sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
zaregistruj se hledej

reklama
Novinky na internetu
  • Chceš Rosu zpátky do Sparty? Připoj se!

  • Dopis fans Tomáši Rosickému

  • Pane Křetínský, přispějeme na Rosického

  • 211 440,49 Kč darovali fanoušci Sparty dětem

  • Pane Křetínský, přispějeme finančně na Rosick

zpravy

Zlatá mládež, aneb (nejen) čtyři strahovské tituly

Redakce - Komentáře - 14.06.2016

Většinou bývá na konci sezony zvykem trochu bilancovat ročník áčka Sparty, ale o něm už bylo napsáno tolik, že by to bylo nošením dříví do lesa. Tak se pojďme radši mrknout tentokrát na naši mládež, nutno poznamenat, že neuvěřitelně úspěšnou mládež.

noviny small 1

Pozvánka na starou gardu Sparty (Bánov - 18.6. od 16:00 hod.)

Letní pauza je plná různých turnajů, fotbálků pro radost či exhibicí apod. Jedna z nich se uskuteční za účasti staré gardy Sparty v Bánově.

noviny small 1

Vyhlášení výsledků jarní části TIPOVAČKY 2016

Protože se chystá speciální minitipovačka k EURO 2016, je třeba kvapem vyhlásit výsledky TIPOVAČKY JARO 2016. Děkujeme všem za účast a speciální dík patří Majkovi, který se vzorně o Tipovačku každý týden stará!

noviny small 1

25 důvodů, proč by se měl Tomáš Rosický vrátit do Sparty

Tomáš Rosický po sezóně končí v Arsenalu a zvažuje varianty dalšího působení. Ve hře je i možnost návratu do Sparty. A my ho tu chceme! Pojďme si říci proč.

Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2016 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama