crazytea
23.06.2026 00:00
23.06.2026 00:00
Tolnerian 22:34 > beru ho ze tabulkové zabiral to místo na tenhle post. Zatím máme ty kraje extra pomalé a netechnicke. No chceme to dělat levně, dobře. Sezóna ukáže jestli je to cesta jak vyhrát ligu a nebo ne.
23.06.2026 01:53
disi včera 20:30 > Jsem ve Velkých Losinách tady žádný tanečky nejsou. Včera jsem šel ze zoufalství na dechovku vydržel jsem dvě písně. Dechovka je něco hrozného sama o sobě, ale když k tomu přidají moravskou bodrost tak to je teror.
23.06.2026 02:03
Martas007 včera 21:17 > Tak už to rozdejchej. Máš samozřejmě pravdu. Folprecht říkal že jako bažant hrál proti Horváthovi, souboj ten spadnul a sudí odpískal faul. "Vždyť to žádný faul nebyl"
"Až budeš hrát jako Horváth tak ti to taky odpískám"
23.06.2026 03:22
Senegal to má docela nahnutý.
23.06.2026 03:43
To byla ruka ne?
23.06.2026 04:17
předkrm slušnej, teď přijde žradýlko
23.06.2026 04:19
Jordánsko - Alžírsko bude jeden z vrcholů šampionátu.
23.06.2026 04:21
To je sestavička tady :D
23.06.2026 04:53
Miroslav_Beránek 04:19 > no to bude mňamka :)
23.06.2026 05:02
Aadvisor včera 18:54 > 40 minut to dam pres Rudnou na kole :D Autem jsem to jel tak milionkrat a za 9 minut jsem na Zlicine. Za 40 minut ses tam i vlakem :D
23.06.2026 05:25
seagull včera 21:07 > mam to uplne stejne jako ty. Messiho jsem nemusel az do MS 2022,tam se to otocilo
23.06.2026 05:40
omega13 01:53 > Evu a Vaška na tebe! Máš kliku, že Evik skončil...
23.06.2026 05:51
ghosttt 05:25 > prostě v tom Portugalsku už jsou na hřišti lepší hráči. A ano ani jeden z nich nedokáže to co Ronaldo, ale v jeho věku už by neměl mít místo v základní sestavě. A on se tam furt hlásí o balón, bere si všechny kopy sám. Messi je pořád v Argentině nejlepší. Jak to včera Alvarez zadrbal? Messi by si tam tu obranu v jeho pozici vykoupal...
23.06.2026 06:13
Jinak už ty skupiny začínají být docela dlouhé, a to nás čeká ještě týden, už se těším na vyřazovací část...
23.06.2026 06:22
seagull 06:13 > No co so budem povídat. Už se těším na ligu.
23.06.2026 06:24
Ale to norský veslování je super.
23.06.2026 06:25
Martas007 včera 21:17 > Kdyby ho vyndali, tak by klesla sledovanost. Tohle je větší humus, než předávání obálek u pumpy.
23.06.2026 06:29
omega13 02:03 > Dobrý:) Rozhodčí tenkrát zkuseně srovnal mladýho, aby mu do toho nekecal. Dneska udělá, co mu řeknou do sluchátek.
23.06.2026 06:32
ghosttt 05:25 > No vidíš, a já přesně obráceně. Celý život jsem fandil Argentině, na MS 2022 ještě taky, ale po finále už přišla trochu pachuť z těch penalt, který sice byly, ale našel by je VAR i na druhý straně?
23.06.2026 06:38
A já nemám rád ani Messiho ani CR7. Nemám rád když někdo ve sportu až moc dominuje.
23.06.2026 06:55
Já měl Messiho rád vždy. Teď mě ale štve, že mu rekord v počtu branek dlouho nevydrží. On hrál na MS s menšími počty týmů a tím pádem proti kvalitnějším týmům. Takovy Mbappe si zastřílí proti týmům jako Jordánsko, Irák i na dalších šampionátech.
23.06.2026 06:56
Nutno ale přiznat, že ten Mbappe prostě dobrej je ... a v nároďáku není taková píča jako v klubu
23.06.2026 06:59
Nadir Benbouali - ten by mi u nas nevadil. Hraje v Madarsku, dle TM cena 1.2. Minuly rok 15+5.
23.06.2026 07:03
Já jsem zas rád, že jsem éru těch dvou zažil. Když jsem se začínal zajímat o fotbal, tak se pořád hledali noví Pelé, Maradonu v nejlepším období nepamatuju a tak jsem si rivalitu těchhle dvou fenoménů hodně užil. Jsem spíš tým Messi, ale Ronalda jsem postupně začal taky hodně respektovat.
23.06.2026 07:08
Chtěl bych na tomhle MS vidět zápas Anglie s Argentinou.
23.06.2026 07:10
seagull 06:56 > reaguji na tvůj včerejší koment k Messi vs CR7.. nesnášel jsem ho v ManU, to byl strašný fracek, pořád simulace, jenže jak přestoupil do Realu, tak jsem si podvědomě tloukl do hlavy, že se dostal do latě, a začal jsem ho mít rád, protože kosil Barcelonu. Tu jsem nenáviděl hlavně po finále UCL s Chelsea a show pana Orebra. Prostě Uefalona a v jejím kádru ten skřítek.
Dnes už můžu tu rivalitu okomentovat trochu s odstupem a nadhledem. CR to měl všechno vydřené, co se týče přístupu k tréninku, měl by si z něj každý mladý fotbalista brát příklad. Díky tomuto vkladu do svého těla se udržel na top scéně po takovou řádku let.
Messi je úplně jiný hráč, obrovský talent podpořený láskou k fotbalu.
Kdybych to měl nějak shrnout, tak bych použil dvě tvrzení - CR7 miluje být nejlepší a úspěšný. Messi miluje fotbal.
Každý z nich má něco speciálního, jsem rád, že jsem tu éru zažil. Ale větší legacy zanechá Messi.
23.06.2026 07:14
Jinak k Židovi by mohl přestoupit Abu Hašiš. Napravo Abu Pervitin. Nejostřejší lajny v lize..
23.06.2026 07:30
Norsko Senegal vypadá podle sestřihu na docela chuťovku
Samozřejmě byly tam nějaký dárky. Norská defenziva má své mouchy , uvidíme kdy je reálně zabolí
23.06.2026 07:42
fabulus 07:14 > Já bych bral Abu Hašiše i k nám. Aspoň by byla na Letné nějaká sranda :D.
23.06.2026 07:43
no, uvidíme jak proti Francii , Norové by mohli být černým koněm turnaje, to je furt samej messi a mbappé..... jo ale haaland se k nim inimálně na tomhle MS rovná. Po předpokládaném vypadnutí našich zoufalců budou Norové určitě mým dalším sledovaným týmem.
23.06.2026 07:45
Ivoš, Fabulus: když jsem slyšel abu hašiš, myslel jsem že si komentator děla srandu....... misto Abu Hašiše by u nás byl spíš Abu Kratom...
23.06.2026 08:04
Tak me napadlo, kdyz Milla asi pryc a Albion mozna do Benatek, co ten Haaland? Severany delame a cisla asi bude mit docela slusny
23.06.2026 08:21
Anglie, Norsko, Japonsko, Maroko prozatím.
23.06.2026 09:06
Aadvisor 08:04 > on možná pryč i Kuchta. Nedivil bych se kdyby skončil někde v Hradci nebo Liberci.
23.06.2026 09:10
USA, Anglie, Nizozemsko
23.06.2026 09:18
USA se mi vždy líbilo a líbí, můj osobní oblíbenec pro Play Off.
Nizozemí skvělý výkon proti Švédům.
Němci vypadají hodně kompaktně a v Play Off bude s nimi mít problém každý.
A nezapomínejme na Francii..Zatim easy ride. ..
23.06.2026 09:48
crazytea 09:06 > Do naší ligy ne. Buď zůstane, nebo půjde do ciziny.
23.06.2026 10:08
....Později v průběhu přípravy se k týmu připojí Imanol Garcia de Albéniz, Veljko Birmančević, Elias Cobbaut, Lukáš Haraslín, Jan Kuchta, Ermal Krasniqi, Jhon Mercado, Kevin-Prince Milla, Albion Rrahmani, Hugo Sochůrek, Indrit Tuci a Jaroslav Zelený. my máme ještě Imanola????
23.06.2026 10:20
crazytea 09:06 > Tak nic, Haalanda bych nedělal. Zapomněl jsem na trojzubec Milla, Tuci, Krasniqi
23.06.2026 10:25
To jsou ty Rosovy nákupy.... on na to člověk zapomene, ale když se to pak začne vracet z těch hostovaček, protože je ty kluby nechtějí. Ty je ani nemůžeš použít k nějaký výměně, protože jsou to prostě šunty
23.06.2026 10:47
Koukam na rozhovor s Nezmarem a N’Guesan a Diakite pry jeste nejsou podepsani. Hezky seshita drazdi a doufam, ze ho jeste podoji
23.06.2026 10:55
Když přemýšlím nad tě těmi našimi plevami, tak bych udělal závěr. po projednání s trenérem a udělal následující rozhodnutí. První skupina ti kteří se zkusí probojovat do A, druhá skupina u kterých je naděje na prodej byť pod cenou a jako třetí skupinu podnikatelský riziko a odepsat je. Spočítal bych kolik ušetřím na mzdách, uvolnili bych režii která nám stojí (ubytování ošetření o ošacení , stravování )a pa a šáteček jinak se s tím to bude me zatěžovat a bylo by zajímavý vědět do ukončení smlouvy kolik to představuje vyhozených peněz. Za toto je někdo zodpovědný. Myslím si že většinou nákupu byla projednána a domluvená s trenérem. případ Solbaken.
23.06.2026 10:55
Nezmara za Sivoka bych bral hned.
23.06.2026 10:55
Aadvisor 10:47 Žid do liberce posle Kušeje s Bořilem a nejakyho mlaďase
23.06.2026 11:02
k196 10:55 > Borila tam neposle, protoze ten tam jde sam a zadarmo. Skoncila mu smlouva
23.06.2026 11:07
k196 10:55 > Chtěli Kolíska a Kuseje
23.06.2026 11:08
Aadvisor 11:02 > jj Bořil tam jde tuším jako free agent
23.06.2026 11:20
MarekR 10:55 > spíš Sivoka úplně vyrazit, protože ta jeho funkce je stejně úplně zbytečná, Nezmara za Rosickýho a uprosit Vlastu Košťála, aby hotel v Rakousku nechal (dočasně) spravovat svoje děti a vzal to ve Spartě za Čupry, Křivdy atd. Pak by nás ostatní kluby možná zase začaly brát vážně...
23.06.2026 12:03
Aadvisor: Diky to s tim koncem smlouvy u zida jsem u Borila nezaznamenal.
23.06.2026 12:06
trakip 10:55 Tuci , Krasniqi, Cobbaut, Milla, Imanol a uz bohuzel i Birma zbyteční, ti rovnou odchod. Bohuzel nejsou uz ani obchodnim artiklem..
23.06.2026 12:08
Aadvisor 10:20 > Haaland je sobec, ve fotbale, který se bude hrát za pět let, se neuplatní:)
23.06.2026 12:20
Fanda Fotbalu 12:08 > Taky jsem myslel vzit ho na 3 roky a pak poslat do Becka delat mentora
23.06.2026 12:28
Fanda Fotbalu 12:08 > Hlavně měl přijít před MS, teď bude zbytečně drahej.
23.06.2026 12:51
Herrer 12:28 > Jenze pred MS jeste nebyl rozhybanej trh
23.06.2026 13:03
k196 12:06 > já dokážu spoustu věcí pochopit, že se ti přestup nepovede, i víc přestupů, to se stává asi každému SŘ, ale že ty hráči pak nemají ani na ten slabší klub, kam jsme je poslali a zas se tu hlásí do přípravy. Takže ti zabírají místo, jsou neobchodovatelní, protože do dostihů v rámci ligy přeci nejdeme ...
23.06.2026 13:06
seagull 13:03 > Podle me v tom hraje roli to vnitrni nastaveni, kdy nechces přiznat chybu, coz je nasem SR celkem vlastni. Kazdy hrac ma svoji cenu. Pokud bude dokola tvrdit, ze Birma je za 10M, tak se holt neproda. Stejne tak Karabec.
23.06.2026 13:28
Mě popravdě docela překvapilo že nejdražší hráč, kterýho Sparta prodala ven, je pořád ještě Rosa. Srovnání s mrdkama je v tomhle směru ne vyloženě tragický, ale ani extra veselý. V desitce je pět našich, pět slávistů, ale v první pětce už je poměr 1:4. Co je ještě víc divný, že jsou to dva obránci, jedno defenzivní střevo a gólman. Až by se člověk bál, za kolik by střelili nějakýho střelce nebo tvůrce hry.
Přiznám se ale, že když jsem to hledal, čekal jsem to v náš neprospěch ještě o něco horší :-)
23.06.2026 13:31
k196 12:06 > V tom tvém seznamu mi jedno jméno přebývá. Ten Imanol tady odehrál kolik, než se zranil? Asi 25 minut? Tam bych to bral jako nový začátek s tím, že se uvidí. Třeba to bude famózní hráč. A nebo možná skleněnka, která zase po pár minutách zalehne a pak už by musel jít. Ale šanci bych mu dal. Dostali ji i jiní a někteří ji bohatě splatili. Třeba zrovna nový mentor Béčka.
23.06.2026 14:00
Darius Olaru z FCSB do Union SG za 3 mio EUR...toho bych si u nás dovedl představit, ale Rosa tam byl evidentně pozdě...jestli tam teda vůbec byl
23.06.2026 14:22
grass 14:00 > za 3 miliony eur? To je jen o půl milionu eur víc než za Mannsverka...
23.06.2026 15:21
Herrer 13:28 > Trpišovský naštěstí ofenzivní esa úplně neprodukuje, takže tohohle se bát nemusíme.
23.06.2026 15:53
Roso snazne te prosim, uvar jeste brzo neco. Zatim je to skoro kazdou novou posilou, mensi teseni na pristi sezonu.
23.06.2026 16:12
ferousek 15:21 > Neprodukuje, ale plánuje koupit. Někde psali, že mají víceméně hotovo, jen zbývá Zadražil a hroťák
23.06.2026 16:15
Jak je VAcek nasranej že přišel o svou libereckou spojku (která btw mu prý dávala info i z ACS kabiny)
23.06.2026 16:30
ACS-4Ever 15:53 > to těšení Ti závidím
23.06.2026 16:52
Já už ani nepamatuji kdy naposledy mi byl blížící se začátek přípravy a sezóny Sparty víceméně u zadku. Samozřejmě v tom hraje roli probíhající mistrovství světa.
Ale fakt mi řekněte jedno jméno na který se na podzim těšit.
Hugo to ještě není
23.06.2026 16:57
na youtube dával Kvasnica video z návštěvy jednoho nejmenovaného hráče Dynama Houston, zajímavý náhled do zázemí MLS klubu, byť pro nás furt taková sranda liga, tak podmínky jsou tam celkem slušný
23.06.2026 16:59
dexicek 16:52 > no jako že by tě Sparta nějak nalákala - Chronologicky: Singateh, ředitel pro vnější vztahy, golman při zranění Petera na pozici č.1? 2?, při návratu 2?3?, Mannsverk, stříbrné tlačítko YouTube
úplně jako nadšením nestříkáš
23.06.2026 17:00
dexicek 16:52 > já bych ty jména napsal, ale zase by se tady rozjela bouře...
Tak snad jen na Huga a Vydríska, ale to ani není těšení jako spíš menší zvědavost.
V těšení mi brání VSJBČ s Priskem.
Bude to dlouhý čekání na Spartu, jakou ji chceme. Mnohaletý. Teď se budeme těžce rvát i to posraný druhý místo.
23.06.2026 17:01
seagull 16:59 > s tím golmanem mě strašíš, jestli vyjebou se Surovčíkem, bude plivnutí hustým a zemitým kemrem přímo do tváře!
23.06.2026 17:05
Cesta sparťanská ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií VSJBČ.
Požehnán buď ten, kdo ve jménu vítězství a trofejí vyvede slabé z údolí temnoty. Neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.
23.06.2026 17:08
Tommy. 17:01 > dneska jsem teda musel souhlasit se Zajícem, že jako moc nechápou ten tah, tak ty máš nejdřív na seznamu Dúbravku, 37letého golmana, nějakou jistotu, zkušenosti a ten když ti dá košem, tak do týdne dotáhneš 23letého golmana, s nic moc zkušenostma, kterého si žádný z těch klubů kde byl nenechal, úplně z opačného pólu než Dúbravka. Jakože co je tohle za plán?
23.06.2026 17:10
Vacek tam něco plácal o velký hádce mezi nedvědem a koubkem
23.06.2026 17:11
seagull 17:08 > Víme s určitostí,že si ho ty kluby nechtěly nechat nebo ho vedení WHU nechtělo prodat?
23.06.2026 17:11
Poslední roky se plány mění 2x za sezónu..
23.06.2026 17:15
ACS-OloFan 17:11 > no minimálně zajímavý, jak se totálně liší parametry mezi první a druhou volbou ze seznamu
23.06.2026 17:19
dexicek 17:10 > co můžou zápasem s Mexikem ztratit?Nic, raději prohrát 3:0 ale rvát se a neztratit tvář,pak si řeknu,jo ,dali do toho všechno,ale soupeř byl nad naše síly,ovšem to co předvedli a pomohl tomu i Koubek tím střídáním,bylo o ničem.
23.06.2026 17:21
seagull 17:15 > to souhlasím, otočka o 180°
23.06.2026 17:29
Někde jsem zaznamenal, že toho Maďara měli na seznamu už tehdy, když kupovali Vindahla
23.06.2026 17:37
Ja se tesim na noveho utocnika, ktery snad prijde. Kdyby nastalo zmrtvýchvstání Vojty, tak se nebudu zlobit. Tesim se na Huga, kdyz se nejak nezasekne, tak to muze byt hrac ktery konecne pujde za nejakou zajimavou castku ven.
23.06.2026 17:51
dexicek 17:10 > prej tam mají dědka už plný zuby :D
23.06.2026 17:56
Tommy. 17:05
Úpal ? :)
Slunce je sviňa..
23.06.2026 18:09
seagull 17:08 > plán? Rosova cesta :DDD
23.06.2026 18:10
grass 17:29 > to jsou jen takový chlácholivý kecy pro fans.
23.06.2026 18:11
disi 17:56 > vůbec, v době příspěvku čistá hlava ve stínu. Teď už mám 3. Long Island, tak raději odložím mobil :DDD
23.06.2026 18:34
Tommy. 18:11 > nebezpečně nenápadná věc long island, to si tak cumláš limonádku a za chvíli ji máš jak z praku :D
23.06.2026 18:37
Tak z Drchala se stal z klokana perníkářem... Zajímavé.
23.06.2026 18:38
Slušný exodus od klokana hlavně vepředu
23.06.2026 19:08
Tak Kristyna se dockala golu konecne. Aspon ze na to mam vsazeno.
23.06.2026 19:11
Možná už není tím hráčem jaký byl ale strašně mu to přeju a to nejsem tým Ronaldo.
23.06.2026 19:13
Uzbekistán ten je taky na tom MS z leknutí
23.06.2026 19:15
Penxa uz gól za zbrojovku.
23.06.2026 19:17
Teď dobře Portugalci přechcali celej svět :D
23.06.2026 19:20
omega13 19:11 > ja mu to taky preju. Ale ten jeho downfall bylo posledni dobu obcas tezky pozorovat.
23.06.2026 19:21
To musí být parádní zážitek čumět na fotbal skrz telefon a pak skákat radostí když dáš gól :-)
23.06.2026 19:23
seagull 19:17 > kterej cvok by tohle čekal. Ronaldo dal asi tak miliontej gól a vidíš na něm jak je hladový.
23.06.2026 19:26
První hráč fotbalové historie, který dal gól na 6 různých mistrovství světa.
23.06.2026 19:27
ACS-4Ever 19:20 >.. Souhlasím nikdy to nebyl hráč který by uchvátil moje srdce. Nechci ho ale vidět na kolenou a vysmívaného.
23.06.2026 19:29
Mlask
23.06.2026 19:30
wow
23.06.2026 19:30
Mno jsou tam i horší tymy nez my
23.06.2026 19:30
To jim odvolá, ten Portugalec se tam málem rozbrečel
23.06.2026 19:32
Skoda
23.06.2026 19:39
Hroznej pozér ale
23.06.2026 20:37
Ronaldo je takový jaký je. Sebestředný, zahleděný sám na sebe, zkrátka narcis který nemá sobě rovného. Jenže kdyby takový nebyl tak už se dívá z gauče.
23.06.2026 20:54
Jak říkám .. hrajeme hovno ale jsou i horsi tymy
Vše ostatní jsou kecy
23.06.2026 21:02
Jsou tam horší mančafty,blbý je,že mi soupeříme o to,nebýt nejhorší.Ne naopak.
23.06.2026 21:07
Skoro bych řekl že naše postavení na světovém žebříčku odpovídá tomu co v kontextu ostatních týmů hrajeme
Hele mně to taky nebaví.. ale kdo čekal krevety tak byl na drogách nebo nikdy fotbal nehrál..
Jak by řekl zdejší ex klasik
23.06.2026 21:39
seagull 17:08 > Horste, že zrovna ty budeš takhle dnešní :D To je Rosova klasika, ode zdi ke zdi... viz jeho výběry trenérů i hráčů do pole.
23.06.2026 21:50
Sem zvědav s kolika "odborníky" se tu potkám zitra ve 3 ráno.. možná většině bude stačit 7min sestřih na ct sport
23.06.2026 21:59
Ve čtvrtek ráno tady budu
23.06.2026 22:06
Ich auch.
23.06.2026 22:07
ghosttt 22:06 > no proto. Jinak bez piva kámo ;)
23.06.2026 22:08
dexicek 21:50 > Radsi sestrih na Nova Sport. Ale budu tu ve ctvrtek, zitra si pospim :)
23.06.2026 22:16
dexicek 22:07 > :D
23.06.2026 22:24
Rosa neni zadnej odezdi ke zdi, ten je naopak velmi stabilni. Nepoustime se do dostihu, berem plivy co zbydou. Kritizovany bracha vyficel, ale nemelo to na prestupy zadny vliv.
Hejsek to necha jako vzdy vyhnit az na kost, a pak ho nahradi jinym lemplem. Jako to uz prece musi videt i slepej, ze tohle k nicemu neni. Ja uz se upinam k jediny veci, ze zacne kurvit West Ham a nam da pokoj, nejlepe ze Spartu proda nekomu schopnymu. Jinak mame jeste dobrych 30 let vyplnenych Rosickyma, Kotalikama, Pozarama, Cuprama a Pribylama.
23.06.2026 22:38
Jinak tohle ke kurva nudnej fotbal.. zlatá CZ-JAR.
Zatím bez střely na branku
23.06.2026 22:42
dexicek 16:52 > To víš, přestupáčky jako za rybáře Zděndy, ty fakt od pana FFP nečekej. Pamatuju ty posměšky, co se mohl tak asi od Ščasnýho naučit a zatím stále nevyšel z jeho stínu.
23.06.2026 22:44
Tommy. 18:09 > Ale ale, přece trpělivosti a víra, ne? :D
23.06.2026 22:46
dexicek 21:50 > Jak praví klasik: Mně brzké vstávání nedělá dobře. A hlavně musím ještě chvíli přemýšlet.
23.06.2026 23:03
Pánové,v Neděli má být 40°....to by ani psa nevyhnal :)
23.06.2026 23:14
Bohužel to je přesně ten zápas kde je vidět nevýhoda štědrého postupového systému.
Oba týmy s prstem v zadku berou bod, cokoliv navíc je bonus, cokoliv méně je lehká komplikace. Tak kam se hnát
23.06.2026 23:48
Zda se to jenom me, ze ten rozhodci nepiska evidentni fauly?
23.06.2026 23:54
Anglie trošku návrat k tomu, co hráli dřív.