fabulus

včera 21:01

Kdyby CR7 překonal nějakým zázrakem Messiho rekord, tak jsem si jistý, že to s ním takto tým slavit nebude..


ACS-OloFan

včera 21:01

Dát tu penaltu tak má snad historický zápis , dvakrát po sobě hattrick


Aadvisor

včera 21:01

Uz ta nahravka byla naprosto genialni


seagull

včera 21:01

A ještě v 38 letech peláší od půlky na bránu v nastavení druhého poločasu. Suchopárku!


ACS-OloFan

včera 21:00

Jak všichni na něj čuměli, tohle je akce best off tohoto MS


seagull

včera 20:59

To je král!


ACS-OloFan

včera 20:59

Messi neskutečnej


disi

včera 20:30

omega13 19:39
Kdyby jsi šel radši na taneček :)


dexicek

včera 19:56

Zatím takový průměrný máč
2:0 střely, Argentina kontroluje na pul plynu


seagull

včera 19:53

Ale nastavení se Rakousko nedotklo balonu :D ti ho prostě nepůjčí


seagull

včera 19:48

trochu vyhecovaný z obou stran. Ale sympatický, že se toho Rakousko nebojí a jak to jen jde, valí dopředu


omega13

včera 19:46

Slyšel jsem Folprechta před MS že Messi Kloseho překoná. Ten mu fandí, pomyslel jsem si.


brychtal

včera 19:44

dexicek 19:40 > teď už ví, že na Liovu pravou ten brankář umí. Tak dal vlevo.


dexicek

včera 19:40

dexicek 19:31 > teď už se soustředil


omega13

včera 19:39

Už mě ten fotbal štve. V lázních jdu na večeři a po ní procházka, vyrazím , ale radši se podívám na mobil jestli se nehraje nějaký zajímavý zápas. Půjdu zítra pokud tedy,


seagull

včera 19:39

to byla mŇamka


brychtal

včera 19:39

majk 18:38 > ty ji přestřihli certifikovanejma nůžkama...


dexicek

včera 19:31

Messi i kdyby trefil branku -tak mu jí lapne

To bylo hodne odflaklý


Martas007

včera 19:30

Aadvisor 19:26 > Uz nastesti nehraje :)


seagull

včera 19:28

Aadvisor 19:26 > no dohrál PL :D ...


Aadvisor

včera 19:26

seagull 19:25 > Soucek hraje PL a co?


seagull

včera 19:25

Aadvisor 19:18 > vždyť tam mají 80 procent kádru co hraje bundesligu


r0b0t

včera 19:19

Herrer 19:14 > 1990 byl dobrej fór. Němcům tlačili káru celej šampionát včetně finaále.


Aadvisor

včera 19:18

…Uplne blbe


Aadvisor

včera 19:18

Rakouska liga nic moc, plno cizincu z Balkanu a nehrajou s jednim z favoritu…


seagull

včera 19:16

Rakušani nejsou vůbec špatný ale


Herrer

včera 19:14

Malinko mi to připomnělo penaltu na Klinsmanna v 1990, kdy tam byli Straka s Chovancem.


Herrer

včera 19:09

Člověk vidí jeden útok a nevidí scénář, jak bysme proti tomuhle mohli uspět :-)


seagull

včera 19:07

to je penalta ne?


Herrer

včera 19:07

Tvl, ta kvalita, ta rychlost...


Bunda

včera 19:02

ghosttt 18:39 > Na Karlštejně máš café Pikola. To stojí za výlet


Aadvisor

včera 18:54

ghosttt 18:39 > 10 minut mozna v noci. Ve spicce tak 40 minut


r0b0t

včera 18:44

majk 18:41 > Ono to tady má asi tradici. Ostatně šéfem unie českých trenérů byl dlouhý léta Verner Lička, jehož největším trenérským úspěchem byla záchrana s Baníkem v posledním ligovym kole.


Ivoš

včera 18:43

seagull 18:26 > Špatně. V Českých Budějovicích by chtěl žít každý. :D


majk

včera 18:41

r0b0t 18:32 > to je přesně důvod, proč je českej fotbal tam kde je....vydřel si to, od kurvení mladejch až po teď. Ale zkušenosti se šetřením hráčů na čtvrtfinále se můžou ve čtvrtek hodit.....takovejch lidí máš ve fotbale hrozně moc, Dovalil, Brabec, teď má našlápnuto Pešír.....odbornost nula, zodpovědnost nula.....kariéra k nezaplacení