Začal i nový ročník druhé ligy, podpořme naše naděje.

V minulém týdnu se nám rozjel také nový ročník 2. ligy, ve kterém bude účinkovat opět rezervní mužstvo naší Spartičky. V loňském ročníku obsadil náš velmi mladý tým, jako nováček, velice slušné 11. místo a jistě je bude chtít v této sezóně minimálně udržet, či ještě vylepšit. Své zápasy bude hrát opět na strahovském Stadionu Evžena Rošického v sobotních dopoledních hodinách. Jak už bylo uvedeno, druhá liga tedy otevřela své brány už v uplynulém týdnu, kdy naše béčko zavítalo na hřiště Baníku Sokolov, v jehož dresu se stal v loňském ročníku jejím nejlepším střelcem Martin Jirouš, letní to posila Sparty Praha a ve kterém nyní působí od léta na hostování i nadějný útočník našeho klubu, který býval dříve oporou i naší rezervy a dokonce nakoukl i v dresu prvního týmu, do evropských pohárů, Bohumil Nádeníček. Samotné utkání se našim mladíkům, i přes brzké vedení, kdy branku vsítil Valíček, moc nepovedlo a prohráli 1:4, kdy jednu z branek domácích vstřelil i výše jmenovaný Bohouš Nádeníček.

06.08.2009 | Co se děje | Redakce | komentáře(2)

Druhý výjezd sezóny - 1. FK PŘÍBRAM - 8.8.2009

Každý kdo byl na prvním výjezdu sezóny v Teplicích nám dá za pravdu, že to bylo super! Ačkoli se nevyhrálo na hřišti, za což mohou pouze hráči a trenér, v hledišti jsme všichni společně byli vítězové! Druhý výjezd do Atén je třeba brát jako výlet, ne výjezd a tak další výjezd, druhý ligový, se uskuteční do velmi blízké Příbrami. Tuto sobotu 8.8.2009 od 16:00 hodin! Nechceme zde proklamovat něco o vyprodané tribuně za brankou, protože v takové euforii asi ještě jako fanoušci nejsme:), ale věříme, že bude sektor Sparty slušně zaplněn. Pod hlavičkou aktivity DVANÁCTÝM HRÁČEM JSME MY! jsme vymysleli akci, o které se všechny podrobnosti dozvíte uvnitř v tomto článku!

03.08.2009 | Co se děje | Redakce | komentáře(41)

Je nás jedenáct a rudý dres co nosila ta SPARTA ŽELEZNÁ..

Aktivita pod hlavičkou DVANÁCTÝM HRÁČEM JSME MY! měla, má a bude mít za cíl především vyhecovat a vyburcovat všechny k větší aktivitě, soudržnosti a pozitivnímu fandění! První sladké ovoce bylo přineseno skvělou atmosférou na zápase s Panathinaikosem! Díky všem, kdo jakkoli přispěli k dobré úrovni fandění. Zejména kotel byl skvělým hnacím motorem ostatních tribun a je jen dobře, že je nenechal vydechnout! Snad se něco podobného bude opakovat i na zápase s Bohemkou. Jsme tu samozřejmě také proto, abychom pomohli každé smysluplné aktivitě každého z vás. Proto podporujeme nyní aktivitu jednoho z vás, aktivního fandy Honzy. Týká se chorálu "JE NÁS JEDENÁCT..." a všechny důležité informace najdete v článku!

30.07.2009 | Co se děje | Redakce

Vychází nové číslo magazínu HATTRICK!

Na novinových stáncích se v těchto dnech objevuje nové číslo magazínu HATTRICK, partnera oblíbené soutěže na stránkách Sparta Forever - TIPOVAČKY. Jedná se o ligový speciál, který se vám stane jakýmsi průvodcem novou sezonou 2009/2010. Časopis HATTRICK pro vítěze jarní části tipovací soutěže zajistil zajímavé ceny v podobě předplatného tohoto magazínu. Každý měsíc vám přiblížujeme, co nového si budete moci v novém čísle magazínu přečíst, zkrátka vám vždy přinášíme takovou malou "ochutnávku". A nyní si tedy představíme v pořadí již 8. letošní číslo magazínu HATTRICK, ligový speciál. V aktuálním vydání znovu nebudou chybět pro fotbalové fanoušky atraktivní témata, ale hlavně zde naleznete mimo jiné kompletní soupisky, informace o ligových klubech, jejich plakáty a rozhovory. Ochutnávku toho, co vás čeká naleznete v článku.

30.07.2009 | Co se děje | Redakce | komentáře(1)

Máte zájem o výjezd na utkání Panathinaikos - Sparta?

Fotbalové sezóna doslova zaklepala za dveře a kromě ligového utkání v Teplicích se rozjíždí i kvalifikace Ligy mistrů. Los přisoudil Spartě těžkého protivníka v podobě řeckého Panathinaikosu Athény. Máte šanci svůj tým podpořit přímo v bouřlivém dějišti utkání, je pro vás v případě zájmu připraven zájezd. Více informací přímo od pořadatelů: Vážení fanoušci, je možnost uspořádat autokarový zájezd na odvetné utkání kvalifikace Ligy mistrů do Atén. Zájezd by se konal pouze při naplnění celého autobusu (cca 45 lidí). Definitivní cena by byla 5 100,-. Cena zahrnuje cestu a ubytování včetně snídaně. Vstupenka není v ceně zájezdu zahrnuta. Měla by se pohybovat kolem 700,-. Kontakty pro případné zájemce najdete v článku!!!

20.07.2009 | Co se děje | Redakce | komentáře(2)

DVANÁCTÝM HRÁČEM JSME MY! - fanouškovská jednota, akce RED or DEAD

Již delší dobu jsme se zamýšleli nad nedobrým stavem celé fanouškovské obce Sparty. Jsme nejednotní, zbytečně rozdělení na skupinky, mnohdy nesmyslně rozhádaní, jedni pomlouvají druhé, druzí zase nenávidí ty první. Nechali jsme se všichni pravděpodobně udolat popcornovou kulturou, různými protifanouškovskými represemi a náladami, tlakem z různých stran, ne zrovna nejlepšími výkony Sparty, apatií a kdo ví čím ještě. Právě tohle i ovlivňovalo ve svém důsledku výkony Sparty, vztahy mezi námi a situaci v našem fans táboře a klubu. V současné době jsme si řekli nejen my ve Sparta Forever STOP!, takhle to dál nejde! Tahle situace je nehodná jména Sparty, především nás sparťanských fanoušků a síle s jakou jsme vždy podporovali naše rudé koně! Není hodna pověsti nedobytné tvrze, kterou vždy náš stadion měl. Právě v něm se i s naší pomocí a neskutečné společné síly podařilo udolat velikány fotbalové mapy. Někteří přijížděli s respektem, všichni ostatní z české ligy s obavami s jakou intenzitou dokážeme být našemu týmu a klubu oporou a dvanáctým hráčem. Síla, odhodlání, bojovnost, pospolitost jsou, vždycky byly a budou vlastnosti a charakter Sparty. Pojďme jí je společně vrátit! Pojďme je vrátit i do naše fanouškovského tábora! Aktivita a web Sparta Forever je tady, aby mimo jiné stmeloval fanouškovskou obec Sparty. Nyní cítíme, že proto musíme něco udělat. A nemůžeme v tom být sami. Pojďte nám pomoci i vy! Více informací najdete níže v článku!

23.07.2009 | Co se děje | Redakce

Už známe MISSÁKy SPARTA FOREVER - vyhlášení 0. ročníku soutěže o krásné sparťany

Před nedávnem probíhal na těchto stránkách finiš soutěže o MISSÁKy SPARTA FOREVER v podobě hlasování o těch krásných fotkách, které na redakční mail dorazily. Vaši zvědavost jak všechno dopadlo jsme se rozhodli trošičku napnout a tak nám sečtení velkého počtu hlasujících trochu trvalo:) Jako startovní ročník se soutěž setkala s odpovídajícím zájmem a pokusíme se udělat vše pro její opravdové zpopularizování, tak aby byla adekvátní protihodnotou oblíbené MISS SPARTA FOREVER. Věříme, že za rok se soutěže zůčastní mnohem více neodolatelných sparťanů, aby byl výběr vítězů o něco těžší než nyní. Bohužel nás zklamal menší zájem zdejších dívek o konečné hlasování, ale zase tak překvapeni nejsme, protože s tímto "lidským druhem" máme již své zkušenosti:))..zkrátka se nezavděčíš:)) Také ti kdo se soutěže nezúčastnili, ačkoli měli jistě předpoklady obsadit příčky nejvyšší, mohou jen litovat, že hodnotné ceny si odnesou borci odvážní, kteří se prvního ročníku MISSáka zůčastnili. TADÁAAAAAAAA! Vyhlášení vítězů následuje v článku.

25.07.2009 | Co se děje | Redakce | komentáře(11)

DVANÁCTÝM HRÁČEM JSME MY! - trička a samolepky

Dvanáctým hráčem jsme my! Právě tak se jmenuje naprosto nová aktivita, kterou jsme v našem fanouškovském táboře nedávno představili. Článek a více informací je uveřejněno na SF webu ZDE! Pod touto hlavičkou a mottem bychom chtěli nejen my ze Sparta Forever ale i další fanoušci v nadcházejícím ročníku udělat co nejvíce fanouškovských akcí. Tedy především jasných kroků, které by nás fanoušky Sparty měly stmelit, nastartovat co nejvíce aktivních jedinců, vrátit nám dobrou a pozitivní náladu, zvýšit fotbalovou atmosféru při zápasech Sparty a udělat z našeho potěšení Spartičky tu nejlepší zábavu bez ohledu na fotbalové výsledky mužstva. V celé šíři sparťanského spektra vyvolal tento jasný krok a aktivita obrovské a především hodně pozitivní ohlasy.

26.07.2009 | Co se děje | Redakce

První výjezd sezóny - FK TEPLICE - 24.7.2009

Konečně je za námi dlouhá letní pauza vyplněná pouze přátelskými zápasy a můžeme vystartovat do nové ostré sezóny. Vystartovat nejen obrazně, protože nás čeká první výjezd sezóny do Teplic. Tento zápas bývá ze strany Sparťanů poměrně dobře navštěvován, udělejme nyní výjimku a pojeďmě opravdu VŠICHNI!! Ať je sektor vyprodán do posledního místečka!! Do Teplic je to hodinka autem, případně můžete využít vlakového spojení uvedeného níže v článku! Cena dopravy každopádně lidová, vstupné by mělo být do 80,- Kč. Sparta nás potřebuje pro dobrý rozjezd sezóny a tak si tento zápas nenechte ujít. Hraje se v pátek dne 24. července 2009 od 19:00 hodin!

11.07.2009 | Co se děje | Redakce | komentáře(27)