seagull

11:08

Aadvisor 11:02 > jj Bořil tam jde tuším jako free agent


Tolnerian

11:07

k196 10:55 > Chtěli Kolíska a Kuseje


Aadvisor

11:02

k196 10:55 > Borila tam neposle, protoze ten tam jde sam a zadarmo. Skoncila mu smlouva


k196

10:55

Aadvisor 10:47 Žid do liberce posle Kušeje s Bořilem a nejakyho mlaďase


MarekR

10:55

Nezmara za Sivoka bych bral hned.


trakip

10:55

Když přemýšlím nad tě těmi našimi plevami, tak bych udělal závěr. po projednání s trenérem a udělal následující rozhodnutí. První skupina ti kteří se zkusí probojovat do A, druhá skupina u kterých je naděje na prodej byť pod cenou a jako třetí skupinu podnikatelský riziko a odepsat je. Spočítal bych kolik ušetřím na mzdách, uvolnili bych režii která nám stojí (ubytování ošetření o ošacení , stravování )a pa a šáteček jinak se s tím to bude me zatěžovat a bylo by zajímavý vědět do ukončení smlouvy kolik to představuje vyhozených peněz. Za toto je někdo zodpovědný. Myslím si že většinou nákupu byla projednána a domluvená s trenérem. případ Solbaken.


Aadvisor

10:47

Koukam na rozhovor s Nezmarem a N’Guesan a Diakite pry jeste nejsou podepsani. Hezky seshita drazdi a doufam, ze ho jeste podoji


seagull

10:25

To jsou ty Rosovy nákupy.... on na to člověk zapomene, ale když se to pak začne vracet z těch hostovaček, protože je ty kluby nechtějí. Ty je ani nemůžeš použít k nějaký výměně, protože jsou to prostě šunty


Aadvisor

10:20

crazytea 09:06 > Tak nic, Haalanda bych nedělal. Zapomněl jsem na trojzubec Milla, Tuci, Krasniqi


k196

10:08

....Později v průběhu přípravy se k týmu připojí Imanol Garcia de Albéniz, Veljko Birmančević, Elias Cobbaut, Lukáš Haraslín, Jan Kuchta, Ermal Krasniqi, Jhon Mercado, Kevin-Prince Milla, Albion Rrahmani, Hugo Sochůrek, Indrit Tuci a Jaroslav Zelený. my máme ještě Imanola????


ACS-fan

09:48

crazytea 09:06 > Do naší ligy ne. Buď zůstane, nebo půjde do ciziny.


dexicek

09:18

USA se mi vždy líbilo a líbí, můj osobní oblíbenec pro Play Off.
Nizozemí skvělý výkon proti Švédům.

Němci vypadají hodně kompaktně a v Play Off bude s nimi mít problém každý.
A nezapomínejme na Francii..Zatim easy ride. ..


Ivoš

09:10

USA, Anglie, Nizozemsko


crazytea

09:06

Aadvisor 08:04 > on možná pryč i Kuchta. Nedivil bych se kdyby skončil někde v Hradci nebo Liberci.


seagull

08:21

Anglie, Norsko, Japonsko, Maroko prozatím.


Aadvisor

08:04

Tak me napadlo, kdyz Milla asi pryc a Albion mozna do Benatek, co ten Haaland? Severany delame a cisla asi bude mit docela slusny


k196

07:45

Ivoš, Fabulus: když jsem slyšel abu hašiš, myslel jsem že si komentator děla srandu....... misto Abu Hašiše by u nás byl spíš Abu Kratom...


k196

07:43

no, uvidíme jak proti Francii , Norové by mohli být černým koněm turnaje, to je furt samej messi a mbappé..... jo ale haaland se k nim inimálně na tomhle MS rovná. Po předpokládaném vypadnutí našich zoufalců budou Norové určitě mým dalším sledovaným týmem.


Ivoš

07:42

fabulus 07:14 > Já bych bral Abu Hašiše i k nám. Aspoň by byla na Letné nějaká sranda :D.


dexicek

07:30

Norsko Senegal vypadá podle sestřihu na docela chuťovku
Samozřejmě byly tam nějaký dárky. Norská defenziva má své mouchy , uvidíme kdy je reálně zabolí


fabulus

07:14

Jinak k Židovi by mohl přestoupit Abu Hašiš. Napravo Abu Pervitin. Nejostřejší lajny v lize..


fabulus

07:10

seagull 06:56 > reaguji na tvůj včerejší koment k Messi vs CR7.. nesnášel jsem ho v ManU, to byl strašný fracek, pořád simulace, jenže jak přestoupil do Realu, tak jsem si podvědomě tloukl do hlavy, že se dostal do latě, a začal jsem ho mít rád, protože kosil Barcelonu. Tu jsem nenáviděl hlavně po finále UCL s Chelsea a show pana Orebra. Prostě Uefalona a v jejím kádru ten skřítek.

Dnes už můžu tu rivalitu okomentovat trochu s odstupem a nadhledem. CR to měl všechno vydřené, co se týče přístupu k tréninku, měl by si z něj každý mladý fotbalista brát příklad. Díky tomuto vkladu do svého těla se udržel na top scéně po takovou řádku let.

Messi je úplně jiný hráč, obrovský talent podpořený láskou k fotbalu.

Kdybych to měl nějak shrnout, tak bych použil dvě tvrzení - CR7 miluje být nejlepší a úspěšný. Messi miluje fotbal.

Každý z nich má něco speciálního, jsem rád, že jsem tu éru zažil. Ale větší legacy zanechá Messi.


Herrer

07:08

Chtěl bych na tomhle MS vidět zápas Anglie s Argentinou.


Herrer

07:03

Já jsem zas rád, že jsem éru těch dvou zažil. Když jsem se začínal zajímat o fotbal, tak se pořád hledali noví Pelé, Maradonu v nejlepším období nepamatuju a tak jsem si rivalitu těchhle dvou fenoménů hodně užil. Jsem spíš tým Messi, ale Ronalda jsem postupně začal taky hodně respektovat.


Tolnerian

06:59

Nadir Benbouali - ten by mi u nas nevadil. Hraje v Madarsku, dle TM cena 1.2. Minuly rok 15+5.


seagull

06:56

Nutno ale přiznat, že ten Mbappe prostě dobrej je ... a v nároďáku není taková píča jako v klubu


Tolnerian

06:55

Já měl Messiho rád vždy. Teď mě ale štve, že mu rekord v počtu branek dlouho nevydrží. On hrál na MS s menšími počty týmů a tím pádem proti kvalitnějším týmům. Takovy Mbappe si zastřílí proti týmům jako Jordánsko, Irák i na dalších šampionátech.


A já nemám rád ani Messiho ani CR7. Nemám rád když někdo ve sportu až moc dominuje.


ghosttt 05:25 > No vidíš, a já přesně obráceně. Celý život jsem fandil Argentině, na MS 2022 ještě taky, ale po finále už přišla trochu pachuť z těch penalt, který sice byly, ale našel by je VAR i na druhý straně?


omega13 02:03 > Dobrý:) Rozhodčí tenkrát zkuseně srovnal mladýho, aby mu do toho nekecal. Dneska udělá, co mu řeknou do sluchátek.


Martas007 včera 21:17 > Kdyby ho vyndali, tak by klesla sledovanost. Tohle je větší humus, než předávání obálek u pumpy.


Ale to norský veslování je super.


seagull 06:13 > No co so budem povídat. Už se těším na ligu.


seagull

06:13

Jinak už ty skupiny začínají být docela dlouhé, a to nás čeká ještě týden, už se těším na vyřazovací část...


seagull

05:51

ghosttt 05:25 > prostě v tom Portugalsku už jsou na hřišti lepší hráči. A ano ani jeden z nich nedokáže to co Ronaldo, ale v jeho věku už by neměl mít místo v základní sestavě. A on se tam furt hlásí o balón, bere si všechny kopy sám. Messi je pořád v Argentině nejlepší. Jak to včera Alvarez zadrbal? Messi by si tam tu obranu v jeho pozici vykoupal...