sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
zaregistruj se hledej

reklama

Co se děje

Nejlepším hráčem sezóny se dle hlasování fanoušků stal Leo Kweuke

Redakce 02.06.2011 18:54

Zapomeňte na neobjektivní hodnocení Sparty ze strany různých médií, podivné známkování zapšklých novinářů a jejich zkreslené pohledy na výkony fotbalistů v rudých dresech. V letošním sezóně jsme díky nové rubrice Známkování mohli poprvé hodnotit naše hráče my. Hlas lidu tak rozhodl o nejlepším fotbalistovi Sparty v sezóně 2010/2011.

Stal se jím šutér Leo Kweuke.


Po každém soutěžním utkání nehledě na ligu, český pohár či evropský pohár dostali na webu Sparta Forever registrovaní fanoušci do ruky velkou moc. Každého hráče mohli ocenit známkou od nejhorší 1 do nejlepší 10 za jeho zápasový výkon v posvátném rudém dresu. Známky se sčítaly, průměrovaly a díky tomu nám vyšel žebříček výkonnosti celého našeho kádru, odkryl nejslabší výkony a naopak vynesl do nebes hvězdy. Hráčům i trenérovi jsme tím nastavili jednoznačné zrcadlo. Před to si stoupl i dvanáctý hráč v podobě fanoušků, jelikož i tento fotbalista je nedílnou součástí kádru a všech utkání. A jak to všechno dopadlo? Kdo obstál?

Známe krále trávníku.

Jedničkou uplynulé sezóny se dle nás fanoušků stal útočník Leonardo Kweuke, který posbíral průměrnou známku v úctyhodné výši 6,69. Druhým nejlépe hodnoceným fotbalistou je Bony Wilfried, kterého jsme vzhledme k jeho odchodu hodnotili pouze na podzim. Pouze tito dva hráči se v průměrném známkování přehoupli přes známku 6, tedy podávali nadprůměrné výkony.

Třetí místo jsme nakonec uhájili my fanoušci, i když jsme si bohužel v ligové derniéře vybrali velmi podprůměrnou chvilku. Naše výkonnost po skvělé předchozí sezóně přeci jen upadla. Je otázkou, zda jsme k sobě ještě nebyli příliš mírní a kritiku jsme možná směřovali více jinam než do vlastních řad. V další sezóně je třeba se opět polepšit a vypilovat určité mezery v našich výkonech. Čeká nás asi nejtvrdší letní příprava, abychom byli na další sezónu v pořádné fazóně :-) Těsně za fanoušky skončil Jaromír Blažek, který naopak v rozlučce se sezónou podal skvělý výkon.

Kdo byl naopak blízko odeslání k píchačkám do ČKD? Na opačném pólu žebříčku a výkonnosti se umístili hráči, které jsme na trávnících příliš často neviděli. S jedním, či pěti oznámkovanými starty neměli přilíš mnoho příležitostí se ukázat. Seřadili se následovně- Vachoušek, Adiaba a Krejčí. Jelikož je rozdílným počtem zápasů a minutového zatížení známkování k některým hráčům mírně nefér, mohli bychom se podívat na hráče s více starty. Právě mezi výše zmíněné se se 14 hodnocenými zápasy vklínil Jiří Kladrubský s průměrnou známkou 4,78. Možná tak doplatil na svou univerzálnost, kdy putoval sestavou a musel se vypořádat s podtstaně těžšími úkoly než jeho spoluhráči. Nebo jsme na něj zkrátka o něco přísnější :-) I on si však přiblížil ke slovnímu hodnocení dobrý.


Známkovat můžeš i ty.

Přísnost však musí být, a na všechny! Flákání v rudém dresu totiž neodpouštíme. Kompletní žebříček si můžete prohlédnout na závěr tohoto článku. Zjistěte, jak si vedl třeba kapitán Řepka, kde skončil dříč Pamič, či jak sezńa vyšla posile Marku Matějovskému. Věříme, že si nová rubrika získala svou oblibu a stane se nedílnou součástí našeho zápasového rytmu. Tedy předzápasová příprava při dobrém pití, výkon v hledišti, regenerace při lahodném moku v příjemné společnosti a v dalších dnech hodnocení právě samotných výkonů a debaty v naší fanouškovské kabině, webu Sparta Forever. Chtěli byste též být součástí fanouškovské poroty? Dokážete nejlépe zhodnotit výkony fotbalistů? Není nic jednoduššího, než se zaregistrovat na těchto stránkách a v rubrice Známkování již po každém utkání sázet čísla. Tak do toho! Rubrika opět ožije se startem dalšího soutěžního ročníku.


HODNOCENÍ HRÁČŮ V SEZÓNĚ 2010/2011.


Kweuke Leonard 20 6.69
Bony Wilfried 7 6.24
12. hráč - fans 22 5.98
Blažek Jaromír 19 5.97
Řepka Tomáš 17 5.91
Matějovský Marek 16 5.83
Abena Martin 7 5.81
Zápotočný Tomáš 6 5.79
Vacek Kamil 22 5.62
Zeman Martin 6 5.62
Hejda Lukáš 3 5.58
Pekhart Tomáš 9 5.55
Pamič Manuel 21 5.53
Kušnír Ondřej 16 5.47
Chovanec Jozef 22 5.44
Zítka Daniel 4 5.29
Podaný Jakub 17 5.26
Pavelka David 2 5.22
Kerič Andrej 14 5.20
Kadlec Václav 18 5.18
Brabec Erich 22 5.15
Kucka Juraj 7 5.09
Sionko Libor 15 5.04
Hoheneder Niklas 2 5.02
Krejčí Ladislav 1 4.81
Kladrubský Jiří 13 4.78
Adiaba Bondoa 5 4.16
Vachoušek Štěpán 1 3.92
Redakce

Diskuze k článku

Komentáře (16)

  Novinky na internetu

1.  StarejHomolka  StarejHomolka  0

1.  Fotr  Fotr  0

1.  Venca  Venca  0

1.  Tomie  Tomie  0

1.  k196  k196  0

1.  bruno_rossini  bruno_rossini  0

1.  Klerenc  Klerenc  0

1.  Průcha  Průcha  0

1.  Danysek  Danysek  0

1.  majk  majk  0

1.  HVK  HVK  0

1.  EasyRocker  EasyRocker  0

1.  n.ezn.amy  n.ezn.amy  0

1.  Gringo  Gringo  0

1.  prso  prso  0

1.  soty66  soty66  0

1.  ffontan  ffontan  0

1.  Vencano  Vencano  0

1.  mowen  mowen  0

1.  BRONA  BRONA  0

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2018 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama