dexicek

včera 21:56

ACS-OloFan 21:41 > ano Harry.
Jsem zatím v polovině. Baví mě především hlavní hrdina a herec. Úplně jiný než když hrál toho milionáře v Exit


Letnak

včera 21:53

Po tomto je pro mne reprezentace v tomto složení uzavřena věc....jebat :(


seagull

včera 21:48

Fotbal z jiného vesmíru.


Aadvisor

včera 21:48

Nedved :U kritiků jsem zatím nepostřehl jediný názor, kterým bych se měl zabývat a který by mi něco dal.
Trunda: Kritiku vnímá člověk ze všech stran, i ze zahraničí, je důležité se z ní poučit. Byla patřičná, správná.

Trochu rozpor, panove, ne?


ACS-OloFan

včera 21:44

První sérii jsem skouknul ,Netflix pořizuju vždy na cca 3 měsíce,nastahuju co chci a pak postupně koukám.


Bunda

včera 21:42

ACS-OloFan 21:41 > Šakal je druhá série? Na to čekám rok.


ACS-OloFan

včera 21:41

dexicek 21:35 > Harry hole? Dobré,až na tu všeobecně u všeho na netflixu tlačenou 4% scénku
The day od Jackal - dobré


Celticgirl

včera 21:39

dexicek 21:35 > já jsem včera dokoukala na iVysilani Ve výkonu služby a chtěla jsem si najít něco jinyho, podobně navykoveho :). Nesba mám shledleho..


Likúrgos

včera 21:38

seagull 21:35 > Určitě, ta sestava tomu nahrává. Prostě to chtějí dnes vyhrát, i když jim o nic nejde.


seagull

včera 21:35

Ten tým Francie to asi i hodně chce pro trenéra, který tam s nima nemůže být


dexicek

včera 21:35

Celticgirl 21:24 > a na co ses tesila na Netflix?
Nesbo je dobrej ;)


ACS-fan

včera 21:35

dexicek 21:12 > Neříkal jsem hned po mistrovství světa, ale po vyhodnocení účasti. Nečekal jsem, že to vyhodnotí tak rychle a jejich závěry mě překvapily. Jsou z teflonu. O Nedvědovi jako bafuňářovi si dlouhodobě nemyslím nic dobrého a teď mi na to dal štempl. Je vidět, že to myslí s českým fotbalem dobře.


Bunda

včera 21:34

Dembele má tu levou stejně dobrou jako Karabec


ACS-4Ever

včera 21:34

wow


seagull

včera 21:33

Wow


Celticgirl

včera 21:24

seagull 21:22 > jj jsou boží.

Jinak zatím Teda super zápas, to jsem si říkala, že dám jen poločas a půjdu na Netflix.. Ale tohle mě u obrazovky asi udrží :)


seagull

včera 21:22

Norsko má parádní ty dresy


Celticgirl

včera 21:22

Tak jako hrjaou Frantici, bych chtěla, aby hrála Sparticka :))


ACS-4Ever

včera 21:22

Dembele masterclass


seagull

včera 21:21

To je fofr ze strany na stranu


Likúrgos

včera 21:18

ferousek 20:59 > Hmm, to si nemyslím. V té době tohle měli v merku Agnelli a Paratici, Pavel tu funkci nedostal za to, že něco umí, ale za zásluhy. Jinak v ČR byla známá jeho kauza s firmou Ma-floor, kde taky projebal desítky mio.


Bunda

včera 21:18

crazytea 21:14 > Nguessana?


crazytea

včera 21:14

Kaslete už na ČR repre. Spíš mi řekněte které reprezentanty Francie Rosa přivede.
Obecně by mohl nějaký Francouze koupit. Je to EU tak pohoda a tam je těch hráčů kteří v u nás v lize vynikali jsou tisíce.


dexicek

včera 21:12

Bunda 21:00 > sorry ale to se fakt pochopit nedalo..nadsázka na čtvrtou... Šumak

Acs Fan, se vším respektem, se očividně pletl když očekával, že bude odvolaný Koubek hned po mistrovství světa


ferousek

včera 21:02

Jinak jestli by něco mohlo pomoci, tak tlak sponzorů, protože ten produkt fakt stál za prd a kdo by s ním chtěl být spojován? Ale když vidím reklamy Penny a budu je považovat za znamení toho, jak přemýšlí o českém fotbalu... Tak jsem vcelku skeptik.


ACS-4Ever

včera 21:01

Nase vystoupeni na MS byla definice blamaze. Tvl samba Nedved mu asi mrda z toho vedra.


Bunda

včera 21:00

dexicek 20:53 > joke:/

Přijde mi to tak absurdní, že sis to musel vymyslet:D


ferousek

včera 20:59

No nevím, jestli bych dlouholetého viceprezidenta Juventusu (a de facto šéfa sportovních operací) v období totální ligové dominance v Itálii označil za manažerskou nulu... Spíš ne.


ACS-OloFan

včera 20:54

Po tiskovce už i Šmicer ve studiu obrátil ,že to tak nemyslel s kritikou Schicka, že ho špatně pochopili,kriticky prý myslel tým,kterému se Patrika nepodařilo dostat do hry Jinak tiskovka blabla,bla,blablabla asi 10x zdůrazněno uděláme analýzu ,tu vyhodnotíme a uvidíme.


dexicek

včera 20:53

Bunda 20:50 > spíš ty Bundo. Přepisují Nedvěda s Trundou
To by pochopil i dvoneuronovy ;)


Likúrgos

včera 20:53

dexicek 20:41 > Tak to už mě celkem unavuje. Celý vedení Fačru ať jde někam, Trunda je loutka dosazena Tvrdíkem, Nedvěd výborný fotbalista, ale jinak manažerská nula. V HK to pochopili velmi rychle a po půl roce se ho zbavili ve vlastnický struktuře klubu. Zajímalo by mě, s kým ta repre bude bude hrát. Ještě bych uvítal teda konec trojúhelníkový hlavy.


Bunda

včera 20:50

dexicek 20:49 > :D Jsi chlastal?


dexicek

včera 20:49

Trener Koubek zvladl MS velmi dobře


dexicek

včera 20:45

Trunda názor na kritiky opačnej


dexicek

včera 20:45

Martas007 20:41 doufám že za to zaplatí