crazytea

včera 18:54

Pking 18:06 > pro mě je nejdůležitější levej krajní. Rynese bych prodal stagnuje tam dva roky a zlepšení žádný. Jarda bůh ví kdy se zapojí do přípravy možná tak týden před kvalifikaci. Nebo tam stáhnout Mercada a napravo hrát Karabce.


seagull

včera 18:53

dexicek 18:53 > wow je hattrick Messiho ...


Ninel

včera 18:53

ferousek 18:44 > ...A top posily veškerý žádný.


seagull

včera 18:53

Španělsko když se jim chce, tak proti nim nemáš nárok. Ale jako že si nekopneš vůbec. Nejhorší je ale vychytat zápas, kdy se Španělsku nechce


dexicek

včera 18:53

Gólů padá dost.. pěkně akce
Ale zatím pokud jsem něco nepřehlédl tak mi chybí nějaké WOW.
kdyžtak připomeňte


Letnak

včera 18:50

Ninel 18.29# teď do 13.7. je v Kosmo klid....pak letní příprava,soutěž začíná v půli Srpna


ferousek

včera 18:44

Kuchta v nějakém rozhovoru před cestou na MS mluvil o tom, že něco ví o změnách ve Spartě a naznačoval, že nebudou úplně malý. Konec Panáka je asi jedna z nich. Ale tý hluchý hmoty tam máme pořád strašně moc.


Bunda

včera 18:34

Ninel 18:31 > dvě osmičky. Vydra na doplnění boxu, protože má super tělo a Sochurek může z 8 dělat přečíslení.
Ono to tak i bude..


Ninel

včera 18:32

Karabce nemá cenu držet, ale Ševčíkovi bych dal rád šanci. I kdyby jako alternaci na křídlo.


Ninel

včera 18:31

Bunda 18:27 > Takže nejvejš máš Sochora, Vydrýs vosmička?

S Kaanem nepočítám a Albiona bych pustil s tím, že obratem přivedem šutéra do základu. Do útoku plus Kuchtič a vzal bych Patráka jako č. 3.


bruno_rossini

včera 18:29

Panák v B-týmu je z pohledu klubu dobrej tah. Spíš jsem překvapenej, že to vzal, mluvilo se o zájmu Baníku atd. Asi nakonec neměl na vybranou, nebo si to vyhodnotil tak, že z hlediska chatrnýho zdraví je tohle ta nejlepší možnost...

Mannsverka snad ani nemá cenu komentovat, takhle si posilování týmu fakt nepředstavuju. Přitom se nedá říct, že by byl za ty prachy úplně levnej...

Velký zklamání tenhle přestupák zatím, nečekal jsem bomby, ale jestli to bude pokračovat v podobnym duchu, tak se na novou sezónu ani těšit nebudu, protože se od ní nedá čekat nic dobrýho. Být Brianem, tak se jim na to ještě před začátkem sezóny vykašlu, pokud teda v těch příchodech sám nemá prsty, ale pochybuju...


Ninel

včera 18:29

Letnak 18:26 > Sakra... Chtěl jsem napsat - dobrý a co Kosmonosy? :)


Ninel

včera 18:28

Letnak 18:26 > Dobtx


Ninel

včera 18:28

Letnak 18:26 > Dobtx


Bunda

včera 18:27

Ninel 18:22 > Mannsverk, Vydra, Sochurek ( Eneme)

Pokud bude dvojka v záloze tak Mannsverk- Irving

Kaan přestup, Rrahmani taky, Ševčík si u Priskeho nekopne a Karabec bude mít dost zájemců venku.

Btw Uchenna má stále zdravotní problémy a nevypadá to dobře. Děda no.


Letnak

včera 18:26

Ninel 18.07# nedělám to léta jinak.... :)


Ninel

včera 18:26

Ninel 18:22 > * s Karou i Ševčíkem v kádru, do sestavy je nutně necpu. Určitě né oba najednou. :D


Průcha

včera 18:23

Španělé....něco neskutečnýho..


Ninel

včera 18:22

Bunda 18:20 > Když budem s Máňou v sestavě vyhrávat, srát mě nebude ani bez čísel.

Jak bys, Bundo, tady a teď optimálně sestavil středovou trojku? Z nemarodů, ale s Karou i Ševčíkem.


Bunda

včera 18:20

Pking 18:06 > Vždycky čtu, že nikdo nedává spoluhráčům nabídku..
Mannsverk je v tom nejlepší z celé ligy. Neustále dává spoluhráčům možnosti, protihráčům dělá práci,bere si jejich pozornost. Má skvělé držení míče, nonstop kontroluje své postavení aby bylo správné směrem nahoru, má velký přehled o spoluhráčích.
Tohle jsou super věci, které potřebuješ. Otevře ti to Sochurka i Enemeho

Nebude dělat čísla- fanoušky bude srát. Fotbal je velmi složitá hra


Tommy.

včera 18:20

Miroslav_Beránek 17:12 > naopak, klobouček


Ninel

včera 18:19

seagull 10:28 > No u toho našeho LK37 jsem v pozápasovym hodnocení taky zaslech jakoby podtón výmluv...


Ninel

včera 18:17

crazytea 08:46 > Jojo, to samý mi proběhlo hlavou. :D


Tommy.

včera 18:16

DarkCook 16:42 > za takový nemehlo je to víc než dost.


Tommy.

včera 18:16

Panákovi především potlesk za to, že to vzal.


Ninel

včera 18:14

Letnak 18:01 > Na jaro by tam Pany nechtěl... Ale troufám si říct, že by se s Panym béčko zachránilo.


Ninel

včera 18:13

Pking 18:06 > Neměl tu rozehrávku převzít Irving??


Ninel

včera 18:07

Budíček! Zejtra se losuje první liga. Je tu někdo, kdo jako já čeká na los, aby si uzpůsobil dovolenou a nepřišel o domácí zápasy? :)


Pking

včera 18:06

Mannsverk je úplně v pohodě, na DZ je fotbalovej až až, neztrácí míče. Kaan končí, Sivert se posune na jeho místo nejníže postaveného záložníka s převážně defenzivníma úkolama a jistou rozehrávkou. On fakt není žádný dřevo, vlastně mám u něj největší obavu o jeho zdraví. Ještě bych hodně rád, kdyby se povedlo podobně přívést i Sonneho. Ale pak už je potřeba začít přivádět i hráče, co nás posunou dál. Přál bych si top útočníka (počítám s odchodem Rrahmaniho), top běhavýho střeďáka (o DZ se imho poperou Sivert s Irvingem, k nim bych chtěl nějakýho Laciho, co by měl ofenzivnější úkoly než DZ. To jsou pro mě osobně momentálně absolutní priority na to, abychom byli lepší než na jaře. A samozřejmě bych se dále nebránil levému bekovi/wingbekovi (v každém případě) a pravému bekovi/wingbekovi (pokud by byl Sonne nereálný).


Letnak

včera 18:01

Tak za mne,Panák v Bečku ok. Jen tam mohl být už na jaře,ti kluci někoho zkušenýho vedle sebe potřebují.


ghosttt

včera 17:32

Stuttgart toho Undava proda za raketu,to je zabijak. Pekne si ho Stuttgart pred MS prodlouzil. To bude prestup roku.


ghosttt

včera 17:29

A stejne jsem se starej vocas nechal tou Spartou strhnout. Kaslu na to. Vcerejsich poslednich dvacet minut Nemcu se Slonama byl luxus fotbal. To je takova parada sledovat muzstva,ktery serou na nejakou dominanci a hrajou fotbal.


crazytea

včera 17:28

Panák trapný.. Zachránit jim druhou to se mu nechtělo a pak když po něm nikdo z ligy nesahl kuli jeho zdravotní kartě tak najednou mu nevadí jít hrat třetí.


ghosttt

včera 17:23

Bunda 17:08 > Sestavim za tejden jedenactku z mých byvalich spoluhracu,(dneska samej padesatiletej dedek) a dvacet minut nepucime nikomu balon,klidne i v divizi. Ale nepucime jim ho jen na nasi polovine,jak ho pak ziskaj,tak jsme v prdeli a uz se s nim nepotkame do konce zapasu,vyjma rozehrani po obdrzenym golu.


Dalos

včera 17:19

Shog1 17:13 > Přesně. Tohle je za prvé nedůstojné zakončení a za druhé s ním mohli tu druhou ligu zachránit. Přitom je od podzimu jasné, že s ním BP skončil. Nechápu.