sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

Co se děje

DVANÁCTÝM HRÁČEM JSME MY! - CELOSTADIONOVÉ CHOREO - 17.9.2009 - SPARTA vs. EINDHOVEN

Redakce 31.08.2009 10:03

Opět delší doba utekla od vybrání celkové částky potřebné pro realizaci celostadionového chorea. Byly nakoupeny papíry a tak místo čekání na ten ideální zápas jsme se rozhodli jednat :-) Derby se bude hrát na jaře pravděpodobně na Strahově díky plánované rekonstrukci Letné. O postupu Sparty ze skupiny Evropské ligy zatím rozhodně není rozhodnuto :-), a tak jsme se pro realizaci CELOSTADIONOVÉHO CHOREA rozhodli zvolit asi nejatraktivnější zápas z pohledu většiny sparťanských fanoušků. Je to první zápas ve skupině Evropské ligy proti holandskému týmu PSV Eindhoven, který se hraje 17. 9. 2009. Věříme, že u vedení Sparty bude pokračovat v nastaveném trendu nedrahých vstupenek na evropské poháry a budou tak vytvořeny podmínky pro to, aby bylo VYPRODÁNO! Pomoci můžete i vy všichni!! Jak? 1. Kupte si lístek až bude v prodeji. 2. Řekněte o akci všem vašim známým sparťanům a přesvědčte je, ať si i oni koupí lístek! 3. Přijďtě na zápas VČAS! Vytvořme společně na Letné peklo ve kterém se PSV Eindhoven usmaží! Spartička musí zvítězit a my musíme být jejím DVANÁCTÝM HRÁČEM! Níže v článku více informací k této akci.

Již na konci roku 2006 jsme se rozhodli vybrat penízky mezi vámi všemi a pokusit se realizovat na zaplněné Letné celostadionové choreo! Vybralo se 48.000,- Kč. Všem co přispěli opětovně děkujeme. Bylo nakoupeno přesně 15.000 velkých trojbarevných kartonů, které budou rozdány (tedy přilepeny na jednotlivé sedačky) po celém stadionu, tedy mimo hlavní tribunu a sektor hostí. Při nástupu hráčů na plochu je všichni společně zvedneme, aby všichni viděli kdo je tady doma a jaké barvy budou hrát tento večer prim! Pokud by snad někdo ve vašem okolí nechtěl papír zvednout, pokuste se ho slušně přesvědčit, ať nám to nekazí :-) Efekt bude perfektní jen při spolupráci nás všech a na zaplněné Letné!Roznášení!

Ono roznést takových 15.000 kartonů a nalepit je společně s instrukcemi na sedačky zabere nějaký ten čas a chce to slušný počet lidí. Pokud tedy jste ochotni pomoci, naplánujte si dne 17. 9. 2009 přibližně od 13 hodin volno, vemte si půlčíka dovolené nebo si domluvte "doktora":))..však už jste si mnohokrát poradili kvůli větším "blbostem"! :-) Přesné informace o srazu na rozdávání zde budou vyvěšeny cca týden dopředu. Snad se nás tam sejde alespoň 100 a můžeme jít potom za hodinku na pívo.


Snad se toto choreo podaří a bude tak úspěšným pokračovatelem všech akcí pod hlavičkou DVANÁCTÝM HRÁČEM JSME MY! Sledujte pozorně tento web a web www.ultrassparta.cz a dozvíte se všechny potřebné informace.

Sparta Forever!

Redakce

Diskuze k článku

Komentáře (25)

Sdílej na FBSdílej článek na Twitter


  Novinky na internetu
hrac

Dočkal Bořek

známka:

7 1

zápasy: 3
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Hložek Adam

známka:

6 2

zápasy: 17
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Kanga Guélor

známka:

6 1

zápasy: 11
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

12. hráč

známka:

5 9

zápasy: 16
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Drchal Václav

známka:

5 8

zápasy: 11
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  Vencano  Vencano  371

1.  Ládínek  Ládínek  371

3.  tony68  tony68  355

4.  Malej Ondra  Malej Ondra  350

5.  noe  noe  346

6.  Morn  Morn  343

7.  Průcha  Průcha  342

7.  vlada  vlada  342

9.  vráťa  vráťa  338

10.  radamell  radamell  327

11.  inNatura  inNatura  326

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2019 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama