Herrer
24.06.2026 00:05
24.06.2026 00:05
ACS-fan včera 23:54 > Jo, dneska návrat ke klasice. Ani už nevypadali tak fotbalově.
24.06.2026 00:09
Tak to je Anglii vždycky.
Jeden povedený zápas nějaký takový neslany nemastny postup do play off a pak až na jednu výjimku konec čtvrtfinále Max.. v lepším případě na penalty
24.06.2026 03:53
jdeme na to, Doktoři z Konga!
24.06.2026 04:03
Héj rup!
24.06.2026 04:20
To jste fakt srdcaři vstávat na tohle !
24.06.2026 05:44
Konec zacal byt zajimavy. Libi se mi ze rozhodci si na MS vic veri a nespolihaji tolik na VAR jako v chance lize.
24.06.2026 06:24
ACS-4Ever 05:44 > až na ty dementní reklamní bloky i plynulost hry. Odpadlo válení. Často i ten tým co má hráče na zemi pokračuje ve hře a kupodivu? Hráč po chvíli vstane ... asi to tak horké nebylo že. To samý auty. Ubylo to stupidní předávání míčů, jak kdyby byl v týmu jen jeden co to umí hodit, ubylo to posouvání, kdy z místa kde míč opustil hřiště se posunul vhazující klidně o 10 metrů a více
24.06.2026 06:25
Ale dost už skupin, už se těším na vyřazovací část...
24.06.2026 06:54
seagull 06:24 > reklamni bloky je doufam jen specialita tohohle MS a Fifa. Fakt bych to nechtel videt treba v zapasech LM nebo u nas. Jinak bych u nas zavedl vsechny ty pravidla co zrychlujou hru. To se naopak fakt povedlo. A kdyz si u nas vsichni stezuji na pocet minut odehrane hry, tak by s tim nemel byt problem a od dalsi sezony at to bezi.
24.06.2026 08:11
ACS-4Ever 05:44 > proto pískají MS a ne kaprligu... A museli předložit papíry od oftalmologa...
24.06.2026 08:14
seagull 06:24 > proto se těším na auty v naší lize... Tak inspirativní a kreativní. Akrobaté typu Doudera jsou oživením. Na to se těšíš.
24.06.2026 08:16
Teplota vody v bazénu 28°C. No nevlezl tam...
24.06.2026 08:17
Tak dneska je ten slavný den, kdy legendární český reprezentační mančaft zavře svým kritikům hubu
A nebo taky ne
24.06.2026 08:20
Hlavně si nezapomenout připravit do ledničky minimálně dvoje Tchibo coffees
24.06.2026 08:23
Horste na Radiožurnálu opět téma vedra Francie. Paříž 42, 40 utonulých, prý 11 stupňů nad dlouhodobým průměrem.
No my o víkendu ale zažijeme něco podobného.
24.06.2026 08:25
Vazne verime ze mame proti Mexiku nejakou vetsi sanci. Ja bych nam dal tak 20-30 % max. A to sem jeste optimista mozna.
24.06.2026 08:28
seagull 06:25 > tak jak si nachytaný na zvladnutí veder a TDF
24.06.2026 08:30
Já na ty naše nechtěl ani koukat a ničit si biorytmus. Bohužel budu v práci tak asi nebude nic lepšího co dělat.
Jako dnes a v neděli mám službu. Na hradě není v těchto dnech zrovna příjemně. I v noci je cítit jak dlažba sala horkem. A vůbec nechápu starý lidi který napadne jít tomhle počasí po památkách.
24.06.2026 08:32
A jestli ma byt v zakladu Doudera a Visinsky, tak nevim co od toho cekame.
24.06.2026 08:33
dexicek 08:23 > dneska je tu ten nejteplejší den, pak by to mělo jít dolů. No dolů....na 30. Včera 39, v práci bylo tak 45 ... ještě musíme mít kvůli ochraně kalhoty a dlouhej rukáv, chuťovka. Dneska už v 7 ráno mi bylo vedro ...
24.06.2026 08:35
Herman 08:28 > vedra nedávám. Ale na TdF se těším. Konec jedný etapy je ve Foix, což mám 20 minut, asi si najdeme nějaký mírný kopeček a půjdeme se mrknout
24.06.2026 08:36
Tady na jihu je vegetace už tak nějak zvyklá, ale v Bretani je teď taky 40, a tam je to prý mazec ...
24.06.2026 08:39
seagull 08:35 > asi bych šel na tu poslední 2 před cílem to vypadá zajimavě
24.06.2026 08:41
Herman 08:39 > to mám přes celou Francii :D
24.06.2026 08:41
ACS-4Ever 08:32 > Visinsky musí dostat minuty. To byl rozkaz od šéfa:D. Komedie ta naše repre.
Koubek je prostě jen další curacek co plní rozkazy
24.06.2026 08:41
Telka to jistí :D
24.06.2026 08:46
seagull já myslel tu 4 etapu co končí ve Foix že bych šel na ten kopec Col de Montsegur(2)
24.06.2026 08:48
Herman 08:46 > já myslel druhou před cílem jako Alpe d'Huez :D ....jojo na tu dvojku jsem přemýšlel že bysme jeli ...
24.06.2026 08:50
Herman 08:46 > včera jsem zkusil zdolat vrchol Riegrových sadů směrem od Vinohradské. Ďábelské převýšení 22 m.
Šel jsme alpským stylem, navíc mne hnala motivace tankového piva na vrcholu.
A stejně jsem musel v půlce bivakovat a pomoci si 1. výškovým táborem
24.06.2026 09:08
dexicek 08:50 > aspoň vidíš jaké s toho plyne ponaučení malo trenuješ
24.06.2026 11:02
to jste všichni chcípli vedrem?
Chápal bych uškvařenou ústřici Horsta, ale co seveřan Tommy, spilkový Bunda, Ghosst Leoš" z Berouna?
24.06.2026 11:22
Bunda 8:41
Příkaz je již splněn. Minuty pro Hugo Nedvěd zakázal. Jak řekl ještě ho musí něco naučit. teď Višinský a příkazy agentů budou splněny
24.06.2026 11:23
dexicek 11:02 > kámoš teď z Bretaně posílal zprávu, že včera naměřil 44.7 ...
24.06.2026 11:26
seagull 11:23 > to už muže roovnou pěstovat agave
24.06.2026 11:30
trakip 11:22 > To jak ho odstřelil bylo nechutný.
24.06.2026 11:35
Bunda 08:41 > Višinský je jediný levaso co tam máme. Ale jestli nastoupí Douděra, tak potom se teprve ukáže kdo je ten šéf.
24.06.2026 11:39
Fanda Fotbalu 11:35 > Visinsky má levou na opírání..
24.06.2026 11:42
Bunda 11:39 > Levý křídlo jsem myslel
24.06.2026 11:46
dexicek 08:20 > rebull zero sugar
24.06.2026 11:48
bohužel i když stále věřím asi to bude poslední zápas na letošním MS s naší učasti.Děda koubek se nebude pouštět do nějakých větších akc.
24.06.2026 11:49
Suro nová smlouva. Tak to bude jednička :-) Snad
24.06.2026 11:53
Tolnerian 11:49 > to bude asi urcite. Dokud se neuzdravi Vindhal.
24.06.2026 11:55
Se zpozdenim jsem si dnes v aute poslechl posledni KBZ o kterem tu nekdo psal a vyzivna cast o Sparte a o TR, s kterou musim naprosto souhlasit. At je Vacek jakkoli spis bavic, tak tohle presne sedi.
24.06.2026 12:06
tvl dědek jak se omlouvá..achjo...
to mne byl sympatičtější předtim
24.06.2026 12:28
dexicek 08:17 > až zítra brzo ráno, nepredbihej.
24.06.2026 12:31
crazytea 08:30 > tyto snahy jsem jako stařec ukončil před dvěma týdny... Jen max. golf a veget.
24.06.2026 12:36
dexicek 11:02 > a co Rosický Tomáš z Letné? Ten je chcíply celoročně.
24.06.2026 12:41
Ronaldinho se vraci hrat v Italii. Rosa snad taky neco navari jeste.
24.06.2026 13:01
Hradec bude příští rok nepříjemný pro každého
24.06.2026 13:19
dexicek 08:50 > Nesmíš si na začátku dávat nesmyslně vysoké cíle. Riegrovy sady! Zkusil bych Václavák samozřejmě ne z Můstku. U toho je i výhoda že když ti dojde, tak snadno seženeš..... vitamíny.
24.06.2026 13:28
Jestli někdo bude sledovat teď tu tiskovku tak pak dejte vědět jak hodně se pochválili a jak moc jsou spokojeni s kadrem.
Btw celou tu pauzu mezi sezonama z nich mám pocit jako by jsme vyhráli titul my. Vysmátý a spokojený sami se sebou.
24.06.2026 13:30
omega13 13:19 > spis by mel začít trénovat ze smichace na Strahov., stadion už je skoro hotový.
24.06.2026 13:32
crazytea 13:28 > Pokud bude něco zajímavýho, hodím to průběžně sem.. zatím tam jen hraje nějaká hudba.. tak snad to brzy začne a to zpoždění nebude velký..
24.06.2026 13:35
Jestli dobre vidim, tak nase repre bude uplne ta prvni ze vsech co poleti domu. Tak vidite, aspon v necem jsme jednicky, a pak ze se na vsem neda najit neco pozitivniho....
24.06.2026 13:36
První dotaz na Dúbravku. Rosa: dali si s ním termín, do kdy se měl rozhodnout.. protože jsme nechtěli čekat dál a varianty co měli rozjednaný, by zřejmě uprchly, proto přišel takhle brzo Maďar. Prý ho znají delší dobu, i z trénink.procesu, typologie brankáře, která se jim líbí a věří že může být úspěšný.
24.06.2026 13:38
Dotaz na příchody.. jestli je všechno hotový. Rosa: U některých hráčů je to jedno, kdy přijdou, protože jsou stejně třeba reprezentanti, stejně by dostali nějaké volno atd... pohyby ven i dovnitř budou, konkrétní nebyl.
24.06.2026 13:41
Celticgirl 13:38 > Reprezentanti? Ze by lovil na MS?
24.06.2026 13:41
Chválil Suchomela, u kterého z toho vyplývá, že tu zůstane a dokonce mluví o nějaké dobré roli..
Dál nějak vyplynulo, že o navrátivší se hráče z hostovaček je i nadále zájem, takže se uvidí.. konkrétní nebyl, asi mířil na Karu se Ševčíkem.
24.06.2026 13:41
Aadvisor 13:41 > volno má i třeba Haraslín nebo Grimaldo, taky repre, byť měli jen nějaký přátelák, mají delší volno než ostatní.
24.06.2026 13:43
ad zraněný: Vindahl na přelomu července/srpna by měl být ready. Už běhá
Uchenna: ještě pár týdnů potrvá, než se připojí
Penxa a Magnus - tam to bude trvat samozřejmě déle
24.06.2026 13:44
Celticgirl 13:41 > Grimaldo trénuje normálně na Strahově.
24.06.2026 13:45
crazytea 13:30 > :D
24.06.2026 13:46
DarkCook 13:44 > už dojel? OK, ale dorazil později, ne? Když měli testy, on měl na instáči teprve že si balí
24.06.2026 13:48
Celticgirl 13:46 > Ano, on navíc má individuální plán, kvůli tomu zranění z konce sezony.
24.06.2026 13:49
ad Birma - nemá dobrý hostování za sebou, uvidíme, kdo odjede na soustředění
řešíme i devítku, bude se odvíjet od odchodů. Cílem je co nejvíce nechat zálohu spolu, čekají že Irving i Santi půjdou nahoru. Chybí nám rychlost po stranách, proto přišel Singateh, přijít by měl ještě jeden hráč
24.06.2026 13:49
Tak jsem zkouknul tabulky skupin, abych zijistil kdo z týmů, které mají zajištěný postup z 1.místa hraje proti týmu, bojujícímu o postup. Dvojtip na výhru Ekvádoru a ČR to jistí!
24.06.2026 13:52
Celticgirl 13:49 > vidíš rychlost na křídlech díky kuolovi a mercadovi vidím.. Kámen úrazu jsou beci zvlášť Rynes, Zelený, kadeř. Tak bych čekal spíš rychleho beka než křídlo.
24.06.2026 13:54
Kaan a Albion - jedná se, věci se mění... těžko říct, kdy se co stane.
ad spekulace o změně kapitána - Rosa - nechal to na Brianovi. Brian: Šulo bude kapitán i další rok, vrací se v pondělí z dovolené. Bude potřebovat hráče, kteří ho podpoří. Budou to asi jiní než vloni (konec Panáka, se Sáďou), čeká to od Šévy s Vydrou.
24.06.2026 13:55
Loučka zůstává trenérem Béčka. Obměna realizačního týmu
24.06.2026 13:57
Celticgirl 13:49 > Rychlost po stranach chybi nejen nahore, ale i dole
24.06.2026 13:59
Brian nevěří tomu, že by měl v kádru někoho, kdo nechce vyhrát každý zápas. Nemyslí si, že loňský výpadek byl o motivaci. Zranění jsou vždy problém, musíme mít soupisku takovou, aby se to neprojevilo. Poučili se, zhodnotili si to, budeme silnější... Máme dobrý tým, přivedli jsme spoustu hráčů vloni, teď musíme najít ty rozdílové hráče, ať už z našeho kádru nebo případně posila
24.06.2026 14:04
dotaz na rozestavění, jestli u toho zůstaneme... Brian: nikdy nevíte, co se stane, ale cítím, že nám nové rozestavění pomohlo. Dostali jsme víc dynamiky do středu zálohy bla bla. Ale plán je zůstat u tohoto systému, hodně jsme rozvinuli potenciál dalších hráčů. Potřebujeme šance a góly, na tom potřebujeme zapracovat.
24.06.2026 14:09
Jestli je něco, co plánují dělat jinak. Brian: Nezmění všechno vzhůru nohama, ale některé věci musíme dělat líp než jsme dělali... fans chtějí vidět více šancí, více gólů, to je náš cíl.. jako zápas proti Hradci.. velké držení šance, ale málo šancí, málo gólů. Chválil defenzivu, potřebuje udělat teď další krok hlavně v ofenzivě. Chceme titul. Doufá že fans uvidí, že opradu chceme bojovat
24.06.2026 14:11
otázka na Loučku a na udržení lidí v realizáku v béčku (už vloni odešel datový analytik do Plzně např.). Rosa - na Louku jsme nezměnili názor, bylo tam více věcí, proč je sestup. Už to, že měl několik pohovorů s ligovými tými, ukazuje to jeho kvalitu... v béčku budou vždy změny, sami je chceme, chceme je posouvat, to je náš cíl. Oba dva analytiky jsme do Plzně prodali.
24.06.2026 14:13
Celticgirl 13:59 > Snad budeme mít širší kádr. Pak se někdo zraní a jeho konkurent hraje všechno, pak se samozřejmě zraní i on, začneme to lepit a zranění se začnou nabalovat.
24.06.2026 14:16
Ja jen zopakuji co zaznelo v KBZ: TR mluvi, jako by byl manazerem v M. City a vyhraval 6 z 8 titulu. Vzdy zazni, ze presne vi z dat kde je problem a ten vyresi. Jen to neni pak nikde videt. Ted je problem rychlost kridel. Tak jo
24.06.2026 14:16
fyzioterapeut, co odešel z áčka - šel sám, chtěl žít normální život.
dál soráč, ale musím na jednání :-D
24.06.2026 14:18
Aadvisor 14:16 > "Vidíte, už si toho všiml". Vyšetřování ztráty titulů...
24.06.2026 14:21
Rosický: Že jsou fanoušci nervózní? Nejsem tady od toho, abych někoho uklidňoval. Přestupy ještě budou dovnitř i ven
https://infotbal.cz/rosic ...
Rosický namistrovanej jako vždycky... Ukázaná platí, bylo by fajn, kdyby s tou současnou low-cost přestupovou politikou klubu spojil svoji budoucnost ve Spartě a z případnýho neúspěchu vyvodil osobní zodpovědnost. A to nejdůležitější - už se nenechal zas někým překecat, aby dál pokračoval, protože je údajně nepostradatelnej...
24.06.2026 14:21
Poslední dotaz padl na styl hry , odpověď: trváme na dominanci na míči
24.06.2026 14:22
Aadvisor 14:16 > tak nějak na krajích kadeř s Jardou ale problém bude pomalý kuol s mercadem.
24.06.2026 14:24
bruno_rossini 14:21 > no stačilo by aby slyšel svoje jméno na tribunach a půjde sám. Kritiku by neunesl jako vždy. Když to bude stát za hovno taku to dá i kotel najevo.
24.06.2026 14:24
Louka zůstává, to mne vlastně stačí vědět.
Asi TR7 usoudil, že za sestup může z velké části i on, když odmítal posílat na výpomoc hráče z A-tribuny a naopak přikázal aby hráli Pech, Azaka Kotíšek..
24.06.2026 14:26
Chci od TR hlavne nejakou tu kvalitni devitku. Ale uz fakt nejakou poradnou trefu. Ne zadny dalsi flop tipu Milla.
24.06.2026 14:30
Vacek tvrdi, ze ty dva avizovane prichody (Mansverk a Madar) nebylo zadne trolleni TR, ale ze on si vazne mysli, ze to jsou dulezite posily
24.06.2026 14:37
Ono konec TR je jedna vec. Ale kdo by ho nahradil. Kdyby treba Nezmar, tak bych byl pro.
24.06.2026 14:39
Aadvisor 14:30 > hráči do základu
24.06.2026 14:40
ACS-4Ever 14:37 > Nezmar by to určitě vzal. Kdo ne. Zvlášť kdyby měl volnou ruku.
24.06.2026 14:41
ACS-4Ever 14:26 > jestli prodají Albiona tak budou mít dost peněz koupit už hotovou silovku devítku která za sebou má dobrý sezóny a ne zas někoho nepotřebného nebo zraněného.
24.06.2026 14:48
crazytea 14:41 > tak peněz je snad dost i pokud by Albion zůstal. Rosa proste žádnej velkej chlup nepusti.
Stejně za ty hráče dostanem hovno. Karabec půjde až nekdo aspoň ty 2M da, Birma tak 1,5-2, Kairinen to samé a Albion půjde za to co Benátky dávají, jen se k tomu přihodí nějaké bonusy. Prodávat neumíme a nakupovat už očividně taky ne.
24.06.2026 14:56
crazytea 14:40 > Kania by ho zase asi nerad poustel.
24.06.2026 15:05
Pro nás je důležité, abychom naplnili plán, který máme. - a jaký ten pán je?
už se začíná dělat moc důležitým, tajemnej jak hrad v Karpatech, vlastně zas nic neřek, ale děláme to všechno dobře. I ten Loučka je supr, všichni se na něj ptali. Asi jako na bráchu půlka předních klubů v top5 ligách, aby jim vedl oddělení skautingu ...
24.06.2026 15:11
Shog1 14:48 > rosuv hlavní plán je dostat klub z dluhu a být vydelecny jenže když kupuje levně hráče po zranění nebo kteří se venku nechytli, tak zákonitě nemají potenciál je za draho prodat. Teď tu mají sochurka a budou se chtít zahojit na něm.
24.06.2026 15:13
U některých hráčů, se kterými mluvíme, není takový rozdíl, jestli je uděláte teď nebo za týden ...
... to je vlastně fakt, to už jsme kolikrát viděl, plus připočíst aklimatizaci, zvyknout si na specifickou českou ligu, kabinu atd, to můžou přijít klidně v říjnu
24.06.2026 15:20
seagull 15:13 > zrovna tady se ho zastanu, protože to byla otázka týkající se případných repre hráčů a ti by stejně dostali nějaký volno, takže ano, může být jedno jestli je oznamime teď nebo za týden, když stejně nebudou k dispozici do ty doby. Já jen doufám, že jsem z toho správně vyčetla, že to jsou hráči momentálně hrající na Mundialu..
24.06.2026 15:24
Celticgirl 15:20 > já jsem to taky ustříhnul, já jsem ten článek četl. Až nějaký ty repre hráče přivede tak uvidíme, zatím dělá, jak kdyby pendloval z Dallasu do Atlanty a řešil hráče MS.
24.06.2026 15:25
Mensah do Trnavy. To bylo zklamání.
24.06.2026 15:26
seagull 15:13 > ale hlavně potřebujou doléčit zranění
24.06.2026 15:27
Nezmar neprijde ani kdyby on sam chtel, ale ma u Kazisveta hned 2 vyrazny kanky, takze na to rychle zapomente. Jestli nekdy Rosa odejde, nebo bude odejit, tak ho nahradi tak na 98% Sivok.
24.06.2026 15:30
A jestli přijde rychlé křídlo do základu a zůstane na desítce Mercado, tak to budu hodnotit pozitivně. Škoda že si to kazí těmi beky, to je hrůza.
24.06.2026 15:32
U Mensaha mi přijde škoda, že nešel někam na hostování.
24.06.2026 15:33
ACS-OloFan 14:21 > Tohle mě už začíná vytáčet. Tahle ideologická zaslepenost snižuje naší konkurenceschopnost.
24.06.2026 15:41
Tak ono asi není teď v době mistroství světa obecně asi úplně jednoduché podepisovat zajímavé podepisovat hráče. I vzývaný a obdivovaný Nezmar prohlásil v svém rozhovoru, když se ho ptali před několika dny na N'Guessana a Diakitého , že : "zahraniční trh ještě do značné míry spí."
24.06.2026 15:54
Chceme se vyvarovat situaci, že s ním trenér bude počítat a on odejde na poslední chvíli...
Tak je to potvrzený, dělaj si z nás srandu.
24.06.2026 15:59
Tvl, by mě zajímalo, co je to za funkci "sportovní vědec" v realizáku našeho třetiligového béčka:-))
24.06.2026 16:04
Likúrgos 15:59 > Bude zkoumat jak nespadnout do divize
24.06.2026 17:05
Likúrgos 15:59 > Bude na základě dat přepočítávat vzorce pohybu hráčometrů na člověkominuty a výsledky pošle manažerovi pohybu a ten to předá maskotovi s uklízečkou a uklízečka to připodepíše a odnese trenérovi a ten vyhlásí, že na základě dat dnes nastoupí ten a ten a naopak tamten bude mít volno:-)
24.06.2026 17:11
Díky všem za infa že Sparty. I za to, že jste to přežili.
24.06.2026 17:19
Rosa opět arogantní
24.06.2026 17:20
Tak rozhovor s BP....jak jsem už předvídal,hráčů je dost,jen to do nich dostat. Za mne souhlas.
24.06.2026 17:56
Luis Tamayo
- sportovní vědec tahle pozice v realizámu u Bčka mi velmi zaujala, co je asi jeho náplní???
24.06.2026 18:08
Letnak 17:20
Jasně, ale tady jde o to, jací ti hráči jsou.
24.06.2026 18:09
k196 17:56
Fontána to už vysvětlil .)
24.06.2026 18:17
Změna přatelaku na soustředění. Místo Rangers Jagiellonia
24.06.2026 18:28
dexicek 11:02 > tvl,ja spal :D Doufal jsem,že mě to pomůže,abych byl čerstvej na ten noční běh,kterej začne večer ve Vancouveru a skončí ráno v Mexiku.
No nevim,jestli to byla dobrá volba. Jak nejsem zvyklej chrápat přes den,tak jsem teď rozbitej jak večerní rychlík HRON,kterej jednoho krásného červnového večera roku 1985 vyrazil z Prahy do Banské :)
24.06.2026 18:34
ghosttt 18:28 > cejtím tam nějaký takový to "píčo, já na to seru" :)
24.06.2026 18:42
ghosttt 18:28 > To chce kafe, bazén a par pivek. Uvidíš, jak ožiješ ;-)
24.06.2026 18:42
Já taky zkusím vstát a pak rovnou do rachoty...
24.06.2026 18:54
dexicek 18:34 > neeee,to dam,mam budik na 3:10,3:15 a 3:30h :D ale chtel jsem dat i Kanadu celou,ale tam dam asi jenom polocas.
24.06.2026 18:56
Herrer 18:42 > vse uz probehlo :)) to kafe bylo i s chladicem, tzv.” kafe Rummenigge”
24.06.2026 18:57
ghosttt 18:54 > vse o hodinu mene :)))samozrejme :))
24.06.2026 19:00
ghosttt 18:56 > Nejlepší ;-)
24.06.2026 19:01
Herrer 19:00 > top :)
24.06.2026 19:14
disi 17:56.: díky, nevšim jsem si, vidím ale že nejsem sám, koho ta funkce zaujala
24.06.2026 19:33
Ráno tu na vás čekám plantážníci
24.06.2026 19:52
Rosa nemuze za vase posrany zivoty.
24.06.2026 20:04
Panak - Sivok by mohla byt dobra stoperska dvojka na postup.
24.06.2026 20:07
Baník nový dresy takový nic moc. Dneska na té naší tiskovce už je taky mohli ukázat.
Zatím asi nejvíc povedený domácí má zbrojovka.
24.06.2026 20:42
Tvl tak už začněte,to je doba. Přeju Kanadě ale vsazeno mam na Švajcary.
24.06.2026 20:46
Jsem fakt zvědavý zda to nepojmou odpočinkově
24.06.2026 21:21
dexicek 20:46 > odpocinkove to pojmu já :) o polocase to balim.
24.06.2026 21:53
crazytea 13:30 >D
24.06.2026 22:04
seagull 19:33 > co se to tam u vás děje? Obohacovači neumí plavat?Ve vlně veder údajně přibývá utonulých,když neumím plavat,tak jdu do brouzdaliště ne?
24.06.2026 22:07
Můj tip na repre posilu, o které mluvil TR na tiskovce...
Anthony Lenín Valencia Bajaña, 22-ti letý reprezentant Ekvádoru z Royalu Antverpy, kde mu teď končí smlouva. A Mercado by měl kámoše.
24.06.2026 22:11
grass 22:07 > Myslíš jako, že když to nevyšlo se Stalinem, tak zvýšíme ráži a přijde Lenin?
24.06.2026 22:13
Až bude reklama kde Šulc poslouchá Pastrňákův vzkaz tak se zkuste nedívat a jen poslouchat Pastrňákovu dikci, jestli je to Pastrňák, mě to připomíná mluvu někoho úplně jiného. Nechci navádět jen by mě zajímalo jestli někoho napadne stejný člověk. Suchopárek to není.
24.06.2026 22:31
Ivoš 22:11> nebo by se rychle vykulíroval a měli bychom zabijácký obě křídla
24.06.2026 22:36
miletinek 15:41 > "protože je MS tak je to složitý" asi ano, ale trochu mi to připomíná čtyři největší nepřátele komunismu. Jaro, léto, podzim, zima.
24.06.2026 22:44
Mahmič druhej gól na MS. Ta na toho už peníze mít nebudeme.
24.06.2026 23:09
Ivoš 22:11 > ovsem Lenin se Stalinem by byla mocna dvojka! :oD
24.06.2026 23:21
Jsem jedinej, komu připadá, že Poborák vypadá čím dál tím víc jako Felix Holzmann?
24.06.2026 23:44
Bosnu k vítězství nasměroval 18 letej kluk....ještěže nemaj přechytralýho manažera, co by jim do toho kecal....