ACS-OloFan

18:33

seagull 18:13 > určitě pamatuješ pohádku ve které se tato hláška objevila,už jenom čekám,až to někdo udělá v AI s jejich tvářemi :-D
LK37: "Já jsem myslel"
Nedvěd:"Ticho!A hlavně nemyslet."
Trunda: „Na myšlení jsme tady my.“
Nedvěd: „No ty rozhodně ne,Trundo.“
Koubek: „Že ne?“
Nedvěd „Ne!Nebo z tebe udělám žížalu!" - Trunda se zasměje
Nedvěd:"A z tebe taky."


Gaginek

18:17

Angelo žádné mouchy neměl a kdo si myslí že jo, je Houštecký.
A ten kdo i po všech vysvětleních nechápe, proč to Ládík četl, taky ;-)


Bunda 16:44 > Nedvěd byl vždycky prosťáček. I mnohýma za hloupáka považovanej "Dino" Koller je proti němu raketovej inženýr, nemluvě o inteligentních fotbalistech typu Čecha nebo Rosy (jo, to že Spartu vede po sportovní stránce cestou, která se mi nelíbí, neznamená, že ho mám za blbýho)...


seagull

18:13

Já jsem do Nedvěda dával alespoň malinkaté naděje, že když si vydělal za kariéru slušné peníze, že se s tou partou bratříčkovat tolik nebude a že řekne věci tak jak jsou. Bohužel no. Mluví jak kdyby tam s nima na svazu seděl dekádu. Asi teď lituje změny kapitána, protože Souček by mu za ty kecy byl schopnej zatleskat. Takhle jsem na vážkách jestli těch piv na slunci jsem neměl víc než zdrávo a dívali jsme se s Pavlíkem na stejný šampionát. Jojo bylo to povedené vystoupení a Koubek splnil požadavky a všichni jste kreténi, kdo jste nepřiletěli do Mexika se na ně podívat. Ty, kapitáne, ty drž hubu, ty hraj a na myšlení jsme tady my.

Nejvíc mě sere jak ta repre lže, ještě se u toho sama přistihne, ale drzosti a arogance na rozdávání. Nedvěd tuším vystoupil tuším po zápase v Atlantě, že takhle ne, pak jsi za klauna proti Mexiku a najednou je spokojen ...


dexicek

17:43

Ty dva černý Židi za 350 v sume.
Dobrá práce Kanio


trakip

17:06

Bunda
Já jsem tady Nedvěda natřel několikrát falešnej a podrazák k tomu. Pamatuju si když se skládalo nároďák tak musel nedvěd opustit střed a doleva aby tam Rosovi nepřekážel. Pak to hrálo dobře


Bunda

16:44

ghosttt 16:36 > To máš pravdu. Tyhle jelita se drží u koryta co to jde.. bez Nedvěda by nebyl Trunda atd. Šádek to složil na piču, ale pro ně je to fajn.

Na druhou stranu jsem rád, že lidi otevřeli oči a vidí co jsou Koubek a samba Nedvěd zač.
Před časem když byli považováni za borce jsem tu oba natřel a dostal jsem za uši. Teď už se to nestane :D
Vyzkouším to.. Nedvěd je kripl.


ghosttt

16:36

Být u kormidla Pelta,tak by tu bandu odvolal ještě v letadle. Koubka mozna jeste v Atlante po zapase s JAR.


Aadvisor

16:09

Tommy. 15:02 > Takova debata tu byla. Ja byl v tabore Petr Cech. Ten sel cestou, ktera je mi sympaticka. Citil, ze samotna zkusenost z top klubu nestaci a tak se dal na studia sportovniho managementu. Stejne jako Nezmar


majk

16:06

Krejda to řekl dobře. Chce to koule....a je vidět, že mu to není jedno. A má pravdu...

takže bych to viděl, že do ligy národů půjdem s Chaloupkem na stoperu a s novým kapitánem....

a pokud ho nevyhoděj, ať se jim na to vysere se sám.....


dexicek

15:24

Aha to je clickbait, pouze komentují rozhovor s nimi na ČT sport


dexicek

15:15

Tak dnes poprvé bych si možná zaplatil hero hero ...Trunda Nedved na pranýři


Tommy.

15:02

Aadvisor 14:08 > možná sr pletu, ale nehýkalo se tady před časem "Nedved do Sparty"?
Má přece bohaté zkušenosti z Juve :DD


crazytea

14:23

respekt*a*pokora 12:56 > no je pravda že Sulo nebude hrát všechno.. Ale když jo tak radši budu mít Mercada tím pádem na levém beku než Rynese nebo Jardu. Jardu už spíš na stoperu.


ACS-OloFan

14:14

Youthforce 14:09 > tak nějak asi


Youthforce

14:09

Martas007 13:57 > nebuď na něj tak přísnej.
1. Říkal, že skoro nespal. Sám vim, ze když malo spím, jsem druhej den úplně marnej. A to jsem nikdy nemusel pred iks novinářů a televizních kamer. Rikal, ze spal 2 hodiny.
2. Měl pripravenej statement na sítě, ale když viděl, ze na nej cekaj novinářu, narychlo se rozhodl to přečíst. Neměl to nauceny. Těch myslenek tam bylo hodně. Asi by se mu to špatně i prednaseko, novináři by cekali, ze můžou klast dotazy atd. Rekl jasnne, tohle přečtu a cau.
Smát se mu za to, ze to precetl, je hloupost.


Aadvisor

14:08

Rekneme si otevrene, ze Nedved je uplne zbytecnej drahej panak, ktery do vseho chce kacat a nic neprinasi. Za MS nese nejvetsi zodpovednost on


seagull

14:01

Já vím, Šmicer se na to pak vysral a přiklonil se na stranu toho co jsem si nemohl vzpomenout - Fouska ...


Martas007

13:59

seagull 13:57 > Fevoluci vedl Smicer, ale ten se potom z voleb stahl. Asi myslis Fouska.


Martas007

13:58

ACS-OloFan 13:55 > Ja prece neresim obsah. Vystoupit pred mikrofony z pozice kapitana a jen precist text z papiru, je strasny. Kdyby si tohle napsal na instagram, bylo by to uplne neco jineho.


seagull

13:57

ACS-OloFan 13:51 > Poborák asi už se spokojil s tím studiem, tak nějak zůstal u fotbalu a evidentně s tou žumpou nechce nic mít. Ta volba kdy stál proti fevoluci a už teď jsem zapomněl toho druhého, tak to mu asi stačilo. Asi chtěl něco opravdu změnit. Ale to přesně český fotbal nechce


Martas007

13:57

ACS-OloFan 13:54 > Jak neni vyskolen? Ve Sparte delal dlouho kapitana, rozhovoru absolvoval nespocet. Mel celou cestu v letadle, aby si promyslel, co chce rict. I kdyby mel na papirku jen body, o kterych chce mluvit, bylo by to ok. Takhle jen naprosto zbytecne nalil na smec vsem, kteri ho nemaji radi. Udelat tohle Soucek, jsem presvedcen, ze se mu tady za to smeje cela spartanska obec.


ACS-OloFan

13:56

seagull 13:50 > maximálně na svazu


ACS-OloFan

13:55

Martas007 13:51 > přečti si ty Sadilkovy hovna a porovnej s tím co psal LK37


ACS-OloFan

13:54

Martas007 13:51 > není vyškolen jako ostatní aby mluvil spatra,v jednom pozápasovém rozhovoru to zkusil víc rozebrat a bylo vidět,že by se zamotal,mně ta forma čteného projevu nevadí , je vidět že to psal jak mu to jelo hlavou.


ACS-OloFan

13:51

Čech mluvil i rozumně ve všech fotbalových studiích co jsem ho zatím viděl,proto je u svazu neprůchozí, stejně jako Poborák ale ten už ví ,že je to marný boj s větrnými mlýny


Martas007

13:51

seagull 13:50 > Obsah dobrej, ale ze to cele precetl z papiru je za me naprosto zbytecnej preslap. To jsem jeste nikdy nevidel.


seagull

13:50

Tím vystoupením si LK asi udělal nepřátele. Ale o to víc si cením, že do toho šel.


Martas007

13:48

dexicek 13:45 > Nedved at jde fakt doprdele. Ten tam nema co delat. Strasne rad bych na jeho miste videl Petra Cecha (jeste lepe na Sparte). Ten ma neco v hlave a fakt muze ceskemu fotbalu neco dat.


dexicek

13:47

.. aneb Ládíku, drž hubu a makej..


dexicek

13:45

NEDVĚD:
Kapitán Ladislav Krejčí přitom zmiňoval, že by měli do českého fotbalu přijít zahraniční odborníci. Je v tomto mezi vámi a hráči soulad?
Já si myslím, že hráči jsou od toho, aby hráli a podávali ty nejlepší výkony za české barvy, za českej nároďák. Ostatní věci jsou na vedení českého fotbalu. Jak na výkonném výboru, tak na předsedovi. Tohle je správná cesta.


dexicek

13:32

seagull 13:29 > protože každý kdo není úplný debil musí vidět, že to myslí upřímně ze srdce a že ho to trápí..
Můžeš nesouhlasit s formou a obsahem, ale neexistuje možnost lepšího kapitána.


seagull

13:29

Jinak LK si co tak koukám po diskuzích, začíná získávat srdce i od lidí mimo ACS bublinu...


seagull

13:22

ACS-OloFan 13:14 > se mu stýskalo chudákovi. To píše jak dopisy rodičům z tábora


ACS-OloFan

13:14

Kdyby někdo měl zájem si ta houna od něj přečísthttps://www.facebook.com/ ...