Jabka, Hrušky, Maliny

<< Zpět na článek

Diskuze k článku


Přidej nový komentář
ACS-fan 
Díky

01.09.2022 07:41

Dost přesně to vystihuje moje pocity, kéž bych to uměl takhle napsat


majk 
kus za kus by byl lepší

01.09.2022 07:57

když hru na dvě defenzivní střeva změníš na hru na tři defenzivní dřeva, nemůžeš se pak v rozhovoru divit, že ti sházela kreativita. Priske se mi líbí, rozhovory s ním dávaj smysl, ovšem druhej zápas za sebou prosral. Jsem dalek tomu ho za to lynčovat, jak dobře píšeš, musí poznat co my už dávno víme, ale zvedám varovnej prst !!! Report fajn, obhajoba Sáčise asi nebyla třeba, když ti hodím drobnej výcuc, tak to bylo od Asgera po Zelenýho :-)


Novák 
re: kus za kus by byl lepší

01.09.2022 08:33

díky moc oběma: tenhle se nepsal snadno :-( po zápase hodně frustrace, emocí... nechci bejt za naivu, co všechno lakuje furt narůžovo, ale vždycky mi z toho nakonec vykoukne nějaký to světlýško na konci tunelu. co Sparta dle mýho potřebuje je stabilita a řek bych, že to začíná trenérským postem u Áčka. přitáhli jsme trenéra s realizákem, kterej ukázal, že něco umí, tak mu pojďme dát, co potřebuje. a měl jsem pocit i v JBC, že to lidi (i v kotli) docela chápou... mezi titulem a Ligou mistrů si holt budem asi vybírat až příště.


manics 
re: re: kus za kus by byl lepší

01.09.2022 13:06

Moc fajn report. Vážím si toho, že tu energii a slova k sepsání reportu dokážeš najít i po takovýchto zápasech. Za to díky!