sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
zaregistruj se hledej

reklama

Co se děje

Nejlepší výkony v loňské sezóně předváděli fanoušci

Redakce 26.06.2013 19:29

Kdo byl z celého kádru v uplynulé sezóně nejlepší? Fanoušci! Právě taková odpověď vzešla z všeobecného hodnocení na tomto webu. Dvanáctý hráč Sparty s konečnou známkou 6,52 na trůnu střídá Ladislava Krejčího – vítěze předchozí sezóny. Stejnou známku jako my získal i David Lafata, který však odehrál za náš klub v minulé sezóně podstatně méně zápasů. Na třetím místě skončil s minimálním odstupem Václav Kadlec.

Již třetí sezónu jsme všichni měli možnost po každém utkání Spartičky udělovat hráčům a trenérům známky od jedné do deseti a hodnotit jejich výkony v každém ze soutěžních utkání. Známky se následně sčítají a průměrují, aby z nich vznikl férový žebříček nejlepších hráčů sezóny.

Zajímavostí sezóny 2012/2013 je vysoké umístění oblíbeného trenéra Lavičky, který skončil hned na čtvrté pozici. Není třeba připomínat, že takto dobře předchozí trenéři rozhodně nekončili. Loňský vítěz Krejčí se naopak nevešel ani do nejlepší desítky. I další umístění včele s Mario Holek, Ondřejem Švejdíkem, či matadory Matějovským s Jarošíkem přinášejí mnoho zajímavého. Kompletní přehled výsledků našeho známkování je dole pod článkem. Nicméně nemůžeme se zbavit ani dojmu, že samochvála smrdí, takže naše výkony mohly být rozhodně kvalitnější.

Známkovat můžeš i ty
Osvěžení webu a našich diskuzí si získalo svou oblibu a stalo se nedílnou součástí našeho zápasového rytmu. Tedy předzápasová příprava při dobrém pití, výkon v hledišti, regenerace při lahodném moku v příjemné společnosti a v dalších dnech hodnocení právě samotných výkonů a debaty v naší fanouškovské kabině, webu Sparta Forever. Chtěli byste též být součástí fanouškovské poroty? Dokážete nejlépe zhodnotit výkony fotbalistů? Není nic jednoduššího, než se zaregistrovat na těchto stránkách, či využív at svého práva, a v rubrice Známkování již po každém utkání sázet čísla. Tak do toho! Rubrika opět ožije se startem dalšího soutěžního ročníku.

Nejlepší hráči

2012/2013 Fanoušci

2011/2012 Ladislav Krejčí
www.spartaforever.cz/ukaz_clanek.php?clanek=2486

2010/2011 Leonard Kweuke
www.spartaforever.cz/ukaz_clanek.php?clanek=2087Diskuze k článku

Komentáře (7)

  Novinky na internetu

1.  StarejHomolka  StarejHomolka  0

1.  Fotr  Fotr  0

1.  Venca  Venca  0

1.  Tomie  Tomie  0

1.  k196  k196  0

1.  bruno_rossini  bruno_rossini  0

1.  Klerenc  Klerenc  0

1.  Průcha  Průcha  0

1.  Danysek  Danysek  0

1.  majk  majk  0

1.  HVK  HVK  0

1.  EasyRocker  EasyRocker  0

1.  n.ezn.amy  n.ezn.amy  0

1.  Gringo  Gringo  0

1.  prso  prso  0

1.  soty66  soty66  0

1.  ffontan  ffontan  0

1.  Vencano  Vencano  0

1.  mowen  mowen  0

1.  BRONA  BRONA  0

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2018 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama