V předvečer zápasu Z, který hodně napoví o dalším osudu Sparty v základní skupině Evropské ligy, proběhla na těchto stránkách velmi jednoduchá soutěž právě o 10 vstupenek na domácí utkání proti Kluži, který se hraje 22.10.2009 od 19:00 hod. na Letné. Hned 5 soutěžících redakce SF vybrala, aby je potěšila zprávou, že jsou pro ně nachystány v Zákaznickém centru Sparty 2 lístky. Až na jedinou výjimku byly první dvě otázky zodpovězeny správně všemi soutežícími, třetí otázka byla variabilní a právě podle této redakce SF oněch 5 výherců vybrala. Protože některé z odpovědí na otázku "Proč právě Vy by jste měl vyhrát lístky?" byly velmi zajímavé, rozhodli jsme se anonymně s těmito všemi odpověďmi s vámi podělit. Zároveň jsme vyznačili níže v článku i silně odpovědi, které byly výherní. Je pochopitelné, že někteří by vybrali odpovědi jiné, ale holt redakce SF se rozhodla jak se rozhodla a tak ji za to hned nezatracujte:)
21.10.2009 | Co se děje | Redakce | komentáře(0)
Pokud máme možnost, samozřejmě rádi podpoříme jakýmkoli způsobem naplněnost stadionu na Letné. Jen vyprodaná Letná dokáže vyburcovat hráče k tomu správnému fanatickému výkonu. Jedním takovým způsobem je zprostředkování vstupenek na zápasy prostřednictvím soutěže. Protože je soutěž organizována na poslední chvíli, bude to taková rychlosoutěž. Tedy kdo ještě nemáte lístek na zápas s Kluží (hraje se zítra dne 22.10.2009 od 19:00 na Letné) a jste soutěživí, pošlete na e-mail fanousci@spartaforever.cz odpověď na v článku uvedené kontrolní (a velmi lehké) otázky vztahující se k zápasu s Kluží. Pět z Vás, kteří správně odpovíte a které redakce SF vybere dle uvedených kritérií, obdrží 2 lístky za zápas s Kluží zdarma. Více info uvnitř článku.
21.10.2009 | Co se děje | Redakce | komentáře(0)

V souvislosti se sobotním ligovým zápasem Spartičky myslíme nejenom na tu nejdůležitější věc, kterou je výhra naší rudé jedenáctky. Myslíme pochopitelně i na zdraví všech sparťanů, kteří se od 18:00 na Letnou přijdou podívat. Proto kupodivu nebudeme vyzývat, aby všichni přišli v tričku XII. hráčem jsme my nebo něco podobného:) VŠICHNI, ale úplně VŠICHNI přijďte se sparťanskou šálou. Nejen že vás zahřeje, ale i při nástupu hráčů na hřiště vytvoří skvělý efekt. Podmínkou je, aby se všichni fandové na stadionu postavili a šálu nad hlavou roztáhli. Nestyďte se, vy co stojíte nejste exoti, těmi divnými a vlažnými sparťany jsou ti, co se nedokáží ani na nějakou tu minutku postavit. Věříme však, že jich (tedy těch sedících) bude stále méně a méně, naopak na stadionu nás bude více a více vítat naše borce ve stoje s šálou nad hlavami! To samozřejmě pouze v případech, kdy se náhodou nekoná nějaké to choreo:) Přijďte v sobotu všichni, Spartička vás všechny jistě nalákala vysokým pohárovým vítězstvím v Budějovicích 5:0 a především výhrou v minulém kole v derby proti slavii 1:0!
14.10.2009 | Co se děje | Redakce | komentáře(11)
Asi každý, kdo dění kolem Sparty sleduje, zaznamenal, že se opět objevují choreografie. Až na výjimky byla většina věcí (balonky, barvy, spreje, lepenky, atd...) placena z Choreo fondu Sparta Forever. My jsme za to rádi, že spolupráce funguje, ale... v minulosti jsme byli zvyklí na větší soběstačnost, navíc se blíží zápasy, na kterých chceme po stránce Ultras zavzpomínat na "starý dobrý časy". Proto se na domácím zápase s Dynamem České Budějovice dne 17.10.2009 budou v okolí stadionu a i na ochozech pohybovat dobrovolníci z řad Ultras Sparta v tričkách Ultras fond. Budeme rádi za jakýkoliv příspěvek. Po zápase se na internetu na stránkách www.ultrassparta.cz objeví částka, která se vybrala. Dále se počítá s vytvořením sekce Ultras choreo fond na webu www.ultrassparta.cz, kde si bude každý moc kontrolovat hospodaření s vašimi příspěvky. Díky moc.
11.10.2009 | Co se děje | Ultras Sparta | komentáře(2)
Protože po zápase s Mariborem byla první várka 250 triček DVANÁCTÝM HRÁČEM JSME MY vyprodána, nechali jsme pro tento velký zájem dodělat dalších 250 kusů. K dostání je i 40 XXL kusů a "dámské" velikosti S a XS, tak snad již uspokojíme poptávku všech velikostně rozdílných sparťanů a sparťanek. Bohužel velikost XXXL se v této barvě již nevyrábí, pokusíme se jí však sehnat od jiného výrobce. Snad tedy zájem o trička neopadne a brzo budete mít každý jedno doma, abychom pak mohli na některý zápas zaplnit tribuny jen těmito tričkami:)) Pochopitelně to byl vtip a jakákoli rudá barva v ochozech Letné v podobě sparťanských dresů nebo jiných triček je vítána s otevřenou náručí. Letná musí být rudá od první řady až po poslední!! Stále je také k dispozici nová série samolepek SF, která u vás slaví poměrně dobrý úspěch. Stále j však co zlepšovat, proto pokud máte nějaký námět na samolepku, pošlete jej na fanousci@spartaforever.cz Více informací o možnostech získání triček a samolepek v článku.
04.09.2009 | Co se děje | Redakce | komentáře(0)

Přestože, anebo právě proto, že se Spartičce nevydařil zápas v Kodani, věříme, že v pondělním derby bude náš sektor dobře zaplněn! Je to sice nejhorší možný čas v pracovním týdnu, nic nás nezastaví v tom, abychom na derby šli společně! Stejně jako minulé derby bude trasa pochodu Náměstí Míru - Eden. Pojď i ty pochodem na derby! Sraz je již toto pondělí dne 5.10.2009 na Náměstí Míru v 15:00 hod. Automatická povinnost všech přítomných je přijít v rudém oblečení. Samozřejmostí jsou vlajky, šály, čepičky a všechny další propriety, které z obyčejného smrtelníka dělají neobyčejného fanouška SPARTY! Přijďte všichni a včas, ať můžeme vyrazit v 15:30 hod. směr Eden, kde se na nás jako na hosty jistě velmi těší:)
02.10.2009 | Co se děje | Redakce | komentáře(18)

Již doslova za dveřmi čeká Evropská liga a s ní kromě domácích zápasů i populární výjezdy za naší Spartičkou. Konkrétně 1.října: FC Kodaň - Sparta, 5.listopadu: Cluj - Sparta a 3. prosince: Eindhoven - Sparta. V nedávno publikovaném článku jsme zde na webu všem zájemcům slibovali další informace k vypravení SF busů na tyto pohárové zápasy. Zároveň jsme v něm prosili o vaši zpětnou vazbu k této nabídce a vůbec sdělení zájmu o společnou dopravu. Velmi mile nás překvapil zájem, se kterým se tento nápad setkal. Je skvělé, že se Spartičku dle všech ohlasů chystá na venkovních zápasech podpořit tolik z nás. Věříme, že se nás všude sejde skvělý počet a budeme našemu klubu opět důležitou oporou! Nyní již pojďme k očekávaným informacím :-)
09.09.2009 | Co se děje | Redakce | komentáře(6)
Již na zápase s Plzní budete mít možnost získat za příspěvek na choreo 50,- Kč nové číslo ULTRASU. Je to již 54. vydání tohoto letitého fanouškovského informačního periodika. Zaznamenáte návrat do černobílého provedení, které ale nic neubere na zajímavosti obsahu a na barevné obrázky se můžete dívat na internetu. Najdete v něm reportáže z nejzajímavějších zápasů konce minulé sezóny a začátku té podzimní, představení soupeřů Sparty v Evropské lize, informace o iniciativě DVANÁCTÝM HRÁČEM JSME MY!, reporty z několika zápasů v zahraničí a nechybí ani tradiční stupidity. Novinkou je soutěž o trička týkající se historie ULTRASu. Nové číslo bude k dostání v kotli a na dalších tradičních místech. Snad se vám nové číslo bude líbit a všem kdo tímto způsobem připějí na choreo předem děkujeme. Děkujeme také těm, kteří jakkoli připěli k vydání nového čísla.
25.09.2009 | Co se děje | Redakce | komentáře(1)

Čeká nás již šestý výjezd sezóny a sice druhý výjezd nepočítáme-li Atény do zahraničí. A jede se opět v převážné většině busem! Nikoli SF nebo Ultras busem, ale tentokráte i klub přiložil ruku k dílu a přispěl dobrou nabídkou na zájezd za cenu 1500,- Kč, což není vůbec cena předražená a počítáme-li výdaje na organizační úsilí, prakticky bez zisku pro klub. Je dobře, že klubu jde také o to, aby na venkovním výjezdu v Dánsku měli hráči Spartičky dobrou fanouškovskou podporu. FC Kodaň je snad tak akorát atraktivním soupeřem, aby nás tam bylo na zápase dne 1.10.2009 co nejvíce. Dle informací od Sparty je snad 8 autobusů a něco kolem 300 prodaných voucherů na lístky, takže bychom měli být dost slyšet. Abychom byli i jasně vidět, tento výjezd bude pojat v duchu jak jinak než DVANÁCTÝM HRÁČEM SPARTY JSME MY! Více informací o této akci a něco málo o soupeři se dozvíte uvnitř v článku.
24.09.2009 | Co se děje | Redakce | komentáře(7)