Tvl Kapverdy in, Uruguay out....to jsou veci....
Martas007 02:04 > To je jen předkrm před Pride Match Egypt - Írán.
Tak co? Je tu jeste nekdo, kdo ponocuje kvuli zapasu Kapverdy - Saudska Arabie? :D
Přesnější údaj bychom získali po vynásobení hodnoty kádru koeficientem vyjadřujícím hodnotu tr enéra. Ale tento koeficient transfermarket nenabízí.
Fanda Fotbalu včera 23:15 > Hodnota kádru je jen orientační ukazatel. Ale pokud budeme brát tato čísla vážně, tak z toho mj. plyne, že hodnota kádru sama o sobě nedoručí koukatelný forbal ani dobré výsledky.
Až bude zase někdo český debakl svádět na to, že nemáme kvalitní hráče: Na transfermarktu je tabulka hodnoty kádrů účastníků MS. Jsme na 28.místě, těsně za Mexikem a před Koreou i JAR. Méně hodnotný kádr než my má 20 týmů, ale horší výsledek než my uhrály jen dva.
ACS-OloFan 22:43 > je dobrej, i když je dost znát, že si to MJ produkovat :). Každopádně přesně tohle mě vtahlo a člověk si zavzpomínal na dětství, kdy si na něj každý hrál, ač ho málokdo viděl hrát, víceméně jen sestřihy v BBV :). Kult osobnosti jako prase. Vůbec si nedovedu představit, kdyby žil v době internetu apd., protože mi přijde, že už tenkrát dosáhl něčeho, co snad ani nejde vyhajpovat víc..
Jestli máte někdo rádi basket , zejména MJ23 , tak si dejte na Netflix minisérii Last dance
Magic Mike!
seagull 22:16 > máš SZ ,
jednu :-D
Novák 22:17 > Já tyto ne příliš zdařilé počiny komentuji slovy "sám bych to líp neudělal". :))
Uvidi se jeste proti silnejsim souperum, ale Francie podle me nejvetsi favorit na titul.
Tak takhle nejak bych, troufnu si rict, tu pentli asi umel kopnout taky :-)
seagull 22:16 > aspoň ty jejich zápasy budou zábavný :-)
dexicek 21:56 > mi to přišlo celkem dobrý, ale od aréna jsem z toho nebyla a sledovala jsem to celkem dlouho na své poměry.. Nebylo to něco, co bych chtěla co nejdřív vidět celý, že by mě to vytáhlo natolik, abych si dala dva díly za sebou, kolikrát jsem měla mezi díly i týdenní mezeru a mezitím koukala na něco jinyho..
Francie se bude muset zlepšit v obraně, těch oken tam je moc. To by lepší tým trestal
Btw Francie taky moc hezký dresy.. čistý jednoduchý harmonický
Šmíd je skvělej jako host
Celticgirl 21:22 > K tomu přání bych se klidně přidal.
Nedvěd je dement…
ACS-OloFan 21:41 > ano Harry.
Jsem zatím v polovině. Baví mě především hlavní hrdina a herec. Úplně jiný než když hrál toho milionáře v Exit
Po tomto je pro mne reprezentace v tomto složení uzavřena věc....jebat :(
Fotbal z jiného vesmíru.
Nedved :U kritiků jsem zatím nepostřehl jediný názor, kterým bych se měl zabývat a který by mi něco dal.
Trunda: Kritiku vnímá člověk ze všech stran, i ze zahraničí, je důležité se z ní poučit. Byla patřičná, správná.
Trochu rozpor, panove, ne?
První sérii jsem skouknul ,Netflix pořizuju vždy na cca 3 měsíce,nastahuju co chci a pak postupně koukám.
ACS-OloFan 21:41 > Šakal je druhá série? Na to čekám rok.
dexicek 21:35 > Harry hole? Dobré,až na tu všeobecně u všeho na netflixu tlačenou 4% scénku
The day od Jackal - dobré
dexicek 21:35 > já jsem včera dokoukala na iVysilani Ve výkonu služby a chtěla jsem si najít něco jinyho, podobně navykoveho :). Nesba mám shledleho..
seagull 21:35 > Určitě, ta sestava tomu nahrává. Prostě to chtějí dnes vyhrát, i když jim o nic nejde.
Ten tým Francie to asi i hodně chce pro trenéra, který tam s nima nemůže být
Celticgirl 21:24 > a na co ses tesila na Netflix?
Nesbo je dobrej ;)
dexicek 21:12 > Neříkal jsem hned po mistrovství světa, ale po vyhodnocení účasti. Nečekal jsem, že to vyhodnotí tak rychle a jejich závěry mě překvapily. Jsou z teflonu. O Nedvědovi jako bafuňářovi si dlouhodobě nemyslím nic dobrého a teď mi na to dal štempl. Je vidět, že to myslí s českým fotbalem dobře.
Dembele má tu levou stejně dobrou jako Karabec
wow
Wow