Martas007

03:10

Schick by tuhle sanci dal :(


dexicek

02:57

Visinskyho někdo taky čekal
Ale Hložka na hrotu??


TonyBlack

02:56

Sochurek nic, ach jo...


omega13

02:56

Fanda Fotbalu tady tvrdil už asi čtyři dny zpátky že Douděru čeká v základu.


Pavel.M.

02:53

Tuhle sestavu Mexiko asi předpokládat nemohlo..


dexicek

02:52

Určitě jedna z nejdivnějších sestav ever.
Ale kdo ví.


seagull

02:52

Douděra, Višinský :D ... dědek nakupoval u kartelu asi


Ivoš

02:50

Tak tedy hlásím, že jsem zde. Ale jsem tu podmínečně a běda vám, běda vám jestli jim to nepůjde :D.


seagull

02:49

Jsem tady ... tvl v tom vedru se skoro nedá spát, to bude zombieland v práci ;(


omega13

02:48

Dobré ráno přeji


Martas007

02:44

Doudera neciti ve 2,2 km nad morem rozdil, to jsem zvedav :)))


ghosttt

02:41

majk 02:11 > :D


dexicek

02:41

Martas007 02:32 > je to možné. Já jsem na to čuměl nekdy v šest večer. Přišlo mi to fantaskní


dexicek

02:39

Kdepak mame Horsta Ducháčka?


Martas007 02:18 > Ten Ochoa se vždycky objeví jednou za 4 roky na MS. Podobně jako ten Rodriguez ze Švýcarska.


Martas007

02:32

dexicek 02:29 > Jako prvni s tim prisel myslim iSport :)


dexicek

02:29

Ty vole LiveSport tu sestavu trefil..
Ještě jsem říkal v hospodě že to je úplná kravina, na hrotu že by byl Adam


Martas007

02:18

Jak se asi cejti Ochoa, ze ho nechal sedet? Nebo ho tam da na poslednich deset minut? :)


majk

02:11

ta sestava je naprosto šílená, to musela postavit Darinka


fabulus

02:07

Proč ten dědek mektal něco o aktuální formě, když tam pak nasadí Šulce.. mě je reálně jedno, koho nasadí, ale proč si musí neustále srat do vlastní huby.. to mi leze na nervy.. Maroko Haiti skvělý fotbálek


Ivoš

00:36

Novák včera 23:09 > To rozhodně. A kdybychom k tomu získali na hrot třeba Castra, to bychom byli neporazitelní :))


ACS-OloFan

00:08

Tak předkrm Scotch whisky vs Caipirinha


majk

včera 23:44

Bosnu k vítězství nasměroval 18 letej kluk....ještěže nemaj přechytralýho manažera, co by jim do toho kecal....


Fanda Fotbalu

včera 23:21

Jsem jedinej, komu připadá, že Poborák vypadá čím dál tím víc jako Felix Holzmann?


Novák

včera 23:09

Ivoš 22:11 > ovsem Lenin se Stalinem by byla mocna dvojka! :oD


Martas007

včera 22:44

Mahmič druhej gól na MS. Ta na toho už peníze mít nebudeme.


omega13

včera 22:36

miletinek 15:41 > "protože je MS tak je to složitý" asi ano, ale trochu mi to připomíná čtyři největší nepřátele komunismu. Jaro, léto, podzim, zima.


grass

včera 22:31

Ivoš 22:11> nebo by se rychle vykulíroval a měli bychom zabijácký obě křídla


omega13

včera 22:13

Až bude reklama kde Šulc poslouchá Pastrňákův vzkaz tak se zkuste nedívat a jen poslouchat Pastrňákovu dikci, jestli je to Pastrňák, mě to připomíná mluvu někoho úplně jiného. Nechci navádět jen by mě zajímalo jestli někoho napadne stejný člověk. Suchopárek to není.


Ivoš

včera 22:11

grass 22:07 > Myslíš jako, že když to nevyšlo se Stalinem, tak zvýšíme ráži a přijde Lenin?


grass

včera 22:07

Můj tip na repre posilu, o které mluvil TR na tiskovce...
Anthony Lenín Valencia Bajaña, 22-ti letý reprezentant Ekvádoru z Royalu Antverpy, kde mu teď končí smlouva. A Mercado by měl kámoše.


ACS-OloFan

včera 22:04

seagull 19:33 > co se to tam u vás děje? Obohacovači neumí plavat?Ve vlně veder údajně přibývá utonulých,když neumím plavat,tak jdu do brouzdaliště ne?


omega13

včera 21:53

crazytea 13:30 >D


ghosttt

včera 21:21

dexicek 20:46 > odpocinkove to pojmu já :) o polocase to balim.


dexicek

včera 20:46

Jsem fakt zvědavý zda to nepojmou odpočinkově