sparta forever homepage
Jméno: heslo: ?
FB - Sparta ForeverTwitter: Sparta Forever (@spartaforever)Instagram: spartaforever_cz
zaregistruj se hledej

reklama

Navštívili jsme

SUPPORT - report (fans podpora na zápase 17. kola Gambrinus ligy SPARTA - Slovácko, Letná)

Haklos 20.02.2012 08:27

Na první letošní ligový match se přišlo podívat cca 8 a půl tisíce diváků. Pro mě osobně zklamání. Na únorový den velmi přijatelné počasí, první ostrý zápas naší Spartičky a celkové číslo ani nepřesáhlo 10 000? Znovu u některých lidí zvítězila lenost a zůstali doma u televize? Chápu,že Slovácko není ten nejatraktivnější soupeř,ale přece chodíme na Letnou kvůli Spartě a ne kvůli kdejakým bídákům,co přilezou na náš pažit... Snad to bude příště (na Plzni) lepší.

Na druhou stranu příjemným překvapením byl počet lidí v ACS kotli. Zhruba 500 fans po minutě ticha za Příbu začla velmi kvalitně fandit pod taktovkou Palce u mikrofonu a konečně pořádným bubeníkem. Chorály se střídaly, po menším klasickém "přemlouvání" fandila opravdu drtivá většina přítomných. Častokrát se ozval pokřik s ovečkama zdravící naše hosty. Slušně se zapojovala i protilehlá tribuna. Rychlý gol v síti Slovácka opravdu nastartoval domácí fandy k aktivitě. Později ale bohužel začal fanatismus odpadávat a chvílema byl support podprůměrný. Ke konci poločasu se nálada v kotli opět trochu zvedla,ale už to nebylo ono. Byla odpálena i jedna petarda a dým.

Po přestávce bylo fandění v kotli průměrné,na protilehlé se lidi moc nechytali díky hře našich borců v rudých dresech. Spestření muselo přijít díky oranžovému menšímu dýmu a párem dělobuchů.
Nad kotlem mimojiných vynikala krásná staronová vlajka "Ultras Sparta" a po okolních tribunách byly viděny i antihřebíkovské motivy, v čele s velkou plachtou "Nikdy vás nebudeme mít rádi" s přeškrtnutým h(H)řebíkem a JaT.

Po zápase tradiční děkovačka a tradiční "pumpa" od Švengiho, který už několikrát dal v rozhovorech najevo,že je to opravdu Sparťan se vším všudy - a tak to má být, jen houšť...
Fanoušků Slovácka přicestovalo cca 100, prezentovali se vlajkami na tyčích, sektor měli ovešený asi 15 vlajkami na plotech. Na začátku zápasu část z nich šla do půl těla, jejich support ovšem nestál za nic moc. Odbouchli jednu petardu.

Hned v pátek cestujeme na první letošní výjezd,do Hradce. Variant,jak se pohodlně dostat tam a zase zpět, je mnoho. Autem cca hodina, přímé spoje vlakem, bus 12. hráče, cestování v přijatelný čas a před víkendem. Minulý rok nás v Hradci bylo hodně přes tisic.

Upřímně - nečekám, že bychom překonali tuto metu, ale můžeme se k ní přiblížit !! Pojeďme si zpříjemnit páteční večer místo trapného klasického pátečního sezení v hospodách..:-)

ACS Forever !!!

Haklos

Statistika zápasu:

AC SPARTA PRAHA - FC Slovácko - 1:0 (1:0)

Branka: 1. Kerič

AC Sparta Praha: Švenger - Vidlička, Zápotočný, Jarošík, Pamič - Sionko (57. Kadeřábek), Holek, Matějovský, Krejčí (67. Slepička) – Kerič (90. Grajciar), Kweuke. Trenér Martin Hašek.

FC Slovácko: Filipko - Mezlík, Trousil, Košút, Kubáň - Daníček (79. Čtvrtníček), Kordula – Volešák (74. Hlůpik), V. Valenta, Ondřejka - Došek. Trenér Miroslav Soukup..


ŽK: Kweuke, Sionko, Pamič, Matějovský, Švenger - Trousil, Kubáň, Došek

ČK: 62. Ondřejka (Slovácko)

Diváci: 8362

Rozhodčí: Jech – Pospíšil, Urban.Fotogalerie

ACS - Slovácko

V jarní premiéře výhra 1:0
 

Diskuze k článku

Komentáře (67)

Sdílej na FBSdílej článek na Twitter


  Novinky na internetu
hrac

Moberg Karlsson David

známka:

6 2

zápasy: 6
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Kozák Libor

známka:

6 2

zápasy: 2
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Kotal Václav

známka:

6 2

zápasy: 7
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

12. hráč

známka:

6 1

zápasy: 5
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

hrac

Hancko David

známka:

6 0

zápasy: 8
góly: 0
ž. karty: 0
č. karty: 0

1.  Kiri  Kiri  202

2.  recchi  recchi  197

3.  Morn  Morn  186

4.  lukas01.lukas  lukas01.lukas  181

5.  Skříň  Skříň  180

6.  bbs  bbs  176

7.  spartak5  spartak5  173

7.  vapno23  vapno23  173

7.  steve17  steve17  173

10.  BFG  BFG  170

11.  tomf  tomf  168

reklama
reklama
Facebook
Toto jsou stránky, které si tvoří samotní fanoušci fotbalové Sparty. Za jednotlivé příspěvky odpovídá jejich autor a nemusí vyjadřovat názory a stanovisko redakce.
Pokud chceš přispět i ty, neváhej a kontaktuj nás na fanousci@spartaforever.cz .
Zasláním jakéhokoli materiálu dává jeho odesílatel redakci automaticky svolení k jeho publikování na tomto webu a právo k případnému dalšímu využití.
Zároveň tím potvrzuje, že je jeho autorem. Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu Sparta Forever zakázáno.
2004 - 2020 (c) Sparta Forever (fanousci@spartaforever.cz) Follow spartaforever on Twitter
reklama
reklama