seagull 08:13: To by mne taky ajímalo, myslím si ale, že jak Irové, tak Dánové by minimálně jednou vyhráli.
A všichni, kdo jsou ochotní narušit si cirkadiální rytmus nočním koukáním na Douděrův odpudivý ksicht, si nezasloužej nic jinýho než prohru 0:3. :)
dexicek 08:11 > docela by mě zajímalo, jak by si v téhle skupině vedli oba naší barážoví soupeři
Mně to vlastně celý přijde taková strašně nevyužitá šance. Jsem asi jeden z mála bláznů, kteří repre hluboce fandili. Ať bylo stovka důvodů proč ne. Když vidíš že tam postoupili ty absolutní nekopové z apartheidu.. případně i z jiných skupin jaké týmy.. Jinak samozřejmě i štěstěna, poté co nám 2x roztáhla nohy v baráži, tak nám tentokrát zavřela dveře před nosem
Člověka, který je schopen nominovat, ba dokonce nasadit do zápasu, Douděru, bych posadil do temné vlhké a zatuchlé místnosti bez oken, přilepil mu víčka tak, aby nemohl zavřít oči, a nechal ho celé dny a noci koukat na gay porno Jindřicha Rajchla. S Douděrou na klíně.
dexicek 07:56 > hele asi takhle. Za mě by vůbec v nominaci na MS být neměl. Odehrál pár fajn zápasů za Spartu, která se potýkala s marodkou, ale že by měl být ve výběru toho nejlepšího z ČR, to asi ještě ne. Tak si ho vzal na zájezd do USA no. Aby našel atmosféru, která očividně prý ideální určitě nebyla. A pokud si dědek myslel, že nemá ani na těch 5 minut, kdy už jsi bez šance, tak ho tam opravdu neměl brát
Douděrův výkon byl jeden z nejhorších individuálních reprezentačních který jsem kdy viděl.
Hlavně že to hovado asi stokrát zvedalo spokojeně palec nahoru.
seagull 07:55 > Samozřejmě že mohl.. jen to považuji za nepostatné... Ale rozumím že v kontextu celé té sračky to do sebe zapadá
.
Koubek rozhovor na iDnes celkem ok, to samozřejmě ale neomlouvá jeho trenérské přešlapy
Paradoxně s tím souhlasím že proti Mexiku to byl asi nejlepší zápas.. tentokrát tam nasazení nechybělo, první poločas docela i fotbalovost....ale spokojený se čtyřkou na vysvědčení v porovnání s předchozími dvěma pětkami stejně být nemůžeš...
dexicek 07:49 > a proč těch 5 minut nemohl dostat? Jako že tam Suchopárek mává deskami a Sojka jde proti Mexiku otočit zápas?
Tak určitě si nemyslet, že postavíme hru na 18 letým klukovi. Sbírat minuty, zkušenosti a pokud možno aby se zařadil mezi Brianovy koně. Jinak se může klidně stavět na hlavu a hrát nebude :D
Dostali jsme se na MS díky velkému štěstí, tak by rychlý konec neměl nikoho překvapit. Udělali jsme si čárku za účast, svaz vydělal nějaké peníze, hráči přičichli k atmosféře velké fotbalové události. Co dodat. Snad jen, že se teď můžeme začít těšit na naši atletickou, silovou ligu plnou kopané, pro kterou mají naši rozhodčí pochopení.
Zase neřešte píčoviny
Objektivně Hugo ještě na reprezentaci áčka nemá, a jestli mohl dostat symbolických pár minut je vlastně úplně jedno. Jemu ani týmu by toho moc nedalo.
Kuchta může být klidně nasraný ale ten hlavně může být rád že na tom mistrovství byl po nijak tak zázračné sezóně.. kterou zachránil poslední měsíc
kakamiI 06:59 > to je docela dobrý postřeh. Vlastně i Brian na tiskovce říkal že Hugo nemá vůbec nic jistého A že by potřeboval aby byl trošku produktivnější
kakamiI 06:59 > Tah na bránu, průnikovky, zpracování z první směrem dopředu, pokrytí míče, stabilita, síla, odolnost, dostatečná rychlost...
Tolnerian 07:12 > curak. Ale říkám.. on má noty.
Repre má obrovský vliv na cenu hráčů, na zájem o hráče..
Dobré ránko všem podruhé
Tolnerian 07:12 > ty kecy Koubka na tomhle MS jsou snad ještě horší než předvedená hra
Odpověď Koubka, proč neposlal na hřiště Sochůrka: Kdyby se Tomáš Souček nezranil... Tím jsme si vybouchli jedno střídání, ovlivnilo nás to. Tam se to pro Huga zavíralo. Dali jsme přednost už zkušenému Sašovi Sojkovi. Chtěl jsem to udělat, měl jsem to v hlavě. Dát mu tři minuty by bylo jen gesto. Hugo si počká. Nasbíral zkušenosti, navnímal prostředí. Počká si, určitě dostane šanci v Lize národů.“
5 minut před koncem, kdy musíš dát 3 goly, bylo nasazení Sojky životně důležité, protože oj to měl rozhodnout :-) Možná si Sochurek zahraje v Lize národů, ale na MS už se třeba nepodívá.
Asi je zatim nejhorsi z tech stredaku tam, ja nemam rad uprednostit hrace jen protoze je nejmladsi a ma vetsi potencial, dulezity je co predvadi ted.
Sam jsem zvedavy jestli se v Sochurkovi tak pletu, ja v nem zatim nevidim ten super talent co ostatni. Na jeho pozici mam radsi hrace co jsou nebezpecni pro branu soupere, on zatim ukazal jen tah k vapnu. A umi se teda elegantne zbavit protihrace.
Třeba JAR vyhraje MS a budeme se hrdě hlasit k remíze se šampionem :)
Tolnerian: No nevim, co s nimi ten spolek trenérských neumětelů udělal, radši ať si chvili odpočinou uplně od fotbalu.
k196 06:49 > Kuchtaa Sochůrek měli tu dovolenou už teď :-) Tak by mohli nastoupit do přípravy třeba už 6.7.
Pustil jsem si zápas o hodinu později, bo mě zradil budík. Ale výkon i výsledek očekávaný. Naštval mě Koubek, že tam neposlal Sochurka. Zase vyhrál byznys.
Možná to Rosovo lpění na dominanci na míči není tak úplně blbej přístup i vzhledem k možné budoucí hře repre, ale bude to pár (desítek) let trvat. Jsem moc zvědavej co naši melodyboys na svazu. nedvěd by se měl zbalit a jít obdělávat Darinku do Itálie, tím by pomohl nejvíc. Koubek by mohl vklidu užívat důchodu a suchopárek do prdele, ten je tam akorát jako notesonosič a kuželkář....
MŇo, zaplať panbuh, že je konec. S tím kopytňáckým nefotbalem, co jsme předváděli jen dobře, že to skončilo ostudou. Ukazuje se ze dlouho praktikovaný kopytostyl model Slavie je na mezinárodní scéně úplně na hovno, taky bylo ve všech zápasech vidět, že co sešívanej potrat v sestavě to průser. Nerozumim proc za prakticky rozhodnuteho stavu bez jakykoliv možnosti to zvrátit nedostal Hugo aspon 5 minut, ale aspoň Hugo, Kuchtič a Jarda Zelený šup na dovolenou a 10.7. soustředění..
seagull 06:16 > mimochodem jestli dobře počítám, tak v U21 se objevuje nebo v nedávné minulosti objevilo pět čertů.
seagull 06:15 > no právě. Jak to realisticky v dohledné době zlepšit? Třeba nedávno zmínění Belgičané byli po roce 2002 úplně strašný, ale dokázali se z toho vyhrabat a vychovat skvělé hráče (že pak nefungovali jako tým je druhá věc). A základ nebyli importovaní čerti, ale bílý Belgičani. Oni i třeba Dánové mají čertů málo a přitom hrají mnohem lepší fotbal (jasně, na penalty jsme si vymačkali postup my, ale herně byli lepší). Chorvatsko nemá čerty vůbec. Obě zmíněné země přitom mají výrazně méně obyvatel než my. Tak jak se v hráčské kvalitě dostat aspoň na jejich úroveň?
Hugo, Kuchta, Zelený rychle domu. Na dovcu a hurá do plného tréninku
Bunda 06:12 > je fakt, že fanklub defenzivního fotbalu chrochtal blahem...
A nebo počeštit nějaký čerty, beztak už to dělá každej
Jinak ten provod byl už úplně vyřízený po pár minutách. Typek je z toho celorocniho vytížení úplně v prdeli. Sem zvědav jestli letos žida taky potáhne nebo ho uvařili a je v prdeli.
ferousek 06:03 > no ke zlepšení těžko. Chybí nám oproti soupeřům jeden z hlavních atributů dnešního fotbalu a to dovednost přejít 1 na 1. V souboji 11 robotů proti 11 musíš toho prvního robota vyšachovat, aby sis získal přečíslení a to nikdo z našich hráčů prostě neumí. Naší snahou je se ukopytit k nějakému rohu, autu v blízkosti vápna, protože ty centry ze hry, tam si v drtivý většině z nich vezeš i obránce, kterého se neumíš zbavit, žádný centr v klidu na který máš čas...a není to jen problém této repre, v lize českého hráče co umí 1 na 1 taky nenajdeš, na to si kupujeme cizince, takže ani do budoucna toho ke zlepšení moc nevidím
Jar půjde na Kanadu. To se ukáží ty levely.
ferousek 06:03 > co lepší?