DarkCook

včera 13:48

Celticgirl 13:46 > Ano, on navíc má individuální plán, kvůli tomu zranění z konce sezony.


Celticgirl

včera 13:46

DarkCook 13:44 > už dojel? OK, ale dorazil později, ne? Když měli testy, on měl na instáči teprve že si balí


Fanda Fotbalu

včera 13:45

crazytea 13:30 > :D


DarkCook

včera 13:44

Celticgirl 13:41 > Grimaldo trénuje normálně na Strahově.


Celticgirl

včera 13:43

ad zraněný: Vindahl na přelomu července/srpna by měl být ready. Už běhá
Uchenna: ještě pár týdnů potrvá, než se připojí
Penxa a Magnus - tam to bude trvat samozřejmě déle


Celticgirl

včera 13:41

Aadvisor 13:41 > volno má i třeba Haraslín nebo Grimaldo, taky repre, byť měli jen nějaký přátelák, mají delší volno než ostatní.


Celticgirl

včera 13:41

Chválil Suchomela, u kterého z toho vyplývá, že tu zůstane a dokonce mluví o nějaké dobré roli..
Dál nějak vyplynulo, že o navrátivší se hráče z hostovaček je i nadále zájem, takže se uvidí.. konkrétní nebyl, asi mířil na Karu se Ševčíkem.


Aadvisor

včera 13:41

Celticgirl 13:38 > Reprezentanti? Ze by lovil na MS?


Celticgirl

včera 13:38

Dotaz na příchody.. jestli je všechno hotový. Rosa: U některých hráčů je to jedno, kdy přijdou, protože jsou stejně třeba reprezentanti, stejně by dostali nějaké volno atd... pohyby ven i dovnitř budou, konkrétní nebyl.


Celticgirl

včera 13:36

První dotaz na Dúbravku. Rosa: dali si s ním termín, do kdy se měl rozhodnout.. protože jsme nechtěli čekat dál a varianty co měli rozjednaný, by zřejmě uprchly, proto přišel takhle brzo Maďar. Prý ho znají delší dobu, i z trénink.procesu, typologie brankáře, která se jim líbí a věří že může být úspěšný.


Vezir

včera 13:35

Jestli dobre vidim, tak nase repre bude uplne ta prvni ze vsech co poleti domu. Tak vidite, aspon v necem jsme jednicky, a pak ze se na vsem neda najit neco pozitivniho....


Celticgirl

včera 13:32

crazytea 13:28 > Pokud bude něco zajímavýho, hodím to průběžně sem.. zatím tam jen hraje nějaká hudba.. tak snad to brzy začne a to zpoždění nebude velký..


crazytea

včera 13:30

omega13 13:19 > spis by mel začít trénovat ze smichace na Strahov., stadion už je skoro hotový.


crazytea

včera 13:28

Jestli někdo bude sledovat teď tu tiskovku tak pak dejte vědět jak hodně se pochválili a jak moc jsou spokojeni s kadrem.
Btw celou tu pauzu mezi sezonama z nich mám pocit jako by jsme vyhráli titul my. Vysmátý a spokojený sami se sebou.


omega13

včera 13:19

dexicek 08:50 > Nesmíš si na začátku dávat nesmyslně vysoké cíle. Riegrovy sady! Zkusil bych Václavák samozřejmě ne z Můstku. U toho je i výhoda že když ti dojde, tak snadno seženeš..... vitamíny.


dexicek

včera 13:01

Hradec bude příští rok nepříjemný pro každého


ACS-4Ever

včera 12:41

Ronaldinho se vraci hrat v Italii. Rosa snad taky neco navari jeste.


brychtal

včera 12:36

dexicek 11:02 > a co Rosický Tomáš z Letné? Ten je chcíply celoročně.


brychtal

včera 12:31

crazytea 08:30 > tyto snahy jsem jako stařec ukončil před dvěma týdny... Jen max. golf a veget.


brychtal

včera 12:28

dexicek 08:17 > až zítra brzo ráno, nepredbihej.


dexicek

včera 12:06

tvl dědek jak se omlouvá..achjo...
to mne byl sympatičtější předtim


Aadvisor

včera 11:55

Se zpozdenim jsem si dnes v aute poslechl posledni KBZ o kterem tu nekdo psal a vyzivna cast o Sparte a o TR, s kterou musim naprosto souhlasit. At je Vacek jakkoli spis bavic, tak tohle presne sedi.


ACS-4Ever

včera 11:53

Tolnerian 11:49 > to bude asi urcite. Dokud se neuzdravi Vindhal.


Tolnerian

včera 11:49

Suro nová smlouva. Tak to bude jednička :-) Snad


Herman

včera 11:48

bohužel i když stále věřím asi to bude poslední zápas na letošním MS s naší učasti.Děda koubek se nebude pouštět do nějakých větších akc.


ACS-OloFan

včera 11:46

dexicek 08:20 > rebull zero sugar


Fanda Fotbalu

včera 11:42

Bunda 11:39 > Levý křídlo jsem myslel


Bunda

včera 11:39

Fanda Fotbalu 11:35 > Visinsky má levou na opírání..


Fanda Fotbalu

včera 11:35

Bunda 08:41 > Višinský je jediný levaso co tam máme. Ale jestli nastoupí Douděra, tak potom se teprve ukáže kdo je ten šéf.


Fanda Fotbalu

včera 11:30

trakip 11:22 > To jak ho odstřelil bylo nechutný.


Herman

včera 11:26

seagull 11:23 > to už muže roovnou pěstovat agave


seagull

včera 11:23

dexicek 11:02 > kámoš teď z Bretaně posílal zprávu, že včera naměřil 44.7 ...


trakip

včera 11:22

Bunda 8:41
Příkaz je již splněn. Minuty pro Hugo Nedvěd zakázal. Jak řekl ještě ho musí něco naučit. teď Višinský a příkazy agentů budou splněny


dexicek

včera 11:02

to jste všichni chcípli vedrem?
Chápal bych uškvařenou ústřici Horsta, ale co seveřan Tommy, spilkový Bunda, Ghosst Leoš" z Berouna?


Herman

včera 09:08

dexicek 08:50 > aspoň vidíš jaké s toho plyne ponaučení malo trenuješ