Tak jasně, ale abych byl konkrétní, tak třeba domácí jarní remíza 2:2 s Libercem. Tam byla vidět snaha, byla tam bojovnost a byly tam i gólové šance. Jediné, co by se tomu dalo vytknout je to, že z našich příležitostí jsme proměnili pouze dvě a Liberci jsme dovolili dva góly do naší sítě. Ale z Letné jsem určitě neodjížděl kyselej a nasra*ej. A to, aby se nějak programově nevyplácelo pouze bořit, to je práce těch s píšťalou v hubě, těch v komisích a těch co o fotbale píší. Aby nebyly přehlíženy prasečiny a aby se nevzdávala surovost za bojovnost. Viz třeba zápas na Bohemce, kde ten kokot Šula užv první pětiminutovce dvakrát fauloval minimálně za ŽK, a Troja ho za to následně v Tiki-Taka pochválil.
ffontan 19:45 > jasně máš pravdu, ale co se mi letos hodně líbí na MS tak jsou to rozhodčí. Tak trochu doufám, že by mohl aspoň trochu přenést tento trend i do naší ligy.
Dobrý, ale aby se hrál hezkej fotbal, tak to jaksi by ten fotbal musely chtít hrát oba týmy, ne že my chceme hrát fotbal a soupeř nasadí beton kombinovanej s kickboxem, wrestlingem nebo čím. A v naší lize se fakt většinu času otevřený partie bez betonu a prasení hrát nebudou, protože těm týmům nižší výkonnostní kategorie je jasný, že jakmile budou hrát hurá styl dopředu, tak dostanou naloženo pět nula, pět jedna a víc, s betonovou okopávačkou mají jakžtakž šanci urvat aspoň ten bod.
Ivoš 19:31 > tak pod to se rád podepíšu. Můj první zápas s dcerou Sparta - Slovácko 5:1. Ještě pět dní po zápase byla nadšena a vyžadovala další návštěvy svatostánku.
Bunda 19:32 > A i kdyby pokaždé nepřišly, tak když mě ten předvedený produkt bude bavit, dokážu hodně odpustit. Ale to už jsem tu mnohokrát psal.
Bunda 19:24 > asi máš pravdu, ale největší radost by mi asi udělalo derby doma na Letný s výsledkem 5:0 a jakékoliv vítězství s top týmem z Evropy klidně 1:0. Asi dát těm slátanejm demenrům bůra by bylo fsjn.
Ivoš 19:31 > Tak jasně. Né pokaždé, ale přijdou..
Bunda 19:24 > Naprosto s tebou souhlasím, akorát bych ještě dodal jednu věc. Když nás ti kluci na trávníku budou zápas co zápas bavit tak, abychom ze stadionu odcházeli s rozzářenými oči, tak nevyhnutelně přijdou i ty trofeje. To jsou spojené nádoby.
Plžíno 19:16 > Bavit se každý zápas fotbalem tvého klubu je přece víc než pohár, který nemáš ani v garáži. Ok, tak ho budeš dva dny slavit.. radši budu slavit 50 krát ročně to, že jsem se pobavil u mého týmu
seagull 18:33 > pak maj ty ledadla drzet ve vzduchu. Gastarbajtri hodinu na cigarku s kafickem krafou, mon Dieu! :oD
seagull 19:12 > nemaluj obrazce na zeď. Vždyť i s tou 20 dokázal úplný hovno. Ten tak možná stará garda Slavie ženy.
Bunda 19:03 > hele v tomhle tak trošku tápu, v 90tkách když jsem začal pravidelně chodit na Letnou tak se tituly sbíraly víceméně skoro každý rok a v té době bych si nedokázal představit, že třeba dva až tři roky nebude. Naprostá paráda pro mě byl první titul pod Brianem po dlouhé době. Ale zase chci vidět radši hezký fotbal který mě bude bavit. Příklad: první zápas Poboráka za Spartu doma proti Baníku, Karlos u postranní lajny patičkou vyškolí dva Chachary a po jeho centru gól.
Patrik je škoda.. nekyda špínu.. ale sam asi ví ze umí líp než předváděl poslední rok
Bunda 19:07 > jako nechci být úplně ekl, ale suchopárek bude jedna z voleb hlavního kouče
ferousek 19:06 > jediná možná cesta ,ale ve smlouvě si musí nechat napsat,že nominaci dělá sám se svým zahraničním realizákem,jinak je to z bláta do louže,z deště pod okap.
ferousek 19:06 > Někde jinde určitě. Snažší je říct, že kdybychom dali nějakou šanci, tak by to třeba bylo jinak.
ACS-OloFan 18:59 > no tak to určitě. Na Euro jsem byl v Polsku a Německu, dokonce si myslím že i ty skupiny jsou co se kvality týče lepší, ale co tam bud dělat náš nároďák pokud se tam dostane, je mi záhadou.
ferousek 19:06 > zahraniční trenér? Tam hrozí, že by nominaci a sestavu dělal trenér. Musí si tam dosadit další koště.. Suchopárek vyráží z jeskyně
Hele, kdyby se tu dělal fotbal racionálně, tak teď manažer hledá trenéra někde ve Skandinávii a nejenom pro áčko. Technický ředitel svolává konferenci trenérů mládeže a šéf svazu mluví do médií o nutnosti změny myšlení a reformy českého fotbalu.
Plžíno 19:01 > hezký fotbal je víc než titul
ferousek 18:58 > Souček tam už doufám v 35 nebude strašit
seagull 19:00 Radu po druhe? Prada, Franz by tam byl taky podruhe, ale ten koucoval akorat jeden zapas. Nekde jsem zachytil, ze mozna Kozel....
Teď možná půjdu proti proudu a budu kamenován, ale já se radši budu koukat na Mercada než na Bořila, na Sonneho než na Douděru a i když z toho nebude titul, tak budu sice nasranej , ale asi to přežiju.
jeste k Schickovi, kdyz nic jineho tak gol proti skotum bude nezapomenutelny, asi jako Poborskeho Gol Portugalcum...
seagull 18:55 > Ať tam klidně dají někoho mladého než donekonečna tyhle dinosaury.
k196 18:58 > to bych vzal radši Radu, bez urážky
seagull 18:58 > No vždyť to píšu. Náš zdaleka nejlepší útočník, tam bych si dovedl představit, že to celé postaví kolem něj a ne že ho nechají si ukroutit krk.
Plžíno 18:49 > nestahuj kalhoty,brod je ještě daleko. ME2028 na ostrovech, jestli se tam prokoušeme,tak to bude lepší atmosféra pokud se tam situace s těmi obohacovači do té doby vyřeší, protože to ,co se tam děje teď,není zrovna vhodné pro nějaké poskakování na ulicích a barech s fanglemi a bubny.
Jinak Schickuv konec o leccem svedci....
ferousek 18:58 > Ví. Neumí fotbal
Ví se už, co je vlastně Součkovi? Aby neskončil v reprezentaci taky.
seagull 18:55 Nebo Franz???
Dalos 18:55 > ale on Schick táhne Leverkusen úplně jiným stylem, oni mu to tam doručí a on zavěsí, každej svůj job. ... my chcem od Schicka aby vyhrál hlavu, podržel, než se kokoti vyběhnou z vlastní půle, aby rozehrál ...... no to prostě fungovat nemůže, on není ten typ, ale furt to zkoušíme
seagull 18:53 > Bude to dost. Někde to před lety bylo přesně..400 za nominaci na normální zápas tuším
MS bude jiná liga:D ale tam bude o ty prachy boj..
a teď vyplácíš Haška, s Koubkem nevíš co, jinak ho budeš taky cálovat a pokladna prázdná. Rada?