| 22.07.2005 18:56

Na domácích i venkovních utkáních chceme být Spartě vždy tím nejlepším dvanáctým hráčem. Hnát ji za vítězstvími a úspěchy i dobře reprezentovat klub. Fanděním i vizuální prezentací prostřednictvím choreografií.

JAK MŮŽETE PŘISPĚT NA CHOREA PROSTŘEDNICTVÍM SF?


1. Nákupem suvenýrů Sparta Forever a dalších fans produktů. Z jejich prodeje a získaných peněz jde vždy velká část na nákup materiálu pro chorea a vlajky. Fanouškovské suvenýry nakoupíte ve fans prodejně STYLSPORT na adrese Havanská 12, Praha 7. Otevřeno PO až PÁ od 9:30 do 17:30 a dále 3 hodiny před každým zápasem SPARTY!

2. Můžete také nakoupit online! Všechny fans suvenýry si můžete pořídit na e-shopu www.spartani.cz/

3. Dále se můžete zapojit do předem ohlášených sbírek. O nich informujeme zde na webu SF a na našich komunikačních kanálech (Facebook, Instagram, Twitter). Můžete zaslat finance na předem určený účet, nebo přispět osobně při zápase Sparty taktéž po předchozím ohlášení na webu a našich sociálních sítích.

4. Dříve byla i možnost na domácích zápase Sparty na stánku s fanouškovskými suvenýry.. Ten byl umístěn na ochoze stadionu přibližně uprostřed velké protilehlé tribuny naproti tribuně hlavní. STÁNEK NA STADIONU AKTUÁLNĚ NENÍ K DISPOZICI.

5. V prvních letech fungování SF jste mohli na domácích i venkovních utkáních potkat i fanynky v rolích distributorek suvenýrů SF. Prodej jsme však již výhradně přesunuli do prodejny Stylsport a na e-shop spartani.cz. TATO MOŽNOST PROTO TÉŽ JIŽ NENÍ K DISPOZICI.


O využití získaných financí informujeme prostřednictvím článků na tomto webu a na našich sociálních sítích.

Děkujeme všem, kteří společně s námi přispívají na choreografie, fanouškovské aktivity a prezentaci na tribunách. Pomáháme tak nejen vytvářet pravou fotbalovou atmosféru, ale především dáváme potřebnou podporu našim hráčům a klubu!

A to je ostatně jeden ze smyslů Sparta Forever od jeho založení v roce 2004. Více ve Slovu redakce.

| 22.07.2005 18:56 Vstoupit do diskuze
2