Včera naposledy jste měli možnost účastnit se souteže s obchodem STYLSPORT, kde bylo nutné celkem v 10 soutěžních otázkách zvolit ty správné odpovědi. Jak jsme avizovali dopředu, mohlo být více správných odpovědí, případně nemusela být dobře ani jedna z možností. Celkem bylo možné získat 150 bodů, protože hned 15 správně zaškrtnutých políček vám mohlo přinést body (1 správná odpověď = 10 bodů), pochopitelně jakákoli 1 špatná odpověď znamenala zase 10 bodů mínus. Pouze 2 z vás se dostali na maximum bodů, tedy 150 možných, pak následovali už jen 130 bodoví, mezi kterým bylo vylosováno 5 výherců v podobě avizované ceny, tedy balíčku obsahujícího: tričko, 2 x časopis ULTRAS, 1 x kalendáříky a 5 balíčků samolepek.
08.06.2011 | Co se děje | Redakce | komentáře(3)

Zapomeňte na neobjektivní hodnocení Sparty ze strany různých médií, podivné známkování zapšklých novinářů a jejich zkreslené pohledy na výkony fotbalistů v rudých dresech. V letošním sezóně jsme díky nové rubrice Známkování mohli poprvé hodnotit naše hráče my. Hlas lidu tak rozhodl o nejlepším fotbalistovi Sparty v sezóně 2010/2011. Stal se jím šutér Leo Kweuke. Po každém soutěžním utkání nehledě na ligu, český pohár či evropský pohár dostali na webu Sparta Forever registrovaní fanoušci do ruky velkou moc. Každého hráče mohli ocenit známkou od nejhorší 1 do nejlepší 10 za jeho zápasový výkon v posvátném rudém dresu.
02.06.2011 | Co se děje | Redakce | komentáře(16)
Už dlouho na těchto stránkách jste neměli možnost nic vyhrát:) Tak vám nyní s koncem sezóny za pomoci našeho spolupracujícího obchodu STYLSPORT přinášíme soutěž o nejen sparťanské ceny, kdy celkem 7 výherců se bude radovat z výhry v podobě balíčku: trička, 2 x časopisu ULTRAS, 1 x kalendáříků a 5 balíčků samolepek. Soutež bude probíhat od soboty 28.5.2011 do pátku 8.6.2011 do 24:00 hodin. Tentokráte jsme vsadili na všehochuť otázek a tak nebude nikdo zvýhodněn, zvýhodněni jsou pouze SPARŤANI, kteří sledují dění okolo svého klubu a mají smysl pro humor:) Po skončení soutěže vybereme ty, co získají nejvíce bodů a kontaktujeme je e-mailem pro předání cen. Případně pokud by byla rovnost bodů, Redakce si pomůže losem. Nezapomeňte, je možných více správných odpovědí na jednu otázku nebo naopak nemusí být správná vůbec žádná odpověď.
28.05.2011 | Co se děje | Redakce | komentáře(0)

Zápasem s Hradcem Králové se sparťanští hráči rozloučí s námi a s uplynulou sezónou...někteří i se sparťanským dresem:). Proto se i my přijďme - a to i přes to, že "karty jsou již rozdány" - důstojně a v hojném počtu rozloučit s našimi hochy a pojďme si užít v sobotu 28.5.2011 od 17:30 krásné fotbalové a SPARŤANSKÉ odpoledne! Na Letné! Připravili jsme pro vás 2 "motivy" zápasu, které by mohly zpříjemnit návštěvu utkání a být tím rozhodujícím proč se doufáme opět po letní přestávce do ochozů stadionu vrátíte! Není přece nic krásnějšího, než strávit příjemné odpoledne s ostatními sparťany a věříme, že hráči nám tento den okoření pěkným fotbalovým výkonem a zejména VÍTĚZSTVÍM nad Hradcem, kterému mají po úvodním zápasu sezóny co vracet...
25.05.2011 | Co se děje | Redakce

V pátek 20. května zemřel ve věku 83 let pan Jiří Pešek, bývalý hráč Sparty Praha. Jiří Pešek se narodil 4. června 1927 v Praze, začínal v Bohemians, kde působil od žáků (1940-1951), pokračoval ve Spartě (1952-1955), potom přestoupil do Slavie a na závěr své bohaté kariéry nastupoval v pražském Motorletu (1960-1965). Byl ve své době považován za jednoho z nejlépe technicky vybavených hráčů tehdejšího Československa, nastupoval na postu levého křídla, zdobila ho vedle výborné střelby i pohotová přihrávka, rád se mazlil s míčem, dribloval, ale dokázal být i náležitě důrazný. V lize sehrál celkem 298 zápasů a nastřílel 151 gólů. Za první tým Československa nastupoval v letech 1947 – 1957 a odehrál za něj 11 utkání a dal 1 gól, zahrál si na mistrovství světa 1954 ve Švýcarsku, kde nastoupil v utkání proti Uruguayi.
21.05.2011 | Co se děje | Redakce | komentáře(7)
Co Čech, to fotbalový trenér, a také muzikant. Právě hudební vlohy bychom chtěli ve vás všech v následujících řádcích probudit. Hudební pecky nás totiž doprovází v různých situacích po celý život. Čím bychom se však měli nabudit na Letné před zápasy, abychom předváděli v hledišti pravý fičák? Co bychom chtěli slyšet o přestávce? Je to nyní na nás!Do této chvíle byl výběr písniček výhradně na autorech zápasového programu a moderátorech. Teď si k tomu můžeme říci svoje :-) Pro ulehčení debaty jsme si sedli společně s moderátory domácích zápasů Jirkou a Honzou a udělali menší výběr hitů, které by nás mohly správně a především bojovně před zápasy naladit a o přestávce nám dodat třeba pohodičku.
18.05.2011 | Co se děje | Redakce | komentáře(127)

Konečně jsme se dostali ke zpracování nové série samolepek Sparta Forever a v brzké době spatří tato nová série světlo světa, o čemž budete informováni zde na webu. Samolepky by měly být k dostání snad na domácí DERBY! Všechny motivy byly vybrány z vašich návrhů a tak všem kdo něco poslali moc děkujeme. Autoři těch nejzdařilejších návrhů netrpělivě čekají na vyhlášení souteže o šálu Homolka Boys na prvním místě a další 2 místa oceněná jinou sparťanskou šálou. Vybírání nebylo jednoduché, ale samozřejmě jsme posoudili všechny doručené motivy podle svého nejlepšího vědomí a svědomí a vyšli nám 3 autoři, jejichž návrhy zaslouží podle našeho názoru ocenění.
20.03.2011 | Co se děje | Redakce | komentáře(7)

I v překotné době ligového finiše o mistrovský titul nezapomínáme na další aktivity webu Sparta Forever. Po nedávném vyhlášení Nejkrásnější fotbalistky Sparty za rok 2010 vám přinášíme výsledky ankety MISSÁK SPARTA FOREVER 2011. Jistě si všichni vzpomínáte, že leitmotivem tohoto ročníku byl knírek, více zde: Missák SF, Hlasujte o Missáka SF Do soutěže se nakonec přihlásilo třináct odvážlivců a za to jim patří velký dík. Pokud se v budoucnu ještě rozhodneme někdy uspořádat další ročník MISSÁKA SF, tak věříme, že se ho zůčastní mnohem větší počet kandidátů. Neříkejte, že ve sparťanské fanouškovské obci se nenajdou desítky ba stovky správných chlapů :-) Takže ti, kdo se letošní soutěže nezúčastnili, ačkoli měli jistě předpoklady obsadit příčky nejvyšší, mohou jen litovat, že hodnotné ceny si odnesou borci odvážní, kteří se tohoto ročníku MISSáka zůčastnili.
10.05.2011 | Co se děje | Redakce | komentáře(4)

Tomáš Řepka, hrající legenda našeho klubu. Také však fotbalista, který nasbíral opravdu bohaté zkušenosti ve dvou nejlepších ligových soutěžích na světě. Dlouhá léta hrál v Anglii a Itálii, kde se pravidelně střetával s nejlepšími hráči světa. A uspěl na výbornou. Právě nasbírané zkušenosti, postřehy a fotbalové umění bude opět předávat těm nejmenším, malým klukům, kteří propadli kouzlu kulatého nesmyslu. Od 4.7 – 9.7. 2011 pořádá Letní kemp Tomáše Řepky. Na něm bude společně s celou řadou kvalitních a kvalifikovaných trenérů fotbalově rozvíjet budoucí fotbalisty. Kemp se bude zaměřovat na individuální techniku a další důležité fotbalové dovednosti a kvality.
14.05.2011 | Co se děje | Redakce