Ninel

05:10

Náš nejlepší výkon s jednou střelou na branku. Tak jo, dědo...


Patejl

05:08

Ochoa super :) Mi to trochu pripadlo jak kdyz si prckove letos odskocili kopnout prazskou soutez...v polocase stahnou dva hrace, hrajou v peti a stejne je to pres 10 :)


Ivoš

05:07

Něco bych tu odložil pro místní odborníky. Tak ta podceňovaná, vysmívaná, naprosto trapná a marná "Dukla" postoupila z naší skupiny z druhého místa. A že ta skupina byla snad slabá? Co to potom vypovídá o kvalitě české reprezentace. Hnusné sestavy, hnusná hra, hnusné výsledky. A kyselou třešničkou na zkaženém dortu bylo hodnocení trenéra Koubka po zápasu s JAR. Když už to mělo takto dopadnout výsledkově, tak to mělo být úplně jiné herně, aby se na to dalo koukat. Zkrátka, zlaté Kapverdy nebo ten modrý likér.


omega13

05:06

Dalos 05:02 > dobrý


ACS-OloFan

05:04

seagull 05:02 > jak se tady říká : vzali jste šaške,tak máte cirkuse


Herrer

05:03

Bunda 05:01 > Jako když hraješ bez křídel, bez invence a jediného trochu nebezpečného průměráka sundáš dolů jako prvního.


seagull

05:02

Bunda 05:01 > hele první půle jakž takž do 25 minuty jsme byli i optický lepší, pak kolem 35 už vypadalo, jak když nám došlo. Druhou půli za klauny


caucho23

05:02

Bunda 05:01 > no uvidíme. Koubek možná bude spokojenej, kdyby jsme proměnili šanci v úvodu, postup by byl náš!


Dalos

05:02

omega13 04:59 > Agent může ukázat kolik měl střel na MS :)


Ninel

05:02

Bunda 05:01 > Tak nějak podle očekávání. Jedna celkem šance na začátku, jinak nula nula nic. :D


caucho23

05:01

omega13 04:59 > Slovan Bratislava by z toho být mohl ....


caucho23

05:01

Ten nedorostlej zmrd si tam s úsměvem plácá.....on je snad se sebou spokojenej.....


Bunda

05:01

Jak to vypadalo? Díky


ACS-OloFan

05:00

Hlavně že má ten lulin mexickej dres , s tím jeho můžou vytírat podlahu


omega13

04:59

Fanda Fotbalu - říkal si že Douděra bude hrát, aby se prodal. Tak to se moc nepovedlo.


Ninel

04:59

Herrer 04:53 > :))


Dalos

04:59

Oni fakt budou hrát se Španělskem, Chorvatskem a Anglií? To bude fičák.


dexicek

04:58

Nic, jdu dát ještě šlofíka
Díky hoši za společnost


honsan 04:54 > Každej start za repre zvyšuje cenu


seagull

04:58

Jsem to měl puštěný na mobilu, tak jsem nemohl psát.... tvl Douděra 3x střílí ze 40m, Souček se sám zraní, centry nedoletí na penaltu ... šílený

A aby z tebe Mexiko udělalo fakt vocasy, tak si vystřídají gólmana


dexicek

04:57

1 střela na branku od nás..
To je pak taky těžký


ACS-OloFan

04:56

dexicek 04:54 > mě není,dopadlo to jak mělo,Schick se vzdá repre , vrtulník skončí a menstruační prostěradla se ztrapnila


Herrer

04:55

Ty krávo, to je skoro tak bolestný, jak dělat stafáž u oslav titulu těch zmrdů. I když skoro... Tohle vidí celej svět.


JAR z 2. místa? Zajímavé.


ACS-OloFan

04:54

Nevím co tento komunikační kanál dovoli,ale ten Douděra je megačůrák


dexicek

04:54

Mne je jich skoro až líto..


honsan

04:54

Kuchtu a Sochurka tam vzali jen aby Spartani nebyli nasrany a ani to se jim nepovedlo. Kdejaky hovno ze Slavie jako Doudera, co na MS absolutne nema co delat, si zahraje, ikdyz nevim jestli se takhle slavistum a plzenakum podari zvysit cenu tem jejich nekopum.


Herrer

04:53

caucho23 04:52 > Jakože půjde do Bayernu ve třiceti? :-)


Herrer

04:52

Ninel 04:48 > Vůbec nic. Ještě by mohl něco předvést a dědkovi by vyčítali, že mu nedal víc šancí. Myslel jsem, že má Koubek víc citu.


caucho23

04:52

Herrer 04:50 > na dalším mundialu mu bude 38, zkušenosti bude dost, 4 tituly se Spartou, 8 s Bayernem....


dexicek

04:51

Mame vepředu 3 věže neposleme centr


Sodri

04:51

Méchiko dneska hrálo sedmnáctiletýho Moru. Kluk co má 20 zápasů v lize, z toho 12 v základu, z toho jen 2x celých 90 minut. My vezmem Daridu a nasazujeme Součka a Sadílka. Sázka na jistotu... a ta vyšla podle předpokladů.


Herrer

04:50

Martas007 04:48 > Šetříme si ho, aby nasál atmosféru a pak byl na dalším Mundialu zkušenější. Když ne na hřišti, tak třeba v televizním studiu. Hodně mu to dá.


Ninel

04:50

Koubek (okamžitě) čau.


caucho23

04:50

Ninel 04:48 > nedostal by je Sojka a Adolf by se na dědu zlobil...