130M liber za Andresona, v tý Anglii se už úplně zbláznili. Cenovku má samozřejmě pouze za britský pas ...
ferousek 12:08 > Máš pravdu. Ale stejně si myslím, že i židi by měli raději fotbal než kopanou.
Ivoš 11:53 > měli zavřený stadion
Při jejich
Zatracený mobil
Jestli se nemýlím, tak přijdu vyšší kapacitě a po dvou letech kralování v návštěvnosti, nám tentokrát koukali na záda. Jistě, může to být pouhá statistická výchylka, nebo taky začátek trendu, že lidi kopaná přestává bavit a chtějí fotbal. Kdo ví?
Ivoš 09:34 > v té situaci jsou fanoušci jednoho vršovického týmu... A nezdá se, že prodej permici u nich vázne. Přitom bychom chtěli jen férovost.
Tommy. 09:23 > bejt mažoretka, to je brutus sport... Ještě se zranit vlastní vyhozenou hůlkou...
Bunda 10:33 > Da se ocekavat, ze s postupem do prvni ligy privedou nejake posily, ne? Takze ted tezko predvidat.
trakip 10:50 > Myslíš? Koubka vyhodí, dají mu 15 mega odstupné a rozdělí si to.
Tohle bude promyšlené velmi dobře..
Šulc nevykrývá prostory
Bude zajímavé sledovat, jak se k tomu Táborsko postaví. Zda shrábnou peníze za účast a snesou roli otloukánka, nebo se na to vykašlou a nechají to Artisu. Tam by to bylo za mě naprosto jasné. I když teď Fait mluví, že by preferoval sportovní cestu, tak stejně tak v zimě říkal, že musí jet all-in na postup, protože pokud by postoupila jen Zbrojovka, tak by to mohli rovnou zabalit.
Někde jsem se dočetl na netu že jsi Krejčí neuměl zorganizovat obranu. Takže červ se Sadílkem nadávají Šulcovi že vykrývá prostory, před Krejčím hraje blázen který jak píšou zahraniční média si hraje na Ronalda lítá si chce. Trenér to nevidí a nechá ho tam celé utkání. Největší blbci jsou Nedvěd s Trudou kteří dali Koubkovi takovouto smlouvu. Rozdávali prostě z cizího a neuvažovali na zadní kolečka.
Koubek:
To, co asi všichni dobře víme, že musíme zlepšit technickou stránku. Vybírat hráče, kteří jsou schopni být v těchto atributech konkurenceschopní. To, v čem náš fotbal zaostává, se opakuje několik let. Je potřeba zlepšit hernost
To je mamrd:D fotbalisty nechal doma a teď mele hovna. A on ani neumí dělat fotbal. Papuče a nazdar.
Karabec ukázal na hřišti pod mostem za 10 vteřin víc fotbalu než celá ČR na MS za tři zápasy..
seagull 10:43 > Jednoznačně. Proto jsem pár dní zpět psal, že Karviná to stáhne.
1,5 minus pro český fotbal? To si nemůžeme dovolit
Bunda 10:33 > nemůže tam být i tlak od velkých klubů ligy, že když se nestáhne, tak že ji to osolí a naopak když se stáhne, že ji pak třeba pomůžou?
Karviná reálně zvažuje, že stáhne odvolání a zamíří do druhé ligy. Osloveno Táborsko. Co se může dít v dalších dnech
Kolik bodů Táborsko získá v první lize? Pod 10 ?:D
Toho Schicka je mi líto. Jeden z mála top fotbalistů, co jako ČR ještě máme... Ale chápu ho, taky by mě na jeho místě sralo číst a poslouchat hejty na svoji osobu (mj. třeba od Štístka Šmicera), když většina týmu předvedla na MS ještě větší sračku. I kolega slátanec z kanclu se do Schicka pořád obouval, jako kdyby snad věřil, že by si ta jejich Chorá hlava vedla líp než čtvrtej nejlepší střelec uplynulýho ročníku bundesligy...
Tommy. 09:24 > Přesně tak, radši "hnusnej" titul než být zas druhej za seshitem. Nechápu, jak takhle někdo může vůbec uvažovat...
Btw tohle je stejně jen teoretická diskuze. Nepřijde mi, že bychom v uplynulejch dvou sezónách hráli nějakej hezkej fotbal (chápu, že někdo, kdo má rád vysoký procento držení míče a nekonečný množství zbytečnejch přihrávek, to může vidět jinak, ale já radši přímočarej fotbal s rychlým přechodem do útoku) a tituly z toho stejně nebyly...
Sparta a její zapojení českých vs zahraničních hráčů je takový zvláštní. Na minuty tu sice Češi odehrají jen něco okolo 27%, ale zase to jsou hodně často odchovanci. U seshita hrajou Češi hodně, ale odchovance skoro nemají.
Tommy. 09:24 > Už jsem to psal, ony to jsou většinou spojené nádoby. Tedy měly by být. A nemohu souhlasit s tím, jak tady také zaznělo, že bychom snad ten první titul za Priskeho získali nějakým nepohledným fotbalem. Naopak, kluci do soupeře bušili od první až do poslední minuty a určitě to byl fotbal ke koukání. Ono, když se budeme k titulům chtít probránit, proprasit, prozdržovat a prosimulovat, by se mohlo snadno stát, že se vrátí doba, kdy na to bude chodit tak maximálně 8 tisíc lidí. Ale ty budeš určitě doma spokojeně pomlaskávat.
tvl, upřednostňovat hezkou hru před titulem..... to můžou jen magoři. Táhněte na krasobruslení.
Titul vždy a za každou cenu!!
brychtal 08:45 > a jedna si udělala výron ještě u nás...
Tommy.: život je někdy mrcha. Tuhle u vás byly mažoretky. Braly to jako přípravu na ME v Chorvatsku příští týden. A v úterý při školní olympiádě si jedna z těch starších, co měla být ve dvou kategoriích, zlomila při běhu nohu v kotníku... Tomu říkám pech...
ACS-4Ever 08:14 > v hokeji a ve fotbale je pro mě pořád jedno a to samý měřítko, kolik hráčů máš v top lize (NHL) a top5 a na jakých postech ...a v obou případech se ten počet hráčů stále tenčí. V NHL to zachraňují akorát gólmani a pak už tam máš jen 4 hráče co mají nějakou zásadnější roli (Nečas, pasta, hertl, zacha), dejme tomu Hronek. Hertl už má vrchol za sebou, Zacha měl teď první takovou slušnější sezónu. Šmitec. Fotbal. Venku defenzivní hráči, a pak trio Hložek, Šulc, Schick. Jeden na hromadě, druhej první slušná sezóna, konec nic moc, Schickovi je třicet... šmitec
To jako není úplně na bouchání šampusem
seagull 07:23 > presne. Ale to je tak vzdycky. Stejny to je pri MS v hokeji.
Asi to bude odrůda Rosického letní, je trochu nakyslejsi. Jak přestupní termin v tuto chvíli. Zlepší se to?
Potím
Potom se jak prase v chůzi za sekačkou. Mé oči stále přitahuje zelený keř, z nějž prosvítají nádherné rudé diamanty bobulí rybízu. Ta Sparta je všude!
dexicek 07:49 > už jsou ty skupiny dlouhý. Dneska si samozřejmě dám bonbónek večer u Francie - Norsko, ale jinak už moc nekoukám.
Není to tak dávno, když experti ruku v ruce medmrdkama tleskali s rukama nad hlavou, kolik že to kluci sešití v zápasech naběhali a brali to málem jako rozhodující faktor. Ode zdi ke zdi.
Koukám že majk to docela pěkně shrnul
Tak je to někdo kdo to v noci odkoukal? Já koukám na výsledky dám si dopoledne sestřihy. Samozřejmě prohra USA je vlastně úplně zbytečná informace
Jinak vtipný, jak se teď všichni různí ,,experti,, předhání ve vizích, co by se mělo s fotbalem dělat a kde nás tlačí bota, přitom doposud každej s každým kamarád, hlavně aby si něco špatného neřekl, trenéry máme skvělý, hráče taky a najednou, když nás MS svléklo do naha, tak ne?
Jinak k té repre vzhledem ke Spartě.. Me přijde že u nás ty kluky tak nenutíme aby nebyli kreativní. Je to o rovnováze, nemůže takový být celý tým. Vždy tam musí být nějací atleti a odpovědné šestky.
A i když se říká že má Sparta hodně cizinců na úkor výchovy cechu pro narodak, tak paradoxně jich u nás vidím potencionálně nejvíc pro novou podobu narodaku.. Sevinsky, Vydra, Sochurek, Ševčík.. Z minulosti Vitik a Hlozan.
To je dost sparťanu kteří by ten narodak mohli posunout víc ke svetovemu trendu.
Ale to musí přestat tahat kopyta typu doudera, Chory, holes, chytil.
Od žida pro nový narodak vidím jen Juraska s Chaloupkem a Sadilkem.
Fanda Fotbalu 06:40 >
Česká reprezentace byla nicméně skládána s cílem, aby se následně mohli dráže prodávat hráči cirkusu, a ne s cílem, udělat co nejlepší výsledek.