seagull

13:57

ACS-OloFan 13:51 > Poborák asi už se spokojil s tím studiem, tak nějak zůstal u fotbalu a evidentně s tou žumpou nechce nic mít. Ta volba kdy stál proti fevoluci a už teď jsem zapomněl toho druhého, tak to mu asi stačilo. Asi chtěl něco opravdu změnit. Ale to přesně český fotbal nechce


Martas007

13:57

ACS-OloFan 13:54 > Jak neni vyskolen? Ve Sparte delal dlouho kapitana, rozhovoru absolvoval nespocet. Mel celou cestu v letadle, aby si promyslel, co chce rict. I kdyby mel na papirku jen body, o kterych chce mluvit, bylo by to ok. Takhle jen naprosto zbytecne nalil na smec vsem, kteri ho nemaji radi. Udelat tohle Soucek, jsem presvedcen, ze se mu tady za to smeje cela spartanska obec.


ACS-OloFan

13:56

seagull 13:50 > maximálně na svazu


ACS-OloFan

13:55

Martas007 13:51 > přečti si ty Sadilkovy hovna a porovnej s tím co psal LK37


ACS-OloFan

13:54

Martas007 13:51 > není vyškolen jako ostatní aby mluvil spatra,v jednom pozápasovém rozhovoru to zkusil víc rozebrat a bylo vidět,že by se zamotal,mně ta forma čteného projevu nevadí , je vidět že to psal jak mu to jelo hlavou.


ACS-OloFan

13:51

Čech mluvil i rozumně ve všech fotbalových studiích co jsem ho zatím viděl,proto je u svazu neprůchozí, stejně jako Poborák ale ten už ví ,že je to marný boj s větrnými mlýny


Martas007

13:51

seagull 13:50 > Obsah dobrej, ale ze to cele precetl z papiru je za me naprosto zbytecnej preslap. To jsem jeste nikdy nevidel.


seagull

13:50

Tím vystoupením si LK asi udělal nepřátele. Ale o to víc si cením, že do toho šel.


Martas007

13:48

dexicek 13:45 > Nedved at jde fakt doprdele. Ten tam nema co delat. Strasne rad bych na jeho miste videl Petra Cecha (jeste lepe na Sparte). Ten ma neco v hlave a fakt muze ceskemu fotbalu neco dat.


dexicek

13:47

.. aneb Ládíku, drž hubu a makej..


dexicek

13:45

NEDVĚD:
Kapitán Ladislav Krejčí přitom zmiňoval, že by měli do českého fotbalu přijít zahraniční odborníci. Je v tomto mezi vámi a hráči soulad?
Já si myslím, že hráči jsou od toho, aby hráli a podávali ty nejlepší výkony za české barvy, za českej nároďák. Ostatní věci jsou na vedení českého fotbalu. Jak na výkonném výboru, tak na předsedovi. Tohle je správná cesta.


dexicek

13:32

seagull 13:29 > protože každý kdo není úplný debil musí vidět, že to myslí upřímně ze srdce a že ho to trápí..
Můžeš nesouhlasit s formou a obsahem, ale neexistuje možnost lepšího kapitána.


seagull

13:29

Jinak LK si co tak koukám po diskuzích, začíná získávat srdce i od lidí mimo ACS bublinu...


seagull

13:22

ACS-OloFan 13:14 > se mu stýskalo chudákovi. To píše jak dopisy rodičům z tábora


ACS-OloFan

13:14

Kdyby někdo měl zájem si ta houna od něj přečísthttps://www.facebook.com/ ...


ACS-OloFan

13:12

Souček by blekotal to co vyblil na sítě Sadílek


seagull

13:01

Úplně slyším co by blekotal ten trouba Souček. Ti by s Coufalem obešli novináře exitem pro nadměrná zavazadla. A pak by se přes socky omluvil, že si musel nechat odbavit piano


omega13

13:00

Koubek jede dál? Vždyť to je úplně stejný jako se Šilhavym kterému se dala další kvalifikace i když bylo jasné že to je kříšení mrtvoly.


seagull

12:59

Fanda Fotbalu 12:58 > fantastický


seagull

12:59

Prostě upřímný a uvěřitelný Ladislav Krejčí. Někomu se to může zdát divný, ale asi toho chtěl hodně říct a ne se do toho zamotat. I politici a ostatní kdo umí lépe mluvit mají psané projevy. Je vidět že na to našem vystoupení LK záleželo, tak si to sepsal. Ale lidi by asi radši ty neupřímné kecy typu Nedvěd, že by LK vystoupil z letadla a my slyšeli opět ty samý sračky. ..... tak určitě, musíme si to zanalyzovat, stojíme za trenérem, budeme bojovat, nashle


Teď jsem slyšel toho Láďu, podle mě to řekl v rámci možností hodně dobře.


Martas007 12:54 > Aha, to už jsem nezkoumal:)


crazytea 12:28 > ja ho nechci na prave straně chci ho vlevo a to klidně na úkor Šula. Beztak je Šulo nejplatnější od 60 minuty do unavené obrany.


dexicek

12:55

No ono v prvním kole skupin bylo opravdu hodně remíz (9), dokonce tam tuším bylo asi 15% na to, že by mohly stačit i dva body při dobrém skóre . A snad 95% na jistý postup se třemi body.


Martas007

12:54

Fanda Fotbalu 12:49 > A v roce 2018 to zase bylo skoro naopak. 6 tymu z 8 melo 3 body.


majtin 12:18 > nejlepsi zápasy odehrál na levé strašně, neni to uplne ten hráč, ktery využívá kličku do středu hřiště a otevírá si tim možnost ke střele. Je to ofenzivni křídelní záložník. NEPŘEDĚLÁVAT!


dexicek 12:44 > Schválně jsem se podíval na tabulky skupin MS 2022. Bylo osm skupin, v sedmi měl třetí tým 4 body a jenom v jedné 3 body. Tak vlastně nevím jak vznikl ten předpoklad, že 3 body budou stačit.


dexicek

12:44

Fanda Fotbalu 12:40 > na druhou stranu.. ono opravdu všechno nasvědčoval tomu že postoupí všichni kdo dosáhnou tři body.. a já se přiznávám že jsem taky nebyl fanoušek úplně toho abychom za každou cenu naháněli na Jar score.. samozřejmě to co jsme začali hrát poté byl druhý extrém...
Spíš jen taková zajímavost a umlčení chytráku z reprezentace, který říkali nebo naznačovali že vlastně stačilo mít štěstí aby jar nekopalo penaltou

Velký hovno


seagull

12:43

Zatím super dvojičky pro playoff
Nizozemí - Maroko na to se těším
Brazilie - Japonsko
Francie - Švédsko
Sloni s Norskem


Fanda Fotbalu 12:40 > myslím ze třetího místa se třema bodama


dexicek 11:29 > Ze třetího místa se ještě možná dá postoupit, ale jenom v případě hodně příznivýho skóre. Proto bylo diletantství bránit s JAR 1:0. Pokud si chtěli zajistit postup ze třetího místa, tak na ně měli vletět a pokusit se vyhrát vyšším rozdílem. Ale taková úvaha byla nad možnosti chápání vedení repre.


Aadvisor

12:38

Je ale fakt, ze pokud chteji hrat vzadu ctyrku, tak bek musi byt trochu odpovednejsi dozadu nez wingbek


Aadvisor

12:34

To nereseni wingbeku je proste uzky hrdlo, ktery znacne limituje rychlost utoku Sparty. Angelo mel plno much, ale ta prava strana s nim mela rychlost a nebezpecnost. Musi tam byt nekdo, kdo dokaze obejit hrace 1 na jednoho, a to ted nemame, pokud tam nehraje Mercado


crazytea

12:28

respekt*a*pokora 12:02 > čím bys ho zabil? Že by běhal na větším prostoru? Zabiješ to tak že necháš tři křídla sedět, Mercada hodíš napravo a vzadu budeš mít minimální podporu od kaderabka nebo suchomela takže si to mercado nebude mít s kým dát a bude na křídle ještě zabitejsi než na beku.


Martas007

12:19

dexicek 12:13 > Ano dexi, mel jsi pravdu jako vzdy.