sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

reklama

Komentáře

Klub a fanoušci v boji proti vstupenkovým šmejdům

Pomeranč 19.06.2020 06:29

Kdo by to čekal, že lístky na Spartu budou nedostatkové zboží i pro její nejvěrnější fanoušky. I takové situace však přináší koronavirové krize a s ní spojená opatření. Na pohárový zápas s Plzní mohlo do hlediště pouze 2 000 fanoušků. Sparta zvolila nejlepší cestu distribuce vstupenek.

Při přednostním nákupu nejdříve zvýhodnila ty majitele permanentek, kteří nechyběli na žádném z dosavadních domácích utkání v sezóně. Poté nákup otevřela všem ostatním majitelům permic. Za tento přístup jistě zaslouží pochvalu. S tím, že se na některé z důvodu kapacitních omezení nedostalo či vždy plně nefungoval systém poskytovatele opravdu nemůže. Možná by bylo ale i k zamyšlení poskytnutí přednostně vstupenek třeba těm z fanoušků, co za Spartou jezsí úplně všude, např. do Trabzonu, Izraele atd.

Současnou situaci s adresnou distribucí však může využít k vypořádání se s takovým nešvarem – překupníky s lístky. Těmi pravidelnými i nárazovými. Lístky na zápas s Plzní byly na internetu nabízeny za lidovku „litr za kus“. Při pořizovací ceně pět korun. Sparta díky adresné distribuci může dohledat takového vykuka a díky technologiím mu třeba příště limitovat nákup, či jinak zvednout varovný prst. Tedy pokud bude chtít. Dle vyjádření mluvčího Kasíka pro lidovky.cz se bude tématem údajně zabývat. Další vývoj ukáže, zda bylo toto vyjádření jen plácnutí do vody a klub o řešení nestojí, tedy nechá vše vyšumět a pomalu zapomenout, nebo se dozvíme výsledek interní diskuze. I ten může být dobrý signálem do budoucnosti.

Zajímavý způsob zvolili někteří fanoušci. Dle příspěvků na jednom z fotbalových facebookových profilů se dle všeho sami jali vytrolit lístkové šmejdy. Buď jak buď. Věřme, že příště se na fotbalová utkání dostane zase o něco více z těch, kteří na fotbal opravdu chtějí.

Sparta!


Pomeranč

Diskuze k článku

Komentáře (0)

Sdílej na FBSdílej článek na Twitter


  Novinky na internetu
hrac

Nita Florin

známka:

7 3

zápasy: 3
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Moberg Karlsson David

známka:

6 6

zápasy: 2
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Vitík Martin

známka:

6 5

zápasy: 3
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Čelůstka Ondřej

známka:

5 8

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Plavsić Srdjan

známka:

5 7

zápasy: 2
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  milhaus9  milhaus9  57

1.  akcizur  akcizur  57

3.  Fotr  Fotr  55

4.  spartak5  spartak5  54

5.  shvexa  shvexa  52

6.  omega13  omega13  51

7.  Ivoš  Ivoš  50

7.  leonpa  leonpa  50

7.  GAR  GAR  50

10.  tony68  tony68  49

10.  vlada  vlada  49

12.  czg30  czg30  48

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2021 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama