Aadvisor

včera 16:44

Miroslav_Beránek 16:30 > uas to zapada do toho co naposledy rikal. Chceme kridlo, prijde reprezentant. A neskoncila mu smlouva?


Pking

včera 16:31

Aadvisor 16:17 > Trošku jsem si teda zagoogglil a vychází to asi z tohohlehttps://www.voetbalnieuws ... ... Alcocer v minulé sezóně vstřelil tři góly a připsal si tři asistence. Po třech sezónách ve Westerlu opouští Het Kuipje do České republiky. Kostarický reprezentant se dohodl s top klubem Sparta Praha. Dle Gemini jde o rychlé levé křídlo (praváka).


Miroslav_Beránek

včera 16:30

Aadvisor 16:17 > Hodnota dle transfermarktu 3 miliony EUR. Do toho by Rosa nešel.


Aadvisor

včera 16:17

Udajne je se Spartou uz dohodnuty. Mlady LW z repre Kostariky, prichazi z Westerlo


Aadvisor

včera 16:13

Polud tu uz nebLo, tak Josimar Alcocer. Jo a pro rejpaly, je to z transferfeedu


dexicek

včera 16:11

Holeš slušnejch 43 repre startů, to bych vubec neodhadl


Milan Minář

včera 16:05

Letnak 15:39 > Kabongo je Vltavou křtěný, Meteorem a Spartou vychovaný...


Martas007

včera 15:55

ACS-OloFan 15:53 > Tak Holesovi je 33. U nej se to vzhledem k veku dalo cekat i bez ohledu na okolnosti.


ACS-OloFan

včera 15:53

Martas007 15:50 > ještě jich přibude


ACS-OloFan

včera 15:53

omega13 15:47 > klasická zábava u nás na plese hasičů,každý rok na jinou písničku, největší aplaus z programu :-D


Martas007

včera 15:50

Holes ukoncil repre karieru


omega13

včera 15:47

brychtal 11:31 > Mažoretky zábava žen, pouze na první pohled. U nás při Zářečské pouti už před 25 vystupovali mužoreti. Jen místo hůlky meli půlitr


ACS-OloFan

včera 15:41

ffontan 15:03 > na MS jsme dostali jen jednu žlutou kartu,LK37 v zápase s prostředkem na mytí nádobí


Letnak

včera 15:39

Tak pokud se nevzmatuje mládežnický fotbal v ČR,pokud týmy budou i v divizi raději brát cizince,tak nezbyde,než jít cestou dalších států(Francie,Německo,Švý carsko....) a ty šikovné udržet a nsturalizovat je do reprezentace(viz.Kabongo....).


Tommy.

včera 15:16

ffontan 15:11 > to můžu podepsat


ffontan

včera 15:11

dexicek 14:39 > Karabce už konečně někam prodat natvrdo (i za cenu toho risku, že dostaneme sotva půlku toho, co jsme za něj chtěli původně), hostovačky jsou na prd. U něj to je pořád jak přes kopírák, že začátek pár zápasů super, ale pak to neudrží a za chvíli není pomalu ani na soupisce pro zápas. Ševčík taky spíš ne, protože on potřebuje hrát a ne zahřívat lavici/tribunu a u nás by do zálohy byl za mě volba číslo tři až čtyři, jestli (čili by dostal deset patnáct minut ob zápas, což je málo).


ffontan

včera 15:03

ACS-fan 14:13 > Klasika, pomalu i Pepa Omáčka z vesnice dlouho ví, že to jde do háje a že spíš jedeme setrvačností, ale papalášové nahoře doteď pořád chrápali a dělali, že se nic neděje, teprve ne "za pět dvanáct", ale 11:59:59, případně už po úderu dvanácté se proberou. A druhý bod - nevím, jestli si vůbec uvědomujou, že tím pouštěním prasáren a simulací v domácí lize poškozujeme jenom sami sebe, protože pak čutálisti vytáhnou paty z domu, hraje se pohárová Evropa, případně repre a oni jaksi na mezinárodní scéně jim rozhodčí ty simulace a okopávačky nežerou, naopak si za to hoši maximálně vykoledujou kartu pro sebe.


crazytea

včera 15:01

dexicek 14:39 > jj. Jako Ševčík i Karabec jsou fajn ale dost podobní.. Stačil by typologicky jeden a museli bychom ten zápas hrát trochu jinak pac oni dozadu nikdy moc nebudou a pokud je nechceš zabít tak jak se teď říká tak by museli být pod nimi nějací atleti.. Dřív to byl sadilek, aktuálně asi Suchomel a na středu by museli být asi dva defenzivni místo jednoho.


dexicek

včera 14:39

crazytea 14:33 > jasný já nesmutnim..ale určitě lepší cena/výkon než Tuci, Grimalda ještě brzo hodnotit ale fakt nečekám krevety. Kuol talent má, ale česká liga bude pro něj physio-soubojová výzva. Milla škoda slov.
Já pořád doufám že Ševčík, ideálně i Karabec, dostanou aspoň pulrok šanci se u nás opět chytit... Zápasu bude hodně a o předpokládané marodce na základě 10ti letého benchmarku se asi bavit taky nemusíme.


crazytea

včera 14:33

dexicek 14:19 > za mě už pro něj nebylo místo a lepší než kuol určitě nebyl a když se nechytl ani v Polsku tak bylo jen otázkou jak ho ukončit a ne aby tu vysedaval pod smlouvou..ze jde za min než přišel je venku běžná věc.. Rosa takhle nakupuje pořád. A my se potřebujeme už odriznout od téhle smluv. Takže pozitivní. A teď ještě podobně vyřešit Tuciho, Birmu, Imanola, Cobbauta, Millu, Grimalda a Holleho.


dexicek

včera 14:19

Ermal
1662 minut /6+5

Né že by to bylo wow, ale určitě jsme měli a máme v kádru křídla s výrazně nižší produktivitou. (vim, neni to vše)
Za 2 mega eur, odcházi cca za 1, takže jsme nijak zvlášt netratili.

Né moc povedený přestup, ale určitě né výbuch..Ty můžeme hledat v ofenzivních řadách jinde


ACS-fan

včera 14:13

Všichni se najednou jako na povel podivují nad stavem českého fotbalu a mudrují, co s tím. Rychlé zázračné řešení není, když si na problém zaděláváme léta už od žáků. Pomohlo by, kdyby rozhodčí přestali fandit kopané na úkor fotbalu. To se dá přes jejich komisi udělat hned od příštího ročníku. Ale nejsem si jistý, jestli k takovému kroku bude ochota a síla na prosazení. Silní psi na tom nemají zájem.


grass

včera 13:56

Krasniqi --> Amedspor


Bunda

včera 13:37

Fanda Fotbalu 13:17 > Dát dlouhou smlouvu průměrnému dedkovi má důvod. Kdyby to tak nebylo, tak dostane max rok. V žádném vesmíru to nemůže být jinak
Ale tohle se děje v každém odvětví..


Fanda Fotbalu

včera 13:17

Bunda 10:53 > Dotahuješ úvahy dál než já ale smysl to dává.


Fanda Fotbalu

včera 13:15

Bunda 10:49 > Kdyby byl Karabec od trati tak odehraje ve skupině na MS 270 minut.


brychtal

včera 13:13

seagull 13:08 > spokojím se s přečtením výsledku po probuzení přirozenou cestou. Za víc to nestojí.


brychtal

včera 13:11

Tanečky kolem Karviné jsme si mohli ušetřit. Stačilo být jen zasadovym. Stejná vlastnost by řešila i národní tým. Ale když je ve vedení samý vazal a naši mlčí...
Fakt si myslíte, že za těchhle podmínek bude liga jiná?


Fanda Fotbalu

včera 13:09

ouissi 06:57 > Smutná pravda.


seagull

včera 13:08

Aaaaaa zítra ráno bude ten LGBT zápas Egypt - Írán... to si asi přivstanu


seagull

včera 13:01

130M liber za Andresona, v tý Anglii se už úplně zbláznili. Cenovku má samozřejmě pouze za britský pas ...


Ivoš

včera 12:28

ferousek 12:08 > Máš pravdu. Ale stejně si myslím, že i židi by měli raději fotbal než kopanou.


ferousek

včera 12:08

Ivoš 11:53 > měli zavřený stadion


Ivoš

včera 11:54

Při jejich

Zatracený mobil


Ivoš

včera 11:53

Jestli se nemýlím, tak přijdu vyšší kapacitě a po dvou letech kralování v návštěvnosti, nám tentokrát koukali na záda. Jistě, může to být pouhá statistická výchylka, nebo taky začátek trendu, že lidi kopaná přestává bavit a chtějí fotbal. Kdo ví?