Schick by tuhle sanci dal :(
Visinskyho někdo taky čekal
Ale Hložka na hrotu??
Sochurek nic, ach jo...
Fanda Fotbalu tady tvrdil už asi čtyři dny zpátky že Douděru čeká v základu.
Tuhle sestavu Mexiko asi předpokládat nemohlo..
Určitě jedna z nejdivnějších sestav ever.
Ale kdo ví.
Douděra, Višinský :D ... dědek nakupoval u kartelu asi
Tak tedy hlásím, že jsem zde. Ale jsem tu podmínečně a běda vám, běda vám jestli jim to nepůjde :D.
Jsem tady ... tvl v tom vedru se skoro nedá spát, to bude zombieland v práci ;(
Dobré ráno přeji
Doudera neciti ve 2,2 km nad morem rozdil, to jsem zvedav :)))
majk 02:11 > :D
Martas007 02:32 > je to možné. Já jsem na to čuměl nekdy v šest večer. Přišlo mi to fantaskní
Kdepak mame Horsta Ducháčka?
Martas007 02:18 > Ten Ochoa se vždycky objeví jednou za 4 roky na MS. Podobně jako ten Rodriguez ze Švýcarska.
dexicek 02:29 > Jako prvni s tim prisel myslim iSport :)
Ty vole LiveSport tu sestavu trefil..
Ještě jsem říkal v hospodě že to je úplná kravina, na hrotu že by byl Adam
Jak se asi cejti Ochoa, ze ho nechal sedet? Nebo ho tam da na poslednich deset minut? :)
ta sestava je naprosto šílená, to musela postavit Darinka
Proč ten dědek mektal něco o aktuální formě, když tam pak nasadí Šulce.. mě je reálně jedno, koho nasadí, ale proč si musí neustále srat do vlastní huby.. to mi leze na nervy.. Maroko Haiti skvělý fotbálek
Novák včera 23:09 > To rozhodně. A kdybychom k tomu získali na hrot třeba Castra, to bychom byli neporazitelní :))
Tak předkrm Scotch whisky vs Caipirinha
Bosnu k vítězství nasměroval 18 letej kluk....ještěže nemaj přechytralýho manažera, co by jim do toho kecal....
Jsem jedinej, komu připadá, že Poborák vypadá čím dál tím víc jako Felix Holzmann?
Ivoš 22:11 > ovsem Lenin se Stalinem by byla mocna dvojka! :oD
Mahmič druhej gól na MS. Ta na toho už peníze mít nebudeme.
miletinek 15:41 > "protože je MS tak je to složitý" asi ano, ale trochu mi to připomíná čtyři největší nepřátele komunismu. Jaro, léto, podzim, zima.
Ivoš 22:11> nebo by se rychle vykulíroval a měli bychom zabijácký obě křídla
Až bude reklama kde Šulc poslouchá Pastrňákův vzkaz tak se zkuste nedívat a jen poslouchat Pastrňákovu dikci, jestli je to Pastrňák, mě to připomíná mluvu někoho úplně jiného. Nechci navádět jen by mě zajímalo jestli někoho napadne stejný člověk. Suchopárek to není.
grass 22:07 > Myslíš jako, že když to nevyšlo se Stalinem, tak zvýšíme ráži a přijde Lenin?
Můj tip na repre posilu, o které mluvil TR na tiskovce...
Anthony Lenín Valencia Bajaña, 22-ti letý reprezentant Ekvádoru z Royalu Antverpy, kde mu teď končí smlouva. A Mercado by měl kámoše.
seagull 19:33 > co se to tam u vás děje? Obohacovači neumí plavat?Ve vlně veder údajně přibývá utonulých,když neumím plavat,tak jdu do brouzdaliště ne?
crazytea 13:30 >D
dexicek 20:46 > odpocinkove to pojmu já :) o polocase to balim.
Jsem fakt zvědavý zda to nepojmou odpočinkově