Mike Bossy

20.06.2026 17:03

Pro pamětníky . Dnes přesně 50 let od Bělehradu. Zdraví Uli Hoeneß.


Bunda

20.06.2026 17:02

kakamiI 17:00 > hlavně typologicky je pro naši hru super. Díky němu může Vydra doplňovat box, Sochurek zkoušet dělat přečíslení atd.
Potřebuješ takového hráče uprostřed zálohy. Ale chci od něj vidět koule, chci aby ten svůj potenciál rozbalil


Ninel

20.06.2026 17:01

Bunda 16:59 > Cože, fakt?? Bral jsem to, jako že absebtuje skoro od začátku podzimu...


Ninel

20.06.2026 17:00

Sup 16:59 > Byl by z toho distanc jak prase. Ale taky bych měl Mánňu pak radši.


kakamiI

20.06.2026 17:00

Kdybychom meli ve stredu hriste vetsi kvalitu tak nereknu, ale v tom nasem kadru patri Mannsverk k nejlepsim stredakum. Jeste k nemu poridit nekoho kombinacne silneho kdo ma vetsi tah na branu a prejedem kazdeho.


Bunda

20.06.2026 16:59

Ninel 16:57 > Vždyť šel pod kudlu až v prosinci. Ten bude úplně ready na jaře.


Ninel

20.06.2026 16:59

Roso, chci rozdílový hráče do základu!!!


Sup

20.06.2026 16:59

Tommy. 16:51 > Je fakt, že kdyby ji po derby fláknul tomu sešívanýmu kokotovi v kukle, měl bych ho radši. Ale na černou práci opravdu není marnej, jen nesmí bejt na hromadě. No, taková naše klasika


Ninel

20.06.2026 16:59

Mike Bossy 16:57 > Hele, ty éry nejde úplně srovnávat. Čímž netvrdím, že nedávná minulost i současnost pod DK jsou vyloženě průserový...


Dalos

20.06.2026 16:58

#TeamMannsverk


dexicek

20.06.2026 16:58

Nepletu se když říkám, že reálně nový hráči v kádru jsou dva Maďaři a přebytečný liberecak?


Ninel

20.06.2026 16:57

Bunda 16:45 > Kde máš Kofoda?


Mike Bossy

20.06.2026 16:57

Od sezóny 1983- 1984 do sezóny 2003- 2004, to znamená 21 sezón před Křetínským získala Sparta 16 titulů, pak 1 Vítkovice, Slovan, Slavia, Liberec a Baník. Pokud byl Křetínský majitel dalších 22 sezón, tak Slavia 8 titulů, Sparta 6, Plzeň 6, Liberec 2. A to samozřejmě až do příchodu Číňanů do Edenu měla suverénně největší možnosti a rozpočet. Od sezóny 2016- 2017- příchod Číňanů- Slavia 6 titulů a 4 těsná druhá místa, Sparta a Plzeň po 2 titulech. V konečných tabulkách jsme až na výjimky měli na prvního velké bodové ztráty. Takže před Křetínským byly v průměru 4 tituly za 5 sezón, v Křetínského době 1 titul za 3,5 roku. Percentuálně to vychází 76 % všech získaných titulů před Křetínským a 27 % všech získaných tutilů v jeho době. Pěkná skluzavka dolů.


Tommy.

20.06.2026 16:51

tvl, že si Priske libuje v takovejch kopytech :(((
Mannsverka nejde mít rád...


kakamiI

20.06.2026 16:48

Vydra bude vlastne kdy znovu k dispozici.


Bunda

20.06.2026 16:45

Ninel 16:42 > bude v základu skoro pořád. Okolo něj se budou točit Vydra, Sochurek, Irving a Eneme.


kakamiI

20.06.2026 16:44

Mannsverk ole, zakladam fanklub.


Ninel

20.06.2026 16:42

Bunda 16:35 > Za hráče do rotace 85, hmm...


Aadvisor

20.06.2026 16:41

Bunda 16:34 > A vztahy v kabině? Sivi to vyřeší?


Bunda

20.06.2026 16:38

Ninel 16:35 > Proti Hradci hrál níž a bylo to fajn. Ale nedá.. Brian je konzerva


Ninel

20.06.2026 16:35

Bunda 16:34 > A dá ho níž Brian? Nehraje to...


Bunda

20.06.2026 16:35

Mannsverk stál 85. Opce byla 120? Rosický bůh


Bunda

20.06.2026 16:34

Aadvisor 16:30 > Koupíme někoho lepšího? Ne. Dal bych ho níž, postavil to kolem něj.


Aadvisor

20.06.2026 16:30

Bunda 16:19 > taky bych za nej chtel 10. Jen nevim jestli je lepsi aby zustal ve Sparte nebo prijmout mene penez….


Aadvisor

20.06.2026 16:28

Průcha 15:40 > Vubec ne. Jen jsem chtel rict, ze nevim


Bunda

20.06.2026 16:19

Sportovní ředitel nováčka Serie A Filippo Antonelli podle italské televize Sky přešel do ofenzivy a na Letnou poslal oficiální nabídku. Některé kosovské zdroje mluví o částce až 6 milionů eur včetně bonusů (145 milionů korun). Sparta ji však měla vyhodnotit jako nedostatečnou.


Koupit za 117 Vojtu a prodat za 145 je nesmysl i pro Rosickýho.
Uf


crazytea

20.06.2026 16:16

Herrer 16:13 > tady se počítá každá koruna.. Proto ofi nejsou žádný info o nových dresech do poslední chvíle a na starý jsou teď výhodný akce.. Tak aby se to doprodalo. :D


crazytea

20.06.2026 16:14

Mě taky letos trochu udivuje o kolik dříve než my začali týmy konkurence přípravu na sezónu. Brno Plzeň i Ksiltovkari.
Skoro bych řekl že takticky pojedem to co v nadstavbe a příprava bude jen o nabrani kondice.


Herrer

20.06.2026 16:13

crazytea 15:42 > jj, nerůst a s ním spojená udržitelnost. Neutrální uhliková stopa je příští meta. Možná jsi trefil hřebíček na hlavičku :-D


Spartan 96

20.06.2026 16:08

Trenér Straka zůstává?
Křetínský: Máme absolutní zájem, aby pokračoval.


Spartan 96

20.06.2026 16:05

seagull 15:28 > Tak dokonce každý rok....Hmm, se to ne až tak úplně povedlo.

Jaké jsou tedy vaše představy o výsledcích?
Křetínský: Prvořadým cílem je hrát každoročně základní skupinu Ligy mistrů. Abychom toho nyní dosáhli, musíme uspět v obou jejích předkolech. Chceme také zvítězit v příštím ročníku české ligy. To jsou nejbližší cíle.

A vzdálenější? Stavíte si další stupně úspěchu jako například postup do čtvrtfinále Ligy mistrů?
Křetínský: Kritériem úspěchu je pro nás základní skupina Ligy mistrů. Když se to podaří, označíme takový rok za úspěšný. Ve chvíli, kdy se podaří více - a víme, že je toho Sparta schopna - budeme šťastni.

https://www.idnes.cz/fotb ...


Ninel

20.06.2026 16:00

No ty krávo, Rosa toho Mánňu fakt podepsal... :D


ACS-fan

20.06.2026 15:59

No, z vonku to vyzerá tak, že DK nejpozději po Stramovi pochopil, že své počáteční vize není schopen naplnit, našel Rosického, velké jméno Sparty, které mělo imponovat fanouškům a utekl od zodpovědnosti.


Fanda Fotbalu

20.06.2026 15:58

crazytea 15:42 > ...a inkluzi


boy_of_russia

20.06.2026 15:56

Herrer 15:29 > Hele já s tím už smirenej jsem. Kdyz budu trochu zlej, tak se Sparta tak trochu stala rosovo rukojmím, ktery zkouší, vymysli, experimentuje a v klubu neni nikdo, kdo by mu delal odbornou oponenturu a dal mu pohlavek kdyz zacne vymyslet picoviny :).

Mnohem sympatičtější mi je v tomto ohledu přístup Kanii v Liberci. Taky by se mohl schovávat za to, ze jejich jízdní plán funguje, každou sezonu se o něco zlepši, narozdíl od nás se jim i daří hledat a pak prodávat dal hráče za x-násobek kupní ceny, takže vlastně na první pohled žádný důvod pro změnu. A přesto se do toho kania s nezmarem rozhodli říznout a Kováče vyhodit, když cítili ze se to nevyvíjí směrem, jakým chtějí. Ve sparte se radši budeme plácat ze jdeme pomalu nahoru a ze jsme se zlepšili oproti minulé sezoně a nikomu nebude divne ze ma 8 let mame 2 tituly. Ale o to bych se opakoval pořád dokola :). Jak rikas ty - Rosický je holt (pro me bohuzel) ve sparte co se tyče sport.useku cislo 1, oponenturu nema téměř žádnou a jen tak se to nezmění :).