Herrer 04:50 > na dalším mundialu mu bude 38, zkušenosti bude dost, 4 tituly se Spartou, 8 s Bayernem....
Mame vepředu 3 věže neposleme centr
Méchiko dneska hrálo sedmnáctiletýho Moru. Kluk co má 20 zápasů v lize, z toho 12 v základu, z toho jen 2x celých 90 minut. My vezmem Daridu a nasazujeme Součka a Sadílka. Sázka na jistotu... a ta vyšla podle předpokladů.
Martas007 04:48 > Šetříme si ho, aby nasál atmosféru a pak byl na dalším Mundialu zkušenější. Když ne na hřišti, tak třeba v televizním studiu. Hodně mu to dá.
Koubek (okamžitě) čau.
Ninel 04:48 > nedostal by je Sojka a Adolf by se na dědu zlobil...
Doufám, že dědek tímto skončil.
Herrer 04:46 > Teď jsem to chtěl napsat. Co by se stalo, kdyby dostal deset patnáct minut...
Na toho kokota fakt nemám
Ten starej palicak tam toho Sochurka neda. Me nasral dedek.
Průměrnej Sadilek a hlavně Hranáč si tu minutáž absolutně nezasloužili. Jak píšete, Coufal aspoň nebyl trapnej.
Tak Sochurek si udelal jenom peknej vylet
Taky jsem čekal, že tam toho Huga teď mohl dát...
Kluci mexičtí,nasaďte suspíky
Že nedostal Hugo vůbec čuchnout, přesně ukazuje, jak hrozně o fotbale přemýšlíme. Asi tam jel dělat klukům maskota, nebo já nevím. Možná na něj volali sahara, bufet?
Martas007 04:43 > Čekal jsem,až se Bosák odváží kritizovat, už začal a Zelenka žehlí :-),jinak koukám na Nově
Coufal slusnej match a az na jednu situaci i Holes. Nerad rikam
Soucek vypadá na krizak ://
Tak zatím nejlepší z té hrůzy Coufal
Miroslav_Beránek 04:38 > Neni,meli to v planu uz pred zapasem.
ACS-OloFan 04:41 > Tvoje chyba, ze koukas na CT :)
Ten Doudera musi dostat v satne strasnej ceres. Nechutne premotivovanej a netymovej vykon
ACS-OloFan 04:40 > už nevím
Já být na hřišti tak už mu dám facku a do toho ty kecy Zelenky :-(
Zelenýmu se vyčítala ta jedna situace, ale proti Douděrovi hrál jako Cafu.
Ten pablb je fakt zlej sen
omega13 04:37 > to byl ten před druhým gólem?
Ochoa si lepší kompars nemohl přát.
Je mi za ty kluky až trochu stydno. Že prostě dovednosti nemáme, není překvapení, ale že cíleně zabíjíme nebo ignorujeme i to málo fotbalovýho, co máme k dispozici, je úplně blbě a jestli to bafuňáři hodlají trpět, tak ať jdou do prdele.
Miroslav_Beránek 04:38 > přesně na tohle jsem teď myslel
Není to zesměšňování soupeře s tím Ochoou?
Martas007 04:35 > hraje hrozně ale jeden centr zprava byl slušný.
ACS-OloFan 04:35 > Ne
Dalo to vemeno aspoň jeden dobrej centr?
ACS-OloFan 04:25 > S tříkolkou to bude nezastavitelnej dopravní park.
Pohled na Nedvěda za vsechny komentáře
Mimochodem nevím jaká mediální agentura dala do fotbalových reklamních bloků opakující se spoty na ženský prostředek na hubnutí