ferousek

včera 15:36

Úplně se nabízí ho odstřelit po lize národů... Vlastně stačí po půlce ligy národů. Doufám, že už má Nedvěd vybranou náhradu. A nemyslím náhradu za Darinku.


Rosa

včera 15:30

Podle mne Koubek půjde. Na hráčích je vidět, že ho nemají rádi, s Nedvědem se evidentně taky opakovaně rafnul. Na druhou stranu novýho trenéra čekají příděly od Anglie/Španělska/Chorvatska. Tam si vůbec nic nevyzkouší, ten tým bude dostávat nálože, i když možná po MS budou tyhle repre v útlumu. Každopádně těžký...


omega13

včera 15:30

Výchova mladých nic moc. Co když odteď to ve Spartě nebo Baníku budeme dělat skvěle? Jenže stejně bude hrát nějaký jiný Douděra aby se prodal.


Rosa

včera 15:27

Pokud se nepletu, Douděra před MS změnil agenta. Podle mne za účelem, že ten novej agent je silnej v nějakém regionu, kam chce Douděra jít. USA/Arábie, netuším. Každopádně je to kokot, s objektivně těžkym soukromym životem, kterej by asi ve sportovní rovině ovlivnil každýho (vezměte si jak byl Kofod třetinovej, když řešil tuším zdravotní trable s dítětem), natož takovýho duchem mdlýho jedince, jako je Douděra. Dohrání kariéry za slušný prachy někde v teple bych mu klidně dopřál. Ale v dresu repre už ho v životě nechci vidět.


omega13

včera 15:20

Koubek posunoval hráče jako když hraje šachy. Tak mi to připadalo. Ty budeš tady a plnit tohle.


dexicek

včera 15:18

disi 14:48 > odkaz?


Shog1

včera 15:16

Doudera je blázen. Jeho včerejší výkony od rozhovoru přes zápasem až po to,co předváděl na hřišti by měl být dostatečný důvod k tomu ho vyškrtnout z veškerých věcí ohledně českého fotbalu a poslat ho někam do Běloruska. Regulérní magor..


Aadvisor

včera 15:14

disi 14:48 > Jestli skonci u seshita, tak jsem zvedavy kam pujde. Pred MS si myslel na zajranici


seagull

včera 15:12

Sup 14:55 > proto jsme tam taky letěli až na poslední chvíli a přátelák hráli doma s Kosovem, ač to se soupeřem ze skupiny mělo pramálo společného, tam letěli smartwings s mezi přistáním. jedna kapsa prázdná, druhá vysypaná :D


Sup

včera 14:55

seagull 14:44 > Tak máš recht.

"Ubytování a stravování (tzv. plnou penzi) pro oficiální reprezentační výpravy na mistrovství světa ve fotbale hradí Mezinárodní fotbalová federace (FIFA). FIFA tyto výdaje pokrývá pro delegace čítající obvykle 50 členů, a to v hotelech vysokého standardu, od pěti dnů před prvním zápasem týmu až do jednoho dne po jeho vyřazení z turnaje."

"Základní náklady na ubytování a stravování týmu hradí FIFA z centrálních fondů určených pro organizaci turnaje. Nadstandardní požadavky, jako jsou další pronájmy zasedacích místností, speciální technika nebo pobyt nad rámec oficiálního limitu, si pak hradí a řeší samy národní fotbalové asociace."


disi

včera 14:52

disi 14:48
Info z Aktuálně.cz


disi

včera 14:51

ACS-OloFan 14:39
Není to ten, jak před prvním gólem vymachal tři naše ?


disi

včera 14:48

Tak podle zahraničního tisku Doudera tragéd, co si hrál na Ronalda.
A Skoti by s námi hrát nechtěli.


seagull

včera 14:44

Bunda 14:37 > ubytování bylo hrazeno FIFA ne? proto jsme byli v Dallasu. Kdyby jsme chtěli jinde, tak si to cálujeme sami


Sup

včera 14:39

Bunda 14:37 > Jo, taky si myslim


ACS-OloFan

včera 14:39

Znám to pořekadlo o šťourání se v exkrementu,ale nedá mi to.Všimli jste si někdo blíž výkonu mexického 17letého Gilberta Mory? Od dubna,kdy nastoupil po dvouměsíční odstávce kvůli zranění, odehrál do startu MS v sedmi zápasech cca 300minut.Nechci kvůli tomu znovu sledovat tu sebetryznu.


Bunda

včera 14:37

Sup 14:36 > to bude za účast. 70 hráčům? Hotely, chlebíčky..moc toho nezbyde


Sup

včera 14:36

Tolnerian 14:30 > Moc do toho nevidim, zmiňuje to tam Häring ještě s jedním hostem. Nebylo těch 220 mega myšleno při postupu ze skupiny ?


Tolnerian

včera 14:30

Našel jsem článek, podle kterého měl FACR dostat 220 milionu.


Sup

včera 14:23

Aadvisor 13:48 > Podle dnešního Premier castu je naše účast na MS pro asociaci finančně ztrátová. Takže asi tak


ajosek

včera 14:06

Koubka bych z toho nevinil. Je to jen nastrčená loutka. Za nitky tahá úplně někdo jiný.


Bunda

včera 13:55

dexicek 13:55 > masakr:D


Bunda

včera 13:55

Aadvisor 13:48 > to nikdy neudělají. Potřebují ovlivňovat nominace, starty hráčů..


dexicek

včera 13:55

Douděra 4 střely. Všechny do nebe. + Jedna z poloviny ragbyovka, to možná měla být nahrávka
Pravej bek hraje přes nohu místo Zeleného, který byl v 1.zápase chválen

Tohle neodpustim Koubkovi, nikoliv Huga (jak píše číslo34 na FB)


Aadvisor

včera 13:48

Predsedo, jedina moznost je vsechny prachy za MS dat do zkuseneho zahranicniho trenera. Mame tam stale dva kandidaty, ktere jsem navrhnul. Terim a Klinsmann


Dalos

včera 13:46

Bílek, Hašek, Koubek... Já tam konzistenci vidím. Koubek s Bílkem mají alespoň úspěchy, Hašek tam nikdy neměl být.

Teď už jenom chybí, aby odvolali Koubka a kvůli "kontinuitě" nechali Chorvatsko Suchopárkovi.

Ale oni ho neodvolají. Koho by tam dali? Tohle jde za Nedvědem.


ferousek

včera 13:42

seagull 13:30 > třeba s těmi trenéry je to o víc věcech. Klidně věřím, že Brighton o Trpišovského zájem měl. Tak před pěti, šesti lety, když sešit proháněl v Evropě výrazně větší kluby a do světa pouštěl relativně zajímavý hráče, který přitom vyrostli až pod Jindrou. Jenže Jindra model 2021 už je jinej Jindra, než ten v roce 2026. A u ostatních? No když je tvojí hlavní předností "poctivý fotbal založený na bránění, bojovnosti a disciplíně a podpoře specifické české kabiny"... Tak asi moc mimo Českou republiku zájem nebude.


Fanda Fotbalu

včera 13:41

Aadvisor 13:30 > To je pravda. Jestli si to nebude moct postavit trenér podle sebe, tak je úplně jedno, kdo to bude.


Fanda Fotbalu

včera 13:39

Bunda 13:38 > Já vím, ale výsledky měl. Myslel jsem, že kvůli tomu ho brali ale zase to byl jenom nějakej handl.


Fanda Fotbalu

včera 13:38

crazytea 13:36 > souhlas


Bunda

včera 13:38

Fanda Fotbalu 13:15 > Došel daleko, ale s jakým stylem? Odporný hnus jako teď u repre. Vždyť nějaký hráč Plzně říkal, že nikdy netrénovali ofenzívu. Neřešili jí


crazytea

včera 13:36

Hlavně je potřeba obmena repre na hřišti a nechat je hrát. Klidně bych vzal i mladého trenéra typu janotka nebo kovac.
A nasadit větší část mladych za cenu že to bude třeba rok sedat.. Postavil bych to na hracích jako Karabec, Sochurek, Vydra, panos, sevinsky..
A ne ze další kvaldu na me potahneme s chorym, holesem, souckem a coufalem. Z těch co tam jsou bych nechal tu obranu plus sulce se schickem, hlozkem, sadilkem a juraskem. Golmani taky ok.
No a zkusit to hrát kombinacne což se slavistama nejde


Aadvisor

včera 13:30

Zajimalo by me, jak by vypadala nominace s jinym trenerem. Nevzal by takovy Kozel Soucka nebo Douderu? Vzal by Karabce? Nezapominejme, ze Nedved mluvi do vseho a je vlastne neco jako Hapal v Olomouci. Kazdy den do toho trenerovi mluvi a vse schvaluje


seagull

včera 13:30

ACS-OloFan 13:19 > samozřejmě že má pravdu. Ono se asi musí jít až k jádru problému. Jednak celkově to prostředí, prostě u nás pokud je vůle, tak si výsledek můžeš pohodově koupit, možná tě chytí, ale většinou ne. Druhá věc, jak Karlos napsal, ti bafuňáři od nejspodnější ligy, to jsou prostě ti samí už kolik let, ochota něco změnit, vůbec. Trenéři - kolik trenérů v zahraničí máme? O kolik trenérů je zájem. Myslíš že ta naše geniální kšiltovka má vůbec nějakou takovou ambici? A že o něj opravdu byl takový zájem? Brighton, Celtic? Co by asi tak v Brightonu dělal? Podívej tady jak tady dostal v lize přes držku Askou, takový obětní beránek a chlapec už podepsal v Ligue1, což je meta pro někoho z našich trenérů asi jako kdyby kdokoliv ze SF se chystal kvalifikovat k NASA k cestě na Mars


ferousek

včera 13:28

Přijde mi, že mezi Koubkem i hráči absolutně není vztah. Vůbec nebyla trefená sestava, pořád se to točilo. Možná ho hned neodvolají, protože na MS se nedostali jinačí kouči, ale vůbec si nedovedu představit, že by vydržel do ME.