sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

reklama

Co se děje

Speciální edice trika "Legendy"

Redakce 06.02.2019 07:26

V letošním roce se čtyři sparťanské legendy dožívají významného životního jubilea. Lumír Mistr, opravdový mistr kliček a hráč, z kterého bolely hlavy nejednoho plejera slavné Barcelony, Petr Kouba, jeden z nejlepších brankářů Sparty v její historii, Horst Siegl nezastavitelný šutér a muž, jenž svou brankou skolil Barcu a Martin Frýdek, Sigiho "dvojče", malý velký muž sparťanské zálohy, všechno hráči, kteří psali sparťanskou historii a proslavili náš klub nejen památnou jízdou v "nultém" ročníku Ligy mistrů, letos oslavili či ještě oslaví padesátku.

Na začátku roku tito hráči své abrahámoviny oslavili společně se sparťanskými fanoušky na opravdu velmi povedeném večírku, na kterém nechyběli ani další slavní gratulanti (reportáž i s velkou fotogalerií si můžete přečíst zde: Legendy Sparty slavily s fanoušky své 50. narozeniny). Kluci dostali samozřejmě i spoustu krásných dárků a mezi nimi bylo i triko "Legendy", speciálně vyrobené v eshopu spartani.net pouze ve čtyřech kusech pro tuto příležitost. A podle ohlasů (nejen) samotných hráčů, se povedlo a byli za něj moc rádi.

Po zveřejnění fotek a dalších materiálů z této vydařené akce se nám ozvala řada lidí, zda bude toto tričko i ve volném prodeji. Původní idea byla, že ho budou mít jen tito čtyři hráči, jako poděkování za to, co pro klub udělali. Ale na druhou stranu by bylo pěkné, aby i fanoušci mohli mít podobnou vzpomínku na tyto legendy. Nakonec jsme po domluvě dospěli k jistému řešení. Nechali jsme vyrobit speciální edici trika "Legendy" pro fanoušky s tím, že výtěžek z jejich prodeje půjde ve prospěch bývalých hráčů Sparty. Jsme přesvědčeni, že i samotným oslavencům se tento nápad líbí.

Tudíž koupí tohoto trika nejenže budete mít hezkou připomínku hráčů, kteří nám přinášeli tolik radosti a psali zlatou éru Sparty, ale zároveň tak přispějete i na dobrou věc.

Trička jsou k dostání jak na eshopu spartani.net - triko Legendy, tak v prodejně Stylsport v Havanské ulici 12 na Letné a budou k dispozici i při nedělním zápase s Bohemians na Letné ve stánku na protilehlé tribuně. Tričko stojí 350,- Kč.

Ještě jednou přejeme našim legendám všechno nejlepší a snad triko udělá mnohým radost.

Sparta Forever!

Redakce

Diskuze k článku

Komentáře (0)

Sdílej na FBSdílej článek na Twitter


  Novinky na internetu
hrac

Moberg Karlsson David

známka:

6 6

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Hložek Adam

známka:

5 8

zápasy: 2
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Kanga Guélor

známka:

5 3

zápasy: 2
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

12. hráč

známka:

5 2

zápasy: 1
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Hanousek Matěj

známka:

5 2

zápasy: 2
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  spartak5  spartak5  52

2.  Metacom  Metacom  49

2.  Roonie.  Roonie.  49

4.  Vencano  Vencano  45

5.  recchi  recchi  44

6.  lvice  lvice  43

7.  omega13  omega13  42

7.  vlada  vlada  42

7.  Malej Ondra  Malej Ondra  42

10.  Dalos  Dalos  41

10.  miloš  miloš  41

10.  martanek  martanek  41

10.  Slavičín  Slavičín  41

14.  Dzegr96  Dzegr96  40

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2019 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama