Redakce | 14.06.2013 13:49

Jak jistě všichni víte a jak jsme zde na webu prezentovali, byli jsme navštívit Jirku Novotného ve Všenorech, kde dělá hrajícího trenéra, poděkovat mu za vše co ve Spartě dokázal a povzbudit jeho tým v utkání s Loděnicemi.

Zápas a celé odpoledne se nadmíru vydařilo, Jirka byl nadšený, my fanoušci také, žádnou ostudu jsme neudělali a místní naši návštěvu kvitovali jen s povděkem a už se těší na další náš "nájezd" na Všenory (o jeho případném uskutečnění budeme samozřejmě opět informovat zde na webu).

Reportáž, rozsáhlou fotogalerii a videa z toho velmi vydařeného počinu si můžete prohlédnout zde - Jirko my Ti za vše děkujem....(výjezd za legendou SPARTY Jirkou Novotným do Všenor)

A velice mile nás překvapilo, že nezůstalo jen u tohoto, ale že nám vděk a pochvalu adresoval i sudí tohoto zápasu, což jak uznáte, není zrovna ve spojitosti s fanoušky Sparty běžné a dost nás to potěšilo. Děkujeme a velký respekt směřuje k panu rozhodčímu Martinu Železnému.

A s jeho svolením uveřejňujeme celý jeho vzkaz.

Vážení.

Nebývá obvyklé, aby rozhodčí děkovali divákům. Jedna výjimka mi snad bude odpuštěna.

Děkuji vám za vytvoření výborné atmosféry při sobotním utkání ve Všenorech. A samozřejmě také za korektní přístup. Nikdy jsem nebyl sparťan, ale v sobotu jste u mě za všechny sparťany bodovali. Můj pohled na Jiřího Novotného se nezměnil, vážím si ho jako hráče i jako člověka. Na hřišti je vzorem pro spoluhráče i soupeře, a to nejen přístupem a fotbalovým uměním, ale i slušností.

Přeji nám všem další osobnosti formátu Jiřího Novotného a také fanoušky, kteří se fotbalem baví tak, jako vy v sobotu.

S úctou

Martin Železný, rozhodčí utkání


Redakce

Redakce | 14.06.2013 13:49 Vstoupit do diskuze
4