterej už dávno překročili, jsou změny v míře kreténismu pro laika těžko pozorovatelný :)

kalič - včera 22:27

Zajima mne to...v Dohranu zas Hartman,ale taky Hybsa(neplect s Hybsem!)

schweinsteiger - včera 22:23

Kalič je koukám masochista

vímvše - včera 22:15

acs29- to by ses divil..

kalič - včera 22:12

Tiki taka je lahudka dnes

acs29 - včera 22:11

Hláška s tim že by měl jít Stanciu do Slavie, překonala i to že Lafata volal Radovi :)

BFG - včera 22:05

A ke zranění šlach a vazů, nejsem profi sportovec, ale sportu se věnuji hodně. A v podstatě zánět šlach a případně natržné svalové úpony jsme sám léčil cca 6 měsíců. Jasně, oni mají daleko vyšší level péče, ale stejně se podle mě nedostane pod 4 měsíce, záleží samozřejmě na závažnosti zranění. Letos to snad na 3 místo ukopeme i bez něj a bude v připraven na léto.

BFG - včera 22:01

Tady řešíme kdo přijde místo ZŠ a podobně ale k čemu to bude? V červnu někdo naskočí, v červenci bude snad předkolo EL, to se vyvede s nejasnou budoucností a pak co? Na konci sprna trenéra vyhodí, přijde nějaký rádoby záskok a jsme zase v prdeli. Pokud se pod ZŠ kýve židle, u měl dávno odejít. Je to alibismus Rosy, že ho tam nechal, protože týmu stejně nemá co dát. Chápu, že tu Slávii nemáme rádi nikdo, ale jejich koncepce má hlavu a patu. Trpiš přišel v zimě, okoukal hráče a od letošní sezony hraje to co asi chtěl. A my?Viz výše, v září budeme ve stejných sračkách jako jsme teď, akorát s někým jiným. VSJBČ jsou fakt amatéři.

Vladík04 - včera 22:01

Vímvše - dík za info. Jako jestli Bořek hypoteticky konec, tak to by byl kup. Ještě dotaz - to info o trafice pro Zdendu. Novej trenér jsou nějaké spekulace ? Z ciziny z ČR ?

  Novinky na internetu
hrac

Dočkal Bořek

známka:

7 1

zápasy: 3
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Kanga Guélor

známka:

6 7

zápasy: 8
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Hložek Adam

známka:

6 3

zápasy: 11
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

12. hráč

známka:

6 2

zápasy: 11
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Drchal Václav

známka:

5 9

zápasy: 7
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  Vencano  Vencano  286

1.  noe  noe  286

3.  Malej Ondra  Malej Ondra  279

4.  Ládínek  Ládínek  273

5.  Richtric  Richtric  263

6.  vlada  vlada  262

7.  tony68  tony68  260

8.  pepe.spartan  pepe.spartan  259

9.  spartanekk  spartanekk  251

10.  Průcha  Průcha  250

11.  vímvše  vímvše  248

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2019 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama