dexicek 11:55 > Nel jsi pravdu se tretim mistem, ne s tim, ze bychom byli tak jako tak out. Coz neni pravda, sance by porad byla
Obočím ke Spartě.. Spekulace na další křídlo.
S tím jaká nekvalita zůstává na krajních becich tak by mi fakt asi nevadilo kdyby tam stáhli Mercada. On je lepší nalevo ale tam je číslo jedna Sulo. Vzadu může být na obou stranách.. S jeho pohybem to nebude takový ústup. Mi z krajního beka může dělat body a góly jako preclík nebo sonne. Viděl bych ho nalevo radši než Rynese.
Takže chcete říct že Marťas se plet ?:))
dexicek 11:49 > No měl jsi pravdu, byli bychom třetí se skore -3.
Ale v minitabulce třetích mist bychom byli aktuálně devati (ne osmi jak jsem psal), ale pořád by byla sance.
Rakousko by muselo porazit Alzisko a zároveň nedostat gol (pri prohre 0:1 bychom meli komplet stejné statistiky, tak by pak asi rozhodoval počet karet) a Kongo be nesmělo porazit Uzbekistan.
V tom případě mám pravdu
dexicek 11:49 > Pak pocet vstrelenych golu a pak az vzajemny zapas
AI říká počet střelných gólů v mini tabulce .. to bychom měli s Kóreou stejně
Meli bychom stejny pocet bodu s Koreou i JAR, ale absolutne nejhorsi skore. Takze bychom museli JAR porazit vyrazne a ne jen 1:0
Co teda hraje roli když mají tři týmy stejný počet bodů i stejný rozdíl skóre v minitabulce?
dexicek 11:48 > tom případě nemáš pravdu, ze bychom byli out.
Youthforce 11:46 > z toho samozřejmě vycházím. My s JAR 1:0.. Jar-Korea 1:0
Youthforce 11:41 > Pokud bychom brali v potaz, ze by JAR nevyrovnalo a utkání skončilo 1:0 pro nas.
Protože my bychom gol na 2:1 nedali, ani kdyby se hralo doteď
Aadvisor 11:26 > sks prisla s nabidkou ktera se neodmita. Tezko rict jestli by prodejem do zahranici dostaly jeste vic. Ale v Liberce to delaj dobre.
Martas007 11:30 > A na to jsi přišel jak? Skončili bychom třetí.
V tabulce třetích míst bychom byli s -3 na osmem místě a pořád měli šanci postoupit.
dexicek 11:29 > A ja ti pisu, ze bychom nos neutreli, protoze bychom postoupili primo ze druheho mista :D
Aadvisor 11:26 > Diakite je trošku zajíc v pytli.. může to být jackpot, který odejde za 500, ale taky to může být pouze hráč do užší rotace.
Potenciál má obrovský, ale to není vše.
Kania to víc moc dobře. Stejně tak musí tlačit i na přestup Mahmice
Martas007 11:20 > No to můžeme spekulovat. Ale ta myšlenka byla taková že třetí místo se třemi body co jsme považovali téměř za 100% postup.. bychom utřel nos
Zajimavy vyjadreni Nezmara. Meli sice zajemce ze zahranici na N’Guesana a Diakiteho, ale na zapade cekaji s rozhodnutimi az po MS. Tak nechteli riskovat, ze to nevyjde a kdyz prisel balik od seshita, tak to vzali. Evidentne potrebovali prachy
LK37 to slušně žere klobouček …
dexicek 10:14 > Ogba s tim zraněním asi neudají.. leda by mel zájem Rosa :))
Pokud pomineme to, ze za teto okolnosti by Korea s JAR mozna neprohrala.
dexicek 11:03 > Jak jsi na to prisel? Kdybychom porazili JAR 1:0, tak jsme skonciili ve skupine druzi.
Pavel Nedvěd: "Máme trenéra, kterého jsme chtěli, a máme ho na 2,5 roku."
"Zahraniční trenér? Jistě víte, že jsme to před panem Koubkem zkoušeli, nebo jsme se snažili získat zahraničního trenéra. Ale myslím, že máme maximum, co jsme mohli získat. Máme zkušeného trenéra, který nám ještě hodně dá."
No tvl repre zacne byt asi pekne toxicka zase.
Mimochodem kdybychom náhodou porazili šťastně jar A prohráli s mexikem jakkoliv tak stejně bychom nepostoupili ani ze třetího místa se třemi body
Na tom videu se mu hrozně třesou ruce. Z nervozity? Evidentně se mu to neříká lehce. A ta zmínka o trenérech, který je potřeba vychovávat a co se pak budou vzdělávat... Panečku, co tam Koubek a jeho tým museli dělat?
LK je urcite dobry kapitan a hecir. Mel i dobry pozapasovy rozhovory. Ale tohle mu uplne nesedlo.
Pravda je že teďka čtu to prohlášeni v textové podobě a vyznivá to už o dost lépe než live od unaveného Krejčího příletové hale
dexicek 10:47
Souhlas
disi 10:44 > ta snaha ok, nepochybuji že to je myšleno co upřímně.. ale celkový vyznění je za mě hodně rozpačitý
Pravda že na druhé straně je Nedvěd který asi umí mluvit líp ale obsah je úplně alibistický a falešný
Martas007 10:32
On to vysvětlil před tím.
Že už nechce pořád odpovídat na stejné otázky.
Tak to sepsal a chtěl dát na ss.
Pak to přečetl.
Už chtěl mít od toho všeho pokoj.
Nedivím se mu.
„Jelikož jsem odpovídal už na mnoho dotazů, rozhodl jsem se, že si dám myšlenky na papír,“ vysvětloval asi dvacítce novinářů a v ruce žmoulal deník, do něhož si rukou napsal poznámky. „Chtěl jsem se vyjádřit formou dopisu na sociálních sítích, ale když jsem se dozvěděl, že bude mediální aktivita, budu to sdílet takto.“
Ach jo Láďo to byla bohužel snůška obecných nekonkrétní jednotlivostí slepená skoro se mi chce říct do blábolu
Co řekl LK?
Ty vole, co to je za bizar, ze to Krejci cte ze zapisnicku? Pardon, Ladu mam rad, ale tohle je strasne trapny :Dhttps://www.instagram.com ...
Dobře to Ládík shrnul.
A ta věta o těch progresivních trenérech tnula do živého.
Jen asi ne do Trundy.