Ted jsem prave dokoukal komplet celej zapas Uruquay-Kapverdy a vsichni co kvitujete koupi Mannsverka,tak se pripravte na to,ze to co v tom zapase predvedl Olivera,tak to vam Mannsverk bude dopřávat celou sezonu.
zrovna se koukám na dokument z MS v hokeji 2010, kdy ten tým byl taky kousek od ostudy :)
ghosttt 17:18 > tak doufám, že pořád každej snad tý repre fandí, samozřejmě nejsem spokojenej s tím co předvádíme, a trenérský štáb, abych to napsal kulantně nemá moje sympatie, ale když předvedeme heroický výkon a svalíme domácí v té nadmořské výšce, tak klobouk dolů.
hrající trenér :D to byl naposledy Vialli u Chelsea ne :D
dexicek 16:54 > dexi,jak jsem vcera projizdel zpetne tech par hodin co jsem si dal pauzu.tak si se dostal do top 5 mých oblíbenců :))
Jo,chápu,ze si za to hovno koupis,ze te rad cte nejakej blb z Berouna :)), ale pivko bych s tebou nekdy rád dal :)
dexicek 17:17 > asi tak
Roonie. 17:16 > rozumím tomu že je na rozdíl od Filipa Panáka menší klubista?
To se z Liberce stane hodně nesympatický tým, Kania ne Kania
Bořil prý odmítl pozici hrajícího trenéra B týmu a asistenta u A týmu
Fanda Fotbalu 16:56 > Nekdo z nich hral doma na nejvetsim stadionu v zemi, kde klimaticke podminky hraly absolutne pro ne? :)
Bunda 16:51 > Tak tohle by se Kováčovi asi nelíbilo.
Aadvisor 16:00 > Anebo se rozšířila.
Krypl Bořil do Liberce ....pffff
Kdyby bylo teď MS ve Francii, to by byl žvanec
Úmorný vedro ...
ghosttt 16:27 > Jen klid. Na minulém MS měli po 2.kole zajištěný postup z 1.místa Brazílie, Portugalsko a Francie. Jejich výsledky ve 3.kole: Brazílie - Kamerun 0:1, Portugalsko - Korea 1:2, Francie - Tunisko 0:1. Jestli se nepromění tenhle mečbol, tak je to na rezignaci celýho vedení svazu.
ghosttt 16:46 > a just ve středu ve 3 jako extra magor vstanu a budu fandit
a pokud to vyjde (jako že asi ne)..tak už se těšim na ty nářky pseudovlasteneckých hejterů...
Bořil do Liberce, takže i Kuchta?
Ivoš
02:11
Kdo by to čekal? Po dvou kolech máme o bod méně než Kapverdy.
Taky si mohl napsat,ze mame o bod vice než Turci..ale chapu te,to by nebylo to prave České schazovani se a rejpani v tom hovne.
Ale do Brna musim,ing Sabou už obdržel žádost o lupeny ;)
TonyBlack
11:45
Mansverk, Suchomel, bookuju lístky na finále LM!
Ušetřim spoustu peněz,protože na tohle jezdit nebudu.
seagull 11:44 > Kolem 65”min. odpadnem a pokud uz v tu dobu nepovedeme minimalne o dva,tak to bude pruser.
A dodatek že nesmí ani trénovat... co to.je tohle, to jako si nemůže jít pinknout? Trošku jiný měření, že Sinner a Swiatek měli pozitivní nález
Uuuuu tak Vondoušový napařili 4 roky ... to je mazec. A to jí nic nenašli.
crazytea 16:07 > Me hlavne prekvapilo, ze Imanol ma jit vubec do pripravy. Jen na Cobbauta nejak zapomneli :-)
Aadvisor 15:47 > tam má hodně hráčů odkad nástupu do přípravy.. I těch co neměli repre povinnosti
Moc nechápu. Tak 10 hráčů se chceš určitě zbavit.. O to víc na hovno že s nima musíš pracovat a věnovat jim čas.
Male plus je Kania v predstavenstvu LFA misto Brabce. Tvrdikova klika dostava trhliny
Hlavní hnus losu je ten, že v Teplicích i Jablonci budeme hrát v zimních měsících, takže místo hřiště bude pole.
Ale hned komplikace. Imanol se zapoji do pripravy az pozdeji
Tak aspoň že ten Vydra už jde do přípravy. Cobbaut dostane prostor se zranit. A po Brně čekám první panic buy. Strašný kolik máme hráčů který nepotřebujeme.
a jet první kolo do Brna uplně taky nechceš
To moc TR los nenacvičil.
Domácí derby během mý dovolený..nechci chybět asi po dvaceti letech
bruno_rossini 13:37 > Naprostej souhlas.
Ligový výbor dnes schválil ukončení předchozího ročníku. Pokud by hypoteticky došlo k tomu, že by Karviná byla vyloučena před zahájením soutěžního ročníku, tak je možnost doplnit soutěž šestnáctým týmem. Ten by se určil podle předchozího ročníku, první možnost by tedy byla Táborsko, po něm Artis Brno. Podle soutěžního řádu (paragraf 20 doplňování soutěží) se to může nabídnout týmům do čtvrtého místa.
Přídu vo Teplice... :(