seagull

11:44

Hele ono teoreticky bysme na to Mexiko i mít mohli, ale ten tým nevypadá vůbec čerstvě a myslím že tam v těch podmínkách druhou půli odpadnem a oni nás dorazí


Jarda Š.

11:05

kdybychjen... 10:59 > Jo, když nároďák staví na hráčích vychovaných Trpišákem, tak se nelze divit tomu, že tam akorát zbytečně běhají a nesmyslně se rychle zbavují balonu.


Čekejte peklo. Dědek to postaví na destrukci. Pacientem počínaje, přes trojúhelníka až po kustoda ze Slavie.
Budou mexičanům namáčet míče a přetopěj jim šatnu.


seagull

10:32

No jako kopneme tam Mexiku nějakou haluz a budou se plácat po ramenou, jak to tak měli naplánovaný.

Opět paralela s hokejem, celý turnaj slabý a pak zahrajeme nadlidský výkon proti Kanadě a skoro by se člověk snažil zapomenout. Teď zas podobné hlášky, dáme do toho všechno... no a doteď nedávali?


j.holiday

09:53

finale tipuju Sinaloa x Cartel Jalisco Nueva Generation


omega13

09:41

Herman 09:25 > Takový finále to je Infantinův sen.


disi

09:27

seagull 06:24
Jak pro koho.


Herman

09:25

dexicek 09:09 > a ješte to můžeme i celé vyhrát ve finale s kapferdy


Aadvisor

09:18

Sup 09:12 > Udajne se o nej zajimala i Olomouc a Jablonec


Sup

09:12

Aadvisor 09:11 > Milla kamkoliv


Aadvisor

09:11

Milla do Pardubic?


dexicek

09:09

Je asi 4 % naděje, že by nám na postup stačily dva body :)


omega13

09:04

Kobylík ve studiu po zápasu Uru v Kap. "Fotbal dneska umí hrát všichni, no všichni ne..."


Jarda Š.

09:02

omega13 08:52 > Ty góly Kapverd ale byly hlavně důsledkem šílených kiksů obrany. Že Muslera měl ty situace zachránit, ale nezachránil, je až druhotné.


omega13

08:52

Ivoš 02:11 > Urugvajci pojedou na poslední zápas se sbalenejma kuframa. Muslera asi MB nejhorší gólman.. Před MS jsem kroutil hlavou co tam Kapverdy budou dělat. Musím přiznat že nakonec měl ten jejich včerejší zápas grády.


Jarda Š.

08:50

seagull 06:24 > Ale tak laciné góly, jaké dostala Uruguay od Kapverd, jsou na téhle úrovni až neuvěřitelné.


ACS-OloFan

08:02

seagull 06:40 > možná se rád saunuje


seagull

06:40

Sadílek prej čeká nás zápas desetiletí, necháme tam všechno, Holeš víme, že nás čeká pejlo, chceme si to ale užít :D ...to jsou klauni

Na ty kecy ,,chceme si to užít,, už jsem alergickej


seagull

06:24

Nechápu jak mohou některá utkání končit 2:2, 1:3, 0:4, víte jak je těžké 2x přeběhnout hřiště?


Ivoš

02:11

Kdo by to čekal? Po dvou kolech máme o bod méně než Kapverdy.


ACS-OloFan

00:32

Sledujete někdo FOX Sports?Tam mají ve studiu Ibru, docela mazec : Belgie vs Írán - First half I almost fell asleep,second half I fell asleep.To by mě zajímalo co by řekl na naše


ACS-OloFan

00:25

Kapverdy mají Roberta Carlose z Wishe :-)


omega13

00:24

Muslerovi to musí jít na obličej aby něco chytil.


Fanda Fotbalu

včera 23:31

seagull 21:47 > Jedno semifinále na MS, zatímco naše "zlatá" generace jedno semifinále na ME.


ffontan

včera 23:04

Belgie zatím za dva zápasy ve skupině ušmrdlala jeden vstřelenej gól, s tímhle se asi moc daleko nedostanou.


ferousek

včera 22:29

seagull 21:47 > jednou byli třetí na MS, jinak konce většinou ve čtvrtfinále. A to ty největší hvězdy byly věkově docela podobný, tudíž těch turnajů, kde mohli něco uhrát, bylo vlastně docela dost. Ale i tak, skončil ti Hazzard a máš tam Docu. Nám skončil Poborský a přišel Libor Sionko a Honza Rezek. Tak super hvězdnou generaci mít nebudou, ale za dva roky pořád můžou mít pár hodně dobrých individualit a třeba jim naopak prospěje, když tam bude víc hráčů srozuměných s tím, že mají makat.


Novák

včera 22:26

na mě ten gólman Íránu spíš působí jako nějaký ten hrdina z desetimetrovýho kamennýho reliéfu z Perské říše :-)


ACS-OloFan

včera 22:22

omega13 22:15 > dobrá volba místo marného dobývání Helmova žlebu


omega13

včera 22:15

Tak jsem to přepnul o poločasu na dvojku ale nevím jestli je to bezpečné.


Novák

včera 22:03

seagull 21:47 > seagull 21:47 > Belgie je na počet obyvatelů plusmínus jako ČR. připadá mi, že takový země možná nějak zašmodrchaj EURO, ale hegemonem budou těžko. a na Mudialu už vůbec ne. se jim povede jedna generace za x let a i to se musí i zadařit


seagull

včera 21:47

jinak zklamání za poslední dekádu asi jedoznačně Belgie, jména na papíře měli top, ale dokázali z toho hovno uhrát. Ani ten fotbal nebyl nějaká hitparáda. Nesoudržnej tým, nesympatickej, jejich ,,zlatá,, generace pomalu mizí a nevytěžili zhola nic ...


seagull

včera 21:07

Aadvisor 21:05 > je pravda jak si Patrik stěžoval na světla, tak toho umí Chorý dokonale využít. Asger by mohl vyprávět. Třikrát


Aadvisor

včera 21:05

seagull 20:54 > Ten ma sirsi sortiment co muze nabidnout :-)


seagull

včera 21:03

Gólové wow základní skupiny byl náš SŘ v roce 2006, Owen hadr ... USA nevěděli která bije. Dneska by nás sfoukli jako svíčku


seagull

včera 20:56

Zchudlej svaz potřebuje postup za jakoukoliv cenu. Po MS budeme hledat trenéra, tak ať jsou nějaký škvarky na něj