Celticgirl

včera 14:11

otázka na Loučku a na udržení lidí v realizáku v béčku (už vloni odešel datový analytik do Plzně např.). Rosa - na Louku jsme nezměnili názor, bylo tam více věcí, proč je sestup. Už to, že měl několik pohovorů s ligovými tými, ukazuje to jeho kvalitu... v béčku budou vždy změny, sami je chceme, chceme je posouvat, to je náš cíl. Oba dva analytiky jsme do Plzně prodali.


Celticgirl

včera 14:09

Jestli je něco, co plánují dělat jinak. Brian: Nezmění všechno vzhůru nohama, ale některé věci musíme dělat líp než jsme dělali... fans chtějí vidět více šancí, více gólů, to je náš cíl.. jako zápas proti Hradci.. velké držení šance, ale málo šancí, málo gólů. Chválil defenzivu, potřebuje udělat teď další krok hlavně v ofenzivě. Chceme titul. Doufá že fans uvidí, že opradu chceme bojovat


Celticgirl

včera 14:04

dotaz na rozestavění, jestli u toho zůstaneme... Brian: nikdy nevíte, co se stane, ale cítím, že nám nové rozestavění pomohlo. Dostali jsme víc dynamiky do středu zálohy bla bla. Ale plán je zůstat u tohoto systému, hodně jsme rozvinuli potenciál dalších hráčů. Potřebujeme šance a góly, na tom potřebujeme zapracovat.


Celticgirl

včera 13:59

Brian nevěří tomu, že by měl v kádru někoho, kdo nechce vyhrát každý zápas. Nemyslí si, že loňský výpadek byl o motivaci. Zranění jsou vždy problém, musíme mít soupisku takovou, aby se to neprojevilo. Poučili se, zhodnotili si to, budeme silnější... Máme dobrý tým, přivedli jsme spoustu hráčů vloni, teď musíme najít ty rozdílové hráče, ať už z našeho kádru nebo případně posila


Aadvisor

včera 13:57

Celticgirl 13:49 > Rychlost po stranach chybi nejen nahore, ale i dole


Tolnerian

včera 13:55

Loučka zůstává trenérem Béčka. Obměna realizačního týmu


Celticgirl

včera 13:54

Kaan a Albion - jedná se, věci se mění... těžko říct, kdy se co stane.
ad spekulace o změně kapitána - Rosa - nechal to na Brianovi. Brian: Šulo bude kapitán i další rok, vrací se v pondělí z dovolené. Bude potřebovat hráče, kteří ho podpoří. Budou to asi jiní než vloni (konec Panáka, se Sáďou), čeká to od Šévy s Vydrou.


crazytea

včera 13:52

Celticgirl 13:49 > vidíš rychlost na křídlech díky kuolovi a mercadovi vidím.. Kámen úrazu jsou beci zvlášť Rynes, Zelený, kadeř. Tak bych čekal spíš rychleho beka než křídlo.


Fanda Fotbalu

včera 13:49

Tak jsem zkouknul tabulky skupin, abych zijistil kdo z týmů, které mají zajištěný postup z 1.místa hraje proti týmu, bojujícímu o postup. Dvojtip na výhru Ekvádoru a ČR to jistí!


Celticgirl

včera 13:49

ad Birma - nemá dobrý hostování za sebou, uvidíme, kdo odjede na soustředění

řešíme i devítku, bude se odvíjet od odchodů. Cílem je co nejvíce nechat zálohu spolu, čekají že Irving i Santi půjdou nahoru. Chybí nám rychlost po stranách, proto přišel Singateh, přijít by měl ještě jeden hráč


DarkCook

včera 13:48

Celticgirl 13:46 > Ano, on navíc má individuální plán, kvůli tomu zranění z konce sezony.


Celticgirl

včera 13:46

DarkCook 13:44 > už dojel? OK, ale dorazil později, ne? Když měli testy, on měl na instáči teprve že si balí


Fanda Fotbalu

včera 13:45

crazytea 13:30 > :D


DarkCook

včera 13:44

Celticgirl 13:41 > Grimaldo trénuje normálně na Strahově.


Celticgirl

včera 13:43

ad zraněný: Vindahl na přelomu července/srpna by měl být ready. Už běhá
Uchenna: ještě pár týdnů potrvá, než se připojí
Penxa a Magnus - tam to bude trvat samozřejmě déle


Celticgirl

včera 13:41

Aadvisor 13:41 > volno má i třeba Haraslín nebo Grimaldo, taky repre, byť měli jen nějaký přátelák, mají delší volno než ostatní.


Celticgirl

včera 13:41

Chválil Suchomela, u kterého z toho vyplývá, že tu zůstane a dokonce mluví o nějaké dobré roli..
Dál nějak vyplynulo, že o navrátivší se hráče z hostovaček je i nadále zájem, takže se uvidí.. konkrétní nebyl, asi mířil na Karu se Ševčíkem.


Aadvisor

včera 13:41

Celticgirl 13:38 > Reprezentanti? Ze by lovil na MS?


Celticgirl

včera 13:38

Dotaz na příchody.. jestli je všechno hotový. Rosa: U některých hráčů je to jedno, kdy přijdou, protože jsou stejně třeba reprezentanti, stejně by dostali nějaké volno atd... pohyby ven i dovnitř budou, konkrétní nebyl.


Celticgirl

včera 13:36

První dotaz na Dúbravku. Rosa: dali si s ním termín, do kdy se měl rozhodnout.. protože jsme nechtěli čekat dál a varianty co měli rozjednaný, by zřejmě uprchly, proto přišel takhle brzo Maďar. Prý ho znají delší dobu, i z trénink.procesu, typologie brankáře, která se jim líbí a věří že může být úspěšný.


Vezir

včera 13:35

Jestli dobre vidim, tak nase repre bude uplne ta prvni ze vsech co poleti domu. Tak vidite, aspon v necem jsme jednicky, a pak ze se na vsem neda najit neco pozitivniho....


Celticgirl

včera 13:32

crazytea 13:28 > Pokud bude něco zajímavýho, hodím to průběžně sem.. zatím tam jen hraje nějaká hudba.. tak snad to brzy začne a to zpoždění nebude velký..


crazytea

včera 13:30

omega13 13:19 > spis by mel začít trénovat ze smichace na Strahov., stadion už je skoro hotový.


crazytea

včera 13:28

Jestli někdo bude sledovat teď tu tiskovku tak pak dejte vědět jak hodně se pochválili a jak moc jsou spokojeni s kadrem.
Btw celou tu pauzu mezi sezonama z nich mám pocit jako by jsme vyhráli titul my. Vysmátý a spokojený sami se sebou.


omega13

včera 13:19

dexicek 08:50 > Nesmíš si na začátku dávat nesmyslně vysoké cíle. Riegrovy sady! Zkusil bych Václavák samozřejmě ne z Můstku. U toho je i výhoda že když ti dojde, tak snadno seženeš..... vitamíny.


dexicek

včera 13:01

Hradec bude příští rok nepříjemný pro každého


ACS-4Ever

včera 12:41

Ronaldinho se vraci hrat v Italii. Rosa snad taky neco navari jeste.


brychtal

včera 12:36

dexicek 11:02 > a co Rosický Tomáš z Letné? Ten je chcíply celoročně.


brychtal

včera 12:31

crazytea 08:30 > tyto snahy jsem jako stařec ukončil před dvěma týdny... Jen max. golf a veget.


brychtal

včera 12:28

dexicek 08:17 > až zítra brzo ráno, nepredbihej.


dexicek

včera 12:06

tvl dědek jak se omlouvá..achjo...
to mne byl sympatičtější předtim


Aadvisor

včera 11:55

Se zpozdenim jsem si dnes v aute poslechl posledni KBZ o kterem tu nekdo psal a vyzivna cast o Sparte a o TR, s kterou musim naprosto souhlasit. At je Vacek jakkoli spis bavic, tak tohle presne sedi.


ACS-4Ever

včera 11:53

Tolnerian 11:49 > to bude asi urcite. Dokud se neuzdravi Vindhal.


Tolnerian

včera 11:49

Suro nová smlouva. Tak to bude jednička :-) Snad


Herman

včera 11:48

bohužel i když stále věřím asi to bude poslední zápas na letošním MS s naší učasti.Děda koubek se nebude pouštět do nějakých větších akc.