disi

včera 10:44

Martas007 10:32
On to vysvětlil před tím.
Že už nechce pořád odpovídat na stejné otázky.
Tak to sepsal a chtěl dát na ss.
Pak to přečetl.
Už chtěl mít od toho všeho pokoj.
Nedivím se mu.


MarekR

včera 10:41

„Jelikož jsem odpovídal už na mnoho dotazů, rozhodl jsem se, že si dám myšlenky na papír,“ vysvětloval asi dvacítce novinářů a v ruce žmoulal deník, do něhož si rukou napsal poznámky. „Chtěl jsem se vyjádřit formou dopisu na sociálních sítích, ale když jsem se dozvěděl, že bude mediální aktivita, budu to sdílet takto.“


dexicek

včera 10:39

Ach jo Láďo to byla bohužel snůška obecných nekonkrétní jednotlivostí slepená skoro se mi chce říct do blábolu


seagull

včera 10:32

Co řekl LK?


Martas007

včera 10:32

Ty vole, co to je za bizar, ze to Krejci cte ze zapisnicku? Pardon, Ladu mam rad, ale tohle je strasne trapny :Dhttps://www.instagram.com ...


disi

včera 10:27

Dobře to Ládík shrnul.
A ta věta o těch progresivních trenérech tnula do živého.
Jen asi ne do Trundy.


Dalos

včera 10:17

Nedvěd je druhý pan Zadarmo (Ivan Hašek). Tohle celé je jen o tom, aby navenek udržoval aspoň trochu svůj obraz. Čekám, že při první příležitosti taky zdrhne někam do Dubaje.

A taky se divím, že se někdo diví. Vždyť je tragický od úplného začátku.


dexicek

včera 10:14

Ale předpokládám že ogbu a Chaloupek půjdou pryč


dexicek

včera 10:13

Žid má aktuálně asi šest reprezentační stoperu tam to bude slušný konkurenční mazec


dexicek

včera 10:11

Podle Nedvěda to byl vlastně celý úspěch a Koubek zůstává téměř jistě


dexicek

včera 10:11

Tak hodně zajímavý návrat fotbalistů do Čech včetně prohlášení kapitána


Martas007

včera 10:06

seagull 09:46 > Holes vi, ze na dalsim Euru mu uz bude 35 a pres to mnozstvi mladych stoperu by se uz zrejme ani nevesel do nominace. To je uplne jinej pripad nez Schick.


Martas007

včera 10:05

Kania o N'Guesanovi: Nejlepsi stoper, ktereho jsem kdy v ceske lize videl.

:)))))))


majk

včera 10:01

jinak Francouze jsem dal na pc bez zvuku,hned jak jsem slyšel upištěný duou Bosák Zelenka, při Senegalu jsem zapl pátou sérii Medvěda a měl jsem do rána bohatej program....


Bunda

včera 10:00

majk 09:59 > Přesně tak. Takovej samba kriplik nemůže překvapit snad nikoho.. asi může:(


majk

včera 09:59

Nedvěd může být zklamání jen pro bašťouny


seagull

včera 09:46

Nedvěd a ten jejich spolek to je obrovský zklamání. S takovým přístupem se nemůžeš hnout z místa. A celý to zapadá do obrazu jaj tu v týdnu popisoval Karlos.

A už se nedivím Schickovi a i klobouk dolů Holešovi, že to taky položil, ten taky mohl klidně ještě hrát a nějakou odměnu za start pobrat. Souček, Coufal samozřejmě nic.....


respekt*a*pokora

včera 08:32

Luxusní článek od 34


brychtal

včera 08:06

Trundy


brychtal

včera 08:05

Léto je tady. Vítejte prázdniny! Už žádný ošklivý český fotbal! Teď pár dní jen pro potěchu oči a srdce.
Ale vedení svazu a rozhodčích nám do toho asi hodí vidle. Pamatujte si a nenechte se ošálit Nedvědy, Trumfy, pomylenymi Smicry... Bobek zůstane bobkem ať ho zabalis sebekrásněji.


crazytea

včera 07:57

Mě děsí že repre zatím neukoncil Souček. Ten tam bude v září zase. Snad ty tři výprasky co přijdou konečně něco změní. Teď je období lhaní si do kapsy.
Už vidím jak tam dá v září Sochurka proti Španělsku a na tiskovce řekne.. Podívejte dostal šanci a neprosadil se takže sem měl pravdu že na to nemá


Jyryb

včera 07:48

Fanda Fotbalu včera 23:15
Nebuď tak přísný, horší než my bylo 9 týmů.
Lze na to pohlížet i jinak.

Katar
Haiti
Curaçao
Tunisko
Zéland
Irák
Jordánsko
Panama
Uzbekistán

To znanená krásný 39. místo.
Jen 7 míst od postupu.
A v žebříčku FIFA jsme 41., takže jsme vlastně hráli nad své možnosti. ;-)



omega13

včera 07:42

Muslera to dokázal, prakticky sám dokázal vyřadit Uruguay.


omega13

včera 07:04

Egypt v Írán konec stál za to.


omega13

včera 07:01

Miroslav_Beránek 06:49 > Jj to byla jižní Amerika v kostce.


Tolnerian

včera 06:56

Belgie to nehraje moc chytré. Nahání si skóre a skončí první v tabulce. Jako druzí by šli na Austrálii.


Miroslav_Beránek

včera 06:49

omega13 06:47 > Ty sáňky byly předpisový.


omega13

včera 06:47

Neměla by Sparta na Cannobia? Fotbalista dobrej a přinesl by na hřiště emoce. Půlhodinu před koncem už jen čekání kdy mu definitivně rupne v kouli.


k196

včera 04:04

Tvl Kapverdy in, Uruguay out....to jsou veci....


Miroslav_Beránek

včera 02:36

Martas007 02:04 > To je jen předkrm před Pride Match Egypt - Írán.


Martas007

včera 02:04

Tak co? Je tu jeste nekdo, kdo ponocuje kvuli zapasu Kapverdy - Saudska Arabie? :D


ACS-fan

včera 00:16

Přesnější údaj bychom získali po vynásobení hodnoty kádru koeficientem vyjadřujícím hodnotu tr enéra. Ale tento koeficient transfermarket nenabízí.


ACS-fan

včera 00:10

Fanda Fotbalu včera 23:15 > Hodnota kádru je jen orientační ukazatel. Ale pokud budeme brát tato čísla vážně, tak z toho mj. plyne, že hodnota kádru sama o sobě nedoručí koukatelný forbal ani dobré výsledky.


Fanda Fotbalu

26.06.2026 23:15

Až bude zase někdo český debakl svádět na to, že nemáme kvalitní hráče: Na transfermarktu je tabulka hodnoty kádrů účastníků MS. Jsme na 28.místě, těsně za Mexikem a před Koreou i JAR. Méně hodnotný kádr než my má 20 týmů, ale horší výsledek než my uhrály jen dva.


Celticgirl

26.06.2026 22:53

ACS-OloFan 22:43 > je dobrej, i když je dost znát, že si to MJ produkovat :). Každopádně přesně tohle mě vtahlo a člověk si zavzpomínal na dětství, kdy si na něj každý hrál, ač ho málokdo viděl hrát, víceméně jen sestřihy v BBV :). Kult osobnosti jako prase. Vůbec si nedovedu představit, kdyby žil v době internetu apd., protože mi přijde, že už tenkrát dosáhl něčeho, co snad ani nejde vyhajpovat víc..