dexicek

12:06

tvl dědek jak se omlouvá..achjo...
to mne byl sympatičtější předtim


Aadvisor

11:55

Se zpozdenim jsem si dnes v aute poslechl posledni KBZ o kterem tu nekdo psal a vyzivna cast o Sparte a o TR, s kterou musim naprosto souhlasit. At je Vacek jakkoli spis bavic, tak tohle presne sedi.


ACS-4Ever

11:53

Tolnerian 11:49 > to bude asi urcite. Dokud se neuzdravi Vindhal.


Tolnerian

11:49

Suro nová smlouva. Tak to bude jednička :-) Snad


Herman

11:48

bohužel i když stále věřím asi to bude poslední zápas na letošním MS s naší učasti.Děda koubek se nebude pouštět do nějakých větších akc.


ACS-OloFan

11:46

dexicek 08:20 > rebull zero sugar


Bunda 11:39 > Levý křídlo jsem myslel


Bunda

11:39

Fanda Fotbalu 11:35 > Visinsky má levou na opírání..


Bunda 08:41 > Višinský je jediný levaso co tam máme. Ale jestli nastoupí Douděra, tak potom se teprve ukáže kdo je ten šéf.


trakip 11:22 > To jak ho odstřelil bylo nechutný.


Herman

11:26

seagull 11:23 > to už muže roovnou pěstovat agave


seagull

11:23

dexicek 11:02 > kámoš teď z Bretaně posílal zprávu, že včera naměřil 44.7 ...


trakip

11:22

Bunda 8:41
Příkaz je již splněn. Minuty pro Hugo Nedvěd zakázal. Jak řekl ještě ho musí něco naučit. teď Višinský a příkazy agentů budou splněny


dexicek

11:02

to jste všichni chcípli vedrem?
Chápal bych uškvařenou ústřici Horsta, ale co seveřan Tommy, spilkový Bunda, Ghosst Leoš" z Berouna?


Herman

09:08

dexicek 08:50 > aspoň vidíš jaké s toho plyne ponaučení malo trenuješ


dexicek

08:50

Herman 08:46 > včera jsem zkusil zdolat vrchol Riegrových sadů směrem od Vinohradské. Ďábelské převýšení 22 m.
Šel jsme alpským stylem, navíc mne hnala motivace tankového piva na vrcholu.
A stejně jsem musel v půlce bivakovat a pomoci si 1. výškovým táborem


seagull

08:48

Herman 08:46 > já myslel druhou před cílem jako Alpe d'Huez :D ....jojo na tu dvojku jsem přemýšlel že bysme jeli ...


Herman

08:46

seagull já myslel tu 4 etapu co končí ve Foix že bych šel na ten kopec Col de Montsegur(2)


seagull

08:41

Telka to jistí :D


Bunda

08:41

ACS-4Ever 08:32 > Visinsky musí dostat minuty. To byl rozkaz od šéfa:D. Komedie ta naše repre.
Koubek je prostě jen další curacek co plní rozkazy


seagull

08:41

Herman 08:39 > to mám přes celou Francii :D


Herman

08:39

seagull 08:35 > asi bych šel na tu poslední 2 před cílem to vypadá zajimavě


seagull

08:36

Tady na jihu je vegetace už tak nějak zvyklá, ale v Bretani je teď taky 40, a tam je to prý mazec ...


seagull

08:35

Herman 08:28 > vedra nedávám. Ale na TdF se těším. Konec jedný etapy je ve Foix, což mám 20 minut, asi si najdeme nějaký mírný kopeček a půjdeme se mrknout


seagull

08:33

dexicek 08:23 > dneska je tu ten nejteplejší den, pak by to mělo jít dolů. No dolů....na 30. Včera 39, v práci bylo tak 45 ... ještě musíme mít kvůli ochraně kalhoty a dlouhej rukáv, chuťovka. Dneska už v 7 ráno mi bylo vedro ...


ACS-4Ever

08:32

A jestli ma byt v zakladu Doudera a Visinsky, tak nevim co od toho cekame.


crazytea

08:30

Já na ty naše nechtěl ani koukat a ničit si biorytmus. Bohužel budu v práci tak asi nebude nic lepšího co dělat.
Jako dnes a v neděli mám službu. Na hradě není v těchto dnech zrovna příjemně. I v noci je cítit jak dlažba sala horkem. A vůbec nechápu starý lidi který napadne jít tomhle počasí po památkách.


Herman

08:28

seagull 06:25 > tak jak si nachytaný na zvladnutí veder a TDF


ACS-4Ever

08:25

Vazne verime ze mame proti Mexiku nejakou vetsi sanci. Ja bych nam dal tak 20-30 % max. A to sem jeste optimista mozna.


dexicek

08:23

Horste na Radiožurnálu opět téma vedra Francie. Paříž 42, 40 utonulých, prý 11 stupňů nad dlouhodobým průměrem.
No my o víkendu ale zažijeme něco podobného.


dexicek

08:20

Hlavně si nezapomenout připravit do ledničky minimálně dvoje Tchibo coffees


dexicek

08:17

Tak dneska je ten slavný den, kdy legendární český reprezentační mančaft zavře svým kritikům hubu

A nebo taky ne


brychtal

08:16

Teplota vody v bazénu 28°C. No nevlezl tam...


brychtal

08:14

seagull 06:24 > proto se těším na auty v naší lize... Tak inspirativní a kreativní. Akrobaté typu Doudera jsou oživením. Na to se těšíš.


brychtal

08:11

ACS-4Ever 05:44 > proto pískají MS a ne kaprligu... A museli předložit papíry od oftalmologa...