ale aspoň není pořezaná a nemá trauma
Vondroušovou pěkně vopálili, holt není Sinner ani Iguška.....
S Mannsverkem v základu, protezovanym Vyndálem dávám Priskemu čas max do konce října. Dalsi sezóna co bude stát za vyližpíču...
dexicek 17:58 > Jungmann,Talich,Leoš,Tipsport .. to nemá kam :DD
ghosttt 17:57 > :D :D :D
ghosttt 17:18 > z města Leoše Mareše nemůže přece pocházet žádný blb !!!
Budu taky nasim fandit a nemám stížnosti že tam je hodně slavistů a nechci takové vidění že když je od nich tak hrál špatně. Pro mě je poučné občas kouknout na jejich diskuzi. Člověk tam krásně vidí jak je směšná argumentace typu, Hložek absolutně nebyl vidět,nebo oblíbené Krejčí alibista. Byly tam i normální názory. Nakonec napíšu něco co vypadá jako negace co jsem napsal, ale Chorý je pro mě ostuda repre a mám problém když nastoupí. Ani ne kvůli hraní na doktora a praštění do koulí dokonce ani kvůli snaze udělat Sorensenovi vážně zranění. Mě vadí chladnokrevné simulování aby soupeř byl vyloučen. No asi to budu muset překousnout.
:D
Ivoš 17:36 > Dejchej Ivo :)
Ivoš 17:33 >jezis..hlavne z toho nedelej drama. V hospode u piva by jsme to vyresili behem peti minut a ani by ses nemusel urazet ;)
Dejchej a chystej reporty,ja si je rad prectu.( pokud me teda nebudes srat tak jako dneska)
seagull 17:43 > Pořád nehratelný, ale určitě nemá být nejvyšší :D
Bunda 17:42 > 12
Bunda 13:35 > letos pridali i to,ze prvni derby se bude hrat u nas. Ale to ti ofiko nikdo neprizna.
seagull 17:30 > kolik?
seagull 17:05
Chudák Rus
majk 17:28
Tak hlavně aby ten Honvéd nebyl Grigar nebo Špit
Jo a ještě bych dodal, že o tom shazování určitě spoustu víš. To je vidět, když se tady rozepíšeš o některých hráčích Sparty, kteří ti příliš nevoní. Takže se uklidni, zameť si před vlastním prahem a na mě se vykašli.
Chvíli to vypadalo nadějně, že konečně zažiju ligu bez těch tří pacientů z židenu a ono hovno. To nejvetsi hovado jde škodit ještě do Liberce.
A tamty dva očekávám, ze minimálně jeden, samozrejme přes slzavé údolí, mu budiž odpuštěno :D
Fanda Fotbalu 16:56 > tak co si budem :) Nejsem slepej a vidim tu hruzu co hrajem.
Ja tady po postupu psal Celticgirl,ze se tesim na to,az bude Kara motat Korejce. Kara lezi na plazi a misto nej Koubek vysunul v tom zapase s JAR behem druhe pule do zalohy Holese. To je masakr proste a ani nemel odvahu tam dat Huga. Ale fandi no ;)
ghosttt 16:46 > A tobě se jako ten fotbal, co tam reprezentace ČR předvádí, líbí? Tady nejde o nějaké shazování, ale o konstatování faktu. Stejně tak jako když jsme prohráli na Faerech a já jedovatě poznamenal, že nás porazil stát, kde žije víc ovcí, než lidí. A mimochodem, ty jsi čekal, že lépe než naši budou hrát téměř všichni, dokonce i ten modrý likér a že ty Kapverdy budou mít po dvou kolech dvě plichty? Protože jestli ano, tak doufám, že si na to vsadil barák a teď už se válíš v penězích. To tady bylo keců o Dukle a žádném soupeři, kterému naložíme. Víš, já bych i akceptoval, že se výsledkově nedaří, kdyby se na to dalo koukat. A jestli ti pravda nevoní, je to pouze tvůj problém. Já kvůli tobě mlčet nehodlám a klidně budu hlásat, že lépe než naši tam hraje kdejaká Horní Dolní. A ty se třeba do ...... kousni.
LK má zas tady ve Francii největší kurz na to že dá gól ...
aspoň že místo Mušlery Surovčíka máme Maďara
Ted jsem prave dokoukal komplet celej zapas Uruquay-Kapverdy a vsichni co kvitujete koupi Mannsverka,tak se pripravte na to,ze to co v tom zapase predvedl Olivera,tak to vam Mannsverk bude dopřávat celou sezonu.
zrovna se koukám na dokument z MS v hokeji 2010, kdy ten tým byl taky kousek od ostudy :)
ghosttt 17:18 > tak doufám, že pořád každej snad tý repre fandí, samozřejmě nejsem spokojenej s tím co předvádíme, a trenérský štáb, abych to napsal kulantně nemá moje sympatie, ale když předvedeme heroický výkon a svalíme domácí v té nadmořské výšce, tak klobouk dolů.
hrající trenér :D to byl naposledy Vialli u Chelsea ne :D
dexicek 16:54 > dexi,jak jsem vcera projizdel zpetne tech par hodin co jsem si dal pauzu.tak si se dostal do top 5 mých oblíbenců :))
Jo,chápu,ze si za to hovno koupis,ze te rad cte nejakej blb z Berouna :)), ale pivko bych s tebou nekdy rád dal :)
dexicek 17:17 > asi tak
Roonie. 17:16 > rozumím tomu že je na rozdíl od Filipa Panáka menší klubista?
To se z Liberce stane hodně nesympatický tým, Kania ne Kania
Bořil prý odmítl pozici hrajícího trenéra B týmu a asistenta u A týmu
Fanda Fotbalu 16:56 > Nekdo z nich hral doma na nejvetsim stadionu v zemi, kde klimaticke podminky hraly absolutne pro ne? :)
Bunda 16:51 > Tak tohle by se Kováčovi asi nelíbilo.
Aadvisor 16:00 > Anebo se rozšířila.
Krypl Bořil do Liberce ....pffff