lucifer.pekelny | 14.09.2011 12:45

Díky fajn vztahům mezi Spartaforever a hráčkami a realizačním týmem ACS se mohl 13.9. uskutečnit již déle plánovaný přátelský zápas.
Počasí nám bylo nakloněno, takže polojasná obloha přivítala oba týmy k výkopu.
Poté, co se plnila tribuna u přilehlého Mc Donalds a holky se rozcvičovaly před zápasem, hráči, nominovaní za SF losovali a licitovali o své posty na hřišti a na lavičce náhradníků.

Díky tomu, že jsme se prvně sešli až na zápas, bylo očekáváno rozestavení 4-1-4-1 jen při úvodním hvizdu a pak již chaos, ale příjemným překvapením se stalo, že chaos byl podstatně za očekáváním. Směrem dozadu to bylo dokonce slušné, směrem dopředu už podstatně kostrbatější.

Úvod utkání byl převážně bez větších šancí uprostřed hřiště, pak však po 2 náznacích udeřilo, to když po centru a několikerém odrazu míče se dostal k zakončení Lukáš a zavěsil. Přes většinu hřiště nemohu posoudit, jak dalece oprávněně se některé hráčky ACS dožadovaly ofsajdu, nicméně na lajně mávaly jejich spoluhráčky, tak ať si to vyřídí v kabině :-).

Utkání probíhalo stále tak, že holky byly aktivnější, hledaly skuliny v našem valu a my se pokoušeli o výpady. Při jednom napadání se holkám podařilo zbavit míče stopera SF a nahrát před bránu, kde osamocená Tereza Kožárová vyrovnala.

Do poločasu se již stav nezměnil a po krátké osvěžovací pauze se mohlo přejít k druhému dějství.

Obraz hry se moc nezměnil, jen holky začaly zlobit víc i ubývajícími silami na straně SF, ale i tak jsme se pokoušeli kontrovat a bohužel nedotáhli některé velmi nadějné, až vyložené šance, které skončily hrůzným zakončením, nebo výbornými zásahy Lenky Gazdíkové.

Při jednom rychlém útoku se holkám podařilo uvolnit na hranici vápna opět T. Kožárovou, ta se zasekávačkou zbavila beka a těsně před dobíhajícím druhým bekem mimo dosah brankáře SF zakončila.

Tým SF zbraně nesložil a hra se poměrně přelévala, přestože v držení míče měly holky jasně navrch. Pak se nám však povedl brejk a při nájezdu 3 na 2 náš útočník neomylně nepřihrál volným spoluhráčům, ale sám vyrovnal :-)

Tento nadějný stav jsme drželi až do závěru utkání, pak však přišel centr do vápna, kde se náš nejvyšší stoper místo pohodlného odhlavičkování sehl a za ním nabíhající Lucka Martínková neměla problém tvrdou hlavičkou vyrovnat. Tým SF prověří, zda nebyl stoper nějak podplacen a o výsledcích šetření budeme informovat :-)

Náš zoufalý závěrečný pokus o vyrovnání byl korunován jen rohem, který skončil hlavičkou vedle a pak již sudí zápas ukončil.

Po všeobecné děkovačce došlo na společné foto a odchod směr šatny a sprchy.. ale to už je jiný příběh… :-)

Cílů před zápasem, tj. 1/ nikoho nezranit a 2/ vyhrát se nám sice dosáhnout nepodařilo - to když se náš golman pokusil v souboji 1:1 zabít T. Kožárovou a výsledek také nebyla výhra... nicméně šlo o velice zdařilý podvečer plný pohody a snad za čas dojde k další odvetě.

Tento přátelák měl být původně spojen ještě s jednou věcí, a to s představením kalendáře holek ACS s fanoušky, který bude na sezonu 2011/2012.
Realizace kalendáře se bohužel o trošku zdržela, nicméně jej všem fanouškům budeme moci představit v příštím týdnu, kdy jej bude možno i zakoupit, či objednat.

Více se dozvíte v článku, který bude kalendáři věnován v některém z příštích dnů.


Lu-pe


Reportáž z minulého klání mezi internetovými tlachaly a krásnou Spartou

lucifer.pekelny | 14.09.2011 12:45 Vstoupit do diskuze
11