ACS-OloFan 21:41 > ano Harry.
Jsem zatím v polovině. Baví mě především hlavní hrdina a herec. Úplně jiný než když hrál toho milionáře v Exit
Po tomto je pro mne reprezentace v tomto složení uzavřena věc....jebat :(
Fotbal z jiného vesmíru.
Nedved :U kritiků jsem zatím nepostřehl jediný názor, kterým bych se měl zabývat a který by mi něco dal.
Trunda: Kritiku vnímá člověk ze všech stran, i ze zahraničí, je důležité se z ní poučit. Byla patřičná, správná.
Trochu rozpor, panove, ne?
První sérii jsem skouknul ,Netflix pořizuju vždy na cca 3 měsíce,nastahuju co chci a pak postupně koukám.
ACS-OloFan 21:41 > Šakal je druhá série? Na to čekám rok.
dexicek 21:35 > Harry hole? Dobré,až na tu všeobecně u všeho na netflixu tlačenou 4% scénku
The day od Jackal - dobré
dexicek 21:35 > já jsem včera dokoukala na iVysilani Ve výkonu služby a chtěla jsem si najít něco jinyho, podobně navykoveho :). Nesba mám shledleho..
seagull 21:35 > Určitě, ta sestava tomu nahrává. Prostě to chtějí dnes vyhrát, i když jim o nic nejde.
Ten tým Francie to asi i hodně chce pro trenéra, který tam s nima nemůže být
Celticgirl 21:24 > a na co ses tesila na Netflix?
Nesbo je dobrej ;)
dexicek 21:12 > Neříkal jsem hned po mistrovství světa, ale po vyhodnocení účasti. Nečekal jsem, že to vyhodnotí tak rychle a jejich závěry mě překvapily. Jsou z teflonu. O Nedvědovi jako bafuňářovi si dlouhodobě nemyslím nic dobrého a teď mi na to dal štempl. Je vidět, že to myslí s českým fotbalem dobře.
Dembele má tu levou stejně dobrou jako Karabec
wow
Wow
seagull 21:22 > jj jsou boží.
Jinak zatím Teda super zápas, to jsem si říkala, že dám jen poločas a půjdu na Netflix.. Ale tohle mě u obrazovky asi udrží :)
Norsko má parádní ty dresy
Tak jako hrjaou Frantici, bych chtěla, aby hrála Sparticka :))
Dembele masterclass
To je fofr ze strany na stranu
ferousek 20:59 > Hmm, to si nemyslím. V té době tohle měli v merku Agnelli a Paratici, Pavel tu funkci nedostal za to, že něco umí, ale za zásluhy. Jinak v ČR byla známá jeho kauza s firmou Ma-floor, kde taky projebal desítky mio.
crazytea 21:14 > Nguessana?
Kaslete už na ČR repre. Spíš mi řekněte které reprezentanty Francie Rosa přivede.
Obecně by mohl nějaký Francouze koupit. Je to EU tak pohoda a tam je těch hráčů kteří v u nás v lize vynikali jsou tisíce.
Bunda 21:00 > sorry ale to se fakt pochopit nedalo..nadsázka na čtvrtou... Šumak
Acs Fan, se vším respektem, se očividně pletl když očekával, že bude odvolaný Koubek hned po mistrovství světa
Jinak jestli by něco mohlo pomoci, tak tlak sponzorů, protože ten produkt fakt stál za prd a kdo by s ním chtěl být spojován? Ale když vidím reklamy Penny a budu je považovat za znamení toho, jak přemýšlí o českém fotbalu... Tak jsem vcelku skeptik.
Nase vystoupeni na MS byla definice blamaze. Tvl samba Nedved mu asi mrda z toho vedra.
dexicek 20:53 > joke:/
Přijde mi to tak absurdní, že sis to musel vymyslet:D
No nevím, jestli bych dlouholetého viceprezidenta Juventusu (a de facto šéfa sportovních operací) v období totální ligové dominance v Itálii označil za manažerskou nulu... Spíš ne.
Po tiskovce už i Šmicer ve studiu obrátil ,že to tak nemyslel s kritikou Schicka, že ho špatně pochopili,kriticky prý myslel tým,kterému se Patrika nepodařilo dostat do hry Jinak tiskovka blabla,bla,blablabla asi 10x zdůrazněno uděláme analýzu ,tu vyhodnotíme a uvidíme.
Bunda 20:50 > spíš ty Bundo. Přepisují Nedvěda s Trundou
To by pochopil i dvoneuronovy ;)
dexicek 20:41 > Tak to už mě celkem unavuje. Celý vedení Fačru ať jde někam, Trunda je loutka dosazena Tvrdíkem, Nedvěd výborný fotbalista, ale jinak manažerská nula. V HK to pochopili velmi rychle a po půl roce se ho zbavili ve vlastnický struktuře klubu. Zajímalo by mě, s kým ta repre bude bude hrát. Ještě bych uvítal teda konec trojúhelníkový hlavy.
dexicek 20:49 > :D Jsi chlastal?
Trener Koubek zvladl MS velmi dobře
Trunda názor na kritiky opačnej
Martas007 20:41 doufám že za to zaplatí