Sparta B - Anglie C

Přátelák na Strahově 21.5.2014. Naše béčko s céčkem Anglie 2:2. Hrálo se na třetiny, góly Kerič a Jakubov. Angláni na úrovni asi naši divize. Béčko v silně kombinované sestavě.

Sparta B - Chomutov

Výhra 4:1 po velmi pěkném výkonu. Proč to však tak nejde vždy?

Roudnice n/L - Sparta B

Prohra 0:3 po velice špatném výkonu

Bombito | 37 fotek

Kunice - Sparta B

Zasloužená prohra 0:3. Prvních cca 25 minut ještě šlo, pak to upadlo, no a druhá půlka už byla jeden velký průšvih.

Sparta B - Český Brod

Příprava vv rámci Zimního turnaje Meteoru Praha. Výhra 7:0.

taborita1 | 103 fotek

Sparta B - Chrudim

Prohra v TCM v husté mlze 1:3. Strašidelný výkon, soupeř o level výše, náš trenér opět neuvěřitelně alibistický.

Kolín - Sparta B

Prohra 1:2. Fotbal nebyl špatný, ale nedostávali jsme se do koncovky, málo důrazu. Kaňkou byl brutální faul Štočka na Sýkoru (možná zlomená noha) oceněný rozhodčím Kožárem nepochopitelně jen žlutou!

Sparta B - Zápy

Výhra 3:1, branky Pouček 2x a Konaté a návrat na první místo tabulky.

Rudej | 53 fotek

Jirny - Sparta B

Výhra béčka 2:1. Fotbal z naší strany opravdu nic moc, spíš nic. Ale jinak hezký výlet do pěkného prostředí, příjemní místní, pořadatelé, super počasí, výborná klobáska, studené pivko.....prostě fotbal pro fanoušky. Jen ti rozhodší byli na ránu, všichni.

taborita1 | 112 fotek

Sparta B - Admira Praha

Remíza 0:0, příšerný výkon

Bombito | 59 fotek

Sparta B - Roudnice

Výhra 2:1. První půle dobrá, druhá o ničem.

taborita1 | 111 fotek

Sparta B - Kunice

Remíza 2:2. Celkem vyrovnaný zápas, ale v nastvení Kučera neproměnil penaltu. Špatně kopnuto, škoda, tři body byly blízko.