Tolnerian

včera 06:56

Belgie to nehraje moc chytré. Nahání si skóre a skončí první v tabulce. Jako druzí by šli na Austrálii.


Miroslav_Beránek

včera 06:49

omega13 06:47 > Ty sáňky byly předpisový.


omega13

včera 06:47

Neměla by Sparta na Cannobia? Fotbalista dobrej a přinesl by na hřiště emoce. Půlhodinu před koncem už jen čekání kdy mu definitivně rupne v kouli.


k196

včera 04:04

Tvl Kapverdy in, Uruguay out....to jsou veci....


Miroslav_Beránek

včera 02:36

Martas007 02:04 > To je jen předkrm před Pride Match Egypt - Írán.


Martas007

včera 02:04

Tak co? Je tu jeste nekdo, kdo ponocuje kvuli zapasu Kapverdy - Saudska Arabie? :D


ACS-fan

včera 00:16

Přesnější údaj bychom získali po vynásobení hodnoty kádru koeficientem vyjadřujícím hodnotu tr enéra. Ale tento koeficient transfermarket nenabízí.


ACS-fan

včera 00:10

Fanda Fotbalu včera 23:15 > Hodnota kádru je jen orientační ukazatel. Ale pokud budeme brát tato čísla vážně, tak z toho mj. plyne, že hodnota kádru sama o sobě nedoručí koukatelný forbal ani dobré výsledky.


Fanda Fotbalu

26.06.2026 23:15

Až bude zase někdo český debakl svádět na to, že nemáme kvalitní hráče: Na transfermarktu je tabulka hodnoty kádrů účastníků MS. Jsme na 28.místě, těsně za Mexikem a před Koreou i JAR. Méně hodnotný kádr než my má 20 týmů, ale horší výsledek než my uhrály jen dva.


Celticgirl

26.06.2026 22:53

ACS-OloFan 22:43 > je dobrej, i když je dost znát, že si to MJ produkovat :). Každopádně přesně tohle mě vtahlo a člověk si zavzpomínal na dětství, kdy si na něj každý hrál, ač ho málokdo viděl hrát, víceméně jen sestřihy v BBV :). Kult osobnosti jako prase. Vůbec si nedovedu představit, kdyby žil v době internetu apd., protože mi přijde, že už tenkrát dosáhl něčeho, co snad ani nejde vyhajpovat víc..


ACS-OloFan

26.06.2026 22:43

Jestli máte někdo rádi basket , zejména MJ23 , tak si dejte na Netflix minisérii Last dance


seagull

26.06.2026 22:36

Magic Mike!


ACS-OloFan

26.06.2026 22:34

seagull 22:16 > máš SZ ,
jednu :-D


Ivoš

26.06.2026 22:27

Novák 22:17 > Já tyto ne příliš zdařilé počiny komentuji slovy "sám bych to líp neudělal". :))


ACS-4Ever

26.06.2026 22:27

Uvidi se jeste proti silnejsim souperum, ale Francie podle me nejvetsi favorit na titul.


Novák

26.06.2026 22:17

Tak takhle nejak bych, troufnu si rict, tu pentli asi umel kopnout taky :-)


Celticgirl

26.06.2026 22:16

seagull 22:16 > aspoň ty jejich zápasy budou zábavný :-)


Celticgirl

26.06.2026 22:16

dexicek 21:56 > mi to přišlo celkem dobrý, ale od aréna jsem z toho nebyla a sledovala jsem to celkem dlouho na své poměry.. Nebylo to něco, co bych chtěla co nejdřív vidět celý, že by mě to vytáhlo natolik, abych si dala dva díly za sebou, kolikrát jsem měla mezi díly i týdenní mezeru a mezitím koukala na něco jinyho..


seagull

26.06.2026 22:16

Francie se bude muset zlepšit v obraně, těch oken tam je moc. To by lepší tým trestal


dexicek

26.06.2026 22:03

Btw Francie taky moc hezký dresy.. čistý jednoduchý harmonický


dexicek

26.06.2026 22:01

Šmíd je skvělej jako host


Ivoš

26.06.2026 21:58

Celticgirl 21:22 > K tomu přání bych se klidně přidal.


SouthSiderM

26.06.2026 21:57

Nedvěd je dement…


dexicek

26.06.2026 21:56

ACS-OloFan 21:41 > ano Harry.
Jsem zatím v polovině. Baví mě především hlavní hrdina a herec. Úplně jiný než když hrál toho milionáře v Exit


Letnak

26.06.2026 21:53

Po tomto je pro mne reprezentace v tomto složení uzavřena věc....jebat :(


seagull

26.06.2026 21:48

Fotbal z jiného vesmíru.


Aadvisor

26.06.2026 21:48

Nedved :U kritiků jsem zatím nepostřehl jediný názor, kterým bych se měl zabývat a který by mi něco dal.
Trunda: Kritiku vnímá člověk ze všech stran, i ze zahraničí, je důležité se z ní poučit. Byla patřičná, správná.

Trochu rozpor, panove, ne?


ACS-OloFan

26.06.2026 21:44

První sérii jsem skouknul ,Netflix pořizuju vždy na cca 3 měsíce,nastahuju co chci a pak postupně koukám.


Bunda

26.06.2026 21:42

ACS-OloFan 21:41 > Šakal je druhá série? Na to čekám rok.


ACS-OloFan

26.06.2026 21:41

dexicek 21:35 > Harry hole? Dobré,až na tu všeobecně u všeho na netflixu tlačenou 4% scénku
The day od Jackal - dobré


Celticgirl

26.06.2026 21:39

dexicek 21:35 > já jsem včera dokoukala na iVysilani Ve výkonu služby a chtěla jsem si najít něco jinyho, podobně navykoveho :). Nesba mám shledleho..


Likúrgos

26.06.2026 21:38

seagull 21:35 > Určitě, ta sestava tomu nahrává. Prostě to chtějí dnes vyhrát, i když jim o nic nejde.


seagull

26.06.2026 21:35

Ten tým Francie to asi i hodně chce pro trenéra, který tam s nima nemůže být


dexicek

26.06.2026 21:35

Celticgirl 21:24 > a na co ses tesila na Netflix?
Nesbo je dobrej ;)


ACS-fan

26.06.2026 21:35

dexicek 21:12 > Neříkal jsem hned po mistrovství světa, ale po vyhodnocení účasti. Nečekal jsem, že to vyhodnotí tak rychle a jejich závěry mě překvapily. Jsou z teflonu. O Nedvědovi jako bafuňářovi si dlouhodobě nemyslím nic dobrého a teď mi na to dal štempl. Je vidět, že to myslí s českým fotbalem dobře.