seagull 18:33 > pak maj ty ledadla drzet ve vzduchu. Gastarbajtri hodinu na cigarku s kafickem krafou, mon Dieu! :oD
seagull 19:12 > nemaluj obrazce na zeď. Vždyť i s tou 20 dokázal úplný hovno. Ten tak možná stará garda Slavie ženy.
Bunda 19:03 > hele v tomhle tak trošku tápu, v 90tkách když jsem začal pravidelně chodit na Letnou tak se tituly sbíraly víceméně skoro každý rok a v té době bych si nedokázal představit, že třeba dva až tři roky nebude. Naprostá paráda pro mě byl první titul pod Brianem po dlouhé době. Ale zase chci vidět radši hezký fotbal který mě bude bavit. Příklad: první zápas Poboráka za Spartu doma proti Baníku, Karlos u postranní lajny patičkou vyškolí dva Chachary a po jeho centru gól.
Patrik je škoda.. nekyda špínu.. ale sam asi ví ze umí líp než předváděl poslední rok
Bunda 19:07 > jako nechci být úplně ekl, ale suchopárek bude jedna z voleb hlavního kouče
ferousek 19:06 > jediná možná cesta ,ale ve smlouvě si musí nechat napsat,že nominaci dělá sám se svým zahraničním realizákem,jinak je to z bláta do louže,z deště pod okap.
ferousek 19:06 > Někde jinde určitě. Snažší je říct, že kdybychom dali nějakou šanci, tak by to třeba bylo jinak.
ACS-OloFan 18:59 > no tak to určitě. Na Euro jsem byl v Polsku a Německu, dokonce si myslím že i ty skupiny jsou co se kvality týče lepší, ale co tam bud dělat náš nároďák pokud se tam dostane, je mi záhadou.
ferousek 19:06 > zahraniční trenér? Tam hrozí, že by nominaci a sestavu dělal trenér. Musí si tam dosadit další koště.. Suchopárek vyráží z jeskyně
Hele, kdyby se tu dělal fotbal racionálně, tak teď manažer hledá trenéra někde ve Skandinávii a nejenom pro áčko. Technický ředitel svolává konferenci trenérů mládeže a šéf svazu mluví do médií o nutnosti změny myšlení a reformy českého fotbalu.
Plžíno 19:01 > hezký fotbal je víc než titul
ferousek 18:58 > Souček tam už doufám v 35 nebude strašit
seagull 19:00 Radu po druhe? Prada, Franz by tam byl taky podruhe, ale ten koucoval akorat jeden zapas. Nekde jsem zachytil, ze mozna Kozel....
Teď možná půjdu proti proudu a budu kamenován, ale já se radši budu koukat na Mercada než na Bořila, na Sonneho než na Douděru a i když z toho nebude titul, tak budu sice nasranej , ale asi to přežiju.
jeste k Schickovi, kdyz nic jineho tak gol proti skotum bude nezapomenutelny, asi jako Poborskeho Gol Portugalcum...
seagull 18:55 > Ať tam klidně dají někoho mladého než donekonečna tyhle dinosaury.
k196 18:58 > to bych vzal radši Radu, bez urážky
seagull 18:58 > No vždyť to píšu. Náš zdaleka nejlepší útočník, tam bych si dovedl představit, že to celé postaví kolem něj a ne že ho nechají si ukroutit krk.
Plžíno 18:49 > nestahuj kalhoty,brod je ještě daleko. ME2028 na ostrovech, jestli se tam prokoušeme,tak to bude lepší atmosféra pokud se tam situace s těmi obohacovači do té doby vyřeší, protože to ,co se tam děje teď,není zrovna vhodné pro nějaké poskakování na ulicích a barech s fanglemi a bubny.
Jinak Schickuv konec o leccem svedci....
ferousek 18:58 > Ví. Neumí fotbal
Ví se už, co je vlastně Součkovi? Aby neskončil v reprezentaci taky.
seagull 18:55 Nebo Franz???
Dalos 18:55 > ale on Schick táhne Leverkusen úplně jiným stylem, oni mu to tam doručí a on zavěsí, každej svůj job. ... my chcem od Schicka aby vyhrál hlavu, podržel, než se kokoti vyběhnou z vlastní půle, aby rozehrál ...... no to prostě fungovat nemůže, on není ten typ, ale furt to zkoušíme
seagull 18:53 > Bude to dost. Někde to před lety bylo přesně..400 za nominaci na normální zápas tuším
MS bude jiná liga:D ale tam bude o ty prachy boj..
a teď vyplácíš Haška, s Koubkem nevíš co, jinak ho budeš taky cálovat a pokladna prázdná. Rada?
Schick by to měl táhnout a oni mu to znechutí. Inu, teď to může konečně celé postavit na choré hlavě.
seagull 18:47 > tam to v kabině prostě nemůže být dobrý, a když čtu jeho vyjádření, tak za mě klobouk dolů.
Bunda 18:52 > to berou fakt tolik? V repre Anglie se to tuším posílá na charitu ...
ACS-fan 18:49 > Jednoznačně.
Schick z toho musí být hotovej. To bude asi velký šok ve kvalitě tréninku :D v zápasech mu to lítá nad hlavou. Nemá to smysl.
Jak říkal Venca Kadlec.. nejlepší na reprezentaci jsou peníze, ale tady si myslím, že Schick je nepotřebuje..
tohle zoufalství MS si měl na hrbu odnést jako kapitán Souček a skončit taky. Tenhle jeho pohrobek dostal LK, ale on to zvládne, bude dobrej kapitán, ale hrozná doba repre
ACS-OloFan 18:43 > asi máte kluci pravdu, ale na druhou stranu po té hrůze, děsu a zoufalství jsem rád, že jsem zůstal doma. Kdybychom hráli v Los Angeles, kde bydlí ségra asi bych si ty “ Teplice” prosadil.
Bunda 18:46 > Spekulovalo se tady o hráčích, kteří mají problém s trenérem a jeho metodami. Asi se nespletu, když si myslím, že Schick byl jeden z nich.
Vojta ma umetenou cestičku
mazec ... ale chápu