ghosttt

včera 16:49

Tommy. 16:34 > tady mluvíš jak Nedvěd :)


seagull

včera 16:49

Martas007 16:49 > :D


Martas007

včera 16:49

DarkCook 16:42 > Za hrace, jako je Mannsverk, to balik je.


seagull

včera 16:48

Tommy. 16:38 > náhodou, YouTube stříbrné tlačítko to je něco. Až z toho chudák Šulo nevěděl co na to říct, když ho jako kapitána nechali rozbalit tu krabici


DarkCook

včera 16:42

2,5 mega v eurech fakt není v současnosti žádný balík.


Tommy.

včera 16:38

furt se nemůžu zbavit tý pachutě z Mannsverka, obzvlášť za ten balík.
A ještě že je mi u prdele, co si kdo myslí, páč jinak bych si z tý hrstky jeho zastánců ukroutil hlavu.
Sparta pod VSJBČ spadá do nudné šedi a světlejší zítřky v nedohlednu :(((


Tommy.

včera 16:34

dexicek 12:07 > seš hodnej, ale důležitý jsou body. A ty nejsou. Proti Japkům budou muset zabrat.
Ale fajn, že jsou na MS. Za 2-4 roky bude ten mančaft zase lepší.


ghosttt

včera 15:30

Ja se bavim u te reklamy se Suchoparkem v tom taxiku. Ty jeho tři slova co tam zašišlá, museli natacet celej den tipuju :))


Miroslav_Beránek

včera 15:06

To je jenom pozérství od toho Suchopárka. To by musel žít v jeskyni.


crazytea

včera 14:49

seagull 13:54 > jn zprava dne


seagull

včera 13:54

crazytea 13:38 > 100k odběratelů na YT. Paráda ne? :D


crazytea

včera 13:38

https://youtu.be/iFzksanh ...

Nějaký nový video jdu to zkouknout.


Bunda

včera 13:29

seagull 13:27 > klidně si to ověř! To jsou curaci


seagull

včera 13:28

To si to repre neumí ohlídat, ty sračky co z nich lezou?


seagull

včera 13:27

Jak Suchopárek nemá sociální sítě, nečte a nezajímá se, tak mu asi uniklo, že má Atlanta ten stadion klimatizovaný...


seagull

včera 13:23

https://www.facebook.com/ ...

Jestli tohle někdo po Koubkovi nominuje jako hlavního trenéra, nebo o něm byť jen uvažuje, tak by sám měl skončit ve své funkci


ferousek

včera 13:00

V 96 v Anglii jsme taky hráli takovou sračku. O několik let později (a s částečně jiným kádrem) to najednou byla úplně jiná písnička. Pro mě byl šok (a doteď to vnímám jako klíčový moment) ME U21 v roce 2000, kde naše lvíčata hrály fotbal. Ofenzivní, aktivní, moderní. To bylo poprvé, co jsem něco takového u našeho týmu (nároďák i kluby) viděl. Možná že teď by to šlo zopakovat a udělat zase zábavnou repre. Ale kdo ty kluky k tomu vychová? Bílek? Suchopárek?


dexicek

včera 12:26

Aadvisor 12:22 > Senegal stejně jako Sloni dojede na velmi slabou finální fazi a zakončení. Takticky jsou oka, technicky jakbysmet..ale chybi jim ten evropsky zabijacky instinkt


Aadvisor

včera 12:22

Me sw docela libil Senegal. Jasne, Francie ho nakonec dostala, ale ty jejich protiutoky mely hlavu a patu. Navic vsichni rychly, dlouhy nohy, takze balon dostihli i kdZ uz to vypadalo beznadejne


dexicek

včera 12:07

Tommy. 11:40 > jestli ti to zlepší naladu- Švédové čistě herně se mi libily.. přímočarý fotbal dopředu.
Bohužel soupeř kurva dobrej


Tommy.

včera 11:40

Ivoš včera 21:00 > ne, až teď.
Ale už jsem to rozdejchal


omega13

včera 11:29

Ještě jedna nefotbalova Jednoho letního rána. 1965 Belmondo,, viděl jsem poprvé a není to špatný film.


dexicek

včera 11:27

omega13 10:55 > přesně
Fešák rejpe do soupeře a nebejt jedny ruky tak měli hovno. Ze byli.o kapku lepsi na míči? Super.


omega13

včera 11:20

Jsem v lázních a mám čas. Dnes zpráva z pražského hudebního festivalu. Vystoupila velšská kapela Manic street preachers a set zahájila písní která bojuje proti konzumní společnosti. Do toho pustili píseň jakou právě konzumní rádia milují. Mně taková muzika nevadí ale je to maličko směšné takhle bojovatt proti systému.


kakamiI

včera 11:18

Nas fotbal se z tohoto ms urcite pouci, vratime do pripravy behani po horach. Jediny nas nepritel je nadmorska vyska, ktera otupi nase zbrane.


omega13

včera 11:04

Mám u Japonska jednu obavu. Jejich největší přednost týmovost může být i jejich zkáza. Někdy potřebuješ hvězdu individualitu která je sama schopná zvrátit běh zápasu.


Herrer

včera 11:04

Gaginek 10:52 > Na to něco bude :-)


omega13

včera 10:55

seagull 10:45 > To jsme a ten trenér JAR když už se dává soda Koubkovi si taky nevidí do huby. Ušklíbá se nad náma a přitom hráli úplně jalovej fotbal. Doufám že je Korea přejede.


Gaginek

včera 10:52

Herrer včera 21:13 > Je to přímá úměrnost. Puberťák vidí holky co se krásy týká asi pade na pade. Čím jsi starší, tím se poměr ve prospěch těch hezkých zvětšuje a pro starého kokota, třeba mě, už jsou všechny mladé holky krásné :-)


seagull

včera 10:51

Nadšení z: Japonska, Maroka, USA, Kanady


Gaginek

včera 10:47

Bunda včera 21:20 > Tvl, to mně nedělej. Fakt jsi mě na chvilku přiměl pozvednout obočí :-)


omega13

včera 10:47

Ang:Chor, 2 půlka Uru :SA, Jap :Niz. Nejvíc se mi líbí hra Japonska. Po zemi nebojí se udělat kličku a přitom zbytečně nesoluji.


seagull

včera 10:45

ještě si počkám na celý cyklus druhých zápasů, ale zatím jsme suverénně nejnudnější skupina


seagull

včera 10:28

na MS je super ten střet těch jiných fotbalových kultur, Japonce, Afričany, Jihoameričany za ty 4 roky vidíš poskrovnu, pak vidíš, jak Senegal, Sloni atd mají docela dobře našláplý tým. A nejvíc bolestivý je to srovnání s naším fotbalem. Trochu jsem přemýšlel, jestli nejsme na ty naše kluky moc přísní, ale ono ti to vydrží jen do dalšího zápasu, kdy vidíš, jak se snaží všichni hrát dopředu, bavit se fotbalem a ty máš pocit že repre to tam přijela uklohnit za jakoukoliv cenu. Tohle přemýšlení to uklohnit za jakoukoliv cenu mě už nebaví. A ještě ti to ocení kouč, že to byl super zápas. Pak ti kapitán řekne, že to stálo za hovno, a manažer repre, že jsou z toho kluci vyjevení. 3 rozhovory, 3 různí představitelé a každý si žije v jiným světě. Nejupřímnější samozřejmě LK, ano stálo to za prd ....


seagull

včera 10:20

huya 09:49 > stadiony jsou mazec, to jsou nádherný kulisy