sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

reklama

Co se děje

Koupí trika Legendy jste přispěli na dobrou věc. Díky.

Redakce 17.09.2019 09:41

V letošním roce čtyři sparťanské legendy oslavily významné životního jubileam. Lumír Mistr, opravdový mistr kliček a hráč, z kterého bolely hlavy nejednoho plejera slavné Barcelony, Petr Kouba, jeden z nejlepších brankářů Sparty v její historii, Horst Siegl nezastavitelný šutér a muž, jenž svou brankou skolil Barcu a Martin Frýdek, Sigiho "dvojče", malý velký muž sparťanské zálohy, všechno hráči, kteří psali sparťanskou historii a proslavili náš klub nejen památnou jízdou v "nultém" ročníku Ligy mistrů, letos oslavili padesátku.

Tito hráči dostali vedle dalších dárků také trika Legendy Železné Sparty pro ně speciálně vyrobená v eshopu www.spartani.net pro tuto příležitost, která jim byla předána na společné oslavě s fanoušky. Reportáž i s velkou fotogalerií z této akce si můžete přečíst zde: Legendy Sparty slavily s fanoušky své 50. narozeniny)

Po zveřejnění fotek a dalších materiálů z této vydařené akce se nám ozvala řada lidí, zda bude toto tričko i ve volném prodeji. Původní idea byla, že ho budou mít jen tito čtyři hráči, jako poděkování za to, co pro klub udělali. Ale na druhou stranu by bylo pěkné, aby i fanoušci mohli mít podobnou vzpomínku na tyto legendy. Nakonec jsme po domluvě s hráči dospěli k jistému řešení. Nechali jsme vyrobit speciální edici trika "Legendy" pro fanoušky s tím, že část tžby z jejich prodeje půjde ve prospěch bývalých hráčů Sparty.

A nyní nastal čas ”zůčtování” :-) Koupí tohoto trika (kromě toho, že máte hezkou připomínku hráčů, kteří nám přinášeli tolik radosti a psali zlatou éru Sparty) jste zároveň přispěli na dobrou věc (z každého prodaného kusu šlo 50,- Kč)! Celkově jsme takto získali 11 250,- Kč. Díky!

Chvilku jsme přemýšleli, jak přesně tuto částku využijeme a nakonec jsme se ji po domluvě s Petrem Koubou, jako zástupcem oslavenců, rozhodli věnovat přímo konkrétnímu bývalému hráči Sparty. O koho jde není podstatné, důležité je, že dobrá věc se podařila a to díky vám!

A určitě to nebyla poslední akce tohoto ražení. Příští rok se významných jubileí dožívají další sparťanské legendy a tak je velmi pravděpodné, že ve spolupráci s eshopem www.spartani.net opět něco podobného vymyslíme, připravíme a zrealizujeme. Tak se těšte :¨)

Sparta Forever


Redakce


Diskuze k článku

Komentáře (0)

Sdílej na FBSdílej článek na Twitter


  Novinky na internetu
hrac

Kanga Guélor

známka:

6 2

zápasy: 21
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Nita Florin

známka:

5 8

zápasy: 12
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Hložek Adam

známka:

5 7

zápasy: 21
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

12. hráč

známka:

5 7

zápasy: 24
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Plavsić Srdjan

známka:

5 5

zápasy: 20
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  Skříň  Skříň  516

2.  Pacos  Pacos  510

3.  recchi  recchi  503

4.  BFG  BFG  496

5.  Fotr  Fotr  485

6.  miram  miram  480

6.  Morn  Morn  480

8.  Vencano  Vencano  463

9.  milhaus9  milhaus9  461

10.  Tommy.  Tommy.  452

11.  inaccess  inaccess  450

reklama
reklama
Facebook

Podzim 2019

Jakou školní známku dáš Spartě za podzimní část?

1 (15)

2 (13)

3 (412)

4 (503)

5 (39)

Počet hlasů: 982

Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2020 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama