ACS-OloFan

23:17

dexicek 19:33 > tvůrce příspěvků znám osobně,byli jsme spolu na Floridě,to byl jeho první "zájezd" ,tehdy (2017) to ještě nebylo pod značkou Jedeme fandit.


Martas007 13:58 > Velký průser naší země je, že místo obsahu řešíme formu.


Bunda 22:02 > Můžou za to spalovací motory, hlavně diesely. Budeme se muset uskrovnit.


Zápasy play off fotbalového MS přibývaj do aktuálního kola tipovačky.


Aadvisor

22:13

Alcocer udajne za 4MEUR + bonusy


Bunda

22:02

dexicek 19:53 > To jsou pařáky. To není normální co s námi dělají. To je Amerika, nějaké WHO. Chtějí nás spálit tím slunkem.


seagull

22:01

Tvl teď jsem chytil reels zajíce, on to Koubek dostal na 2.5 roku? Já byl v domnění, že to bude jen na baráž a MS


ACS-4Ever

20:09

Pavouk na MS vypada jako pekne umetena cesticka pro Argentinu.


dexicek

19:53

https://youtu.be/CX1MwNEp ... dnes byla takové vedro, že se i ten most ve Všenorech roztáhl o 1,70 m


r0b0t

19:42

dexicek 13:45 > Zrovna Nedvěd, kterej tenkrát předved ten tyjátr před MS 2006


r0b0t

19:38

Gaginek 18:17 > Tedy já nemám nic proti nadávání a nějakým normálním urážkám jako třeba čurák. Ale nedávat si do Houšteckých, tak daleko bychom asi zacházet neměli. To je příliš silný tabák.


dexicek

19:33

https://www.facebook.com/ ... nikdo už nic lepšího na téma MS x ČR a hodnoceni nenapsal a nenapíše. A tim to mám za ukončené


r0b0t

19:32

Kapverdy ano, ČR ne. Až tak hluboko jsme klesli.


seagull

19:28

Kania jde na stranu LK. Že každý řeší jak to četl, ale co četl už jde stranou. Nicméně to asi stejně dopadne jako vždy, teď bude taková jakože válka, pod tíhou těch uplynulých týdnů, pak začne liga a zas to vyšumí ...


ghosttt

18:47

Bunda 16:44 -psal jsem to tady myslim tobe,kdyz se tady resil Nedved a jeho vstup do Hradce. Je to ryba,fotbalista perfektni,ale jinak maslo no. Frajer mel kliku,ze v Italii nedostal minimalne trojku v tyckovych laznich a stejne se nepoucil.

Pripad drevarske firmy v Blovicich jsem tady taky zminoval. Ojebali ho o 40 mio a on se stejnyma lidma spolupracuje do dnes. Máslo no.


ACS-OloFan

18:33

seagull 18:13 > určitě pamatuješ pohádku ve které se tato hláška objevila,už jenom čekám,až to někdo udělá v AI s jejich tvářemi :-D
LK37: "Já jsem myslel"
Nedvěd:"Ticho!A hlavně nemyslet."
Trunda: „Na myšlení jsme tady my.“
Nedvěd: „No ty rozhodně ne,Trundo.“
Koubek: „Že ne?“
Nedvěd „Ne!Nebo z tebe udělám žížalu!" - Trunda se zasměje
Nedvěd:"A z tebe taky."


Gaginek

18:17

Angelo žádné mouchy neměl a kdo si myslí že jo, je Houštecký.
A ten kdo i po všech vysvětleních nechápe, proč to Ládík četl, taky ;-)


Bunda 16:44 > Nedvěd byl vždycky prosťáček. I mnohýma za hloupáka považovanej "Dino" Koller je proti němu raketovej inženýr, nemluvě o inteligentních fotbalistech typu Čecha nebo Rosy (jo, to že Spartu vede po sportovní stránce cestou, která se mi nelíbí, neznamená, že ho mám za blbýho)...


seagull

18:13

Já jsem do Nedvěda dával alespoň malinkaté naděje, že když si vydělal za kariéru slušné peníze, že se s tou partou bratříčkovat tolik nebude a že řekne věci tak jak jsou. Bohužel no. Mluví jak kdyby tam s nima na svazu seděl dekádu. Asi teď lituje změny kapitána, protože Souček by mu za ty kecy byl schopnej zatleskat. Takhle jsem na vážkách jestli těch piv na slunci jsem neměl víc než zdrávo a dívali jsme se s Pavlíkem na stejný šampionát. Jojo bylo to povedené vystoupení a Koubek splnil požadavky a všichni jste kreténi, kdo jste nepřiletěli do Mexika se na ně podívat. Ty, kapitáne, ty drž hubu, ty hraj a na myšlení jsme tady my.

Nejvíc mě sere jak ta repre lže, ještě se u toho sama přistihne, ale drzosti a arogance na rozdávání. Nedvěd tuším vystoupil tuším po zápase v Atlantě, že takhle ne, pak jsi za klauna proti Mexiku a najednou je spokojen ...


dexicek

17:43

Ty dva černý Židi za 350 v sume.
Dobrá práce Kanio


trakip

17:06

Bunda
Já jsem tady Nedvěda natřel několikrát falešnej a podrazák k tomu. Pamatuju si když se skládalo nároďák tak musel nedvěd opustit střed a doleva aby tam Rosovi nepřekážel. Pak to hrálo dobře


Bunda

16:44

ghosttt 16:36 > To máš pravdu. Tyhle jelita se drží u koryta co to jde.. bez Nedvěda by nebyl Trunda atd. Šádek to složil na piču, ale pro ně je to fajn.

Na druhou stranu jsem rád, že lidi otevřeli oči a vidí co jsou Koubek a samba Nedvěd zač.
Před časem když byli považováni za borce jsem tu oba natřel a dostal jsem za uši. Teď už se to nestane :D
Vyzkouším to.. Nedvěd je kripl.


ghosttt

16:36

Být u kormidla Pelta,tak by tu bandu odvolal ještě v letadle. Koubka mozna jeste v Atlante po zapase s JAR.


Aadvisor

16:09

Tommy. 15:02 > Takova debata tu byla. Ja byl v tabore Petr Cech. Ten sel cestou, ktera je mi sympaticka. Citil, ze samotna zkusenost z top klubu nestaci a tak se dal na studia sportovniho managementu. Stejne jako Nezmar


majk

16:06

Krejda to řekl dobře. Chce to koule....a je vidět, že mu to není jedno. A má pravdu...

takže bych to viděl, že do ligy národů půjdem s Chaloupkem na stoperu a s novým kapitánem....

a pokud ho nevyhoděj, ať se jim na to vysere se sám.....


dexicek

15:24

Aha to je clickbait, pouze komentují rozhovor s nimi na ČT sport


dexicek

15:15

Tak dnes poprvé bych si možná zaplatil hero hero ...Trunda Nedved na pranýři


Tommy.

15:02

Aadvisor 14:08 > možná sr pletu, ale nehýkalo se tady před časem "Nedved do Sparty"?
Má přece bohaté zkušenosti z Juve :DD


crazytea

14:23

respekt*a*pokora 12:56 > no je pravda že Sulo nebude hrát všechno.. Ale když jo tak radši budu mít Mercada tím pádem na levém beku než Rynese nebo Jardu. Jardu už spíš na stoperu.


ACS-OloFan

14:14

Youthforce 14:09 > tak nějak asi


Youthforce

14:09

Martas007 13:57 > nebuď na něj tak přísnej.
1. Říkal, že skoro nespal. Sám vim, ze když malo spím, jsem druhej den úplně marnej. A to jsem nikdy nemusel pred iks novinářů a televizních kamer. Rikal, ze spal 2 hodiny.
2. Měl pripravenej statement na sítě, ale když viděl, ze na nej cekaj novinářu, narychlo se rozhodl to přečíst. Neměl to nauceny. Těch myslenek tam bylo hodně. Asi by se mu to špatně i prednaseko, novináři by cekali, ze můžou klast dotazy atd. Rekl jasnne, tohle přečtu a cau.
Smát se mu za to, ze to precetl, je hloupost.


Aadvisor

14:08

Rekneme si otevrene, ze Nedved je uplne zbytecnej drahej panak, ktery do vseho chce kacat a nic neprinasi. Za MS nese nejvetsi zodpovednost on


seagull

14:01

Já vím, Šmicer se na to pak vysral a přiklonil se na stranu toho co jsem si nemohl vzpomenout - Fouska ...


Martas007

13:59

seagull 13:57 > Fevoluci vedl Smicer, ale ten se potom z voleb stahl. Asi myslis Fouska.


Martas007

13:58

ACS-OloFan 13:55 > Ja prece neresim obsah. Vystoupit pred mikrofony z pozice kapitana a jen precist text z papiru, je strasny. Kdyby si tohle napsal na instagram, bylo by to uplne neco jineho.