sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

Ženy Sparty

Motivujte sparťanky svými vzkazy, čeká je veledůležitá derby bitva v boji o titul

Redakce 09.04.2012 19:37

Prsa na prsa. Tak to určitě bude vypadat v nadcházejícím zápase ženské ligy. V sobotu dne 14.4. od 14:00 se bude hrát na hřišti v Horních Měcholupech derby. Ovšem takhle to vypadá i v aktuální tabulce nejvyšší soutěže žen. Na prvním místě sídlí naše holky s jejich největšími rivalkami. Stejně bodů, leč o několik branek horší skóre. První derby zápas na domácí půdě skončil na podzim remízou. Nadcházející utkání tak velmi napoví o titulu. Sparta Forever proto přichází s nápadem, jak holky pořádně namotivovat a co nejlépe nabudit do zápasu.

Sparťanské fotbalistky pozorně sledují tento web a velmi si cení veškeré fanouškovské podpory a zájmu. Pošlete jim proto prostřednictvím komentářů pod článkem vzkaz, který jim dodá sílu, motivaci, odhodlání,víru, sebevědomí, agresivitu, tvrdost, fotbalový um, neústupnost, bojovnost a další atributy, které zdobí Spartu a sparťanský dres! I když třeba nejste návštěvníkem zápasů sparťanek, či ženský fotbal příliš nesledujete, napsat pár řádek nic neudělá v tuto chvíli ani vám :-) Pokud chcete, můžete naše bojovnice navíc motivovat i nějakým dárkem či překvapením, které jim za zisk titulu můžete předat třeba po úplně posledním zápase sezóny. Sparta Forever se rozhodlo v případě zisku titulu holkám dopřát parádní občerstvení! Dle našich informací v kabině frčí chutná sekaná. Pokud sparťanky získají mistrovský pohár bude jim z naší strany dopřána právě tato lahodná a tradiční česká pochutina na jejich oslavy. Jak je budete motivovat třeba vy? Co například fandění na zápasech nahoře bez? Nějaké pěkné choreo? Nebo dodání tekuté pochutiny na oslavy po sezóně? Upečení koláče? :-)

Samozřejmě nemístné nabídky fyzického potěšení a podobně duchaplné a „vtipné“ vzkazy budou v komentářích mazány. Nikoliv z toho důvodu, že bychom nevěřili vaší fantazii a výkonnosti, ale proto, že by se holky neměly před zápasem rozptylovat :-) A hlavně máme všichni nějakou míru slušnosti, ne?

Sparťanky dlouhodobě vládnou. Rok co rok sbírají tituly. Teď je čeká veledůležitá bitva. Boj, kterých zvládly desítky. Pomožte jim! Ukažte, že jsme i dvanáctou hráčkou!

AKTUALIZACE
Jak zjistil Sektor, tak letos je v 1. lize žen zavedena novinka, tj. nadstavbová část. Níže je jeho poznámka k dalším událostem.

Sektor: "Jinak malá poznámka k 1. lize žen. Základní část má 14 kol. Po jejím odehrání se týmy na 1 až 4 místě utkají v nadstavbové části, kdy ze základní části se započítává celé skóre a získané body se dělí dvěma (obojí z celé soutěže, nikoli jen z utkání týmů, které se probojovaly do první čtyřky). Proto bych si s prominutím dovolil trochu nesouhlasit s větou „Nadcházející utkání tak s vysokou pravděpodobností rozhodne o titulu“ protože už nyní je jisté, že nás čekají mimo tohoto ještě další dvě derby. Konec rejpání :-)"
Diskuze k článku

Komentáře (29)

Sdílej na FBSdílej článek na Twitter


  Novinky na internetu
hrac

Dočkal Bořek

známka:

7 1

zápasy: 3
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Drchal Václav

známka:

6 9

zápasy: 2
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Kanga Guélor

známka:

6 7

zápasy: 4
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Hložek Adam

známka:

6 7

zápasy: 6
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

12. hráč

známka:

6 6

zápasy: 6
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  Vencano  Vencano  183

2.  Richtric  Richtric  179

3.  spartanekk  spartanekk  178

4.  vlada  vlada  172

5.  Malej Ondra  Malej Ondra  167

6.  tony68  tony68  162

7.  noe  noe  158

8.  Ládínek  Ládínek  157

9.  pepe.spartan  pepe.spartan  156

10.  vímvše  vímvše  155

10.  recchi  recchi  155

10.  Roonie.  Roonie.  155

13.  caucho23  caucho23  154

reklama
reklama
Facebook

SPARTA - PLZEŇ

Vyhraje Spartička důležité utkání?

Bohužel prohraje (10)

Bude to remíza (16)

Vyhraje s odřenýma ušima (55)

Vyhraje jednoznačně (67)

Počet hlasů: 148

Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2019 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama