seagull

11:06

Novák 10:57 > hele ale to je úplně stejný jako u Sparty, my fans si můžeme asi říkat co chceme, protože neneseme žádnou odpovědnost, každej za návštěvou fotbalu vidíme něco jinýho, takže někdo brblá méně, někdo více, ale vesměs je to nakonec úplně jedno, protože v drtivým procentu případů to nemá vůbec žádný, vliv, jó to když se začnou nosit rakve na tréninky, tak už asi znejistíš a možná začneš uvažovat nad jinou možností

nicméně pokud jsi tím, co dělá ta rozhodnutí, co je za ta rozhodnutí placen, tak už neseš nějakou odpovědnost a nemůžeš věšet lidem bulíky na nos, že se ten turnaj povedl, že jsme nezklamali a že Koubek byl super. No Koubek prošel baráží, klobouk dolů, být dvakrát horší a přesto postoupit klobouk, ale když se něco povede, tak bys to měl manažer repre nebo předseda svazu zhodnotit tak, jak to opravdu bylo. Ta atmosféra a předvedené výsledky a především hra, to se moc nepovedlo


Novák

10:57

seagull 10:41 > podle me trochu zapominame, ze Koubek se jednu dobu jevil jako jedina (a spravna) moznost - a spousta lidi kricela nechapave, na co pry se ceka (kdyz to nachvili dostal Kostl) a ze mu to meli dat rovnou. Ja to videl tak, ze FACR sla za Koubkem s prosikem: a on sam by (pry) smlouvu jenom na baraz a prip. MS nevzal.
Ted, kdyz vime, jak to dopadlo, se celej Koubek hodnoti uplne jinak.
A jina vec je, ze by sis jako fanda pral, aby na FACR sedeli lidi, co vidi dal, nez obycejny fans


seagull

10:41

Novák 10:31 > to mi uniklo, dík .... přijde mi to jako blbost, ten cyklus by měl být nastavený na MS a v jeho věku mi to nedávalo smysl, a i tím jak se teď choval mi to jen potvrzuje.

Ale plně chápu, včera jsem poslouchal reakce zajíce, svaz nemá love, aby mu to ukončil a už vůbec nemá love, aby podepsal třeba někoho ze zahraničí. V tý atmosféře co tam je, a jak to popsal LK, to bude asi chuťovka ta LN a kvalda na EURO


Youthforce

10:38

Bunda 10:28 > cecky venku:D.
Ta je roztomilá!


Novák

10:31

seagull včera 22:01 > jj, tehdy se rikalo (ja jsem team LNR ;-) ze by nebylo dobre tam nekoho davat jenom na tak kratkou dobu. A ze by Koubek na kratsi kontrakt nekyvnul.


Bunda

10:28

Fanda Fotbalu včera 22:41 > WHO!

https://x.com/MercuryBarb ...


Novák

10:27

Gaginek 10:01 > naprosto pres caru! Timto zpusobem ty prikopy ve spolecnosti nezasypeme :oD


Gaginek

10:01

r0b0t včera 19:38 > Jako jo...Beru. Drsné z mé strany :-)
Původně jsem teda chtěl napsat Řehák, ale to bych se pak zpětně možná i styděl :-)


Bunda 09:28 > Psal jsi o složení repre. Tam mu hrálo devět hráčů, Douděra, Zima, Chytil. Mnohem menší vliv?


Aadvisor

09:33

To jsou mi veci. Skotsko vypadlo a trener skoncil i kdyz ma smlouvu na 4 roky. MacTrundu na ne


Bunda

09:28

Fanda Fotbalu 09:24 > Jarin? Jj, ale ten má mnohem menší vliv. Vždyť si to viděl teď jak jeho nejbližší Brabec prohrál s Kaniou :D


Bunda včera 16:44 > On to skládá Šádek? Nezapomínáš na jinýho, kterýmu hrálo na MS devět hráčů?


seagull

09:23

sebral jsem odvahu a rozhodl se narušit domácí hegemonii mladýho v podobě Mbappé, Dembele, Doue a pustil mu včera sestřih akcí Zidana a od rána lítá po baráku s balonem a řve Zidane :D


dexicek

09:02

Ale teda ten frajer to čuměl jak mu primak letí kolem nohy od Messiho..
Zlatý Heča


dexicek

09:01

Koule a Bunduv barak zachraneny


ACS-4Ever

08:38

Miroslav_Beránek 05:58 > spis ty vubec nekdy ? :)


brychtal

07:44

A v čem jsme mistry? Ve zdůvodňování proč něco nejde udělat... Když to vztahnu na ACS, pak posledním, kdo to bral na morál, byl LK37. Dnes u nás jen Sulovy záblesky. Až se najde morální tahoun, budeme mistry.


brychtal

07:40

Fanda Fotbalu včera 22:49 > a to je na předběžné opatření.


Alžírsko - Rakousko, to byl závěr.


Ta Kolumbie vypadá velice dobře.


ACS-OloFan

včera 23:17

dexicek 19:33 > tvůrce příspěvků znám osobně,byli jsme spolu na Floridě,to byl jeho první "zájezd" ,tehdy (2017) to ještě nebylo pod značkou Jedeme fandit.


Fanda Fotbalu

včera 22:49

Martas007 13:58 > Velký průser naší země je, že místo obsahu řešíme formu.


Fanda Fotbalu

včera 22:41

Bunda 22:02 > Můžou za to spalovací motory, hlavně diesely. Budeme se muset uskrovnit.


TipovačkaSF

včera 22:26

Zápasy play off fotbalového MS přibývaj do aktuálního kola tipovačky.


Aadvisor

včera 22:13

Alcocer udajne za 4MEUR + bonusy


Bunda

včera 22:02

dexicek 19:53 > To jsou pařáky. To není normální co s námi dělají. To je Amerika, nějaké WHO. Chtějí nás spálit tím slunkem.


seagull

včera 22:01

Tvl teď jsem chytil reels zajíce, on to Koubek dostal na 2.5 roku? Já byl v domnění, že to bude jen na baráž a MS


ACS-4Ever

včera 20:09

Pavouk na MS vypada jako pekne umetena cesticka pro Argentinu.


dexicek

včera 19:53

https://youtu.be/CX1MwNEp ... dnes byla takové vedro, že se i ten most ve Všenorech roztáhl o 1,70 m


r0b0t

včera 19:42

dexicek 13:45 > Zrovna Nedvěd, kterej tenkrát předved ten tyjátr před MS 2006


r0b0t

včera 19:38

Gaginek 18:17 > Tedy já nemám nic proti nadávání a nějakým normálním urážkám jako třeba čurák. Ale nedávat si do Houšteckých, tak daleko bychom asi zacházet neměli. To je příliš silný tabák.


dexicek

včera 19:33

https://www.facebook.com/ ... nikdo už nic lepšího na téma MS x ČR a hodnoceni nenapsal a nenapíše. A tim to mám za ukončené


r0b0t

včera 19:32

Kapverdy ano, ČR ne. Až tak hluboko jsme klesli.


seagull

včera 19:28

Kania jde na stranu LK. Že každý řeší jak to četl, ale co četl už jde stranou. Nicméně to asi stejně dopadne jako vždy, teď bude taková jakože válka, pod tíhou těch uplynulých týdnů, pak začne liga a zas to vyšumí ...


ghosttt

včera 18:47

Bunda 16:44 -psal jsem to tady myslim tobe,kdyz se tady resil Nedved a jeho vstup do Hradce. Je to ryba,fotbalista perfektni,ale jinak maslo no. Frajer mel kliku,ze v Italii nedostal minimalne trojku v tyckovych laznich a stejne se nepoucil.

Pripad drevarske firmy v Blovicich jsem tady taky zminoval. Ojebali ho o 40 mio a on se stejnyma lidma spolupracuje do dnes. Máslo no.