sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

reklama

Pomáháme

Přiznání fanoušků Sparty: Nefandíme pouze Spartě!

Redakce 22.02.2021 16:47

Nová dobá přináší různé překvapivé zvraty. O neuvěřitelná přiznání není nouze. Někdy dokonce o pověstné coming outy. Jeden takový si nyní připravili fanoušci Sparty. Nefandí totiž pouze Spartě!

K našemu redakčnímu přiznání nás přiměla sparťanská fotbalistka Irena Martínková. Před pár měsíci opět zvítězila v hlasování fanoušků o Nejsympatičtější fotbalistku Sparty. Kromě pomyslného trůnu získala i sadu fanouškovských suvenýrů z fans eshopu spartani.cz. Nicméně k jejich předání již nedošlo. Irča se již tehdy rozhodla suvenýry věnovat někomu, kdo je potřebuje daleko více než ona. Přála si, aby je dostal nějaký malý sparťan. Její přání jsme nyní i vyslyšeli. Kontaktovali jsme zástupce skvělého a velmi užitečného projektu Fandi mámám, který (společně s celou řadou lidí) dlouhodobě podporuje samoživitelky v jejich složitých životních situacích. Jeho zakladatelky nám pomohly najít mladého sparťana, jehož maminka by mu nejspíše nemohla ACS věci sama pořídit. K předání sparťanských suvenýrů došlo tento týden. Není důležité kdo je dostal, jak se jmenuje, kde žije a kolik mu je. Podstatné je, že jsou už u něj a má z nich obrovskou radost. Spartu totiž miluje. Přál by si za ni hrát, či alespoň někdy zahrát. Rozhodnutí Irči nás natolik inspirovalo, že jsme se v redakci rozhodli balíček suvenýrů ještě o nějaké rozšířit. Irčo, díky!

Ano, fandíme Spartě, mámám i podobným rozhodnutím! :-)

Omlouváme se za tak trochu clickbait titulek a článek :-) Podobné titulky téměř nepoužíváme, ale tady nám jeho použití přišlo ku prospěchu věci. Pokud jste totiž dočetli tento příběh až sem, jste právě těmi, které hledáme. Přáli bychom si inspiraci v podobě podobných rozhodnutí třeba poslat dál. Každý den se totiž rozhodujeme mnohokrát. A můžeme učinit právě ta rozhodnutí, která dělají svět a životy našich blízkých i vzdálenějších zas o trochu lepší. Je to jen na nás samotných. O tom kdo a kým jsme, totiž vypovídají naše činy. A někdy stačí udělat i třeba jen zdánlivé maličkosti, která však pro někoho mohou znamenat opravdu hodně. Ať už je to cokoliv. Někdy stačí úsměv, jindy vytřídit nepotřebné oblečení ve skříni a darovat tyto věci, jeden telefonát, nebo třeba zvolit k planetě šetrnější chůzi místo cesty autem….. Možností pomoci zlepšit život kolem nás je každý den celá řada. Je to jen na nás.

Redakce


Stránky projektu Fandi mámám
www.fandimamam.cz/


Rozhovor s Irčou Martínkovou!

Co se aktuálně mezi fans děje a co číst dále?

Povídali jsme si s trenérkami kanoistického klubu Sparta!

Rozhovor s Lenkou Gallo, bývalou tiskovou mluvčí Sparty

Poprvé jsme nahlédli za oponu SF a poodkryli jeho zákulisí

Diskuze k článku

Komentáře (0)

Sdílej na FBSdílej článek na Twitter
  Novinky na internetu
hrac

Nita Florin

známka:

5 6

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Krejčí "37" Ladislav

známka:

5 6

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Højer Casper

známka:

5 3

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Wiesner Tomáš

známka:

5 0

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Štetina Lukáš

známka:

4 8

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  Pike  Pike  22

2.  taborita1  taborita1  19

3.  dombas  dombas  18

4.  *n*  *n*  17

4.  blíženec  blíženec  17

4.  Ládínek  Ládínek  17

7.  soty66  soty66  16

8.  Ivoš  Ivoš  15

8.  Slavičín  Slavičín  15

8.  Jirka Stupka  Jirka Stupka  15

8.  Richtric  Richtric  15

8.  djuky  djuky  15

13.  recchi  recchi  14

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2021 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama