sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
zaregistruj se hledej

reklama

Co se děje

David Bičík kraloval nejen brance

Redakce 19.07.2016 07:48

Vox populi, vox Dei - tedy hlas lidu, hlas boží. Právě hlas sparťanského lidu rozhodl, že v uplynulé sezóně 2015/2016 byl nejlepším hráčem Sparty David Bičík.

Naopak vyhnáni ze sparťansého ráje by dle fanoušků měli být Josef Hušbauer, Matěj Hybš a Petr Jiráček. U všech se tak již stalo. Potěšující tedy může být, že vedení klubu vidí výkony hráčů podobně jako fanoušci. Právě tito fotbalisté obsadili ve velmi populárním Známkování na fanouškovském webu sprtaforever.cz poslední příčky.

Již šestou sezónu jsme všichni měli možnost po každém mistrovském utkání Spartičky udělovat hráčům známky od jedné do deseti a hodnotit jejich zápasové výkony. Známky se následně sčítají a průměrují, aby z nich vznikl žebříček nejlepších hráčů sezóny. Nemusíme se tak ve známkování spoléhat na novináře a jejich zatížené a různými věcmi ovlivněné názory, ale naopak vyjádřit ty naše. Vzniká tak zajímavý přehled o výkonnosti našeho kádru včetně trenérů i nás fanoušků.

Brankář David Bičík na trůnu vystřídal loňského krále Pavla Kadeřábka. Fantastické výkony naší jedničky mu vynesly průměrnou známku 6,52. Jeden hráč byl však ještě o něco lepší. Zimní posila Ondřej Zahustel si vybojoval dokonce průměr 6,64, ale za Spartu odehrál pouze 14 známkovaných utkání. Za Davidem Bičíkem skončil Láďa Krejčí (ještě jednou díky za vše a těšíme se, až se v budoucnu opět shledáme v rudém) a Martin Frýdek. Přes průrměrnou známku 6 se ještě dostali fanoušci.
Známkovat můžeš i ty

Fanouškovské známkování si získalo obrovskou oblibu a je to již tradiční záležitost pozápasových debat. Chcete se taky přidat a "říci" svůj názor? Není nic jednoduššího, než se zaregistrovat na těchto stránkách a využívat svého práva - v rubrice Známkování po každém utkání ohodnotit všechny výkony. Tak do toho! Rubrika opět ožívá se startem soutěžního ročníku, a ten je již doslova ve dveřích!

Nejlepší hráči sezóny

2015/2016 David Bičík

2014/2015 Pavel Kadeřábek

2013/2014 Costa

2012/2013 Fanoušci

2011/2012 Ladislav Krejčí

2010/2011 Leo Kweuke

Redakce

Diskuze k článku

Komentáře (0)

  Novinky na internetu

1.  StarejHomolka  StarejHomolka  0

1.  Fotr  Fotr  0

1.  Venca  Venca  0

1.  Tomie  Tomie  0

1.  k196  k196  0

1.  bruno_rossini  bruno_rossini  0

1.  Klerenc  Klerenc  0

1.  Průcha  Průcha  0

1.  Danysek  Danysek  0

1.  majk  majk  0

1.  HVK  HVK  0

1.  EasyRocker  EasyRocker  0

1.  n.ezn.amy  n.ezn.amy  0

1.  Gringo  Gringo  0

1.  prso  prso  0

1.  soty66  soty66  0

1.  ffontan  ffontan  0

1.  Vencano  Vencano  0

1.  mowen  mowen  0

1.  BRONA  BRONA  0

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2018 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama