sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

reklama

Komentáře

Vítej doma, Krejdo jedničko!

Ondra 04.08.2020 15:09

Když se před čtyřmi lety vydal Láďa Krejčí do světa, měl jsem potřebu se s ním na těchto stránkách článkem rozloučit, protože hráčů, kteří rozdávají radost fotbalově i po lidské stránce, a navíc jsou tak silně spjati s jedním klubem, je dneska už jako šafránu.

Když si dnes pročítám reakce fanoušků Bologni, kteří se s ním loučí po návratu do Sparty, jsou tam vyjádřené podobné pocity, jako jsme před lety měli my. Bez výjimky fandové modročervených barev zmiňují, že odchází naprostý profesionál, kluk, který nikdy neřekl křivého slova proti klubu, i když třeba nehrál delší dobu, vždy byl připravený a ochotný za klub bojovat, když dostal šanci a pokaždé odvedl na hřišti maximum. I sám Láďa si určitě představoval své zahraniční angažmá úspěšněji, ale jako člověk zanechal hlubokou stopu a v hlavním městě italského regionu Emilia-Romagna bude vždy vítán s otevřenou náručí.

V létě 2016 v posledním rozhovoru na rozloučenou odpověděl Láďa na závěrečnou otázku, kam se vrátí, až bude v 35 letech končit zahraniční angažmá, že v případě zájmu určitě do Sparty, protože tady je doma. Ládík se vrací domů na Letnou o něco dřív, než se očekávalo, v nejlepších fotbalových letech. Myslím, že na Spartě není nikdo, kdo by ho nevítal s otevřenou náručí a neviděl ho rád v rudém dresu. Tak pozitivní a vítězný typ je potřeba nejen na hřišti, ale i v kabině.

Všichni se těšíme na jeho náběhy po lajně, na jeho typický nápřah před centrem, na jeho vyplazený jazyk, když se na něco soustředí, na jeho agilní až splašené napadání při získávání míče i na vtípky, které k nám prosáknou z kabiny. V tomto směru by mohl vytvořit údernou dvojici se svým jmenovcem Láďou Krejčím dvojkou, se kterým zamotají hlavu nejen komentátorům a novinářům, ale i nám fanouškům a tvůrcům potisků jmenovek na dresech.

Nelze nevidět i několik skeptických hlasů, že Ladislav Krejčí v Itálii nehrál pravidelně a nepřichází tedy v dobrém herním rozpoložení. Kde jinde a kdy jindy by ale měl ukázat, kolik chuti do fotbalu má a jak ještě v Itálii fotbalově vyrostl? Já naopak věřím, že se z Krejdy může stát nejvýraznější letní posila a především pokud trenér Kotal vsadí na své oblíbené rozestavení 3-5-2, bude mu patřit levá strana Sparty, kde především v prvních poločasech bude mít výraznou podporu fanoušků nejen na protilehlé tribuně, nažhavených na úspěchy, které nám tolik chybí.

Zvedání poháru a oslavy evidentně chybí i samotnému Láďovi, byl to jeden z motivů jeho návratu. Kolem Bořka Dočkala a Ladislava Krejčího I. byla postavena poslední úspěšná sparťanská generace, pojďme to nyní zopakovat!

Láďo, vítej na Spartě, vítej doma a ať se Ti daří!


Ondra

Diskuze k článku

Komentáře (1)

Sdílej na FBSdílej článek na Twitter


  Novinky na internetu

1.  Fotr  Fotr  24

2.  raks  raks  23

3.  milhaus9  milhaus9  20

3.  shvexa  shvexa  20

5.  majk  majk  19

5.  Vejvi  Vejvi  19

5.  omega13  omega13  19

5.  fichyno  fichyno  19

9.  vladiček  vladiček  18

9.  MaskotKali  MaskotKali  18

9.  loudap  loudap  18

12.  ghosttt  ghosttt  16

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2021 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama