Novák 22:17 > Já tyto ne příliš zdařilé počiny komentuji slovy "sám bych to líp neudělal". :))
Uvidi se jeste proti silnejsim souperum, ale Francie podle me nejvetsi favorit na titul.
Tak takhle nejak bych, troufnu si rict, tu pentli asi umel kopnout taky :-)
seagull 22:16 > aspoň ty jejich zápasy budou zábavný :-)
dexicek 21:56 > mi to přišlo celkem dobrý, ale od aréna jsem z toho nebyla a sledovala jsem to celkem dlouho na své poměry.. Nebylo to něco, co bych chtěla co nejdřív vidět celý, že by mě to vytáhlo natolik, abych si dala dva díly za sebou, kolikrát jsem měla mezi díly i týdenní mezeru a mezitím koukala na něco jinyho..
Francie se bude muset zlepšit v obraně, těch oken tam je moc. To by lepší tým trestal
Btw Francie taky moc hezký dresy.. čistý jednoduchý harmonický
Šmíd je skvělej jako host
Celticgirl 21:22 > K tomu přání bych se klidně přidal.
Nedvěd je dement…
ACS-OloFan 21:41 > ano Harry.
Jsem zatím v polovině. Baví mě především hlavní hrdina a herec. Úplně jiný než když hrál toho milionáře v Exit
Po tomto je pro mne reprezentace v tomto složení uzavřena věc....jebat :(
Fotbal z jiného vesmíru.
Nedved :U kritiků jsem zatím nepostřehl jediný názor, kterým bych se měl zabývat a který by mi něco dal.
Trunda: Kritiku vnímá člověk ze všech stran, i ze zahraničí, je důležité se z ní poučit. Byla patřičná, správná.
Trochu rozpor, panove, ne?
První sérii jsem skouknul ,Netflix pořizuju vždy na cca 3 měsíce,nastahuju co chci a pak postupně koukám.
ACS-OloFan 21:41 > Šakal je druhá série? Na to čekám rok.
dexicek 21:35 > Harry hole? Dobré,až na tu všeobecně u všeho na netflixu tlačenou 4% scénku
The day od Jackal - dobré
dexicek 21:35 > já jsem včera dokoukala na iVysilani Ve výkonu služby a chtěla jsem si najít něco jinyho, podobně navykoveho :). Nesba mám shledleho..
seagull 21:35 > Určitě, ta sestava tomu nahrává. Prostě to chtějí dnes vyhrát, i když jim o nic nejde.
Ten tým Francie to asi i hodně chce pro trenéra, který tam s nima nemůže být
Celticgirl 21:24 > a na co ses tesila na Netflix?
Nesbo je dobrej ;)
dexicek 21:12 > Neříkal jsem hned po mistrovství světa, ale po vyhodnocení účasti. Nečekal jsem, že to vyhodnotí tak rychle a jejich závěry mě překvapily. Jsou z teflonu. O Nedvědovi jako bafuňářovi si dlouhodobě nemyslím nic dobrého a teď mi na to dal štempl. Je vidět, že to myslí s českým fotbalem dobře.
Dembele má tu levou stejně dobrou jako Karabec
wow
Wow
seagull 21:22 > jj jsou boží.
Jinak zatím Teda super zápas, to jsem si říkala, že dám jen poločas a půjdu na Netflix.. Ale tohle mě u obrazovky asi udrží :)
Norsko má parádní ty dresy
Tak jako hrjaou Frantici, bych chtěla, aby hrála Sparticka :))
Dembele masterclass
To je fofr ze strany na stranu
ferousek 20:59 > Hmm, to si nemyslím. V té době tohle měli v merku Agnelli a Paratici, Pavel tu funkci nedostal za to, že něco umí, ale za zásluhy. Jinak v ČR byla známá jeho kauza s firmou Ma-floor, kde taky projebal desítky mio.
crazytea 21:14 > Nguessana?
Kaslete už na ČR repre. Spíš mi řekněte které reprezentanty Francie Rosa přivede.
Obecně by mohl nějaký Francouze koupit. Je to EU tak pohoda a tam je těch hráčů kteří v u nás v lize vynikali jsou tisíce.
Bunda 21:00 > sorry ale to se fakt pochopit nedalo..nadsázka na čtvrtou... Šumak
Acs Fan, se vším respektem, se očividně pletl když očekával, že bude odvolaný Koubek hned po mistrovství světa
Jinak jestli by něco mohlo pomoci, tak tlak sponzorů, protože ten produkt fakt stál za prd a kdo by s ním chtěl být spojován? Ale když vidím reklamy Penny a budu je považovat za znamení toho, jak přemýšlí o českém fotbalu... Tak jsem vcelku skeptik.