Fanda Fotbalu

12.06.2026 08:13

Bunda 05:46 > Hraješ na centry a hráče s nejlepším centrem necháš doma. Psycho


Fanda Fotbalu

12.06.2026 08:11

fabulus 05:53 > Na tom, co píšeš, něco bude. A i když opomenu morální stránku, dát tam horšího hroťáka za lepšího může jenom blázen.


Fanda Fotbalu

12.06.2026 08:08

Bunda 08:05 > Je to možný, nesleduju to. Vyklidili jsme pole. Přitom ty starý rozhodčí by stejně dobře sloužili novýmu vedení, jako předtím tomu starýmu.


Fanda Fotbalu

12.06.2026 08:06

Herrer 06:04 > Když jsem viděl jak Chytil řeší situaci, když dostane balon do běhu na křídle. Normální útočník by šel přes obránce a do vápna a zakončovat, ale Chytil na to nemá, tak si to zastaví, a čeká kdo mu naběhne, soupeři se mezitím vrátí. Přesně tohle dělám já na Hanspaulce když hrajeme proti o 15 let mladším.


Bunda

12.06.2026 08:05

Fanda Fotbalu 07:56 > Na té listině je pouze Berka ne?


Fanda Fotbalu

12.06.2026 08:02

crazytea 06:31 > Chaloupek vyhořel ale Holeš už hrát nemůže, nemá na to rychlostně. Průser bylo střídání, protože Provod hrál dobře a se Šulcem aspoň běhali a aspoň se jim občas povedlo narušit akci soupeře. Po tom vystřídání si už dělali Korejci co chtěli.


Fanda Fotbalu

12.06.2026 07:56

brychtal 07:41 > Nemáme. V rámci očisty fevoluce všechny rozhodčí, který měli našlápnuto na mezinárodní scéně, vyhodila a vytáhla z nižších soutěží perspektivní Beneše, Černý a Roučky. Obsadit znovu ztracené pozice je práce na desetiletí.


honsan

12.06.2026 07:55

JAR není slaboučkej. Očekávám zcela vyrovnanej zápas. Naši budou koukat jak to afričanům běhá a jakou maj sílu. Mexiko je o třídu lepší než ostatní v naší skupině. JAR, Korejci, ČR jsou cca stejně silné týmy. Proti JAR očekávám prohru, když budeme bránit šoupnou nám tam nějakej gól z dálky. Když budeme útočit šoupnou nám tam gól z protiútoku. Myslet si, že je přehrajem technicky nebo silově je naivní. Technicky i silově jsme totiž horší než JAR. Kdyby měl den Hložek, Sochůrek,Šulc, Provod a Krejčí možná bychom je mohli přehrát chytrostí, ale nemyslím si, že je Koubek všechny nasadí. Zkrátka vsadím si na neprohru JAR, i kurz by mohl být docela dobrej.


brychtal

12.06.2026 07:41

Máme vůbec rozhodčího na MS?


brychtal

12.06.2026 07:40

Pořád cítím z dnešního zápasu takovou pachuť. Z naší hry. Pokud si strýci ve vedení svazu nedupnou a rychle s tím něco neudělají, pak nás nečeká nic pěkného. Zvlášť to bylo vidět po příchodu pacienta, který se ochotně poválel, a sudí nereagoval.


h..o..n..z..a..

12.06.2026 07:39

Je.at repre! Marodit!
Hokej je král a Carolina jeho královna!


brychtal

12.06.2026 07:12

crazytea 06:55 > aby nezačala fungovat sportovní diplomacie. To by si už nemusel kopnout, protože nepotřebuje prodat...


crazytea

12.06.2026 06:55

Každopádně Jarda nám v kvalde na LM a na začátku sezóny nepomůže. Ten přijede KO protože ten bude hrát úplně všechno s jeho výkonem.


crazytea

12.06.2026 06:50

No snad.. Aby to nebylo jak z Pardubicemi doma.
Pokud Mexiko dá Korejce tak by ten třetí zápas mohlo trochu šetřit síly a nechat nás cuchnout třeba k bodu.


Celticgirl

12.06.2026 06:39

JAR musí dát i kdyby hráli v deseti. Ti jsou hrozně slaboucky


crazytea

12.06.2026 06:31

Jinak celkem oka byl překvapivě sojka. Dobře hrál Jarda a Lada a výborně Kovář.
Trenérovi se nepovedlo nasazení Chaloupka místo Holese a Soucka místo třeba sadilka.
Střídání taky na hovno krom Hlozka. Mohl ukázat aspoň trochu koule a když jsme prohrávali tak tam dát Sochurka.. Takhle jsme v nastavení hráli vzadu a nikdo nevěděl jak dostat míč nahoru.
Příští zápas jar má dva hráče venku a my musíme udělat změny v sestavě.. Souček ven každopádně.


crazytea

12.06.2026 06:06

Hedlik 05:59 > ajo koukám. Tak to ještě o něco půjde ale musíme hrát jinak. Tohle bylo málo..


Herrer

12.06.2026 06:04

Jarmulková část ansámblu úplně na hovno. Škoda.


Hedlik

12.06.2026 05:59

crazytea 05:57 > hrajeme nejdříve s JAR


crazytea

12.06.2026 05:57

Jako hratelné to bylo. S Mexikem už nebude a proti JAR to může být už o ničem.
Tak hlavně že si suk udělal helikopteru když si neumí pohlídat ofsajd ani při standartce


brychtal

12.06.2026 05:56

Ti, co prohráli, nebyli lepší...


Bunda

12.06.2026 05:56

omega13 05:55 > Je takovej pořád. Celou kariéru. Ale ve Slavii to nevadí


omega13

12.06.2026 05:55

Chaloupek mi přijde zmatenej celý zápas.


fabulus

12.06.2026 05:53

Martas007 05:50 > Ano, největší. Jeho nasazení je flusnutím do tváře všem slušným lidem a v ten moment se od nás odvratila paní stestena..


dombas

12.06.2026 05:51

Je smutny, ze ta Korea je vlastne slaboucka ale na nas to staci.


Martas007

12.06.2026 05:50

fabulus 05:49 > Jakoze Chory mel vetsi podil na inkasovanych golech nez vsichni ostatni? Cim?


Bunda

12.06.2026 05:50

Janek Letensky 05:49 > pamatuji.. zrovna v repre proti Irsku


crazytea

12.06.2026 05:50

Tohle byl zápas o druhé místo. To už je pryč. Škoda. Na tom MS nejsme tak často aby jsme ty zápasy mohli takhle odevzdávat


brychtal

12.06.2026 05:50

Kdyby sem to byl věděl, tak by sem se nebudil...


fabulus

12.06.2026 05:49

Martas007 05:45 > těch 2 se to přeci vůbec netýká.


Janek Letensky

12.06.2026 05:49

Bunda 05:46 > Vzpomeň si na jedinej zápas, kam Karabec přišel a něco změnil. Možná někdy v dorostu.


Milan Minář

12.06.2026 05:48

Fotbalovost, ale hlavně aklimatizace. Proti nim jsme úplně zabrždění. A tuto výhodu bude mít i JAR.


Bunda

12.06.2026 05:46

Teď by se hodil Karabec. Zkusit něco změnit.
Karabec leží na pláži a nemůžeš změnit ani hovno


Martas007

12.06.2026 05:45

fabulus 05:43 > Tuhle myslenku bys mohl aplikovat na Hlozka i Sadilka. Pravda je ale takova, ze do te doby nas zachranoval jen Kovar. Ale to neslo donekonecna.


fabulus

12.06.2026 05:43

Koubek možná má vlastní pohled na chorou hlavu, ale karma mu ukázala, co je správně. Od vteřiny, co ho dal na hřiště, se mu rozpadl zápas.. Miluju karmu