caucho23

04:52

Herrer 04:50 > na dalším mundialu mu bude 38, zkušenosti bude dost, 4 tituly se Spartou, 8 s Bayernem....


dexicek

04:51

Mame vepředu 3 věže neposleme centr


Sodri

04:51

Méchiko dneska hrálo sedmnáctiletýho Moru. Kluk co má 20 zápasů v lize, z toho 12 v základu, z toho jen 2x celých 90 minut. My vezmem Daridu a nasazujeme Součka a Sadílka. Sázka na jistotu... a ta vyšla podle předpokladů.


Herrer

04:50

Martas007 04:48 > Šetříme si ho, aby nasál atmosféru a pak byl na dalším Mundialu zkušenější. Když ne na hřišti, tak třeba v televizním studiu. Hodně mu to dá.


Ninel

04:50

Koubek (okamžitě) čau.


caucho23

04:50

Ninel 04:48 > nedostal by je Sojka a Adolf by se na dědu zlobil...


Pavel.M.

04:49

Doufám, že dědek tímto skončil.


Ninel

04:48

Herrer 04:46 > Teď jsem to chtěl napsat. Co by se stalo, kdyby dostal deset patnáct minut...


dexicek

04:48

Na toho kokota fakt nemám


ghosttt

04:48

Ten starej palicak tam toho Sochurka neda. Me nasral dedek.


Herrer

04:48

Průměrnej Sadilek a hlavně Hranáč si tu minutáž absolutně nezasloužili. Jak píšete, Coufal aspoň nebyl trapnej.


Martas007

04:48

Tak Sochurek si udelal jenom peknej vylet


Pavel.M.

04:48

Taky jsem čekal, že tam toho Huga teď mohl dát...


ACS-OloFan

04:46

Kluci mexičtí,nasaďte suspíky


Herrer

04:46

Že nedostal Hugo vůbec čuchnout, přesně ukazuje, jak hrozně o fotbale přemýšlíme. Asi tam jel dělat klukům maskota, nebo já nevím. Možná na něj volali sahara, bufet?


ACS-OloFan

04:46

Martas007 04:43 > Čekal jsem,až se Bosák odváží kritizovat, už začal a Zelenka žehlí :-),jinak koukám na Nově


dexicek

04:45

Coufal slusnej match a az na jednu situaci i Holes. Nerad rikam

Soucek vypadá na krizak ://


Pavel.M.

04:44

Tak zatím nejlepší z té hrůzy Coufal


ghosttt

04:43

Miroslav_Beránek 04:38 > Neni,meli to v planu uz pred zapasem.


Martas007

04:43

ACS-OloFan 04:41 > Tvoje chyba, ze koukas na CT :)


Martas007

04:42

Ten Doudera musi dostat v satne strasnej ceres. Nechutne premotivovanej a netymovej vykon


omega13

04:41

ACS-OloFan 04:40 > už nevím


ACS-OloFan

04:41

Já být na hřišti tak už mu dám facku a do toho ty kecy Zelenky :-(


omega13

04:41

Zelenýmu se vyčítala ta jedna situace, ale proti Douděrovi hrál jako Cafu.


dexicek

04:41

Ten pablb je fakt zlej sen


ACS-OloFan

04:40

omega13 04:37 > to byl ten před druhým gólem?


Herrer

04:40

Ochoa si lepší kompars nemohl přát.

Je mi za ty kluky až trochu stydno. Že prostě dovednosti nemáme, není překvapení, ale že cíleně zabíjíme nebo ignorujeme i to málo fotbalovýho, co máme k dispozici, je úplně blbě a jestli to bafuňáři hodlají trpět, tak ať jdou do prdele.


ACS-OloFan

04:39

Miroslav_Beránek 04:38 > přesně na tohle jsem teď myslel


Není to zesměšňování soupeře s tím Ochoou?


omega13

04:37

Martas007 04:35 > hraje hrozně ale jeden centr zprava byl slušný.


Martas007

04:35

ACS-OloFan 04:35 > Ne


ACS-OloFan

04:35

Dalo to vemeno aspoň jeden dobrej centr?


ACS-OloFan 04:25 > S tříkolkou to bude nezastavitelnej dopravní park.


dexicek

04:31

Pohled na Nedvěda za vsechny komentáře


dexicek

04:30

Mimochodem nevím jaká mediální agentura dala do fotbalových reklamních bloků opakující se spoty na ženský prostředek na hubnutí