Fanda Fotbalu 12:03 > Jak tě může zklamat taková píča jako je Nedvěd?:D
seagull 12:00 jo, urcite je aktualne ČR jedno z nejlepsich mist k zivotu, ale budme uprimni: je to hlavne tim, ze ostatni jdou do prdele rychleji. Kdo normalni by dnes sel bydlet do UK, Francie, jizni italie nebo Nemeckych spolkovych emiratu? Jestli se to zlepsi? Bude nutna katarze, bude to bolet, nutna zmena fungovani soucasne demokracie (ktera vede evropu do socialismu).
Realne? Proste si na pozadi budovat plan B -https://www.youtube.com/w ...
bruno_rossini 10:59 > Nedvěd mě zklamal, odstřelení Huga na tiskovce naznačuje, že v tom jede s nima.
Karlos 11:54 > :( no a je z toho nějak cesta ven?
Jinak ale co tak koukám, tak pořád ČR vypadá jako hodně dobrej kus planety pro žití. Nechápu proč se některá odvětví už 30 let po revoluci nepohnula ani o mm
Ceskej fotbal je stejne jako ceska politika nebo skolstvi totalni hnuj, ztraceny, bez sance. Nemusis se koukat ani na ligu. Staci co mi obcas rikaji kluci co trenuji zaky na vesnicich (protoze tam maji svoje mlady). Old school bafuňáři co si jedou svoje fleky, treneri magori co rvou "tak ho zajed, nesmi projit" apod. Kazdej kdo si chce zachovat dusevni zdravi utika, normalnost je deviace. A to fakt neni otazka MS.
Clovek by rekl, ze podobne je na tom hokej. Ano je, ale 1) rekl bych ze uz to trochu vybrali do zatacky a 2) mladej v hokeji ma mnohem jednodussi moznosti vypadnout a prosadit se individualne systemu navzdory
Rosa 11:42 karabec s cernym by museli po zapasech na fyzio s schickem na rozhybani krku. pod koubkem by tam byli k hovnu. nevim co kdo cekal. krevety a kaviar? sorry jako, ale staci se podivat na ligu a s cim se vyhrava titul, jak "experti" komentujou zaparkovany autobusy (zodpovedny vykon v bloku), reznicinu (v anglii se taky hraje tvrde) atd.
A nejvíc groteskní je, že sice chtěli mít kádr plnej hodnej Mirků Dušínů, takže nevzali údajně problémový hráče do kabiny, ale nechali tam velet nasranýho Koubka, kterej to tam hráčům znechutil a to prostředí sám otrávil daleko víc než by zvládnul Černý a spol.
https://x.com/ZdenekFolpr ...
Folprechtův pohled na výchovu talentů
Dalos 11:04 to by nefungovalo protoze by si do toho nemohl privadet hrace z ciziny.
Ale ono šlo tu repre postavit líp. Vzít Karabce, Černýho, ne na 90 minut, ale v tý bídě a šedi by stopro dostali nakonec dost minut. K čemu tam byl Kuchta, Chytil, když se s nima evidentně nepočítalo a jsou to stejný kopyta jako zbytek kádru. Nelpět pořád na 343, což je píčovina, která polovině těch kluků nesedí. Nemáme halfbeky, záložníci ve středu nestíhají. Přitom šlo klidně hrát 4231. Ale bohužel Koubek jinej systém neumí, tak lpěl na 3 stoperech a jen měnil hráče jak na orloji. Poučení i pro Spartu, že je lepší mít v kádru kreativní hráče, kteří občas vypustí souboj než 10 robotů co neumí kopnout do balonu.
těšim se ještě na hodnocení Grande Paola, bez ironie
Už jedou vtípky ve stylu Ancelotti-Endrick
https://x.com/spartanek20 ...
subjektivně a asi i zjednodušeně
1. gol - 50 % LK, 30 % Hranáč,20 % Douděra
2. gol - 80 % Douděra, 20 % Holeš
3 gol - 50 % LK, 50 % Douděra
Aadvisor 11:14 > Fascinuje mne, jak víš, co si myslím o TR. Hele, ty máš na to nějaké školy, nebo kurz, vidět lidem do hlavy? To že tu každý den Rosického nehejtím, nepíšu VSJBČ, snažím se spíš vidět sklenici poloplnu, než poloprázdno, nehysterčím po každém průseru, neurážím či nezesměšňuji tady lidi ze Sparty neznamená, že jsem spokojený s tím, jak se Spartě daří či nedaří a jak pracuje Rosický. A tím, že tu budu neustále dokolečka psát, jak je vše ve Spartě na nic změním přesně co? A neříkej mi, co mám, či nemá dělat, díky.
dexicek 11:16 > celkově byl takovej poloviční. Přikovanej na svý pozici, do nějakého rizika jak je zvyklej taky nechodil, divný to bylo
Krejda byl bohužel u dvou golu, to nepřevzetí si hráčů s Douděrou bylo jak u žáků
DarkCook 11:07 > 1. Napsal jsem,,ze je to spekulace
2. Transferfeed neni primarni zdroj, jen pomoci botu procesava web a shromazduje info z webu o prestupech. To info se ti z nejakeho duvodu nelibi, tak zpochybnis zdroj. Kdyz dam druhy, reknes ze to urcite maji ze stejneho zdroje. Tvoje mantra je TR je buh a ma vzdycky pravdu a nikdy nelze
3. Kazdou informaci muzes zpochybnit. Tak nechod sem, sleduj ofiko ucet a cekej az neco oznami.
Herrer 09:00 > tak právě scénář vyžadující masivní investice asi reálný není. Ale jsou i věci za pár korun nebo úplně jen o změně mentality, pravidel atd. V hokeji třeba Rulík zavedl vysoce chválené sdílení informací. To není program za desítky milionů.
Dalos 11:04 > Jo jo, ten by se mi tam líbil. A místo Nedvěda Rosickýho :) Dvě mouchy jednou ranou...
Koubek k rezignaci: mám platnou smlouvu, nikdy nic nevzdám, z žádného boje neutíkám. Vůbec takhle neuvažuji, budu plnit svoji smlouvu
:D
Aadvisor 11:03 > Jestli oni taky nečerpají z toho stejného zdroje, jako ty :) Btw, co např. ten Deli, co podle TransferFeedu měl jít do Sparty? :)
K repre nějaký Dán, někdo jako BP.
DarkCook 11:01 > Tyhle kevy miluju. Co tohle?https://www.sport.pl/pilk ...
Přitom si nemyslim, že máme ten tým co do složení tak špatnej (až na ty sešívaný dřeva samozřejmě) - spousta hráčů z bundesligy, pár z Premier League, jeden z nejlepších střelců francouzský Ligue 1,... Na papíře to nevypadá špatně, jen s tím umět pracovat.
Aadvisor 10:59 > Aha, TransferFeed. A jsme doma :)
Dědek to MS prokoučoval. Když už jsme utrpěli postup, tak jsme měli udělat všechno pro to, abychom tam aspoň výsledkově uspěli a něco uhráli. Ne hrát tak připosraně jako třeba proti JARu a bránit jednobrankový vedení... Bylo to rozehraný tak, že mohli mít po dvou zápasech 4 body a nebylo by co řešit, místo toho šli na Mexiko s tím, že maj 1 bod a musej vyhrát...
Klidně bych ho vyrazil a dal tam třeba Hyskýho, Kozla nebo ideálně někdo zvenku. Jestli to neudělaj, tak to bude další ztracenej kvalifikační cyklus...
Btw Nedvěd teď dělá bububu, ale moc mu to nevěřim, vidim v tom spíš jen takovou pózu. Nechaj tam Koubka strašit až do konce smlouvy...
DarkCook 10:57 >
https://www.transferfeed. ...
Aadvisor 10:53 > Hod mi odkaz, díky.
Herrer 09:08 > Přesně tak.
seagull 10:23 > A pak se budou divit, že dítě není samostatné.
DarkCook 10:47 > Officials from Sparta Praga, showed interest in signing Ghanaian defender Terry Yegbe, 25.
DarkCook 10:47 > Podle spekulaci na webu. Vis neco vic?
Aadvisor 10:43 > Jak víš, že po něm koukala?
Roonie. 10:40 > Jo uz vidim. Spis me prekvapuje, ze Sparta koukala po stoperovi, kdyz to chce stavet na Sevinskem a Sorensenovi