
Když koncem ledna poprvé nastoupil výběr internetových kecálků našeho webu proti Realu Top Praha složeném z osobností naší kulturní scény či novinářské branže, nedopadlo to pro nás příliš dobře a přestože se jednalo o veskrze přátelské a příjemné fotbalové dopoledne, porážka 3:0 už tak radostná nebyla. Možná i proto, že to mohlo být i mnohem víc. Šanci k odvetě jsme však dostali mnohem dříve, než jsme čekali. Úkol tedy zněl jasně – pokusit se odčinit minulý nezdar a když už nic jiného, alespoň zlepšeným výkonem svého soupeře trochu více provětrat.
13.03.2008 | Co se děje | konrad.heineken | komentáře(4)

Vzhledem k tomu, že se na venkovních zápasech celkem slušně a aktivně v této sezóně fandí, neměli bychom ani na derby udělat ostudu!! Derby se kvapně blíží, choreo pochopitelně organizují Ultras Sparta a je třeba jim v rámci možností pomoci překonat a nejlépe zostudit na tomto poli slávisty. Proto se Redakce Sparta Forever rozhodla z Choreofondu Sparta Forever přispět částkou 10.000,- Kč na choreo na derby. Zdá se Vám to hodně? Omyl je pravdou, protože jakékoli představení v tomto směru je vždy velká finanční zátěž. Proto dalším způsobem jak můžeme pomoci je uveřejnit výzvu Ultras Sparta a vyzvat všechny pravé sparťany k podpoře chorea na derby. Jak toho můžete dosáhnout se dočtete uvnitř v článku.
09.03.2008 | Co se děje | Redakce | komentáře(17)

V pondělí 3. března sehraje Sparta opět utkání na půdě soupeře. Po první vydařeném výsledku ve Zlíně a následnému půltuctu do sítě Viktorie Žižkov zavítají Letenští fotbalisté do Olomouce, kde je čeká opět nelehký boj o ligové body. Byť se jedná o pondělí, pojeďme Spartičku podpořit a vytvořit jí opět téměř domácí prostředí tak, jak tomu bylo ve Zlíně. Níže najdete uvedené informace z tábora Ultras o hromadném výjezdu na Hanou. Ať žije Sparta! Sparťani, po vydařeném startu sezóny čeká naše playery další zápas v cestě za titulem v Olomouci. Hraje se v pondělí 3.3. v 17.15, ale dopravní spojení do Olomouce je výborný, tak berte dovolený, dávejte neschopenky, jděte za školu, atd. Prostě pojeďte všichni podpořit Spartičku v boji o titul! Sparta nás potřebuje! Sraz na Hlavním Nádraží je v 12.30!!!
27.02.2008 | Co se děje | Ultras Sparta | komentáře(18)
V neděli se na Letné odehraje první zápas v jarní části sezóny a Sparťané přivítají Viktorii Žižkov. Přes zimu došlo k určitým jednáním mezi Ultras a vedením Sparty, nalezly se určité kompromisy. Proto si přečtěte níže uvedené řádky a výzvu letenských Ultras a dorazte v neděli ve večerním čase na Letnou podpořit naše hráče v boji za dalšími třemi ligovými body! Výzvu Ultras čtěte zde: Sparťani! Jak jistě víte, po nějaké době bojkotu došlo ke kompromisu s vedením.. Proto teď, kdy se blíží první domácí zápas je víc než kdy nutné, abychom přišli do kotle fandit opravdu všichni, aby bylo jasně patrné, jaká je důležitost kotle pro celou atmosféru na Letný. Na derby s Žižkovem přijďte všichni do sektoru, do kterého je nyní zatím nutné koupit permanentku za 200 kč v zákaznickém centru, vytvořit co nejlepší atmosféru a ukázat vedení s čím si zahrává! Utkání je v přijatelném čase, takže žádné omluvenky se nepřijímají!
22.02.2008 | Co se děje | Ultras Sparta | komentáře(40)
V sobotu začíná opět jarní ligový kolotoč a naše Sparta zavítá hned v prvním utkání do Zlína na místní stadion Letná. Naši hoši budou potřebovat vydatnou podporu, neboť se jim zde dlouhodobě nedaří a již dlouho zde nedokázali získat tři body. Povedlo se jim to sice vloni, ale jen v rámci domácího Poháru ČMFS. To jsme zde vyhráli 2:1, ovšem v lize jsme po bezkrevném výkonu prohráli 0:2 a zkomplikovali si cestu za titulem. Níže naleznete informace o hromadném výjezdu vlakem, proto kdo má chuť - přidejte se a pojeďte podpořit naší Spartičku! Kdo může, pojeďte i po vlastní ose, ať zaplníme sektor do posledního místečka a pomůžeme našim hochům začít stíhací jízdu za obhajobou titulu!
13.02.2008 | Co se děje | Ultras Sparta | komentáře(3)
V sobotu 16. února skončí pro mnoho lidí obvyklý zimní absťák. Od 17,00 nastoupí kluci v rudých dresech na zlínské Letné k prvnímu zápasu jarní části Gambrinus ligy. Každý z nás trávil období od 10. prosince jinak. Někdo vzpomínal na uplynulé období při sledování záznamů, jiný navštěvoval přípravné zápasy, další se třeba svlékl do trenek a šel si fotbálek zahrát. Ale všem nám chybělo to hlavní – atmosféra mistrovského zápasu se vším, co k ní patří: klobása, pivo, předzápasové soustředění a v neposlední řadě i snaha natipovat co nejlépe zápasy v Tipovací soutěži. A je to tedy tady. V sobotu 9.2. hraje Sparta doma zápas s Rapidem Vídeň, což bude pro hráče generálka na ligu. No a pro vás všechny to současně bude i generálka na jarní část Tipovačky. Na rozdíl od té fotbalové se bude započítávat do celkového pořadí.
04.02.2008 | Co se děje | Redakce, F-bookmaker | komentáře(8)

Tak nám Spartu opouští další hráč, tentokrát nejen kapitán, reprezentant, ale i můj nejoblíbenější hráč poslední doby Zdeněk Pospěch. Proto jsem přemohl lenost a se slzou v oku se rozhodl sepsat pár řádek k jeho působení v dresu Sparty. Tento Opavský rodák přestoupil do Sparty v létě 2005 z Baníku Ostrava jako posila tehdejšího Benešovského mága. Jeho skromné a nekonfliktní vystupování bylo i jedním z důvodů, proč, na rozdíl od Matyho a Řepy, neměl žádné problémy s fanoušky svého bývalého klubu. Nutno říct, že Zdeněk Pospěch byl jedna z mála posil, které se Spartě v posledních letech podařily! Krom období, kdy z něj Standa Griga zkoušel udělat útočníka, odehrál Pospa zápasy na postu pravého obránce, kde každý zápas lítal jako motorová myš tam a zpět a vždy dal do zápasů vše, spíš bych řekl, že hrával tak na 130%. Díky svým dobrým výkonům, za které se nemusel vůbec stydět, byl také jeden z mála co pravidelně přišel poděkovat fanouškům po zápase a to i tehdy, když se Spartě zrovna moc nevedlo a prohrála. Za to ti patří velké díky!!!! Během podzimu se díky různým prohřeškům jiných hráčů dopracoval ke kapitánské pásce, kterou si za své výkony na hřišti určitě zasloužil!
29.01.2008 | Co se děje | acskncl | komentáře(27)

V nedělním skoropoledni se naskytla příležitost vyfunět se na hřišti o rozměrech o něco menších než je velké fotbalové a v sestavě 9+1 se utkat jako Sparta Forever s týmem Real Top Praha ve fotbalovém přáteláku. Tedy věříme pevně v to, že to opravdu občas i bylo fotbalové, i když i nefotbalovými momenty se to na umělém pažitu jen hemžilo. Možná i nějakou tu neslušnou nadávku z hlediště bylo slyšet, to ale pochopitelně k pravému přátelskému utkání patří. Podrobnou reportáž ze zápasu si můžete přečíst v článku, kde také naleznete další fotografie nebo i několik statistických údajů z prestižního utkání, které se uskutečnilo tuto neděli v tréninkovém centru mládeže AC Sparta Praha na Strahově.
28.01.2008 | Co se děje | lucifer.pekelny | komentáře(195)
Zimní pauza je zhruba ve své polovině, ale každý fanoušek Sparty bude mít možnost vidět sparťanské hráče opět na hřišti. Po halovém turnaji v Sazka Aréně naši hráči sehrají sérii přípravných utkání v tréninkovém centru na pražském Strahově. Budou to utkání, ve kterých mají hráči širokého sparťanského kádru šanci ukázat trenéru Bílkovi, že mají na to v A-týmu zůstat. Po těchto utkáních odlétá Sparta na zahraniční soustředění do Montecastilla ve Španělsku. Trenéra Bílka a realizační tým doprovodí již jen 25 ze stávajících 35 hráčů celého kádru. Deset fotbalistů, kteří kouče nepřesvědčí poputuje do rezervního týmu, nebo na hostování. Nenechte si proto tyto zápasy ujít a přijďte podpořit v rámci možností všechny své oblíbené hráče, aby se udrželi v A-týmu! Zima jistě poleze za nehty, ale v restauraci Třetí poločas se jistě budete moci občerstvit něčím ostřejším!
14.01.2008 | Co se děje | Redakce | komentáře(22)