sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

reklama

Fórum


Deco - 04:01

Problém je dvojí: hráči se tím chrání - jsme Sparta, tedy podprahově jsme složeni z kvalitních, pečlivě vybraných Sparťanů, toho nej z ligy. Prosím, nechte nás tu hrát, v nás chyba není, kávičky máme rádi a kvalitu taky máme špičkovou...a vedení se tím chrání - my jsme Sparta, ti nej manažeři, skvěle promazaný stroj, ale trenér nám do toho už po osmnácté hodil vidle...zlepšení je jen otázkou lepší koncepce trenéra! Holt Sparta není pro každého...

Deco - 03:54

Je asi na čase přestat se Sparturbací. Rosický: “Sparta není pro každého”. Libovolný hráč: “Tohle kolo hodíme za hlavu, jsme Sparta.”, případně “Sparta nesmí být tak nízko”. Ať se na to vyserou a řeknou si “Jsme prostě jen českej průměr, ale máme hodně solidní rozpočet, pojďme to pozvednout.” Celý tohle budování sparťanskýho mystéria, kdy i tom žvatlá pan “Dal si vlastňák prdelí v derby” Sáček a další, nám teď akorát škodí, protože absolutně postrádá oporu v realitě.

Karlos - 00:20

Aby mohl nekdo prodat musi nekdo chtit koupit za cenu aspon o kousek vyssi nez s jakou bude spokojen prodavajici. Kolik takovych v ČR je? Babise to nezajima, tchanovi to neproda uz z principu. Moc dalsich nezbyva dokud se Kretovi nezacne hroutit imperium.

ajosek - včera 23:21

Kotalovi věřím,není to žádná rychlokvaška.Tentokrát beru Tommyho -trpělivost a víru hovada:-):-)

omega13 - včera 23:13

Poslední čemu bych věřil že DK je nějaký selfmademan který to z nuly dotáhl až k vlastnictví Sparty.

Karaya12 - včera 23:12

Myslím že po dnešku jsou jasné dvě věci. Tou první je, že na hráčích byl vidět zájem a chuť, což tam nebývalo. Nemusí se vždy vše podařit, ale rozhodně to nebylo odevzdané a odchozené. Pokud takto budou pokračovat, bude to dobré! Druhou věcí je, že Bořek v současnosti týmu víc škodí než pomáhá. Sám by měl uznat, že je na hřišti strašně slabý, měl by jít na měsíc, dva do béčka a vrátit se až bude v topu. Tohle zatím nemá cenu !

Novák - včera 22:20

doprdele, Sparta prohrála a ještě tady člověk musí číst takovýhle moudra! :o(

kluci, co kdyby ste si šli hrát jinam?

Rediron - včera 22:18

Cefra17: No tak vystuduj práva, vypracuj se v korporátu, investuj a kup si fotbalový klub.
Je to jednoduché :-) Pozemek se majiteli určitě vyplatí. Otázka je jestli bude mít ještě ochotu do své zábavy investovat tolik peněz jako v posledních sezonách. Já myslím, že ne. Přesto s tou mládežnickou základnou co máme bychom měli hrát do 3 fleku.

Darling - včera 22:17

Herrer a spol. Omlouvám se za ty moje výroky během zápasu a po něm. Neomlouvá mě to, ale bylo to v záchvatu hněvu a zklamání…

tomiy1 - včera 22:16

Sparta měla být pro DK pýchou, ale svojí neschopností z ní udělal ostudu.

cefra17 - včera 22:06

Myslím, že pan Křetínský nadělal ve Spartě víc škody jak užitku. Sparta má takovou historii, že by se určitě někdo našel. Pokud by byl schopný, tak by nemusel na Spartě ani prodělávat. Pan Křetínský si jen koupil hračku, jeho zájmy jsou úplně někde jinde. Ono to místo na Letné je velmi atraktivní pozemek.

tomiy1 - včera 22:06

Herrer: klidně ať jde DK od válu. Aspoň tam nebude tolik peněz a pijavice odpadnou sami.

Herrer - včera 21:59

Tvl, takovou otázku si fakt pokládat nemusím. Vím, kde Sparta bez toho mamrda byla. Ten cirkus vytvořil on. Ale ty budeš stejně troll.

tomiy1 - včera 21:56

Tak si položte otázku? Kde by byla bez DK? Kdo by do toho cirkusu chtěl dobrovolně investovat ze svého?

cefra17 - včera 21:51

Dokud bude ve Spartě Křetínský, tak to lepší nebude, jsem dlouholetý věrný sparťan a velmi trpím. Chyby se stále opakují dokola. Myslím, že T. Rosický na tu funkci nemá.

tomiy1 - včera 21:24

Africanus: však ono se to pročistí i tím že spoustě lemplům končí v létě smlouvy. A potom by to chtělo stopera, nejlépe obounohýho. Ale kde ho vzít, že?

omega13 - včera 21:20

Bylo to lepší než s Libercem. Tetteh ve předu a pod ním Hložek je asi lepší varianta než Hložek na hrotu. Tomu zezačátku vše vycházelo a teď ne a ne tam něco spadnout. Kotalovi se nedivím že moc nekritizoval. Jsou dole a potřebují se zvednout.
Dovolil bych si oponovat Reccimu. Olomouc pár šancí měla a Heča je chytil.

Africanus - včera 21:11

tomiy1: Jenomže stejně tak podstatný bude i to, aby mu vedení neházelo klacky pod nohy a snažilo se mu vyjít vstříc. Takže když by Kotal viděl, že se současným kádrem nemá šanci nic udělat a vznesl by požadavek na posílení některý pozice, tak by ho nikdo neměl vyfakovat s tím, že je stop stav.

kartagos - včera 21:11

Příště Frýdek za komika Hanouska, místo Sáčka Krejčí a snad ten Zlín dáme . Moc se těším na uzdravení Drchala . Chtějí ho nechat rozehrát v béčku, tak uvidíme .Dočkal snad bude herní zátěží lepší a lepší . Na Hložkovi to vše stavět nemůžeme .

paolo74 - včera 21:03

Až na výsledek za mě spokojenost. Budeme pod panem Kotalem stále lepší a lepší

Dalos - včera 20:58

Herrer: No jasně, že je.

tomiy1 - včera 20:56

Pro mě je důležité, že tam je konečně chlap kterýmu věřím že s tím něco udělá! Sparta potřebuje trenéra co se neposere!

Herrer - včera 20:54

Darling: Ještě vypustíš jedno podobný hovno a budeš zmizelej, to ti garantuju.

Herrer - včera 20:52

Co je to za zmrda, ten Darling, tvl. To je MF17 v. 1.07 nebo co?

nevimnic - včera 20:46

Tak v tom případě se nemusíme nikdy potit ve hře o titul a v klidu si zahrát bez většího úsilí tu skupinu o udržení a každej zápas si jet jen odehrát v poklidu bez stresu.
Na výsledky hrát tak, že se to odjezdí a zjednoduší a nebudem se teď asi spolíhat na nějaky super akce např. Kanga-Dočkal-Hložek. A nevidím právě důvod nezamakat o to předkolo třeba z toho 7.místa. V létě bysme na tom třeba byli už líp a ty předkola bysme zvládli nebo bysme se aspoň v nich o ten postup do EL v rámci možností pokusili..

Dalos - včera 20:44

Nevím, jak se hraje na výsledky, ale zatím jsme zjistili, kudy k nim cesta nevede. Přes dílčí úspěchy.

Darling - včera 20:40

To Adamovo vyjádření… to ten kluk myslí vážně? Vždyť byl v útoku horší jak Kozák nebo Tetteh a to je extra (ne)výkon. Křídlo mu sedí nejvíc…

majk - včera 20:33

a jakej je rozdíl mezi tím bejt 7 a 11 ? vždyť je to úplně šumák...se budem potit jak kokoti o předkolo EL a pak nás vymetou pošťáci a pokladní...ať to dává smysl, výsledky pak přijdou

btw. by mne zajmalo, jak se jako hraje na výsledky jinak ? ne, nezajmalo....jdu na suprstár

nevimnic - včera 20:29

Se tady hádáme, jestli někdo viděl zlepšení hry nebo ne. Ale v naší situaci už by asi spíš měli být přednější výsledky než předvedená hra. Protože ten střed tabulky je vyrovnanej až až a to se ještě může chytit tým z 11.místa a bude to ještě složitější, když nezískáme v dalším zápase body.

majk - včera 20:25

bože můj....jsem teda poslední, kdo by se chtěl Heči zastávat, ale tohle nemůžeš myslet vážně....přetaženej centr dva metry za malé vápno vrácenej do chumlu čtyř lidí....na centr jít nemohl, pak byl na lajně a přes ten chuml fakt nevim jak by se tam měl dostat.

kubri - včera 20:18

A gol inkasovany jde hodne za Hecou. Ten kluk si neumi zarvat. Na co cekal jako? Ten to tam mel rozbourat jak dulni rypadlo.

Deco - včera 20:16

Jak by řekl Kamil Vacek: “Nebojte se, my se na ty České Budějovice v tabulce nakonec dotáhneme.”

kubri - včera 20:14

Na Kotala nikdo nic hazet nemuze. Naopak sla videt zmena ve stridani.. trochu jiny obraz to melo. Ale za 5 dni nemůže s tymem nic udělat. Prekvapil me i DMK .. podle me, kdyby vyl vytezovany, tak uz je davno zase prinosem pro ten kadr.. dneska se v tom placal, protože sla videt dlouha stabilní herní praxe.. Mandjeck si taky nebyl jisty v odkopech apod a zase by to slo hodit na slabe herní vytížení.
Nejhorší ale pro me je, ze to vedeni Sparty dokazalo dohnat az do momemtu, kdy mi vlastne ty situace dve minuty pred koncem je uplne jedno, jestli dame gola. Bylo mi to jedno. Stejne tak takovy Frydek a Tetteh a jejich ustavicne pady už tak otravili fotbal Sparty, ze kdyz je pak faul na Sacka (piskany opačně), tak mi to je taky jedno. Jsme ve srackach. A to mi zacina uz byt jedno taky.

Pking - včera 20:13

Karlos - 20:03 - Jasně, ale i kdyby nehrál Bořek, tak pořád trojice Krejčí, Trávník, Kanga sama o sobě je prostě problém. Z těch by měli nastoupit maximálně dva, přiemž z hlediska kvality mi to pořád vychází na Kangu + někoho z těch dvou zbývajících dle toho, zda chceme být pevnější vzadu a mít lepší standardky (Krejčí) nebo chceme být fotbalovější a běhavější (Trávník). Jinak ohledně Bořka, podle mě je zbytečný ho momentálně do áčka cpát. Ať se v klidu rozehraje v béčku (jako Drchal), tohle bude stejně na měsíce, než se dostane do přijatelný formy. Podle mě se s ním jako s oporou dá počítat nejdřív na podzim.

Bunda - včera 20:11

Rosa by měl hledat trenéra. Za tu dobu co je ve Spartě jich moc nezažil

  Novinky na internetu
hrac

12. hráč

známka:

5 9

zápasy: 2
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Kotal Václav

známka:

5 6

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Moberg Karlsson David

známka:

5 5

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Hancko David

známka:

5 1

zápasy: 2
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Plavsić Srdjan

známka:

4 7

zápasy: 2
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  funky  funky  84

2.  Morn  Morn  78

3.  recchi  recchi  75

4.  bbs  bbs  68

4.  Pacajun.  Pacajun.  68

6.  MrSpartan  MrSpartan  66

7.  spartanekk  spartanekk  65

7.  Kiri  Kiri  65

9.  raks  raks  64

10.  jihocech  jihocech  61

10.  Míra U.  Míra U.  61

12.  tomf  tomf  60

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2020 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama