Na ten druhej gol se rad jeste podívám
Oživení souckem určitě pomůže.
Jdeme to oživit totální ofenzívou , nasadíme vrtulník
Nechtěl sem bejt na kluky nasranej a už docela jsem. A na Koubka taky.
Co to kecá že měl Kovář balón v náručí.
Fanda Fotbalu 04:23 > jj, může si za to sám, kdyby byl jako ostatní kluci, mohl si to tam s nima "užít" taky :-)
Vyborne Holes
dexicek 04:22 > do blázince
No tvl, kde byl Krejda? Ten jeho výklus. Uff...
dexicek 04:22 > co čekáš? Ono mu to moc nemyslí ani s kyslíkem, takže teď je někde na úrovni trepky....
Herrer 04:21 > Může za to Václav Černý! (pokus o černý humor:)
Trn Sadílek je tak neuvěřitelně hloupej hráč,že z toho bolí oči.
Ty vole kam běžel douděra???
To jsou neskutečný klauni….
Na posranyho... Atd
Do prdele
Tvl, jděte do prdele, co to kurva bylo????
dexicek 04:17 > Dík za info, neviděl jsem kdo to byl. "Zapomněli" ho jmenovat...
dexicek 04:17 > motá se mi nebezpečně u dolního okraje televize, doufám,že se mi nevykutálí do obýváku
Herrer 04:12 > Dřív :(
Fanda Fotbalu 04:04 > :DD
dexicek 04:17 > Douděra začal slušně, ale jak se rozkoukal, tak postupně našel sám sebe :-D
Tvl, zrovna sundat Višinskýho?
Douděra se úplně zbytečně vysunul do soubuje kde byly už dva naši
To je největší rozdíl mezi námi a zbytkem Mundialu.
No jo no, tímhle my si nepomůžeme.
Tipuju, že nás domácí dřív nebo později uženou.
Martas007 04:07 > Přesně tak. Na ty stačilo zadupat a nevěděli kudy kam.
Představoval bych si dva dynamický obránce ke Krejdovi, kterej to táhne morálem, mnohem lepší verzi Sadílka, ideálně hned dvakrát, hbitý a rychlý křídla, který v lize možná máme, ale jsou to ve většině cizinci...
Jen to píšu a vidím, že Winter is coming :-D
Fanda Fotbalu 04:06 > JAR hrala, protoze jsme ji to dovolili.
Martas007 03:54 > Ale JAR hrálo, Mexiko nehraje. Tohle dopadne dobře.
Fanda Fotbalu 04:04 > :-)))
omega13 03:51 > Červ je solidní hráč. Mít vedle sebe dva kreativce, byl by hodně platnej už jen tou svou energií.
Připomíná mi to situaci, když jsem jel kdysi připravkou na turnaj, a předseda oddílu mi kladl na srdce, aby "si zahráli všichni". Protože přece "všichni platí příspěvky":D
ghosttt 03:15 > O obou, jenom nasazení Višinskýho jsem trochu omlouval tím, že je to jediný levý křídlo v kádru:).