Kdyby CR7 překonal nějakým zázrakem Messiho rekord, tak jsem si jistý, že to s ním takto tým slavit nebude..
Dát tu penaltu tak má snad historický zápis , dvakrát po sobě hattrick
Uz ta nahravka byla naprosto genialni
A ještě v 38 letech peláší od půlky na bránu v nastavení druhého poločasu. Suchopárku!
Jak všichni na něj čuměli, tohle je akce best off tohoto MS
To je král!
Messi neskutečnej
omega13 19:39
Kdyby jsi šel radši na taneček :)
Zatím takový průměrný máč
2:0 střely, Argentina kontroluje na pul plynu
Ale nastavení se Rakousko nedotklo balonu :D ti ho prostě nepůjčí
trochu vyhecovaný z obou stran. Ale sympatický, že se toho Rakousko nebojí a jak to jen jde, valí dopředu
Slyšel jsem Folprechta před MS že Messi Kloseho překoná. Ten mu fandí, pomyslel jsem si.
dexicek 19:40 > teď už ví, že na Liovu pravou ten brankář umí. Tak dal vlevo.
dexicek 19:31 > teď už se soustředil
Už mě ten fotbal štve. V lázních jdu na večeři a po ní procházka, vyrazím , ale radši se podívám na mobil jestli se nehraje nějaký zajímavý zápas. Půjdu zítra pokud tedy,
to byla mŇamka
majk 18:38 > ty ji přestřihli certifikovanejma nůžkama...
Messi i kdyby trefil branku -tak mu jí lapne
To bylo hodne odflaklý
Aadvisor 19:26 > Uz nastesti nehraje :)
Aadvisor 19:26 > no dohrál PL :D ...
seagull 19:25 > Soucek hraje PL a co?
Aadvisor 19:18 > vždyť tam mají 80 procent kádru co hraje bundesligu
Herrer 19:14 > 1990 byl dobrej fór. Němcům tlačili káru celej šampionát včetně finaále.
…Uplne blbe
Rakouska liga nic moc, plno cizincu z Balkanu a nehrajou s jednim z favoritu…
Rakušani nejsou vůbec špatný ale
Malinko mi to připomnělo penaltu na Klinsmanna v 1990, kdy tam byli Straka s Chovancem.
Člověk vidí jeden útok a nevidí scénář, jak bysme proti tomuhle mohli uspět :-)
to je penalta ne?
Tvl, ta kvalita, ta rychlost...
ghosttt 18:39 > Na Karlštejně máš café Pikola. To stojí za výlet
ghosttt 18:39 > 10 minut mozna v noci. Ve spicce tak 40 minut
majk 18:41 > Ono to tady má asi tradici. Ostatně šéfem unie českých trenérů byl dlouhý léta Verner Lička, jehož největším trenérským úspěchem byla záchrana s Baníkem v posledním ligovym kole.
seagull 18:26 > Špatně. V Českých Budějovicích by chtěl žít každý. :D
r0b0t 18:32 > to je přesně důvod, proč je českej fotbal tam kde je....vydřel si to, od kurvení mladejch až po teď. Ale zkušenosti se šetřením hráčů na čtvrtfinále se můžou ve čtvrtek hodit.....takovejch lidí máš ve fotbale hrozně moc, Dovalil, Brabec, teď má našlápnuto Pešír.....odbornost nula, zodpovědnost nula.....kariéra k nezaplacení