Kdo přijde za Kováče? V minulosti byli pro Liberec variantou Martin Svědík a Adrian Guľa, vedení Severočechů se rovněž zamlouvá práce mladoboleslavského Aleše Majera, Pavla Šustra z Dukly či Tomáše Janotky, jenž na jaře skončil v Sigmě.
Liberec ale nakonec sáhne pravděpodobně jinde. Jeho novým koučem se zřejmě stane Branislav Fodrek, který zkraje června opustil lavičku Dunajské Stredy.
Majera bych jim přál, ale to by bylo úplné otočení jejich fotbalu
Bunda 18:49 > nechápu. Že by majitel klubu a zvláště on neozhodoval o svém trenérovi?
seagull 18:26 Protože pustil 23 golu ve 14 zapasech :D
Logicky by se pro Kováče teď nabízela Olomouc, ale tam je Hapal. Já bych ho jako kouče Olomouce ale bral hned.
dexicek 18:43 > To nebude vyhazov Kanii..:)
Kováč do Olomouce hned nebo v7.kole? :)
Kania tvl.. jeho blbost.. .. Kováč není můj miláček, ale bylo sto jiných příležitosti kdy ho vyhodit
Bunda 18:32 > jojo, vypadá to tak.
Radoslava Kováče ve funkci nahradí Branislav Fodrek, který patří na Slovensku k nejnadějnějším trenérům a poslední necelé dva roky působil v DAC Dunajská Streda
Bunda 18:34 > aby to nebyl nadějnej kouč Hornyák :D
bruno_rossini 18:33 > Loučku? To fakt ne:D
Bude to opět nějaký nadějný kouč
Bunda 18:23 > říkals, že odvádí s mladýma dobrou práci a klub je pak výhodně prodává... Asi se Kaniovi konečně zachtělo mít taky nějaký sportovní výsledky :)
btw jestli vezmou místo něj Louku, tak to bude z bláta do louže
Dalos 18:29 > čekali na dohodu s novým trenérem. Kdyby to nevyšlo, tak Kováč pokračuje
Tak oni už trenéra mají nachystaného. Tak na to čekali :)
"farma"
Slovácko farma Slavie. Tam jsme možná mohli zkusit udat hráče a trenéra my.
Bunda 18:23 > Dalo se to podle rozhovorů s Kaniou a Nezmarem čekat, ale na co ti klauni čekali?
Spíš to vypadá, že WHU se jen sestupem zbavuje nechtěného a finanční zátěže. Proč si ho vlastně nenechali ti maďaři, kde byl na hostování?
Bunda 18:23 > takže Rosa souhlasí s uvolněním Luboše?...:-)
seagull 18:18 > tak to je jen nějaký odhad transfermarktu, u brankáře notoricky nespolehlivý údaj. Zvláště u mladého, který toho zatím mnoho neodchytal.
Kováč čau
za 500tis EUR, to jde na pozici trojky ne? :D
Jelikoz ma Madar platnou smlouvu, tak se tesim, az DK vyjedna s DK prestupovou cenu :-)
S tim madarem to je zase srandy. Na konkurenci nekoukame, tak privedeme madara za 500k kdyz konkurence za 5mega ukrajince.
Vim ze cena na transfermarketu neni vsechno, ale mic neverim tomu ze je bude pravidlene porazet, kdyz budou mit o 50% drazsi kadr. Ty penize proste urcitou kvalitu ukazujou….
Pánové, měl jsem možnost sledovat Francie-Senegal na polské televizi. Jak je vidět, fotbal se dá komentovat s lehkostí, odborností i nadšením zároveň. Naši "komentátoři", a to bez ohledu na televizní kanál, připomínají v porovnání s našimi severními sousedy křečovité, diletantské uspávače hadů.
Aadvisor 16:25 > jako zdroj mají akorát infotbal. Ale líbí se mi "outstanding talent"...:-)
teflitch 16:20 > Tady ale o tom pisou. Obcas tedy pouzivaji terminy jako udajne, nevedi jestli prodej nebo hostovani….
https://www.hammers.news/ ...
Tak agentura zastupující toho maďarského gólmana prý dementovala že by byl v Praze na zdravotní prohlídce, takže bůh ví jak to je....zdroj X
Na Olomouc jsem fakt zvedavej. Hapal GM a pod nim portugalskej trener se zkusenostmi z PL
seagull 15:02 > to je stejně jedno, nevstoupí-li do děje Deus ex machina, tak vítěz je jasný :P
WVA nepojede Tour :(
dexicek 14:46 > Muj mozna trochu odvazny tip je, ze Ronaldo neda na MS ani jeden gol ze hry, max z penalty.
Nejnižší kurz je na menší počet gólů v druhém poločase
Ronaldo má na to že dá gól 1,75.. to mi přijde dost nízký
Tak co odborníci
Co byste dali..
První gól padne před uvedenou minutou: Gól před minutou 27 (ANO / NE)
Počet rohů v zápase: 9.5 (VÍCE NEŽ / MÉNĚ NEŽ)
Vstřelí gól: Cristiano Ronaldo (Portugalsko) (ANO / NE)
Ve 2. poločase padne celkově více než: 1.5 (VÍCE / MÉNĚ)
Tak šance je vždycky... Turci a Řekové to mohou podcenit, my podáme nadlidský výkon, Frantíci budou začínat soutěže později než my ...