dexicek

10:13

Žid má aktuálně asi šest reprezentační stoperu tam to bude slušný konkurenční mazec


dexicek

10:11

Podle Nedvěda to byl vlastně celý úspěch a Koubek zůstává téměř jistě


dexicek

10:11

Tak hodně zajímavý návrat fotbalistů do Čech včetně prohlášení kapitána


Martas007

10:06

seagull 09:46 > Holes vi, ze na dalsim Euru mu uz bude 35 a pres to mnozstvi mladych stoperu by se uz zrejme ani nevesel do nominace. To je uplne jinej pripad nez Schick.


Martas007

10:05

Kania o N'Guesanovi: Nejlepsi stoper, ktereho jsem kdy v ceske lize videl.

:)))))))


majk

10:01

jinak Francouze jsem dal na pc bez zvuku,hned jak jsem slyšel upištěný duou Bosák Zelenka, při Senegalu jsem zapl pátou sérii Medvěda a měl jsem do rána bohatej program....


Bunda

10:00

majk 09:59 > Přesně tak. Takovej samba kriplik nemůže překvapit snad nikoho.. asi může:(


majk

09:59

Nedvěd může být zklamání jen pro bašťouny


seagull

09:46

Nedvěd a ten jejich spolek to je obrovský zklamání. S takovým přístupem se nemůžeš hnout z místa. A celý to zapadá do obrazu jaj tu v týdnu popisoval Karlos.

A už se nedivím Schickovi a i klobouk dolů Holešovi, že to taky položil, ten taky mohl klidně ještě hrát a nějakou odměnu za start pobrat. Souček, Coufal samozřejmě nic.....


Luxusní článek od 34


brychtal

08:06

Trundy


brychtal

08:05

Léto je tady. Vítejte prázdniny! Už žádný ošklivý český fotbal! Teď pár dní jen pro potěchu oči a srdce.
Ale vedení svazu a rozhodčích nám do toho asi hodí vidle. Pamatujte si a nenechte se ošálit Nedvědy, Trumfy, pomylenymi Smicry... Bobek zůstane bobkem ať ho zabalis sebekrásněji.


crazytea

07:57

Mě děsí že repre zatím neukoncil Souček. Ten tam bude v září zase. Snad ty tři výprasky co přijdou konečně něco změní. Teď je období lhaní si do kapsy.
Už vidím jak tam dá v září Sochurka proti Španělsku a na tiskovce řekne.. Podívejte dostal šanci a neprosadil se takže sem měl pravdu že na to nemá


Jyryb

07:48

Fanda Fotbalu včera 23:15
Nebuď tak přísný, horší než my bylo 9 týmů.
Lze na to pohlížet i jinak.

Katar
Haiti
Curaçao
Tunisko
Zéland
Irák
Jordánsko
Panama
Uzbekistán

To znanená krásný 39. místo.
Jen 7 míst od postupu.
A v žebříčku FIFA jsme 41., takže jsme vlastně hráli nad své možnosti. ;-)



omega13

07:42

Muslera to dokázal, prakticky sám dokázal vyřadit Uruguay.


omega13

07:04

Egypt v Írán konec stál za to.


omega13

07:01

Miroslav_Beránek 06:49 > Jj to byla jižní Amerika v kostce.


Tolnerian

06:56

Belgie to nehraje moc chytré. Nahání si skóre a skončí první v tabulce. Jako druzí by šli na Austrálii.


omega13 06:47 > Ty sáňky byly předpisový.


omega13

06:47

Neměla by Sparta na Cannobia? Fotbalista dobrej a přinesl by na hřiště emoce. Půlhodinu před koncem už jen čekání kdy mu definitivně rupne v kouli.


k196

04:04

Tvl Kapverdy in, Uruguay out....to jsou veci....


Martas007 02:04 > To je jen předkrm před Pride Match Egypt - Írán.


Martas007

02:04

Tak co? Je tu jeste nekdo, kdo ponocuje kvuli zapasu Kapverdy - Saudska Arabie? :D


ACS-fan

00:16

Přesnější údaj bychom získali po vynásobení hodnoty kádru koeficientem vyjadřujícím hodnotu tr enéra. Ale tento koeficient transfermarket nenabízí.


ACS-fan

00:10

Fanda Fotbalu včera 23:15 > Hodnota kádru je jen orientační ukazatel. Ale pokud budeme brát tato čísla vážně, tak z toho mj. plyne, že hodnota kádru sama o sobě nedoručí koukatelný forbal ani dobré výsledky.


Fanda Fotbalu

včera 23:15

Až bude zase někdo český debakl svádět na to, že nemáme kvalitní hráče: Na transfermarktu je tabulka hodnoty kádrů účastníků MS. Jsme na 28.místě, těsně za Mexikem a před Koreou i JAR. Méně hodnotný kádr než my má 20 týmů, ale horší výsledek než my uhrály jen dva.


Celticgirl

včera 22:53

ACS-OloFan 22:43 > je dobrej, i když je dost znát, že si to MJ produkovat :). Každopádně přesně tohle mě vtahlo a člověk si zavzpomínal na dětství, kdy si na něj každý hrál, ač ho málokdo viděl hrát, víceméně jen sestřihy v BBV :). Kult osobnosti jako prase. Vůbec si nedovedu představit, kdyby žil v době internetu apd., protože mi přijde, že už tenkrát dosáhl něčeho, co snad ani nejde vyhajpovat víc..


ACS-OloFan

včera 22:43

Jestli máte někdo rádi basket , zejména MJ23 , tak si dejte na Netflix minisérii Last dance


seagull

včera 22:36

Magic Mike!


ACS-OloFan

včera 22:34

seagull 22:16 > máš SZ ,
jednu :-D


Ivoš

včera 22:27

Novák 22:17 > Já tyto ne příliš zdařilé počiny komentuji slovy "sám bych to líp neudělal". :))


ACS-4Ever

včera 22:27

Uvidi se jeste proti silnejsim souperum, ale Francie podle me nejvetsi favorit na titul.


Novák

včera 22:17

Tak takhle nejak bych, troufnu si rict, tu pentli asi umel kopnout taky :-)


Celticgirl

včera 22:16

seagull 22:16 > aspoň ty jejich zápasy budou zábavný :-)


Celticgirl

včera 22:16

dexicek 21:56 > mi to přišlo celkem dobrý, ale od aréna jsem z toho nebyla a sledovala jsem to celkem dlouho na své poměry.. Nebylo to něco, co bych chtěla co nejdřív vidět celý, že by mě to vytáhlo natolik, abych si dala dva díly za sebou, kolikrát jsem měla mezi díly i týdenní mezeru a mezitím koukala na něco jinyho..