ACS-OloFan

15:41

ffontan 15:03 > na MS jsme dostali jen jednu žlutou kartu,LK37 v zápase s prostředkem na mytí nádobí


Letnak

15:39

Tak pokud se nevzmatuje mládežnický fotbal v ČR,pokud týmy budou i v divizi raději brát cizince,tak nezbyde,než jít cestou dalších států(Francie,Německo,Švý carsko....) a ty šikovné udržet a nsturalizovat je do reprezentace(viz.Kabongo....).


Tommy.

15:16

ffontan 15:11 > to můžu podepsat


ffontan

15:11

dexicek 14:39 > Karabce už konečně někam prodat natvrdo (i za cenu toho risku, že dostaneme sotva půlku toho, co jsme za něj chtěli původně), hostovačky jsou na prd. U něj to je pořád jak přes kopírák, že začátek pár zápasů super, ale pak to neudrží a za chvíli není pomalu ani na soupisce pro zápas. Ševčík taky spíš ne, protože on potřebuje hrát a ne zahřívat lavici/tribunu a u nás by do zálohy byl za mě volba číslo tři až čtyři, jestli (čili by dostal deset patnáct minut ob zápas, což je málo).


ffontan

15:03

ACS-fan 14:13 > Klasika, pomalu i Pepa Omáčka z vesnice dlouho ví, že to jde do háje a že spíš jedeme setrvačností, ale papalášové nahoře doteď pořád chrápali a dělali, že se nic neděje, teprve ne "za pět dvanáct", ale 11:59:59, případně už po úderu dvanácté se proberou. A druhý bod - nevím, jestli si vůbec uvědomujou, že tím pouštěním prasáren a simulací v domácí lize poškozujeme jenom sami sebe, protože pak čutálisti vytáhnou paty z domu, hraje se pohárová Evropa, případně repre a oni jaksi na mezinárodní scéně jim rozhodčí ty simulace a okopávačky nežerou, naopak si za to hoši maximálně vykoledujou kartu pro sebe.


crazytea

15:01

dexicek 14:39 > jj. Jako Ševčík i Karabec jsou fajn ale dost podobní.. Stačil by typologicky jeden a museli bychom ten zápas hrát trochu jinak pac oni dozadu nikdy moc nebudou a pokud je nechceš zabít tak jak se teď říká tak by museli být pod nimi nějací atleti.. Dřív to byl sadilek, aktuálně asi Suchomel a na středu by museli být asi dva defenzivni místo jednoho.


dexicek

14:39

crazytea 14:33 > jasný já nesmutnim..ale určitě lepší cena/výkon než Tuci, Grimalda ještě brzo hodnotit ale fakt nečekám krevety. Kuol talent má, ale česká liga bude pro něj physio-soubojová výzva. Milla škoda slov.
Já pořád doufám že Ševčík, ideálně i Karabec, dostanou aspoň pulrok šanci se u nás opět chytit... Zápasu bude hodně a o předpokládané marodce na základě 10ti letého benchmarku se asi bavit taky nemusíme.


crazytea

14:33

dexicek 14:19 > za mě už pro něj nebylo místo a lepší než kuol určitě nebyl a když se nechytl ani v Polsku tak bylo jen otázkou jak ho ukončit a ne aby tu vysedaval pod smlouvou..ze jde za min než přišel je venku běžná věc.. Rosa takhle nakupuje pořád. A my se potřebujeme už odriznout od téhle smluv. Takže pozitivní. A teď ještě podobně vyřešit Tuciho, Birmu, Imanola, Cobbauta, Millu, Grimalda a Holleho.


dexicek

14:19

Ermal
1662 minut /6+5

Né že by to bylo wow, ale určitě jsme měli a máme v kádru křídla s výrazně nižší produktivitou. (vim, neni to vše)
Za 2 mega eur, odcházi cca za 1, takže jsme nijak zvlášt netratili.

Né moc povedený přestup, ale určitě né výbuch..Ty můžeme hledat v ofenzivních řadách jinde


ACS-fan

14:13

Všichni se najednou jako na povel podivují nad stavem českého fotbalu a mudrují, co s tím. Rychlé zázračné řešení není, když si na problém zaděláváme léta už od žáků. Pomohlo by, kdyby rozhodčí přestali fandit kopané na úkor fotbalu. To se dá přes jejich komisi udělat hned od příštího ročníku. Ale nejsem si jistý, jestli k takovému kroku bude ochota a síla na prosazení. Silní psi na tom nemají zájem.


grass

13:56

Krasniqi --> Amedspor


Bunda

13:37

Fanda Fotbalu 13:17 > Dát dlouhou smlouvu průměrnému dedkovi má důvod. Kdyby to tak nebylo, tak dostane max rok. V žádném vesmíru to nemůže být jinak
Ale tohle se děje v každém odvětví..


Bunda 10:53 > Dotahuješ úvahy dál než já ale smysl to dává.


Bunda 10:49 > Kdyby byl Karabec od trati tak odehraje ve skupině na MS 270 minut.


brychtal

13:13

seagull 13:08 > spokojím se s přečtením výsledku po probuzení přirozenou cestou. Za víc to nestojí.


brychtal

13:11

Tanečky kolem Karviné jsme si mohli ušetřit. Stačilo být jen zasadovym. Stejná vlastnost by řešila i národní tým. Ale když je ve vedení samý vazal a naši mlčí...
Fakt si myslíte, že za těchhle podmínek bude liga jiná?


ouissi 06:57 > Smutná pravda.


seagull

13:08

Aaaaaa zítra ráno bude ten LGBT zápas Egypt - Írán... to si asi přivstanu


seagull

13:01

130M liber za Andresona, v tý Anglii se už úplně zbláznili. Cenovku má samozřejmě pouze za britský pas ...


Ivoš

12:28

ferousek 12:08 > Máš pravdu. Ale stejně si myslím, že i židi by měli raději fotbal než kopanou.


ferousek

12:08

Ivoš 11:53 > měli zavřený stadion


Ivoš

11:54

Při jejich

Zatracený mobil


Ivoš

11:53

Jestli se nemýlím, tak přijdu vyšší kapacitě a po dvou letech kralování v návštěvnosti, nám tentokrát koukali na záda. Jistě, může to být pouhá statistická výchylka, nebo taky začátek trendu, že lidi kopaná přestává bavit a chtějí fotbal. Kdo ví?


brychtal

11:35

Ivoš 09:34 > v té situaci jsou fanoušci jednoho vršovického týmu... A nezdá se, že prodej permici u nich vázne. Přitom bychom chtěli jen férovost.


brychtal

11:31

Tommy. 09:23 > bejt mažoretka, to je brutus sport... Ještě se zranit vlastní vyhozenou hůlkou...


Martas007

11:01

Bunda 10:33 > Da se ocekavat, ze s postupem do prvni ligy privedou nejake posily, ne? Takze ted tezko predvidat.


Bunda

10:53

trakip 10:50 > Myslíš? Koubka vyhodí, dají mu 15 mega odstupné a rozdělí si to.
Tohle bude promyšlené velmi dobře..


trakip

10:53

Šulc nevykrývá prostory


Karaya12

10:51

Bude zajímavé sledovat, jak se k tomu Táborsko postaví. Zda shrábnou peníze za účast a snesou roli otloukánka, nebo se na to vykašlou a nechají to Artisu. Tam by to bylo za mě naprosto jasné. I když teď Fait mluví, že by preferoval sportovní cestu, tak stejně tak v zimě říkal, že musí jet all-in na postup, protože pokud by postoupila jen Zbrojovka, tak by to mohli rovnou zabalit.


trakip

10:50

Někde jsem se dočetl na netu že jsi Krejčí neuměl zorganizovat obranu. Takže červ se Sadílkem nadávají Šulcovi že vykrývá prostory, před Krejčím hraje blázen který jak píšou zahraniční média si hraje na Ronalda lítá si chce. Trenér to nevidí a nechá ho tam celé utkání. Největší blbci jsou Nedvěd s Trudou kteří dali Koubkovi takovouto smlouvu. Rozdávali prostě z cizího a neuvažovali na zadní kolečka.


Bunda

10:49

Koubek:

To, co asi všichni dobře víme, že musíme zlepšit technickou stránku. Vybírat hráče, kteří jsou schopni být v těchto atributech konkurenceschopní. To, v čem náš fotbal zaostává, se opakuje několik let. Je potřeba zlepšit hernost


To je mamrd:D fotbalisty nechal doma a teď mele hovna. A on ani neumí dělat fotbal. Papuče a nazdar.

Karabec ukázal na hřišti pod mostem za 10 vteřin víc fotbalu než celá ČR na MS za tři zápasy..


Bunda

10:46

seagull 10:43 > Jednoznačně. Proto jsem pár dní zpět psal, že Karviná to stáhne.

1,5 minus pro český fotbal? To si nemůžeme dovolit


seagull

10:43

Bunda 10:33 > nemůže tam být i tlak od velkých klubů ligy, že když se nestáhne, tak že ji to osolí a naopak když se stáhne, že ji pak třeba pomůžou?


Bunda

10:33

Karviná reálně zvažuje, že stáhne odvolání a zamíří do druhé ligy. Osloveno Táborsko. Co se může dít v dalších dnech


Kolik bodů Táborsko získá v první lize? Pod 10 ?:D


Toho Schicka je mi líto. Jeden z mála top fotbalistů, co jako ČR ještě máme... Ale chápu ho, taky by mě na jeho místě sralo číst a poslouchat hejty na svoji osobu (mj. třeba od Štístka Šmicera), když většina týmu předvedla na MS ještě větší sračku. I kolega slátanec z kanclu se do Schicka pořád obouval, jako kdyby snad věřil, že by si ta jejich Chorá hlava vedla líp než čtvrtej nejlepší střelec uplynulýho ročníku bundesligy...