sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
zaregistruj se hledej

reklama

Mládež Sparty

Úvodní slovo k rubrice

10.01.2006

Právě se nacházíte na fotbalovém hřišti všech zajímavých informací a zpráv o mládežnických týmech Sparty. Pokud jsi tedy přímo či zprostředkovaně v jejich dresu a chtěl(-a) by jsi se o reportáž, postřeh, informaci či cokoliv jiného o sparťanských nadějích podělit i s ostatními fanoušky, neváhej a kontaktuj nás či nám svůj materiál přímo přihraj na fanousci@spartaforever.cz . Rádi se pokusíme tvé vyslání do šance přeměnit v gólové umístění právě do této branky. SPARTA!

Doba temna pokračuje (SPARTA - slavia, juniorská liga 2012/2013)

roboACS 03.10.2012

Je úterý druhého října odpoledne. Venku je krásně teploučko a mam volno, takže není jediný důvod proč nejít na juniorské derby.

Jdeme do finále (SPARTA U19 - Vasas Budapest U19 3:2, semifinále CEE Cupu 2012)

majk 27.07.2012

Když jsem se dozvěděl o mezinárodním turnaji pro ročníky 94,95 doufal jsem, že vyjde zápas Sparty na slušný čas.

Za nadějemi Sparty II. (halový žákovský turnaj v Mladé Boleslavi)

taborita1 06.02.2012

O posledním lednovém víkendu jsem navštívil žákovský turnaj na pražských Hájích, kde naše mladé naděje ročníku 2004 a mladší vybojovali ve velmi dobré konkurenci pěkné druhé místo (reportáž ZDE) O týden později se měly během soboty a neděle konat dokonce tři halové turnaje pro malé sparťánky. V sobotu dvakrát v Mladé Boleslavi a o den později na pražském Zličíně. Původně jsem ani neměl v plánu na nějakou z těchto akcí vyrazit, zvláště v takovýchto mrazech, navíc v pátek jsem měl absolvovat jednou posezení v restauračním zařízení, ale osud tomu nakonec chtěl jinak a já se dostal aspoň na jeden z těchto turnajů. I když je nutno předem říci, že jsem se na něj dostal přímo z toho pátečního posezení, které se nějakým nedopatřením protáhlo až do sobotních poledních hodin :-)

Za nadějemi Sparty I. (Turnaj Zimní liga Česká Spořitelna 2011/2012)

taborita1 30.01.2012

Tak nám skončila jedna fáze zimní přípravy, áčko odlétá do teplých krajin za kvalitními terény a soupeři a fanouškům Sparty začala další část okurkové sezony, s fotbaly možná tak maximálně u televize při různých zahraničních ligách, nebo si můžou pro změnu skáknout na nějaké ty hokeje do Holešovic. Možná je to pro někoho i lepší, vzhledem k předpovědím rosničkářů, kteří nám pro budoucí dny slibují vpravdě arktické počasí, které bude atakovat i teploty v rozmezí -10 až - 20 a to i v nížinách a Praze. Ale i přesto se najdou akce, kde můžeme mrknout na fotbal v rudých dresech, byť v trošku mini provedení :-) Jednou z takových, je i halový turnaj ZIMNÍ LIGA ČESKÁ SPOŘITELNA 2011/2012, pořádaný Duklou Praha během zimy pro různé věkové kategorie žáků a v různých částech Prahy i mimo ni.

Úspěch sparťanského dorostu U16 na turnaji Gaetano Scirea Torneo v Itálii

Petr Ťažký 22.06.2011

Tým U16 se v období od 10.-18.6. zúčastnil prestižního mezinárodního turnaje - Gaetano Scirea Torneo - na jihu Itálie. Tohoto turnaje se zúčastnilo celkem 16 týmů ze všech koutů světa (mj. Mexiko, USA, Rusko aj.). V základní skupině si náš tým nejprve bravurně poradil s celkem Regginy(5:1), ale pak tvrdě narazil na skvělý tým Partizanu Bělehrad (0:5), kdy srbské mužstvo opravdu předvedlo svoji kvalitu a i organizátory byl zařazen k jednomu z favoritů. V posledním zápase jsme narazili na výběr jižní Itálie Bassilicata. Při propletenosti skupiny nám stačil remízový bod (2:2) k postupu do čtvrtfinále.

ČFL starších žáků: Bohemians 1905 - AC Sparta Praha 0:1 (0:0)

pesfilipes 31.03.2009

Hned v úvodu je třeba předeslat, že zápas lídra České fotbalové ligy starších žáků Bohemians 1905 se čtvrtou Spartou nabídl parádní zápas, který by si na školní stupnici jistě zasloužil velmi pěknou dvojku. Čistě pro orientaci bych upřesnil, že třeba večerní zápas reprezentace ve Slovinsku by pak jen těžko mohl očekávat známku lepší, jak dostatečnou. Sedmibodový rozdíl ba ani domácí prostředí favorita naše naděje vůbec nestresovaly a hned od první vteřiny se vrhly na svého soka s vervou i na ligových hřištích nebývalou. Neustálým napadáním naši mladíci nutili klokany k rychlým ztrátám míče a mnoha chybám v rozehrávce, již v okolí jejich pokutového území. Sparťani hráli převážně po zemi, nezřídka na jeden dotek, ale pozor, nikoli za pasivního dohledu domácích. Povětšinou se dělo pod tlakem a často byly i tak kombinace velmi přesné.

Předvánoční turnaj v Příbrami

Brigitte 19.12.2006

V neděli 17.12. jsme jako správní Sparťané odhodili mandle, formičky, stěrky na okna, hadry, dárky a jiné vánoční nezbytnosti a vydali se do Příbrami se svými ratolestmi na turnaj. Skupinu jsme suverénně vyhráli bez obdržené branky a jako vždycky se těšili na vyhrocené finále se Slávií, ale Slávisté tentokrát přijeli s o rok mladšími hráči a v boji s Teplicemi vyválčili bramborovou medaili. Finále vypadalo velice nadějně, ale malé zaváhání gólmana 2 minuty před koncem přineslo vyrovnání a jedinou branku ze hry za celý turnaj. Tato branka se však ukázala jako rozhodující, protože v penaltovém rozstřelu měli více štěstí soupeři ze Čtyř Dvorů a vyhráli 2:1. Převeliké zklamání našich borců doprovázely slzy a smutek, ale takový už je sport :-)

Jak je na tom naše mládež? (krátký sumář posledních týdnů)

krausik, redakce 30.09.2006

Po nějakém čase opět prostřednictvím našeho mládežnického dopisovatele přinášíme článek o mládeži(A - dorost - D žáci). V tomto příspěvku se podíváme na to, jak se dařilo sparťanským nadějím v uplynulých dvou měsících v mistrovských soutěžích a také jak se daří našim A - žákům v prestižním Nike Premier Cupu, popřípadě jaké akce mládeži připravilo sparťanské vedení. Největšího přehmatu se vedení dopustilo, když na konci srpna pustilo do West Hamu United nadějného brankáře a pro mnohé fanoušky možného budoucího nástupce Jardy Blažka, Marka Štěcha. Který zaujal mnohé na Mistrovství Evropy "17", když naši mladíci prohráli až ve finále s výběrem Ruska. Marek Štěch podepsal s "kladiváři" smlouvu na pět let. Ve West Hamu působil do nedávna Tomáš Řepka, v současnosti je trenérem brankářů v tomto klubu Luděk Mikloško. Podle mého názoru je velká chyba prodávat hráče, o kterého měl v 16 letech zájem i Real Madrid!!!

Deník Ondry Karafiáta VII.

01.07.2006

O posledním víkendu školního roku se konal ve Fotbalovém centu mládeže AC Sparta Praha dvoudenní turnaj pro mladší žáky ročníku 1994 a mladších. Garanti turnaje byli Jaromír Blažek a Mauro Lustrinelli a Kateřina Stočesová – Miss ČR 1998 a Queen of the World 1998, která v neděli předávala poháry a ceny. Předseda STK turnaje byl Jozef Plachý – olympionik a rekordman v běhu na 800m. Turnaje se zúčastnilo 12 týmů, z Čech, Moravy a Slovenska. V prvotřídním fotbalovém prostředí se sice hrálo v úmorném vedru, ale bojovalo se statečně, fotbalově a v duchu fair play. Po sobotním klání ve 2skupinách postoupila Sparta a Pardubice, a Bohemka s Baníčkem Ostrava do semifinále.Další články:

Zobrazit všechny články v rubrice
  Novinky na internetu
hrac

Lafata David

známka:

8 4

zápasy: 3
góly: 8
ž. karty: 1
č. karty: 0

hrac

Krejčí Ladislav

známka:

7 7

zápasy: 2
góly: 1
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Matějovský Marek

známka:

7 6

zápasy: 2
góly: 0
ž. karty: 1
č. karty: 0

hrac

Kadeřábek Pavel

známka:

7 6

zápasy: 3
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Lavička Vítězslav

známka:

7 5

zápasy: 3
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  Casillas  Casillas  86

1.  ZbRů  ZbRů  86

3.  acskncl  acskncl  80

4.  mamca  mamca  76

5.  Vencano  Vencano  75

6.  Rohatej  Rohatej  74

7.  miki.no9  miki.no9  73

8.  cobra3  cobra3  69

8.  Rudej  Rudej  69

10.  Dynamo  Dynamo  68

11.  Leni  Leni  67

reklama
reklama
Anketa

... aktuálně žádná ...

Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2014 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama