respekt*a*pokora

včera 18:47

Vojta ma umetenou cestičku


seagull

včera 18:47

mazec ... ale chápu


seagull

včera 18:47

cože? Schick skončil v repre?


Bunda

včera 18:46

Schick dobré rozhodnutí. Tohle rugby není pro něj a změna nepřijde


seagull

včera 18:44

ACS-OloFan 18:43 > tak tos frajer ... mám jeho dres Pittsburgu, což mi dal jako dárek kolega z Francie, Jardu jsem v NHL neviděl ... chci se na to podívat a to rekonstrukce bude muset uhnout ...


seagull

včera 18:43

ACS-OloFan 18:41 > tam je ta kabina rozdělená dle mého. Tam má trojúhelník svoje koně ještě a teď to dali Láďovi, ten v těch rozhovorech nebyl úplně happy


dexicek

včera 18:43

Schick čau


ACS-OloFan

včera 18:43

Plžíno 18:34 > jak píše seagull, rekonstrukce počká,já díky tomu k padesátinám stihnul naživo Jágra hrát na Floridě v jeho poslední sezóně


seagull

včera 18:42

Hubáček to je? toho bych podepsal tisíckrát


Dalos

včera 18:41

A Nedvěd do toho krásně zapadl. Hráč úžasný, ale manažer hrůzný. To jak hned od začátku okopával kotníky Haškovi... A to tam Hašek samozřejmě nikdy neměl být.


ACS-OloFan

včera 18:41

Hráči to měli udělat jako to jednou udělaly hokejky, zavřít se v kabině o poločasu, nepustit tam nikoho z realizáku ,a dořvat se tam mezi sebou,aby se ta pliseň vyvětrala


Plžíno

včera 18:40

seagull 18:33 > to máš úplnou pravdu, pracovně spolupracujeme s kolegy z Francie a zrovna tady byli od úterý a teď odletěli. Celé dopoledne se mi chechtali do ksichtu se Doooudera the best player . To že toho zmrda mám rád asi jako teplý pivo z Mordoru jim prostě nevysvětlíš.


seagull

včera 18:39

už jsem to tu jednou dával, je to staršího data, ale ja tam hodně zamyšlení a je to hrozně zajímavý, jak se ta fillosofie fakt liší
https://youtu.be/Q9f9nnml ...


seagull

včera 18:38

Plžíno 18:34 > tos ale posral tou poslední větou :D tos měl jet, rekonstrukce počká ...


Plžíno

včera 18:34

Byl jsem v Německu na MS v roce 2006 a letos jsem si chtěl k 50 sátinám nadělit výlet do Mexika. I když jsem hodně prskal, musím blahořečit mé milované ženě , že místo fotbalu byla potřebnější rekonstrukce příbytku.


seagull

včera 18:33

Plžíno 18:28 > dneska si ze mě v práci regulérně dělali prdel... celej svět ten fotbal sleduje. Prej jak dnes hrál Galásek a Ujfaluši ... a i se snažili tam hodit tu výslovnost, a ještě mi řekl, vždyť dělal kapitána v Ajaxu ... a to byl jeden z těch méně známých ... a jak já si můžu rejpnout do Francie , dneska jsem byl za šaška :D a ještě jsme na to koukali na ranním kafi ve 4 ráno ... jsme si kafe protáhli na celej poločas. Hanba :D


seagull

včera 18:30

to je na tom snad to nejhorší, že ti ta repre a ten svaz soustavně lžou, od různých Belmond, tříkolek, akce Souček - Coufal, to je ale furt něco a neustále nějakej problém.

včera vytáhl Vacek, že nechali jet člena svazu taxíkem zpět do kempu, jen že dovolil vytáhnout kameru na tréninku
dneska Kvasnica, že Douděra měl jízlivý poznámky na tréninku na novináře

prostě furt něco a z různých zdrojů, hráči si v mixzónách stěžují, ta parta nedrží spolu, to na nás můžou koulet jak chtěj


Plžíno

včera 18:28

Shog1 17:21 > se slzou v oku po dnešní probdělé noci vzpomínám na zálohu: Poborský, Rosický, Galásek, Nedvěd , Němec, Berger. To byli frajeři, nezakopli o balon, dokázali obejít protihráče, nacentrovat a dokonce světě div se i zpracovat balon.


Bunda

včera 18:28

seagull 18:24 > Nakonec fajn, že lidi otevřeli oči a vidí co je Koubek a celá ta banda zač.

Na každou svini se vaří voda


ACS-OloFan

včera 18:26

seagull 18:11 > :D , mám to nastaveno a prožito úplně stejně


seagull

včera 18:24

Bunda 18:10 > nevím proč repre a její zástupci mají problém říct pravdu. Tak to řeknu rovnou, tak prostě na něj nezbylo místo. Ale tak si ho tam neměl brát, když jsi neempatickej kokot a myslel sis že za stavu 0:2 v 85 minutě to Chorým a Sojkou otočíš. ...tak tam toho Sochůrka neměl brát, to samý jak ta komedie s těma extra třema místama na kempu. Chtěl bejt důležitej a nakonec byl za blbce, protože kluk co dal gól nakonec nejel ...


seagull

včera 18:11

ACS-OloFan 17:46 > máš 2 SZ fane :D


Bunda

včera 18:10

https://x.com/jinochmicha ...

Dobrý KO pro toho kripla


Fanda Fotbalu

včera 17:57

Bunda 17:32 > Jako fakt?


ACS-OloFan

včera 17:46

Filmové okénko pro nepřátele obohacovačů,tento film se zřejmě zde do distribuce nedostane, přestože ho natočil německý režisér, dostupné "jabkotv" a různě po netuhttps://www.csfd.cz/film/ ...


Bunda

včera 17:32

Shog1 17:21 > Mentor pro trojúhelníka


Shog1

včera 17:21

crazytea 16:27 > Darida tyvole..doted sem nepochopil tu jejich ohromnou ságu s jeho návratem. K cemu to jako bylo? Frajer je naprumernej v Hradci a bude zachraňovat nároďák. Nehledě na to, ze to je stejnej posunovač jako všichni do jednoho v ty záloze. Je uplne kdo z tech středaku hraje, vždy je nase záloha to nejhorsi, co je na place.


ACS-fan

včera 17:15

dexicek 16:30 > Myslím, že to bude dřív, po tzv. vyhodnocení naší účasti na MS. Na tu blamáž je třeba nějak reagovat a Nedvěd to na sobě nenechá.


disi

včera 17:13

dexicek 15:18
Já to z mobilu neumím.
Aktuálně. cz
Sport- fotbal.
Neskutečně ostudny článek.


dexicek

včera 16:30

ACS-fan 16:28 > ale podle mě až po Lize Národů. Samozřejmě pokud nějakým zázrakem tam neuspějeme


ACS-fan

včera 16:28

Nepochybuju o tom, že Koubek bude odvolán. Nejen vzhledem k věku nemá žádnou perspektivu a také je třeba najít viníka a předhodit ho k uklidnění podrážděného davu. Nedvěd se vyzná.


crazytea

včera 16:27

Jde o to jestli k tomuhle dědka donutí aby ty nominace stavěl už na mladých hracích


crazytea

včera 16:27

Snad to bude konec těch starých kádru v repre...za mě konec Souček, holes, Zelený, Chory, Darida, Coufal, doudera.
A narvat tam mladý hráče a postavit je kolem zbytku


dexicek

včera 16:09

ferousek 15:36 > vidím to podobně. Určitě ho teďka neodvolají, už z principu tlakové veřejnosti.
Ale pokud je na odstřel tak Při první příležitosti půjde, a to nemůže být nic jiného než po pekelném losu v lize národů


Fanda Fotbalu

včera 15:57

Aadvisor 15:14 > Do zahraničí. Agent to domluví někde se sportovním ředitelem solventního klubu. SŘ odprezentuje majiteli, že je to dlouholetej reprezentant, připsal si i start na MS. Proti Mexiku, ač ne na svém postu, byl aktivní, měl slušná data: 4 střely, sprinty, naběháno km. Universál doprava, doleva, na beka, wingbeka i na křídlo. Bum, hotovo.