Bunda

08:41

ACS-4Ever 08:32 > Visinsky musí dostat minuty. To byl rozkaz od šéfa:D. Komedie ta naše repre.
Koubek je prostě jen další curacek co plní rozkazy


seagull

08:41

Herman 08:39 > to mám přes celou Francii :D


Herman

08:39

seagull 08:35 > asi bych šel na tu poslední 2 před cílem to vypadá zajimavě


seagull

08:36

Tady na jihu je vegetace už tak nějak zvyklá, ale v Bretani je teď taky 40, a tam je to prý mazec ...


seagull

08:35

Herman 08:28 > vedra nedávám. Ale na TdF se těším. Konec jedný etapy je ve Foix, což mám 20 minut, asi si najdeme nějaký mírný kopeček a půjdeme se mrknout


seagull

08:33

dexicek 08:23 > dneska je tu ten nejteplejší den, pak by to mělo jít dolů. No dolů....na 30. Včera 39, v práci bylo tak 45 ... ještě musíme mít kvůli ochraně kalhoty a dlouhej rukáv, chuťovka. Dneska už v 7 ráno mi bylo vedro ...


ACS-4Ever

08:32

A jestli ma byt v zakladu Doudera a Visinsky, tak nevim co od toho cekame.


crazytea

08:30

Já na ty naše nechtěl ani koukat a ničit si biorytmus. Bohužel budu v práci tak asi nebude nic lepšího co dělat.
Jako dnes a v neděli mám službu. Na hradě není v těchto dnech zrovna příjemně. I v noci je cítit jak dlažba sala horkem. A vůbec nechápu starý lidi který napadne jít tomhle počasí po památkách.


Herman

08:28

seagull 06:25 > tak jak si nachytaný na zvladnutí veder a TDF


ACS-4Ever

08:25

Vazne verime ze mame proti Mexiku nejakou vetsi sanci. Ja bych nam dal tak 20-30 % max. A to sem jeste optimista mozna.


dexicek

08:23

Horste na Radiožurnálu opět téma vedra Francie. Paříž 42, 40 utonulých, prý 11 stupňů nad dlouhodobým průměrem.
No my o víkendu ale zažijeme něco podobného.


dexicek

08:20

Hlavně si nezapomenout připravit do ledničky minimálně dvoje Tchibo coffees


dexicek

08:17

Tak dneska je ten slavný den, kdy legendární český reprezentační mančaft zavře svým kritikům hubu

A nebo taky ne


brychtal

08:16

Teplota vody v bazénu 28°C. No nevlezl tam...


brychtal

08:14

seagull 06:24 > proto se těším na auty v naší lize... Tak inspirativní a kreativní. Akrobaté typu Doudera jsou oživením. Na to se těšíš.


brychtal

08:11

ACS-4Ever 05:44 > proto pískají MS a ne kaprligu... A museli předložit papíry od oftalmologa...


ACS-4Ever

06:54

seagull 06:24 > reklamni bloky je doufam jen specialita tohohle MS a Fifa. Fakt bych to nechtel videt treba v zapasech LM nebo u nas. Jinak bych u nas zavedl vsechny ty pravidla co zrychlujou hru. To se naopak fakt povedlo. A kdyz si u nas vsichni stezuji na pocet minut odehrane hry, tak by s tim nemel byt problem a od dalsi sezony at to bezi.


seagull

06:25

Ale dost už skupin, už se těším na vyřazovací část...


seagull

06:24

ACS-4Ever 05:44 > až na ty dementní reklamní bloky i plynulost hry. Odpadlo válení. Často i ten tým co má hráče na zemi pokračuje ve hře a kupodivu? Hráč po chvíli vstane ... asi to tak horké nebylo že. To samý auty. Ubylo to stupidní předávání míčů, jak kdyby byl v týmu jen jeden co to umí hodit, ubylo to posouvání, kdy z místa kde míč opustil hřiště se posunul vhazující klidně o 10 metrů a více


ACS-4Ever

05:44

Konec zacal byt zajimavy. Libi se mi ze rozhodci si na MS vic veri a nespolihaji tolik na VAR jako v chance lize.


seagull

04:20

To jste fakt srdcaři vstávat na tohle !


Gaginek

04:03

Héj rup!


majk

03:53

jdeme na to, Doktoři z Konga!


dexicek

00:09

Tak to je Anglii vždycky.
Jeden povedený zápas nějaký takový neslany nemastny postup do play off a pak až na jednu výjimku konec čtvrtfinále Max.. v lepším případě na penalty


Herrer

00:05

ACS-fan včera 23:54 > Jo, dneska návrat ke klasice. Ani už nevypadali tak fotbalově.


ACS-fan

včera 23:54

Anglie trošku návrat k tomu, co hráli dřív.


Aadvisor

včera 23:48

Zda se to jenom me, ze ten rozhodci nepiska evidentni fauly?


dexicek

včera 23:14

Bohužel to je přesně ten zápas kde je vidět nevýhoda štědrého postupového systému.
Oba týmy s prstem v zadku berou bod, cokoliv navíc je bonus, cokoliv méně je lehká komplikace. Tak kam se hnát


Letnak

včera 23:03

Pánové,v Neděli má být 40°....to by ani psa nevyhnal :)


schweinsteiger

včera 22:46

dexicek 21:50 > Jak praví klasik: Mně brzké vstávání nedělá dobře. A hlavně musím ještě chvíli přemýšlet.


schweinsteiger

včera 22:44

Tommy. 18:09 > Ale ale, přece trpělivosti a víra, ne? :D


schweinsteiger

včera 22:42

dexicek 16:52 > To víš, přestupáčky jako za rybáře Zděndy, ty fakt od pana FFP nečekej. Pamatuju ty posměšky, co se mohl tak asi od Ščasnýho naučit a zatím stále nevyšel z jeho stínu.


dexicek

včera 22:38

Jinak tohle ke kurva nudnej fotbal.. zlatá CZ-JAR.
Zatím bez střely na branku


Vezir

včera 22:24

Rosa neni zadnej odezdi ke zdi, ten je naopak velmi stabilni. Nepoustime se do dostihu, berem plivy co zbydou. Kritizovany bracha vyficel, ale nemelo to na prestupy zadny vliv.
Hejsek to necha jako vzdy vyhnit az na kost, a pak ho nahradi jinym lemplem. Jako to uz prece musi videt i slepej, ze tohle k nicemu neni. Ja uz se upinam k jediny veci, ze zacne kurvit West Ham a nam da pokoj, nejlepe ze Spartu proda nekomu schopnymu. Jinak mame jeste dobrych 30 let vyplnenych Rosickyma, Kotalikama, Pozarama, Cuprama a Pribylama.


ghosttt

včera 22:16

dexicek 22:07 > :D