ACS-4Ever 00:00 > Němcům o nic nešlo, logický výsledek. Tím nesnižuju kvalitu sympatického Ekvádoru. Jsme jediní, kdo neumí proměnit mečbol proti soupeři, který už má první flek před zápasem zajištěný. A na ČT sport právě běží oslavný rozhovor s Koubkem, kde se holedbá, jak vyřadil Dány.
*tím chci říct, že fotbalista to je a čísla má, ale že by někdy prokázal individuální schopnosti změnit zápas něčím speciálním bez čeho nepotřebuje servis to úplně ne...
seagull 06:18 > Předpokládat, že se teď lusknutím prstu něco změní asi ale taky nejde. Ve většině klubů by s jeho stylem hry byl problém. Obzvlášť v dnešním běhavém a soubojovém fotbale. V leverkusenu to funguje ale už s ním pracují 6 let tak asi tuší jak použít jeho předností.
No..Hráč má klid a repre šanci najít někoho jiného.
seagull 06:18 > Stejně to ve třiceti udělali Darida a Kadeřábek. Kluci mají svoje rodiny, zdravotní omezení, tak proč by měli dělat stafáž cirkusu.
Jsem si nechal toho Schicka den uležet a není to vůbec dobrý rozhodnutí. Ani z jedný strany. To že ti ve 30 letech ukončí repre kariéru hráč co dává pravidelně spousty gólů v Bundeslize, to není hezká vizitka. A že skončíš jako hráč, já nevím, že nemáš v repre dobrý spoluhráče jako v klubu? Nebo že tě teď nasral trenér? Tak ony byly i zápasy kde sama Patrikova výkonnost byla na hraně...
majk 03:38 > sleduj Novaka v tipovacce! Tohle byla moje noc! :-))
Jaroslav_Hrebik 00:04 > hlavně že ho pořád tahali na srazy repre a pak ho nevezmou na MS curaci
USA s béčkem, v druhým zápase ložená remíza....na takový zápasy byl dobrej trénink sledovat Koubek boys
Jaroslav_Hrebik 00:04 > no byl na hrane sestavy a skoda ze nejel. Ale aspon bude ready hned .
Přesně tyyhle fotbalově nechutný země chceš vidět jak trápí ty největší favority, moc jim to přeju. To v jaký rychlosti hrjaou je hrozně bolestivý pro nás sledovat. Z týhle silný skupiny postoupily Němci, Ekvádor a i sloni...z naší jsme dál nechali projí příšerný JAR.
Jedinej povedenej prestup loni Mercado a toho do tymu ani nevzali. Pritahnout od nich 2 dalsi nahradniky a budou tu za bohy.
Ekvador moc pekne, takhle kdyby sme bojovali my, tak nikdo nerekne ani slovo.
Takhle se hraje o postup a je jedno proti komu hraješ. Ty by tak dneska radši chcípli, než aby nevyhráli. Mazec intenzita! Preclíku gratuluju!:)))
Jako zastesklo se mi po Preclikovi ne že ne
Jako musim říct, že nikomu jsem letos na MS nepřál gól víc než teď Ekvádoru. Výborný fotbalisti a ještě neskutečně dřou! Byla by škoda, kdyby vypadli.
Tak to jooo
Preclik na plac
Jako celej ten fotbal je dneska uplne o dva levely jinde nez, co jsme schopny hrat my. Rychlost, agresivita, technika...
Já bych bral Chonga z Curacaa vypadá, jak syn Valderami.
Jaroslav_Hrebik 22:36 > no Angula jsme nekdy dva roky zpátky chtěli..nebo aspoň to lítalo v éteru. Kdyz se trápil v Anderlechtu. Bylo to podáno tak, ze se mu do český ligy nechtělo. No a po povedený sezoně ho koupil za 18M Sunderland, kde se teda opět lehce asi trápí.
Ale jo, Preclík na motorce byl super, klidně bych zase nějakou takovou národnost bral. Ty mají ten pohyb a rychlost prostě v sobě.
Ekvador moc pekne. A to jeste prvni gol nemcu nemel platit.
Ty jo, koukam ze Rosa vykoupi pulku ekvadorsky repre, to jsou rizci, rychly, silny a mic jim taky neprekazi.
Dej tam toho Přeciáda!
Paříž aktuálně 34 stupňů ;)
Ja bych teda bral radsi ten titul jestli muzu prosit.
Ivoš 20:11 > kdo by v tom případě byl největší adept na titul a komu by to ublížilo? Ivosi, jsi z kraje kaprů. Ti si rybník nevypusti.
Tady jediná šance je nový předseda komise rozhodčích. Pokud by byl ferak jako ten Polák, mohlo by to...
Plžíno 20:05 > Padání v přednesu Doudery ho nominuje do pozice sólisty v Cirk de Soleil...
Bunda 19:03 > ale nesmí si u tebe všichni dělat pr.el... Taky se říká: pro dobrotu na žebrotu...
Vzpomeň si na předposlední titul, jak jsme to doslova ubojovali. Nikoli krása, ale boj.
Ivoš 20:11 > stejný sci-fi jako film Disclosure day - Den odhalení od Spielberga :-D
Horváth dokonce pronesl že s takovou hrou (bude ti naloženo) se musí Šulo vyrovnat a počítat s tím protože jinak s ním nic obránci neudělají.
Ty jsi to psal, ale já to zopakuji. Kdyby toto MS pro český fotbal přineslo jenom to, že prasárny se budou trestat a polehávači a simulanti se budou nechávat válet na trávníku, tak je to vlastně dobrý přínos.
Hrubá hra
Ivoš 19:59 > a to si právě myslim, že je začátek té debilní spirály. Hrubá je vydávána a hlavně chválena jako vzor bojovnosti, válení a padání je zase vyzdvihováno dementem Zelenkou jako šikovnost. No a poté vyjedeme mimo naší v uvozovkách chráněnou dílnu a všichni čumí, že se to najednou píská jinak .
Trojan
Tak jasně, ale abych byl konkrétní, tak třeba domácí jarní remíza 2:2 s Libercem. Tam byla vidět snaha, byla tam bojovnost a byly tam i gólové šance. Jediné, co by se tomu dalo vytknout je to, že z našich příležitostí jsme proměnili pouze dvě a Liberci jsme dovolili dva góly do naší sítě. Ale z Letné jsem určitě neodjížděl kyselej a nasra*ej. A to, aby se nějak programově nevyplácelo pouze bořit, to je práce těch s píšťalou v hubě, těch v komisích a těch co o fotbale píší. Aby nebyly přehlíženy prasečiny a aby se nevzdávala surovost za bojovnost. Viz třeba zápas na Bohemce, kde ten kokot Šula užv první pětiminutovce dvakrát fauloval minimálně za ŽK, a Troja ho za to následně v Tiki-Taka pochválil.