sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

Choreofond

MEGACHOREO - sbírka před realizací

Redakce 06.03.2019 21:25

Jubilejní 5. sbírka na těchto stránkách musí být něčím výjimečná. A taky že ano, vybíráme tentokrát na MEGACHOREO ! Podrobnosti se dozvíte níže v článku.

Na protilehlé tribuně na Letné jsme již realizovali přibližně 20 velkých choreografií. Některé byly povedené a libily se, jiné méně, nejde se zavděčit všem, ne vždy je plný dům, ne vždy přeje počasí atd. Celkem čtyřikrát již bylo na tyto kartonové choreografie vybíráno zde na stránkách, další choreografie byly zaplaceny prostřednictvím prodeje fanouškovských suvenýrů skrze tradiční obchod STYLSPORT. Jubilejní 5. vybírání na těchto stránkách musíme něčím obzvláštnit. Ano, bude to něco velkého, něco výjimečného a bohužel také výjimečně nákladného. Nebudeme tady zveřejňovat zatím cílovou částku, aby to prostě bylo překvapení se vším všudy. Ale nebojte se, postupně budeme nějaké detaily zveřejňovat a je jasné, že kdo skutečně bude chtít, určitě se dozví co "megalomanského" se za touto akcí skrývá. Letná zažije něco co tady ještě nebylo. I proto je třeba podpora všech aktivních skupin na Spartě, oficiálním fanclubem Sparty, kotlem Sparty a jednotlivými fanouškovskými skupinami, protože bude i třeba, aby hodně lidí následně přiložilo ruku k dílu fyzicky, tedy vybráním peněz akce nekončí! Podporují nás i hráči A týmu AC SPARTA PRAHA, kteří přispěli částkou 18.200,- Kč již na minulé choreo, ale byla připsána až po sehnání všech prostředků a tak po dohodě se zástupcem kabiny bylo domluveno, že tato částka bude přesunuta do další sbírky a to se děje nyní. Je to prostě počin všech SPARŤANŮ, protože MY JSME SPARTA! Myslíme, že je to krásný start do nové sezóny.

Jak bude tedy výběr potřebných prostředků probíhat?

Tentokráte byl otevřen speciální transparentní účet, pochopitelně nezávislý na jiných choreofondech a určený jen pro tuto akci, kde se budou prostředky shromažďovat a kde bude tedy přehledně uvedeno kdo přispěl. Nebudeme tedy jako vždy prostředky od jednoho subjektu, třeba fanclubu, sčítat, ale prostě tam budou uvedeny tolikrát kolikrát kdo přispěje. Průběžně bude tento účet tedy sám automaticky aktualizován a nebudete čekat na manuální aktualizaci, jak jste byli zvyklí zde na stránkách. Možnost přispět má absolutně každý, pochopitelně může jednotlivá osoba přispět několikrát. Můžete přispět částkou dle svých možností či uvážení. V tomto článku bude tedy uvedena a jednou za čas aktualizována jen aktuální výsledná částka.

Jak je možné přispět?

Pokud Vás předcházející řádky zaujaly a chtěli byste také přispět, tak můžete přispět pouze převodem na transparentní účet:

Číslo účtu: 3211636192/6800, vedený u Sberbank

Odkaz na účet je zde: www.sberbankcz.cz/transparentni-ucty-detail?ac=3211636192&returnPath=/transparentni-ucty-neziskove-organizace

Nepřispívejte nikdy nikomu osobně, ani pokud by se vydával za osobu k tomu pověřenou. Nepřispívejte ani jinými způsoby než tím výše uvedeným!

Předem děkujeme všem, kteří tuto sbírku podpoří a i těm, kteří zrovna nemají na rozdávání, ale jakkoli jinak následně pomohou s realizací tohoto MEGACHOREA

SPARTA FOREVER!
Redakce
!!!AKTUALIZACE 11.9.2019!!!

Ke dni 11.9.2019 se celkem sešlo 45 822,08 Kč na realizaci MEGACHOREA, kdy je na čase odtajnit o co se bude jednat. Bude se jednat o OBŘÍ SEKTOROVOU VLAJKU na celou tribunu, jako bývá k vidění na fanouškovsky vyspělých fotbalových stadionech v zahraničí. Chceme tedy realizovat něco takového i u nás. Akci již kromě hráčů A týmu AC Sparta Praha podpořilo 29 finančních příspěvků, což není mnoho, protože je celkem třeba mnohonásobně vyšší částka. Věříme, že se brzy zapojíte i Vy všichni další fanoušci, ultrasáci, diváci, členové Fanclubu Sparty, z nichž již 4 pobočky fanclubů skrze své představitele přispělo (výbor FCS skrze Svatopluka Kunerta, FCS Jičín prostřednictvím Romana Voldána, FCS Žatec skrze Antonína Lopatu a FCS Bezno prostřednictvím Jana Macháčka). Věříme, že se tedy brzy přidají i další pobočky Fanclubu, přidají se další fanouškovské skupiny a bude to akce opravdu všech SPARŤANŮ. Na výše uvedeném odkazu si můžete zkontrolovat aktuální stav transparentního účtu, který je po dobu této akce k dispozici právě pouze pro tento účel. Časem zase budeme v tomto článku informovat prostřednictvím jeho aktualizace o aktuálním vývoji. Děkujeme.
!!!AKTUALIZACE 5.12.2019!!!

Ke dni 5.12.2019 se celkem zatím vybralo 64.675,90 Kč na realizaci MEGACHOREA, tedy OBŘÍ SEKTOROVÉ VLAJKY na celou tribunu v chrámu na Letné. Celková částka je vidět na transparentním účtu a stoupá, ale chce to trochu šlápnout do pedálů. Zapojte se i Vy, ať můžete pak říci že jste k největšímu počinu u nás přidali také svou troškou k dílu. Ukažme, že letenští fanoušci jsou číslo 1 vždy a všude!

SPARTA FOREVER!

Diskuze k článku

Komentáře (0)

Sdílej na FBSdílej článek na Twitter


  Novinky na internetu
hrac

12. hráč

známka:

6 1

zápasy: 5
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Kotal Václav

známka:

6 1

zápasy: 5
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Moberg Karlsson David

známka:

6 1

zápasy: 4
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Hancko David

známka:

5 7

zápasy: 6
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Štetina Lukáš

známka:

5 4

zápasy: 4
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  Kiri  Kiri  174

2.  recchi  recchi  158

3.  lukas01.lukas  lukas01.lukas  155

3.  Morn  Morn  155

5.  spartak5  spartak5  153

6.  Skříň  Skříň  149

7.  bbs  bbs  147

8.  steve17  steve17  145

9.  BFG  BFG  144

9.  ajosek  ajosek  144

11.  vapno23  vapno23  142

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2020 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama