Martas007

03:54

Skoda, ze jsme takhle nehrali proti JAR. To by v pohode stacilo.


Martas007

03:53

Nas nejlepsi vykon zatim. Verim, ze Schickovi to tam ve druhem polocase padne.


dexicek

03:52

Takovej průměr zatím..


seagull

03:51

Výživná skupina, oba poločasy 0-0, že by to byla nějaká hitparáda, to se říct nedá


omega13

03:51

Červ hraje dobře, jen to válení.


eis

03:50

Když dostaneš spásnou myšlenku nechat hrát rychlé hráče v útoku, ale zapomeneš hráčům vzadu říct, že už nemají všechno nakopávat...


Martas007

03:49

Myslite, ze toho Quinonese Rosicky sleduje?


dexicek

03:48

Hložek už nedává


Martas007

03:38

Miroslav_Beránek 03:36 > Tyhle kecy tu miluju :D


To Mexiko je slabý. Ty vyletěj už v Round of 32.


omega13

03:21

ghosttt 03:15 > ne určitě o Douděrovi


dexicek

03:15

Slusnej zacatek.. maximalni intenzita


ghosttt

03:15

omega13 02:56 > to
psal o Visinskym ne ?


ACS-OloFan

03:15

Jak dlouho v tom tempu vydrží ti naši?


ghosttt

03:13

Ten Hranac je opet spatnej.


Martas007

03:10

Schick by tuhle sanci dal :(


dexicek

02:57

Visinskyho někdo taky čekal
Ale Hložka na hrotu??


TonyBlack

02:56

Sochurek nic, ach jo...


omega13

02:56

Fanda Fotbalu tady tvrdil už asi čtyři dny zpátky že Douděru čeká v základu.


Pavel.M.

02:53

Tuhle sestavu Mexiko asi předpokládat nemohlo..


dexicek

02:52

Určitě jedna z nejdivnějších sestav ever.
Ale kdo ví.


seagull

02:52

Douděra, Višinský :D ... dědek nakupoval u kartelu asi


Ivoš

02:50

Tak tedy hlásím, že jsem zde. Ale jsem tu podmínečně a běda vám, běda vám jestli jim to nepůjde :D.


seagull

02:49

Jsem tady ... tvl v tom vedru se skoro nedá spát, to bude zombieland v práci ;(


omega13

02:48

Dobré ráno přeji


Martas007

02:44

Doudera neciti ve 2,2 km nad morem rozdil, to jsem zvedav :)))


ghosttt

02:41

majk 02:11 > :D


dexicek

02:41

Martas007 02:32 > je to možné. Já jsem na to čuměl nekdy v šest večer. Přišlo mi to fantaskní


dexicek

02:39

Kdepak mame Horsta Ducháčka?


Martas007 02:18 > Ten Ochoa se vždycky objeví jednou za 4 roky na MS. Podobně jako ten Rodriguez ze Švýcarska.


Martas007

02:32

dexicek 02:29 > Jako prvni s tim prisel myslim iSport :)


dexicek

02:29

Ty vole LiveSport tu sestavu trefil..
Ještě jsem říkal v hospodě že to je úplná kravina, na hrotu že by byl Adam


Martas007

02:18

Jak se asi cejti Ochoa, ze ho nechal sedet? Nebo ho tam da na poslednich deset minut? :)


majk

02:11

ta sestava je naprosto šílená, to musela postavit Darinka


fabulus

02:07

Proč ten dědek mektal něco o aktuální formě, když tam pak nasadí Šulce.. mě je reálně jedno, koho nasadí, ale proč si musí neustále srat do vlastní huby.. to mi leze na nervy.. Maroko Haiti skvělý fotbálek