sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
zaregistruj se hledej

reklama

Komentáře

Honza Berger „60“

Redakce 05.12.2015

Ve 122leté historii Sparty obléklo její rudý dres nespočet hráčů, někteří si jej vážili více, jiní méně, ale málokdo v něm zanechal tak výraznou stopu, jako hrdina sparťanských fanoušků první poloviny 80. let, Honza Berger. Čas letí neúprosně a v minulých dnech tato sparťanská modla oslavila kulaté šedesátiny

Už jsou to tři roky...ale stále jsi tu s námi, Seniore.

Redakce 02.10.2015

Letí to neuvěřitelně, už jsou to tři roky, co na nás shlíží ze sparťanského nebe náš kamarád, velký fanoušek Sparty, guru diskuzního fóra na Sparta Forever, zakladatel gerontokotle na Letné, sparťanský srdcař Vladimír Daňha, alias Senior.

Proč se těšit na novou sezónu?

Redakce 14.07.2015

Konec lenošení. Za pár dní to zase vypukne. Fotbalový kolotoč s nálepkou 2015/2016. A my všichni sparťané budeme opět při tom. Na co se asi budeme těšit?

Marco Paixao, historicky první twitterový přestup? :-)

jedihlav 01.07.2015

Marcela Paixaa jsem nikdy neviděl hrát, přesto jsme nevinnou legráckou nebo spíš experimentem nahlodali nejen nevinné fanoušky Sparty, ale pravděpodobně i její vedení. Vše začalo v době, kdy Deník Sport zavedl na svém twitterovém účtu hashtag #prestupy, tweety s tímto hashtagem byly publikovány i na webové stránce deníku Sport.

Sezóna skončila, nezapomeňme!

Redakce 08.06.2015

Tak máme za sebou sezonu 2014/15. A nutno říci, že sezonu nepovedenou, která bohužel Spartu vrátila opět někam zpět v čase, do míst, odkud jsme si mysleli, že se po loňském double už definitivně vydrápala. Spíš ale bylo přání otcem myšlenky.

David Lafata, odsouzený č. 1893

taborita1 23.03.2015

Jeden by řekl, že ho v našem fotbalovém a s ním spojeném mediálním rybníčku nic nedokáže překvapit a zase a opět je vyveden z omylu. To co se děje kolem Davida Lafaty a penalty v zápase s Teplicemi je opravdu maso.

Stadionoví inspektoři: Magazín Sparta do toho!

Inspektoriát 11.02.2015

Zkoumali jsme pihy na kráse programu Sparta do toho!. A co myslíte? Jsou tam!

Příjemný večer s Honzou Bergrem

lightman1 10.02.2015

Jen málo hráčů zanechalo ve Spartě takový otisk a jen na pár vyvolených se vzpomíná tak, jak na Honzu Bergra. A tak když se naskytla možnost si s ním na chvilku sednout, neváhali jsme.

Stadionoví inspektoři: Fan shop

Inspektoriát 11.01.2015

Údolí otrávených panen. U snědeného krámu. Nevzal bych si to na sebe ani zadarmo. Tyto a podobné hlášky s negativním hodnocením se před lety poměrně často objevovaly mezi fanoušky v souvislosti s klubovým Fan shopem. Jaká je situace nyní? Stadionoví inspektoři se podívali na zoubek jeho nabídce, službám a cenám!

Stadionoví inspektoři v akci: Občerstvení

Inspektoriát 14.12.2014

Máme na Letné občerstvení jako od mistra Pohlreicha, nebo spíše jako od lidového experimentátora Ládi Hrušky? Občerstvení se zlepšilo, ale laťka byla před lety hooodně nízko. Jaká je tedy situace na našem letenském stadionu nyní? Pohledem nás fanoušků Sparty - Stadionoví inspektoři poprvé v akci!Další články:

Zobrazit všechny články v rubrice
  Novinky na internetu

1.  Wega  Wega  16

2.  jana  jana  11

3.  Průcha  Průcha  10

3.  manics  manics  10

5.  k196  k196  9

5.  Roby  Roby  9

5.  g465  g465  9

5.  cobra3  cobra3  9

5.  Kocik  Kocik  9

5.  sel  sel  9

11.  meky25  meky25  7

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2016 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama