Bunda 21:17 > Tottenham na nějaký MS a aktivitu po něm nečeká, De Zerbi to chce pročistit
seagull 21:19 > Nemam rad nespravedlnost :)
Martas007 21:17 > ty toho nenecháš viď? :D
ta gólová akce byla ale fotbalová báseň, král si to v nastavení, kdy je v Dallasu 34 stupňů, kousek za půlkou jen lehce ťukne před sebe, pár kroků, hlava nahoře, na šířku milimetrově najde Alvareze, toho bys nechtěl chytat ani v pětadvaceti, natož v třicetiosmi a o chvíli později už doráží jeho akci. Kdyby mu vyšly ty kličky do těch tří hráčů ve vápně, to už by byla jen taková třešnička
Kinský 1. Dúbravka 2.
Seagull jde slavit:)
Návrat do ligy byl asi kurva daleko:D
Spravne mel mit na tomhle turnaji jeden gol a proti Rakousku a Jordansku sedet na tribune. Ale nekteri si jsou rovnejsi, no :)
Ad ACS-OloFan 21:01 - Gerd Müller- 2 hattricky po sobě na MS v roce 1970.
fabulus 21:01 > Mám obavu, že toto uvidíme v podání želváka, který teď zaostává za Messim o 4 góly, ale je mu teprve 27 a góly furt dává.
A víc jak se posunoval čas, tak naopak jsem začínal nemuset Ronalda ... vlastně už mě Ronaldo v dresu Portugalska vyloženě nebaví...
Moji miláčci, moc jim to přeju. Žádnej zandour, Messi je bůh. V těch létech. Asi by nechtěl hrát na konci kariéry ve Spartě. Škoda. Kdybych přišel na Letnou v čepici AFA, tak se ghosttte nediv.
Ten chlap má všechno, už včera by nestačil utratit prachy co vydělal (projebat jo, to umí kdekdo). A stále je hladovej po dalším úspěchu, klidně by chtěl dát branku i Kosmonosům... Takový karaktery potřebujeme.
Já ho nikdy moc nemusel, protože nejsem příznivec Barcelony ... ale musím uznat, že on je prostě nejlepší.
Jsem zvědavěj na Ibru s Henrim jak i tom budou mluvit na FoxSports
seagull 21:01 > co chybělo
fabulus 21:01 > razítko na to
A teď to tam ještě nakouří z toho přímáku
Kdyby CR7 překonal nějakým zázrakem Messiho rekord, tak jsem si jistý, že to s ním takto tým slavit nebude..
Dát tu penaltu tak má snad historický zápis , dvakrát po sobě hattrick
Uz ta nahravka byla naprosto genialni
A ještě v 38 letech peláší od půlky na bránu v nastavení druhého poločasu. Suchopárku!
Jak všichni na něj čuměli, tohle je akce best off tohoto MS
To je král!
Messi neskutečnej
omega13 19:39
Kdyby jsi šel radši na taneček :)
Zatím takový průměrný máč
2:0 střely, Argentina kontroluje na pul plynu
Ale nastavení se Rakousko nedotklo balonu :D ti ho prostě nepůjčí
trochu vyhecovaný z obou stran. Ale sympatický, že se toho Rakousko nebojí a jak to jen jde, valí dopředu
Slyšel jsem Folprechta před MS že Messi Kloseho překoná. Ten mu fandí, pomyslel jsem si.
dexicek 19:40 > teď už ví, že na Liovu pravou ten brankář umí. Tak dal vlevo.
dexicek 19:31 > teď už se soustředil
Už mě ten fotbal štve. V lázních jdu na večeři a po ní procházka, vyrazím , ale radši se podívám na mobil jestli se nehraje nějaký zajímavý zápas. Půjdu zítra pokud tedy,
to byla mŇamka
majk 18:38 > ty ji přestřihli certifikovanejma nůžkama...
Messi i kdyby trefil branku -tak mu jí lapne
To bylo hodne odflaklý
Aadvisor 19:26 > Uz nastesti nehraje :)
Aadvisor 19:26 > no dohrál PL :D ...