Já už ani nepamatuji kdy naposledy mi byl blížící se začátek přípravy a sezóny Sparty víceméně u zadku. Samozřejmě v tom hraje roli probíhající mistrovství světa.
Ale fakt mi řekněte jedno jméno na který se na podzim těšit.
Hugo to ještě není
ACS-4Ever 15:53 > to těšení Ti závidím
Jak je VAcek nasranej že přišel o svou libereckou spojku (která btw mu prý dávala info i z ACS kabiny)
ferousek 15:21 > Neprodukuje, ale plánuje koupit. Někde psali, že mají víceméně hotovo, jen zbývá Zadražil a hroťák
Roso snazne te prosim, uvar jeste brzo neco. Zatim je to skoro kazdou novou posilou, mensi teseni na pristi sezonu.
Herrer 13:28 > Trpišovský naštěstí ofenzivní esa úplně neprodukuje, takže tohohle se bát nemusíme.
grass 14:00 > za 3 miliony eur? To je jen o půl milionu eur víc než za Mannsverka...
Darius Olaru z FCSB do Union SG za 3 mio EUR...toho bych si u nás dovedl představit, ale Rosa tam byl evidentně pozdě...jestli tam teda vůbec byl
k196 12:06 > V tom tvém seznamu mi jedno jméno přebývá. Ten Imanol tady odehrál kolik, než se zranil? Asi 25 minut? Tam bych to bral jako nový začátek s tím, že se uvidí. Třeba to bude famózní hráč. A nebo možná skleněnka, která zase po pár minutách zalehne a pak už by musel jít. Ale šanci bych mu dal. Dostali ji i jiní a někteří ji bohatě splatili. Třeba zrovna nový mentor Béčka.
Mě popravdě docela překvapilo že nejdražší hráč, kterýho Sparta prodala ven, je pořád ještě Rosa. Srovnání s mrdkama je v tomhle směru ne vyloženě tragický, ale ani extra veselý. V desitce je pět našich, pět slávistů, ale v první pětce už je poměr 1:4. Co je ještě víc divný, že jsou to dva obránci, jedno defenzivní střevo a gólman. Až by se člověk bál, za kolik by střelili nějakýho střelce nebo tvůrce hry.
Přiznám se ale, že když jsem to hledal, čekal jsem to v náš neprospěch ještě o něco horší :-)
seagull 13:03 > Podle me v tom hraje roli to vnitrni nastaveni, kdy nechces přiznat chybu, coz je nasem SR celkem vlastni. Kazdy hrac ma svoji cenu. Pokud bude dokola tvrdit, ze Birma je za 10M, tak se holt neproda. Stejne tak Karabec.
k196 12:06 > já dokážu spoustu věcí pochopit, že se ti přestup nepovede, i víc přestupů, to se stává asi každému SŘ, ale že ty hráči pak nemají ani na ten slabší klub, kam jsme je poslali a zas se tu hlásí do přípravy. Takže ti zabírají místo, jsou neobchodovatelní, protože do dostihů v rámci ligy přeci nejdeme ...
Herrer 12:28 > Jenze pred MS jeste nebyl rozhybanej trh
Fanda Fotbalu 12:08 > Hlavně měl přijít před MS, teď bude zbytečně drahej.
Fanda Fotbalu 12:08 > Taky jsem myslel vzit ho na 3 roky a pak poslat do Becka delat mentora
Aadvisor 10:20 > Haaland je sobec, ve fotbale, který se bude hrát za pět let, se neuplatní:)
trakip 10:55 Tuci , Krasniqi, Cobbaut, Milla, Imanol a uz bohuzel i Birma zbyteční, ti rovnou odchod. Bohuzel nejsou uz ani obchodnim artiklem..
Aadvisor: Diky to s tim koncem smlouvy u zida jsem u Borila nezaznamenal.
MarekR 10:55 > spíš Sivoka úplně vyrazit, protože ta jeho funkce je stejně úplně zbytečná, Nezmara za Rosickýho a uprosit Vlastu Košťála, aby hotel v Rakousku nechal (dočasně) spravovat svoje děti a vzal to ve Spartě za Čupry, Křivdy atd. Pak by nás ostatní kluby možná zase začaly brát vážně...
Aadvisor 11:02 > jj Bořil tam jde tuším jako free agent
k196 10:55 > Chtěli Kolíska a Kuseje
k196 10:55 > Borila tam neposle, protoze ten tam jde sam a zadarmo. Skoncila mu smlouva
Aadvisor 10:47 Žid do liberce posle Kušeje s Bořilem a nejakyho mlaďase
Nezmara za Sivoka bych bral hned.
Když přemýšlím nad tě těmi našimi plevami, tak bych udělal závěr. po projednání s trenérem a udělal následující rozhodnutí. První skupina ti kteří se zkusí probojovat do A, druhá skupina u kterých je naděje na prodej byť pod cenou a jako třetí skupinu podnikatelský riziko a odepsat je. Spočítal bych kolik ušetřím na mzdách, uvolnili bych režii která nám stojí (ubytování ošetření o ošacení , stravování )a pa a šáteček jinak se s tím to bude me zatěžovat a bylo by zajímavý vědět do ukončení smlouvy kolik to představuje vyhozených peněz. Za toto je někdo zodpovědný. Myslím si že většinou nákupu byla projednána a domluvená s trenérem. případ Solbaken.
Koukam na rozhovor s Nezmarem a N’Guesan a Diakite pry jeste nejsou podepsani. Hezky seshita drazdi a doufam, ze ho jeste podoji
To jsou ty Rosovy nákupy.... on na to člověk zapomene, ale když se to pak začne vracet z těch hostovaček, protože je ty kluby nechtějí. Ty je ani nemůžeš použít k nějaký výměně, protože jsou to prostě šunty
crazytea 09:06 > Tak nic, Haalanda bych nedělal. Zapomněl jsem na trojzubec Milla, Tuci, Krasniqi
....Později v průběhu přípravy se k týmu připojí Imanol Garcia de Albéniz, Veljko Birmančević, Elias Cobbaut, Lukáš Haraslín, Jan Kuchta, Ermal Krasniqi, Jhon Mercado, Kevin-Prince Milla, Albion Rrahmani, Hugo Sochůrek, Indrit Tuci a Jaroslav Zelený. my máme ještě Imanola????
crazytea 09:06 > Do naší ligy ne. Buď zůstane, nebo půjde do ciziny.
USA se mi vždy líbilo a líbí, můj osobní oblíbenec pro Play Off.
Nizozemí skvělý výkon proti Švédům.
Němci vypadají hodně kompaktně a v Play Off bude s nimi mít problém každý.
A nezapomínejme na Francii..Zatim easy ride. ..
USA, Anglie, Nizozemsko
Aadvisor 08:04 > on možná pryč i Kuchta. Nedivil bych se kdyby skončil někde v Hradci nebo Liberci.
Anglie, Norsko, Japonsko, Maroko prozatím.
Tak me napadlo, kdyz Milla asi pryc a Albion mozna do Benatek, co ten Haaland? Severany delame a cisla asi bude mit docela slusny