sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

reklama

Fórum


MF17_ - 10:30

Gól dal i Zahustel. To není meřítko.

Neznaboh - 10:25

MF17: No jasne a protoze si Kanga nedrzel prostor tak dal z pozice, kterou by mel hrat ten co hraje 10, gol vid?

Deco - 10:23

leonardis: Já ti nevím, dyť po Štramákovi už tu nikdo není. Vedení a realizační tým - nic, soupiska áčka - kromě Ben Chaima a Kangy tam podle mě není nikdo, o kom by se v minulosti spekulovalo, že je terčem závisti nebo nezapadá charakterem. A Ben Chaim není momentálně ani důležitou součástí mužstva.

Milan Minář - 10:22

luznas16: Tenhle frajer hraje fotbal, hokej a tenis s celebritama a na ACM (nejen) má skorovlastní židli. Tohle nějakýma pětadvaceti rokama nepřebiješ. On prostě ví.
Jak už tady mnohokrát zaznělo. Pokud Kanga, ale kdokoli jiný bude dávat balon vždycky z první a z pasů, kolmic a předrůznýchfinálek bude mít stoprocent, zřejmě na něj koukáme v úplně jiném mančaftu v úplně jiné lize. Větší, Halík. Větší! Tu naši zvádá levou zadní.

schweinsteiger - 10:20

Ty seš hlavně přítěž tady, ty vemeno

MF17_ - 10:18

Fotbal je týmový sport a proto je Kanga pro nás i přes jeho techniku přítěž. Možná se na něj některým odborníkům kouká dobře v TV, ale kdybyste s ním byli na hřišti, furt by lezl na vaše pozici, místo rychlé nahrávky vám v náběhu si s míčem 10 sekund pohraje a vlastně tím zaniká jakákoliv hra do křídel a útočníka si obrana soupeře prostě pokryje, tak musí zase dozadu nebo to posere dopředu, tak by vás to taky nebavilo. S příchodem Haška najednou začali z křídel létat centry a Tetteh se dostával do šancí… prostě si Kanga furt snaží ukázat, Jakej je frajer, přitom to kazí všem ostatním. A někteří ho tady ještě pochvalují… ještě že proti Baníku jen z lavičky a za 4 měsíce pápá.

schweinsteiger - 10:18

Jen si taky říkám proč nešel dolů Frýdek či Sáček, když si neplnili úkoly na hřišti stejně jako Kanga, kterej ovšem ty svoje neplnil kvůli těmhle dvěma...

ajosek - 10:18

Neznaboh:konečně pořádnej rozbor!

Průcha - 10:17

leonardis 9.41: Buď tak laskav a poděl se se mnou o ten konkrétní posun, kterej vidíš!! Já teda včera viděl jenom chaos!

acs29 - 10:16

luznas16 - 09:58 - rozumim že nerozumíš. A je v podstatě jedno jak dlouho co děláš.

Neznaboh - 10:12

Prvni inkasovanej gol zacal u Frydka, kdy nedokazal sebrat balon Gonzalesovi, ten prihral na obrance. Ted dal na Podanyho kteryho skvele telem odstranil Plechaty. balon leti na Zahustela, kterej ho svym spatnym zpracovanim ztrati ac je na 4 metrech sam. Plechaty pak uz nemohl stihnout Milosevice, kterej to hezky trefil. prvni gol jde vylozene za Zahustelem.
Pred druhym golem ve stredu hriste propadl Frydek s Plechatym, pak sla kolmice na Tetoura a s nim k rohu bezel hrac Dukly cislo 20, kteryho mel navazat Zahustel a ten to neudelal a bezel do naseho velkyho vapna. Kdyby to udelal zdvojil by ve finale s Costou Tetoura a ten by nemohl odcentrovat. Po centru Hanousek nesmyslne narazil do hrace Dukly, pokud by to neudelal mel by balon kterej si Gonzales zpracovaval.

majk - 10:07

Na příkaz shora byl do známkování doplněn 12.Hráč, tak nezapomeňte doplnit známkování.

karolina - 09:58

Tak Frýdek se Sáčkem hrají o level hůř než Kanga ale huby se budou votirat jen o něj.Jo neměl brát Lafatovi tu penaltu:-(

luznas16 - 09:58

acs29 - 09:31
Ten rozdíl byl vidět kromě pěti minut celou dobu,to máš pravdu. Protože kromě pěti minut,kdy byl vstřelen třetí gól, to byl vyrovnaný zápas,kdy jsme si nevypracovali jedinou šanci. Ať Kanga klidně nehraje, když to bude nějak vypadat, ale kdyby šel Hašek místo Sacka, tak jsme si možná v poslední půlhodině i nahráli... Že napíšeš něco takového v zápase,kdy má Kanga asi 5 predfinalek do šance plus vstřelený gól, no nevím... Já hraju fotbal asi jen 25 let, takže už se moc těším na další tvé rozbory, které mi budou nápomocné...

majk - 09:53

Ať Rosa radši najde trenéra, než aby tu vypisoval píčoviny.

leonardis - 09:48

majlant: Prosím.

steve17 - 09:45

proč včera nehrál Plavšić ? Zraněn?

leonardis - 09:45

Klerenc: No kdyby sem občas někdo přispěl z vedení pod svým jménem, možná by to diskuzi jen prospělo a prohloubilo sounáležitost s klubem a snad by vymizely i ty sprosťárny, ze kterých se člověku zvedá kufr. Třeba to zkusí Rosa.

schweinsteiger - 09:43

Kanga nezahrál určitě ideálně, nicméně tou pravou žábou na prameni je Sáček

majlan - 09:43

už jsem se bál, že Stramu nikdo v souvislosti se včerejškem nevytáhne, díky leokocku

leonardis - 09:41

Kanga je nepochybně fotbalista, ale více sólista. Vystřídání mu jen prospěje. Nelze přehlédnout, že Hašek hru podstatně zrychlil a znepříjemnil soupeři pohybem. Nebyl sice tolik vidět, ale o to byl efektivnější. Alespoň v danou chvíli. Je to dělník, kterej nám chyběl. Já se na nás stále dívám s obavami, ale rozhodně je vidět posun. Sice nevidím zažité šablony jako u židů nebo prádelníků, ale to snad přijde. Snad se i něco rýsuje. Ono to po Štramákovi dát dohromady není asi jen tak. Kabina se dohromady jen tak nedá, to ví každej kdo něco hrál nebo trénoval, zvláště v Čechách.

majlan - 09:40

Pomůže ti, když to bude dočkal-hašek-frýdek?

majk - 09:38

sáček-hašek-frýdek

pořád jsem z toho volakej votřesenej

acs29 - 09:31

Všem zamilovaným do Kangy doporučuji, jestli máte možnost, pustte si včerejší zápas jěště jednou. Bez průdi !
Nemluvim o tom, že se věčně někomu sere do prostoru a ten si pak musí hledat jiné místo , takže rozbourává pozice dalších hráčů a vzniká chaos.
Je mi jasné že někteří znalci tady, tohle prostě nemůžou pobrat.
Ale kdykoliv má Kanga balon nebo k němu balon letí si představte , že jste jeho spoluhráči a nabízíte se mu. Schválně, jak dlouho by vás to bavilo.
Ten frajer má snad nějáký blok v hlavě, že nesmí nahrát z prvního nebo druhého doteku. Přitom kdyby zrychlil hru a že se to mockrát vyloženě nabízí, tak získáváme tolikrát v zápase výhodu. Z něj teču. Ten vubec neni schopnej hrát na méně než tři doteky. Z něj mam pocit, že všem chce ukázat jak moc to umí. Jenže to tak neni.
Můžete si tady mektat o Ščasnym co chcete, ale snad i blbej viděl rozdíl s nim a bez něj . Včera to tak prostě bylo.
Naštěstí je tu Dočkal :)
Karlsson včera dobrý. Ale TBCH v prvnim zápase byl vynikající. A jak to dopadlo. Tak bych s hodnocenim počkal.
A hlavně !!! jak píše boy , byla to Dukla :)

vímvše - 09:26

skarpa.9-Chipchiu je špatnej.Přijde mi,že běhá pořád na jednu rychlost.Místo něj Civič a do brány Heča.

kuchi - 09:24

Máme zase Spartu!

looki - 09:22

v neděli přijede namotivovanej tým se zamindrákovaným trenérem, co chce hrát "chlapskej fotbal"...jsem na to celkem zvědavej jestli se s tím dokážeme vyrovnat (fyzicky) a co ti naši koumesové vymyslí.

Mike Bossy - 09:21

boy of Russia - 08,41 hod.- Úplně stejně to totiž bylo na začátku podzimní části, kdy jste "zatočili" s týmy jako Opava, Bohemka, Dukla, Příbram atd a Ščasný se prsil, jak to zvednul.
Tak s Bohemkou a Příbramí jsme moc na podzim nezatočili- uhráli jsme s nimi 3 plichty.

skarpa.9 - 09:13

Pking: Taky jsem si toho všiml a ono je to hodně tím, že Chipchiu si to spíš dycky poté stáhne do středu hřiště ikdyž mu tam Hanousek nabíhal často

Pking - 09:13

schweinsteiger - 09:10 - bohužel pro nás se pohár hraje jen na jeden zápas, zase to změnili.

Pking - 09:12

Jinak akce před třetím gólem byla přesně to, po čem jsem volal a co nám chybělo s Bohemkou - ukázková spolupráce v tandemu Čivič - Hanousek, kdy bek je v náběhu a křídlo mu přesně načasuje přihrávku nebo obráceně nebo aspoň naznačit a zmátnout tím beka soupeře (kterého odtáhne svým náběhem náš hráč). Já vím, že proti betonujícímu soupeři to bývá těžší, nicméně i tak tenhle prvek nesmí ve hře chybět. S Bohemkou jsme to nezkoušeli vůbec, jen jsme převalovali míč zleva doprava a pak zpět na stopery. Plzeň tuhle tandemovou spolupráci pravidelně a dlouhodobě zvládá i do plné obrany. Ale musí k tomu být pohyb a musí se pro to něco udělat na tréninku, aby hráči věděli, co čekat jeden od druhého a nevypadali, že se na hřišti viděj poprvý v životě.

schweinsteiger - 09:10

O střídání mám svoje mínění, každej má očividně svou pravdu a nemá cenu jí zatím vyvracet. Očividně názor "three lefts make a right" tady zakrývá skutečnost, že výhra byla dosažena spíš navzdory těm střídáním, ne díky nim. Ostatně skutečný stav se v plné nahotě ukáže proti Baníku a dalších zápasech. Jsem moc zvědav, kolik výher získáme z příštích sedmi ligových a pohárového zápasu v Hejkalně.
Můj odhad, a snažím se být objektivní, je dvě a půl výhry, pokud se pohár hraje na jeden zápas, jinak dvě.

skarpa.9 - 09:09

http://www.ceecup.org/cz/ ...

Youtuber odhalil svou identitu, je to profesionální fotbalista (odchovanec Sparty Jan Mejdr)

omega13 - 09:04

Rosa - 08:02 Čížek? Když hrál za Jablonec.

boy_of_russia - 08:41

Libí se mi, jak si Zdenál pochvaluje, že máme na jaře zatím plný počet bodů. Jaksi ale zapomněl připomenout, že jsme hráli proti 14. a 16. týmu tabulky...a oba zápasy jsme vyhráli s notnou dávkou štěstí a vytřeštěnýma očima. Úplně stejně to totiž bylo na začátku podzimní části, kdy jste "zatočili" s týmy jako Opava, Bohemka, Dukla, Příbram atd a Ščasný se prsil, jak to zvednul. Ve druhé polovině podzimu pak přišli silnější soupeři a šli jsme od ostudy k ostudě. Nechci se vymlouvat, ale to je fakt. Ščasný ven.

  Novinky na internetu
hrac

Moberg Karlsson David

známka:

6 8

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Hložek Adam

známka:

5 9

zápasy: 2
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Hanousek Matěj

známka:

5 3

zápasy: 2
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Kanga Guélor

známka:

5 3

zápasy: 2
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

12. hráč

známka:

5 2

zápasy: 2
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  spartak5  spartak5  52

2.  Metacom  Metacom  49

2.  Roonie.  Roonie.  49

4.  Vencano  Vencano  45

5.  recchi  recchi  44

6.  lvice  lvice  43

7.  omega13  omega13  42

7.  vlada  vlada  42

7.  Malej Ondra  Malej Ondra  42

10.  Dalos  Dalos  41

10.  miloš  miloš  41

10.  martanek  martanek  41

10.  Slavičín  Slavičín  41

14.  Dzegr96  Dzegr96  40

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2019 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama