Ninel

včera 18:13

Pking 18:06 > Neměl tu rozehrávku převzít Irving??


Ninel

včera 18:07

Budíček! Zejtra se losuje první liga. Je tu někdo, kdo jako já čeká na los, aby si uzpůsobil dovolenou a nepřišel o domácí zápasy? :)


Pking

včera 18:06

Mannsverk je úplně v pohodě, na DZ je fotbalovej až až, neztrácí míče. Kaan končí, Sivert se posune na jeho místo nejníže postaveného záložníka s převážně defenzivníma úkolama a jistou rozehrávkou. On fakt není žádný dřevo, vlastně mám u něj největší obavu o jeho zdraví. Ještě bych hodně rád, kdyby se povedlo podobně přívést i Sonneho. Ale pak už je potřeba začít přivádět i hráče, co nás posunou dál. Přál bych si top útočníka (počítám s odchodem Rrahmaniho), top běhavýho střeďáka (o DZ se imho poperou Sivert s Irvingem, k nim bych chtěl nějakýho Laciho, co by měl ofenzivnější úkoly než DZ. To jsou pro mě osobně momentálně absolutní priority na to, abychom byli lepší než na jaře. A samozřejmě bych se dále nebránil levému bekovi/wingbekovi (v každém případě) a pravému bekovi/wingbekovi (pokud by byl Sonne nereálný).


Letnak

včera 18:01

Tak za mne,Panák v Bečku ok. Jen tam mohl být už na jaře,ti kluci někoho zkušenýho vedle sebe potřebují.


ghosttt

včera 17:32

Stuttgart toho Undava proda za raketu,to je zabijak. Pekne si ho Stuttgart pred MS prodlouzil. To bude prestup roku.


ghosttt

včera 17:29

A stejne jsem se starej vocas nechal tou Spartou strhnout. Kaslu na to. Vcerejsich poslednich dvacet minut Nemcu se Slonama byl luxus fotbal. To je takova parada sledovat muzstva,ktery serou na nejakou dominanci a hrajou fotbal.


crazytea

včera 17:28

Panák trapný.. Zachránit jim druhou to se mu nechtělo a pak když po něm nikdo z ligy nesahl kuli jeho zdravotní kartě tak najednou mu nevadí jít hrat třetí.


ghosttt

včera 17:23

Bunda 17:08 > Sestavim za tejden jedenactku z mých byvalich spoluhracu,(dneska samej padesatiletej dedek) a dvacet minut nepucime nikomu balon,klidne i v divizi. Ale nepucime jim ho jen na nasi polovine,jak ho pak ziskaj,tak jsme v prdeli a uz se s nim nepotkame do konce zapasu,vyjma rozehrani po obdrzenym golu.


Dalos

včera 17:19

Shog1 17:13 > Přesně. Tohle je za prvé nedůstojné zakončení a za druhé s ním mohli tu druhou ligu zachránit. Přitom je od podzimu jasné, že s ním BP skončil. Nechápu.


ffontan

včera 17:19

Jak někdo poznamenal na ksichtoknize, je hezký, že Mannsverk má třeba hodně vysokou úspěšnost přihrávek, ale je to k ničemu, když těch příher devadesát procent (možná ještě víc) je dozadu a na překulovanou se stoperama. Teda v rámci férovosti ještě nutno dodat, že ti ostatní hráči na tom nejsou o moc líp, taky devatenáctkrát z dvaceti případů jeb to dozadu na stopery a překulovat.


ghosttt

včera 17:15

Bunda 17:08 > ja ti nevim,byl bych moc rad, kdyby se to co pises stalo. Ale moc tomu neverim. Rosicky chce dominantu na mici,ale prijde mi,ze hlavne na nasi polovine hriste a na takovou dominanci mu s prominutim seru.


Shog1

včera 17:13

Panák mentor..možná ho tam měli instalovat o pár měsíců dřív a třeba se nemusela řešit třetí liga.
Divim se,že to ještě někde nezkusí.


Miroslav_Beránek

včera 17:12

Pany v ČFL. Není to škoda ?


crazytea

včera 17:12

Bunda 17:08 > to se říká už kolik let o rynesovi a míč mu překáží pořád stejně


Bunda

včera 17:08

ghosttt 17:03 > Mannsverk má super věci, má Spartě co nabídnout, ale musí mít větší koule.. A věřím, že to letos rozbalí.


ghosttt

včera 17:03

DarkCook 16:42 > no to je balík a to pořádnej! Za tohohle posunovače a krále malejch domů z poloviny hřiště a navíc proložených faulama jak v přípravce. Masakr udelat tohohle hrace po hostovačce v ktery neukazal vubec nic. Drahej i za jedno ojro.


ghosttt

včera 16:54

Tommy. 16:38 > já jsem sem kvuli tomu cca tricet hodin nevlezl. Bylo me jasny,ze se tady to kopyto bude resit a nechtel jsem si kazit radost z fotbalu,kterej ted sleduju den co noc a noc co den.


ghosttt

včera 16:50

Tommy. 16:38 > a tady jak já ;)


ghosttt

včera 16:49

Tommy. 16:34 > tady mluvíš jak Nedvěd :)


seagull

včera 16:49

Martas007 16:49 > :D


Martas007

včera 16:49

DarkCook 16:42 > Za hrace, jako je Mannsverk, to balik je.


seagull

včera 16:48

Tommy. 16:38 > náhodou, YouTube stříbrné tlačítko to je něco. Až z toho chudák Šulo nevěděl co na to říct, když ho jako kapitána nechali rozbalit tu krabici


DarkCook

včera 16:42

2,5 mega v eurech fakt není v současnosti žádný balík.


Tommy.

včera 16:38

furt se nemůžu zbavit tý pachutě z Mannsverka, obzvlášť za ten balík.
A ještě že je mi u prdele, co si kdo myslí, páč jinak bych si z tý hrstky jeho zastánců ukroutil hlavu.
Sparta pod VSJBČ spadá do nudné šedi a světlejší zítřky v nedohlednu :(((


Tommy.

včera 16:34

dexicek 12:07 > seš hodnej, ale důležitý jsou body. A ty nejsou. Proti Japkům budou muset zabrat.
Ale fajn, že jsou na MS. Za 2-4 roky bude ten mančaft zase lepší.


ghosttt

včera 15:30

Ja se bavim u te reklamy se Suchoparkem v tom taxiku. Ty jeho tři slova co tam zašišlá, museli natacet celej den tipuju :))


Miroslav_Beránek

včera 15:06

To je jenom pozérství od toho Suchopárka. To by musel žít v jeskyni.


crazytea

včera 14:49

seagull 13:54 > jn zprava dne


seagull

včera 13:54

crazytea 13:38 > 100k odběratelů na YT. Paráda ne? :D


crazytea

včera 13:38

https://youtu.be/iFzksanh ...

Nějaký nový video jdu to zkouknout.


Bunda

včera 13:29

seagull 13:27 > klidně si to ověř! To jsou curaci


seagull

včera 13:28

To si to repre neumí ohlídat, ty sračky co z nich lezou?


seagull

včera 13:27

Jak Suchopárek nemá sociální sítě, nečte a nezajímá se, tak mu asi uniklo, že má Atlanta ten stadion klimatizovaný...


seagull

včera 13:23

https://www.facebook.com/ ...

Jestli tohle někdo po Koubkovi nominuje jako hlavního trenéra, nebo o něm byť jen uvažuje, tak by sám měl skončit ve své funkci


ferousek

včera 13:00

V 96 v Anglii jsme taky hráli takovou sračku. O několik let později (a s částečně jiným kádrem) to najednou byla úplně jiná písnička. Pro mě byl šok (a doteď to vnímám jako klíčový moment) ME U21 v roce 2000, kde naše lvíčata hrály fotbal. Ofenzivní, aktivní, moderní. To bylo poprvé, co jsem něco takového u našeho týmu (nároďák i kluby) viděl. Možná že teď by to šlo zopakovat a udělat zase zábavnou repre. Ale kdo ty kluky k tomu vychová? Bílek? Suchopárek?