seagull

včera 19:13

Uzbekistán ten je taky na tom MS z leknutí


omega13

včera 19:11

Možná už není tím hráčem jaký byl ale strašně mu to přeju a to nejsem tým Ronaldo.


ACS-4Ever

včera 19:08

Tak Kristyna se dockala golu konecne. Aspon ze na to mam vsazeno.


dexicek

včera 18:38

Slušný exodus od klokana hlavně vepředu


brychtal

včera 18:37

Tak z Drchala se stal z klokana perníkářem... Zajímavé.


seagull

včera 18:34

Tommy. 18:11 > nebezpečně nenápadná věc long island, to si tak cumláš limonádku a za chvíli ji máš jak z praku :D


Tommy.

včera 18:11

disi 17:56 > vůbec, v době příspěvku čistá hlava ve stínu. Teď už mám 3. Long Island, tak raději odložím mobil :DDD


Tommy.

včera 18:10

grass 17:29 > to jsou jen takový chlácholivý kecy pro fans.


Tommy.

včera 18:09

seagull 17:08 > plán? Rosova cesta :DDD


disi

včera 17:56

Tommy. 17:05
Úpal ? :)
Slunce je sviňa..


seagull

včera 17:51

dexicek 17:10 > prej tam mají dědka už plný zuby :D


ACS-4Ever

včera 17:37

Ja se tesim na noveho utocnika, ktery snad prijde. Kdyby nastalo zmrtvýchvstání Vojty, tak se nebudu zlobit. Tesim se na Huga, kdyz se nejak nezasekne, tak to muze byt hrac ktery konecne pujde za nejakou zajimavou castku ven.


grass

včera 17:29

Někde jsem zaznamenal, že toho Maďara měli na seznamu už tehdy, když kupovali Vindahla


ACS-OloFan

včera 17:21

seagull 17:15 > to souhlasím, otočka o 180°


ACS-OloFan

včera 17:19

dexicek 17:10 > co můžou zápasem s Mexikem ztratit?Nic, raději prohrát 3:0 ale rvát se a neztratit tvář,pak si řeknu,jo ,dali do toho všechno,ale soupeř byl nad naše síly,ovšem to co předvedli a pomohl tomu i Koubek tím střídáním,bylo o ničem.


seagull

včera 17:15

ACS-OloFan 17:11 > no minimálně zajímavý, jak se totálně liší parametry mezi první a druhou volbou ze seznamu


Pavel.M.

včera 17:11

Poslední roky se plány mění 2x za sezónu..


ACS-OloFan

včera 17:11

seagull 17:08 > Víme s určitostí,že si ho ty kluby nechtěly nechat nebo ho vedení WHU nechtělo prodat?


dexicek

včera 17:10

Vacek tam něco plácal o velký hádce mezi nedvědem a koubkem


seagull

včera 17:08

Tommy. 17:01 > dneska jsem teda musel souhlasit se Zajícem, že jako moc nechápou ten tah, tak ty máš nejdřív na seznamu Dúbravku, 37letého golmana, nějakou jistotu, zkušenosti a ten když ti dá košem, tak do týdne dotáhneš 23letého golmana, s nic moc zkušenostma, kterého si žádný z těch klubů kde byl nenechal, úplně z opačného pólu než Dúbravka. Jakože co je tohle za plán?


Tommy.

včera 17:05

Cesta sparťanská ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií VSJBČ.
Požehnán buď ten, kdo ve jménu vítězství a trofejí vyvede slabé z údolí temnoty. Neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.


Tommy.

včera 17:01

seagull 16:59 > s tím golmanem mě strašíš, jestli vyjebou se Surovčíkem, bude plivnutí hustým a zemitým kemrem přímo do tváře!


Tommy.

včera 17:00

dexicek 16:52 > já bych ty jména napsal, ale zase by se tady rozjela bouře...
Tak snad jen na Huga a Vydríska, ale to ani není těšení jako spíš menší zvědavost.
V těšení mi brání VSJBČ s Priskem.
Bude to dlouhý čekání na Spartu, jakou ji chceme. Mnohaletý. Teď se budeme těžce rvát i to posraný druhý místo.


seagull

včera 16:59

dexicek 16:52 > no jako že by tě Sparta nějak nalákala - Chronologicky: Singateh, ředitel pro vnější vztahy, golman při zranění Petera na pozici č.1? 2?, při návratu 2?3?, Mannsverk, stříbrné tlačítko YouTube

úplně jako nadšením nestříkáš


seagull

včera 16:57

na youtube dával Kvasnica video z návštěvy jednoho nejmenovaného hráče Dynama Houston, zajímavý náhled do zázemí MLS klubu, byť pro nás furt taková sranda liga, tak podmínky jsou tam celkem slušný


dexicek

včera 16:52

Já už ani nepamatuji kdy naposledy mi byl blížící se začátek přípravy a sezóny Sparty víceméně u zadku. Samozřejmě v tom hraje roli probíhající mistrovství světa.
Ale fakt mi řekněte jedno jméno na který se na podzim těšit.
Hugo to ještě není


Tommy.

včera 16:30

ACS-4Ever 15:53 > to těšení Ti závidím


dexicek

včera 16:15

Jak je VAcek nasranej že přišel o svou libereckou spojku (která btw mu prý dávala info i z ACS kabiny)


Aadvisor

včera 16:12

ferousek 15:21 > Neprodukuje, ale plánuje koupit. Někde psali, že mají víceméně hotovo, jen zbývá Zadražil a hroťák


ACS-4Ever

včera 15:53

Roso snazne te prosim, uvar jeste brzo neco. Zatim je to skoro kazdou novou posilou, mensi teseni na pristi sezonu.


ferousek

včera 15:21

Herrer 13:28 > Trpišovský naštěstí ofenzivní esa úplně neprodukuje, takže tohohle se bát nemusíme.


bruno_rossini

včera 14:22

grass 14:00 > za 3 miliony eur? To je jen o půl milionu eur víc než za Mannsverka...


grass

včera 14:00

Darius Olaru z FCSB do Union SG za 3 mio EUR...toho bych si u nás dovedl představit, ale Rosa tam byl evidentně pozdě...jestli tam teda vůbec byl


Ivoš

včera 13:31

k196 12:06 > V tom tvém seznamu mi jedno jméno přebývá. Ten Imanol tady odehrál kolik, než se zranil? Asi 25 minut? Tam bych to bral jako nový začátek s tím, že se uvidí. Třeba to bude famózní hráč. A nebo možná skleněnka, která zase po pár minutách zalehne a pak už by musel jít. Ale šanci bych mu dal. Dostali ji i jiní a někteří ji bohatě splatili. Třeba zrovna nový mentor Béčka.


Herrer

včera 13:28

Mě popravdě docela překvapilo že nejdražší hráč, kterýho Sparta prodala ven, je pořád ještě Rosa. Srovnání s mrdkama je v tomhle směru ne vyloženě tragický, ale ani extra veselý. V desitce je pět našich, pět slávistů, ale v první pětce už je poměr 1:4. Co je ještě víc divný, že jsou to dva obránci, jedno defenzivní střevo a gólman. Až by se člověk bál, za kolik by střelili nějakýho střelce nebo tvůrce hry.

Přiznám se ale, že když jsem to hledal, čekal jsem to v náš neprospěch ještě o něco horší :-)