sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
zaregistruj se hledej

reklama

Komentáře

Vítej doma, Tome! Vždy za tebou budeme stát!

SF fans 30.08.2016 23:34

Jakákoliv slova jsou zbytečná. Stačí si pročíst sociální sítě, fóra, diskuze, vzkazy a sdílené fotky, či zajít do nejedné hospody. Dnešek je jedním z nejemotivnějších a nejlepších dnů v životech fanoušků Sparty a pro sparťanský fanouškovský tábor. Pro tisíce z nás se ten nejkrásnější sen stal skutečností. Tomáš Rosický opět navlékl rudý dres milované Sparty. Sen, který jsme v myšlenkách živili mnohá léta, abychom se nakonec pokusili k jeho splnění též přispět. V prosinci 2014 se to zdálo jako bláznovství, když jsme se rozhodli psát Tomášovi i jeho manažerovi, a následně v roce 2015 i panu Křetínskému. A dnes mohl vytrysknout gejzír radosti. Mimochodem ty dopisy. Tomáš nám po skončení tiskovky k jeho návratu říkal, že to byl hodně dobrej začátek toho, co se právě stalo.

Tomáši,
děkujeme, že tě můžeme opět přivítat v dresu Sparty. Jsme neskutečně rádi a velmi si tvého rozhodnutí vážíme. I toho, že jsi jako správný sparťan dodržel své slovo a v neposlední řadě i za tvá vyjádření a přístup ke klubu. Máš a vždy budeš mít naši podporu, přízeň a respekt a budeme za tebou vždy stát, ať se děje cokoliv!


Poděkování patří i všem dalším, kteří k přestupu přispěli, ať už z klubu v čele s Danielem Křetínským, tak i panu Paskovi. V otevřeném dopisu majiteli Sparty jsme v loňském roce jako fanoušci nabídli možnost přispět na přestup Tomáše Rosického z Arsenalu do Sparty. Teď si můžeme možná trochu oddechnout, že Tomáš přichází po ukončení smlouvy a nebudeme muset dávat dohromady ty miliony :-) Nicméně jsme též přislíbili aktivně podpořit související aktivity klubu od prodeje Tomášova dresu či speciálních suvenýrů....atd... Míč je na naší straně hřiště. Pojďme dát Tomášovi i klubu maximální podporu, pojďme se všichni semknout a bojovat spolu bok po boku v dobrém i zlém za Spartu, pojďme být jejím dvanáctým hráčem. Společně proti všem a za vítězstvími!

A můžeme začít hned ;-) Třeba koupí vstupenek a balíčků na domácí zápasy Evropské ligy, vyprodejme Letnou! Ukažme Tomášovi, jak si jeho příchodu vážíme, jak nás jeho návrat to těší, udělejme nejen jemu, tu správnou sparťanskou atmosféru, vždyť co je hezčí, než když vyprodaný letenský svatostánek žene rudé koně za vítězstvím a celá Letná bouří "Tooooomáš Rosickýýýý!". S Rosou do Evropy! A s Rosou i za titulem!

Sparta a Rosa forever!

SF fans

Fotogalerie

Návrat Tomáše Rosického do Sparty

Rosa is back. Sen mnoha fanoušků Sparty se stal skutečností. Tomáš je doma.
 

Diskuze k článku

Komentáře (2)

  Novinky na internetu

1.  miloš  miloš  34

1.  kakamil  kakamil  34

1.  doca  doca  34

4.  martanek  martanek  33

4.  Ragnarok  Ragnarok  33

6.  prso  prso  32

6.  riss  riss  32

6.  THRASHER  THRASHER  32

9.  Polin  Polin  31

9.  Dalos  Dalos  31

9.  vapno23  vapno23  31

9.  mufety  mufety  31

13.  RawAsF*ck  RawAsF*ck  29

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2018 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama