12. HRÁČ | 19.09.2015 23:51

Dne 22.10.2015 se uskuteční od losu skupiny všemi očekávaný výjezd na zápas Spartičky v Evropské lize proti německému klubu Schalke 04. Přinášíme informace o možnosti autobusového výjezdu.

Na tento prestižní zápas se očekává velký zájem a s ohledem na vaše četné dotazy věříme, že by nás v Německu mohlo být opravdu hodně. Možností dopravy je několik, věříme však, že se rozhodnete pro společnou cestu s léty osvědčeným dopravcem a přinášíme důležité informace.

Cena za místo v autobusu činí 1.400,- Kč (v ceně tedy není zahrnuta cena vstupenky, která ještě není známa a jedná se tak pouze o dopravu!) a je možno ji zaplatit takto:

1) Jako tradičně v hotovosti v prodejně Stylsport, Havanská 12, 170 00 Praha 7, otevřeno po - pá 9.30-17.30, a to od pondělí 21.9.2015.

2) Zprostředkujeme vám koupi bez nutnosti osobní účasti a za této situace je možné platit již od tohoto okamžiku převodem na bankovní účet 35-7869860287/0100. Současně s platbou je třeba na e-mail fanousci@spartaforever.cz poslat oznámení o platbě včetně uvedení identifikace počtu a jmen osob, které budou cestovat a které k uvedené platbě přináleží. Do zprávy pro příjemce ohledně platby pak je nutné napsat alespoň e-mail ze kterého budou zaslány doplněné informace, aby bylo možné platbu bezpečně spárovat.

Tak neváhejte, míst v sektoru bude přeci jen omezeně a zájem bude veliký!

Stovky nás tam musejí být!

Konkrétní informace o vstupenkách přineseme později ihned až budou známy. Každopádně myslíme, že se nemusíte bát, že bychom pro účastníky našeho autobusového výjezdu nezajistili vstupenky jako vždy. To samé platí i o informaci o přesném času odjezdu autobusu, která bude zveřejněna následovně, stačí sledovat pozorně tento web. Orientačně ale jako vždy odjezd později večer den před zápasem a návrat bezprostředně po zápase.

Sparta on Tour!

12. HRÁČ!!!AKTUALIZACE 29.9.2015!!!

Přinášíme očekávané informace o vstupenkách na výjezd na Schalke. Pro všechny, kteří si do čtvrtka 1.10.2015 včetně zakoupí výjezd s 12.HRÁČEM jak výše uvedeno, máme garantovány vstupenky na zápas, přičemž budou k vyzvednutí a zaplacení od pátku 2.10.2015 v Zákaznickém centru na Spartě po odevzdání výjezdového formuláře (nejpozději však 9. října). Jedná se o cenově nejvýhodnější vstupenky do sparťanských sektorů. Zároveň máme připraven pro všechny, kteří pojedou s 12.HRÁČEM dárek v podobě speciálního výjezdového trička k výjezdu ZDARMA, když toto tričko bude jinak pro ostatní fanoušky v prodeji tradičně ve Stylsportu.

Info o prodeji vstupenek na venkovní utkání se Schalke zde: Výjezd na Schalke

12. HRÁČ
!!!AKTUALIZACE 30.9.2015!!!

S ohledem na enormní zájem o lístky a zaplnění všech míst v busech jsme nuceni k tomuto okamžiku ukončit nabízení volných míst, protože již žádná nejsou. Pokud by se uvolnilo nějaké místo, případně bychom se rozhodli zaplnit další autobus, budeme informovat na webu.

!!!AKTUALIZACE 1.10.2015!!!

Pro velký zájem se podařilo domluvit s dalším dopravcem a ode dneška začínáme zaplňovat další nový autobus. Možnost platby je stejná jako v předchozích případech, avšak už nejsme schopni zajistit hromadnou rezervaci vstupenek a každý účastník si ji zakoupí sám v ZC Sparty, tak jako je zvykem při jiných výjezdech).

!!!AKTUALIZACE 14.10.2015!!!

Odjezd autobusů 12.HRÁČE na Schalke ke o půlnoci z 21. na 22.10. od stadionu Sparty. Všichni účastníci se mohou těšit na dárek v podobě výjezdového jednotného trička, které obdrží pochopitelně zdarma. S ohledem na počet účastníků apelujeme, abyste byli u odjezdu VČAS, tedy ideálně nejméně půl hodinky předem! U každého autobusu bude seznam účastníků pečlivě kontrolován, tak aby se vše stihlo.12. HRÁČ

12. HRÁČ | 19.09.2015 23:51 Vstoupit do diskuze
29