
Po poměrně úspěšném zorganizování autobusu do Mariboru jsme se rozhodli nenechat ve štychu ty, kteří si nechtějí organizovat jakkoli dopravu sami a přicházíme s nabídkou SF busu do dalších destinací na zápasy Evropské ligy, tedy do Kodaně, Eindhovenu a Kluže:) Termíny zápasů jsou tyto: 1.října: FC Kodaň - Sparta, 5.listopadu: Cluj - Sparta a 3. prosince: Eindhoven - Sparta. Podrobné informace k výjezdům by byly uveřejněny až poté co by se doprava definitivně objednala, tento článek je tedy pouze informativním s cílem zjistit zájem o tento druh dopravy, zvláště poté co letecká tak trochu ztroskotala. Ceny by byly (vždy počítána pouze holá doprava bez lístku) tyto: 1500,- Kč do Kodaně a 1200,- Kč do Eindhovenu a Kluže. Na webu www.spartaforever.cz bude včas (vždy přesně 14 dní předem) uveřejněn itinerář cesty a informace o možnosti získání lístku. Bohužel do Kodaně jsou poměrně drahé trajekty, bez nich by cena vyšla také na 1200,- Kč. Sdělte prosím v komentářích ke článku svůj případný zájem, nezájem, názory....v jednání jsou ještě jiné varianty dopravy, tady autobus SF se bude organizovat pouze v případě, že by se nenašla výhodnější forma dopravy a to jak už bylo řečeno, 14 dní před každým zápasem. Pak už jen opět bude záležet na poptávce a zda se autobus naplní. Sparta Forever!
03.09.2009 | Co se děje | Redakce | komentáře(53)

Co fotbalového fanouška opravdu nikdy neomrzí? Sledování zápasů jeho milovaného klubu, no samozřejmě. Každý gól v sítích soupeřů, to každopádně. Pivo, klobása… na tom si smlsneme. Sparťana však také nikdy neomrzí pohled na krásnou ženu! A pokud je na co se dívat i v hledišti našeho chrámu na Letné, tak je to spojení naprosto okouzlující. Právě sparťankám je plně věnována nejnovější akce v rámci iniciativy Dvanáctým hráčem jsme my! Je tu Dívčí jízda! A bude to opravdu jízda. I když jinak jsme všichni samozřejmě na kluky :-) Že se to na Spartě nádhernými holkami jenom hemží dokazují nejen sličné a milé SF "hostesky":), mnohé fotky kouzelných slečen z hlediště a velmi oblíbená soutěž Miss Sparta Forever. Každý z nás mohl zaznamenat rapidně stoupající počet něžnější a krásnější polovičky sparťanského národa na zápasech našeho milovaného klubu. A to je jenom dobře. I sparťanky umí totiž fandit! Tak nám to sparťanky v následujících zápasech také ukažte!!! A my ostatní vás v tom nenecháme samotné.
02.09.2009 | Co se děje | Redakce

Již od dnešního zápasu budou v prodeji samolepky Sparta Forever, zcela nová série 16 motivů v jednom balení. Cena zůstala stejná jako před léty, a sice 30,- Kč za balíček. Veškerý zisk jde na choreo sparťanských fanoušků na stadionu na Letné a na provoz stránek www.spartaforever.cz Kde že budete moci samolepky zakoupit? Před zápasem od 18:00 budou krásné distributorky připraveny v prostoru před fanshopem Sparty. Věříme, že se nové samolepky budou líbit a díky nim se také podaří zrealizovat pěkné choreografie na stadionu Sparty. Zatím se trošičku probudily hlasivky, ať se probudíme ve sparťanském táboře i v tomto směru. Na stejném místě bude také možné získat trička DVANÁCTÝM HRÁČEM JSME MY! Pokud by tam náhodou někdo přišel a již trička nebyla, příp. nebyla jeho velikost, nemusíte zoufat, trička budou v případě potřeby dodělána a k dispozici na dalším ohlášeném zápase.
23.08.2009 | Co se děje | Redakce | komentáře(14)

Jistě si již mnozí z vás všimli, že se tento web snaží držet krok s moderní dobou, a proto se redakce Sparta Forever rozhodla vytvoření stejnojmenné stránky na společenském webovém systému Facebook. A co na této stránce, která je určena všem správným sparťanům najdete? Novinky ze sparťanského tábora, odkazy na zajímavé články mapující dění kolem ACS, plno zajímavých fotografií, videí a mnoho dalších materiálů týkajících se toho nejlepšího klubu na světě – Sparty. Již nyní, po několika dnech aktivního fungování se stránka Sparta Forever může pochlubit téměř třemi stovkami uživatelů, kteří jsou po celý den prostřednictvím Facebooku informování o novinkách z tábora sparťanských příznivců.
19.08.2009 | Co se děje | Redakce | komentáře(4)

Jak jsme slíbili, tak také činíme. Oficiální trička iniciativy všech fanoušků Sparty s názvem DVANÁCTÝM HRÁČEM JSME MY! jsou na světě a k dostání budou ve velmi omezeném počtu na zítřejším utkání v Mariboru. Dále je bude možné dostat na zápase s Mladou Boleslaví od sličných sparťanek a snad ve stánku E-shopu 1893. K dostání budou od pátku i v klasickém sparťanském obchodu s hračkami - Houpací kůň, Loretánské náměstí 3, Praha 1, 118 00, otevřeno denně od 9:30 do 18:30 (v podloubí, blízko Ministerstva zahraničí a Lorety). Cena trička je opravdu lidová, tedy 170,- Kč. Cílem těchto triček není vydělat penízky, ale obléci co nejvíce sparťanů do krásné rudé barvy a vzbudit v co nejvíce lidech ten správný pocit sounáležitosti k velkému sparťanskému celku. Jak z nějaké propagandy, že jo?:) Ale co, hlavní smysl trička snad všichni chápete:)
19.08.2009 | Co se děje | Redakce | komentáře(41)
Vážení příznivci Sparty a internetových stránek Sparta Forever. Dovolujeme si vás informovat, že ve čtvrtek 3. 9. od cca 18 hodin dojde k plánované odstávce serveru Sparta Forever, který potrvá přibližně 24 hodin! Z tohoto důvodu nebudou stránky Sparta Forever vůbec dostupné jakožto ani e-mail fanousci@spartaforever.cz . Důvodem odstávky je upgrade serveru. V praxi to znamená, že pro "vás" máme připravený fungl novou mašinku, na které mj. pojedou stránky Sparta Forever a tudíž již nebude docházet k posledním častým výpadkům, když starý server zkrátka kapacitně nezvládal velký nápor fanoušků lačnících po informacích na těchto fanouškovských stránkách :-) Věříme, že toto opatření přijmete s pochopením a my zároveň doufáme že se vše zdárně podaří vyřešit co nejdříve ku prospěchu strany a vlády a zejména nás všech - pracujícího lidu! :-))) SPARTA FOREVER! Redakce SF.
02.09.2009 | Co se děje | Redakce | komentáře(17)

Nejvyšší fotbalová soutěž je v plném proudu a pár dní po pohárové odvetě s Mariborem čeká na sparťany další těžký zápas. V utkání šestého kola zajíždějí rudí na Andrův stadion, kde se v pondělí 31. srpna od 17:30 utkají s olomouckou Sigmou. Poslední vzájemný zápas máme všichni ještě v živé paměti. První „jarní“ kolo, všudypřítomný sníh a zima, že by do ní člověk ani psa nevyhnal. Avšak pamatujeme si také narvaný sektor ACS, velmi dobré fandění a nakonec i zisk tří bodů. Minulý zápas na Hané sparťani pojali ve stylu „návrat starých časů“ a stejná akce, tedy "OLD SCHOOL OBLEČENÍ" se chystá i nyní. Proto vyzýváme všechny sparťanské fanoušky – vezměte s sebou populární tříbarevné kloboučky, všemožné vlajky, staré dresy a staré šály...prostě vše, co klasicky zdobí sparťanské barvy. Pokud však nic takového náhodou nemáte, protože patříte k mladší generaci, vezměte si samozřejmě cokoli nového.
26.08.2009 | Co se děje | Redakce | komentáře(1)
Přinášíme krátké info o nových samolepkách SF a tričkách DVANÁCTÝM HRÁČEM JSME MY!. Na Mariboru byl veký zájem a kolik se vydělalo na choreo si můžete přečíst v rubrice Choreofond na těchto stránkách. Děkujeme všem kdo tímto způsobem přispěli a snad je dárky za příspěvek na choreo v podobě samolepek nebo triček zároveň potěšily. Samolepky budou k dostání i v hojném počtu v Olomouci v sektoru hostí, nadále jsou k sehnání v obchodě s hračkami Houpací kůň a v obchodě s oblečením Netvor. Opakujeme, jeden balíček po 16 různých motivech je za 30,- Kč. První várka 250 triček je téměř vyprodána a do Olomouce tak zbývá 7 kusů. Budou také k dostání v sektoru Sparty za 170,- Kč. Další várka triček již byla zadána do výroby a pokud se vše podaří, budou opět k dostání na domácím zápase s Jabloncem. Snad budou i některými chtěné velikosti S a XXXL :)
28.08.2009 | Co se děje | Redakce | komentáře(0)
Jelikož se na webu objevuje spousta dotazů kdy a kde budou k dostání nové samolepky Sparta Forever a trička DVANÁCTÝM HRÁČEM JSME MY!, musíme na tyto dotazy odpovědět a vše tedy naplánovat. Jsme potěšeni zájmem o obě tyto věci a snad v brzké době (možná už na některém z obou zápasů, tedy proti Mariboru tento čtvrtek nebo pak v pondělí v Olomouci) bude vidět i druhotný výsledek snažení, tedy nějaká ta choreografie. Samolepek zatím zůstává dost, triček je "na skladě" něco kolem 100. Není to ale žádná omezená série a v případě vyprodání budou dle možností dodavatele (který byl při prvním objednání velmi akční) doobjednány. Chceme, aby se dostalo na každého "dvanáctého hráče", který má o tričko zájem, tedy budou určitě dodělány i poptávané velikosti S (nebyly vůbec v první várce) a XXL (neodhadli jsme dost dobře proporce "řadového" sparťana:)) a případně i XXXL. Více informací v článku.
24.08.2009 | Co se děje | Redakce | komentáře(14)