ghosttt

16:27

seagull 11:44 > Kolem 65”min. odpadnem a pokud uz v tu dobu nepovedeme minimalne o dva,tak to bude pruser.


seagull

16:14

A dodatek že nesmí ani trénovat... co to.je tohle, to jako si nemůže jít pinknout? Trošku jiný měření, že Sinner a Swiatek měli pozitivní nález


seagull

16:12

Uuuuu tak Vondoušový napařili 4 roky ... to je mazec. A to jí nic nenašli.


Aadvisor

16:10

crazytea 16:07 > Me hlavne prekvapilo, ze Imanol ma jit vubec do pripravy. Jen na Cobbauta nejak zapomneli :-)


crazytea

16:07

Aadvisor 15:47 > tam má hodně hráčů odkad nástupu do přípravy.. I těch co neměli repre povinnosti
Moc nechápu. Tak 10 hráčů se chceš určitě zbavit.. O to víc na hovno že s nima musíš pracovat a věnovat jim čas.


Aadvisor

16:00

Male plus je Kania v predstavenstvu LFA misto Brabce. Tvrdikova klika dostava trhliny


Hlavní hnus losu je ten, že v Teplicích i Jablonci budeme hrát v zimních měsících, takže místo hřiště bude pole.


Aadvisor

15:47

Ale hned komplikace. Imanol se zapoji do pripravy az pozdeji


crazytea

15:40

Tak aspoň že ten Vydra už jde do přípravy. Cobbaut dostane prostor se zranit. A po Brně čekám první panic buy. Strašný kolik máme hráčů který nepotřebujeme.


dexicek

14:34

a jet první kolo do Brna uplně taky nechceš


dexicek

14:27

To moc TR los nenacvičil.
Domácí derby během mý dovolený..nechci chybět asi po dvaceti letech


Ninel

14:10

bruno_rossini 13:37 > Naprostej souhlas.


Tolnerian

14:01

Ligový výbor dnes schválil ukončení předchozího ročníku. Pokud by hypoteticky došlo k tomu, že by Karviná byla vyloučena před zahájením soutěžního ročníku, tak je možnost doplnit soutěž šestnáctým týmem. Ten by se určil podle předchozího ročníku, první možnost by tedy byla Táborsko, po něm Artis Brno. Podle soutěžního řádu (paragraf 20 doplňování soutěží) se to může nabídnout týmům do čtvrtého místa.


Ninel

13:48

Přídu vo Teplice... :(


Bunda 13:35 > Los má být los a neměl by mít žádný omezení. Klidně bych nechal derby v prvním kole, když by to tak náhoda určila...


Bunda

13:35

ferousek 13:28 > Nelosuje se to. Pohárový zástupci si určují co a jak a pak tam máš pravidla jako, že derby nemůže být na začátku a nebo na konci, Slavie Plzeň a Sparta Plzeň to samé..


Ten los beru spíš pozitivně. Sice zajímavej start v tom Brně, ale dobrý je, že zas nemáme v krátkým sledu po sobě ty (papírově) těžký soupeře (seshit, Plzeň, Baník dejme tomu). Tam se v takový sérii často lámal chleba (ok, někdo namítne, že jsme ty klíčový body ztráceli doma s Pardubicema, v Karviný,...) a my to zdaleka ne vždycky úplně zvládali. Takhle to bude aspoň rozložený...


ferousek

13:28

ffontan 13:21 > TR nacvičil los. Konečně.


ferousek

13:27

Já nevím proč (respektive řekl bych "důvod Hapal"), ale Olomouc až takhle nahoře by mě překvapila. Uvidíme, co udělá léto s Plzní, protože na podzim moc přesvědčivá nebyla. Ale hodně nepříjemný by mohly být Pardubice a Liberec. Vlastně k tomu nemám jiný důvod, než pocit, ale vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby byly nad Olomoucí.


ffontan

13:21

ferousek 13:07 > Hlavně to je aspoň víc rozložený a ne klasika posledních let, že jsme během čtrnácti dnů měli derby i Plzeň, mezi to ještě vloženej Baník nebo co.


omega13

13:16

Shog1 12:03 > Bude to stačit, bude to to stačit. Proč by to nemělo stačit? Pod DK máme průměr umístění 2.18 a když nebude smůla na zranění, nebudou nás řezat rozhodčí a VAR bude v klidu tak to druhý místo dáme. Pokud se Plzeň nebo Olomouc neblázni. Ach jo vy jste tak malověrní.


ferousek

13:07

Derby ještě v létě, to snad ani nepamatuju.


huya

13:00

1. kolo
Zbrojovka - ACS
SKS - Slovácko

2. kolo

FCB - SKS
Sparta - Zlín
......

6. kolo ( 29.8. )

derby doma


huya

13:00

1. kolo
Zbrojovka - ACS
SKS - Slovácko

2. kolo

FCB - SKS
Sparta - Zlín
......

6. kolo ( 29.8. )

derby doma


k196

12:50

prvni kolo ligy v Brne - vostrej start....


*Singhateh


Shog1 12:05 > zatím to vypadá, že stavíme kádr na boj o třetí místo s Olomoucí a Jabloncem: 1.) maďarskej gólman z rezervy WHU, kterej vymetal jednu hostovačku za druhou a nikde dlouho nevydržel, až to WHU přestalo bavit a prodal ho Spartě, 2.) průšvihář Singateh, kterej je sice jeden z nejlepších driblérů v lize, ale nedokáže to bodově vyjádřit, a navíc dělá nesmyslný redkový fauly v klíčovejch zápasech. U seshita se neprosadil, tak u nás mu to určitě vyjde (ne každej je jako Jarda Zelený)... 3.) průměrnej posouvač, kterýho Ajax označil jako neperspektivního, navíc s ne moc pevným zdravím.

Těším se, co tam má Rosa dál, ale už dřív se nechal slyšet, že moc novejch hráčů nepřijde, protože bychom jinak nehráli o titul, takže možná ještě tak jeden, dva "noví" hráči a můžeme kádr uzavřít?


Hanz82

12:39

Shog1: Jako snad na tyhle posty ještě někdo dojde. Ale trochu se bojím, že ne, vždyť nezlomit si Suchomel v zimě ruku, tak se vsadím, že v téhle sestavě jdeme už do jara. Sonne přišel jen jako záplata.


TonyBlack

12:17

Shog1: Ještě je ve hře Honza Mejdr:D


Shog1

12:05

Shog1 12:03 > to uz skoro vypada, ze Rosa rezignoval na naky rozhejbani trhu a budem ty kraje dřít ve složení Suchomel,Kadeřábek a Ryneš,Zelený..dokud to jde.


Shog1

12:03

TonyBlack 11:45 > no kdyz si vzpomenu jak vypadal Kaderabek ve větší části sezony..a doplníme ho Suchomelem. No, bude to stačit?


seagull

11:58

Čas bude určitě do karet hrát jim ...


ffontan

11:50

Mexikános mají jistotu postupu (snad dokonce i jistý první místo ve skupině), takže tam nejspíš pošlou od začátku hráče, kteří si zatím moc nezahráli, ti se budou samozřejmě chtít ukázat. Průběh vidím tak, že do nich budeme bušit, budeme mít optickou převahu, ale nic z toho, ve druhý půli oni dvakrát utečou do brejku a nazdar.


TonyBlack

11:45

Mansverk, Suchomel, bookuju lístky na finále LM!


seagull

11:45

Ani bych se nedivil, kdyby jsme v úvodu byli lepší...