"Nejdůležitější v životě fotbalisty je dlouhodobá motivace" říká Tomáš Rosický

<< Zpět na článek

Diskuze k článku


Přidej nový komentář
Herrer 
Pěkný

25.12.2025 10:07

Díky redakci i Rosovi za fajn rozhovor, který dovolil aspoň trochu nahlédnout do jeho uvažování. Vlastně s ním v mnoha ohledech souhlasím a jsem přesvědčen, že umí přivést opravdu dobrý hráče. Že funguje Brianovi jako zpětná vazba, aniž by ale kecal do finální sestavy, je pro mě naprosto správně. Jsem rád, že jste se u pár přežitých klišé nenechali odbýt a včas to zarazili. Za mě suma sumárum, Rosa je fajn, ale přijde mi, že by k sobě potřeboval nějakýho dravce. Jak na schopnost zariskovat, tak na špinavou práci.


acs29 
Díky

25.12.2025 10:38

Trošku rozdíl číst tady ten rozhovor s porovnáním třeba co převádí iSport atp. Výborný ! Jen si neodpustím dodat, že ve Spartě Sivok nemá co dělat. Školit by měl on Držmíška a ne obráceně když už. Navíc to je to poslední co by mi na něm vadilo. K čemu je na takovém (jakém vlastně?) postu člověk který se má učit. Fakt jsme na tom tak že na tohle máme prostor? Naopak si myslim že tohle je naše ohromná slabost. Ale to nic nemění na tom že se mi líbí otázky i odpovědi. Díky za to !


Novák 
prekvapeni

25.12.2025 11:36

z toho, ze TR vidi problemy v podobnych vecech, jako my obycejni fans. cekal bych, ze se mijime vic... a samozrejme, ze identifikace problemu je velmi dulezity, ale jenom prvni krok. zasadni otazka je, co s tim bude klub delat. to, myslim, napovi uz zimni prestupak


káně 
Skauting

25.12.2025 15:41

Těším se, jak to máme pořešený. SF vládne :)