omega13
22.06.2026 00:24
22.06.2026 00:24
Muslerovi to musí jít na obličej aby něco chytil.
22.06.2026 00:25
Kapverdy mají Roberta Carlose z Wishe :-)
22.06.2026 00:32
Sledujete někdo FOX Sports?Tam mají ve studiu Ibru, docela mazec : Belgie vs Írán - First half I almost fell asleep,second half I fell asleep.To by mě zajímalo co by řekl na naše
22.06.2026 02:11
Kdo by to čekal? Po dvou kolech máme o bod méně než Kapverdy.
22.06.2026 06:24
Nechápu jak mohou některá utkání končit 2:2, 1:3, 0:4, víte jak je těžké 2x přeběhnout hřiště?
22.06.2026 06:40
Sadílek prej čeká nás zápas desetiletí, necháme tam všechno, Holeš víme, že nás čeká pejlo, chceme si to ale užít :D ...to jsou klauni
Na ty kecy ,,chceme si to užít,, už jsem alergickej
22.06.2026 08:02
seagull 06:40 > možná se rád saunuje
22.06.2026 08:50
seagull 06:24 > Ale tak laciné góly, jaké dostala Uruguay od Kapverd, jsou na téhle úrovni až neuvěřitelné.
22.06.2026 08:52
Ivoš 02:11 > Urugvajci pojedou na poslední zápas se sbalenejma kuframa. Muslera asi MB nejhorší gólman.. Před MS jsem kroutil hlavou co tam Kapverdy budou dělat. Musím přiznat že nakonec měl ten jejich včerejší zápas grády.
22.06.2026 09:02
omega13 08:52 > Ty góly Kapverd ale byly hlavně důsledkem šílených kiksů obrany. Že Muslera měl ty situace zachránit, ale nezachránil, je až druhotné.
22.06.2026 09:04
Kobylík ve studiu po zápasu Uru v Kap. "Fotbal dneska umí hrát všichni, no všichni ne..."
22.06.2026 09:09
Je asi 4 % naděje, že by nám na postup stačily dva body :)
22.06.2026 09:11
Milla do Pardubic?
22.06.2026 09:12
Aadvisor 09:11 > Milla kamkoliv
22.06.2026 09:18
Sup 09:12 > Udajne se o nej zajimala i Olomouc a Jablonec
22.06.2026 09:25
dexicek 09:09 > a ješte to můžeme i celé vyhrát ve finale s kapferdy
22.06.2026 09:27
seagull 06:24
Jak pro koho.
22.06.2026 09:41
Herman 09:25 > Takový finále to je Infantinův sen.
22.06.2026 09:53
finale tipuju Sinaloa x Cartel Jalisco Nueva Generation
22.06.2026 10:32
No jako kopneme tam Mexiku nějakou haluz a budou se plácat po ramenou, jak to tak měli naplánovaný.
Opět paralela s hokejem, celý turnaj slabý a pak zahrajeme nadlidský výkon proti Kanadě a skoro by se člověk snažil zapomenout. Teď zas podobné hlášky, dáme do toho všechno... no a doteď nedávali?
22.06.2026 10:59
Čekejte peklo. Dědek to postaví na destrukci. Pacientem počínaje, přes trojúhelníka až po kustoda ze Slavie.
Budou mexičanům namáčet míče a přetopěj jim šatnu.
22.06.2026 11:05
kdybychjen... 10:59 > Jo, když nároďák staví na hráčích vychovaných Trpišákem, tak se nelze divit tomu, že tam akorát zbytečně běhají a nesmyslně se rychle zbavují balonu.
22.06.2026 11:44
Hele ono teoreticky bysme na to Mexiko i mít mohli, ale ten tým nevypadá vůbec čerstvě a myslím že tam v těch podmínkách druhou půli odpadnem a oni nás dorazí
22.06.2026 11:45
Ani bych se nedivil, kdyby jsme v úvodu byli lepší...
22.06.2026 11:45
Mansverk, Suchomel, bookuju lístky na finále LM!
22.06.2026 11:50
Mexikános mají jistotu postupu (snad dokonce i jistý první místo ve skupině), takže tam nejspíš pošlou od začátku hráče, kteří si zatím moc nezahráli, ti se budou samozřejmě chtít ukázat. Průběh vidím tak, že do nich budeme bušit, budeme mít optickou převahu, ale nic z toho, ve druhý půli oni dvakrát utečou do brejku a nazdar.
22.06.2026 11:58
Čas bude určitě do karet hrát jim ...
22.06.2026 12:03
TonyBlack 11:45 > no kdyz si vzpomenu jak vypadal Kaderabek ve větší části sezony..a doplníme ho Suchomelem. No, bude to stačit?
22.06.2026 12:05
Shog1 12:03 > to uz skoro vypada, ze Rosa rezignoval na naky rozhejbani trhu a budem ty kraje dřít ve složení Suchomel,Kadeřábek a Ryneš,Zelený..dokud to jde.
22.06.2026 12:17
Shog1: Ještě je ve hře Honza Mejdr:D
22.06.2026 12:39
Shog1: Jako snad na tyhle posty ještě někdo dojde. Ale trochu se bojím, že ne, vždyť nezlomit si Suchomel v zimě ruku, tak se vsadím, že v téhle sestavě jdeme už do jara. Sonne přišel jen jako záplata.
22.06.2026 12:44
Shog1 12:05 > zatím to vypadá, že stavíme kádr na boj o třetí místo s Olomoucí a Jabloncem: 1.) maďarskej gólman z rezervy WHU, kterej vymetal jednu hostovačku za druhou a nikde dlouho nevydržel, až to WHU přestalo bavit a prodal ho Spartě, 2.) průšvihář Singateh, kterej je sice jeden z nejlepších driblérů v lize, ale nedokáže to bodově vyjádřit, a navíc dělá nesmyslný redkový fauly v klíčovejch zápasech. U seshita se neprosadil, tak u nás mu to určitě vyjde (ne každej je jako Jarda Zelený)... 3.) průměrnej posouvač, kterýho Ajax označil jako neperspektivního, navíc s ne moc pevným zdravím.
Těším se, co tam má Rosa dál, ale už dřív se nechal slyšet, že moc novejch hráčů nepřijde, protože bychom jinak nehráli o titul, takže možná ještě tak jeden, dva "noví" hráči a můžeme kádr uzavřít?
22.06.2026 12:45
*Singhateh
22.06.2026 12:50
prvni kolo ligy v Brne - vostrej start....
22.06.2026 13:00
1. kolo
Zbrojovka - ACS
SKS - Slovácko
2. kolo
FCB - SKS
Sparta - Zlín
......
6. kolo ( 29.8. )
derby doma
22.06.2026 13:00
1. kolo
Zbrojovka - ACS
SKS - Slovácko
2. kolo
FCB - SKS
Sparta - Zlín
......
6. kolo ( 29.8. )
derby doma
22.06.2026 13:07
Derby ještě v létě, to snad ani nepamatuju.
22.06.2026 13:16
Shog1 12:03 > Bude to stačit, bude to to stačit. Proč by to nemělo stačit? Pod DK máme průměr umístění 2.18 a když nebude smůla na zranění, nebudou nás řezat rozhodčí a VAR bude v klidu tak to druhý místo dáme. Pokud se Plzeň nebo Olomouc neblázni. Ach jo vy jste tak malověrní.
22.06.2026 13:21
ferousek 13:07 > Hlavně to je aspoň víc rozložený a ne klasika posledních let, že jsme během čtrnácti dnů měli derby i Plzeň, mezi to ještě vloženej Baník nebo co.
22.06.2026 13:27
Já nevím proč (respektive řekl bych "důvod Hapal"), ale Olomouc až takhle nahoře by mě překvapila. Uvidíme, co udělá léto s Plzní, protože na podzim moc přesvědčivá nebyla. Ale hodně nepříjemný by mohly být Pardubice a Liberec. Vlastně k tomu nemám jiný důvod, než pocit, ale vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby byly nad Olomoucí.
22.06.2026 13:28
ffontan 13:21 > TR nacvičil los. Konečně.
22.06.2026 13:34
Ten los beru spíš pozitivně. Sice zajímavej start v tom Brně, ale dobrý je, že zas nemáme v krátkým sledu po sobě ty (papírově) těžký soupeře (seshit, Plzeň, Baník dejme tomu). Tam se v takový sérii často lámal chleba (ok, někdo namítne, že jsme ty klíčový body ztráceli doma s Pardubicema, v Karviný,...) a my to zdaleka ne vždycky úplně zvládali. Takhle to bude aspoň rozložený...
22.06.2026 13:35
ferousek 13:28 > Nelosuje se to. Pohárový zástupci si určují co a jak a pak tam máš pravidla jako, že derby nemůže být na začátku a nebo na konci, Slavie Plzeň a Sparta Plzeň to samé..
22.06.2026 13:37
Bunda 13:35 > Los má být los a neměl by mít žádný omezení. Klidně bych nechal derby v prvním kole, když by to tak náhoda určila...
22.06.2026 13:48
Přídu vo Teplice... :(
22.06.2026 14:01
Ligový výbor dnes schválil ukončení předchozího ročníku. Pokud by hypoteticky došlo k tomu, že by Karviná byla vyloučena před zahájením soutěžního ročníku, tak je možnost doplnit soutěž šestnáctým týmem. Ten by se určil podle předchozího ročníku, první možnost by tedy byla Táborsko, po něm Artis Brno. Podle soutěžního řádu (paragraf 20 doplňování soutěží) se to může nabídnout týmům do čtvrtého místa.
22.06.2026 14:10
bruno_rossini 13:37 > Naprostej souhlas.
22.06.2026 14:27
To moc TR los nenacvičil.
Domácí derby během mý dovolený..nechci chybět asi po dvaceti letech
22.06.2026 14:34
a jet první kolo do Brna uplně taky nechceš
22.06.2026 15:40
Tak aspoň že ten Vydra už jde do přípravy. Cobbaut dostane prostor se zranit. A po Brně čekám první panic buy. Strašný kolik máme hráčů který nepotřebujeme.
22.06.2026 15:47
Ale hned komplikace. Imanol se zapoji do pripravy az pozdeji
22.06.2026 15:55
Hlavní hnus losu je ten, že v Teplicích i Jablonci budeme hrát v zimních měsících, takže místo hřiště bude pole.
22.06.2026 16:00
Male plus je Kania v predstavenstvu LFA misto Brabce. Tvrdikova klika dostava trhliny
22.06.2026 16:07
Aadvisor 15:47 > tam má hodně hráčů odkad nástupu do přípravy.. I těch co neměli repre povinnosti
Moc nechápu. Tak 10 hráčů se chceš určitě zbavit.. O to víc na hovno že s nima musíš pracovat a věnovat jim čas.
22.06.2026 16:10
crazytea 16:07 > Me hlavne prekvapilo, ze Imanol ma jit vubec do pripravy. Jen na Cobbauta nejak zapomneli :-)
22.06.2026 16:12
Uuuuu tak Vondoušový napařili 4 roky ... to je mazec. A to jí nic nenašli.
22.06.2026 16:14
A dodatek že nesmí ani trénovat... co to.je tohle, to jako si nemůže jít pinknout? Trošku jiný měření, že Sinner a Swiatek měli pozitivní nález
22.06.2026 16:27
seagull 11:44 > Kolem 65”min. odpadnem a pokud uz v tu dobu nepovedeme minimalne o dva,tak to bude pruser.
22.06.2026 16:34
TonyBlack
11:45
Mansverk, Suchomel, bookuju lístky na finále LM!
Ušetřim spoustu peněz,protože na tohle jezdit nebudu.
22.06.2026 16:35
Ale do Brna musim,ing Sabou už obdržel žádost o lupeny ;)
22.06.2026 16:46
Ivoš
02:11
Kdo by to čekal? Po dvou kolech máme o bod méně než Kapverdy.
Taky si mohl napsat,ze mame o bod vice než Turci..ale chapu te,to by nebylo to prave České schazovani se a rejpani v tom hovne.
22.06.2026 16:51
Bořil do Liberce, takže i Kuchta?
22.06.2026 16:54
ghosttt 16:46 > a just ve středu ve 3 jako extra magor vstanu a budu fandit
a pokud to vyjde (jako že asi ne)..tak už se těšim na ty nářky pseudovlasteneckých hejterů...
22.06.2026 16:56
ghosttt 16:27 > Jen klid. Na minulém MS měli po 2.kole zajištěný postup z 1.místa Brazílie, Portugalsko a Francie. Jejich výsledky ve 3.kole: Brazílie - Kamerun 0:1, Portugalsko - Korea 1:2, Francie - Tunisko 0:1. Jestli se nepromění tenhle mečbol, tak je to na rezignaci celýho vedení svazu.
22.06.2026 17:04
Úmorný vedro ...
22.06.2026 17:04
Kdyby bylo teď MS ve Francii, to by byl žvanec
22.06.2026 17:05
Krypl Bořil do Liberce ....pffff
22.06.2026 17:07
Aadvisor 16:00 > Anebo se rozšířila.
22.06.2026 17:11
Bunda 16:51 > Tak tohle by se Kováčovi asi nelíbilo.
22.06.2026 17:12
Fanda Fotbalu 16:56 > Nekdo z nich hral doma na nejvetsim stadionu v zemi, kde klimaticke podminky hraly absolutne pro ne? :)
22.06.2026 17:16
Bořil prý odmítl pozici hrajícího trenéra B týmu a asistenta u A týmu
22.06.2026 17:17
To se z Liberce stane hodně nesympatický tým, Kania ne Kania
22.06.2026 17:17
Roonie. 17:16 > rozumím tomu že je na rozdíl od Filipa Panáka menší klubista?
22.06.2026 17:18
dexicek 17:17 > asi tak
22.06.2026 17:18
dexicek 16:54 > dexi,jak jsem vcera projizdel zpetne tech par hodin co jsem si dal pauzu.tak si se dostal do top 5 mých oblíbenců :))
Jo,chápu,ze si za to hovno koupis,ze te rad cte nejakej blb z Berouna :)), ale pivko bych s tebou nekdy rád dal :)
22.06.2026 17:18
hrající trenér :D to byl naposledy Vialli u Chelsea ne :D
22.06.2026 17:21
ghosttt 17:18 > tak doufám, že pořád každej snad tý repre fandí, samozřejmě nejsem spokojenej s tím co předvádíme, a trenérský štáb, abych to napsal kulantně nemá moje sympatie, ale když předvedeme heroický výkon a svalíme domácí v té nadmořské výšce, tak klobouk dolů.
22.06.2026 17:23
zrovna se koukám na dokument z MS v hokeji 2010, kdy ten tým byl taky kousek od ostudy :)
22.06.2026 17:24
Ted jsem prave dokoukal komplet celej zapas Uruquay-Kapverdy a vsichni co kvitujete koupi Mannsverka,tak se pripravte na to,ze to co v tom zapase predvedl Olivera,tak to vam Mannsverk bude dopřávat celou sezonu.
22.06.2026 17:28
aspoň že místo Mušlery Surovčíka máme Maďara
22.06.2026 17:30
LK má zas tady ve Francii největší kurz na to že dá gól ...
22.06.2026 17:33
ghosttt 16:46 > A tobě se jako ten fotbal, co tam reprezentace ČR předvádí, líbí? Tady nejde o nějaké shazování, ale o konstatování faktu. Stejně tak jako když jsme prohráli na Faerech a já jedovatě poznamenal, že nás porazil stát, kde žije víc ovcí, než lidí. A mimochodem, ty jsi čekal, že lépe než naši budou hrát téměř všichni, dokonce i ten modrý likér a že ty Kapverdy budou mít po dvou kolech dvě plichty? Protože jestli ano, tak doufám, že si na to vsadil barák a teď už se válíš v penězích. To tady bylo keců o Dukle a žádném soupeři, kterému naložíme. Víš, já bych i akceptoval, že se výsledkově nedaří, kdyby se na to dalo koukat. A jestli ti pravda nevoní, je to pouze tvůj problém. Já kvůli tobě mlčet nehodlám a klidně budu hlásat, že lépe než naši tam hraje kdejaká Horní Dolní. A ty se třeba do ...... kousni.
22.06.2026 17:33
Fanda Fotbalu 16:56 > tak co si budem :) Nejsem slepej a vidim tu hruzu co hrajem.
Ja tady po postupu psal Celticgirl,ze se tesim na to,az bude Kara motat Korejce. Kara lezi na plazi a misto nej Koubek vysunul v tom zapase s JAR behem druhe pule do zalohy Holese. To je masakr proste a ani nemel odvahu tam dat Huga. Ale fandi no ;)
22.06.2026 17:34
Chvíli to vypadalo nadějně, že konečně zažiju ligu bez těch tří pacientů z židenu a ono hovno. To nejvetsi hovado jde škodit ještě do Liberce.
A tamty dva očekávám, ze minimálně jeden, samozrejme přes slzavé údolí, mu budiž odpuštěno :D
22.06.2026 17:36
Jo a ještě bych dodal, že o tom shazování určitě spoustu víš. To je vidět, když se tady rozepíšeš o některých hráčích Sparty, kteří ti příliš nevoní. Takže se uklidni, zameť si před vlastním prahem a na mě se vykašli.
22.06.2026 17:37
majk 17:28
Tak hlavně aby ten Honvéd nebyl Grigar nebo Špit
22.06.2026 17:38
seagull 17:05
Chudák Rus
22.06.2026 17:42
seagull 17:30 > kolik?
22.06.2026 17:43
Bunda 13:35 > letos pridali i to,ze prvni derby se bude hrat u nas. Ale to ti ofiko nikdo neprizna.
22.06.2026 17:43
Bunda 17:42 > 12
22.06.2026 17:47
seagull 17:43 > Pořád nehratelný, ale určitě nemá být nejvyšší :D
22.06.2026 17:56
Ivoš 17:33 >jezis..hlavne z toho nedelej drama. V hospode u piva by jsme to vyresili behem peti minut a ani by ses nemusel urazet ;)
Dejchej a chystej reporty,ja si je rad prectu.( pokud me teda nebudes srat tak jako dneska)
22.06.2026 17:57
Ivoš 17:36 > Dejchej Ivo :)
22.06.2026 17:58
:D
22.06.2026 17:58
Budu taky nasim fandit a nemám stížnosti že tam je hodně slavistů a nechci takové vidění že když je od nich tak hrál špatně. Pro mě je poučné občas kouknout na jejich diskuzi. Člověk tam krásně vidí jak je směšná argumentace typu, Hložek absolutně nebyl vidět,nebo oblíbené Krejčí alibista. Byly tam i normální názory. Nakonec napíšu něco co vypadá jako negace co jsem napsal, ale Chorý je pro mě ostuda repre a mám problém když nastoupí. Ani ne kvůli hraní na doktora a praštění do koulí dokonce ani kvůli snaze udělat Sorensenovi vážně zranění. Mě vadí chladnokrevné simulování aby soupeř byl vyloučen. No asi to budu muset překousnout.
22.06.2026 17:58
ghosttt 17:18 > z města Leoše Mareše nemůže přece pocházet žádný blb !!!
22.06.2026 17:59
ghosttt 17:57 > :D :D :D
22.06.2026 18:10
dexicek 17:58 > Jungmann,Talich,Leoš,Tipsport .. to nemá kam :DD
22.06.2026 18:19
S Mannsverkem v základu, protezovanym Vyndálem dávám Priskemu čas max do konce října. Dalsi sezóna co bude stát za vyližpíču...
22.06.2026 18:24
Vondroušovou pěkně vopálili, holt není Sinner ani Iguška.....
22.06.2026 18:25
ale aspoň není pořezaná a nemá trauma
22.06.2026 18:26
no když se doma bavíme, jestli si nepořídíme nějaký menší domek nebo apt někde na horách, v pyrenejích, asi jak koukám navrhnu manželce Beroun. Be what? Be-roun má drahá, tam by chtěl žít každý :D
22.06.2026 18:32
Jak je vůbec možný, že se lidi jako Suchopárek vůbec dostanou do jakýkoli funkce u reprezentace? Jak se to mohlo stát? Vysvětlete mi to. To neni normální.
22.06.2026 18:33
majk 18:24 > já jen nechápu to, že nemůže trénovat. Kdo jako zhodnotí, jestli trénuje, nebo si šla jen rekreačně zahrát.
22.06.2026 18:34
majk 18:25 > No právě. Vlastně může bejt ráda, že jí Němci ukončili jenom takhle a ne jako tu předchozí slovanskou tenistku, která si dovolila moc vyčnívat.
22.06.2026 18:36
seagull 18:33 > Myslím že nesmí trénovat v rámci akcí WTA. Pinkat si doma jí nezakázali.
22.06.2026 18:38
musela odevzdat výplety
22.06.2026 18:39
seagull 18:26 > 10 minut do Prahy,40 do Plzne,15 na Karlstejn,25 na Krivoklat,70 do Bavorska.
Bonus ? Berounka u baraku a Leoš :)
22.06.2026 18:39
no ideálně asi, pokud je s kým a zájem, tak ty 4 roky na to založit rodinu a pak to ve třiceti ještě zkusit ... ikdyž je to asi utopie, zas se prokousávat žebříčkem, začít od různých challengerů atd ...
22.06.2026 18:41
r0b0t 18:32 > to je přesně důvod, proč je českej fotbal tam kde je....vydřel si to, od kurvení mladejch až po teď. Ale zkušenosti se šetřením hráčů na čtvrtfinále se můžou ve čtvrtek hodit.....takovejch lidí máš ve fotbale hrozně moc, Dovalil, Brabec, teď má našlápnuto Pešír.....odbornost nula, zodpovědnost nula.....kariéra k nezaplacení
22.06.2026 18:43
seagull 18:26 > Špatně. V Českých Budějovicích by chtěl žít každý. :D
22.06.2026 18:44
majk 18:41 > Ono to tady má asi tradici. Ostatně šéfem unie českých trenérů byl dlouhý léta Verner Lička, jehož největším trenérským úspěchem byla záchrana s Baníkem v posledním ligovym kole.
22.06.2026 18:54
ghosttt 18:39 > 10 minut mozna v noci. Ve spicce tak 40 minut
22.06.2026 19:02
ghosttt 18:39 > Na Karlštejně máš café Pikola. To stojí za výlet
22.06.2026 19:07
Tvl, ta kvalita, ta rychlost...
22.06.2026 19:07
to je penalta ne?
22.06.2026 19:09
Člověk vidí jeden útok a nevidí scénář, jak bysme proti tomuhle mohli uspět :-)
22.06.2026 19:14
Malinko mi to připomnělo penaltu na Klinsmanna v 1990, kdy tam byli Straka s Chovancem.
22.06.2026 19:16
Rakušani nejsou vůbec špatný ale
22.06.2026 19:18
Rakouska liga nic moc, plno cizincu z Balkanu a nehrajou s jednim z favoritu…
22.06.2026 19:18
…Uplne blbe
22.06.2026 19:19
Herrer 19:14 > 1990 byl dobrej fór. Němcům tlačili káru celej šampionát včetně finaále.
22.06.2026 19:25
Aadvisor 19:18 > vždyť tam mají 80 procent kádru co hraje bundesligu
22.06.2026 19:26
seagull 19:25 > Soucek hraje PL a co?
22.06.2026 19:28
Aadvisor 19:26 > no dohrál PL :D ...
22.06.2026 19:30
Aadvisor 19:26 > Uz nastesti nehraje :)
22.06.2026 19:31
Messi i kdyby trefil branku -tak mu jí lapne
To bylo hodne odflaklý
22.06.2026 19:39
majk 18:38 > ty ji přestřihli certifikovanejma nůžkama...
22.06.2026 19:39
to byla mŇamka
22.06.2026 19:39
Už mě ten fotbal štve. V lázních jdu na večeři a po ní procházka, vyrazím , ale radši se podívám na mobil jestli se nehraje nějaký zajímavý zápas. Půjdu zítra pokud tedy,
22.06.2026 19:40
dexicek 19:31 > teď už se soustředil
22.06.2026 19:44
dexicek 19:40 > teď už ví, že na Liovu pravou ten brankář umí. Tak dal vlevo.
22.06.2026 19:46
Slyšel jsem Folprechta před MS že Messi Kloseho překoná. Ten mu fandí, pomyslel jsem si.
22.06.2026 19:48
trochu vyhecovaný z obou stran. Ale sympatický, že se toho Rakousko nebojí a jak to jen jde, valí dopředu
22.06.2026 19:53
Ale nastavení se Rakousko nedotklo balonu :D ti ho prostě nepůjčí
22.06.2026 19:56
Zatím takový průměrný máč
2:0 střely, Argentina kontroluje na pul plynu
22.06.2026 20:30
omega13 19:39
Kdyby jsi šel radši na taneček :)
22.06.2026 20:59
Messi neskutečnej
22.06.2026 20:59
To je král!
22.06.2026 21:00
Jak všichni na něj čuměli, tohle je akce best off tohoto MS
22.06.2026 21:01
A ještě v 38 letech peláší od půlky na bránu v nastavení druhého poločasu. Suchopárku!
22.06.2026 21:01
Uz ta nahravka byla naprosto genialni
22.06.2026 21:01
Dát tu penaltu tak má snad historický zápis , dvakrát po sobě hattrick
22.06.2026 21:01
Kdyby CR7 překonal nějakým zázrakem Messiho rekord, tak jsem si jistý, že to s ním takto tým slavit nebude..
22.06.2026 21:01
A teď to tam ještě nakouří z toho přímáku
22.06.2026 21:02
fabulus 21:01 > razítko na to
22.06.2026 21:02
seagull 21:01 > co chybělo
22.06.2026 21:04
Jsem zvědavěj na Ibru s Henrim jak i tom budou mluvit na FoxSports
22.06.2026 21:04
Já ho nikdy moc nemusel, protože nejsem příznivec Barcelony ... ale musím uznat, že on je prostě nejlepší.
22.06.2026 21:06
Moji miláčci, moc jim to přeju. Žádnej zandour, Messi je bůh. V těch létech. Asi by nechtěl hrát na konci kariéry ve Spartě. Škoda. Kdybych přišel na Letnou v čepici AFA, tak se ghosttte nediv.
Ten chlap má všechno, už včera by nestačil utratit prachy co vydělal (projebat jo, to umí kdekdo). A stále je hladovej po dalším úspěchu, klidně by chtěl dát branku i Kosmonosům... Takový karaktery potřebujeme.
22.06.2026 21:07
A víc jak se posunoval čas, tak naopak jsem začínal nemuset Ronalda ... vlastně už mě Ronaldo v dresu Portugalska vyloženě nebaví...
22.06.2026 21:07
fabulus 21:01 > Mám obavu, že toto uvidíme v podání želváka, který teď zaostává za Messim o 4 góly, ale je mu teprve 27 a góly furt dává.
22.06.2026 21:11
Ad ACS-OloFan 21:01 - Gerd Müller- 2 hattricky po sobě na MS v roce 1970.
22.06.2026 21:17
Spravne mel mit na tomhle turnaji jeden gol a proti Rakousku a Jordansku sedet na tribune. Ale nekteri si jsou rovnejsi, no :)
22.06.2026 21:17
Kinský 1. Dúbravka 2.
Seagull jde slavit:)
Návrat do ligy byl asi kurva daleko:D
22.06.2026 21:19
ta gólová akce byla ale fotbalová báseň, král si to v nastavení, kdy je v Dallasu 34 stupňů, kousek za půlkou jen lehce ťukne před sebe, pár kroků, hlava nahoře, na šířku milimetrově najde Alvareze, toho bys nechtěl chytat ani v pětadvaceti, natož v třicetiosmi a o chvíli později už doráží jeho akci. Kdyby mu vyšly ty kličky do těch tří hráčů ve vápně, to už by byla jen taková třešnička
22.06.2026 21:19
Martas007 21:17 > ty toho nenecháš viď? :D
22.06.2026 21:20
seagull 21:19 > Nemam rad nespravedlnost :)
22.06.2026 21:24
Bunda 21:17 > Tottenham na nějaký MS a aktivitu po něm nečeká, De Zerbi to chce pročistit
22.06.2026 21:50
Koukám že nás bývalý hráč Casper Hojer konci smlouvu v Rizesporu a bude volný hráč.. Nebyla by to odpověď na krajního beka?
22.06.2026 21:52
crazytea 21:50 > vyhodili jsme ho do Turecka a teď se vrátí? Co Hanousek nebo Pešek?
Cítím LM
22.06.2026 22:04
Bunda 21:52 > tak on zrovna nebyl tak špatný hráč a i v Turecku nehrál špatně.
Teď tam máš kaderabka se suchomelem.. To ti přijde lepší?
22.06.2026 22:07
Navíc už nikde nezminuji Sonneho ani toho Stalina takže jsme o dva krajní beky na soupisce méně.
22.06.2026 22:34
crazytea 22:07 > Chaveze vůbec nemůžeš brát jako reálného člena kádru. To byla chiméra, přelud. Ten si kopne do balónu možná za půl roku.
Sonne prý chce hodně peněz dle VP. A FFO je prý jen berlicka ceskych klubu, hlavně tedy Sparty. Rosa to to prostě chce dělat lowcost.
22.06.2026 22:34
FFP
22.06.2026 22:34
seagull 21:24 > Proc procistit? To mi prijde nefer vuci klukum, kteri vykopali zachranu :)