ACS-4Ever

13:25

Koubek asi neni spatnej trener, ale na MS ze uplne priposral. Ten tym na papire neni tak spatnej, jako vykony co sme podavali. Ale aspon ma dedek zazitek na celej zivot. Sem dost zvedavy kdo to po nem prevezme. Nedivil bych se kdyby to byl nejaky cizinec.


Bunda 13:04 > Dobře, ale z Plzní došel v pohárech docela daleko. Vyřadil lepší týmy, to nemohla být všechno náhoda.


Bobocop111

13:13

Ským budeme hrát na kraji obrany Ryneš,Kadeřábek,suchomel na Spartu fakt málo


Aadvisor

13:06

Bunda 13:04 > To je takova typicka zkratka


Bunda

13:04

Aadvisor 13:00 > Koubek nehraje fotbal. Nikdy. Celou kariéru. Tím bych začal a hned to i skončil


Aadvisor

13:00

Nechci hajit Koubka, atmosfera asi nic moc, divne stridani atd. Na deuhou stranu, zvladnul by Kouel nebo nekdo jiny vic? Vyladil by Sulcovu nebo Schickovu formu jinak? Realne mel par zapasu na pripravu a ve dvou z nich nemohl moc experimentovat


Tommy.

12:55

Karlos 12:04 > krutá pravda ale pravda!


dexicek 12:42 > Jak říkal, že na to ještě nemá. Dopředu avizoval, že si nezahraje.


seagull

12:46

Mike Bossy 12:29 > tak on to pěkně popsal Folprecht jak sem dával dex. Nehraj mi tu patičky, odpal to do prdele, na jistotu. Možná problém jak psal zas tady Karlos. Nejsou, respektive nebyly love a důraz na výsledky, protože nutně potřebujeme ty poháry, za jakoukoliv cenu. No a teď se kolo otočilo, jsou tu movitější majitelé, ale z českých hráčů už tu jsou jen ti na ,,jistotu,, ... něco navíc už musíme lovit z ciziny


Mike Bossy 12:29 > Většinu z těch rychlejch, technickejch křídel zadusili trenéři už v žácích nebo v dorostu. Nemohli rozvíjet to, co jim bylo vlastní a v čem vynikali. Kombinuj, dva, max tři rychlý doteky, vodhoď. Fotbal je jako basket nebo dokonce šachy. Takhle byli vychovávaný trenéři mládeže, pod kterejma vyrůstala současná generace.


brychtal

12:45

Jak jsem rád, že jsem klidně spal. Ale mlčení TR by mělo skončit, nastal čas činů.


dexicek

12:42

Fanda Fotbalu 12:03 > jaký odstřelení?


Mike Bossy

12:29

Když se tady v republice ta slušná křídla vyskytnou, tak buď málo hrajou a nebo jsou využívána jako žolíci /Karabec, Matěj Jurásek/. Časem jsou odejiti do světa a tam se neprosadí. Tak jak chceme vychovávat podobné typy. Třeba tihle kluci byli ve své výkonnosti lepší před 20.narozeninami a místo dalšího rozvoje spíše výkonnost šla dolů. Tak jde je chyba ?


Karlos

12:27

Fanda Fotbalu 12:23 nevim. kdybych vedel tak muzuhttps://www.youtube.com/w ...


Karlos 12:04 > Popsals to dobře. Ale jak by ten lepší systém měl vypadat? Klidně sem nebo do sz hoď nějakej odkaz, ať to tady zůstane o fotbale.


dexicek 11:46 > Má pravdu, a to měl ještě velkou kliku, že z něj tu kreativitu nevymlátili trenéři v žácích a dorostu.


ACS-4Ever

12:14

Repre na MS jeden velky zmar. Kazdy zapas netrefena sestava, priposrana taktika a ukazka ze sme na MS nemeli co delat. Sme jeden z nejhorsich tymu na turnaji. Nejvetsi zklamani z hracu jednoznacne Šulc. Ten snad neudelal jedinou vec dobre. Priposranej Koubek, na kteryho se asi bude vzpominat, ze nas na mundial po 20 letech dostal, ale na turnaji uplne selhal. No vychutnam si zbytek turnaje, protoze ostatni zapasy docela bavi. Jebat repre marodit.


Bunda 12:04 > Já vim. Po baráži jsem si myslel, že to vzal do ruky a že se všechno podřídí úspěchu na MS. Přitom nakonec to bylo ještě horší, zase šlo jenom o minutáž vyvolenejch.


bruno_rossini 11:01 > Podle transfermarktu stejná hodnota kádru jako Mexiko, určitě mnohem vyšší než JAR. Ale oni se budou dál vymlouvat na špatnou generaci.


Bunda

12:04

Fanda Fotbalu 12:03 > Jak tě může zklamat taková píča jako je Nedvěd?:D


Karlos

12:04

seagull 12:00 jo, urcite je aktualne ČR jedno z nejlepsich mist k zivotu, ale budme uprimni: je to hlavne tim, ze ostatni jdou do prdele rychleji. Kdo normalni by dnes sel bydlet do UK, Francie, jizni italie nebo Nemeckych spolkovych emiratu? Jestli se to zlepsi? Bude nutna katarze, bude to bolet, nutna zmena fungovani soucasne demokracie (ktera vede evropu do socialismu).

Realne? Proste si na pozadi budovat plan B -https://www.youtube.com/w ...


bruno_rossini 10:59 > Nedvěd mě zklamal, odstřelení Huga na tiskovce naznačuje, že v tom jede s nima.


seagull

12:00

Karlos 11:54 > :( no a je z toho nějak cesta ven?

Jinak ale co tak koukám, tak pořád ČR vypadá jako hodně dobrej kus planety pro žití. Nechápu proč se některá odvětví už 30 let po revoluci nepohnula ani o mm


Karlos

11:54

Ceskej fotbal je stejne jako ceska politika nebo skolstvi totalni hnuj, ztraceny, bez sance. Nemusis se koukat ani na ligu. Staci co mi obcas rikaji kluci co trenuji zaky na vesnicich (protoze tam maji svoje mlady). Old school bafuňáři co si jedou svoje fleky, treneri magori co rvou "tak ho zajed, nesmi projit" apod. Kazdej kdo si chce zachovat dusevni zdravi utika, normalnost je deviace. A to fakt neni otazka MS.
Clovek by rekl, ze podobne je na tom hokej. Ano je, ale 1) rekl bych ze uz to trochu vybrali do zatacky a 2) mladej v hokeji ma mnohem jednodussi moznosti vypadnout a prosadit se individualne systemu navzdory


Karlos

11:49

Rosa 11:42 karabec s cernym by museli po zapasech na fyzio s schickem na rozhybani krku. pod koubkem by tam byli k hovnu. nevim co kdo cekal. krevety a kaviar? sorry jako, ale staci se podivat na ligu a s cim se vyhrava titul, jak "experti" komentujou zaparkovany autobusy (zodpovedny vykon v bloku), reznicinu (v anglii se taky hraje tvrde) atd.


Rosa

11:46

A nejvíc groteskní je, že sice chtěli mít kádr plnej hodnej Mirků Dušínů, takže nevzali údajně problémový hráče do kabiny, ale nechali tam velet nasranýho Koubka, kterej to tam hráčům znechutil a to prostředí sám otrávil daleko víc než by zvládnul Černý a spol.


dexicek

11:46

https://x.com/ZdenekFolpr ...

Folprechtův pohled na výchovu talentů


Karlos

11:42

Dalos 11:04 to by nefungovalo protoze by si do toho nemohl privadet hrace z ciziny.


Rosa

11:42

Ale ono šlo tu repre postavit líp. Vzít Karabce, Černýho, ne na 90 minut, ale v tý bídě a šedi by stopro dostali nakonec dost minut. K čemu tam byl Kuchta, Chytil, když se s nima evidentně nepočítalo a jsou to stejný kopyta jako zbytek kádru. Nelpět pořád na 343, což je píčovina, která polovině těch kluků nesedí. Nemáme halfbeky, záložníci ve středu nestíhají. Přitom šlo klidně hrát 4231. Ale bohužel Koubek jinej systém neumí, tak lpěl na 3 stoperech a jen měnil hráče jak na orloji. Poučení i pro Spartu, že je lepší mít v kádru kreativní hráče, kteří občas vypustí souboj než 10 robotů co neumí kopnout do balonu.


dexicek

11:34

těšim se ještě na hodnocení Grande Paola, bez ironie


Už jedou vtípky ve stylu Ancelotti-Endrick
https://x.com/spartanek20 ...


dexicek

11:25

subjektivně a asi i zjednodušeně


dexicek

11:25

1. gol - 50 % LK, 30 % Hranáč,20 % Douděra
2. gol - 80 % Douděra, 20 % Holeš
3 gol - 50 % LK, 50 % Douděra


DarkCook

11:21

Aadvisor 11:14 > Fascinuje mne, jak víš, co si myslím o TR. Hele, ty máš na to nějaké školy, nebo kurz, vidět lidem do hlavy? To že tu každý den Rosického nehejtím, nepíšu VSJBČ, snažím se spíš vidět sklenici poloplnu, než poloprázdno, nehysterčím po každém průseru, neurážím či nezesměšňuji tady lidi ze Sparty neznamená, že jsem spokojený s tím, jak se Spartě daří či nedaří a jak pracuje Rosický. A tím, že tu budu neustále dokolečka psát, jak je vše ve Spartě na nic změním přesně co? A neříkej mi, co mám, či nemá dělat, díky.