dexicek

21:07

Skoro bych řekl že naše postavení na světovém žebříčku odpovídá tomu co v kontextu ostatních týmů hrajeme

Hele mně to taky nebaví.. ale kdo čekal krevety tak byl na drogách nebo nikdy fotbal nehrál..
Jak by řekl zdejší ex klasik


Slavičín

21:02

Jsou tam horší mančafty,blbý je,že mi soupeříme o to,nebýt nejhorší.Ne naopak.


dexicek

20:54

Jak říkám .. hrajeme hovno ale jsou i horsi tymy

Vše ostatní jsou kecy


omega13

20:37

Ronaldo je takový jaký je. Sebestředný, zahleděný sám na sebe, zkrátka narcis který nemá sobě rovného. Jenže kdyby takový nebyl tak už se dívá z gauče.


seagull

19:39

Hroznej pozér ale


ghosttt

19:32

Skoda


seagull

19:30

To jim odvolá, ten Portugalec se tam málem rozbrečel


dexicek

19:30

Mno jsou tam i horší tymy nez my


ACS-4Ever

19:30

wow


seagull

19:29

Mlask


omega13

19:27

ACS-4Ever 19:20 >.. Souhlasím nikdy to nebyl hráč který by uchvátil moje srdce. Nechci ho ale vidět na kolenou a vysmívaného.


ACS-4Ever

19:26

První hráč fotbalové historie, který dal gól na 6 různých mistrovství světa.


omega13

19:23

seagull 19:17 > kterej cvok by tohle čekal. Ronaldo dal asi tak miliontej gól a vidíš na něm jak je hladový.


ACS-OloFan

19:21

To musí být parádní zážitek čumět na fotbal skrz telefon a pak skákat radostí když dáš gól :-)


ACS-4Ever

19:20

omega13 19:11 > ja mu to taky preju. Ale ten jeho downfall bylo posledni dobu obcas tezky pozorovat.


seagull

19:17

Teď dobře Portugalci přechcali celej svět :D


crazytea

19:15

Penxa uz gól za zbrojovku.


seagull

19:13

Uzbekistán ten je taky na tom MS z leknutí


omega13

19:11

Možná už není tím hráčem jaký byl ale strašně mu to přeju a to nejsem tým Ronaldo.


ACS-4Ever

19:08

Tak Kristyna se dockala golu konecne. Aspon ze na to mam vsazeno.


dexicek

18:38

Slušný exodus od klokana hlavně vepředu


brychtal

18:37

Tak z Drchala se stal z klokana perníkářem... Zajímavé.


seagull

18:34

Tommy. 18:11 > nebezpečně nenápadná věc long island, to si tak cumláš limonádku a za chvíli ji máš jak z praku :D


Tommy.

18:11

disi 17:56 > vůbec, v době příspěvku čistá hlava ve stínu. Teď už mám 3. Long Island, tak raději odložím mobil :DDD


Tommy.

18:10

grass 17:29 > to jsou jen takový chlácholivý kecy pro fans.


Tommy.

18:09

seagull 17:08 > plán? Rosova cesta :DDD


disi

17:56

Tommy. 17:05
Úpal ? :)
Slunce je sviňa..


seagull

17:51

dexicek 17:10 > prej tam mají dědka už plný zuby :D


ACS-4Ever

17:37

Ja se tesim na noveho utocnika, ktery snad prijde. Kdyby nastalo zmrtvýchvstání Vojty, tak se nebudu zlobit. Tesim se na Huga, kdyz se nejak nezasekne, tak to muze byt hrac ktery konecne pujde za nejakou zajimavou castku ven.


grass

17:29

Někde jsem zaznamenal, že toho Maďara měli na seznamu už tehdy, když kupovali Vindahla


ACS-OloFan

17:21

seagull 17:15 > to souhlasím, otočka o 180°


ACS-OloFan

17:19

dexicek 17:10 > co můžou zápasem s Mexikem ztratit?Nic, raději prohrát 3:0 ale rvát se a neztratit tvář,pak si řeknu,jo ,dali do toho všechno,ale soupeř byl nad naše síly,ovšem to co předvedli a pomohl tomu i Koubek tím střídáním,bylo o ničem.


seagull

17:15

ACS-OloFan 17:11 > no minimálně zajímavý, jak se totálně liší parametry mezi první a druhou volbou ze seznamu


Pavel.M.

17:11

Poslední roky se plány mění 2x za sezónu..


ACS-OloFan

17:11

seagull 17:08 > Víme s určitostí,že si ho ty kluby nechtěly nechat nebo ho vedení WHU nechtělo prodat?