seagull

21.06.2026 10:51

Nadšení z: Japonska, Maroka, USA, Kanady


Gaginek

21.06.2026 10:47

Bunda včera 21:20 > Tvl, to mně nedělej. Fakt jsi mě na chvilku přiměl pozvednout obočí :-)


omega13

21.06.2026 10:47

Ang:Chor, 2 půlka Uru :SA, Jap :Niz. Nejvíc se mi líbí hra Japonska. Po zemi nebojí se udělat kličku a přitom zbytečně nesoluji.


seagull

21.06.2026 10:45

ještě si počkám na celý cyklus druhých zápasů, ale zatím jsme suverénně nejnudnější skupina


seagull

21.06.2026 10:28

na MS je super ten střet těch jiných fotbalových kultur, Japonce, Afričany, Jihoameričany za ty 4 roky vidíš poskrovnu, pak vidíš, jak Senegal, Sloni atd mají docela dobře našláplý tým. A nejvíc bolestivý je to srovnání s naším fotbalem. Trochu jsem přemýšlel, jestli nejsme na ty naše kluky moc přísní, ale ono ti to vydrží jen do dalšího zápasu, kdy vidíš, jak se snaží všichni hrát dopředu, bavit se fotbalem a ty máš pocit že repre to tam přijela uklohnit za jakoukoliv cenu. Tohle přemýšlení to uklohnit za jakoukoliv cenu mě už nebaví. A ještě ti to ocení kouč, že to byl super zápas. Pak ti kapitán řekne, že to stálo za hovno, a manažer repre, že jsou z toho kluci vyjevení. 3 rozhovory, 3 různí představitelé a každý si žije v jiným světě. Nejupřímnější samozřejmě LK, ano stálo to za prd ....


seagull

21.06.2026 10:20

huya 09:49 > stadiony jsou mazec, to jsou nádherný kulisy


huya

21.06.2026 10:17

1. Kanada - Bosna a Hercegovina ( hlavně teda výkon Kanady ).

2. Anglie - Chorvatsko ( to asi bude dávat na prozatímni nejlepší zápas skoro většina ).

3. Nizozemí - Japonsko ( tenhkr zápas měl zápletku až do konce ).


dexicek

21.06.2026 10:00

Co byl pro tebe pro vas zatim nej zapas?


huya

21.06.2026 09:49

Když opomenu co tam předvádí naše reprezentace, tak mně se tenhle turnaj líbí. A jelikož dělám i noční směny, nedělá mi problém vidět za dvanáctku i 3 zápasy, takže sem toho zatím viděl dost.
Z čeho jsem teda zatím, ale nejvíc paf, to jsou teda stadióny, nebo spíš Noemovy archy s obříma velkoplošnýma obrazovkama. To je úplně jinej vesmír, když to srovnám se stadióny v Evropě. O našich radši ani nemluvě:-)


crazytea

21.06.2026 09:30

dexicek 09:15 > neříkám že byl ten rozhovor ve výsledku špatný ale tohle moudro mě flaklo přes uši. Tohle ms se kluci rozkoukaji a za 4 roky to už bude jiný kafe :)


dexicek

21.06.2026 09:15

crazytea 08:46 > mě ten rozhovor přišel plus mínus ok. Vždycky budeš s nečím nesouhlasit, pár alibismu tam je, ale rozhodně to vyznívá líp než dědek Koubek


dexicek

21.06.2026 09:14

Ty vole Míra Beránek opravdu nespí
Dát si ve 3:00 ráno Ekv-Curacao, to už chce hodně red bullu


ACS-OloFan

21.06.2026 08:55

Ta tiskovka byla celá výživná: Tím, že trenér chtěl duel s JAR v závěru oživit, poslal na trávník nejlepší ofenzivní hráče. - Souček,Provod,Zima


crazytea

21.06.2026 08:46

Tpc to bylo moudro od Nedveda na tiskovce : ti hráči jsou na takovém turnaji poprvé a je to pro ně náročné. Věřím že na příštím turnaji budeme lepší :D

Už ho vidím až tam budeme za dalších 20-30 let tak že se bude vymlouvat že tam jsou ti hráči poprvé


Bunda

21.06.2026 08:22

Fanda Fotbalu 08:07 >https://x.com/MercuryBarb ...

To neříká ;(


Fanda Fotbalu

21.06.2026 08:07

Bunda včera 21:51 > Jo, a taky prej na nás shazujou infikovaný netopýry.


omega13

21.06.2026 07:47

Těch Tunisanů je mi až líto.


omega13

21.06.2026 07:32

Hrajou super, radost se na to dívat. Myslím že Švédsko bude mít velký problém.


Miroslav_Beránek

21.06.2026 07:29

Japonsko skvěle.


crazytea

21.06.2026 07:21

Zajímavý sledovat ty trendy fotbalu. Jak třeba rozbijeji ten blok atd. Snad čeští trenéři sleduji a něco si z toho berou. Studijního materiálu před přípravou je dost.


omega13

21.06.2026 06:04

Hezky kluci japonský.


Miroslav_Beránek

21.06.2026 03:39

Ekvádor zatím zklamání. Čekal jsem od nich víc.


Leonidas572

21.06.2026 01:38

Mně jsou třeba Němci mnohem víc sympatičtí než Angličani.


Herrer

21.06.2026 00:06

Parádní šampionát!


omega13

21.06.2026 00:02

Krásný zápas. Letos zatím paráda a zajímavější než klubový fotbal.


dexicek

20.06.2026 23:58

Další pastva


seagull

20.06.2026 23:23

jinak Němci každým dalším turnajem vypadají méně jako Němci ...


omega13

20.06.2026 23:19

Řekli Němcům že dneska už nehrajou proti Curaçau?


Novák

20.06.2026 22:33

omega13 22:21 > ses neptal :oD


omega13

20.06.2026 22:21

Opravdu níkdo mi nemůže napsat že Němci jsou na Nově? Já místo toho čučím na ženský softball což teda furt lepší než ženská cyklistika nebo fotbal.


Bunda

20.06.2026 21:52

Bunda 21:51 > na nás* !


Bunda

20.06.2026 21:51

ACS-fan 21:38 > nevím,sypou to nás! Zmršiny!


ACS-fan

20.06.2026 21:38

Po těžkejch kovech jim určitě nic neroste, to chce hormony :-)


Herrer

20.06.2026 21:23

Bunda 21:20 > :-) Že by to holkám dorostlo za Turka? To by muselo být vidět i v reálném čase, ne? Attenborough hadr :-)


Fanda Fotbalu

20.06.2026 21:23

Bunda 21:20 > Fotbalový míč je plochý