fabulus 21:01 > Mám obavu, že toto uvidíme v podání želváka, který teď zaostává za Messim o 4 góly, ale je mu teprve 27 a góly furt dává.
A víc jak se posunoval čas, tak naopak jsem začínal nemuset Ronalda ... vlastně už mě Ronaldo v dresu Portugalska vyloženě nebaví...
Moji miláčci, moc jim to přeju. Žádnej zandour, Messi je bůh. V těch létech. Asi by nechtěl hrát na konci kariéry ve Spartě. Škoda. Kdybych přišel na Letnou v čepici AFA, tak se ghosttte nediv.
Ten chlap má všechno, už včera by nestačil utratit prachy co vydělal (projebat jo, to umí kdekdo). A stále je hladovej po dalším úspěchu, klidně by chtěl dát branku i Kosmonosům... Takový karaktery potřebujeme.
Já ho nikdy moc nemusel, protože nejsem příznivec Barcelony ... ale musím uznat, že on je prostě nejlepší.
Jsem zvědavěj na Ibru s Henrim jak i tom budou mluvit na FoxSports
seagull 21:01 > co chybělo
fabulus 21:01 > razítko na to
A teď to tam ještě nakouří z toho přímáku
Kdyby CR7 překonal nějakým zázrakem Messiho rekord, tak jsem si jistý, že to s ním takto tým slavit nebude..
Dát tu penaltu tak má snad historický zápis , dvakrát po sobě hattrick
Uz ta nahravka byla naprosto genialni
A ještě v 38 letech peláší od půlky na bránu v nastavení druhého poločasu. Suchopárku!
Jak všichni na něj čuměli, tohle je akce best off tohoto MS
To je král!
Messi neskutečnej
omega13 19:39
Kdyby jsi šel radši na taneček :)
Zatím takový průměrný máč
2:0 střely, Argentina kontroluje na pul plynu
Ale nastavení se Rakousko nedotklo balonu :D ti ho prostě nepůjčí
trochu vyhecovaný z obou stran. Ale sympatický, že se toho Rakousko nebojí a jak to jen jde, valí dopředu
Slyšel jsem Folprechta před MS že Messi Kloseho překoná. Ten mu fandí, pomyslel jsem si.
dexicek 19:40 > teď už ví, že na Liovu pravou ten brankář umí. Tak dal vlevo.
dexicek 19:31 > teď už se soustředil
Už mě ten fotbal štve. V lázních jdu na večeři a po ní procházka, vyrazím , ale radši se podívám na mobil jestli se nehraje nějaký zajímavý zápas. Půjdu zítra pokud tedy,
to byla mŇamka
majk 18:38 > ty ji přestřihli certifikovanejma nůžkama...
Messi i kdyby trefil branku -tak mu jí lapne
To bylo hodne odflaklý
Aadvisor 19:26 > Uz nastesti nehraje :)
Aadvisor 19:26 > no dohrál PL :D ...
seagull 19:25 > Soucek hraje PL a co?
Aadvisor 19:18 > vždyť tam mají 80 procent kádru co hraje bundesligu
Herrer 19:14 > 1990 byl dobrej fór. Němcům tlačili káru celej šampionát včetně finaále.
…Uplne blbe
Rakouska liga nic moc, plno cizincu z Balkanu a nehrajou s jednim z favoritu…
Rakušani nejsou vůbec špatný ale
Malinko mi to připomnělo penaltu na Klinsmanna v 1990, kdy tam byli Straka s Chovancem.