seagull

22.06.2026 19:53

Ale nastavení se Rakousko nedotklo balonu :D ti ho prostě nepůjčí


seagull

22.06.2026 19:48

trochu vyhecovaný z obou stran. Ale sympatický, že se toho Rakousko nebojí a jak to jen jde, valí dopředu


omega13

22.06.2026 19:46

Slyšel jsem Folprechta před MS že Messi Kloseho překoná. Ten mu fandí, pomyslel jsem si.


brychtal

22.06.2026 19:44

dexicek 19:40 > teď už ví, že na Liovu pravou ten brankář umí. Tak dal vlevo.


dexicek

22.06.2026 19:40

dexicek 19:31 > teď už se soustředil


omega13

22.06.2026 19:39

Už mě ten fotbal štve. V lázních jdu na večeři a po ní procházka, vyrazím , ale radši se podívám na mobil jestli se nehraje nějaký zajímavý zápas. Půjdu zítra pokud tedy,


seagull

22.06.2026 19:39

to byla mŇamka


brychtal

22.06.2026 19:39

majk 18:38 > ty ji přestřihli certifikovanejma nůžkama...


dexicek

22.06.2026 19:31

Messi i kdyby trefil branku -tak mu jí lapne

To bylo hodne odflaklý


Martas007

22.06.2026 19:30

Aadvisor 19:26 > Uz nastesti nehraje :)


seagull

22.06.2026 19:28

Aadvisor 19:26 > no dohrál PL :D ...


Aadvisor

22.06.2026 19:26

seagull 19:25 > Soucek hraje PL a co?


seagull

22.06.2026 19:25

Aadvisor 19:18 > vždyť tam mají 80 procent kádru co hraje bundesligu


r0b0t

22.06.2026 19:19

Herrer 19:14 > 1990 byl dobrej fór. Němcům tlačili káru celej šampionát včetně finaále.


Aadvisor

22.06.2026 19:18

…Uplne blbe


Aadvisor

22.06.2026 19:18

Rakouska liga nic moc, plno cizincu z Balkanu a nehrajou s jednim z favoritu…


seagull

22.06.2026 19:16

Rakušani nejsou vůbec špatný ale


Herrer

22.06.2026 19:14

Malinko mi to připomnělo penaltu na Klinsmanna v 1990, kdy tam byli Straka s Chovancem.


Herrer

22.06.2026 19:09

Člověk vidí jeden útok a nevidí scénář, jak bysme proti tomuhle mohli uspět :-)


seagull

22.06.2026 19:07

to je penalta ne?


Herrer

22.06.2026 19:07

Tvl, ta kvalita, ta rychlost...


Bunda

22.06.2026 19:02

ghosttt 18:39 > Na Karlštejně máš café Pikola. To stojí za výlet


Aadvisor

22.06.2026 18:54

ghosttt 18:39 > 10 minut mozna v noci. Ve spicce tak 40 minut


r0b0t

22.06.2026 18:44

majk 18:41 > Ono to tady má asi tradici. Ostatně šéfem unie českých trenérů byl dlouhý léta Verner Lička, jehož největším trenérským úspěchem byla záchrana s Baníkem v posledním ligovym kole.


Ivoš

22.06.2026 18:43

seagull 18:26 > Špatně. V Českých Budějovicích by chtěl žít každý. :D


majk

22.06.2026 18:41

r0b0t 18:32 > to je přesně důvod, proč je českej fotbal tam kde je....vydřel si to, od kurvení mladejch až po teď. Ale zkušenosti se šetřením hráčů na čtvrtfinále se můžou ve čtvrtek hodit.....takovejch lidí máš ve fotbale hrozně moc, Dovalil, Brabec, teď má našlápnuto Pešír.....odbornost nula, zodpovědnost nula.....kariéra k nezaplacení


seagull

22.06.2026 18:39

no ideálně asi, pokud je s kým a zájem, tak ty 4 roky na to založit rodinu a pak to ve třiceti ještě zkusit ... ikdyž je to asi utopie, zas se prokousávat žebříčkem, začít od různých challengerů atd ...


ghosttt

22.06.2026 18:39

seagull 18:26 > 10 minut do Prahy,40 do Plzne,15 na Karlstejn,25 na Krivoklat,70 do Bavorska.
Bonus ? Berounka u baraku a Leoš :)


majk

22.06.2026 18:38

musela odevzdat výplety


r0b0t

22.06.2026 18:36

seagull 18:33 > Myslím že nesmí trénovat v rámci akcí WTA. Pinkat si doma jí nezakázali.


r0b0t

22.06.2026 18:34

majk 18:25 > No právě. Vlastně může bejt ráda, že jí Němci ukončili jenom takhle a ne jako tu předchozí slovanskou tenistku, která si dovolila moc vyčnívat.


seagull

22.06.2026 18:33

majk 18:24 > já jen nechápu to, že nemůže trénovat. Kdo jako zhodnotí, jestli trénuje, nebo si šla jen rekreačně zahrát.


r0b0t

22.06.2026 18:32

Jak je vůbec možný, že se lidi jako Suchopárek vůbec dostanou do jakýkoli funkce u reprezentace? Jak se to mohlo stát? Vysvětlete mi to. To neni normální.


seagull

22.06.2026 18:26

no když se doma bavíme, jestli si nepořídíme nějaký menší domek nebo apt někde na horách, v pyrenejích, asi jak koukám navrhnu manželce Beroun. Be what? Be-roun má drahá, tam by chtěl žít každý :D


majk

22.06.2026 18:25

ale aspoň není pořezaná a nemá trauma