Shog1

26.06.2026 00:00

Takhle se hraje o postup a je jedno proti komu hraješ. Ty by tak dneska radši chcípli, než aby nevyhráli. Mazec intenzita! Preclíku gratuluju!:)))


ACS-4Ever

26.06.2026 00:00

Ekvador moc pekne, takhle kdyby sme bojovali my, tak nikdo nerekne ani slovo.


Jaroslav_Hrebik

26.06.2026 00:04

Jedinej povedenej prestup loni Mercado a toho do tymu ani nevzali. Pritahnout od nich 2 dalsi nahradniky a budou tu za bohy.


Hepy13

26.06.2026 00:07

Přesně tyyhle fotbalově nechutný země chceš vidět jak trápí ty největší favority, moc jim to přeju. To v jaký rychlosti hrjaou je hrozně bolestivý pro nás sledovat. Z týhle silný skupiny postoupily Němci, Ekvádor a i sloni...z naší jsme dál nechali projí příšerný JAR.


ACS-4Ever

26.06.2026 00:14

Jaroslav_Hrebik 00:04 > no byl na hrane sestavy a skoda ze nejel. Ale aspon bude ready hned .


majk

26.06.2026 03:38

USA s béčkem, v druhým zápase ložená remíza....na takový zápasy byl dobrej trénink sledovat Koubek boys


crazytea

26.06.2026 06:12

Jaroslav_Hrebik 00:04 > hlavně že ho pořád tahali na srazy repre a pak ho nevezmou na MS curaci


Novák

26.06.2026 06:14

majk 03:38 > sleduj Novaka v tipovacce! Tohle byla moje noc! :-))


seagull

26.06.2026 06:18

Jsem si nechal toho Schicka den uležet a není to vůbec dobrý rozhodnutí. Ani z jedný strany. To že ti ve 30 letech ukončí repre kariéru hráč co dává pravidelně spousty gólů v Bundeslize, to není hezká vizitka. A že skončíš jako hráč, já nevím, že nemáš v repre dobrý spoluhráče jako v klubu? Nebo že tě teď nasral trenér? Tak ony byly i zápasy kde sama Patrikova výkonnost byla na hraně...


Fanda Fotbalu

26.06.2026 06:27

seagull 06:18 > Stejně to ve třiceti udělali Darida a Kadeřábek. Kluci mají svoje rodiny, zdravotní omezení, tak proč by měli dělat stafáž cirkusu.


pouzar11

26.06.2026 06:30

seagull 06:18 > Předpokládat, že se teď lusknutím prstu něco změní asi ale taky nejde. Ve většině klubů by s jeho stylem hry byl problém. Obzvlášť v dnešním běhavém a soubojovém fotbale. V leverkusenu to funguje ale už s ním pracují 6 let tak asi tuší jak použít jeho předností.

No..Hráč má klid a repre šanci najít někoho jiného.


pouzar11

26.06.2026 06:32

*tím chci říct, že fotbalista to je a čísla má, ale že by někdy prokázal individuální schopnosti změnit zápas něčím speciálním bez čeho nepotřebuje servis to úplně ne...


Fanda Fotbalu

26.06.2026 06:34

ACS-4Ever 00:00 > Němcům o nic nešlo, logický výsledek. Tím nesnižuju kvalitu sympatického Ekvádoru. Jsme jediní, kdo neumí proměnit mečbol proti soupeři, který už má první flek před zápasem zajištěný. A na ČT sport právě běží oslavný rozhovor s Koubkem, kde se holedbá, jak vyřadil Dány.


Fanda Fotbalu

26.06.2026 06:40

Jaroslav_Hrebik včera 22:57 > My bychom byli konkurenceschopní, kdyby se tým poskládal s cílem udělat co nejlepší výsledek. Vždyť naši hráči mají stejnou hodnotu jako Mexičani. A s trochou štěstí...ale tomu by se muselo jít naproti nejen v baráži, ale i na turnaji.


ouissi

26.06.2026 06:57

Fanda Fotbalu 06:40 >
Česká reprezentace byla nicméně skládána s cílem, aby se následně mohli dráže prodávat hráči cirkusu, a ne s cílem, udělat co nejlepší výsledek.


crazytea

26.06.2026 07:19

Jinak k té repre vzhledem ke Spartě.. Me přijde že u nás ty kluky tak nenutíme aby nebyli kreativní. Je to o rovnováze, nemůže takový být celý tým. Vždy tam musí být nějací atleti a odpovědné šestky.
A i když se říká že má Sparta hodně cizinců na úkor výchovy cechu pro narodak, tak paradoxně jich u nás vidím potencionálně nejvíc pro novou podobu narodaku.. Sevinsky, Vydra, Sochurek, Ševčík.. Z minulosti Vitik a Hlozan.
To je dost sparťanu kteří by ten narodak mohli posunout víc ke svetovemu trendu.
Ale to musí přestat tahat kopyta typu doudera, Chory, holes, chytil.
Od žida pro nový narodak vidím jen Juraska s Chaloupkem a Sadilkem.


seagull

26.06.2026 07:23

Jinak vtipný, jak se teď všichni různí ,,experti,, předhání ve vizích, co by se mělo s fotbalem dělat a kde nás tlačí bota, přitom doposud každej s každým kamarád, hlavně aby si něco špatného neřekl, trenéry máme skvělý, hráče taky a najednou, když nás MS svléklo do naha, tak ne?


dexicek

26.06.2026 07:49

Tak je to někdo kdo to v noci odkoukal? Já koukám na výsledky dám si dopoledne sestřihy. Samozřejmě prohra USA je vlastně úplně zbytečná informace


dexicek

26.06.2026 07:50

Koukám že majk to docela pěkně shrnul


Milan Minář

26.06.2026 07:51

Není to tak dávno, když experti ruku v ruce medmrdkama tleskali s rukama nad hlavou, kolik že to kluci sešití v zápasech naběhali a brali to málem jako rozhodující faktor. Ode zdi ke zdi.


seagull

26.06.2026 07:52

dexicek 07:49 > už jsou ty skupiny dlouhý. Dneska si samozřejmě dám bonbónek večer u Francie - Norsko, ale jinak už moc nekoukám.


brychtal

26.06.2026 08:09

Potom se jak prase v chůzi za sekačkou. Mé oči stále přitahuje zelený keř, z nějž prosvítají nádherné rudé diamanty bobulí rybízu. Ta Sparta je všude!


brychtal

26.06.2026 08:09

Potím


brychtal

26.06.2026 08:11

Asi to bude odrůda Rosického letní, je trochu nakyslejsi. Jak přestupní termin v tuto chvíli. Zlepší se to?


ACS-4Ever

26.06.2026 08:14

seagull 07:23 > presne. Ale to je tak vzdycky. Stejny to je pri MS v hokeji.


seagull

26.06.2026 08:45

ACS-4Ever 08:14 > v hokeji a ve fotbale je pro mě pořád jedno a to samý měřítko, kolik hráčů máš v top lize (NHL) a top5 a na jakých postech ...a v obou případech se ten počet hráčů stále tenčí. V NHL to zachraňují akorát gólmani a pak už tam máš jen 4 hráče co mají nějakou zásadnější roli (Nečas, pasta, hertl, zacha), dejme tomu Hronek. Hertl už má vrchol za sebou, Zacha měl teď první takovou slušnější sezónu. Šmitec. Fotbal. Venku defenzivní hráči, a pak trio Hložek, Šulc, Schick. Jeden na hromadě, druhej první slušná sezóna, konec nic moc, Schickovi je třicet... šmitec

To jako není úplně na bouchání šampusem


brychtal

26.06.2026 08:45

Tommy.: život je někdy mrcha. Tuhle u vás byly mažoretky. Braly to jako přípravu na ME v Chorvatsku příští týden. A v úterý při školní olympiádě si jedna z těch starších, co měla být ve dvou kategoriích, zlomila při běhu nohu v kotníku... Tomu říkám pech...


Tommy.

26.06.2026 09:23

brychtal 08:45 > a jedna si udělala výron ještě u nás...


Tommy.

26.06.2026 09:24

tvl, upřednostňovat hezkou hru před titulem..... to můžou jen magoři. Táhněte na krasobruslení.
Titul vždy a za každou cenu!!


Ivoš

26.06.2026 09:34

Tommy. 09:24 > Už jsem to psal, ony to jsou většinou spojené nádoby. Tedy měly by být. A nemohu souhlasit s tím, jak tady také zaznělo, že bychom snad ten první titul za Priskeho získali nějakým nepohledným fotbalem. Naopak, kluci do soupeře bušili od první až do poslední minuty a určitě to byl fotbal ke koukání. Ono, když se budeme k titulům chtít probránit, proprasit, prozdržovat a prosimulovat, by se mohlo snadno stát, že se vrátí doba, kdy na to bude chodit tak maximálně 8 tisíc lidí. Ale ty budeš určitě doma spokojeně pomlaskávat.


ferousek

26.06.2026 09:54

Sparta a její zapojení českých vs zahraničních hráčů je takový zvláštní. Na minuty tu sice Češi odehrají jen něco okolo 27%, ale zase to jsou hodně často odchovanci. U seshita hrajou Češi hodně, ale odchovance skoro nemají.


bruno_rossini

26.06.2026 10:02

Tommy. 09:24 > Přesně tak, radši "hnusnej" titul než být zas druhej za seshitem. Nechápu, jak takhle někdo může vůbec uvažovat...

Btw tohle je stejně jen teoretická diskuze. Nepřijde mi, že bychom v uplynulejch dvou sezónách hráli nějakej hezkej fotbal (chápu, že někdo, kdo má rád vysoký procento držení míče a nekonečný množství zbytečnejch přihrávek, to může vidět jinak, ale já radši přímočarej fotbal s rychlým přechodem do útoku) a tituly z toho stejně nebyly...


bruno_rossini

26.06.2026 10:06

Toho Schicka je mi líto. Jeden z mála top fotbalistů, co jako ČR ještě máme... Ale chápu ho, taky by mě na jeho místě sralo číst a poslouchat hejty na svoji osobu (mj. třeba od Štístka Šmicera), když většina týmu předvedla na MS ještě větší sračku. I kolega slátanec z kanclu se do Schicka pořád obouval, jako kdyby snad věřil, že by si ta jejich Chorá hlava vedla líp než čtvrtej nejlepší střelec uplynulýho ročníku bundesligy...


Bunda

26.06.2026 10:33

Karviná reálně zvažuje, že stáhne odvolání a zamíří do druhé ligy. Osloveno Táborsko. Co se může dít v dalších dnech


Kolik bodů Táborsko získá v první lize? Pod 10 ?:D


seagull

26.06.2026 10:43

Bunda 10:33 > nemůže tam být i tlak od velkých klubů ligy, že když se nestáhne, tak že ji to osolí a naopak když se stáhne, že ji pak třeba pomůžou?


Bunda

26.06.2026 10:46

seagull 10:43 > Jednoznačně. Proto jsem pár dní zpět psal, že Karviná to stáhne.

1,5 minus pro český fotbal? To si nemůžeme dovolit


Bunda

26.06.2026 10:49

Koubek:

To, co asi všichni dobře víme, že musíme zlepšit technickou stránku. Vybírat hráče, kteří jsou schopni být v těchto atributech konkurenceschopní. To, v čem náš fotbal zaostává, se opakuje několik let. Je potřeba zlepšit hernost


To je mamrd:D fotbalisty nechal doma a teď mele hovna. A on ani neumí dělat fotbal. Papuče a nazdar.

Karabec ukázal na hřišti pod mostem za 10 vteřin víc fotbalu než celá ČR na MS za tři zápasy..


trakip

26.06.2026 10:50

Někde jsem se dočetl na netu že jsi Krejčí neuměl zorganizovat obranu. Takže červ se Sadílkem nadávají Šulcovi že vykrývá prostory, před Krejčím hraje blázen který jak píšou zahraniční média si hraje na Ronalda lítá si chce. Trenér to nevidí a nechá ho tam celé utkání. Největší blbci jsou Nedvěd s Trudou kteří dali Koubkovi takovouto smlouvu. Rozdávali prostě z cizího a neuvažovali na zadní kolečka.


Karaya12

26.06.2026 10:51

Bude zajímavé sledovat, jak se k tomu Táborsko postaví. Zda shrábnou peníze za účast a snesou roli otloukánka, nebo se na to vykašlou a nechají to Artisu. Tam by to bylo za mě naprosto jasné. I když teď Fait mluví, že by preferoval sportovní cestu, tak stejně tak v zimě říkal, že musí jet all-in na postup, protože pokud by postoupila jen Zbrojovka, tak by to mohli rovnou zabalit.


trakip

26.06.2026 10:53

Šulc nevykrývá prostory


Bunda

26.06.2026 10:53

trakip 10:50 > Myslíš? Koubka vyhodí, dají mu 15 mega odstupné a rozdělí si to.
Tohle bude promyšlené velmi dobře..


Martas007

26.06.2026 11:01

Bunda 10:33 > Da se ocekavat, ze s postupem do prvni ligy privedou nejake posily, ne? Takze ted tezko predvidat.


brychtal

26.06.2026 11:31

Tommy. 09:23 > bejt mažoretka, to je brutus sport... Ještě se zranit vlastní vyhozenou hůlkou...


brychtal

26.06.2026 11:35

Ivoš 09:34 > v té situaci jsou fanoušci jednoho vršovického týmu... A nezdá se, že prodej permici u nich vázne. Přitom bychom chtěli jen férovost.


Ivoš

26.06.2026 11:53

Jestli se nemýlím, tak přijdu vyšší kapacitě a po dvou letech kralování v návštěvnosti, nám tentokrát koukali na záda. Jistě, může to být pouhá statistická výchylka, nebo taky začátek trendu, že lidi kopaná přestává bavit a chtějí fotbal. Kdo ví?


Ivoš

26.06.2026 11:54

Při jejich

Zatracený mobil


ferousek

26.06.2026 12:08

Ivoš 11:53 > měli zavřený stadion


Ivoš

26.06.2026 12:28

ferousek 12:08 > Máš pravdu. Ale stejně si myslím, že i židi by měli raději fotbal než kopanou.


seagull

26.06.2026 13:01

130M liber za Andresona, v tý Anglii se už úplně zbláznili. Cenovku má samozřejmě pouze za britský pas ...


seagull

26.06.2026 13:08

Aaaaaa zítra ráno bude ten LGBT zápas Egypt - Írán... to si asi přivstanu


Fanda Fotbalu

26.06.2026 13:09

ouissi 06:57 > Smutná pravda.


brychtal

26.06.2026 13:11

Tanečky kolem Karviné jsme si mohli ušetřit. Stačilo být jen zasadovym. Stejná vlastnost by řešila i národní tým. Ale když je ve vedení samý vazal a naši mlčí...
Fakt si myslíte, že za těchhle podmínek bude liga jiná?


brychtal

26.06.2026 13:13

seagull 13:08 > spokojím se s přečtením výsledku po probuzení přirozenou cestou. Za víc to nestojí.


Fanda Fotbalu

26.06.2026 13:15

Bunda 10:49 > Kdyby byl Karabec od trati tak odehraje ve skupině na MS 270 minut.


Fanda Fotbalu

26.06.2026 13:17

Bunda 10:53 > Dotahuješ úvahy dál než já ale smysl to dává.


Bunda

26.06.2026 13:37

Fanda Fotbalu 13:17 > Dát dlouhou smlouvu průměrnému dedkovi má důvod. Kdyby to tak nebylo, tak dostane max rok. V žádném vesmíru to nemůže být jinak
Ale tohle se děje v každém odvětví..


grass

26.06.2026 13:56

Krasniqi --> Amedspor


ACS-fan

26.06.2026 14:13

Všichni se najednou jako na povel podivují nad stavem českého fotbalu a mudrují, co s tím. Rychlé zázračné řešení není, když si na problém zaděláváme léta už od žáků. Pomohlo by, kdyby rozhodčí přestali fandit kopané na úkor fotbalu. To se dá přes jejich komisi udělat hned od příštího ročníku. Ale nejsem si jistý, jestli k takovému kroku bude ochota a síla na prosazení. Silní psi na tom nemají zájem.


dexicek

26.06.2026 14:19

Ermal
1662 minut /6+5

Né že by to bylo wow, ale určitě jsme měli a máme v kádru křídla s výrazně nižší produktivitou. (vim, neni to vše)
Za 2 mega eur, odcházi cca za 1, takže jsme nijak zvlášt netratili.

Né moc povedený přestup, ale určitě né výbuch..Ty můžeme hledat v ofenzivních řadách jinde


crazytea

26.06.2026 14:33

dexicek 14:19 > za mě už pro něj nebylo místo a lepší než kuol určitě nebyl a když se nechytl ani v Polsku tak bylo jen otázkou jak ho ukončit a ne aby tu vysedaval pod smlouvou..ze jde za min než přišel je venku běžná věc.. Rosa takhle nakupuje pořád. A my se potřebujeme už odriznout od téhle smluv. Takže pozitivní. A teď ještě podobně vyřešit Tuciho, Birmu, Imanola, Cobbauta, Millu, Grimalda a Holleho.


dexicek

26.06.2026 14:39

crazytea 14:33 > jasný já nesmutnim..ale určitě lepší cena/výkon než Tuci, Grimalda ještě brzo hodnotit ale fakt nečekám krevety. Kuol talent má, ale česká liga bude pro něj physio-soubojová výzva. Milla škoda slov.
Já pořád doufám že Ševčík, ideálně i Karabec, dostanou aspoň pulrok šanci se u nás opět chytit... Zápasu bude hodně a o předpokládané marodce na základě 10ti letého benchmarku se asi bavit taky nemusíme.


crazytea

26.06.2026 15:01

dexicek 14:39 > jj. Jako Ševčík i Karabec jsou fajn ale dost podobní.. Stačil by typologicky jeden a museli bychom ten zápas hrát trochu jinak pac oni dozadu nikdy moc nebudou a pokud je nechceš zabít tak jak se teď říká tak by museli být pod nimi nějací atleti.. Dřív to byl sadilek, aktuálně asi Suchomel a na středu by museli být asi dva defenzivni místo jednoho.


ffontan

26.06.2026 15:03

ACS-fan 14:13 > Klasika, pomalu i Pepa Omáčka z vesnice dlouho ví, že to jde do háje a že spíš jedeme setrvačností, ale papalášové nahoře doteď pořád chrápali a dělali, že se nic neděje, teprve ne "za pět dvanáct", ale 11:59:59, případně už po úderu dvanácté se proberou. A druhý bod - nevím, jestli si vůbec uvědomujou, že tím pouštěním prasáren a simulací v domácí lize poškozujeme jenom sami sebe, protože pak čutálisti vytáhnou paty z domu, hraje se pohárová Evropa, případně repre a oni jaksi na mezinárodní scéně jim rozhodčí ty simulace a okopávačky nežerou, naopak si za to hoši maximálně vykoledujou kartu pro sebe.


ffontan

26.06.2026 15:11

dexicek 14:39 > Karabce už konečně někam prodat natvrdo (i za cenu toho risku, že dostaneme sotva půlku toho, co jsme za něj chtěli původně), hostovačky jsou na prd. U něj to je pořád jak přes kopírák, že začátek pár zápasů super, ale pak to neudrží a za chvíli není pomalu ani na soupisce pro zápas. Ševčík taky spíš ne, protože on potřebuje hrát a ne zahřívat lavici/tribunu a u nás by do zálohy byl za mě volba číslo tři až čtyři, jestli (čili by dostal deset patnáct minut ob zápas, což je málo).


Tommy.

26.06.2026 15:16

ffontan 15:11 > to můžu podepsat


Letnak

26.06.2026 15:39

Tak pokud se nevzmatuje mládežnický fotbal v ČR,pokud týmy budou i v divizi raději brát cizince,tak nezbyde,než jít cestou dalších států(Francie,Německo,Švý carsko....) a ty šikovné udržet a nsturalizovat je do reprezentace(viz.Kabongo....).


ACS-OloFan

26.06.2026 15:41

ffontan 15:03 > na MS jsme dostali jen jednu žlutou kartu,LK37 v zápase s prostředkem na mytí nádobí


omega13

26.06.2026 15:47

brychtal 11:31 > Mažoretky zábava žen, pouze na první pohled. U nás při Zářečské pouti už před 25 vystupovali mužoreti. Jen místo hůlky meli půlitr


Martas007

26.06.2026 15:50

Holes ukoncil repre karieru


ACS-OloFan

26.06.2026 15:53

omega13 15:47 > klasická zábava u nás na plese hasičů,každý rok na jinou písničku, největší aplaus z programu :-D


ACS-OloFan

26.06.2026 15:53

Martas007 15:50 > ještě jich přibude


Martas007

26.06.2026 15:55

ACS-OloFan 15:53 > Tak Holesovi je 33. U nej se to vzhledem k veku dalo cekat i bez ohledu na okolnosti.


Milan Minář

26.06.2026 16:05

Letnak 15:39 > Kabongo je Vltavou křtěný, Meteorem a Spartou vychovaný...


dexicek

26.06.2026 16:11

Holeš slušnejch 43 repre startů, to bych vubec neodhadl


Aadvisor

26.06.2026 16:13

Polud tu uz nebLo, tak Josimar Alcocer. Jo a pro rejpaly, je to z transferfeedu


Aadvisor

26.06.2026 16:17

Udajne je se Spartou uz dohodnuty. Mlady LW z repre Kostariky, prichazi z Westerlo


Miroslav_Beránek

26.06.2026 16:30

Aadvisor 16:17 > Hodnota dle transfermarktu 3 miliony EUR. Do toho by Rosa nešel.


Pking

26.06.2026 16:31

Aadvisor 16:17 > Trošku jsem si teda zagoogglil a vychází to asi z tohohlehttps://www.voetbalnieuws ... ... Alcocer v minulé sezóně vstřelil tři góly a připsal si tři asistence. Po třech sezónách ve Westerlu opouští Het Kuipje do České republiky. Kostarický reprezentant se dohodl s top klubem Sparta Praha. Dle Gemini jde o rychlé levé křídlo (praváka).


Aadvisor

26.06.2026 16:44

Miroslav_Beránek 16:30 > uas to zapada do toho co naposledy rikal. Chceme kridlo, prijde reprezentant. A neskoncila mu smlouva?


brychtal

26.06.2026 16:45

omega13 15:47 > plnej?


Aadvisor

26.06.2026 16:46

Tak ne, smlouvu ma do 2028


Aadvisor

26.06.2026 16:50

Tak Turek, nikoli ten hranatej knihomol a lisovac ovoce, si kupuje k Dukle dalsi tri zahranicni kluby. Dobrej bizar. Trochu mi to pripomina model Budejovic


brychtal

26.06.2026 16:50

Jedna věc je přivádět fotbalisty a chtít hrát fotbal. Druhá a podstatnější je, udržet je ve zdraví. Náhodné zranění je možné, ale trpět hon na fotbalisty? A ještě jim stavět stadión?


crazytea

26.06.2026 17:00

Kolik těch křídel ještě chtějí na dva posty. Hlavně že krajní bek nikde


Aadvisor

26.06.2026 17:05

crazytea 17:00 > Haraslina asi k sprintovym nabehum uz moc nerozbehaji, Grimaldo a Kuol jsou prospekty a Birma jde pryc :-)


Martas007

26.06.2026 17:10

Aadvisor 17:05 > Grimaldo neni prospekt. Grimaldo je uplne k nicemu.


crazytea

26.06.2026 17:15

Ještě tam máš Mercada, zatím tu je Karabec a Ševčík a přišel singateh. Za mě je to na dvě místa dost. Levyho krajního bych viděl radši.


omega13

26.06.2026 17:24

brychtal 16:45 > To bych kecal


kakamiI

26.06.2026 17:26

Ted hrajem na tri stredaky, Karabec a Sevcik je spis alternativa k Sochurkovi, nebo proste do stredu zalohy.
Jinak na kridlech mame dle me dlouhodobe nejvetsi kvalitu, kdyby radsi privadeli kvalitu i na jine posty, nez jen resit rychlost kridla.


Pavel.M.

26.06.2026 17:33

Tak dlouho kupuješ z Westerlo Reynoldse až ti přijde Alcócer


Aadvisor

26.06.2026 17:34

Martas007 17:10 > To ke vetsina prospektu


omega13

26.06.2026 17:55

Euro pod Šilhavym Bořil dvě žlutý a místo něj Kadeřábek proti Holandsku hrál dobře a tak za odměnu proti Danum seděl na střídačce. Bořil zavinil gól a byl nejhorší hráč. Letos Zelený, gól padl z jeho strany, ale určitě patřil k tomu lepšímu na hřišti. Přesto tam trenér dá Douděru a nechá ho tam dokonce. Dva úplně jiné realizáky, ale příběh je podobný.


Martas007

26.06.2026 17:57

crazytea 17:15 > Karabec ani Sevcik nejsou kridla


omega13

26.06.2026 17:58

kakamiI 17:26 > Nemůže to být z důvodu že křídla se nejrychleji unaví?


Herman

26.06.2026 18:00

Pokud tady nepřijde repre trenér který nebude někomu něco dlužit nebo.mu do toho budou volat agenti tak se nic nezmění


Pking

26.06.2026 18:03

Mám z toho Alcócera docela dobrej pocit, podobně, jako když přišel Mercado. Očekávám, že bude po osmdesáti zápasech v belgický lize v 21 letech dál než stejně starý Kuyol. A tipl bych, vzhledem k tomu, že jsme přivedli 2 posily na křídla (já vím, ještě tu není, ale podle všeho je to jen otázka času a zapadá to do Rosova vyjádření), že jednoho z dvojice Kuyol-Grimaldo pošleme na hostovačku (nebo rovnou prodáme - v tom případě doufám v prodej druhého jmenovaného) a Mercado možná bude dostávat více prostoru na wingbeku. Ještě bych prosil středního útočníka, pravýho wingbeka a Laci-typ do zálohy. :)


Tolnerian

26.06.2026 18:38

Pking 18:03 > Na středního útočníka máš Kuchtu, Vojtu, Rrahmaniho, Millu. Výber si :-).
Já čekám, že budeme dál hrát 4-3-3 a Mercado bude na křídle s Haraslinem, posilou a možná Kuolem.


respekt*a*pokora

26.06.2026 18:47

Mercado prosím na křídlo!


crazytea

26.06.2026 18:50

Tolnerian 18:38 > aby tu z nich nebyl za měsíc jen Vojta. V Liberci jsou prachy a nedivil bych se kdyby nabídli i za kuchtu.


Bunda

26.06.2026 18:50

crazytea 18:50 > Vojta by mohl jít na roční hostování do Táborska pokud půjdou do ligy


Martas007

26.06.2026 19:00

Bunda 18:50 > Prosadil by se?


Bunda

26.06.2026 19:04

Martas007 19:00 > Pár gólů tam dá jako v Bolce, ale herně to bude bída. Musíme doufat, že ho koupí nějakej ten Spor jako Ermala


Tommy.

26.06.2026 19:17

Alcocer by moh' bejt druhej Mercado..... sem se teda zasnil.


Tommy.

26.06.2026 19:18

Karabec ani Ševčík tu nezustanou. První, protože je těžce nekonzistentni a druhej protože BéPéčko.


crazytea

26.06.2026 19:36

Já Vojtovi věřím. On se chce prosadit a dá tomu všechno a věřím že to prorve tu smůlu.
Dělat si z něj legraci.. Nevím no. To není Milla.


Max_von_Sydow

26.06.2026 19:38

Alcocer :
Produktivita: 3 góly a 4 asistence v lize nejsou ohromující čísla, ale je třeba zohlednit jeho věk (21 let) a roli v týmu KVC Westerlo, kde často operoval jako křídelník v systému, který kladl důraz na taktickou disciplínu.
Individuální metriky: Alcócer je typický „driblér“. Jeho hlavní síla tkví v 1v1 situacích, schopnosti přejít přes obránce díky akceleraci a ochotě vyvážet míč do poslední třetiny hřiště.
Taktická flexibilita: V Belgii se naučil pracovat i v defenzivě (solidní defenzivní příspěvky na křídle), což je pro systém Sparty, který vyžaduje aktivní napadání a vysoký presink, zásadní předpoklad.
Synergie: Svým stylem hry vytváří prostor pro nabíhající záložníky a útočníky, neboť na sebe váže obránce a dokáže nabídnout kvalitní finální přihrávku pod tlakem.
Hráč je pro Spartu vhodným přínosem.
Proč: Sparta potřebuje dynamiku a specifický typ hráče, který dokáže „zlomit“ zataženou obranu soupeře individuální akcí. Alcócer je v ideálním věku pro další progres a jeho zkušenosti z belgické ligy snižují riziko neúspěšné adaptace.
Riziko: Nízká fyzická odolnost v soubojích („strength“ v EA FC hodnocení 60, což odpovídá i reálným pozorování) může být v české lize, která je často fyzicky přímočařejší, limitující. Bude vyžadovat čas na pochopení specifických požadavků na agresivitu v Chance Lize.


Likúrgos

26.06.2026 19:55

Max_von_Sydow 19:38 > Jo ten bude dobrej. Ten se k nám hodí, hlavně podle toho posledního odstavce.:-)


Max_von_Sydow

26.06.2026 19:59

Ta analýza nabízí alternativu v Ibrahimu Sadiqovi z Alkmaaru, ten je odolnější


dexicek

26.06.2026 20:07

Haalanda šetří, Francie v topu


ACS-4Ever

26.06.2026 20:10

Prijde mi ze stredovych hracu a kridel uz mame dost, tak proc privadet dalsi kridlo. Radsi bych posilil krajni obrance. Ale tam sme asi spokojeny. Rosa uz si chrochta nad Martym.


Bunda

26.06.2026 20:14

ACS-4Ever 20:10 > Kadeřábek bude větší problém než Suchomel a to Mártymu překáží míč. Adam Gabriel bude za pár korun :D


ACS-fan

26.06.2026 20:23

crazytea 18:50 > Furt se držíš představy, že Kuchta může přestoupit v rámci české ligy. Zapomeň, teď ještě ne. Buď ven a on to nevyloučil, nebo zůstane ve Spartě. Pokud by odešel do ciziny, po případném návratu do české ligy by to už do Sparty být nemuselo.


dexicek

26.06.2026 20:41

Nedved Trunda ct4


dexicek

26.06.2026 20:41

Nedved: Neni to ostuda ani blamáž, je úspěch že tu jsme


Martas007

26.06.2026 20:41

dexicek 20:07 > Norsko setri vsechny dobre hrace. I Odegaarda, Sorlotha…asi si vyhodnotili, ze Pobrezi slovnoviny v sestnactifinale bude na pohodu.


Bunda

26.06.2026 20:44

dexicek 20:41 > Úspěch:D vždyť je tam každý kromě Ruska, Itálie a západního Ruska


Likúrgos

26.06.2026 20:44

ACS-fan 20:23 > Kuchta souhlas, ten v rámci naší ligy nikam nepůjde, rád bych, aby se ještě kousnul a jeden rok u nás dál. Bohužel letos to vidím zatím velký špatný. Před námi kvalda LM, potencionálně EL a my máme kádr horko těžko na konferenční ligu.


dexicek

26.06.2026 20:44

Kritici mne ničím neobohatili, není tam jedinej názor kterej bych neznal


dexicek

26.06.2026 20:45

Martas007 20:41 doufám že za to zaplatí


dexicek

26.06.2026 20:45

Trunda názor na kritiky opačnej


dexicek

26.06.2026 20:49

Trener Koubek zvladl MS velmi dobře


Bunda

26.06.2026 20:50

dexicek 20:49 > :D Jsi chlastal?


Likúrgos

26.06.2026 20:53

dexicek 20:41 > Tak to už mě celkem unavuje. Celý vedení Fačru ať jde někam, Trunda je loutka dosazena Tvrdíkem, Nedvěd výborný fotbalista, ale jinak manažerská nula. V HK to pochopili velmi rychle a po půl roce se ho zbavili ve vlastnický struktuře klubu. Zajímalo by mě, s kým ta repre bude bude hrát. Ještě bych uvítal teda konec trojúhelníkový hlavy.


dexicek

26.06.2026 20:53

Bunda 20:50 > spíš ty Bundo. Přepisují Nedvěda s Trundou
To by pochopil i dvoneuronovy ;)


ACS-OloFan

26.06.2026 20:54

Po tiskovce už i Šmicer ve studiu obrátil ,že to tak nemyslel s kritikou Schicka, že ho špatně pochopili,kriticky prý myslel tým,kterému se Patrika nepodařilo dostat do hry Jinak tiskovka blabla,bla,blablabla asi 10x zdůrazněno uděláme analýzu ,tu vyhodnotíme a uvidíme.


ferousek

26.06.2026 20:59

No nevím, jestli bych dlouholetého viceprezidenta Juventusu (a de facto šéfa sportovních operací) v období totální ligové dominance v Itálii označil za manažerskou nulu... Spíš ne.


Bunda

26.06.2026 21:00

dexicek 20:53 > joke:/

Přijde mi to tak absurdní, že sis to musel vymyslet:D


ACS-4Ever

26.06.2026 21:01

Nase vystoupeni na MS byla definice blamaze. Tvl samba Nedved mu asi mrda z toho vedra.


ferousek

26.06.2026 21:02

Jinak jestli by něco mohlo pomoci, tak tlak sponzorů, protože ten produkt fakt stál za prd a kdo by s ním chtěl být spojován? Ale když vidím reklamy Penny a budu je považovat za znamení toho, jak přemýšlí o českém fotbalu... Tak jsem vcelku skeptik.


dexicek

26.06.2026 21:12

Bunda 21:00 > sorry ale to se fakt pochopit nedalo..nadsázka na čtvrtou... Šumak

Acs Fan, se vším respektem, se očividně pletl když očekával, že bude odvolaný Koubek hned po mistrovství světa


crazytea

26.06.2026 21:14

Kaslete už na ČR repre. Spíš mi řekněte které reprezentanty Francie Rosa přivede.
Obecně by mohl nějaký Francouze koupit. Je to EU tak pohoda a tam je těch hráčů kteří v u nás v lize vynikali jsou tisíce.


Bunda

26.06.2026 21:18

crazytea 21:14 > Nguessana?


Likúrgos

26.06.2026 21:18

ferousek 20:59 > Hmm, to si nemyslím. V té době tohle měli v merku Agnelli a Paratici, Pavel tu funkci nedostal za to, že něco umí, ale za zásluhy. Jinak v ČR byla známá jeho kauza s firmou Ma-floor, kde taky projebal desítky mio.


seagull

26.06.2026 21:21

To je fofr ze strany na stranu


ACS-4Ever

26.06.2026 21:22

Dembele masterclass


Celticgirl

26.06.2026 21:22

Tak jako hrjaou Frantici, bych chtěla, aby hrála Sparticka :))


seagull

26.06.2026 21:22

Norsko má parádní ty dresy


Celticgirl

26.06.2026 21:24

seagull 21:22 > jj jsou boží.

Jinak zatím Teda super zápas, to jsem si říkala, že dám jen poločas a půjdu na Netflix.. Ale tohle mě u obrazovky asi udrží :)


seagull

26.06.2026 21:33

Wow


ACS-4Ever

26.06.2026 21:34

wow


Bunda

26.06.2026 21:34

Dembele má tu levou stejně dobrou jako Karabec


ACS-fan

26.06.2026 21:35

dexicek 21:12 > Neříkal jsem hned po mistrovství světa, ale po vyhodnocení účasti. Nečekal jsem, že to vyhodnotí tak rychle a jejich závěry mě překvapily. Jsou z teflonu. O Nedvědovi jako bafuňářovi si dlouhodobě nemyslím nic dobrého a teď mi na to dal štempl. Je vidět, že to myslí s českým fotbalem dobře.


dexicek

26.06.2026 21:35

Celticgirl 21:24 > a na co ses tesila na Netflix?
Nesbo je dobrej ;)


seagull

26.06.2026 21:35

Ten tým Francie to asi i hodně chce pro trenéra, který tam s nima nemůže být


Likúrgos

26.06.2026 21:38

seagull 21:35 > Určitě, ta sestava tomu nahrává. Prostě to chtějí dnes vyhrát, i když jim o nic nejde.


Celticgirl

26.06.2026 21:39

dexicek 21:35 > já jsem včera dokoukala na iVysilani Ve výkonu služby a chtěla jsem si najít něco jinyho, podobně navykoveho :). Nesba mám shledleho..


ACS-OloFan

26.06.2026 21:41

dexicek 21:35 > Harry hole? Dobré,až na tu všeobecně u všeho na netflixu tlačenou 4% scénku
The day od Jackal - dobré


Bunda

26.06.2026 21:42

ACS-OloFan 21:41 > Šakal je druhá série? Na to čekám rok.


ACS-OloFan

26.06.2026 21:44

První sérii jsem skouknul ,Netflix pořizuju vždy na cca 3 měsíce,nastahuju co chci a pak postupně koukám.


Aadvisor

26.06.2026 21:48

Nedved :U kritiků jsem zatím nepostřehl jediný názor, kterým bych se měl zabývat a který by mi něco dal.
Trunda: Kritiku vnímá člověk ze všech stran, i ze zahraničí, je důležité se z ní poučit. Byla patřičná, správná.

Trochu rozpor, panove, ne?


seagull

26.06.2026 21:48

Fotbal z jiného vesmíru.


Letnak

26.06.2026 21:53

Po tomto je pro mne reprezentace v tomto složení uzavřena věc....jebat :(


dexicek

26.06.2026 21:56

ACS-OloFan 21:41 > ano Harry.
Jsem zatím v polovině. Baví mě především hlavní hrdina a herec. Úplně jiný než když hrál toho milionáře v Exit


SouthSiderM

26.06.2026 21:57

Nedvěd je dement…


Ivoš

26.06.2026 21:58

Celticgirl 21:22 > K tomu přání bych se klidně přidal.


dexicek

26.06.2026 22:01

Šmíd je skvělej jako host


dexicek

26.06.2026 22:03

Btw Francie taky moc hezký dresy.. čistý jednoduchý harmonický


seagull

26.06.2026 22:16

Francie se bude muset zlepšit v obraně, těch oken tam je moc. To by lepší tým trestal


Celticgirl

26.06.2026 22:16

dexicek 21:56 > mi to přišlo celkem dobrý, ale od aréna jsem z toho nebyla a sledovala jsem to celkem dlouho na své poměry.. Nebylo to něco, co bych chtěla co nejdřív vidět celý, že by mě to vytáhlo natolik, abych si dala dva díly za sebou, kolikrát jsem měla mezi díly i týdenní mezeru a mezitím koukala na něco jinyho..


Celticgirl

26.06.2026 22:16

seagull 22:16 > aspoň ty jejich zápasy budou zábavný :-)


Novák

26.06.2026 22:17

Tak takhle nejak bych, troufnu si rict, tu pentli asi umel kopnout taky :-)


ACS-4Ever

26.06.2026 22:27

Uvidi se jeste proti silnejsim souperum, ale Francie podle me nejvetsi favorit na titul.


Ivoš

26.06.2026 22:27

Novák 22:17 > Já tyto ne příliš zdařilé počiny komentuji slovy "sám bych to líp neudělal". :))


ACS-OloFan

26.06.2026 22:34

seagull 22:16 > máš SZ ,
jednu :-D


seagull

26.06.2026 22:36

Magic Mike!


ACS-OloFan

26.06.2026 22:43

Jestli máte někdo rádi basket , zejména MJ23 , tak si dejte na Netflix minisérii Last dance


Celticgirl

26.06.2026 22:53

ACS-OloFan 22:43 > je dobrej, i když je dost znát, že si to MJ produkovat :). Každopádně přesně tohle mě vtahlo a člověk si zavzpomínal na dětství, kdy si na něj každý hrál, ač ho málokdo viděl hrát, víceméně jen sestřihy v BBV :). Kult osobnosti jako prase. Vůbec si nedovedu představit, kdyby žil v době internetu apd., protože mi přijde, že už tenkrát dosáhl něčeho, co snad ani nejde vyhajpovat víc..


Fanda Fotbalu

26.06.2026 23:15

Až bude zase někdo český debakl svádět na to, že nemáme kvalitní hráče: Na transfermarktu je tabulka hodnoty kádrů účastníků MS. Jsme na 28.místě, těsně za Mexikem a před Koreou i JAR. Méně hodnotný kádr než my má 20 týmů, ale horší výsledek než my uhrály jen dva.