Novák

23:09

Ivoš 22:11 > ovsem Lenin se Stalinem by byla mocna dvojka! :oD


Martas007

22:44

Mahmič druhej gól na MS. Ta na toho už peníze mít nebudeme.


omega13

22:36

miletinek 15:41 > "protože je MS tak je to složitý" asi ano, ale trochu mi to připomíná čtyři největší nepřátele komunismu. Jaro, léto, podzim, zima.


grass

22:31

Ivoš 22:11> nebo by se rychle vykulíroval a měli bychom zabijácký obě křídla


omega13

22:13

Až bude reklama kde Šulc poslouchá Pastrňákův vzkaz tak se zkuste nedívat a jen poslouchat Pastrňákovu dikci, jestli je to Pastrňák, mě to připomíná mluvu někoho úplně jiného. Nechci navádět jen by mě zajímalo jestli někoho napadne stejný člověk. Suchopárek to není.


Ivoš

22:11

grass 22:07 > Myslíš jako, že když to nevyšlo se Stalinem, tak zvýšíme ráži a přijde Lenin?


grass

22:07

Můj tip na repre posilu, o které mluvil TR na tiskovce...
Anthony Lenín Valencia Bajaña, 22-ti letý reprezentant Ekvádoru z Royalu Antverpy, kde mu teď končí smlouva. A Mercado by měl kámoše.


ACS-OloFan

22:04

seagull 19:33 > co se to tam u vás děje? Obohacovači neumí plavat?Ve vlně veder údajně přibývá utonulých,když neumím plavat,tak jdu do brouzdaliště ne?


omega13

21:53

crazytea 13:30 >D


ghosttt

21:21

dexicek 20:46 > odpocinkove to pojmu já :) o polocase to balim.


dexicek

20:46

Jsem fakt zvědavý zda to nepojmou odpočinkově


ghosttt

20:42

Tvl tak už začněte,to je doba. Přeju Kanadě ale vsazeno mam na Švajcary.


crazytea

20:07

Baník nový dresy takový nic moc. Dneska na té naší tiskovce už je taky mohli ukázat.
Zatím asi nejvíc povedený domácí má zbrojovka.


Karlos

20:04

Panak - Sivok by mohla byt dobra stoperska dvojka na postup.


Karlos

19:52

Rosa nemuze za vase posrany zivoty.


seagull

19:33

Ráno tu na vás čekám plantážníci


k196

19:14

disi 17:56.: díky, nevšim jsem si, vidím ale že nejsem sám, koho ta funkce zaujala


ghosttt

19:01

Herrer 19:00 > top :)


Herrer

19:00

ghosttt 18:56 > Nejlepší ;-)


ghosttt

18:57

ghosttt 18:54 > vse o hodinu mene :)))samozrejme :))


ghosttt

18:56

Herrer 18:42 > vse uz probehlo :)) to kafe bylo i s chladicem, tzv.” kafe Rummenigge”


ghosttt

18:54

dexicek 18:34 > neeee,to dam,mam budik na 3:10,3:15 a 3:30h :D ale chtel jsem dat i Kanadu celou,ale tam dam asi jenom polocas.


Herrer

18:42

Já taky zkusím vstát a pak rovnou do rachoty...


Herrer

18:42

ghosttt 18:28 > To chce kafe, bazén a par pivek. Uvidíš, jak ožiješ ;-)


dexicek

18:34

ghosttt 18:28 > cejtím tam nějaký takový to "píčo, já na to seru" :)


ghosttt

18:28

dexicek 11:02 > tvl,ja spal :D Doufal jsem,že mě to pomůže,abych byl čerstvej na ten noční běh,kterej začne večer ve Vancouveru a skončí ráno v Mexiku.

No nevim,jestli to byla dobrá volba. Jak nejsem zvyklej chrápat přes den,tak jsem teď rozbitej jak večerní rychlík HRON,kterej jednoho krásného červnového večera roku 1985 vyrazil z Prahy do Banské :)


Roonie.

18:17

Změna přatelaku na soustředění. Místo Rangers Jagiellonia


disi

18:09

k196 17:56
Fontána to už vysvětlil .)


disi

18:08

Letnak 17:20
Jasně, ale tady jde o to, jací ti hráči jsou.


k196

17:56

Luis Tamayo
- sportovní vědec tahle pozice v realizámu u Bčka mi velmi zaujala, co je asi jeho náplní???


Letnak

17:20

Tak rozhovor s BP....jak jsem už předvídal,hráčů je dost,jen to do nich dostat. Za mne souhlas.


cefra17

17:19

Rosa opět arogantní


brychtal

17:11

Díky všem za infa že Sparty. I za to, že jste to přežili.


ffontan

17:05

Likúrgos 15:59 > Bude na základě dat přepočítávat vzorce pohybu hráčometrů na člověkominuty a výsledky pošle manažerovi pohybu a ten to předá maskotovi s uklízečkou a uklízečka to připodepíše a odnese trenérovi a ten vyhlásí, že na základě dat dnes nastoupí ten a ten a naopak tamten bude mít volno:-)


Likúrgos 15:59 > Bude zkoumat jak nespadnout do divize