Skoda, ze jsme takhle nehrali proti JAR. To by v pohode stacilo.
Nas nejlepsi vykon zatim. Verim, ze Schickovi to tam ve druhem polocase padne.
Takovej průměr zatím..
Výživná skupina, oba poločasy 0-0, že by to byla nějaká hitparáda, to se říct nedá
Červ hraje dobře, jen to válení.
Když dostaneš spásnou myšlenku nechat hrát rychlé hráče v útoku, ale zapomeneš hráčům vzadu říct, že už nemají všechno nakopávat...
Myslite, ze toho Quinonese Rosicky sleduje?
Hložek už nedává
Miroslav_Beránek 03:36 > Tyhle kecy tu miluju :D
To Mexiko je slabý. Ty vyletěj už v Round of 32.
ghosttt 03:15 > ne určitě o Douděrovi
Slusnej zacatek.. maximalni intenzita
omega13 02:56 > to
psal o Visinskym ne ?
Jak dlouho v tom tempu vydrží ti naši?
Ten Hranac je opet spatnej.
Schick by tuhle sanci dal :(
Visinskyho někdo taky čekal
Ale Hložka na hrotu??
Sochurek nic, ach jo...
Fanda Fotbalu tady tvrdil už asi čtyři dny zpátky že Douděru čeká v základu.
Tuhle sestavu Mexiko asi předpokládat nemohlo..
Určitě jedna z nejdivnějších sestav ever.
Ale kdo ví.
Douděra, Višinský :D ... dědek nakupoval u kartelu asi
Tak tedy hlásím, že jsem zde. Ale jsem tu podmínečně a běda vám, běda vám jestli jim to nepůjde :D.
Jsem tady ... tvl v tom vedru se skoro nedá spát, to bude zombieland v práci ;(
Dobré ráno přeji
Doudera neciti ve 2,2 km nad morem rozdil, to jsem zvedav :)))
majk 02:11 > :D
Martas007 02:32 > je to možné. Já jsem na to čuměl nekdy v šest večer. Přišlo mi to fantaskní
Kdepak mame Horsta Ducháčka?
Martas007 02:18 > Ten Ochoa se vždycky objeví jednou za 4 roky na MS. Podobně jako ten Rodriguez ze Švýcarska.
dexicek 02:29 > Jako prvni s tim prisel myslim iSport :)
Ty vole LiveSport tu sestavu trefil..
Ještě jsem říkal v hospodě že to je úplná kravina, na hrotu že by byl Adam
Jak se asi cejti Ochoa, ze ho nechal sedet? Nebo ho tam da na poslednich deset minut? :)
ta sestava je naprosto šílená, to musela postavit Darinka
Proč ten dědek mektal něco o aktuální formě, když tam pak nasadí Šulce.. mě je reálně jedno, koho nasadí, ale proč si musí neustále srat do vlastní huby.. to mi leze na nervy.. Maroko Haiti skvělý fotbálek