Tvl, zrovna sundat Višinskýho?
Douděra se úplně zbytečně vysunul do soubuje kde byly už dva naši
To je největší rozdíl mezi námi a zbytkem Mundialu.
No jo no, tímhle my si nepomůžeme.
Tipuju, že nás domácí dřív nebo později uženou.
Martas007 04:07 > Přesně tak. Na ty stačilo zadupat a nevěděli kudy kam.
Představoval bych si dva dynamický obránce ke Krejdovi, kterej to táhne morálem, mnohem lepší verzi Sadílka, ideálně hned dvakrát, hbitý a rychlý křídla, který v lize možná máme, ale jsou to ve většině cizinci...
Jen to píšu a vidím, že Winter is coming :-D
Fanda Fotbalu 04:06 > JAR hrala, protoze jsme ji to dovolili.
Martas007 03:54 > Ale JAR hrálo, Mexiko nehraje. Tohle dopadne dobře.
Fanda Fotbalu 04:04 > :-)))
omega13 03:51 > Červ je solidní hráč. Mít vedle sebe dva kreativce, byl by hodně platnej už jen tou svou energií.
Připomíná mi to situaci, když jsem jel kdysi připravkou na turnaj, a předseda oddílu mi kladl na srdce, aby "si zahráli všichni". Protože přece "všichni platí příspěvky":D
ghosttt 03:15 > O obou, jenom nasazení Višinskýho jsem trochu omlouval tím, že je to jediný levý křídlo v kádru:).
Chybí nám invence, dynamika, jistota v práci s míčem. Prostě nic překvapivýho, ani novýho. Takovej českej fotbal je.
Jak píše Martas, tohle by bejvalo na JAR stačilo, jenže tam jsme se propragmatizovali k zaslouženýmu trestu.
Skoda, ze jsme takhle nehrali proti JAR. To by v pohode stacilo.
Nas nejlepsi vykon zatim. Verim, ze Schickovi to tam ve druhem polocase padne.
Takovej průměr zatím..
Výživná skupina, oba poločasy 0-0, že by to byla nějaká hitparáda, to se říct nedá
Červ hraje dobře, jen to válení.
Když dostaneš spásnou myšlenku nechat hrát rychlé hráče v útoku, ale zapomeneš hráčům vzadu říct, že už nemají všechno nakopávat...
Myslite, ze toho Quinonese Rosicky sleduje?
Hložek už nedává
Miroslav_Beránek 03:36 > Tyhle kecy tu miluju :D
To Mexiko je slabý. Ty vyletěj už v Round of 32.
ghosttt 03:15 > ne určitě o Douděrovi
Slusnej zacatek.. maximalni intenzita
omega13 02:56 > to
psal o Visinskym ne ?
Jak dlouho v tom tempu vydrží ti naši?
Ten Hranac je opet spatnej.
Schick by tuhle sanci dal :(
Visinskyho někdo taky čekal
Ale Hložka na hrotu??
Sochurek nic, ach jo...
Fanda Fotbalu tady tvrdil už asi čtyři dny zpátky že Douděru čeká v základu.
Tuhle sestavu Mexiko asi předpokládat nemohlo..
Určitě jedna z nejdivnějších sestav ever.
Ale kdo ví.