Herrer

04:18

Tvl, zrovna sundat Višinskýho?


dexicek

04:17

Douděra se úplně zbytečně vysunul do soubuje kde byly už dva naši


Herrer

04:16

To je největší rozdíl mezi námi a zbytkem Mundialu.


Herrer

04:15

No jo no, tímhle my si nepomůžeme.


Herrer

04:12

Tipuju, že nás domácí dřív nebo později uženou.


Herrer

04:11

Martas007 04:07 > Přesně tak. Na ty stačilo zadupat a nevěděli kudy kam.


Herrer

04:11

Představoval bych si dva dynamický obránce ke Krejdovi, kterej to táhne morálem, mnohem lepší verzi Sadílka, ideálně hned dvakrát, hbitý a rychlý křídla, který v lize možná máme, ale jsou to ve většině cizinci...

Jen to píšu a vidím, že Winter is coming :-D


Martas007

04:07

Fanda Fotbalu 04:06 > JAR hrala, protoze jsme ji to dovolili.


Martas007 03:54 > Ale JAR hrálo, Mexiko nehraje. Tohle dopadne dobře.


Herrer

04:05

Fanda Fotbalu 04:04 > :-)))


Herrer

04:05

omega13 03:51 > Červ je solidní hráč. Mít vedle sebe dva kreativce, byl by hodně platnej už jen tou svou energií.


Připomíná mi to situaci, když jsem jel kdysi připravkou na turnaj, a předseda oddílu mi kladl na srdce, aby "si zahráli všichni". Protože přece "všichni platí příspěvky":D


ghosttt 03:15 > O obou, jenom nasazení Višinskýho jsem trochu omlouval tím, že je to jediný levý křídlo v kádru:).


Herrer

04:04

Chybí nám invence, dynamika, jistota v práci s míčem. Prostě nic překvapivýho, ani novýho. Takovej českej fotbal je.

Jak píše Martas, tohle by bejvalo na JAR stačilo, jenže tam jsme se propragmatizovali k zaslouženýmu trestu.


Martas007

03:54

Skoda, ze jsme takhle nehrali proti JAR. To by v pohode stacilo.


Martas007

03:53

Nas nejlepsi vykon zatim. Verim, ze Schickovi to tam ve druhem polocase padne.


dexicek

03:52

Takovej průměr zatím..


seagull

03:51

Výživná skupina, oba poločasy 0-0, že by to byla nějaká hitparáda, to se říct nedá


omega13

03:51

Červ hraje dobře, jen to válení.


eis

03:50

Když dostaneš spásnou myšlenku nechat hrát rychlé hráče v útoku, ale zapomeneš hráčům vzadu říct, že už nemají všechno nakopávat...


Martas007

03:49

Myslite, ze toho Quinonese Rosicky sleduje?


dexicek

03:48

Hložek už nedává


Martas007

03:38

Miroslav_Beránek 03:36 > Tyhle kecy tu miluju :D


To Mexiko je slabý. Ty vyletěj už v Round of 32.


omega13

03:21

ghosttt 03:15 > ne určitě o Douděrovi


dexicek

03:15

Slusnej zacatek.. maximalni intenzita


ghosttt

03:15

omega13 02:56 > to
psal o Visinskym ne ?


ACS-OloFan

03:15

Jak dlouho v tom tempu vydrží ti naši?


ghosttt

03:13

Ten Hranac je opet spatnej.


Martas007

03:10

Schick by tuhle sanci dal :(


dexicek

02:57

Visinskyho někdo taky čekal
Ale Hložka na hrotu??


TonyBlack

02:56

Sochurek nic, ach jo...


omega13

02:56

Fanda Fotbalu tady tvrdil už asi čtyři dny zpátky že Douděru čeká v základu.


Pavel.M.

02:53

Tuhle sestavu Mexiko asi předpokládat nemohlo..


dexicek

02:52

Určitě jedna z nejdivnějších sestav ever.
Ale kdo ví.