Kamil Veselý k novému věrnostnímu systému pro permanentkáře Sparty

<< Zpět na článek

Diskuze k článku


Přidej nový komentář
Sektor 
OK, ale...

18.06.2022 14:58

Dobrá tedy. Alespoň trochu více vysvětlující vyjádření. Pořád to ale neřeší "extrémní" situace. Prakticky všichni permanentkáři okolo mě, mají své místo +- 20 let. Představa, že někdo bude mít nedej bože vážnou dopravní nehodu, nebude moci řešit nějaké přenechání místa a po sezoně přijde o svou sedačku je prostě neakceptovatelná. Nikde jsem od nikoho z klubu nečetl, jak bude postupovat v těchto sice málo pravděpodobných, ale bohužel možných případech. Dokážu si představit, že pokud by klub řekl jen máš smolíka, někdo by to mohl škaredě odnést.


Ondra 
re: OK, ale...

20.06.2022 09:16

jj, znám jednu, co chodí pravidelně 22 let a teď prostě rok moct nebude. :-)


majk 
Oceňuju,

18.06.2022 15:14

snahu komunikovat, oceňuju informaci o uvažování o změně posunu termínu pro nedělní zápasy. Oceňuju i úroveň článku. Ještě bych ocenil, kdyby tuto úroveň komunikace nejen pan Kamil udržel i na Twittru a co já vím jakých dalších sociálních sítích. Nechtěl bych od některých představitelů Sparty opakovaně číst, o který fanoušky stojej a nestojej..... těším se na video představující ceny na Stavanger :-)


Acs_SF 
Návrh

18.06.2022 15:51

Trošku naivně jsem doufal, že dojde nejen k vysvětlení důvodů tohoto kroku. To stejně už nějakou stručnou formou proběhlo a většina fanoušků to chápe. Současně i vedení rozumí tomu, že největší stížnosti jsou na přísné podmínky ztráty rezervace místa na další sezónu. Byl by takový problém upravit tedy tento jediný parametr? Jedná se o první test, takže by byl čas pro všechny si na tuhle novinku zvyknout. Navíc je jednoznačně nutné zkrátit dobu, kdy ještě člověk může nabídnout permici (třeba na 24 hodin předem). Aktuální termín v kombinaci s přísným bodovým nastavením bude nutit fanoušky k tomu, aby nabídli permici i v situaci, kdy sami nebudou vědět jestli se na fotbal dostanou, nebo ne (nepříjemné rozhodování…). Opravdu by nebyla ostuda na první sezónu provozu této novinky nastavit mírnější pravidla na ztrátu místa - na úpravu správným směrem ještě není pozdě.


majk 
re: Návrh

18.06.2022 18:17

já bych tohle vidět taky jako jednoznačně vstřícný krok, ovšem kdo to čekal ? Jsme Tečka, zlepšujem se pomalu a i tenhle omáčkovej krok je třeba ocenit.


káně 
Mno ..

18.06.2022 17:12

pouze to má nějakou formu, na rozdíl od původní komunikace pana Veselého a jeho kumpána na tw. Už jen to, že takhle důležitou věc neumí klub vykomunikovat na poprvé. Ale OK, PR článek dobrý .. Byť tu věrnost pan Veselý komunikoval na tw opakovaně úplně jinak a fanoušky tím přímo urážel. .. nicméně bych čekal, že takové PR bude reagovat na reálné dotazy a připomínky, které z původní informace vzešly a k tomu bohužel vůbec nedošlo. Snad se dočkáme brzy. Samozřejmě souhlasím s tím, že obecně je přepuštění místa dobrá věc a osobně mi je jedno, zda a kolik na tom klub vydělá. Ale dobrá věc je to v případě, kdy budu nemocný či na dovolený a prostě dopředu jednoznačně vím, že nepůjdu. Pak lístek pustím rád. V digitální době by ale neměl být problém lístek vrátit třeba 24 hodin před výkopem a i později. Upřímně, že můžu 2 hodiny před zápasem poslat někomu lístek - celý jaro chodit nikdo nechtěl a v mém okolí ty permice všichni mají. Pochybuju, že fanoušci budou čekat na uvolněná místa aby si mohli koupit lístek v druhé cenové vlně (tedy dráž a ne zrovna za hubičku). Maximálně naopak někdo bude vždy čekat na lístek zdarma .. Navíc se bavíme o minimu zápasů za rok, kdy tohle bude reálně potřeba. Jak bude třeba řešena situace, kdy uvolníš lístek, ale nakonec můžeš jít? To si jako majitel permice budeš muset koupit lístek za péťo? S touhle situací by klub měl taky počítat, a pokud by byla ještě na stadionu volná kapacita, měla by být možnost si vygenerovat jiný lístek (samozřejmě ne ve vyšší cenové kategorii), zvlášť v momentě, kdy klub lístek na původní místo prodá. A hrozba sankce, byť se dotkne minima majitelů permic (takže proč tam vůbec je?) je taková třešnička na dortu ... škoda, bez toho by ten systém byl přijat mnohem lépe a mysím, že bez negativních emocí. Myslím, že by rozhodně nebylo ostudou z tohohle cuknout a přehodnotit to, lze přece nastavit ještě vyšší základní cena permice, která by sama o sobě mohla být způsobem důvodem si permici nekoupit, když někdo chodí málo (s tím, že lidi, kteří chodí, již nyní budou mít spravedlivou slevu na novou permici) ... osobně, pokud by nastala situace a nebudu mít body, radši si zaplatim víc, než aby mi někdo říkal, že nejsem dostatečně věrný (a spokojeny budou obě strany) a místo, které mám řadu let, mi vzal


schimir 
Připomínka

26.07.2022 12:11

Takže já bych měl teda připomínku. Je úterý, 26.7., a v aplikaci Sparta stále není uvedený čas výkopu na zápas s Olomoucí. Pan Veselý by si měl uvědomit, že všichni fanoušci vážně nepracují v kanclu a nebydlí v Praze. A jestli ten zápas posunete na neděli od sedmi, tak prostě přijít nemohou. Nebo mohou, ale musí si třeba vyměnit směnu. Na twitteru se chvástal, že termíny zápasů víme 4 týdny předem. Tak buď jsou lemplové a neaktualizují vlastní aplikaci (takže servis pro fanouška znamená, že musí hledat jinde) a nebo prostě jenom lhal. A zase to bude svádět na LFA, na TV a podobně. Přitom je to o tom, že právě kluby musí tlačit a být neoblomní v tom, aby LFA plnila to, co má! Jenže místo toho vymyslíme kravinu s bodováním a budeme trestat hasiče, záchranáře nebo doktory za to, že si včas nepřehodí směny…