sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
zaregistruj se hledej

reklama

Ženy Sparty

Motivujte sparťanky svými vzkazy, čeká je veledůležitá derby bitva v boji o titul

Redakce 09.04.2012 19:37

Prsa na prsa. Tak to určitě bude vypadat v nadcházejícím zápase ženské ligy. V sobotu dne 14.4. od 14:00 se bude hrát na hřišti v Horních Měcholupech derby. Ovšem takhle to vypadá i v aktuální tabulce nejvyšší soutěže žen. Na prvním místě sídlí naše holky s jejich největšími rivalkami. Stejně bodů, leč o několik branek horší skóre. První derby zápas na domácí půdě skončil na podzim remízou. Nadcházející utkání tak velmi napoví o titulu. Sparta Forever proto přichází s nápadem, jak holky pořádně namotivovat a co nejlépe nabudit do zápasu.

Sparťanské fotbalistky pozorně sledují tento web a velmi si cení veškeré fanouškovské podpory a zájmu. Pošlete jim proto prostřednictvím komentářů pod článkem vzkaz, který jim dodá sílu, motivaci, odhodlání,víru, sebevědomí, agresivitu, tvrdost, fotbalový um, neústupnost, bojovnost a další atributy, které zdobí Spartu a sparťanský dres! I když třeba nejste návštěvníkem zápasů sparťanek, či ženský fotbal příliš nesledujete, napsat pár řádek nic neudělá v tuto chvíli ani vám :-) Pokud chcete, můžete naše bojovnice navíc motivovat i nějakým dárkem či překvapením, které jim za zisk titulu můžete předat třeba po úplně posledním zápase sezóny. Sparta Forever se rozhodlo v případě zisku titulu holkám dopřát parádní občerstvení! Dle našich informací v kabině frčí chutná sekaná. Pokud sparťanky získají mistrovský pohár bude jim z naší strany dopřána právě tato lahodná a tradiční česká pochutina na jejich oslavy. Jak je budete motivovat třeba vy? Co například fandění na zápasech nahoře bez? Nějaké pěkné choreo? Nebo dodání tekuté pochutiny na oslavy po sezóně? Upečení koláče? :-)

Samozřejmě nemístné nabídky fyzického potěšení a podobně duchaplné a „vtipné“ vzkazy budou v komentářích mazány. Nikoliv z toho důvodu, že bychom nevěřili vaší fantazii a výkonnosti, ale proto, že by se holky neměly před zápasem rozptylovat :-) A hlavně máme všichni nějakou míru slušnosti, ne?

Sparťanky dlouhodobě vládnou. Rok co rok sbírají tituly. Teď je čeká veledůležitá bitva. Boj, kterých zvládly desítky. Pomožte jim! Ukažte, že jsme i dvanáctou hráčkou!

AKTUALIZACE
Jak zjistil Sektor, tak letos je v 1. lize žen zavedena novinka, tj. nadstavbová část. Níže je jeho poznámka k dalším událostem.

Sektor: "Jinak malá poznámka k 1. lize žen. Základní část má 14 kol. Po jejím odehrání se týmy na 1 až 4 místě utkají v nadstavbové části, kdy ze základní části se započítává celé skóre a získané body se dělí dvěma (obojí z celé soutěže, nikoli jen z utkání týmů, které se probojovaly do první čtyřky). Proto bych si s prominutím dovolil trochu nesouhlasit s větou „Nadcházející utkání tak s vysokou pravděpodobností rozhodne o titulu“ protože už nyní je jisté, že nás čekají mimo tohoto ještě další dvě derby. Konec rejpání :-)"
Diskuze k článku

Komentáře (29)

  Novinky na internetu
hrac

Stanciu Nicolae

známka:

6 2

zápasy: 12
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Nita Florin

známka:

6 0

zápasy: 13
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Nhamoinesu Costa

známka:

5 9

zápasy: 10
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Ćivić Eldar

známka:

5 7

zápasy: 2
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Tetteh Benjamin

známka:

5 7

zápasy: 13
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  shvexa  shvexa  320

2.  bbs  bbs  315

3.  Fotr  Fotr  311

4.  lukas01.lukas  lukas01.lukas  304

5.  Skříň  Skříň  291

5.  milhaus9  milhaus9  291

7.  Vencano  Vencano  286

8.  Průcha  Průcha  284

9.  noe  noe  277

10.  FVL  FVL  276

11.  mufety  mufety  275

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2018 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama