seagull

05:31

Douděra si plete Aztecky stadion s Fenway Park ...


seagull

05:30

Provod taky, vystřídal a po 10 minutách mi přišlo že už nemůže


seagull

05:29

A dobrý, Višinský hrál dobře, a ty ho pošleš dolů a Šulce, ten toho měl teda v obličeji plný kecky, toho tam necháš trápit až do konce


Bunda

05:27

seagull 05:24 > Koubek o tom nebude zas tolik rozhodovat. Agenti a nejsilnější psi v lize diktují a Koubek jen poslouchá


seagull

05:24

Jedinej kdo nedostal od Koubka ani minutu jsou Sochůrek a Kuchta ... Kuchta bude asi hodně nasranej.


Patejl

05:24

Hodne horky ted asi budou taliani..nedostat se na tenhle inkluzivni mundial a cumet na ten saskec v tv..to asi boli :)


Mike Bossy

05:23

Seagull- máš pravdu


Koubek už měl v klidu krmit holuby na Staromáku. Takhle na starý kolena úplně ztratil auru.


seagull

05:21

Se nechá vyhodit, jako každej manažer v ČR.


seagull

05:21

Mike Bossy 05:19 > by přišel o prachy kdyby rezignoval.


Mike Bossy

05:19

Pokud Koubek bude frajer, tak oznámí rezignaci ještě na tiskovce. Zachoval by si špetku cti a nadhledu.


Dalos

05:18

seagull 05:17 > To se vyloženě nabízelo. Opravdu upřímně věřím tomu, že zrovna on by tam udělal zajímavé věci.


crazytea

05:18

Vytesnuji repre a uziju si MS. Oblíbence mam. Sparťani se tam neutavili a nezranili tak dobrý.
Btw sem zvědav jestli kaniovi někdo položí 10 evropských za mahmice. On ho určitě prodat chce.


Herrer

05:18

Dalos 05:15 > Výborný :-)

Tvl, kdyby byl aspoň Koubek mladej, mohlo mu to zkurvit kariéru, ale takhle... :-D


seagull

05:18

Ikdyby mu dal blbejch 5 minut


ACS-OloFan

05:18

Dalos 05:15 > pobavilo, Koubek zapomněl udělat domluvu co mají říkat


seagull

05:17

Proč tam toho Sochůrka neposlal místo trojúhelníka to fakt nechápu....


Dalos

05:15

Koubek: "Vyšinský už nemohl, proto jsme ho střídali"
Vyšinský: "Já se cítil dobře"

Tak jo :)


omega13

05:14

To ještě zažijeme srandu.


Bunda

05:13

Díky. Já se na to vysral a asi dobře udělal.

Koubek ven.


Patejl

05:11

Jo a k Sochurkovi....Koubek je curak!


Ninel

05:10

Náš nejlepší výkon s jednou střelou na branku. Tak jo, dědo...


Patejl

05:08

Ochoa super :) Mi to trochu pripadlo jak kdyz si prckove letos odskocili kopnout prazskou soutez...v polocase stahnou dva hrace, hrajou v peti a stejne je to pres 10 :)


Ivoš

05:07

Něco bych tu odložil pro místní odborníky. Tak ta podceňovaná, vysmívaná, naprosto trapná a marná "Dukla" postoupila z naší skupiny z druhého místa. A že ta skupina byla snad slabá? Co to potom vypovídá o kvalitě české reprezentace. Hnusné sestavy, hnusná hra, hnusné výsledky. A kyselou třešničkou na zkaženém dortu bylo hodnocení trenéra Koubka po zápasu s JAR. Když už to mělo takto dopadnout výsledkově, tak to mělo být úplně jiné herně, aby se na to dalo koukat. Zkrátka, zlaté Kapverdy nebo ten modrý likér.


omega13

05:06

Dalos 05:02 > dobrý


ACS-OloFan

05:04

seagull 05:02 > jak se tady říká : vzali jste šaške,tak máte cirkuse


Herrer

05:03

Bunda 05:01 > Jako když hraješ bez křídel, bez invence a jediného trochu nebezpečného průměráka sundáš dolů jako prvního.


seagull

05:02

Bunda 05:01 > hele první půle jakž takž do 25 minuty jsme byli i optický lepší, pak kolem 35 už vypadalo, jak když nám došlo. Druhou půli za klauny


caucho23

05:02

Bunda 05:01 > no uvidíme. Koubek možná bude spokojenej, kdyby jsme proměnili šanci v úvodu, postup by byl náš!


Dalos

05:02

omega13 04:59 > Agent může ukázat kolik měl střel na MS :)


Ninel

05:02

Bunda 05:01 > Tak nějak podle očekávání. Jedna celkem šance na začátku, jinak nula nula nic. :D


caucho23

05:01

omega13 04:59 > Slovan Bratislava by z toho být mohl ....


caucho23

05:01

Ten nedorostlej zmrd si tam s úsměvem plácá.....on je snad se sebou spokojenej.....


Bunda

05:01

Jak to vypadalo? Díky


ACS-OloFan

05:00

Hlavně že má ten lulin mexickej dres , s tím jeho můžou vytírat podlahu