ACS-OloFan 17:46 > máš 2 SZ fane :D
https://x.com/jinochmicha ...
Dobrý KO pro toho kripla
Bunda 17:32 > Jako fakt?
Filmové okénko pro nepřátele obohacovačů,tento film se zřejmě zde do distribuce nedostane, přestože ho natočil německý režisér, dostupné "jabkotv" a různě po netuhttps://www.csfd.cz/film/ ...
Shog1 17:21 > Mentor pro trojúhelníka
crazytea 16:27 > Darida tyvole..doted sem nepochopil tu jejich ohromnou ságu s jeho návratem. K cemu to jako bylo? Frajer je naprumernej v Hradci a bude zachraňovat nároďák. Nehledě na to, ze to je stejnej posunovač jako všichni do jednoho v ty záloze. Je uplne kdo z tech středaku hraje, vždy je nase záloha to nejhorsi, co je na place.
dexicek 16:30 > Myslím, že to bude dřív, po tzv. vyhodnocení naší účasti na MS. Na tu blamáž je třeba nějak reagovat a Nedvěd to na sobě nenechá.
dexicek 15:18
Já to z mobilu neumím.
Aktuálně. cz
Sport- fotbal.
Neskutečně ostudny článek.
ACS-fan 16:28 > ale podle mě až po Lize Národů. Samozřejmě pokud nějakým zázrakem tam neuspějeme
Nepochybuju o tom, že Koubek bude odvolán. Nejen vzhledem k věku nemá žádnou perspektivu a také je třeba najít viníka a předhodit ho k uklidnění podrážděného davu. Nedvěd se vyzná.
Jde o to jestli k tomuhle dědka donutí aby ty nominace stavěl už na mladých hracích
Snad to bude konec těch starých kádru v repre...za mě konec Souček, holes, Zelený, Chory, Darida, Coufal, doudera.
A narvat tam mladý hráče a postavit je kolem zbytku
ferousek 15:36 > vidím to podobně. Určitě ho teďka neodvolají, už z principu tlakové veřejnosti.
Ale pokud je na odstřel tak Při první příležitosti půjde, a to nemůže být nic jiného než po pekelném losu v lize národů
Aadvisor 15:14 > Do zahraničí. Agent to domluví někde se sportovním ředitelem solventního klubu. SŘ odprezentuje majiteli, že je to dlouholetej reprezentant, připsal si i start na MS. Proti Mexiku, ač ne na svém postu, byl aktivní, měl slušná data: 4 střely, sprinty, naběháno km. Universál doprava, doleva, na beka, wingbeka i na křídlo. Bum, hotovo.
omega13 15:20 > Od toho tam trenér je. Ale ukázalo se, že mnozí neplnili to, co měli, a že určité typy hráčů, které by potřeboval, v kádru vůbec nemá.
Úplně se nabízí ho odstřelit po lize národů... Vlastně stačí po půlce ligy národů. Doufám, že už má Nedvěd vybranou náhradu. A nemyslím náhradu za Darinku.
Podle mne Koubek půjde. Na hráčích je vidět, že ho nemají rádi, s Nedvědem se evidentně taky opakovaně rafnul. Na druhou stranu novýho trenéra čekají příděly od Anglie/Španělska/Chorvatska. Tam si vůbec nic nevyzkouší, ten tým bude dostávat nálože, i když možná po MS budou tyhle repre v útlumu. Každopádně těžký...
Výchova mladých nic moc. Co když odteď to ve Spartě nebo Baníku budeme dělat skvěle? Jenže stejně bude hrát nějaký jiný Douděra aby se prodal.
Pokud se nepletu, Douděra před MS změnil agenta. Podle mne za účelem, že ten novej agent je silnej v nějakém regionu, kam chce Douděra jít. USA/Arábie, netuším. Každopádně je to kokot, s objektivně těžkym soukromym životem, kterej by asi ve sportovní rovině ovlivnil každýho (vezměte si jak byl Kofod třetinovej, když řešil tuším zdravotní trable s dítětem), natož takovýho duchem mdlýho jedince, jako je Douděra. Dohrání kariéry za slušný prachy někde v teple bych mu klidně dopřál. Ale v dresu repre už ho v životě nechci vidět.
Koubek posunoval hráče jako když hraje šachy. Tak mi to připadalo. Ty budeš tady a plnit tohle.
disi 14:48 > odkaz?
Doudera je blázen. Jeho včerejší výkony od rozhovoru přes zápasem až po to,co předváděl na hřišti by měl být dostatečný důvod k tomu ho vyškrtnout z veškerých věcí ohledně českého fotbalu a poslat ho někam do Běloruska. Regulérní magor..
disi 14:48 > Jestli skonci u seshita, tak jsem zvedavy kam pujde. Pred MS si myslel na zajranici
Sup 14:55 > proto jsme tam taky letěli až na poslední chvíli a přátelák hráli doma s Kosovem, ač to se soupeřem ze skupiny mělo pramálo společného, tam letěli smartwings s mezi přistáním. jedna kapsa prázdná, druhá vysypaná :D
seagull 14:44 > Tak máš recht.
"Ubytování a stravování (tzv. plnou penzi) pro oficiální reprezentační výpravy na mistrovství světa ve fotbale hradí Mezinárodní fotbalová federace (FIFA). FIFA tyto výdaje pokrývá pro delegace čítající obvykle 50 členů, a to v hotelech vysokého standardu, od pěti dnů před prvním zápasem týmu až do jednoho dne po jeho vyřazení z turnaje."
"Základní náklady na ubytování a stravování týmu hradí FIFA z centrálních fondů určených pro organizaci turnaje. Nadstandardní požadavky, jako jsou další pronájmy zasedacích místností, speciální technika nebo pobyt nad rámec oficiálního limitu, si pak hradí a řeší samy národní fotbalové asociace."
disi 14:48
Info z Aktuálně.cz
ACS-OloFan 14:39
Není to ten, jak před prvním gólem vymachal tři naše ?
Tak podle zahraničního tisku Doudera tragéd, co si hrál na Ronalda.
A Skoti by s námi hrát nechtěli.
Bunda 14:37 > ubytování bylo hrazeno FIFA ne? proto jsme byli v Dallasu. Kdyby jsme chtěli jinde, tak si to cálujeme sami
Bunda 14:37 > Jo, taky si myslim
Znám to pořekadlo o šťourání se v exkrementu,ale nedá mi to.Všimli jste si někdo blíž výkonu mexického 17letého Gilberta Mory? Od dubna,kdy nastoupil po dvouměsíční odstávce kvůli zranění, odehrál do startu MS v sedmi zápasech cca 300minut.Nechci kvůli tomu znovu sledovat tu sebetryznu.
Sup 14:36 > to bude za účast. 70 hráčům? Hotely, chlebíčky..moc toho nezbyde
Tolnerian 14:30 > Moc do toho nevidim, zmiňuje to tam Häring ještě s jedním hostem. Nebylo těch 220 mega myšleno při postupu ze skupiny ?
Našel jsem článek, podle kterého měl FACR dostat 220 milionu.
Aadvisor 13:48 > Podle dnešního Premier castu je naše účast na MS pro asociaci finančně ztrátová. Takže asi tak