ACS-4Ever 08:32 > Visinsky musí dostat minuty. To byl rozkaz od šéfa:D. Komedie ta naše repre.
Koubek je prostě jen další curacek co plní rozkazy
Herman 08:39 > to mám přes celou Francii :D
seagull 08:35 > asi bych šel na tu poslední 2 před cílem to vypadá zajimavě
Tady na jihu je vegetace už tak nějak zvyklá, ale v Bretani je teď taky 40, a tam je to prý mazec ...
Herman 08:28 > vedra nedávám. Ale na TdF se těším. Konec jedný etapy je ve Foix, což mám 20 minut, asi si najdeme nějaký mírný kopeček a půjdeme se mrknout
dexicek 08:23 > dneska je tu ten nejteplejší den, pak by to mělo jít dolů. No dolů....na 30. Včera 39, v práci bylo tak 45 ... ještě musíme mít kvůli ochraně kalhoty a dlouhej rukáv, chuťovka. Dneska už v 7 ráno mi bylo vedro ...
A jestli ma byt v zakladu Doudera a Visinsky, tak nevim co od toho cekame.
Já na ty naše nechtěl ani koukat a ničit si biorytmus. Bohužel budu v práci tak asi nebude nic lepšího co dělat.
Jako dnes a v neděli mám službu. Na hradě není v těchto dnech zrovna příjemně. I v noci je cítit jak dlažba sala horkem. A vůbec nechápu starý lidi který napadne jít tomhle počasí po památkách.
seagull 06:25 > tak jak si nachytaný na zvladnutí veder a TDF
Vazne verime ze mame proti Mexiku nejakou vetsi sanci. Ja bych nam dal tak 20-30 % max. A to sem jeste optimista mozna.
Horste na Radiožurnálu opět téma vedra Francie. Paříž 42, 40 utonulých, prý 11 stupňů nad dlouhodobým průměrem.
No my o víkendu ale zažijeme něco podobného.
Hlavně si nezapomenout připravit do ledničky minimálně dvoje Tchibo coffees
Tak dneska je ten slavný den, kdy legendární český reprezentační mančaft zavře svým kritikům hubu
A nebo taky ne
Teplota vody v bazénu 28°C. No nevlezl tam...
seagull 06:24 > proto se těším na auty v naší lize... Tak inspirativní a kreativní. Akrobaté typu Doudera jsou oživením. Na to se těšíš.
ACS-4Ever 05:44 > proto pískají MS a ne kaprligu... A museli předložit papíry od oftalmologa...
seagull 06:24 > reklamni bloky je doufam jen specialita tohohle MS a Fifa. Fakt bych to nechtel videt treba v zapasech LM nebo u nas. Jinak bych u nas zavedl vsechny ty pravidla co zrychlujou hru. To se naopak fakt povedlo. A kdyz si u nas vsichni stezuji na pocet minut odehrane hry, tak by s tim nemel byt problem a od dalsi sezony at to bezi.
Ale dost už skupin, už se těším na vyřazovací část...
ACS-4Ever 05:44 > až na ty dementní reklamní bloky i plynulost hry. Odpadlo válení. Často i ten tým co má hráče na zemi pokračuje ve hře a kupodivu? Hráč po chvíli vstane ... asi to tak horké nebylo že. To samý auty. Ubylo to stupidní předávání míčů, jak kdyby byl v týmu jen jeden co to umí hodit, ubylo to posouvání, kdy z místa kde míč opustil hřiště se posunul vhazující klidně o 10 metrů a více
Konec zacal byt zajimavy. Libi se mi ze rozhodci si na MS vic veri a nespolihaji tolik na VAR jako v chance lize.
To jste fakt srdcaři vstávat na tohle !
Héj rup!
jdeme na to, Doktoři z Konga!
Tak to je Anglii vždycky.
Jeden povedený zápas nějaký takový neslany nemastny postup do play off a pak až na jednu výjimku konec čtvrtfinále Max.. v lepším případě na penalty
ACS-fan včera 23:54 > Jo, dneska návrat ke klasice. Ani už nevypadali tak fotbalově.
Anglie trošku návrat k tomu, co hráli dřív.
Zda se to jenom me, ze ten rozhodci nepiska evidentni fauly?
Bohužel to je přesně ten zápas kde je vidět nevýhoda štědrého postupového systému.
Oba týmy s prstem v zadku berou bod, cokoliv navíc je bonus, cokoliv méně je lehká komplikace. Tak kam se hnát
Pánové,v Neděli má být 40°....to by ani psa nevyhnal :)
dexicek 21:50 > Jak praví klasik: Mně brzké vstávání nedělá dobře. A hlavně musím ještě chvíli přemýšlet.
Tommy. 18:09 > Ale ale, přece trpělivosti a víra, ne? :D
dexicek 16:52 > To víš, přestupáčky jako za rybáře Zděndy, ty fakt od pana FFP nečekej. Pamatuju ty posměšky, co se mohl tak asi od Ščasnýho naučit a zatím stále nevyšel z jeho stínu.
Jinak tohle ke kurva nudnej fotbal.. zlatá CZ-JAR.
Zatím bez střely na branku
Rosa neni zadnej odezdi ke zdi, ten je naopak velmi stabilni. Nepoustime se do dostihu, berem plivy co zbydou. Kritizovany bracha vyficel, ale nemelo to na prestupy zadny vliv.
Hejsek to necha jako vzdy vyhnit az na kost, a pak ho nahradi jinym lemplem. Jako to uz prece musi videt i slepej, ze tohle k nicemu neni. Ja uz se upinam k jediny veci, ze zacne kurvit West Ham a nam da pokoj, nejlepe ze Spartu proda nekomu schopnymu. Jinak mame jeste dobrych 30 let vyplnenych Rosickyma, Kotalikama, Pozarama, Cuprama a Pribylama.
dexicek 22:07 > :D