Optimisté měli pravdu a mé obavy byly liché

<< Zpět na článek

Diskuze k článku


Přidej nový komentář
Novák 
jseš dobrej, Ivoši

23.10.2023 08:41

že se takhle chytneš za nos a sám veřejně přiznáš, žes byl připodělanej - cením! a kdoví, jaký by to bylo, kdyby Alli na začátku trefil: v tý fázi to od nás nebyla žádná jízda, tak z toho mohlo bejt třeba trápení... výkop od 15 je fajn pro děcka: a včera jich tam bylo neúrekom, což je vždycky super vidět. já taky vzal naše 2 opice - ideál: teplej sluneční podzimní den, na hřišti žádný drama, 4 "góláky"... ta starší (7) z toho celýho byla, myslím, docela unešená. reportek povedenej (a hlavně nechápu ty tvoje expresy - ještě když si připočtu cestu zpátky do "Budějc"...). Líbilo se mi, jak píšeš o tom, že se konečně chodí na Spartu a ne na soupeře. je super, že tady Brianek a jeho tým chce ještě chvilku rozdávat radost!


Ivoš 
re: jseš dobrej, Ivoši

23.10.2023 16:13

Děkuji za pochvalu. A s tím expresem to máš jednoduché. Při cestě domů si v autě třídím myšlenky, takže pak už jenom sednout k počítači a psát. Když přijedeš domů v půl osmé večer, tak je to sranda sepsat report, aby ho čtenáři měli ráno k snídani. Horší to je, když je návrat o půlnoci a ještě musíš ráno do roboty :-D.


saeta 
Usmev

23.10.2023 11:07

Do tramvaje si vzdycky beru knizku. Cestou na tram jsem mrknul na telefon za jak dlouho mi to jede a kdyz uz jsem mel tel v ruce, tak jsem otevrel SF. Nasledne jsem dal W. Allena do batohu. Kdyz jsem report docetl a zvedl hlavu, videl jsem ten nejhezci stadion a Vondracek hlasil "SPARTA". To se pak clovek usmiva i kdyz misto piva a pyra jde do prace : )


Ivoš 
re: Usmev

23.10.2023 16:15

Jestli jsem svým výtvorem k tvému rannímu úsměvu přispěl, tak z toho mám radost.


majk 
dvě faktický

23.10.2023 14:18

1) Budějice by SF tým skutečně porazil, ale nebyl bych na lavičce, naše smrtící duo tykadel Starej Homolka - majk by je rozcupovalo na sračky 2) Kuchtovi na ten field goal nahrával Ryneš jinak opět fajn čtení, cenim přiznání omylu...jen bych neřekl, že to byly obavy, tys byl regulérně předposranej :-)


Ivoš 
re: dvě faktický

23.10.2023 16:21

Ad 1) V to, že by sám velký Majk nastoupil proti bídným Budějcím na hrotu, jsem nedoufal ani v nejbujnějším snu :))). Ad 2) S tím Peškem jsem si jistý nebyl a seknul jsem se. A co se té údajné předposranosti? Kurva Majku, vždyť máme v češtině spousta krásných slov, kterými si to mohl vystihnout. Kupříkladu že jsem rozvážný, opatrný, plný respektu k soupeři atd. Určitě bys na něco přišel kdyby si se trochu snažil. A ty na mě vybalíš předposranost :-D.


ACS-fan 
Moc hezky napsáno,

23.10.2023 17:11

daří se Spartě i talentovaným psavcům z řad jejích fanoušků. A věřím, že se objeví ještě další borci s darem napsat pěkné povídání o Spartě, jejím zápase a věcech okolo. A mám pochopení pro tvé obavy. Nemám rád machrování před zápasem. Fanoušci, kteří se tímto způsobem předvádějí, často bývají nejtvrdšími kritiky, když nedojde na jejich předpovědi. A roli asi sehrálo i to, že se jednalo o tupení soupeře z Budějc, kde žiješ :-)


Ivoš 
re: Moc hezky napsáno,

24.10.2023 12:43

Děkuji za pochvalu. Akorát mě štve, že když to napíšu a dvakrát to po sobě přečtu, tak nic. Ale jen co to odešlu, tak tam najednou ty hrubice vidím.


ACS-fan 
re: re: Moc hezky napsáno,

24.10.2023 19:22

Po tvé poznámce jsem si to musel ještě jednou přečíst, protože při prvním čtení jsem nic nezaregistroval. Myslím, že drtivá většina čtenářů to měla podobně, tak se tím netrap :-) Nicméně mě těší, že ti na naší mateřštině záleží, nikdy nás nebude dost :-)


majk 
re: re: Moc hezky napsáno,

25.10.2023 08:05

vždycky vás bude zbytečně moc :-)))