dexicek

16.06.2026 22:02

Martas007 21:59 > myslím že to může jim být celkem jedno


seagull

16.06.2026 22:00

Cherki dovnitř, ten si alespoň dovolí něco vymyslet 1 na 1, ta házená a nebo nákop dopředu, to je strašný


Martas007

16.06.2026 21:59

dexicek 21:56 > Pokud chteji prenechat prvni misto ve skupine Norsku, tak jo :)


dexicek

16.06.2026 21:57

seagull 21:56 > jako jo ty hrajou svůj standard


Shog1

16.06.2026 21:57

Leonidas572 21:51 > jo, to je fér poznámka. To bylo defakto to samé. Tam asi člověk přimhouřil oči, že o něm tak nějak něco věděl.


seagull

16.06.2026 21:56

Senegal se mi líbí jak hraje. Kdyby jim ho tam teď foukli, tak se Francie nemohla divit


dexicek

16.06.2026 21:56

Na blití fotbal.
To je prostě systémem když oběma těmhle soupeřům v pohodě bodík. Papírově


seagull

16.06.2026 21:55

To je chůze v podání Francie, Senegal lepší


HANS

16.06.2026 21:54

Leónidas 21:51 - tak v tomhle věku ti kluci potřebují pravidelnou zápasovou zátěž. Spíš bych pochopil,kdyby se přivedl zkušený gólman,který v případě nouze zaskočí za Surovcika,ale ten by byl jasná jednička.


Shog1

16.06.2026 21:54

Ok, chápu, že občas zkoušíme naky naděje nebo prospekty někam do pole, ale golman je celkem specifická pozice. Tam nejakej hokus pokus neni zrovna na místě. Absolutně nechápu, že když už chceme brankáře, tak ze tým jako Sparta neni schopna dotáhnout nějakou jedničku, která už má něco za sebou. Klidne zase druhá bundelisga nebo klidně nějakej sever, kdyz už tam občas sahnem. Z tohohle moc dobrý pocit nemam..


Leonidas572

16.06.2026 21:51

Pro místní hatery kolik toho odchytal Kovář v 1.lize, než přišel k nám?


Martas007

16.06.2026 21:51

Francie ma takovej zabijackej utok, ale rychle protiutoky resi hur nez Grimaldo s Millou a Hollym


HANS

16.06.2026 21:51

Aadvisor 21:47 - kdyby B hrálo druhou ligu,tak bych tomu i věřil,ale v ČFL si ho představit nedokážu.


Aadvisor

16.06.2026 21:50

Tady je jedno z mala videi, kde je videt v akci:https://youtube.com/short ...


kakamiI

16.06.2026 21:48

Ok tak jeste 2. Nizozemskou chytal.


kartagos

16.06.2026 21:48

Ten gólman mi zase připadá Rosův Temu nákup .. Místo Dúbravky, Zadražila kluk, co se ne a ne nikde chytit. Myslím, že ani další posila nebude žádná bomba.


Aadvisor

16.06.2026 21:47

HANS 21:43 > Treba pujde do Becka


kakamiI

16.06.2026 21:46

Nevim jestli jsem to vycetl spravne, ale tohle bylo jeho prvni hostovani kde se prosadil. Jinak ma zkusenosti jen z becka Westhamu.


Martas007

16.06.2026 21:44

dexicek 21:43 > Souhlas. A to jsem doufal, ze Skotsko s Haiti uz nic neprekona.


HANS

16.06.2026 21:43

Aadvisor21:39 - tak tuto sezonu byl v MTK. V 14 zápasech prý inkasoval 23 gólů. MTK skočilo na 10 místě,přičemž v soutěži je 12 týmů.


dexicek

16.06.2026 21:43

Tak tohle teď nejnudnější zápas mistrovství světa bezpochyby


Letnak

16.06.2026 21:42

Takže trojku :)


Aadvisor

16.06.2026 21:39

Ja vam nevim, ale golman z WHU ( byt ne carodej prvni kategorie) nepujde do Sparty delat dvojku


Letnak

16.06.2026 21:31

Prostě stále jedeme pokus,omyl....pak nemá být pod smlouvou 40 hráčů :(


Letnak

16.06.2026 21:25

Já ho tedy toho Hegeia nemohu ani vyguglovat :(


Celticgirl

16.06.2026 21:24

kakamiI 21:17 > což tenhle třeba bude taky.. Nevím, na webu toho moc není a když, tak z toho úplně dobrý pocit nemám..


dexicek

16.06.2026 21:23

Husta nuda


Tommy.

16.06.2026 21:23

jestli BéPéčko vyšoupne Surovce, tak ať jde do prdele.
Suro jednička, Maďar dvojka a Vyndál pryč!


kakamiI

16.06.2026 21:17

Jestli se Vindahl vrati pred koncem prestupaku, tak bych si taky tipl hostovani Surovcika. Priske ma radsi golmany co min nakopavaji.


Celticgirl

16.06.2026 21:15

Místo Dubravky Madar.. To je celkem zklamání a moc to nechápu, pokud to není nějaký tajný top talent, o kterém nikdo neví.. To už jsme si mohli nechat Surovcika. Toho hádám budeme hostovat


Letnak

16.06.2026 21:12

kakamil 21.06# to je mi záhadou stále :)


kakamiI

16.06.2026 21:06

Takze zase dalsi doplneni kadru, zacnem zase nekdy vodit skutecne posily do zakladu? Proc uz berem jen nekoho kdo ma potencial patrit jednou mezi vyvolenych 11.


miletinek

16.06.2026 21:02

Surovčík bude jednička, Maďar bude dvojka. Vindahl se bude léčit a nejpozději v zimě odejde.


Letnak

16.06.2026 20:56

Chudák Surovcik......snad ho zcela zase neodsuneme :(


Bunda

16.06.2026 20:55

ACS-4Ever 20:54 > Vindahl bude jednička. Maďar dvojka