Ivoš

00:36

Novák včera 23:09 > To rozhodně. A kdybychom k tomu získali na hrot třeba Castra, to bychom byli neporazitelní :))


ACS-OloFan

00:08

Tak předkrm Scotch whisky vs Caipirinha


majk

včera 23:44

Bosnu k vítězství nasměroval 18 letej kluk....ještěže nemaj přechytralýho manažera, co by jim do toho kecal....


Fanda Fotbalu

včera 23:21

Jsem jedinej, komu připadá, že Poborák vypadá čím dál tím víc jako Felix Holzmann?


Novák

včera 23:09

Ivoš 22:11 > ovsem Lenin se Stalinem by byla mocna dvojka! :oD


Martas007

včera 22:44

Mahmič druhej gól na MS. Ta na toho už peníze mít nebudeme.


omega13

včera 22:36

miletinek 15:41 > "protože je MS tak je to složitý" asi ano, ale trochu mi to připomíná čtyři největší nepřátele komunismu. Jaro, léto, podzim, zima.


grass

včera 22:31

Ivoš 22:11> nebo by se rychle vykulíroval a měli bychom zabijácký obě křídla


omega13

včera 22:13

Až bude reklama kde Šulc poslouchá Pastrňákův vzkaz tak se zkuste nedívat a jen poslouchat Pastrňákovu dikci, jestli je to Pastrňák, mě to připomíná mluvu někoho úplně jiného. Nechci navádět jen by mě zajímalo jestli někoho napadne stejný člověk. Suchopárek to není.


Ivoš

včera 22:11

grass 22:07 > Myslíš jako, že když to nevyšlo se Stalinem, tak zvýšíme ráži a přijde Lenin?


grass

včera 22:07

Můj tip na repre posilu, o které mluvil TR na tiskovce...
Anthony Lenín Valencia Bajaña, 22-ti letý reprezentant Ekvádoru z Royalu Antverpy, kde mu teď končí smlouva. A Mercado by měl kámoše.


ACS-OloFan

včera 22:04

seagull 19:33 > co se to tam u vás děje? Obohacovači neumí plavat?Ve vlně veder údajně přibývá utonulých,když neumím plavat,tak jdu do brouzdaliště ne?


omega13

včera 21:53

crazytea 13:30 >D


ghosttt

včera 21:21

dexicek 20:46 > odpocinkove to pojmu já :) o polocase to balim.


dexicek

včera 20:46

Jsem fakt zvědavý zda to nepojmou odpočinkově


ghosttt

včera 20:42

Tvl tak už začněte,to je doba. Přeju Kanadě ale vsazeno mam na Švajcary.


crazytea

včera 20:07

Baník nový dresy takový nic moc. Dneska na té naší tiskovce už je taky mohli ukázat.
Zatím asi nejvíc povedený domácí má zbrojovka.


Karlos

včera 20:04

Panak - Sivok by mohla byt dobra stoperska dvojka na postup.


Karlos

včera 19:52

Rosa nemuze za vase posrany zivoty.


seagull

včera 19:33

Ráno tu na vás čekám plantážníci


k196

včera 19:14

disi 17:56.: díky, nevšim jsem si, vidím ale že nejsem sám, koho ta funkce zaujala


ghosttt

včera 19:01

Herrer 19:00 > top :)


Herrer

včera 19:00

ghosttt 18:56 > Nejlepší ;-)


ghosttt

včera 18:57

ghosttt 18:54 > vse o hodinu mene :)))samozrejme :))


ghosttt

včera 18:56

Herrer 18:42 > vse uz probehlo :)) to kafe bylo i s chladicem, tzv.” kafe Rummenigge”


ghosttt

včera 18:54

dexicek 18:34 > neeee,to dam,mam budik na 3:10,3:15 a 3:30h :D ale chtel jsem dat i Kanadu celou,ale tam dam asi jenom polocas.


Herrer

včera 18:42

Já taky zkusím vstát a pak rovnou do rachoty...


Herrer

včera 18:42

ghosttt 18:28 > To chce kafe, bazén a par pivek. Uvidíš, jak ožiješ ;-)


dexicek

včera 18:34

ghosttt 18:28 > cejtím tam nějaký takový to "píčo, já na to seru" :)


ghosttt

včera 18:28

dexicek 11:02 > tvl,ja spal :D Doufal jsem,že mě to pomůže,abych byl čerstvej na ten noční běh,kterej začne večer ve Vancouveru a skončí ráno v Mexiku.

No nevim,jestli to byla dobrá volba. Jak nejsem zvyklej chrápat přes den,tak jsem teď rozbitej jak večerní rychlík HRON,kterej jednoho krásného červnového večera roku 1985 vyrazil z Prahy do Banské :)


Roonie.

včera 18:17

Změna přatelaku na soustředění. Místo Rangers Jagiellonia


disi

včera 18:09

k196 17:56
Fontána to už vysvětlil .)


disi

včera 18:08

Letnak 17:20
Jasně, ale tady jde o to, jací ti hráči jsou.


k196

včera 17:56

Luis Tamayo
- sportovní vědec tahle pozice v realizámu u Bčka mi velmi zaujala, co je asi jeho náplní???


Letnak

včera 17:20

Tak rozhovor s BP....jak jsem už předvídal,hráčů je dost,jen to do nich dostat. Za mne souhlas.