Bunda 16:34 > A dá ho níž Brian? Nehraje to...
Mannsverk stál 85. Opce byla 120? Rosický bůh
Aadvisor 16:30 > Koupíme někoho lepšího? Ne. Dal bych ho níž, postavil to kolem něj.
Bunda 16:19 > taky bych za nej chtel 10. Jen nevim jestli je lepsi aby zustal ve Sparte nebo prijmout mene penez….
Průcha 15:40 > Vubec ne. Jen jsem chtel rict, ze nevim
Sportovní ředitel nováčka Serie A Filippo Antonelli podle italské televize Sky přešel do ofenzivy a na Letnou poslal oficiální nabídku. Některé kosovské zdroje mluví o částce až 6 milionů eur včetně bonusů (145 milionů korun). Sparta ji však měla vyhodnotit jako nedostatečnou.
Koupit za 117 Vojtu a prodat za 145 je nesmysl i pro Rosickýho.
Uf
Herrer 16:13 > tady se počítá každá koruna.. Proto ofi nejsou žádný info o nových dresech do poslední chvíle a na starý jsou teď výhodný akce.. Tak aby se to doprodalo. :D
Mě taky letos trochu udivuje o kolik dříve než my začali týmy konkurence přípravu na sezónu. Brno Plzeň i Ksiltovkari.
Skoro bych řekl že takticky pojedem to co v nadstavbe a příprava bude jen o nabrani kondice.
crazytea 15:42 > jj, nerůst a s ním spojená udržitelnost. Neutrální uhliková stopa je příští meta. Možná jsi trefil hřebíček na hlavičku :-D
Trenér Straka zůstává?
Křetínský: Máme absolutní zájem, aby pokračoval.
seagull 15:28 > Tak dokonce každý rok....Hmm, se to ne až tak úplně povedlo.
Jaké jsou tedy vaše představy o výsledcích?
Křetínský: Prvořadým cílem je hrát každoročně základní skupinu Ligy mistrů. Abychom toho nyní dosáhli, musíme uspět v obou jejích předkolech. Chceme také zvítězit v příštím ročníku české ligy. To jsou nejbližší cíle.
A vzdálenější? Stavíte si další stupně úspěchu jako například postup do čtvrtfinále Ligy mistrů?
Křetínský: Kritériem úspěchu je pro nás základní skupina Ligy mistrů. Když se to podaří, označíme takový rok za úspěšný. Ve chvíli, kdy se podaří více - a víme, že je toho Sparta schopna - budeme šťastni.
https://www.idnes.cz/fotb ...
No ty krávo, Rosa toho Mánňu fakt podepsal... :D
No, z vonku to vyzerá tak, že DK nejpozději po Stramovi pochopil, že své počáteční vize není schopen naplnit, našel Rosického, velké jméno Sparty, které mělo imponovat fanouškům a utekl od zodpovědnosti.
crazytea 15:42 > ...a inkluzi
Herrer 15:29 > Hele já s tím už smirenej jsem. Kdyz budu trochu zlej, tak se Sparta tak trochu stala rosovo rukojmím, ktery zkouší, vymysli, experimentuje a v klubu neni nikdo, kdo by mu delal odbornou oponenturu a dal mu pohlavek kdyz zacne vymyslet picoviny :).
Mnohem sympatičtější mi je v tomto ohledu přístup Kanii v Liberci. Taky by se mohl schovávat za to, ze jejich jízdní plán funguje, každou sezonu se o něco zlepši, narozdíl od nás se jim i daří hledat a pak prodávat dal hráče za x-násobek kupní ceny, takže vlastně na první pohled žádný důvod pro změnu. A přesto se do toho kania s nezmarem rozhodli říznout a Kováče vyhodit, když cítili ze se to nevyvíjí směrem, jakým chtějí. Ve sparte se radši budeme plácat ze jdeme pomalu nahoru a ze jsme se zlepšili oproti minulé sezoně a nikomu nebude divne ze ma 8 let mame 2 tituly. Ale o to bych se opakoval pořád dokola :). Jak rikas ty - Rosický je holt (pro me bohuzel) ve sparte co se tyče sport.useku cislo 1, oponenturu nema téměř žádnou a jen tak se to nezmění :).
seagull 15:27 > Jestli dobře pamatuji, tak při vstupu DK říkal, že Sparta může chybět v LM jednou za 5 let...Může někdo potvrdit?
Aadvisor 15:34 > právě že já bych tam už žádný bývalý hráče nedaval. Ať klidně dotáhne nějakého Dana třeba se zkušenosti z vedoucích struktur třeba bundesligoveho týmu a dát mu nějaké mantinely finanční aby se to tu zas nerozesralo. Případně jako oponenta někoho z ČR ale ať to vede někdo kdo už dělal ve větším týmu. A zadní bývalí hráči.
Teď jedeme taktiku že nás nezajímá co se děje kolem nás a jedeme si svoji pohodu. Pak nám může lehce ten zbytek ligy utéct protože prostě rostou rychleji než my. A ono se není čemu divit že hráči nejsou u nás tak hladoví.. Protože celéj klub jede na ten dnes moderní Nerust a ekologickou udržitelnost.
trakip 15:35 > Po zranění byl fakt hodně slušnej. Je to takovej počítač, držení míče, skvělá práce s prostorem, ale většinu fanoušků bude srát, protože nebude mít góly a áčka.
Kdyby přišel z Liberce, tak stojí 130
Aadvisor 15:34 > A musí to bejt osobnost ze Sparty???
Po prohlášení Sika bych bral za posílení to, že bych ho propustil. To ukazuje na jeho inteligenční Q
trakip: ok to chápu, ale jediné co si v loňské sezóně u Mannsverka vybavuji je, že se po Derby zastal Šula.Bohužel
Hracího
Pavel.M
Máme hráče který zde hrál, zapracován a v poslední době začal provádět kvalitní práci, hodí se do našeho dalšího systému.
seagull 15:28 > Sivok to je taky příběh... On přizná, že to v kabině skřípe. Neuvědomuje si, že právě on je tam proto, aby tomu zabraňoval a radši to stejně řekne, aby to vypadalo, že má jeho pochybná role smysl. Tolik asi ke talkům, kterej na ty kluky uvnitř klubu je. Zhruba žádnej jinej, než kterej si na sebe nevytvoří sami :-)
Jenze kterou osobnost ze Sparty, zkuseneou a respektovanou vtahnout do vwdpucich struktur. DK to zkousel s Chovancem a s Scasnym. Kdo ma zkusenosti, rozum a dal se vzdelaval? Mozna Petr Cech?
Za měsíc začíná liga a my máme Mannsverka. Čím převyšoval v loňské sezoně ostatní, že jsme ho podepsali..
boy_of_russia 15:18 > To ti klidně podepíšu, ale sám víš, jak nepravděpodobnej scénář to je. Smiřme se s tím, že se situace proměnila natolik, že dneska je prvním mužem Sparty Rosa a muselo by se stát něco hodně špatného, aby se to brzy změnilo. A nejhorší je, že by to dost možná ani nebylo lepší. Jen jiný :-D
Aadvisor 15:27 > Sivoka? Co si dva roky neumí udělat pořádek v kabině? A ještě tu jeho neschopnost troubí do světa?
Taky to ruzne flikuji…
Ten co chtěl hrát LM minimálně ob rok, si ji zahrál po 20 letech ... klobouky dolů
Ale chapu, ze to vzdy skonci otazkou: A koho asi jineho? Sivoka? Konkurence roste, ale taky to ruzne dlikuji. Seshitovi to stoji na Trpisovskem, i kdyz podpurny aparat mu asi funguje. Plzen to dlouho suplovala Adolfem a uvidime jak tamdem s Hyskym pojede. Kdo dal? Nezmar, Hapal, Vozabal, Sabou. A z venku se spalil se Stramou, takze dekuje Bohu, ze tam je TR, kter nechodi skemrat o dalsi miliardu na posily
Vděčnej :D nejbohatší frajer v zemi dosáhl se Spartou podobných úspěchu, jako cirkus od trati a to se v jeho čele za tu dobu vystřídal kdejakej kolotočář. Bejt vděčnej Křetínskýmu, že z nás za dvacet let úspěšně udělal tuzemskou dvojku (z jedničky) a jednou to byla Plzeň, teď žid, to aby mi ruce upadly
Aadvisor 15:05 > Joo, Rosa si to tímhle vůbec neulehčuje a vlastně to tak trochu vypovídá, jak se uvnitř Sparty přemýšlí. Když nebudeš mít oponenturu, uzavřeš se v bublině a občas ti ujede přesně taková hláška, která jen dokazuje, jak špatně vnitřně nastavený to máš. Ale zase se tím vracíme k Danovi. Viděl jsi u něj po vstupu do klubu nějakej respekt, nějakou úctu ke značce a k principům, na kterých fotbalový klub úspěšně fungoval? Ani hovno. Teď jsem tady já, bude to takhle a obklopím se lidma, který mi budou říkat, že přesně takhle je to správně. Vlastně se nedivím, že se Rosa Danovi líbil. Stačí hodit pár frází, zachrastit koncepcema, pojmenovat, co se nepovedlo těm, co tu byli přede mnou a máš napůl vyhráno. Proč? Protože se nebavíš s Beckenbauerem, kterej by neklouzal po povrchu a v půlce věty by tě zastavil, ale s chlapem, kterej tomu rozumí ještě hůř, než ty sám, ale dělá mu dobře, že mu to nevmeteš do ksichtu :-)
Suma sumárum, Rosa není pro zázračnej Spartu lék, ale ani smrtelnej jed.
Herrer 14:55 > Souhlasim s pohledem aadvisora. Nikdo rozumnej nebere rosickému zásluhy za to, kam nás postupem vytáhl. Přebíral nás v hovnech, čistil kádr, učil se. To všechno beru. Mel sice spoustu přešlapů, ale ok, trajektorie byla pořád plus minus nahoru, vrchol přišel ve dvou titulových sezonách. Ale jak píše kolega - ani ja tam nevidím žádnou dlouhodobou vizi a koncepci. Zlepšování akademie? Neustále zvyšování kvality kádru áčka? Nárůst hráčů prodaných do top5 lig a rostoucí ceny za které je prodáváme ven? Jasne definovaná role B-týmu? Jedno celkem velky nic za posledni sezony. Jako krizovej manazer fajn, diky za to, ale zadna normálni firma si nenecha krizového manažera, aby ji vedl pro další etapy. Ve formuli 1 také nenechas závodit mechanika jen proto ze ti spravil auto a rozumí mu. A to přesně měla udělat Sparta - poděkovat, dát doživotní permici a puget a shánět ředitele, který tu vizi dalšího rozvoje má. A to není ani tak vina Rosického - je to těžkej job, dělá maximum co umí a na co stačí. Je přesvědčený o tom, že to dělá dobře. Tady měl přijít majitel a říct “Tome díky, jsi vždy vítán ale pro další etapu potřebujeme úplně jiného bombarďáka.” Na to ale ve sparte nikdo nemá odvahu, anebo si prostě nemysli, ze je to potřeba. Tak holt dalsi sezonu kádr místo posilování jen rozšiřujeme a tváříme se, ze tentokrat to už určitě trefíme.
Herrer 14:55 > Jinak souhlas s tou kvalitou top managementu, kteri fotbal znaji jen z financnich vykazu. S tema skolama je to blby prirovnani, kdyz zrovna Rosa vsemu rozumi a vzdelavat se nepotrebuje