Dalos

včera 11:04

K repre nějaký Dán, někdo jako BP.


Aadvisor

včera 11:03

DarkCook 11:01 > Tyhle kevy miluju. Co tohle?https://www.sport.pl/pilk ...


bruno_rossini

včera 11:01

Přitom si nemyslim, že máme ten tým co do složení tak špatnej (až na ty sešívaný dřeva samozřejmě) - spousta hráčů z bundesligy, pár z Premier League, jeden z nejlepších střelců francouzský Ligue 1,... Na papíře to nevypadá špatně, jen s tím umět pracovat.


DarkCook

včera 11:01

Aadvisor 10:59 > Aha, TransferFeed. A jsme doma :)


bruno_rossini

včera 10:59

Dědek to MS prokoučoval. Když už jsme utrpěli postup, tak jsme měli udělat všechno pro to, abychom tam aspoň výsledkově uspěli a něco uhráli. Ne hrát tak připosraně jako třeba proti JARu a bránit jednobrankový vedení... Bylo to rozehraný tak, že mohli mít po dvou zápasech 4 body a nebylo by co řešit, místo toho šli na Mexiko s tím, že maj 1 bod a musej vyhrát...

Klidně bych ho vyrazil a dal tam třeba Hyskýho, Kozla nebo ideálně někdo zvenku. Jestli to neudělaj, tak to bude další ztracenej kvalifikační cyklus...

Btw Nedvěd teď dělá bububu, ale moc mu to nevěřim, vidim v tom spíš jen takovou pózu. Nechaj tam Koubka strašit až do konce smlouvy...


Aadvisor

včera 10:59

DarkCook

včera 10:57

Aadvisor 10:53 > Hod mi odkaz, díky.


Fanda Fotbalu

včera 10:56

Herrer 09:08 > Přesně tak.


Dalos

včera 10:55

seagull 10:23 > A pak se budou divit, že dítě není samostatné.


Aadvisor

včera 10:53

DarkCook 10:47 > Officials from Sparta Praga, showed interest in signing Ghanaian defender Terry Yegbe, 25.


Aadvisor

včera 10:51

DarkCook 10:47 > Podle spekulaci na webu. Vis neco vic?


DarkCook

včera 10:47

Aadvisor 10:43 > Jak víš, že po něm koukala?


Aadvisor

včera 10:43

Roonie. 10:40 > Jo uz vidim. Spis me prekvapuje, ze Sparta koukala po stoperovi, kdyz to chce stavet na Sevinskem a Sorensenovi


Roonie.

včera 10:40

Aadvisor 10:34 > podepsal Lechu


Aadvisor

včera 10:34

Jedna spekulace: Terry Yegbe


omega13

včera 10:25

dexicek 10:19 > Teď si představ jakou hrůzu musel Zelený předvádět na tréninku když hráli ti s nejlepší formou.


seagull

včera 10:23

Dalos 10:07 > je to každopádně úplně jiná doba. Třeba tady ve Francii dělají rodiče taxi nonstop, nechat dítě bez dozoru, jak jsme pobíhali a cestovali po Praze sami, nedovedu si představit třeba vypustit dítě po nějakém větším fr městě samo. Já jsem v šesti dostal klíč, doma nikdo nebyl a jdeš ze školy domů a v tolik a tolik sám pojedeš na trénink a zpátky zase sám. Minulej týden v Rennes si šel 11 kluk zarybařit a dva 13 a 15 ho jen pro to vybavení uškrtili.


dexicek

včera 10:19

ten druhý gol je fakt jak z nějakého fotbalového komiksu


omega13

včera 10:17

Aadvisor 09:04 > ty vole, ne nemám slov.


Dalos

včera 10:07

To vůbec není pravda, že by děti byly bez zájmu. Ale často jsou ponechané s mobily a/nebo mají tolik kroužků, že nemají ani volný čas. Kolikrát ani nemají prostor.


omega13

včera 10:06

Teď jsem přišel na jednu věc kterou má Zelený společnou s Douděrou. Je jim úplně jedno jaký hrají zápas. Akorát že u každého to vedlo k jinému výsledku. Dnes jsem čuměl když to potřetí nakulil někam do hajzlu. a byl v poho. Zelený byl jeden z mála našich hráčů který se nebál hrát. Takže byl za to náležitě oceněn.


seagull

včera 09:59

Karlos 09:31 > snažíme se taky na tom pracovat, ale bojovat s tou dobou je těžký. Ale tím že jsme tak trochu jiný, tak to u mladýho ještě zvládáme.


seagull

včera 09:57

Aadvisor 09:04 > za tohle by sis měl normálně vymyslet trest! Jak tě vůbec něco takového může napadnout? Víš o tom, že se většina nás dnes ještě chystá jíst?


dexicek

včera 09:51

Herrer 09:08 > moja reč


Hedlik

včera 09:48

Fanda Fotbalu 09:45 > tak


Fanda Fotbalu

včera 09:48

Karlos 09:31 > Pohraničí (které označuješ jako Sudety) jsem prošel celé, a moc lidí, kteří by si žili jako prasata v žitě, jsem tam tedy nepotkal.


Spartan 96

včera 09:45

Karlos 09:31 > První auto přece kupují rodiče k 18 nebo nejpozději k maturitě. Žádný starý krámy, jde přece o bezpečnost...:-)


Fanda Fotbalu

včera 09:45

Pking 08:10 > Lepší člověk se probudil, přečetl si na novinkách že Czechia prohrála a do diskuze o fotbale nezapomněl zamontovat politika, kterého nenávidí.


Karlos

včera 09:31

Jaky (čí?) penize a kam narvat? Tohle je socialni(socialni != penezni) problem. Stat v rozkladu ve vsech smerech, skolstvi z praveku, deti ve velkem bez zajmu o cokoliv. Ale presto se tu mame jak prasata v zite, nikdo moc nema vuli makat a vydelat si co nejdriv na prvni auto. Je to napric celou spolecnosti. Jako fotr jsem z toho taky dost nestastnej, neschopnej to preprat - a to si myslim, ze se tomu v mem okoli venujeme nadstandardne (podivej se obcas na vikend do sudet...)


Herman

včera 09:30

sem zvědavy co přijde po tomhle MS
1 hromada kecu jak je všechno potřeba změnit že liga by se měla rozšířit nebo zužit hrát podle formátu kanady a ausa jak vždy když něi U20 dostali na ms hokej kotel a skončili pomalu ve skupině
Tady třeba příklad jak top dělají v norsku jo muže mít celýsvět srandu z jejich veslovaní ale co ybchom dali my za to aspon takhle blnnout
https://www.naturamed.cz/ ...


disi

včera 09:29

Herrer 09:00
Přesně tak.
A naprostý souhlas s těmi rozhodčími.
Nikde ve studiu jsem toto neslyšel.
Pořád je, že musíme kluky učit fotbalovost.


trakip

včera 09:16

rObOt
Jenomže to totálně posral Čech po jeho hrubých jsme Prohráli. Přitom se jako posera vymlouval na to že je součástí týmu. Nám prohrát Mistrovství Evropy taky po hrubé chybě.


MarekR

včera 09:10

Z nominovaných do hry nezasáhli jen Kuchta a Sochurek+ gólmani.


r0b0t

včera 09:08

Herrer 09:00 > Vždyť tohle nadšeně podporujou i média. Nějaký hovado prorazí Kadlecovi lebku a komentátoři tam hned v dalším zápase na tim samym hráčem jásaji, že Nešpor a jeho mužné souboje při kterých se jiskří jsou ozdobou ligy.


Herrer

včera 09:08

Ohledně toho Huga... Na pět minut, jen aby si čuchnul, je podobně k hovnu, jako když nedostal ani minutu. Měl tam jít, když to bylo potřeba a těch příležitostí bylo hafo. Tohle naše "chránění" mladejch, který maj ještě čas, to podceňování jejich dovedností, je strašnej mor. Buď na MS má, je platná a relevantní součást kádru a nebo tam neměl vůbec jezdit.