sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
zaregistruj se hledej

reklama

Navštívili jsme

Velká sláva v Polné (Slavoj Polná - Sparta, 3. kolo Mol Cupu 2018/19)

Martin Polák 04.10.2018 04:09

Ve 3. kole Mol cupu nás los poslal do Polné, pětitisícového městečka na Vysočině, poblíž Jihlavy. Což samozřejmě v tomto městečku vyvolalo poprask a v médiích zájem o Polnou. Pro mne a kamaráda Roberta Luxe to byl vlastně vysněný soupeř, protože v Polné máme společného známého Káju Vetchého, který nám taky na tento zápas zajistil lístky.

Do Polné se s Robertem vydáváme již v pondělí, tedy den před zápasem. Volíme cestu busem a tak nám cesta zabere skoro 5 hodin. Před 18. hodinou jsme v Polné a jdeme se ubytovat. Bydlíme v hotelu na zámku a tak si tu můžeme připadat jako ona pověstná letenská šlechta. :-) Po ubytování dáváme ve zdejší restauraci večeři a po té s Kájou vyrážíme na druhý konec Polné, do restaurace Na Krajzontě. Zde při družných hovorech s místními fanoušky i nefanoušky strávíme celý večer a tak se dnes místo v deset zavírá až o půlnoci. Při návratu na hotel zkoušíme ještě akustiku noční Polné, celou cestu zpíváme sparťanské chorály... řeknu Vám, neslo se to pěkně. :-)

Ráno je kvůli včerejšímu flámování trochu krušnější, a tak když dopoledne opouštíme pokoj, hned hledáme místo, kde bychom opět nabrali více energie na fotbal. Volíme restauraci Parlament, kousek od náměstí. Zde se opět potkáváme s několika místními ze včerejška. Zdržíme se skoro do půl druhé a pak už vyrážíme na stadion.

U stadionu už je plno policajtů (policie tento zápas označila rizikem B - přičemž A je nejvyšší). Zdejší stadion je velmi útulný a pro divizi zcela dostačující. Jenže dnes se čeká velká sláva a tak pro dnešní zápas byly vystavěny za oběma brankami mobilní tribuny. Stadion se začíná plnit již 2 hodiny před zápasem a na všech jde vidět, jak se na zápas těší. Oficiální údaj nakonec činí 3 450 diváků.

A co bych napsal k samotnému zápasu a naší hře? Byla to taková „holomajzna“... kdy výsledek zápasu je k domácím vlastně krutý. Naši hráči si zjevně mysleli, že to půjde samo, no a domácí zase do toho dali všechno. Vždyť to zřejmě pro většinu z nich byl snad i vrchol kariéry. Naopak po některých našich hráčích by měli pořadatelé dodatečně požadovat zaplacení vstupného, protože mi přišlo, že ani nehrají, a na zápas se jenom dívají. Díky příchodu Šurala, se nakonec hra zvedla, i skóre narostlo, takže to na papíře nakonec nevypadalo tak zle, jak to vypadalo na hřišti. Na výsledku 4:1 se střelecky podíleli Pulkrab, Radaković, Šural a teprve šestnáctiletý Hložek.

Po zápase ještě znovu debatujeme s místními, a pak už nás Kájova přítelkyně a Robertova bývalá "švagrová" Marcelka, veze na nádraží do Jihlavy, čímž jí patří naše velké poděkování. My se tak v klidu můžeme vrátit domů a už se chystat na (snad) z naší strany kvalitnější sobotní zápas v Olomouci.

Sparta forever!


S pozdravem, Váš Martin Polák.


TJ Slavoj TKZ Polná - AC Sparta Praha 1:4 (0:1)

Góly: 78. Čížek - 22. Pulkrab, 74. Radaković, 88. Šural, 90. Hložek ŽK: Fadrný, Urbánek - Vácha, Wiesner Rozhodčí: Nenadál – Poživil, Dobrovolný Diváci: 3 450

Polná: Skočdopole – Šourek, Holub, Pecina (55. Fadrný), Haala – Čížek, Válek (70. Voráč), Urbánek, Kavka – Klíma, Bajer (78. Rod)

Sparta: Heča – Wiesner, Radaković, Štetina, Ćivić – Sáček, Kanga, Vácha (63. Plavšić), Vatajelu – Pulkrab (52. Šural), Golgol (83. Hložek)

Fotogalerie

Slavoj Polná - Sparta

Výhra v Polné 4:1. Ale výsledek lepší hry, byla to z naší strany holomajzna.
 

Diskuze k článku

Komentáře (0)

  Novinky na internetu
hrac

Stanciu Nicolae

známka:

6 2

zápasy: 12
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Nita Florin

známka:

6 0

zápasy: 13
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Nhamoinesu Costa

známka:

5 9

zápasy: 10
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Ćivić Eldar

známka:

5 7

zápasy: 2
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Tetteh Benjamin

známka:

5 7

zápasy: 13
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  shvexa  shvexa  320

2.  bbs  bbs  315

3.  Fotr  Fotr  311

4.  lukas01.lukas  lukas01.lukas  304

5.  Skříň  Skříň  291

5.  milhaus9  milhaus9  291

7.  Vencano  Vencano  286

8.  Průcha  Průcha  284

9.  noe  noe  277

10.  FVL  FVL  276

11.  mufety  mufety  275

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2018 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama